Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 17.04.2019 17:04:33 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, väga hea selgitus, ma ise ei viitsinud taas kord sinna jäneseurgu pugeda, aga sa tegid musta töö ära õnneks, ja väga kenasti thumbs_up.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 17.04.2019 19:22:41 vasta tsitaadiga

Ten points ka minu poolt!

Ma ei viitsi neid teooriaid isegi lahkama hakata, kuigi sitematel päevadel tekib tõesti kahtlus! Aga see läheb mööda!
Ma ise tean, miks mul wr ja muud näitajad pole tõusnud ja ega ma higistagi selle nimel.
Ma ei platooni põhimõtteliselt. Ma nokitsen üksi nii kuidas ajaga on. Teen kaks või kakskümend lahingut nii nagu ise tahan.
Ma grindin kõiki tanke. Ka siis kui see puu on täis crap. Hambad ristis teen lõpuni!
Mul on ainult mõni lemmiktank mida olen mängima jäänud, kuid isegi sellega ei viitsi üle viie lahingu korraga teha.
Ma olen jätkuvalt põikpäine, püüan kas või hambad ristis hoida positsiooni, kust kõik jalga lasknud. Pärast on ju jube hea tiimi kallal möliseda icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif icon_biggrin.gif

Vot need on minu arust reaalsed põhjused, miks minu statsid on sellised nagu on, mitte et WG armastaks mind eriliselt koinida. Kuigi jah....ta teeb seda niigi läbi mitme muu tegevuse icon_biggrin.gif


Nüüd küsimus suurele ringile!
Miks peaks-ei peaks välja ostma Progetto 65. Too tiir kümme Itaalia oma.
Standard B meeldib nii enam-vähem, kuidas aga sellega?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 18.04.2019 17:24:32 vasta tsitaadiga

pyroman11, ma ise täpselt samas positsioonis hetkel, ainsa vahega, et olen Progetto 65 välja ostnud soodukaga, aga pole veel meeskonda sinna liigutanud ega ühtki mängu teinud. Pmst nagu ma aru saan, siis teoorias ta on parem tank, millel hakkab lõpuks ka esimese-teise tankina liinis soomus tööle teatud määral. Aga praktikas ma kahtlustan, et Standard B on oma tieris märksa parem kui Progetto 65 tier kõrgemal. Tier X vastu pole praktiliselt üldse probleeme ja tier 7 & 8 vastu mängida on puhas fun ja farm. O-Ho või O-Ni ette satub, siis oi seda rõõmu.

Mulle muidugi Standard B sobib ka ikka eriti hästi. Ühesõnaga, mina veel ei kiirusta vahetama.

Illustratsiooniks selle nädala senised tulemused:



Vaatan, et mida vähem on aega mängida, seda paremini läheb icon_razz1.gif

PS - ei tea küll, miks see peaks kedagi huvitama, aga ainult Progetto 46 mängud on platoonis tehtud. Ülejäänud puhas soolo.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 19.04.2019 10:40:00 vasta tsitaadiga

Mingit ametliku statsi ei oska välja tuua. Aga niipalju kui näiteks wot-life'is mingeid top kontosid sirvinud olen, siis selleks, et näidata 70% wr'i peaks olema tieri 10't mängides wn8 sinna 4.5k kanti. Ehk, et mängijad võivadki arvestada, et kui saad wr'i 70% ja wn8 on alla 4.5k, siis teamid on sind carrinud (oled lihtsalt sessiooni lõikes üle keskmise paremaid teame saanud). Ning mingi hetk toimub balanseerimine. Ja on ka vastupidin võimaik loomulikult, kus mängid tieri 10 nt. 4.5k tasemel ja saad madalat wr.

