|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
raitl
HV veteran

liitunud: 20.01.2002
|
15.04.2019 11:12:23
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
| Arumaiemõista, miks te ajate asja nii keeruliseks? Nii krüptos kui aktsiaturul kehtib üks ja seesama loogika. Osta siis kui on odav ja müü siis kui on kallis. Ei mingit raketiteadust. /s |
Bitcoin oli 20K pealt alla kukkudes 10k peale odav, täna omakorda 2 x odavam, ei mingit raketiteadust ... |
Jälle ma ei saa aru millest sa aru ei saa. 20k peal oli vaja shortida. Täna kasum välja võtta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
15.04.2019 13:47:12
|
|
|
| yerba kirjutas: |
Bitcoini puhul kõik mis üle 200 eur oli, oli juba kallis.  |
Ma ütlesin kunagi endale, et nüüd kui üle 1000EEK üks ühik maksab, siis see on küll liiga hilja ostmiseks.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ipp
HV kasutaja
liitunud: 25.03.2005
|
15.04.2019 16:36:04
|
|
|
| Ma kunagi ostsin päris mitu 250 EUR/tk hinnaga ja arvasin siis, et olen vist reelt veidi maas....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
filx
HV kasutaja

liitunud: 12.09.2006
|
15.04.2019 23:16:24
|
|
|
| OPollo kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
| Arumaiemõista, miks te ajate asja nii keeruliseks? Nii krüptos kui aktsiaturul kehtib üks ja seesama loogika. Osta siis kui on odav ja müü siis kui on kallis. Ei mingit raketiteadust. /s |
Bitcoin oli 20K pealt alla kukkudes 10k peale odav, täna omakorda 2 x odavam, ei mingit raketiteadust ... |
Kas ostsid või siunad edasi krüpto saadanat
|
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016

|
16.04.2019 00:30:54
|
|
|
| filx kirjutas: |
| OPollo kirjutas: |
| raitl kirjutas: |
| Arumaiemõista, miks te ajate asja nii keeruliseks? Nii krüptos kui aktsiaturul kehtib üks ja seesama loogika. Osta siis kui on odav ja müü siis kui on kallis. Ei mingit raketiteadust. /s |
Bitcoin oli 20K pealt alla kukkudes 10k peale odav, täna omakorda 2 x odavam, ei mingit raketiteadust ... |
Kas ostsid või siunad edasi krüpto saadanat  |
Ma olen alati seda meelt, et gambling ei tee sind kokkuvõttes rikkaks ja ei tasu ära, kui pere vaja ülal pidada, seega vastus on jätkuvalt "ei" ... need punetunud silmadega magamata ööd, ergutid ja närvirakud ... ei, ei ole seda väärt minu silmis
Ostsin kuu aega tagasi 51a vana auto hoopis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
16.04.2019 09:15:05
|
|
|
OPollo, Aga siis sul oligi probleem lihtne: valel ajal ostetud ja ehk liiga suure summa eest. Vahet pole, mis ajal, aga eriti languse pealt, on oluline, et ostad jupi kaupa sisse. Kas või selle 10K peal sisseostu puhul saan hea näite tuua. Kui sa oleks ostnud 10K peal 3000$ eest sisse, siis oleks sul täna 1500$, kui sa oleks ostnud 1000$ eest 10K peal, 1000$ eest 6K peal ja 1000$ eest 3.1K peal, siis oleks sul täna endiselt täpselt 3000$, kui hind oli 5400USD, siis oleksid isegi õrnalt kasumis olnud tol hetkel.
Trade'imine on gambling nii kaua, kuni sa teed asju valesti. Jah, alati jääb väike %, et tuleb midagi ootamatut, aga selle pärast on sul investeeritud ka selline summa, et selle summa kaotamine ei mõjuta su elu eriti palju.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.04.2019 12:52:53
|
|
|
koiott, sul ei ole mõtet trolli toita. Ta ei ole kunagi krüptodele isegi lähedal olnud - käib lihtsalt end välja elamas siin.
OPollo, kui sa spekulatsioone ei teosta, siis milleks sa siin oled? Mida sa teemasse lisad või, mis eesmärgil kirjutad?
