|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
28.03.2019 09:55:23
|
|
|
| cummel kirjutas: |
| Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas. |
Need kriimud pole tegelikult klaasil vaid oleofoobsel ekraani kaitsekihil. Enamasti saab neist mikrofiiber lapiga lahti.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
28.03.2019 10:37:47
|
|
|
hmm, ma ei poolda seda. Näiteks power nupuga on väga hea kõnet lõpetada, nüüd pean raiskama 2 sek. et seda teha ekraani kaudu....why?
Häält ka saab vaid ekraani kaudu reguleerida..?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.03.2019 10:49:30
|
|
|
| wirx kirjutas: |
Aku peab küll maru hästi vastu. S9+ pidas uuena 1-2 päeva, S10+ 2-3 päeva.
Waze 2h ja 46minutit
Sünkimist ei kasuta ning facebooki äppi ka pole. |
Mina kasutan kõiki neid eelpoolmainitud appe ja mul on vastupidised kogemused. S9+ pidas hoopis paremini vastu.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
28.03.2019 13:02:53
|
|
|
Vaata üle, mis akut tarbib. Juba puhas matemaatika 3500mah vs 4100mah akud on tugevalt S10+ kasuks.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anryo
HV kasutaja
liitunud: 14.10.2004
|
28.03.2019 13:49:00
|
|
|
| wirx kirjutas: |
| Vaata üle, mis akut tarbib. Juba puhas matemaatika 3500mah vs 4100mah akud on tugevalt S10+ kasuks. |
Ei viitsi... Kas tööpäeva lõpuks on 76% või 67% akut järgi, ei muuda oluliselt midagi...
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
skyTronic
Kreisi kasutaja
liitunud: 01.09.2004
|
29.03.2019 18:21:13
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Testi siis eraldi 2G/3G/4G/WiFi/BT/NFC. Kui juhtmevaba laadimist kasutad, siis selle varjestad metallikihiga tõenäoliselt küll ära. |
Kui tagaklaasile paigaldada hea elektrijuht (metall leht vms), võib see juhtmevaba laadimist kasutades töötada kui induktsioonplaat ja kuumaks minna.
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
48 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
30.03.2019 13:13:33
|
|
|
Uus update väljas, kaamera night mode läks paremaks ja pildid tulevad MB palju suuremad, pole võrrelnud veel S9-ga, aga lootust on, et kaamera läks lõpuks paremaks. Lisaks Wireless chargingut optimeeriti ja lisati tuluke, kui laed telefoniga klappe vms.
_________________ Laptopid.ee Suur sülearvutite salong, kohapeal 200+ sülearvutit, HV kasutajale 5-10% läpparilt alla! |
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
30.03.2019 18:10:52
|
|
|
Võttesoovitused läks väga kiireks nüüd
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Vahur
HV Guru

liitunud: 01.10.2006
|
02.04.2019 21:35:45
|
|
|
Täna sai õues päikese käes veidi S10+ kasutatud. Kui ekraanil midagi heledat siis sõrmejäljelugeja kumab ekraani alt läbi
|
|
| Kommentaarid: 458 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
388 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
03.04.2019 12:21:05
|
|
|
Tegelikult on see keskel, mingi kinnitus on vasemal. Mingis videos seda lahati.
Sensor on täpselt keskel
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
cummel
Kreisi kasutaja
liitunud: 13.06.2009
|
03.04.2019 22:07:42
|
|
|
| 2III7 kirjutas: |
| cummel kirjutas: |
| Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas. |
Need kriimud pole tegelikult klaasil vaid oleofoobsel ekraani kaitsekihil. Enamasti saab neist mikrofiiber lapiga lahti. |
Kile tõmbasin jah esimese hooga maha (arvasin, et see on lihtsalt mingi ajutine kattekile), nüüd otsi tikutulega, kes oleks nõus kumerale ekraanile steriilselt ja tolmuvabalt selle Samsa enda kile peale panema. Muidu olen käinud ikka Järve Selveris Oomipoe vastas oma klaase ja kilesi peale panemas. Aga seal öeldi, et klaasiga palun, kahjuks kilega kumerate servade pärast mässata ei viitsita. Hetkel saan kriimule küüna taha, nii et poleerimine vist ei aita.
