|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
olavsu1
külaline
|
13.02.2019 00:49:26
|
|
|
| masmre kirjutas: |
| Selle asjaga on see jama, kui peres juhtub olema nii vana kui ka uus id kaart. |
selle probleemi lahendab kaks arvutit. oma peres sai neid mitu tükki ehitatud, et ei peaks uhe arvuti pärast kaklema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
13.02.2019 02:17:24
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis... |
mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
13.02.2019 02:40:12
|
|
|
| olavsu1 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis... |
mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist... |
Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.02.2019 03:34:31
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis... |
mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist... |
Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga. |
Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murumuna
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2009
|
13.02.2019 09:06:02
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis... |
mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist... |
Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga. |
Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse. |
| tsitaat: |
| Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart. |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
13.02.2019 09:36:48
|
|
|
| Oleneb kasutaja tegemistest aga nutitelefoni/tahvli kasutaja jaoks võib ka smart-id sobida.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
13.02.2019 10:00:35
|
|
|
| tsitaat: |
Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart.
|
Võib-olla on lihtsam Portableappsist võtta Firefox Portable ja see teise kaardi tarvis häälestada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
13.02.2019 10:14:48
|
|
|
| murumuna kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| olavsu1 kirjutas: |
| Tomorrow kirjutas: |
| olavsu1, Või siis kaks Firefoxi profiili mis on samas arvutis... |
mitmekasutaja login on sellest pakkumiset parem vist... |
Mobiili id on veel etem, korra 3 aasta tagant ikka saab idioodikaardi hetkeks tööle pusida kasvõi mõnes teises masinas ja mõne teise browseriga. |
Mitme kasutaja login nõuab kahte windowsi kasutajaprofiili. Mobiil ID nõuab füüsiliselt erinevat SIM kaarti millel on veel kuutasu lisaks.
Kaks FF profiili on palju kiirem ja lihtsam lahendus. Lisaks on profiilid portatiivsed ja saab saata või kopeerida kergesti uude arvutisse. |
| tsitaat: |
| Kuidas need kaks profiili teha, mul ongi peres uus ja vana kaart. |
|
https://support.mozilla.org/en-US/kb/profile-manager-create-and-remove-firefox-profiles
Ehk siis lühidalt: +R sisestades firefox.exe -p saab profiilihalduriga tekitada, ümber nimetada ja kustutada profiile.
Ühtlasi kirjas küll pole aga toimib ka selline nipp, et töölauale lood otsetee mille target reale paned siis profiili asukoha. Näiteks:
| "C:\Program Files\Mozilla Firefox\firefox.exe" -profile "C:\Profiil" -no-remote |
-no-remote lõpus on vajalik ainult siis kui tahad mitut eri Firefoxi versiooni (mitte ainult profiili) samaegselt jooksutada.
Otseteega saab profiili tegelikult tekitada kuhu iganes tahad mitte ainult "%Appdata%\Mozilla\Firefox\Profiles" kausta kuhu see vaikimisi tekitatakse.
Hea asi selle nipi juures on ka see, et puudub vajadus profiil enne tekitada, kui jooksutad. Selle otsetee käivitamisel kopeerib Firefox ise vajalikud failid ettenäidatud profiilikausta ja ongi puhas profiil olemas.
Pilt kah näiteks:
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
masmre
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.02.2004
|
13.02.2019 17:35:45
|
|
|
FF'ga on selge muidugi, et profiilid või mitu jne, aga mõtlesin rohkem id ajude kohmaka lahenduse peale. See id värk peaks ikka toimima paugust, install ja jeehat.
Ise kasutan ka id kaarti kord aastas vast, enamasti mobiil id.