Muidugi wn8 pole ideaalne mõõdupuu impacti mõõtmiseks. Sest see ei võta arvesse spoting dmg. Mis on üsna suur osa sinu enda impact'ist wr'i osas. Näiteks skilli mängustiil on hea näide sellest, mis näitab, et wn8 pole teab mis kõrge, samas wr on väga kõrge:
https://en.wot-life.com/eu/player/skill4ltu/

just tänu sellele, et ta spotid väga palju, ning wn8 alahindab seda.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 23.04.2019 08:56:04 vasta tsitaadiga

Kas mu komandör on pime või kuidas see võimalik on, et ma selliselkt positsioonilt ei suuda enda baasi spottida??

Ei ole ju põõsa taga "pimedas" ??



Siin isegi pikksilm aktiveeritud

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 23.04.2019 09:18:44 vasta tsitaadiga

Masochist, ülemise pildi järgi ütleks just, et vast olid pimedas. Kui oleks õigesti olnud, pidanuks puud/põõsad läbipaistvaks muutuma ekraanil. Sel juhul pole ka vahet, kas pikksilm on aktiveeritud või mitte, läbi põõsa ei näe midagi nagunii.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 23.04.2019 09:27:01 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Kui oleks õigesti olnud, pidanuks puud/põõsad läbipaistvaks muutuma ekraanil...


Hea tähelepanek erick. Küllap ma siiski pimedasse jäin tõesti.. icon_confused.gif

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2019 16:13:47 vasta tsitaadiga

spot vahest ei tööta kah. Ise istusin mingi 20m meetri kaugusel põõsa taga ja kõmmutasin 268-t oma t9 wz heavyga ja mind ta ära ei näinud.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
QLIMAX
HV kasutaja
QLIMAX

liitunud: 06.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.04.2019 17:56:05 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
spot vahest ei tööta kah. Ise istusin mingi 20m meetri kaugusel põõsa taga ja kõmmutasin 268-t oma t9 wz heavyga ja mind ta ära ei näinud.

<=50m on automaatne spot... aka proxyspot:
http://wiki.wargaming.net/en/Camo_and_Spotting#Minimum_Spotting_Range
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2019 08:09:23 vasta tsitaadiga

jah kirjade järgi. Kahjuks pole alles replay faili kus ma superpershinguga seisin keset lagedat välja ja lasin umbes 100-200m pealt jagtigerit ja ta ei näinund mind ära. Toona mängisin veel koos vennaga ja mõlemad saime korralikult naerda selle spot asja üle. Ja see alla 50m autospot ei töötanud ka eile minu puhul, kaevanduse kaardil sõitsin 183 ga sinna ülemisse baasi majade juurde kus artyd alati on. Mul oli seal mäe servas majade juures strv põõsastes ja ma sõitsin sealt maj nurgast peaaegu põõsani ja siis kui strv mind lasi tuli nähtavale alles. Samamoodi olin eile koos vennaga ja ka tema irvitas, et sõida või üle ja siis saad teada, et oli keegi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 24.04.2019 09:48:09 vasta tsitaadiga

arny, mängumehhaanikad on alati muutumatud. Seega kui midagi säärast juhtub, otsi põhjust mujalt. See Jagdtiger võis olla täielik tomat kes tõstab treenimata 50% mehi ühest tankist teise edasi koos penaltyga mis kahandab nende oskused veelgi madalamaks, mitte ühtki lisavarustust ei kasuta, jne. Pluss sul ilmselt on seal peal camo skilliga meeskond, ventikas, BIA jne. Kui sa XVMi kasutaksid, siis vähemalt teaksid, kas võis nii olla või mitte.

