Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 30.03.2019 15:32:18 vasta tsitaadiga

Kuidas seda always on display tööle saada, varasemalt sain lihtsalt, nüüd kas ei toimi või ei oska ilmselt. Energiasääst on maas ,vajutan always on disp aktiivseks ,aga miskit ei toimu.
Samas pole see minu jaoks oluline olnutki, pigem meeldib see teavituste/ kõned/email/ vilkuv tuluke rohkem
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2019 16:37:32 vasta tsitaadiga

Hey Bixby, restartthe phone
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.03.2019 17:37:50 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Kuidas seda always on display tööle saada, varasemalt sain lihtsalt, nüüd kas ei toimi või ei oska ilmselt. Energiasääst on maas ,vajutan always on disp aktiivseks ,aga miskit ei toimu.
Samas pole see minu jaoks oluline olnutki, pigem meeldib see teavituste/ kõned/email/ vilkuv tuluke rohkem


AOD settingutes saab valida kas kuva alati või nö "tap to show"

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.03.2019 18:32:37 vasta tsitaadiga

kui sensor on varjatud, siis always display ei funka... infoks lihtsalt
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 30.03.2019 19:37:57 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
hugo kirjutas:
Kuidas seda always on display tööle saada, varasemalt sain lihtsalt, nüüd kas ei toimi või ei oska ilmselt. Energiasääst on maas ,vajutan always on disp aktiivseks ,aga miskit ei toimu.
Samas pole see minu jaoks oluline olnutki, pigem meeldib see teavituste/ kõned/email/ vilkuv tuluke rohkem


AOD settingutes saab valida kas kuva alati või nö "tap to show"
''

tänud sain kätte , ikka ära peidetud kõik need asjad,enam lihtsalt ei leia üles
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2019 22:20:11 vasta tsitaadiga

paistab, et s9 on viimane telo, mis samsungilt ant+ toe sai thumbs_down.gif
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.03.2019 22:48:58 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
paistab, et s9 on viimane telo, mis samsungilt ant+ toe sai thumbs_down.gif


Miks?

https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s10/specs/

Ant+ listis olemas

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 30.03.2019 22:54:12 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
libe kirjutas:
paistab, et s9 on viimane telo, mis samsungilt ant+ toe sai thumbs_down.gif


Miks?

https://www.samsung.com/global/galaxy/galaxy-s10/specs/

Ant+ listis olemas

sai just eile vaadatud ant+ listi

https://www.thisisant.com/directory/
ju siis on iganenud

ilma ant+'ita enam ei oskaks telefoni validagi

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 30.03.2019 22:59:38 vasta tsitaadiga

Play poes olev ANT tester ütles ka, et olemas.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 31.03.2019 01:09:04 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Play poes olev ANT tester ütles ka, et olemas.
thumbs_up.gif
s10't küll ei ole isegi tahe osta, kuid hea teada, et nad ei ole seda tuge tänini katkestanud thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 31.03.2019 02:25:51 vasta tsitaadiga

Isegi mirrorcast veel olemas. Muarust enamus laiatarbe aparaadid sellegi ära kaotanud.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 17:15:09 vasta tsitaadiga

S9 heliprobleem.
Varjant1: Panen käima nt spotify, lükkan külge originaal, kaasas olnud AKG klapid, heli on tuhm, bass olematu
Varjant2: Lükkan külge S7 originaal klapid, heli hea, bass normaalne.
Varjant3: Lükkan külge uued B&O klapid, heli tuhm ja bass olematu

Milles kühvel?
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.04.2019 17:47:15 vasta tsitaadiga

Darkdog kirjutas:
S9 heliprobleem.
Varjant1: Panen käima nt spotify, lükkan külge originaal, kaasas olnud AKG klapid, heli on tuhm, bass olematu
Varjant2: Lükkan külge S7 originaal klapid, heli hea, bass normaalne.
Varjant3: Lükkan külge uued B&O klapid, heli tuhm ja bass olematu

Milles kühvel?


Proovi dolby atmos sees väljas või vaata mis seal heki ekvalaiseri all toimub.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 18:04:09 vasta tsitaadiga

RustyZ kirjutas:
Darkdog kirjutas:
S9 heliprobleem.
Varjant1: Panen käima nt spotify, lükkan külge originaal, kaasas olnud AKG klapid, heli on tuhm, bass olematu
Varjant2: Lükkan külge S7 originaal klapid, heli hea, bass normaalne.
Varjant3: Lükkan külge uued B&O klapid, heli tuhm ja bass olematu

Milles kühvel?


Proovi dolby atmos sees väljas või vaata mis seal heki ekvalaiseri all toimub.


