Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 44, 45, 46  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 09:55:23 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas.
Need kriimud pole tegelikult klaasil vaid oleofoobsel ekraani kaitsekihil. Enamasti saab neist mikrofiiber lapiga lahti.
Kommentaarid: 170 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 10:37:47 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://www.techspot.com/news/79380-samsung-reportedly-removing-all-physical-buttons-note-10.html

hmm, ma ei poolda seda. Näiteks power nupuga on väga hea kõnet lõpetada, nüüd pean raiskama 2 sek. et seda teha ekraani kaudu....why?
Häält ka saab vaid ekraani kaudu reguleerida..?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 10:49:30 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Aku peab küll maru hästi vastu. S9+ pidas uuena 1-2 päeva, S10+ 2-3 päeva.

Waze 2h ja 46minutit

Sünkimist ei kasuta ning facebooki äppi ka pole.

Mina kasutan kõiki neid eelpoolmainitud appe ja mul on vastupidised kogemused. S9+ pidas hoopis paremini vastu.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 13:02:53 vasta tsitaadiga

Vaata üle, mis akut tarbib. Juba puhas matemaatika 3500mah vs 4100mah akud on tugevalt S10+ kasuks.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anryo
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 13:49:00 vasta tsitaadiga

wirx kirjutas:
Vaata üle, mis akut tarbib. Juba puhas matemaatika 3500mah vs 4100mah akud on tugevalt S10+ kasuks.

Ei viitsi... Kas tööpäeva lõpuks on 76% või 67% akut järgi, ei muuda oluliselt midagi... icon_smile.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 02:37:27 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Samsung-is-reportedly-already-planning-to-tweak-the-Galaxy-S10.415269.0.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
According to prominent leaker Ice universe, the President of Samsung Greater China announced at an event that the company is planning to bring 25 W charging and a new low-light camera mode to the Galaxy S10. The device is supposedly already capable of charging at 25 W, but Samsung has limited it to 15 W in its firmware.

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
skyTronic
Kreisi kasutaja

liitunud: 01.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.03.2019 18:21:13 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Testi siis eraldi 2G/3G/4G/WiFi/BT/NFC. Kui juhtmevaba laadimist kasutad, siis selle varjestad metallikihiga tõenäoliselt küll ära.

Kui tagaklaasile paigaldada hea elektrijuht (metall leht vms), võib see juhtmevaba laadimist kasutades töötada kui induktsioonplaat ja kuumaks minna.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 13:13:33 vasta tsitaadiga

Uus update väljas, kaamera night mode läks paremaks ja pildid tulevad MB palju suuremad, pole võrrelnud veel S9-ga, aga lootust on, et kaamera läks lõpuks paremaks. Lisaks Wireless chargingut optimeeriti ja lisati tuluke, kui laed telefoniga klappe vms.
_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.03.2019 18:10:52 vasta tsitaadiga

Võttesoovitused läks väga kiireks nüüd thumbs_up.gif
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vahur
HV Guru
Vahur

liitunud: 01.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 21:35:45 vasta tsitaadiga

Täna sai õues päikese käes veidi S10+ kasutatud. Kui ekraanil midagi heledat siis sõrmejäljelugeja kumab ekraani alt läbi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 458 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 388
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 07:46:12 vasta tsitaadiga

https://bgr.com/2019/04/02/galaxy-note-10-release-date-coming-new-model-leak/
Kõlakas, et Note 10 vorbitakse kahe erineva suurusega
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 12:19:25 vasta tsitaadiga

Vahur kirjutas:
Täna sai õues päikese käes veidi S10+ kasutatud. Kui ekraanil midagi heledat siis sõrmejäljelugeja kumab ekraani alt läbi thumbs_down.gif

Yep, sattusin ka päris mitmete artiklite otsa, kus seda teemat lahatakse. Kõigele lisaks pole see ka isegi horisontaalselt keskel, mis jätab veelgi inetuma mulje ekraanist.
https://us.community.samsung.com/t5/Galaxy-S10/Finger-print-problem-Galaxy-s10/td-p/474965