50m proxy spot on raudne reegel, kui satud 50m raadiusesse vastase tankist, tuleb spot 0.1 sekundi jooksul WoT wiki andmetel. Vaataks pigem su netiühenduse lagide poole sel juhul.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 24.04.2019 13:53:07 vasta tsitaadiga

See 50 m peaks alati toimima. Lihtsalt teine mängija võib olla: tomat, purjakil, tukub arvuti taga (on omal juhtunud kui suhteliselt ebaadekvaatses olekus on tulnud hea mõte tanki mängida...), tegemist on botiga või üldse läks korra kusele ning saad teda rahulikult lasta. Samuti on paar korda vastane lihtsalt seisma jäänud kui on selge kaotus ja lasknud ennast maha kõmmutada. Seega tegelikult sa ei saa väita, et vastane ei spottinud sind ära alla 50 m pealt. Pigem lihtsalt ei reageerinud sellele ühel või teisel põhjusel.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2019 16:00:13 vasta tsitaadiga

võibolla võibolla. See see 183 mäng, mäng ise nagu ikka mõttetu aga vaata lõppu siis seal see strv spot.
http://wotreplays.eu/site/4860777#mines-ahvikeest-fv215b_183

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2019 16:45:25 vasta tsitaadiga

STRV camo ongi selline et ega enne ei näe kui otsa ei sõida. Samamoodi olen LT-432-ga põõsas istunud ja vastaste HT-d vaata et sõidavad otsa. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 24.04.2019 18:48:16 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
võibolla võibolla. See see 183 mäng, mäng ise nagu ikka mõttetu aga vaata lõppu siis seal see strv spot.
http://wotreplays.eu/site/4860777#mines-ahvikeest-fv215b_183


Tegin omalt poolt ka kiire analüüsi, mimap'il siis valge ring on proxy spot. Nii, et strv oli sellest väljas. Nii, et mäng siinjuhul polnud bugine..Strv'l camonet, full camo crew + põõsas ees, siis pole nagu isegi imestada..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 07:50:10 vasta tsitaadiga

see 50m tundub kuidagi pikk maa siis jah.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 08:00:32 vasta tsitaadiga

Peale pikka kaeblemist saabus lõpp neile indikaatoritele, mis minimapil näitavad, kuhu vastased sihivad. Nüüdsest illegaalsed.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/fair-play-policy-update-april-2019/
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 10:49:52 vasta tsitaadiga

Eks oli aeg kah juba.
Ega see teine mod oli ka selline nii-ja-naa. Skautidele oli see teinekord täitsa abiks.
Umbmäärase ringi minimapil asemel oli näha meetri täpsusega kaugel vastane sinust on. Ehk said seda 50m kaugust vastasest kenasti viimase piirini hoida.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 25.04.2019 12:47:31 vasta tsitaadiga

See marker draw distanse'ist väljas tundub kuidagi eriti OP TD jaosk nt...
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.04.2019 13:36:04 vasta tsitaadiga

erick,
tsitaat:
So far, these modifications are not forbidden yet – the new Fair Play Policy rules will come into force on June 1. However, we're taking this opportunity to notify you in advance, so if you're currently using these mods, please remove them.

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 17:37:18 vasta tsitaadiga

Edgar, no okei, 1. juunist illegaalsed icon_biggrin.gif Kuu aega ja paar päeva peale saab veel "nautida", kes neid kasutab.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 25.04.2019 19:01:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Peale pikka kaeblemist saabus lõpp neile indikaatoritele, mis minimapil näitavad, kuhu vastased sihivad. Nüüdsest illegaalsed.

https://worldoftanks.eu/en/news/general-news/fair-play-policy-update-april-2019/


Sellega saab ainult pärju ju olla thumbs_up.gif aga rohkem võiks keelata. Miks mitte järgmiseks XVM ära keelata?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 25.04.2019 23:12:21 vasta tsitaadiga

bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2019 06:33:24 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.