Proovitud, ei midagi, väga veider probleem!
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2019 18:26:22 vasta tsitaadiga

Darkdog kirjutas:
RustyZ kirjutas:
Darkdog kirjutas:
S9 heliprobleem.
Varjant1: Panen käima nt spotify, lükkan külge originaal, kaasas olnud AKG klapid, heli on tuhm, bass olematu
Varjant2: Lükkan külge S7 originaal klapid, heli hea, bass normaalne.
Varjant3: Lükkan külge uued B&O klapid, heli tuhm ja bass olematu

Milles kühvel?


Proovi dolby atmos sees väljas või vaata mis seal heki ekvalaiseri all toimub.


Proovitud, ei midagi, väga veider probleem!
taskuvilt pitikupesas?
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.04.2019 18:37:39 vasta tsitaadiga

Taskuvilt ei tohiks valikuliselt mõjutada seda ju.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2019 18:48:44 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Taskuvilt ei tohiks valikuliselt mõjutada seda ju.
kui nii umbes on, et pistikul klemmid õigesse asendisse ei ulatu, siis on täpselt selline efekt
ja noh osadel klappidel on klemmid vahetuses, mis ei toimi omakorda siis, kui on kenasti põhja lükatud
või siis veel variant, et mikriga klappidel istub pistik vales positsioonis ja mikrita klapil on klemmid laiemad ning pole vahet

ja kõige lõpuks võib proovida adapt soundi profiile, ehk on sealt midagi maha krutitud

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 18:53:21 vasta tsitaadiga

Leidsin sahtlist tavalised Sony nööbid tavalise kõrvaklapi otsikuga, nendega kõik korras ja heli hea.
Huvitav, mis kala on AKG S9 originaalklappidega, et need ei toimi normaalselt, samuti B&O klappidega,
neil küll muidugi iosi support, kuid pidi toimima ilusti ka androidiga, lihtsalt volume ei toimi.

Proovin suruõhuga homme pesa ära puhustada, äkki on asi taskuvildis
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 19:00:58 vasta tsitaadiga

Mõne teise asja küljes need AKG-d töötavad?
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Darkdog
Kreisi kasutaja
Darkdog

liitunud: 11.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 19:11:14 vasta tsitaadiga

Puhastasin pesa ära, mingit vahet ei ole.
AKG klapid töötavad iseenesest, aga bassiosa suht olematu, pm uued klapid, võtsin just pakist välja.
B&O klapid ka uued.

Edit: Leidsin sahtlist mingi mp3 mängija, proovisin seal AKG ja B&O, samuti bassiosa suht olemattu.
Samas kahtlane, et kahed uued klapid oleksid katki, vaatan, äkki leian lähedalt kellegi, kel oleks ka S9.

Edit: Mingi sodi oli ikkagi klapipesas, nüüd kõik OK.


viimati muutis Darkdog 05.04.2019 09:23:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 138 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 126
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 04.04.2019 19:24:28 vasta tsitaadiga

AKG omadele pane suuremas kummid pakist. Tundub jabur aga tasub proovida.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 04.04.2019 22:00:16 vasta tsitaadiga

Darkdog kirjutas:
Puhastasin pesa ära, mingit vahet ei ole.
AKG klapid töötavad iseenesest, aga bassiosa suht olematu, pm uued klapid, võtsin just pakist välja.
B&O klapid ka uued.

Edit: Leidsin sahtlist mingi mp3 mängija, proovisin seal AKG ja B&O, samuti bassiosa suht olemattu.
Samas kahtlane, et kahed uued klapid oleksid katki, vaatan, äkki leian lähedalt kellegi, kel oleks ka S9.
eeldasin, et olid varem neid klappe juba kasutanud icon_biggrin.gif
nagu ikka

klapid ongi erinevad ja peab selgeks tegema endale põhimõtted, milles erinevused seisnevad

suruõhuga klapipesea puhastamist ma ei teeks, taskuvilti on targem mingi hambatiku või muu asjaga välja nokkida, aga sul ilmselt liiga uus telo selle tekkeks

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 09:11:02 vasta tsitaadiga

Mis bt klappe kasutate muidu? Mingeid nööpe pean silmas. Kas 50€ tuuri ka miskit saab ?
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 09:14:24 vasta tsitaadiga

Fuz kirjutas:
Mis bt klappe kasutate muidu? Mingeid nööpe pean silmas. Kas 50€ tuuri ka miskit saab ?