Nali naljaks, k*si kaljaks, aga see on järgmine samm notch'induses pistmaks asju ekraanile - kaamera silm on juba "keset" ekraani, nüüd ka sõrmejäljelugeja icon_biggrin.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 12:21:05 vasta tsitaadiga

Tegelikult on see keskel, mingi kinnitus on vasemal. Mingis videos seda lahati.
Sensor on täpselt keskel
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 12:27:31 vasta tsitaadiga

Ma pidasin seda silmas, et see nähtav jälg pole keskel.
https://us.community.samsung.com/t5/image/serverpage/image-id/13401i72BB5EFA31574429/

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 03.04.2019 22:07:42 vasta tsitaadiga

2III7 kirjutas:
cummel kirjutas:
Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas.
Need kriimud pole tegelikult klaasil vaid oleofoobsel ekraani kaitsekihil. Enamasti saab neist mikrofiiber lapiga lahti.


Kile tõmbasin jah esimese hooga maha (arvasin, et see on lihtsalt mingi ajutine kattekile), nüüd otsi tikutulega, kes oleks nõus kumerale ekraanile steriilselt ja tolmuvabalt selle Samsa enda kile peale panema. Muidu olen käinud ikka Järve Selveris Oomipoe vastas oma klaase ja kilesi peale panemas. Aga seal öeldi, et klaasiga palun, kahjuks kilega kumerate servade pärast mässata ei viitsita. Hetkel saan kriimule küüna taha, nii et poleerimine vist ei aita.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 08:58:35 vasta tsitaadiga

Panin paljukiidetud Whitestone Dome Glass'i peale ja kurat, sõrmejälje lugemine läks väga kehvaks, õudselt peab sõrme pressima (Registreerisin jäljed uuesti loomulikult). Peab vist korra veel üritama. Või võiks veel UV-lampi näidata?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 09:24:07 vasta tsitaadiga

Kas telefoni enda klaas tõesti nii nõrk, et neid lisa klaase vaja? 2015 aastast vana hea S6, ekraan siia maani norm ilma ühegi kaitsevahendita kasutuses olnud.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 09:38:26 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, kui adekvaatseks saab kõhutunnet pidada, kuid alates S8-st tundus mulle juba klaas märksa elastsem, kui eelnevatel mudelitel ehk kui küünega klaasi toksata, siis jätab S7 veel täiesti klaasi mulje, kuid S8 ja uuemad tunduvad nagu plastik. Ekraan ise on küll väga hea pildiga, siin ei ole midagi kommenteerida, kuid see materjali tunnetuse asi on jäänud natuke kripeldama küll. Kannan S10+ täiesti suvaliselt teksade taskus ja pole seni avastanud ühtegi kriimu, seega ei saa kinnitada, et ekraan oleks kuidagi viletsama vastupidavusega, kui n. S7 ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 09:38:57 vasta tsitaadiga

Tuttaval läks s8 nurk väikse kõksu puhul. Mul tõmbas kriime räme kergelt ligi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.04.2019 09:44:28 vasta tsitaadiga

Gorilla Glass 6 on kukkumisele ca 2x vastupidavam kui varasemad. Klaaaitegija enda sõnul.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 11:02:12 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma ei tea, kui adekvaatseks saab kõhutunnet pidada, kuid alates S8-st tundus mulle juba klaas märksa elastsem, kui eelnevatel mudelitel ehk kui küünega klaasi toksata, siis jätab S7 veel täiesti klaasi mulje, kuid S8 ja uuemad tunduvad nagu plastik. Ekraan ise on küll väga hea pildiga, siin ei ole midagi kommenteerida, kuid see materjali tunnetuse asi on jäänud natuke kripeldama küll. Kannan S10+ täiesti suvaliselt teksade taskus ja pole seni avastanud ühtegi kriimu, seega ei saa kinnitada, et ekraan oleks kuidagi viletsama vastupidavusega, kui n. S7 ...