Aga miks on vaja teada kui hea või halb su vastane on? Näiteks kui oled üksi alles jäänud ja vastaseid on 2 alles (mõlemad on one shot ) siis ei hakka otsustma selle järgi et ooota las see tomat olla ennem saan selle tugevamaga ühelepoole. Või siis ei hakka kohe alguses vaatama kust keda kerge ära likvideerida jne. Minu jaoks ei muuda ma ei kasuta XVM mod'i või kui siis nii palju, et mind kui sihtmärki ei valita XVM järgi väljam praegu ma ju seda ei tea aga seda kindlasti tehakse. Ma ise praktiliselt üldse ei kasuta mode ja needgi ei puuduta lahinguid vaid garaaži (minimalitic garage ja BattelHits)
Sind selle modi keelmine juba häiriks?

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 07:55:31 vasta tsitaadiga

xvm keelatakse ju ära mingi hetk või noh wot ise toeta seda aga nupumehed lasevad nigunii edasi.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 08:43:05 vasta tsitaadiga

XVM asemel võib ju ka WR ja PR kuvada. Ehk küsimus pole niivõrd xvm-s kui kasutaja üldise info kuvamises. Ma võin ju mängu ajal ka WOT-i lehe lahti võtta ja nt. top tieride statid üle vaadata. WG plaan on hoopis teha võimalus lahingu ajal enda identiteedi totaalseks ära peitmiseks. Eks sellega kaasne omad probleemid aga vaatame mis välja mõeldakse.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Edgar
HV kasutaja

liitunud: 01.05.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 15:00:43 vasta tsitaadiga

bladerunner, Fog of War oleks tõesti põnev kogemus randomis - mängu alguses 0 infot vastas tiimi kohta.

XVM osas võin omast kogemusest öelda, et see fookuses olemine (ja ka fookuse hoidmine) aitab päris palju lahingu kulgu suunata.

_________________
-_-
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 15:58:07 vasta tsitaadiga

Eks fookust saavad ennekõike need kes on agressiivsemad/aktiivsemad ja seda need paremad mängijad ka enamasti on.
Samas muidugi kui on valida, kas tõmmata artyga maha "sinine" HT või "kollane" HT kes mõlemad eesliinil siis jah, "sinine" saab suurema tõenäosusega fookust.
"Ohtlikum toru" tuleb enne mängust välja viia.
Aga selline fookus mõjutab siiski suht väikese arvu lahingute saatust. Fookuse saajale muidugi võib see kohati suht tüütu olla.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.04.2019 16:43:16 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
erick kirjutas:
bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.


Aga miks on vaja teada kui hea või halb su vastane on? Näiteks kui oled üksi alles jäänud ja vastaseid on 2 alles (mõlemad on one shot ) siis ei hakka otsustma selle järgi et ooota las see tomat olla ennem saan selle tugevamaga ühelepoole. Või siis ei hakka kohe alguses vaatama kust keda kerge ära likvideerida jne. Minu jaoks ei muuda ma ei kasuta XVM mod'i või kui siis nii palju, et mind kui sihtmärki ei valita XVM järgi väljam praegu ma ju seda ei tea aga seda kindlasti tehakse. Ma ise praktiliselt üldse ei kasuta mode ja needgi ei puuduta lahinguid vaid garaaži (minimalitic garage ja BattelHits)
Sind selle modi keelmine juba häiriks?


No mina isiklikult saan XVM fookust, ja mitte vähe. Selles mõttes mulle oleks kindlasti isiklikult kasulik, kui vastased ja eriti artad ei teaks mu WN8-t.

Aga sellest hoolimata ma arvan, et XVM on üks kõige olulisemaid mode mängus. Nr 1 põhjus on see, et paljud inimesed saavad alles siis aru, et see on skillipõhine mäng, kui nad esimest korda XVMi näevad. See on üsna tugev motivaator oma oskuste arendamiseks, kui iga lahing saad ennast võrrelda 29 teise mängija vastu. Nr 2 põhjus on see, et tänu XVMile saad kohe aru, kas lahingu alguses plaane tegev tüüp teab ka reaalselt midagi või ei. Ja saad teisi informeerida, kui nt mingi WN8 500 tomat hakkab tiimile ette kirjutama, mida tegema peaks.