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
16.04.2019 17:06:02
|
|
|
| rmc, ei tal viimased postid suht emotsioonivabad. Ja paar nippi võib ikka jagada, kui see kellelegi abiks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
16.04.2019 17:08:48
|
|
|
koiott, jah, sest prügi on ära koristatud .
Aga eks ise tead, küll ma prahi välja viin.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
28.04.2019 12:25:20
|
|
|
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
30.04.2019 08:20:44
|
|
|
| Parandage mind kui ma eksin, aga trademisel võidab stabiilselt ainult maja e. siis exchange. Kõik tradijad, kui osavad nad ka ei ole ei saa olla plussis, kuna kellgi win on teise loss?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
30.04.2019 08:48:40
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
| Parandage mind kui ma eksin, aga trademisel võidab stabiilselt ainult maja e. siis exchange. Kõik tradijad, kui osavad nad ka ei ole ei saa olla plussis, kuna kellgi win on teise loss? |
Mitte alati. Puhtalt komisjonitasude baasil p2p vahetused on n.ö lollikindlad. Ma krüptost küll ei oska neid nimetada, aga spordis näiteks bet365 jmt hedgevad suuremal või väiksemal määral oma kaubeldavate valuutade käibeid ja teoreetiliselt võivad üksiku valuuta suurte kõikumiste korral ka kaotada.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.04.2019 12:23:16
|
|
|
Harmoonia, exchange'de ärimudel ei seisne kauplejate kaotamisel, vaid tehingutasudes või muus taolises. Ma ei tea ühtegi, kus oleks tradejate kaotamisele mängitud.
Kõrgelt ostjate kaotus ja madalalt ostjate võit on ikka exchangest sesmõttes eraldiseisev.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
30.04.2019 14:35:25
|
|
|
| Kristoferr kirjutas: |
| Mitte alati. Puhtalt komisjonitasude baasil p2p vahetused on n.ö lollikindlad. Ma krüptost küll ei oska neid nimetada, aga spordis näiteks bet365 jmt hedgevad suuremal või väiksemal määral oma kaubeldavate valuutade käibeid ja teoreetiliselt võivad üksiku valuuta suurte kõikumiste korral ka kaotada. |
Küpto exchange kasseerib ainult komisjonitasu, kas krüpto kõigub või mitte aga maja saab alati oma protsendi. MIs on alati +EV ja pole kunagi miinuses.
See, et exchange oma käibe kuhugi valesti investeerib ja kotti jookseb on teine teema.
Spordiennustus on vähe teine asi. Mis ma tegelikult öelda tahtsin oli see, et "house allways wins" ja olgu kasutajad (loe antud juhul traderid) kui targad ja osavad tahes, siis gämblivad nad ainult üksteise rahaga. Sama kehtib ka pokkeris (rake), lotos (maja võtab oma % ja jagab ülejäänud laiali) jne.
| rmc kirjutas: |
Harmoonia, exchange'de ärimudel ei seisne kauplejate kaotamisel, vaid tehingutasudes või muus taolises. Ma ei tea ühtegi, kus oleks tradejate kaotamisele mängitud.
Kõrgelt ostjate kaotus ja madalalt ostjate võit on ikka exchangest sesmõttes eraldiseisev. |
Sa vist lugesid midagi valest. Miks peaks exchange tahtma kliente kaotada? Kõik promod ja arendused on ainult selle nimel, et kliente rohkem ligi tuleks. Rohkem kliente=rohkem trade=rohkem profitit majale.
Minu algne küsimus suunatud kasutajale koiott argumendi peale, et õppige pool aastat trademist ja kõik võivad võita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
30.04.2019 15:04:00
|
|
|
Harmoonia, Miks ei peaks exchange fee'sid võtma? WTF..? Neil on ikka piisavalt kulutusi ja teiseks nad pakuvad sulle keskkonda, kus on sul võimalik korralikult teenida. Ma ei saa su halast selles suunas aru.
Sa ei saa ise mu ideest aru. Probleem ongi selles, et keskmist inimest ei koti trade'imine, lisaks kujuneb neil tihti esimese paari sita trade'i puhul arvamus, et kogu asi on scam, kuna nad kaotasid liiga suure summa, liiga ruttu.