|
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
04.04.2019 08:58:35
|
|
|
Panin paljukiidetud Whitestone Dome Glass'i peale ja kurat, sõrmejälje lugemine läks väga kehvaks, õudselt peab sõrme pressima (Registreerisin jäljed uuesti loomulikult). Peab vist korra veel üritama. Või võiks veel UV-lampi näidata?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.04.2019 09:38:26
|
|
|
... ma ei tea, kui adekvaatseks saab kõhutunnet pidada, kuid alates S8-st tundus mulle juba klaas märksa elastsem, kui eelnevatel mudelitel ehk kui küünega klaasi toksata, siis jätab S7 veel täiesti klaasi mulje, kuid S8 ja uuemad tunduvad nagu plastik. Ekraan ise on küll väga hea pildiga, siin ei ole midagi kommenteerida, kuid see materjali tunnetuse asi on jäänud natuke kripeldama küll. Kannan S10+ täiesti suvaliselt teksade taskus ja pole seni avastanud ühtegi kriimu, seega ei saa kinnitada, et ekraan oleks kuidagi viletsama vastupidavusega, kui n. S7 ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.04.2019 09:38:57
|
|
|
| Tuttaval läks s8 nurk väikse kõksu puhul. Mul tõmbas kriime räme kergelt ligi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
04.04.2019 09:44:28
|
|
|
Gorilla Glass 6 on kukkumisele ca 2x vastupidavam kui varasemad. Klaaaitegija enda sõnul.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
04.04.2019 11:02:12
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| ... ma ei tea, kui adekvaatseks saab kõhutunnet pidada, kuid alates S8-st tundus mulle juba klaas märksa elastsem, kui eelnevatel mudelitel ehk kui küünega klaasi toksata, siis jätab S7 veel täiesti klaasi mulje, kuid S8 ja uuemad tunduvad nagu plastik. Ekraan ise on küll väga hea pildiga, siin ei ole midagi kommenteerida, kuid see materjali tunnetuse asi on jäänud natuke kripeldama küll. Kannan S10+ täiesti suvaliselt teksade taskus ja pole seni avastanud ühtegi kriimu, seega ei saa kinnitada, et ekraan oleks kuidagi viletsama vastupidavusega, kui n. S7 ... |
by default on mingi õuhke plastik juba Samsungi enda poolt peal ka, selle oled maha võtnud?
Aitab muidugi, kui teksadel üleliia trukke ei ole ka
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.04.2019 11:13:32
|
|
|
... ma olen seda siin teemas juba maininud, see sai kohe maha võetud, sest see parandas natuke sõrmejälje lugemise tundlikust. Pole alates S7-st klaasil ühtegi kaitsevahendit kasutanud ja S7 on täiesti kriimuvaba ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
04.04.2019 12:07:38
|
|
|
Andestust, isake
Nojah, ega mul samas kuskile kiiret selle kaitseklaasi uuesti paigaldamisega ka pole, telefoni jõuab nagunii enne lahti tulla kui ma sõrme vajutan. Üks jama on siis kui laua peal ja ei viitsi üles tõsta. Aga siis peab seda sõrme niikuinii nii veidras/täpses asendis panema, et ka see oleks tüütu
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wirx
HV Guru

liitunud: 03.08.2002
|
|
| Kommentaarid: 80 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.04.2019 14:52:55
|
|
|
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
heikis
HV Guru
liitunud: 17.03.2003
|
|
| Kommentaarid: 338 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
290 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
14.04.2019 15:59:06
|
|
|
^ei tea, mingit suuremat vahet ei märganud
küll aga lisasin neli korda pöialt igast asendist sisse ja nüüd läheb päris nobedalt
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
14.04.2019 22:05:41
|
|
|
Sõrmejälje lugemine toimis enne ka kiirelt. Piisas tapist ainult. Aga ser avamomise animatsioon vms võttisnkauem aega. Nüüd tõesti kiirem
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maq85
HV vaatleja
liitunud: 12.12.2011
|
14.04.2019 22:32:01
|
|
|
Kuidas teil üldine levi on?
Mul korraga elisa ja telia telefonis
Kasutan Elisat igas asjas nr1
Kui jälgida elisa up ja downloads noolekesi, siis need pidevalt kustus ja net venib.(4g)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
murbanik
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2006
|
15.04.2019 13:24:45
|
|
|
Kui on endiselt probleeme sõrmejäljega, siis proovida tasub ka õiget "treenimistehnikat": https://www.youtube.com/watch?v=X9y--nHmaco
Peale uuendust töötab tõesti hästi ja isegi tehase kaitsekilega
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
IceUul
Sinu Ema

liitunud: 14.11.2001
|
17.04.2019 14:15:06
|
|
|
Keegi omale GearVRi jaoks S10+-l adapterit on saanud?