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
76 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
23.02.2019 23:51:26
|
|
|
tööjuures arvutis v56 ja vajalikud vanad extensionid töötavad ilma igasuguse update kobinata
nüüd tegin omale garaaziarvuti W7-ga, aga enam ei mäleta, kuidas see mul õnnestus ja õpetusi ka ei leia
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
24.02.2019 00:42:01
|
|
|
kfl, Lihtne ju. Paigalda v56 kodus ja siis kopeeri tööarvutist FF profiil koduarvutisse kas siis tuues see USB pulgal või pakkides tööarvutis kokku ja saates üle interneti (kuigi üle interneti saates on omad turvariskid ja mahuprobleem kah potentsiaalselt). Muidugi ma ei tea palju vabadust sul tööarvutis on. Vahel on seal asjad üsna kinni pandud ja võrguadminnid ei taha kuuldagi USB pulkadest. Igatahes kui profiil koduses arvutis siis sellega tulevad üle ka sätted ja seda saad siis edasi muuda oma soovidele vastavalt.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
24.02.2019 01:39:50
|
|
|
tnx
see profiilide asi võib isegi toimida , uurin ... https://support.mozilla.org/en-US/kb/back-and-restore-information-firefox-profiles
Control Panel\All Control Panel Items\Programs and Features tegi maintenanceservice nimega asjale uninst. ja FF ei küsi enam updatet ja käivitub ilma notnow lisaklikkideda
nüüd aga uus jama , unsigned add-on , isegi vana FF ei lase neid installida ... about:config muudatused nagu ei toimi
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Trwind55
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2003

|
29.03.2019 22:48:20
|
|
|
Panin 66.0.2 peale ja esimest korda elus jookseb Twitch/Fiefox kokku. Tol hetkel oli mingi viis TAB-i lahti ja siis "see TAB jooksis kokku, taasta kõik TAB-id". Peab ver 65 peale tagasi minema.
_________________ möhhh.. |
|
| Kommentaarid: 22 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahoioi
HV kasutaja
liitunud: 22.11.2017
|
07.04.2019 18:33:12
|
|
|
Sai natuke vana asja uues kuues meelde tuletatud, aga tulemus oli kesine. Selline leht https://www.gigaflat.com/music/ ja selline tarkvara https://www.gigaflat.com/client.download.php Linuxis tarkvara käivitub, aga ei oska või polegi võimalik seda veebilehitsejaga koostööle sundida. Kasutasin seda juhendit, kaks viimast postitust https://forum.ubuntuusers.de/topic/gigaflat-com/
network.protocol-handler.external.gigaflat läks tõeväärtus true.
Järgmisena network.protocol-handler.app.gigaflat string
env WINEPREFIX="/home/michael/.wine" wine C:\\windows\\command\\start.exe /Unix /home/michael/.wine/dosdevices/c:/users/Public/Startmenü/Programme/Gigaflat\ -\ Free\ Usenet/Gigaflat.lnk
Kasutajanimi on muudetud arvutis olevale, aga vaatan, et vist peab natuke arvutis sobrama ja selle osa ära muutma c:/users/Public/Startmenü/Programme, ilmselt mul on see võib olla teisiti.
Kui näpuvead välja arvata , kas üldse on tegelikkuses seda kooslust võimalik tööle saada? Brauser pole oluline, võib ka mõne teise brauseriga töötada. XP-ga kunagi käras ka Operaga.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
17.04.2019 21:05:48
|
|
|
Ma ei saa aru, kuidas suruti "browser selection" peale, ent ei taolised liigutused on lubatud. Kunstlikult piirata või nudida - peaks olema üleüldiselt keelatud.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
17.04.2019 21:30:41
|
|
|
| Ei hakka ikkagi Chrome'i kasutama. Just seepärast, et suur G ei pea saama, mida tahab. S*tt värk muidugi see, et varem oli üks asi, mille sai FF puhul Chrome'iga võrreldes eeliseks tuua uuenduste vägisi mitte pealesundimine.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007

|
18.04.2019 10:42:00
|
|
|
miks see mind küll ei pane imestama?
aga ega silmaklappidega kroomi/koogel-moogeli fännid ei hooli ilmselt....
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
18.04.2019 21:06:00
|
|
|
Reaalselt on Google rakendustega lihtsam Kroomiga möllata. Niisama vist vahet pole, aga G Suite on küll Kroomiga mugavam.