Kuna mu eelmistel kadus karp ära aasta 2 tagasi (karpi eraldi ei saa tellida), siis plaan uued võtta
Alist ei viitsi suvalisi oodata, tellin amazonist
https://www.amazon.de/s?k=bluetooth+earbuds&crid=2901XEK4SSFX6&sprefix=Bluetooth+earbu%2Caps%2C230&ref=nb_sb_ss_i_1_15

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 18:08:13 vasta tsitaadiga

Palun abi: Kolisin just S9+ peale värskelt aga probleem: Teen foto siis soovin seda saata Telegrammiga nagu alati teinud, aga kuvvat S9+ ei lase, liiga suur file. No on jah suur, aga kõik eelnevad telod pole sellest probleemi teinud. Fotod salvestuvad SD kaardile telos. Mida peaksin muutma?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 18:33:07 vasta tsitaadiga

Muudad reso väiksemaks?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 18:36:37 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Muudad reso väiksemaks?

Ei tahaks seda teha tglt, eelnevad android telod ei teinud reso suurusest probleemi
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 05.04.2019 18:42:48 vasta tsitaadiga

GTC kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Muudad reso väiksemaks?

Ei tahaks seda teha tglt, eelnevad android telod ei teinud reso suurusest probleemi
faili suuruses on sul probleem, mitte resos
pead faili ehk väiksemaks tegema

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
GTC
HV kasutaja

liitunud: 31.01.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 20:25:09 vasta tsitaadiga

Edit: sain korda, Telegrammile tuli anda õigus telo mälule rakenduste load alt, keerulistel asjadel on lihtsad lahendused tavaliselt..Tänud kaasamõtlejatele beer_yum.gif !


libe kirjutas:
GTC kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
Muudad reso väiksemaks?

Ei tahaks seda teha tglt, eelnevad android telod ei teinud reso suurusest probleemi
faili suuruses on sul probleem, mitte resos
pead faili ehk väiksemaks tegema


ei ole faili suuruses tundub probleem, lihtsat scr-shotti ka ei lase saata Telegrammiga, aru ma ei saama icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 05.04.2019 20:31:21 vasta tsitaadiga

Telegram peaks ise faili sobivasse suurusse tegema. Surhva selle settingutes.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.04.2019 21:34:41 vasta tsitaadiga

Tulin honor 10 pealt s9 peale ja minu üllatuseks on s9 aku kestvus kehvem, kuigi kõiksugu testid netis näitavad vastupidist. Aku seadete alt vaadates on enim akut kulutavad msenger, instagram, chrome, google play services. Minu kasutuse juures oli vanal telefonil õhtuks üldjuhul 40-60% akut, samsal jääb üldjuhul alles( kasutus on jäänud samaks) ~20%. Kuna ma enda arust pigem tagasihoidlik user siis ülteks,et nadi on see lugu. Kuhu vaadata mida proovida?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 20:17:34 vasta tsitaadiga

Robska, 3400mAh vs 3000mAh mahtuvused on esimene märk kohe Honori aku kasuks. Gsmarena järgi on kasutusaeg akul nende testis olnud 74 tundi honoril ja 78 tundi samsal isegi. Seega suht samasse auku icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kakukeo
HV Guru

liitunud: 24.04.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 09:37:26 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
Robska, 3400mAh vs 3000mAh mahtuvused on esimene märk kohe Honori aku kasuks. Gsmarena järgi on kasutusaeg akul nende testis olnud 74 tundi honoril ja 78 tundi samsal isegi. Seega suht samasse auku icon_smile.gif
samsa kasutus aeg pannakse fhd resoga ja optimeerituna, seega qhd reso jne kasutades on aeg lühem
Kommentaarid: 238 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Robska
HV kasutaja
Robska

liitunud: 07.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 13:54:00 vasta tsitaadiga

reso on fhd, karbist tulles oli nii. Nüüd umbes 2 nädalat samsaga ja ütleks,et isegi mina oma väikese kasutuse juures selle teloga üle päeva ei saa. Honorit laadisin ka igaöö kindluse mõttes aga tollega oleks 2 päeva hakkama saanud, julgelt. Seda ette karta ei oskand ja nüüd on hilja aga see selleks. Järgmine teema on, et poolte äppide notificationid ei jookse läbi, gmaili pean käsitsi uuendama nt. Kas peaks alustama puhtalt lehelt? karbist tulles pakkus võimalust vanast telefonist kõik kola ümbert tõsta ja seda ma ka tegin ( isegi kõnelogi), kas võib olla, et tänu sellele on mingi segadus ja asjad ei tööta nii nagu peaks?
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 19
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.04.2019 14:03:32 vasta tsitaadiga

Sul midagi pekkis seal. Kui kahju pooe, siis full reset. Äppide seaded ja load võiks samas üle vaadata ennem.

Ma ei toonud midagi üle. Äpid ja seaded/salvestused pilves ju. Taastas sealt. Pildid on ka pilves või kodus masinas. Sms pole vaja olnud säilitada

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 13.04.2019 15:11:05 vasta tsitaadiga

Seaded - Seadmehooldus - Aku, sealt täpsematesse seadetese ja vaadata optimeeritud rakendusi või otsida seadistustest ooterežiimil rakendusi. Nende teavitusi vahel piiratakse - aku optimeerimise teema.