Nr 3 põhjus kompenseerib veidi seda XVM fookust - XVM võimaldab ka endal silmapilguga hinnata, kas näiteks su enda tiimi scoutidele võib loota. Kas top tieridele võib loota? Kas tiimile tervikuna võib loota? Kas liitlastele, kellega koos tuleb vähemusest mängu võidu poole carryda, saab ikka loota? Kõik see on suht oluline, kui kalkuleerid positsiooni kuhu minna ja riske, mida saad endale lubada.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2019 17:31:04 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
bugbrake kirjutas:
erick kirjutas:
bugbrake, aga puhtalt huvist: ütleme, et XVM keelatakse ära - mida see konkreetselt sinu jaoks muudaks?

Selle sihtimissuunaindkaatori osas muidugi kaksipidi mõistmist pole, parem tõesti kui sellest lahti saab.


Aga miks on vaja teada kui hea või halb su vastane on? Näiteks kui oled üksi alles jäänud ja vastaseid on 2 alles (mõlemad on one shot ) siis ei hakka otsustma selle järgi et ooota las see tomat olla ennem saan selle tugevamaga ühelepoole. Või siis ei hakka kohe alguses vaatama kust keda kerge ära likvideerida jne. Minu jaoks ei muuda ma ei kasuta XVM mod'i või kui siis nii palju, et mind kui sihtmärki ei valita XVM järgi väljam praegu ma ju seda ei tea aga seda kindlasti tehakse. Ma ise praktiliselt üldse ei kasuta mode ja needgi ei puuduta lahinguid vaid garaaži (minimalitic garage ja BattelHits)
Sind selle modi keelmine juba häiriks?


No mina isiklikult saan XVM fookust, ja mitte vähe. Selles mõttes mulle oleks kindlasti isiklikult kasulik, kui vastased ja eriti artad ei teaks mu WN8-t.

Aga sellest hoolimata ma arvan, et XVM on üks kõige olulisemaid mode mängus. Nr 1 põhjus on see, et paljud inimesed saavad alles siis aru, et see on skillipõhine mäng, kui nad esimest korda XVMi näevad. See on üsna tugev motivaator oma oskuste arendamiseks, kui iga lahing saad ennast võrrelda 29 teise mängija vastu. Nr 2 põhjus on see, et tänu XVMile saad kohe aru, kas lahingu alguses plaane tegev tüüp teab ka reaalselt midagi või ei. Ja saad teisi informeerida, kui nt mingi WN8 500 tomat hakkab tiimile ette kirjutama, mida tegema peaks.

Nr 3 põhjus kompenseerib veidi seda XVM fookust - XVM võimaldab ka endal silmapilguga hinnata, kas näiteks su enda tiimi scoutidele võib loota. Kas top tieridele võib loota? Kas tiimile tervikuna võib loota? Kas liitlastele, kellega koos tuleb vähemusest mängu võidu poole carryda, saab ikka loota? Kõik see on suht oluline, kui kalkuleerid positsiooni kuhu minna ja riske, mida saad endale lubada.


Seda kõike saad teha ka ilma XVM'ta ja neid statse võid pärast uurida nii et silm on punnis peas. Ja mis siis kui mõni tomat proovib midagi öleda, on WoT'i reeglites kuskil öeldud et "tomat" ei tohi midagi öleda või juhatada? Saad ju pärast laingut seletada mida ta valesti plaanis ja ütles ning järgmine kord võiks teisiti arvestada, kutsud platti õpetad teda pärst jne.
Mina ei viitsi neid statse jälgida, läheb nii nagu läheb ja kui kellelegi ei meeldi see mida teen siis kaevaku edasi WoT'ile, et näed küll ta ikka mängib halvasti keelake tal mängimas - yeah right icon_biggrin.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 26.04.2019 17:53:27 vasta tsitaadiga

bugbrake, ega igaüks ei naudi õppimist, aga paljudele see meeldib ja annab nende jaoks mängule hoopis suurema väärtuse kui muidu.