Kuulsin, et pidi sobima note9 adapter, aga seda pidi saam Samsungi klienditoe kaudu tellida, mul
seni ei ole õnnestunud.
|
|
| Kommentaarid: 219 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
4 :: |
188 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
17.04.2019 15:47:45
|
|
|
Whitestone Dome Glass Eestis ka kuskil saadaval?
Või soovitate midagi muud veel S10e mudelile?
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
17.04.2019 16:57:57
|
|
|
| reikar kirjutas: |
Whitestone Dome Glass Eestis ka kuskil saadaval?
Või soovitate midagi muud veel S10e mudelile? |
S10e on suva suht sest sõrmelugeja on küljel ja servad pole kumerad.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
20.04.2019 20:29:14
|
|
|
Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!?
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
reikar
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.10.2003
|
21.04.2019 09:29:46
|
|
|
| Amphor kirjutas: |
| Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!? |
Mis neil viga? Täitsa ok heli minu arust. Isegi parem kui kunagistele kõrva sisestel AKG klappidel,mis mul kunagi olid.
|
|
| Kommentaarid: 47 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
43 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
21.04.2019 09:43:21
|
|
|
| Kuidas s10e omanikud asjaga rahul ? Akukestvus aktiivsel kasutusel ? Oleks s8-st suur samm edasi ?
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
21.04.2019 15:49:44
|
|
|
| cummel kirjutas: |
| Ekraaniklaas kriimustub küll kergelt. Võtsin telefoni teksade taskust välja, pükstel oleva neediga väike kontakt ja kriim olemas. |
Sama siin, nagu teemantkingakestega oleks tantsitud- gorilla 6 räägitakse ja mul kaaned ümber!
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
21.04.2019 17:41:29
|
|
|
| Kaane ja ekraani vahele jääb liiv ja lasebki nagu teemantlihvtallaga.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kakukeo
HV Guru
liitunud: 24.04.2013
|
21.04.2019 17:49:26
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Kaane ja ekraani vahele jääb liiv ja lasebki nagu teemantlihvtallaga. |
pluss 1, isegi suuremad tolmuterad kaantevahel kraabivad korralikult
|
|
| Kommentaarid: 238 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
192 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amphor
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.01.2007
|
21.04.2019 20:44:24
|
|
|
| reikar kirjutas: |
| Amphor kirjutas: |
| Kuidas akg lubas oma logo nende kaasatulevate klappide peale küll panna!? |
Mis neil viga? Täitsa ok heli minu arust. Isegi parem kui kunagistele kõrva sisestel AKG klappidel,mis mul kunagi olid. |
Eelmisest telefonist olid jäänud Apple earbudsid, mis telefoniga kaasa tulevad - kvaliteedivahe tohutu.
_________________ Kui postitus on sisulage, siis loetakse signatuuri |
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.04.2019 11:17:55
|
|
|
Mõned nädalad kasutanud telefoni:
1) Aku on kõvasti nigelam kui OnePlus5-l.
2) GPSiga on probleemid. Eile sõitsin 50km ratast, Endomondo salvestas sellest 22km ainult. Kõik seaded on korras.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.04.2019 11:47:09
|
|
|
Sixten, OP5 riistvara on praktiliselt igas aspektis kõvasti nigelam, kui S10 ja probleemid on vast Endomondoga, mitte telefoni GPS-iga. kasutan GPS-i erinevate raksendustega igapäevaselt ja ei ole küll mingeid telefonist tulenevaid probleeme täheldanud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.04.2019 11:58:23
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
| Sixten, OP5 riistvara on praktiliselt igas aspektis kõvasti nigelam, kui S10 ja probleemid on vast Endomondoga, mitte telefoni GPS-iga. kasutan GPS-i erinevate raksendustega igapäevaselt ja ei ole küll mingeid telefonist tulenevaid probleeme täheldanud ... |
Riistvara vb on nigelam, aga mina ei suuda vahet teha, et üks teisest oleks kiirem näiteks. Ja Endomondo - eelmiste telefonidega mul ei olnud probleemi, kasutan väga tihti.