Firefoxiga teen muid surfamisi, ehk siis vaikebrauser.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
21.04.2019 21:03:38
|
|
|
Tulirebane on mingi reklaammooduli kogemata "hankinud", kuidas tast lahti saada? Äärmiselt ebameeldiv asi, on alati teiste akende peal, pahavara skann ei ole aidanud.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
21.04.2019 21:28:20
|
|
|
| sama123, hangi mõne tuntud antiviiruse bootcd.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
ViskeRelv
HV Guru

liitunud: 24.02.2004
|
21.04.2019 21:48:59
|
|
|
| sama123, seal on kirjas, et Google Chrome kaudu on reklaam. Firefoxiga ei näe siin mingit seost.
|
|
| Kommentaarid: 188 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
168 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sama123
HV veteran
liitunud: 20.03.2009
|
21.04.2019 22:36:36
|
|
|
| ViskeRelv kirjutas: |
| sama123, seal on kirjas, et Google Chrome kaudu on reklaam. Firefoxiga ei näe siin mingit seost. |
Alles tekkis, hakkan otsima.......
Adblock Plus ja korras, vabandan, et tülitasin, ju tööst liiga väsinud
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
22.04.2019 00:01:31
|
|
|
See on Win10 Notification.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.04.2019 08:25:55
|
|
|
| rmc kirjutas: |
| See on Win10 Notification. |
Pole seal kunagi selliseid asju kohanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
22.04.2019 10:19:56
|
|
|
Need reklaamid tulevad, kui oled lubanud mõnel veebilehel teavituste saatmise.
FF puhul leiab nimekirja: Options > Privacy & Security > Permissions: Notifications
Chrome-s on sama asi: Settings > Advanced > Content settings > Notifications
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.04.2019 13:41:25
|
|
|
avan foksi ja kohe task manager näitab: firefox (6) protsessi, miks nii palju?
vir-vir, minu vana T410 ei pea ju sellisele koormusele vastu..
viimasel ajal tihti ka "disk- 100% koormus"
edit! mälu ka ainult 2gb, peaks vist julgelt juurde panema?
edit
ff 66 0 3
ja W10 on 1803, veel.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.04.2019 13:50:21
|
|
|
ot
ketas hübriid, kaheosaline, 8gb ssd+ hdd.
disk ei ole koguaeg 100%..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
29.04.2019 13:53:37
|
|
|
See hübriid ei anna tegelikult midagi. Süsteemiketas peab tänapäeval olema SSD, kui just mingi andmehoidlaga pole tegu.
Oletan, et jutt sellest samast T410, mille ostsid? Soovitan investeerida SSD-sse. Annab täiesti uue hingamise arvutile. Olen selle konkreetse arvuti peal kasutanud samasugust hübriidketast ja lõpuks SSD. Vahe on mäekõrgune.
_________________ M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W |
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
29.04.2019 14:42:05
|
|
|
| Mul ka T410 kasutuses, SSD ammu sees, äsja läks 4 asemel 8 giga rammi ka sisse. FF toimetab kenasti. Mulle on just tundunud, et selle läpaka peal õgib kõvasti vähem ressurssi kui suurel kastil.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
29.04.2019 15:33:32
|
|
|
| p3000 kirjutas: |
| avan foksi ja kohe task manager näitab: firefox (6) protsessi, miks nii palju? |
Eeldan, et sa pole pikemalt Firefoxi kasutanud?
Multiprocess on juba pikemat aega olemas. Mine Options > General > ja võta Performance osal linnuke eest. Siis saad ise määrata mitut protsessi Firefox kasutab. Saad määrata 1 kuni 8 (vaikimisi on 8).
1 ma siiski ei soovita. Minimaalselt kaks. Mängi selle numbriga ja vaata mis sulle sobib. Iseenesest 8 korraga pole probleem isegi vanemal prosel.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.04.2019 18:26:49
|
|
|
ff- tööriistad- sätted - üldine- jõudlus.
panin 2, aga ei muutunud.
avad ff 1 kaarti, protsesse tuleb kohe 5.
kui disk on alla 100%, siis töötab kõik hästi muidu.
memory on praegu 85% ning see nagu üldse hoogu maha ei tõmba.
ainuke, mis paneb kõik laagima on disk 100%..