Vaevalt keegi viitsiks pärast lahingut kõigi 29 mängija statsid läbi klikkida ja mis mõtet sellel olekski? Kõige magusamad võidud on ju need kus tiim su ümber on kõige nõrgem, mida XVM ka näitab lahingu alguses. Nr 3 all ära toodud asju ei olegi võimalik ilma XVMita teha.

Muidu mulle meeldivad tomatid samamoodi nagu igale teisele - vastastiimis ja võimalikult tühjade kuplialustega icon_wink.gif
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.04.2019 19:19:35 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
bugbrake, ega igaüks ei naudi õppimist, aga paljudele see meeldib ja annab nende jaoks mängule hoopis suurema väärtuse kui muidu.

Vaevalt keegi viitsiks pärast lahingut kõigi 29 mängija statsid läbi klikkida ja mis mõtet sellel olekski? Kõige magusamad võidud on ju need kus tiim su ümber on kõige nõrgem, mida XVM ka näitab lahingu alguses. Nr 3 all ära toodud asju ei olegi võimalik ilma XVMita teha.

Muidu mulle meeldivad tomatid samamoodi nagu igale teisele - vastastiimis ja võimalikult tühjade kuplialustega icon_wink.gif


No jah aga kui tahad head meeskonnatööd ja tõsisemat väljakutset siis mängid kindlust, edenemist jne. Tavaline random ongi random igas mõttes Just for fun
Enamjaolt need XVM'i/statsi peded (no hard feelings) ongi need esimsesed, kes kohe randomi alguses virisema hakkavad, et oi oi oi nii sitt meeskkond kokku pandud, meil puha tomatid ja vastas puha uunikumid siit tuleb küll jälle kaotus jne. icon_wink.gif
Neid viriseijais, halajaid ja räuskaijaid on praktiliselt iga lahingu alguses.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 27.04.2019 12:53:29, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 19:31:48 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
No jah aga kui tahad head meeskonnatööd ja tõsisemat väljakutset siis mängid kindlust, edenemist jne. Tavaline random ongi random igas mõttes Just for fun
Aga kui inimesel on päevas 1-2h mängimiseks ja sedagi ajavahemikus 16-18 siis ei mängi sa mingit kindlust ega edenemist. Nurgas kaasmängijaid oodates omaette "idaneda" saad ainult. icon_lol.gif

Üldiselt "sinised" väga enne lahingu algust ei virise, nemad teevad ikka enamasti "oma" ära, virisevad pigem "rohelised" kes tunnevad et "puna-kollased" takistavad nende WR ja muidu arengut. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 26.04.2019 21:58:36 vasta tsitaadiga

arny kirjutas:
xvm keelatakse ju ära mingi hetk või noh wot ise toeta seda aga nupumehed lasevad nigunii edasi.


Kui server ei saada vastase team'i username või ID'd klienti, siis pole ka võimalik nupumeestel panna kokku statsi username/ID'ga. Mo teada töötab war fog sarnasel mõttel. Muidugi mitte ideaalselt. Sest kui vastane spotti saab, sisi server annab teada, mis on mängija kasutaja. Seda peaks ka WG täiustama, et server ei paljastaks mängu lõpuni mängijate identiteeti vastastele. Alles lahingu lõpus võiks tulemustest näha, kelle vastu sa siis tegelikult lahingut pidasid.