Kuna sa tõid siia pokkeri näite juurde, siis sa vast tead, kui pokkeri buum oli, kes tol hetkel natukenegi asja paremini jagas, tegi platsi puhtaks. Aga kui sa vaatad tänapäeva laudu, siis kõik mängivad kalkuleeritud, üsna Nit, low risk pokkerit. Kõigil on oma range'id paigas, 3-Bet paigas, Bluff % paigas, River shove % paigas. Ja üldise % mõttes ma arvan, et kasumlikke mängijaid on palju rohkem kui varem ja lüpstakse neid tüüpe, kes käivad õnne proovimas. Kui enamus inimesi, kes trade'ida tahaks ja selle asja juurde jääks, siis toimuks sama asi, need kes asja jagavad, jäävad ikkagi kasumisse (kui just mingi räme AI neid kottima ei tule, mis vist tegelt läheb selles suunas) ja kaotab see väike osa trader'eid, kes on värskemad ja ei jaga teemat.
Suvalisel alal, kus su oma raha on mängus, on neid lolle/tarku, kes raha kaotavad, aga see ei tähenda, et see ala raske oleks. Lihtsalt inimeste esialgne psühholoogia on selline, et oh shit, ma kaotasin 500€, see on raudselt scam ja edasi lihtsalt hoitakse eemale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
30.04.2019 15:26:33
|
|
|
Harmoonia, ma ei saa aru, mis su point on. Saavad isegi kõik plussis olla kui ei tehta ühtegi tehingut alla ostuhinna + komisjonitasu ning tõuseb.
Krüptode puhul on lisaks ka see, et pool pole enamasti lõplik, vaid tekib värsket juurde ka. 1sõnaga arusaamatu, mis su postitamise eesmärk on.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Harmoonia
HV veteran

liitunud: 25.04.2003
|
30.04.2019 23:00:04
|
|
|
| koiott kirjutas: |
Harmoonia, Miks ei peaks exchange fee'sid võtma? WTF..? Neil on ikka piisavalt kulutusi ja teiseks nad pakuvad sulle keskkonda, kus on sul võimalik korralikult teenida. Ma ei saa su halast selles suunas aru.
|
Pole kordagi öelnud, et nad ei peaks seda tegema. Miks te kõik nii leili lähete?
Trademisest ma suurt midagi ei tea ja ei ürita ka väita, et tean, kui kasumlik see algajale traderile on. Väitsin, et ainus kindel võitja on maja. Kui ongi nii, et overlay on alati olemas ja kasumlike trade on nii lihtne teha siis peaks tõesti mõne raamatu kätte võtma.
| rmc kirjutas: |
Harmoonia, ma ei saa aru, mis su point on. Saavad isegi kõik plussis olla kui ei tehta ühtegi tehingut alla ostuhinna + komisjonitasu ning tõuseb.
Krüptode puhul on lisaks ka see, et pool pole enamasti lõplik, vaid tekib värsket juurde ka. 1sõnaga arusaamatu, mis su postitamise eesmärk on. |
Ma ei saa lihtsalt aru kust kohast see raha tuleb, et kõik saaksid plussi jääda. Tavaline kaevur üldjuhul ainult pumpab raha välja exhangest. Exchange võtab oma %. Keegi peab ju selle raha sinna exchange tekitama. Pole mul mingit eesmärki. Tõin väite ja ütlesin, et parandage mind kui eksin aga kisub vägisi isiklikuks. Hirmus tundlikud olete, kui tuleb keegi uus siia teemasse midagi väitma.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 08:50:20
|
|
|
Harmoonia, Kui sa oled kasumlik pokkerimängija, siis kõige olulisem on sul juba olemas: (numbritega) grindimise mindset ja bankroll management. Kõik muu on trade'imise juures õpitav päevade/nädalatega. Krüpto juures on kindlasti mõned eripärad, kuna liikumised on niivõrd kiired ja manipulatsioone ja scam'e rohkem, aga BTC'ga leverage trade'imine ei tohiks sulle probleem olla. Aga kindlasti vii ennast asjaga kurssi ja jälgi turgu. Kiirustada pole mõtet ja kui tavainimese jaoks regulatsioonidega asja täiesti kinni ei keerata, siis järgmised 3-4-5 aastat peaks suuri liikumisi olema palju.
