Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv) märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran

Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 15.04.2019 11:12 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
raitl kirjutas:
Arumaiemõista, miks te ajate asja nii keeruliseks? Nii krüptos kui aktsiaturul kehtib üks ja seesama loogika. Osta siis kui on odav ja müü siis kui on kallis. Ei mingit raketiteadust. /s

Bitcoin oli 20K pealt alla kukkudes 10k peale odav, täna omakorda 2 x odavam, ei mingit raketiteadust ...

Jälle ma ei saa aru millest sa aru ei saa. 20k peal oli vaja shortida. Täna kasum välja võtta. icon_rolleyes.gif

rmc
HV Guru
rmc

sõnum 15.04.2019 13:47 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Bitcoini puhul kõik mis üle 200 eur oli, oli juba kallis. icon_cool.gif

Ma ütlesin kunagi endale, et nüüd kui üle 1000EEK üks ühik maksab, siis see on küll liiga hilja ostmiseks. icon_biggrin.gif

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ipp
HV kasutaja

sõnum 15.04.2019 16:36 vasta tsitaadiga

Ma kunagi ostsin päris mitu 250 EUR/tk hinnaga ja arvasin siis, et olen vist reelt veidi maas....
tagasi üles
filx
HV kasutaja
filx

sõnum 15.04.2019 23:16 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
raitl kirjutas:
Arumaiemõista, miks te ajate asja nii keeruliseks? Nii krüptos kui aktsiaturul kehtib üks ja seesama loogika. Osta siis kui on odav ja müü siis kui on kallis. Ei mingit raketiteadust. /s

Bitcoin oli 20K pealt alla kukkudes 10k peale odav, täna omakorda 2 x odavam, ei mingit raketiteadust ...

Kas ostsid või siunad edasi krüpto saadanat icon_biggrin.gif

OPollo
HV kasutaja

sõnum 16.04.2019 00:30 vasta tsitaadiga

filx kirjutas:
OPollo kirjutas:
raitl kirjutas:

Kas ostsid või siunad edasi krüpto saadanat icon_biggrin.gif

Ma olen alati seda meelt, et gambling ei tee sind kokkuvõttes rikkaks ja ei tasu ära, kui pere vaja ülal pidada, seega vastus on jätkuvalt "ei" ... need punetunud silmadega magamata ööd, ergutid ja närvirakud ... ei, ei ole seda väärt minu silmis
Ostsin kuu aega tagasi 51a vana auto hoopis icon_wink.gif
tagasi üles
koiott
Kreisi kasutaja

sõnum 16.04.2019 09:15 vasta tsitaadiga

OPollo, Aga siis sul oligi probleem lihtne: valel ajal ostetud ja ehk liiga suure summa eest. Vahet pole, mis ajal, aga eriti languse pealt, on oluline, et ostad jupi kaupa sisse. Kas või selle 10K peal sisseostu puhul saan hea näite tuua. Kui sa oleks ostnud 10K peal 3000$ eest sisse, siis oleks sul täna 1500$, kui sa oleks ostnud 1000$ eest 10K peal, 1000$ eest 6K peal ja 1000$ eest 3.1K peal, siis oleks sul täna endiselt täpselt 3000$, kui hind oli 5400USD, siis oleksid isegi õrnalt kasumis olnud tol hetkel.

Trade'imine on gambling nii kaua, kuni sa teed asju valesti. Jah, alati jääb väike %, et tuleb midagi ootamatut, aga selle pärast on sul investeeritud ka selline summa, et selle summa kaotamine ei mõjuta su elu eriti palju.
tagasi üles
rmc
HV Guru
rmc

sõnum 16.04.2019 12:52 vasta tsitaadiga

koiott, sul ei ole mõtet trolli toita. Ta ei ole kunagi krüptodele isegi lähedal olnud - käib lihtsalt end välja elamas siin.

OPollo, kui sa spekulatsioone ei teosta, siis milleks sa siin oled? Mida sa teemasse lisad või, mis eesmärgil kirjutad?

tagasi üles
koiott
Kreisi kasutaja

sõnum 16.04.2019 17:06 vasta tsitaadiga

rmc, ei tal viimased postid suht emotsioonivabad. Ja paar nippi võib ikka jagada, kui see kellelegi abiks.
tagasi üles
rmc
HV Guru
rmc

sõnum 16.04.2019 17:08 vasta tsitaadiga

koiott, jah, sest prügi on ära koristatud icon_biggrin.gif.
Aga eks ise tead, küll ma prahi välja viin.

tagasi üles
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Bitcoin ja muud krüptorahad »  Spekulandid (krüptoturul spekulatsioonide teostamine ja seonduv) mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 131, 132, 133
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis

Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.