by default on mingi õuhke plastik juba Samsungi enda poolt peal ka, selle oled maha võtnud?
Aitab muidugi, kui teksadel üleliia trukke ei ole ka

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 11:13:32 vasta tsitaadiga

... ma olen seda siin teemas juba maininud, see sai kohe maha võetud, sest see parandas natuke sõrmejälje lugemise tundlikust. Pole alates S7-st klaasil ühtegi kaitsevahendit kasutanud ja S7 on täiesti kriimuvaba ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 12:07:38 vasta tsitaadiga

Andestust, isake

Nojah, ega mul samas kuskile kiiret selle kaitseklaasi uuesti paigaldamisega ka pole, telefoni jõuab nagunii enne lahti tulla kui ma sõrme vajutan. Üks jama on siis kui laua peal ja ei viitsi üles tõsta. Aga siis peab seda sõrme niikuinii nii veidras/täpses asendis panema, et ka see oleks tüütu

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 12:25:21 vasta tsitaadiga

https://imgur.com/gallery/8aGqsSu
Päris huvitav lähenemine asjale.

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wirx
HV Guru
wirx

liitunud: 03.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 13:58:02 vasta tsitaadiga

https://www.notebookcheck.net/Galaxy-S10-range-set-for-major-camera-update-with-new-night-mode.417243.0.html?utm_source=dlvr.it&utm_medium=facebook
Galaxy S10 range set for major camera update with new night mode

_________________
Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla!
Kommentaarid: 80 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 14:52:55 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heikis
HV Guru

liitunud: 17.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 15:51:24 vasta tsitaadiga

Samsung Galaxy S10 and S10+ fingerprint sensor update boosts its performance
https://www.gsmarena.com/latest_patch_improves_fingerprint_sensor_performance_on_galaxy_s10_and_s10-news-36518.php
Kommentaarid: 338 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 290
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 15:59:06 vasta tsitaadiga

^ei tea, mingit suuremat vahet ei märganud

küll aga lisasin neli korda pöialt igast asendist sisse ja nüüd läheb päris nobedalt
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 14.04.2019 22:05:41 vasta tsitaadiga

Sõrmejälje lugemine toimis enne ka kiirelt. Piisas tapist ainult. Aga ser avamomise animatsioon vms võttisnkauem aega. Nüüd tõesti kiirem
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maq85
HV vaatleja

liitunud: 12.12.2011




sõnum 14.04.2019 22:32:01 vasta tsitaadiga

Kuidas teil üldine levi on?
Mul korraga elisa ja telia telefonis
Kasutan Elisat igas asjas nr1
Kui jälgida elisa up ja downloads noolekesi, siis need pidevalt kustus ja net venib.(4g)
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
murbanik
HV vaatleja
murbanik

liitunud: 17.09.2006




sõnum 15.04.2019 13:24:45 vasta tsitaadiga

Kui on endiselt probleeme sõrmejäljega, siis proovida tasub ka õiget "treenimistehnikat": https://www.youtube.com/watch?v=X9y--nHmaco
Peale uuendust töötab tõesti hästi ja isegi tehase kaitsekilega thumbs_up.gif
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
IceUul
Sinu Ema
IceUul

liitunud: 14.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 14:15:06 vasta tsitaadiga

Keegi omale GearVRi jaoks S10+-l adapterit on saanud?
Kuulsin, et pidi sobima note9 adapter, aga seda pidi saam Samsungi klienditoe kaudu tellida, mul
seni ei ole õnnestunud.
Kommentaarid: 219 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 188
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 15:47:45 vasta tsitaadiga

Whitestone Dome Glass Eestis ka kuskil saadaval?
Või soovitate midagi muud veel S10e mudelile?
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 17.04.2019 16:57:57 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Whitestone Dome Glass Eestis ka kuskil saadaval?
Või soovitate midagi muud veel S10e mudelile?