Hetkel soovitan ka lihtsalt buy and hold mõttes silmad lahti hoida..kui 2014-2015 kordub, siis järgmine low peaks olema põhi päris mitmeks aastaks. Ei pruugi muidugi nii minna ja võib-olla dumpitakse hindu veel korralikult madalamale, aga kõik on kuidagi kahtlaselt sarnane..aga äkki ongi see nende plaan..
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.05.2019 08:56:59
|
|
|
Exchange pakub teenust ja võtab selle eest tasu. Ta pole maja vaid mutter süsteemis et müüjad ja ostjad üksteist paremini üles leiaks.
Võiks ka öelda et lõpuks võidab maxima kassapidaja sest kui häid või halbu otsuseid inimesed ei tee, tema saab ikka oma palga kätte.
koiott, kui sa ise ei treidi siis palun ära aja seda ratsarikkaks juttu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 09:13:54
|
|
|
elukaz, endiselt..palun nimeta need teadmised/oskused, mis teevad trade'imise raskeks/keeruliseks?
Lisan juurde, et ma ei ole kuskil väitnud, et see on ratsa rikkaks tee, aga sellega on võimalik võrdlemisi lihtsalt normaalne elatis ära teenida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.05.2019 09:16:56
|
|
|
Endiselt, pikas plaanis plussi jäämine.
Teoreetiliselt pole vahet teoorial ja praktikal. Tagantjärgi graafikuid lugedes on miljon võimalust rikkaks saada. Aga tee ennustus, täna on hind selline sisenen, kui hind liigub sinna siis väljun, kui tänna siis võtan kaotuse. Tee mõned sellised edukad ennustused ja võtab ehk keegi sind tõsisemalt. Noname on kaks korda proovinud, esimene feilis, teine ripub juuksekarva otsas.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 09:59:44
|
|
|
elukaz, See ei ole ju raske, kui sa teed asju õigesti? Ja nende asjade õigesti tegemine ei ole keeruline. See ongi kogu mu jutu point, et sa võrdled ennast inimestega, kes on trade'inud võib-olla 1-2 korda, ilma igasuguste eelteadmisteta või väga puudulike teadmistega..peale mida on nad sellest loobunud ja sa ütled, et nad feilisid, kuna trade'imine on raske ja 99% inimesi ei saa sellega hakkama.
Ennustada võib kõike..ma olen siin teemas ennustanud tegelikult üsna mitu korda ja üsna mööda pannud, see ei tähenda, et ma oleks selle järgi tehinguid teinud või seda kellelegi teisele soovitanud.
Noname'i esimene ennustus oli 95% täpne, et hind kukub 3K peale. Kukkus 3100-3200 peale, aga see tõus sealt ei toimunud kiiresti, nii et seda positsiooni oli kellel iganes võimalik sulgeda üsna kaua (2-3 päeva seisis 3150-3300$ vahel).
Teine ennustus tegelikult peaks minema õigesti (kuigi ma ütleks, et see short läks natuke hilja sisse või siis peaks neid võimalusel juurde lisama), sest paljud indikaatorid näitavad üleostetud seisu ja weekly 50 MA tundub korralik resistance, aga kuna BTC on nii lihtsalt manipuleeritav on hetkel keeruline seis ja sellises seisus ei peagi BTC'ga trade'ima. Aga.. ma üleks, et max oleks hetkel u 6500-6700$, peale mida peaks oluline langus tulema või tuleb langus sisuliselt kohe (see nädal või järgmine). Aga see ennustus on osaliselt mõjutatud 2014-2015 aasta tsüklist ja tegelikult on näha, et see päris sama moodi ei ole läinud ja mõned jooned, mis toona hoidsid hästi, ei ole seekord omanud mingit tähtsust.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.05.2019 10:06:06
|
|
|
koiott, aga kas nii võiks majandada, et annan Sulle natukene raha ja siis toimetad sellest kena kasumi kokku. Pool jätad endale kasumist tänutäheks.
Kui kahjumiks keerab, siis maksad selle täies ulatuses kinni.