Kui OnePlusi suutsin suure kasutamisega saada õhtuks aku 20-30% peale, siis S10 on õhtul nullis ja peab laadima
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.04.2019 12:09:22
|
|
|
... paraku ei sõltu telefoni omadusest sellest, kas sa suudad vahet teha või mitte ma soovitaks kogu Endomondo seadistus käsitsi kustutada, siis tavapärasel viisil Endomondo maha võtta ja uuesti paigaldada, aitab päris paljude äppidega seotud anomaaliate korral. Tagumise variandina võib teha ka tehase seadete taastamise kogu telefonile, kui anomaaliaid rohkem, kui ainult Endomondoga. Tegelikult oleks soovitav teha seda iga telefoniga enne kasutusele võtmist ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sixten
HV Guru
liitunud: 14.12.2002
|
22.04.2019 13:10:29
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... paraku ei sõltu telefoni omadusest sellest, kas sa suudad vahet teha või mitte ma soovitaks kogu Endomondo seadistus käsitsi kustutada, siis tavapärasel viisil Endomondo maha võtta ja uuesti paigaldada, aitab päris paljude äppidega seotud anomaaliate korral. Tagumise variandina võib teha ka tehase seadete taastamise kogu telefonile, kui anomaaliaid rohkem, kui ainult Endomondoga. Tegelikult oleks soovitav teha seda iga telefoniga enne kasutusele võtmist ... |
Mis kasu siis sellest uhkest riistavarast on, kui silmaga vahet ei tee ? Mina räägin aku kestvusest, sina räägid, et üks telefon on sitem kui teine.
Spoiler 
Seda kuulen esimest korda, et kui võtan telefoni pakendist välja, siis peab tegema tehase seadete taastamise. Telefon ju ongi otse tehasest ja pole varem tööle pandud. Aga võibolla nii on, ei oska vaielda.
|
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
77 |
|
| tagasi üles |
|
 |
joffe
HV vaatleja
liitunud: 06.09.2006
|
22.04.2019 14:05:57
|
|
|
| Ka minu aparaadi ilmnes üks viga, mille kõrvaldamiseks soovitati teha tehaseseadete taastamine- telefon oli kasutuses olnud 3-4 päeva.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Th3NewGuy
Kreisi kasutaja
liitunud: 09.08.2013
|
22.04.2019 14:51:25
|
|
|
Värske S10 omanik.
Tahtsin telefoni poest kaitseklaasi osta aga ei soovitatud kuna sõrmejälje lugeja hakkab streikima.
On nii?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
22.04.2019 14:53:08
|
|
|
Sixten, võib-olla sa lihtsalt ei oska vahet teha? Kasutasin nimelt su enda väljendit, nigelam, sest see on antud kontekstis faktiliselt õige. OP5 on võrreldes S10-ga riistvaraliselt oluliselt nigelam, mis ei tähenda tingimata si*em, vaid selle tehnilised omadused on sedavõrd lahjemad, et ei koorma akut S10-ga võrreldavalt. OnePlus seadmed on tuntud oma optimeeritud komplekti poolest, kuid see ei tähenda, et nad on imet teinud, kaugel selles, kasutatakse lihtsalt konkurentidega võrreldes lahjemat riistvara, keskmine kasutaja ju vahet ei tee. Marketingi retoorika aga müübki alati "uhket riistvara", kuid kui sulle on mingid aspektid olulised, siis pead ikka ise kodutöö ära tegema ja aru saama, kas sul on seda uhket riistvara tegelikult vaja või on see sinu puhul pigem koormav faktor.
Mis puutub tehase seadete taastamisse, siis see on kõigest mu paarikümne aastane praktiline kogemus mobiilsete seadmetega töötamisel. Põhjuseid võib olla ridamisi, kuid üldises plaanis pole ilmselt alati tehtud tarkvara telefoni paigaldades piisavalt puhast tööd. Süsteemi võib olla jäänud kasutamiseks ebavajalikke seadeid, midagi võis mingis etapis valisti minna, mingi protsess pole lõpuni käinud, mõni draiver on bugine jne-vms. Arvutitega tuleb ju samuti pidevalt ette probleeme, millel pealtnäha nagu põhjus puudub, kuid lähemal uurimisel on kõigel põhjus olemas. Kaasaegsed telefonid erinevad arvutitest peamiselt vaid suuruse poolest, kuid probleemid on täpselt samad ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|