S10e on suva suht sest sõrmelugeja on küljel ja servad pole kumerad.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 19:18:02 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:

S10e on suva suht sest sõrmelugeja on küljel ja servad pole kumerad.

Seda küll, aga tahaks OK kvaliteediga asja.
Mõne S10e kaitseklaasi kohta lugenud ala, et liiga pisike, ääred jäävad lahti, katab vaevu ekraani ära jms.(näiteks: https://www.amazon.com/gp/product/B07M7VG6PL/ref=ox_sc_saved_title_1?smid=A2UXO9YL0736G9&psc=1)
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2019 20:29:14 vasta tsitaadiga

Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!?
_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 09:29:46 vasta tsitaadiga

Amphor kirjutas:
Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!?

Mis neil viga? Täitsa ok heli minu arust. Isegi parem kui kunagistele kõrva sisestel AKG klappidel,mis mul kunagi olid.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 09:43:21 vasta tsitaadiga

Kuidas s10e omanikud asjaga rahul ? Akukestvus aktiivsel kasutusel ? Oleks s8-st suur samm edasi ?
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 21.04.2019 15:49:44 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas.


Sama siin, nagu teemantkingakestega oleks tantsitud- gorilla 6 räägitakse ja mul kaaned ümber!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 17:41:29 vasta tsitaadiga

Kaane ja ekraani vahele jääb liiv ja lasebki nagu teemantlihvtallaga.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 17:49:26 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Kaane ja ekraani vahele jääb liiv ja lasebki nagu teemantlihvtallaga.

pluss 1, isegi suuremad tolmuterad kaantevahel kraabivad korralikult
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amphor
Kreisi kasutaja
Amphor

liitunud: 28.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.04.2019 20:44:24 vasta tsitaadiga

reikar kirjutas:
Amphor kirjutas:
Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!?

Mis neil viga? Täitsa ok heli minu arust. Isegi parem kui kunagistele kõrva sisestel AKG klappidel,mis mul kunagi olid.


Eelmisest telefonist olid jäänud Apple earbudsid, mis telefoniga kaasa tulevad - kvaliteedivahe tohutu.

_________________
Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 11:17:55 vasta tsitaadiga

Mõned nädalad kasutanud telefoni:
1) Aku on kõvasti nigelam kui OnePlus5-l.
2) GPSiga on probleemid. Eile sõitsin 50km ratast, Endomondo salvestas sellest 22km ainult. Kõik seaded on korras. icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 11:47:09 vasta tsitaadiga

Sixten, OP5 riistvara on praktiliselt igas aspektis kõvasti nigelam, kui S10 ja probleemid on vast Endomondoga, mitte telefoni GPS-iga. kasutan GPS-i erinevate raksendustega igapäevaselt ja ei ole küll mingeid telefonist tulenevaid probleeme täheldanud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 11:58:23 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
Sixten, OP5 riistvara on praktiliselt igas aspektis kõvasti nigelam, kui S10 ja probleemid on vast Endomondoga, mitte telefoni GPS-iga. kasutan GPS-i erinevate raksendustega igapäevaselt ja ei ole küll mingeid telefonist tulenevaid probleeme täheldanud ...