Ei tohiks eriti suur väljakutse olla, kuna teed asju õigesti.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.05.2019 10:21:48
|
|
|
| koiott kirjutas: |
| Noname'i esimene ennustus oli 95% täpne, et hind kukub 3K peale. Kukkus 3100-3200 peale, aga see tõus sealt ei toimunud kiiresti, nii et seda positsiooni oli kellel iganes võimalik sulgeda üsna kaua (2-3 päeva seisis 3150-3300$ vahel). |
Peaaegu lotovõitu leivale ei määri, ei märganud et pakkujalt oleks uus seisukoht tulnud et aeg shordid lõpetada. Ja miks just see 2-3 päeva oli õige aeg lõpetamiseks enne eesmärgi saavutamist? Algne plaan oli ju tähtajatu.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
01.05.2019 10:28:53
|
|
|
See praegune järjest ~2 kuine ainult tõus näitab, et suure tõenäosusega on põhi käes. Ehk siis juunis 3000€/BTC juures investeerimine on nüüd kõvasti väiksema riskiga.
Aga ikkagi 1000-2000€/BTC jaoks peaks ka igaksjuhuks raha nati olema. Extra <3000€ BTC müüks maha 20k€ juures nii, et kõik raha tagasi ja allesjäänud BTCd tasuta käes 100K hinda ootama
Niiet isegi kui BTC "kinni pannakse" ja 0-i läheb ei jääks ise kahjumisse.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 10:40:23
|
|
|
elukaz, wtf..ma viitsi seda posti täpselt välja otsida, aga tal oli short umbes 4500(?)->3000$. See on umbes 30% langus. Ütleme, et tal oli 5x leverage, ehk siis 150% kasum. Krt ma ei tea..kas peaks ootama seda 3000$ piiri või paneks äkki 3200 juures kinni, eriti kui oli näha, et seal hind pidama jäi. Isegi uus stop-loss tõusu peale 3500$ kandis oleks olnud väga korralik tehing. Sa ei saa elu sees bottide ja siseinfoga tüüpide vastu 100% maksimumi võtta. Kui sellest 80% teed on ka väga-väga hästi.
yerba, Mõned postid tagasi märkisin, et ma pole eriline day trader. Oma lõbuks paari coini olen juurde flippinud.
Tegelikult on küll vastus mõlemalt poolt "Ei" (ma arvan?), aga äkki on väga motiveeriv pakkumine ja peaks asja käsile võtma? Ehk siis summa peaks olema 5-10K. 100% vastutuse puhul on sinu % kindlasti väiksem:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
h3rr
HV kasutaja
liitunud: 28.09.2010
|
01.05.2019 10:56:01
|
|
|
| Oleks vaid ajamasin leiutatud, mis siis häda kaubelda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.05.2019 11:04:04
|
|
|
koiott, aga võib summa olla 10k küll. Notariaalselt vormistame lepingu, tagatis sinu poolt vajalik.
100% kaupleja ehk sinu vastutus tundub mõistlik minu jaoks. Sinu enda sõnutsi midagi ju valesti minna ei saa ja need kes kauplemisega kaotavad, ei ole enda jaoks asja selgeks teinud. Aga selgeks tegemine on väga lihtsasti õpitav. Ja kuna see on sinu jaoks lihtne raha, siis 50/50 kasumi jagamisega ei tohiks murekohta olla. Saab sellest 10st tuhandest siis 100 tuhat või miljon, see on su enda teha.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 11:20:46
|
|
|
| yerba, Ma ei ole kursis, millega näiteks trade'rid vastutavad, kui nad kauplevad võõra rahaga, aga ma ei usu, et see on 100% (kui üldse midagi). Samas vaevalt on nende tulu ka 50% kasumist, pigem oluliselt vähem. Aga ma pole nende numbritega kursis. Kuid jah, 100% vastutuse puhul ma 50-50'ga nõus ei oleks. Selle summa leiab sõbralikema tingimustega:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.05.2019 11:47:01
|
|
|
| koiott, mis oleks 100% vastutuse korral(10k€) su hinnangul õiglasem tulujaotus?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 11:49:19
|
|
|
| Baeskades, 75-25 / 80-20, midagi sellist. Aga see sõltuks kindlasti paljudest muudest asjadest. Kas tulu peaks jooksvalt tulema või on mingi tähtaeg vms, millal peaks midagi laekuma. Ja kui näiteks raha on 0's, siis mis perioodi peale tagasi maksta või läheb tagatis kohe yerba nimele. Vaadates, millega siin kohalikud Eesti ärihaid vastutavad, siis 100% vastutus tundub kuidagi julm ja ebaõiglane:)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
01.05.2019 12:15:50
|
|
|
10k€
365 päeva aega trademiseks.