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
p3000
Kreisi kasutaja
liitunud: 29.09.2008
|
29.04.2019 19:12:32
|
|
|
ot
mitte koguaeg 100%.
paging file size 2688, muutsin 1134
ff, animalware või system.. vahest tõmbavad ennast liiga käima.. viimane 1h on korras.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlsson
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.08.2004
|
04.05.2019 04:20:38
|
|
|
Mingil põhjusel kadusid kõik lisad ära. Nagu aru sain, siis turvakaalutlustel blokeeriti. Proovisin uuest lisa peale panna, aga veateade järgmine "Download failed. Please check your connection."
Sama viga mis siin teemas https://github.com/mozilla/addons/issues/851
Kustutasin profiili ära ja alustasin puhtalt lehelt, aga sama probleem. Kas keegi oskab aidata?
|
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
04.05.2019 06:18:56
|
|
|
Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
04.05.2019 09:07:26
|
|
|
Ajutiselt :
about:config -> xpinstall.signatures.required -> false
Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
04.05.2019 09:56:31
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
Ajutiselt :
about:config -> xpinstall.signatures.required -> false
Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha. |
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netcat
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.01.2010
|
04.05.2019 11:50:46
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
Ajutiselt :
about:config -> xpinstall.signatures.required -> false
Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha. |
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection. |
Mingitel andmetel see signatuuride mahakeeramine töötab ainult Androidi versioonil tänapäeval
Kella on keegi proovinud tagasi keerata? See võiks aidata
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
04.05.2019 12:45:02
|
|
|
| Baeskades kirjutas: |
| ... Lahendus nõuab patchi. ... |
mis patchi?
56.0.2 reklaami ja jälitajate pidurid lõpetasid ...
imelik , et fireftp jäi tööle, mozilla on selle kasutust üritanud aastaid piirata
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
04.05.2019 13:06:17
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud.  |
Nii juhtub, kui oma kraami (kaasaarvatud enamus rahast) "pilves" hoad. Sõrmenips ülevalt poolt ja ilma...
Ma pole FF sync'i kunagi kasutanud. Bookmargid aegajalt lokaalselt varundanud. History kustub brauseri sulgemisel, mis tast hoida?
Karjus mul ka hommikul, et üks mingi lisa pole enam toetatud. uBlock paistab kadunud olevat, ID-kaardi kraam alles, mingid asjad veel.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
04.05.2019 14:06:56
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
Mul kadusid kõik asjad ära, addonid ja bookmarkid, history... kõik. Bookmarke tagasi kah enam ei saa, sync ei süngi midagi, nagu oleks uue tühja kontoga uus install tehtud ja kõik on nullis. Sellist asja pole minu vanad silmad varem näinud.  |
Nii juhtub, kui oma kraami (kaasaarvatud enamus rahast) "pilves" hoad. Sõrmenips ülevalt poolt ja ilma...
Ma pole FF sync'i kunagi kasutanud. Bookmargid aegajalt lokaalselt varundanud. History kustub brauseri sulgemisel, mis tast hoida?
Karjus mul ka hommikul, et üks mingi lisa pole enam toetatud. uBlock paistab kadunud olevat, ID-kaardi kraam alles, mingid asjad veel. |
Mul on paralleeselt Chromes samad bookmarkid, milleks ma neid veel oma padja all hoidma pean? Ma teen regulaarselt terve süsteemi bäkappe, kuhu jäävad nii Chrome kui Firefoxi hetkeseisud kõigi järjehoidjatega, kas sellest ei piisa? Historyt mul polegi vaja, mainisin lihtsalt, et need kadusid koos lisade ja bookmarkidega. Kadusid LastPass, uBlock, NordVPN ja Youtube's Annotations No More, rohkem mul lisasid polegi.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tsap
HV vaatleja
liitunud: 11.06.2006
|
04.05.2019 14:25:40
|
|
|
Hommikul arvuti taha istudes üsna ebameeldiv üllatus. Google abiga jõudsin lehele, mis pakkus ajutist lahendust:
https://news.ycombinator.com/item?id=19824410
| Vondur kirjutas: |
| Baeskades kirjutas: |
Ajutiselt :
about:config -> xpinstall.signatures.required -> false
Lahendus nõuab patchi. Ning Mozilla võiks endale serdimonitooringu teha. |
Kõik ilmus tagasi, aga lisade puhul ei aidanud, ükskõik millise lisa installimisel annab teate: Download failed. Please check your connection. |
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|