Riistvara vb on nigelam, aga mina ei suuda vahet teha, et üks teisest oleks kiirem näiteks. Ja Endomondo - eelmiste telefonidega mul ei olnud probleemi, kasutan väga tihti.
Kui OnePlusi suutsin suure kasutamisega saada õhtuks aku 20-30% peale, siis S10 on õhtul nullis ja peab laadima
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 12:09:22 vasta tsitaadiga

... paraku ei sõltu telefoni omadusest sellest, kas sa suudad vahet teha või mitte icon_rolleyes.gif ma soovitaks kogu Endomondo seadistus käsitsi kustutada, siis tavapärasel viisil Endomondo maha võtta ja uuesti paigaldada, aitab päris paljude äppidega seotud anomaaliate korral. Tagumise variandina võib teha ka tehase seadete taastamise kogu telefonile, kui anomaaliaid rohkem, kui ainult Endomondoga. Tegelikult oleks soovitav teha seda iga telefoniga enne kasutusele võtmist ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sixten
HV Guru

liitunud: 14.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 13:10:29 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... paraku ei sõltu telefoni omadusest sellest, kas sa suudad vahet teha või mitte icon_rolleyes.gif ma soovitaks kogu Endomondo seadistus käsitsi kustutada, siis tavapärasel viisil Endomondo maha võtta ja uuesti paigaldada, aitab päris paljude äppidega seotud anomaaliate korral. Tagumise variandina võib teha ka tehase seadete taastamise kogu telefonile, kui anomaaliaid rohkem, kui ainult Endomondoga. Tegelikult oleks soovitav teha seda iga telefoniga enne kasutusele võtmist ...


Mis kasu siis sellest uhkest riistavarast on, kui silmaga vahet ei tee ? Mina räägin aku kestvusest, sina räägid, et üks telefon on sitem kui teine. icon_rolleyes.gif
Spoiler Spoiler Spoiler


Seda kuulen esimest korda, et kui võtan telefoni pakendist välja, siis peab tegema tehase seadete taastamise. Telefon ju ongi otse tehasest ja pole varem tööle pandud. Aga võibolla nii on, ei oska vaielda.
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
joffe
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2006




sõnum 22.04.2019 14:05:57 vasta tsitaadiga

Ka minu aparaadi ilmnes üks viga, mille kõrvaldamiseks soovitati teha tehaseseadete taastamine- telefon oli kasutuses olnud 3-4 päeva.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2013




sõnum 22.04.2019 14:51:25 vasta tsitaadiga

Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 14:53:08 vasta tsitaadiga

Sixten, võib-olla sa lihtsalt ei oska vahet teha? Kasutasin nimelt su enda väljendit, nigelam, sest see on antud kontekstis faktiliselt õige. OP5 on võrreldes S10-ga riistvaraliselt oluliselt nigelam, mis ei tähenda tingimata si*em, vaid selle tehnilised omadused on sedavõrd lahjemad, et ei koorma akut S10-ga võrreldavalt. OnePlus seadmed on tuntud oma optimeeritud komplekti poolest, kuid see ei tähenda, et nad on imet teinud, kaugel selles, kasutatakse lihtsalt konkurentidega võrreldes lahjemat riistvara, keskmine kasutaja ju vahet ei tee. Marketingi retoorika aga müübki alati "uhket riistvara", kuid kui sulle on mingid aspektid olulised, siis pead ikka ise kodutöö ära tegema ja aru saama, kas sul on seda uhket riistvara tegelikult vaja või on see sinu puhul pigem koormav faktor.

Mis puutub tehase seadete taastamisse, siis see on kõigest mu paarikümne aastane praktiline kogemus mobiilsete seadmetega töötamisel. Põhjuseid võib olla ridamisi, kuid üldises plaanis pole ilmselt alati tehtud tarkvara telefoni paigaldades piisavalt puhast tööd. Süsteemi võib olla jäänud kasutamiseks ebavajalikke seadeid, midagi võis mingis etapis valisti minna, mingi protsess pole lõpuni käinud, mõni draiver on bugine jne-vms. Arvutitega tuleb ju samuti pidevalt ette probleeme, millel pealtnäha nagu põhjus puudub, kuid lähemal uurimisel on kõigel põhjus olemas. Kaasaegsed telefonid erinevad arvutitest peamiselt vaid suuruse poolest, kuid probleemid on täpselt samad ...

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S10 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 7, 8, 9 ... 44, 45, 46  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.