Kasum jaotub 75-25%.
Tagatis läheb koheselt laenuandjale kui kasum puudub 366ndal päeval.
Notaritasu jaguneb pooleks.
Kuidas tundub? Eeldan, et tagatis on olemas.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
luhtaru
HV kasutaja
liitunud: 02.07.2008
|
01.05.2019 12:17:27
|
|
|
| selliste tingimustega võib 100k ka anda
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 12:17:48
|
|
|
| Baeskades, See ei oleks üldse halb diil. Eriti kui ei ole eeldatud teatud kasumi suurust, ehk et kui halvemal juhul saad tagasi 10 001€ ja sind inflatsiooni kaotus ei sega, siis oleks täitsa mõeldav (Kõik trade'id oleks kindlasti välja toodud, et ei oleks mingit juttu minu poolt, et näe, kogu kasum oligi 1€). Tagatis on muidugi natuke rohkem väärt kui 10K, et sellega peaks midagi välja mõtlema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.05.2019 12:23:02
|
|
|
Aga paneme poti kokku ja saab terve tagatise suurusega managerida?
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 12:27:14
|
|
|
| yerba, Ei, kui 10K nullis, siis peab endale ka midagi jääma, et väga ei peaks tõmblema selle pärast:) Midagi pole 100% kindel kahjuks, plaan-B peab ka olema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.05.2019 13:57:13
|
|
|
Oletades et plaan A töötab siis mis tootlusest jutt oleks? Mis kapitali pealt normaalne elatis tuleks ja mis on normaalne?
| koiott kirjutas: |
| sellega on võimalik võrdlemisi lihtsalt normaalne elatis ära teenida. |
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
01.05.2019 13:58:50
|
|
|
Selgitage mulle mismoodi antud jutuvada spekuleerimisega seotud on? ise te ajate siin mingit rida et teemast kõrvale ei kalduks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
01.05.2019 15:10:17
|
|
|
Me otsime hetkel tippspekulanti, kellel lasta töö ära teha ja kasumit ka meiega jagada.
Kui jaksad ja oled võimeline, loe mõned postitused ülevaltpoolt, ehk lööb pildi selgemaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
koiott
HV veteran
liitunud: 10.05.2007
|
01.05.2019 15:34:07
|
|
|
elukaz, ma arvan, et ainult BTC'ga kuus 10-20% kogu bankrolli kasvatada ei oleks probleem. Sõltuvalt perioodist oleks see oluliselt suurem %. Hetkel ma ütleks, et ei ole hea periood, kus BTC'ga kaubelda, kui siis üsna tagasihoidlike summadega ja väikeses vahemikus. Võib teha 100-200€'ga väikese challenge'i, kuigi see on selline summa, millega orderite arv üsna piiratud ja tulemused, vahet pole kummas suunas, pole kuigi motiveerivad. Aga harjutada saab.
Aga kui spekuleerida vaja, siis (Bitstamp hindadega) ma shortiks BTC'd 5250 peal ja paneks kinni 5075 peal. See on umbes 3% (5x leverage'iga oleks see 15%) kukkumine, mis peaks olema tol hetkel üsna kiire ja konkreetne ja 4h graafiku peal tuleb 5075 peal 200 MA joon ette, millest võiks põrge tulla. Samas see on selline trade, mida ma näiteks ööseks sisse ei jätaks, vaid kui 5250 aktiveeruks, siis ma vähemalt jälgiks, mida hind teeb ja kui asi on ebakindel, siis sulgeks positsiooni varem või paneks stop-lossi üsna konservatiivsele tasemele.