Olen kuulnud, et WG tahab seda confitavaks per account. Mis tähendab seda, et kui suur osa mängijatest seda enda kontol maha ei keera, ning näiteks unicum või muu tugev mängija seda teeb, siis tekib see risk, et vastane võib mõelda, et miks tal stats maha keeratud, kas ta võib olla tugev mängija jne. Tomatid võivad ka loomulikult maha keerta, et ei saa rage'i osaliseks. Aga eks näis mis sellest asjast saab. Mu arust võiks selle kõigile korraga maha keerata, pole mingit jama, tehniliselt ei tohiks see raske olla, lahendus juba war foggis sees põhim.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 23:00:25 vasta tsitaadiga

thomak28, teinekord tahaks meeskonnas olevale tuttavale "Hei!" hõigata. Täisanonüümsuse korral poleks see enam võimalik. Samamoodi kui keegi sind sõimab, nügib, laseb või muidu jobutab siis kuidas teda raporteerida? WG support peab ka kuidagi selle muudatuse üle elama.

WG on võimalus muidugi XVM-i tegijatega kokku leppida, et a) kas lülitavad mängu ajal tulemuste kuvamise välja või b) WG blokib oma API-s andmete edastamise nii et XVM enam üldse ei toimi.
API blokkimine on muidugi veidi keerulisem, minu arust turniiridel kasutatavad abivahendid toimetavad samamoodi sealt saadava info peal.
Ehk tundub justkui lihtne probleem lahendamiseks aga saatan peitub detailides nagu alati...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 27.04.2019 11:06:33 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
thomak28, teinekord tahaks meeskonnas olevale tuttavale "Hei!" hõigata. Täisanonüümsuse korral poleks see enam võimalik. Samamoodi kui keegi sind sõimab, nügib, laseb või muidu jobutab siis kuidas teda raporteerida? WG support peab ka kuidagi selle muudatuse üle elama.

WG on võimalus muidugi XVM-i tegijatega kokku leppida, et a) kas lülitavad mängu ajal tulemuste kuvamise välja või b) WG blokib oma API-s andmete edastamise nii et XVM enam üldse ei toimi.
API blokkimine on muidugi veidi keerulisem, minu arust turniiridel kasutatavad abivahendid toimetavad samamoodi sealt saadava info peal.
Ehk tundub justkui lihtne probleem lahendamiseks aga saatan peitub detailides nagu alati...


Pakun, et pole võimalik 3nda osapoolea kokku leppida. Kui XVM'i tegijate lepitakse kokku, siis tuleb mingi uus mod, mis teeb sama töö ära, selle implementatsioon ju üsna lihtne.

Ingame raporteerimine ei tohiks olla suur probleem, lahingu ajaks saab anda mängijale ajutise ID, kui mängijat raporteerida, siis suudab server hiljem kokku viia mängija tegeliku ID'ga. Probleemid muidugi tekivad sellise lahenduse korral replay'des olevate kaebuste kohta. Muidugi see ajutinie ID võib pikema kehtivusajaga ka olla, et saaks teatud ajaperioodi replay'des olevat ajutist ID'd kokku viia mängija päris ID'ga..aga see siis ei tohiks liiga pikk ka olla, kuna nupumehed teevad mingi hetk selle map'ingu ära icon_biggrin.gif

Teine teema see, et sa tahad 'hei' öelda mõnele tuttavale. Siis pakun, et see saavutatav sellega, et kontrollitakse vastase team'i klientidesse saadetakse ajutine ID ja enda team'i klinetidesse perma ID. Ehk, et enda team'i korral toimiks XVM. Mis muidugi tähendaks seda, et tomateid ikka sõimataks, või kui näha, et neid liiga palju teamis, siis tõenäoliselt tuleb kaotus. Samas siis võtaks ära võrdlusbaasi vastasteamiga, kuna see püsiks salastatud. Pakun, et seda viimast lahendust wg ei viljeleks.