Samas ühe päeva hind on sulgumas üleval pool 20 MA joont, mis nagu lubaks uut väikest tõusu, aga üldiselt on BTC liiga kaua tõusnud, et hullult hyped olla.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006

|
01.05.2019 18:52:02
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
Küpto exchange kasseerib ainult komisjonitasu, kas krüpto kõigub või mitte aga maja saab alati oma protsendi. MIs on alati +EV ja pole kunagi miinuses.
See, et exchange oma käibe kuhugi valesti investeerib ja kotti jookseb on teine teema.
Spordiennustus on vähe teine asi. Mis ma tegelikult öelda tahtsin oli see, et "house allways wins" ja olgu kasutajad (loe antud juhul traderid) kui targad ja osavad tahes, siis gämblivad nad ainult üksteise rahaga. Sama kehtib ka pokkeris (rake), lotos (maja võtab oma % ja jagab ülejäänud laiali) jne.
|
Vahet ei ole, mis alaga tegemist on. Vahetuspunktid ei ole sugugi alati ainult komisjonipõhised. Samamoodi ei ole spordiennustus alati majapõhine (näit: Betfair). Ainult krüptoportaalide adminid ise teavad, kas taustal toimub kantimine ja katmine või mitte. Väga tõenäoliselt suuremates toimubki, sest see on hea viis väikese riskiga lisaraha teenimiseks. Täpselt samamoodi teevad traditsioonilised pangad, aga neile kehtivad karmimad piirangud.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
02.05.2019 12:23:14
|
|
|
| Harmoonia kirjutas: |
| Ma ei saa lihtsalt aru kust kohast see raha tuleb, et kõik saaksid plussi jääda. Tavaline kaevur üldjuhul ainult pumpab raha välja exhangest. Exchange võtab oma %. Keegi peab ju selle raha sinna exchange tekitama. Pole mul mingit eesmärki. Tõin väite ja ütlesin, et parandage mind kui eksin aga kisub vägisi isiklikuks. Hirmus tundlikud olete, kui tuleb keegi uus siia teemasse midagi väitma. |
Kustkohast raha tuleb? Nõudluse ja muude tegurite tõttu hinna tõusmisest. Exchange'ist pumpab raha kaevur välja, ent teised pumpavad seda sinna sisse... exchange võtab kõigelt %, ka siis kui liigutab asju oma walletite vahel ja sellest tekibki puhver. Proovi natukene kaugemale mõelda lihtsalt... mingit tundlikkust, jne., ei ole.. lihtsalt arusaamatu teemaarendus.
yerba, pakkumine, hahaha.
elukaz, .
villu70, mis sulle arusaamatuks jääb? Otseselt spekulatsioonide teostamisest ja selle keerukusest käib ju jutt, vahele turuseisust ja muust.. kõik väga teemakohane.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.05.2019 18:01:47
|
|
|
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
02.05.2019 18:08:04
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab  |
Mis sul seal kivina kukub nüüd? Monero +1,18%, eeter +0,40%...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Viilutaja
HV Guru

liitunud: 28.07.2002
|
02.05.2019 18:37:20
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab  |
Tavaliselt kui BTC kukub siis saavad ALT'id just vabamalt hingata ja liiguvad paremini ülesse.
_________________ Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.05.2019 21:01:55
|
|
|
| Minumeelest oli vahepeal päris selge, et tuleb teha täpselt vastupidi sellele mis keegi siin tegi. Krt, kes see oli.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
02.05.2019 21:22:55
|
|
|
Korduvkasutatav dvd.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
02.05.2019 22:41:17
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| DVDRW kirjutas: |
Veider, BTC tõuseb, altid aga kukuvad kui kivi. Mis siis saab kui BTC ka kukkuma hakkab  |
Mis sul seal kivina kukub nüüd? Monero +1,18%, eeter +0,40%... |
Need mis mul on
|
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
02.05.2019 22:46:58
|
|
|
Oleksid ikka pidanud selle äraspidise investeerimisnõustamise püsti panema. Kõik oleks võitnud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rmc
Aeg Maha 2n

liitunud: 28.06.2005
|
03.05.2019 13:52:14
|
|
|
For dummies:
Spoiler 
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|