Nagu näha, siis polegi see XVM ärakaotamine päris valutu. Vaid kaoks ära osad sellised toredad asjad ka ...lisaks suppordi töö muutuks keerulisemaks..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 20:08:17 vasta tsitaadiga

Nii. Jõlkusin täna toompeal ringi ja avastasin Pitka mälestusmärgi. Pole sealkandis ammu käind ja ei teadnudki, et selline mälestusmärk seal on icon_redface.gif icon_confused.gif icon_rolleyes.gif

Kas WOT -is selline masin kah on? icon_cool.gif icon_eek.gif icon_rolleyes.gif


Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.04.2019 15:30:32 vasta tsitaadiga

Siia vahele veidi päris gameplayd ka:


Link
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 15:35:01 vasta tsitaadiga

Panin eile mängu käima üle paari aasta, camo on nüüd ainult kulla eest? Ja peab 2x per tank ostma (kere + kahur)?
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 16:22:27 vasta tsitaadiga

sakinaga, saad ju rentida camo omale 100 lahingut 75 000 kreda? Lisaks saad ju filtri abil vaadata millised camod sul omal olemas on ja neid kasutada.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 18:28:35 vasta tsitaadiga

Camo ostmise UI-s ei suutnud sellist kohta leida, peab homme edasi uurima.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 18:35:04 vasta tsitaadiga

- Preset Styles -> Rental
- Filter on all vasakul 3-st olevast nupust keskmine - "In depot"

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.04.2019 22:02:42 vasta tsitaadiga

sakinaga kirjutas:
Panin eile mängu käima üle paari aasta, camo on nüüd ainult kulla eest? Ja peab 2x per tank ostma (kere + kahur)?

Oleks siis vaid kaks. Osadel saab ka rattaid, kahurit ja kahurimantlit värvida icon_razz.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.04.2019 09:26:39 vasta tsitaadiga

Huvitav artikkel sellest, kui hävitav on tegelikkuses tavalist HE'd tulistav arty tankidele: http://imgur.com/gallery/gIjCo

Minu jaoks oli tulemus üllatav.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 30.04.2019 23:05:29 vasta tsitaadiga

Ka Otto Carius kirjutas mälestustes kuidas Sinimägede all ISUd oma kohvrikesi nende poole lennutasid ja kuidas komandörid neid kartsid kuna üheainsaga võis terve tiigri hävitada.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 01.05.2019 08:33:57 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Huvitav artikkel sellest, kui hävitav on tegelikkuses tavalist HE'd tulistav arty tankidele: http://imgur.com/gallery/gIjCo

Minu jaoks oli tulemus üllatav.


Oli huvitav lugemine aga ainult selle vahega, et kirjutati pärielust mitte WoT'ist. Esimese huraaga hakaksin lugema ja mida enam lugesin seda segasemaks asi läks icon_biggrin.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dollarstar
HV vaatleja

liitunud: 23.08.2015




sõnum 03.05.2019 19:38:51 vasta tsitaadiga

Nii kõik kes siin mängus suurtükke vihkavad nautige seda uuendust.Lain tier 9 suurtükki ja meeldejäävamad hetked oli otsetabamus E50le tegi 100 kahju ning plahvatusega mausile 10 kahju parimatel ning juhtutel tuli 350 kahju ära ja plahvatus suht olematu ütleks,et suurtükid on 50% kehvemad vähemalt tulemuste järg.i thumbs_down.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 19:41:56 vasta tsitaadiga

Mis seal tehti? Pole jõudnud süveneda, t7 arty peal alles icon_smile.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 20:15:38 vasta tsitaadiga

vaatasin just üle, ongi nii. väga hea, et enne seda uuendust sebisin saksa artyle ace tankerit ja sooritasin suurem osa SPG missioone. näha on, et SPG missioone ei muudetud, seega neid veel raskem teha. icon_neutral.gif thumbs_down.gif SPG-15 (T-55A) missioonil peab 3000dmg tegema ja viimane SPG-15 4000dmg... thumbs_down.gif
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 20:17:25 vasta tsitaadiga

Eks need SPG missioonid vaadatakse ka mõne aja pärast üle. Alati on seda tehtud kui tankide omadusi oluliselt muudetud.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 543, 544, 545 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.