EDIT: gmaili äpiga on ka see et autosync peab sees olema.

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 16.04.2019 14:36:47 vasta tsitaadiga

Jagage kogemusi kuidas teha häid pilte Pro reziimis ,st mida sättida ja kuidas ? Mul ei õnnestu see kuidagi .
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.04.2019 14:42:49 vasta tsitaadiga

hugo kirjutas:
Jagage kogemusi kuidas teha häid pilte Pro reziimis ,st mida sättida ja kuidas ? Mul ei õnnestu see kuidagi .

ilusad pildid pro- režiimis tagab see, et tead mis teed. ennast on siiani rahuldanud auto- režiim aga ma pole mingi fotohuviline ka.
https://gadgetguideonline.com/s9/how-to-use-galaxy-s9-camera-pro-mode-on-galaxy-s9-and-s9/

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shparkz
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2016




sõnum 22.04.2019 13:03:39 vasta tsitaadiga

Pole ehk kõige õigem teema ja vabandan kohe ka ette, aga vaatan et siin on varemgi Mobiiliringlusest räägitud ja esimese hooga ei leidnud muud teemat kuhu postitada. Võib vabalt õigesse kohta tõsta.


On kellelgi nendega viimasel ajal kokkupuuteid? Igaljuhul saatsin oma S9 neile nüüdseks pea 4 nädalat tagasi. 2 nädalat tagasi tuli maksekinnituse email. Raha ikka ei ole kontol. Emailidele vastamise kiirus on umbes 1 kiri nädalas ja telefonitsi neid kätte ei saa.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
taavi
HV veteran

liitunud: 04.02.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.04.2019 13:12:46 vasta tsitaadiga

Shparkz kirjutas:
saatsin oma S9 neile


ma loodan, et see oli pulbriks mitte töökorras seade...

läks umbes nädal, kui peotäie telefonitükkide eest 100€ üle kanti. samsungi kampaania kui s9 müüki tuli umbes aasta tagasi. aga vastuseid sealt jah eriti ei tule.
Kommentaarid: 70 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shparkz
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2016




sõnum 22.04.2019 14:54:30 vasta tsitaadiga

taavi kirjutas:
Shparkz kirjutas:
saatsin oma S9 neile


ma loodan, et see oli pulbriks mitte töökorras seade...

läks umbes nädal, kui peotäie telefonitükkide eest 100€ üle kanti. samsungi kampaania kui s9 müüki tuli umbes aasta tagasi. aga vastuseid sealt jah eriti ei tule.


Äriregistris on esindajaks sellised tegelased pandud - https://derlingprimus.eu/
Ahistab neid siis...päris jabur küll juba.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.04.2019 20:45:15 vasta tsitaadiga

Shparkz kirjutas:
Pole ehk kõige õigem teema ja vabandan kohe ka ette, aga vaatan et siin on varemgi Mobiiliringlusest räägitud ja esimese hooga ei leidnud muud teemat kuhu postitada. Võib vabalt õigesse kohta tõsta.


On kellelgi nendega viimasel ajal kokkupuuteid? Igaljuhul saatsin oma S9 neile nüüdseks pea 4 nädalat tagasi. 2 nädalat tagasi tuli maksekinnituse email. Raha ikka ei ole kontol. Emailidele vastamise kiirus on umbes 1 kiri nädalas ja telefonitsi neid kätte ei saa.
neil oli seal mingi piirtähtaeg ka eelmine kord, mille jooksul raha kantakse
mäletan, et mul oli see suht tähtaja piiri peale ja oligi mingi kuu vms

võimalik, et isegi võtsin nendega kontakti - enam ei mäleta

samas ma andsin neile ka telefoni, millest ei olnud mul ega neil tolku

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shparkz
HV vaatleja

liitunud: 14.10.2016




sõnum 23.04.2019 13:25:03 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:
Shparkz kirjutas:
Pole ehk kõige õigem teema ja vabandan kohe ka ette, aga vaatan et siin on varemgi Mobiiliringlusest räägitud ja esimese hooga ei leidnud muud teemat kuhu postitada. Võib vabalt õigesse kohta tõsta.


On kellelgi nendega viimasel ajal kokkupuuteid? Igaljuhul saatsin oma S9 neile nüüdseks pea 4 nädalat tagasi. 2 nädalat tagasi tuli maksekinnituse email. Raha ikka ei ole kontol. Emailidele vastamise kiirus on umbes 1 kiri nädalas ja telefonitsi neid kätte ei saa.
neil oli seal mingi piirtähtaeg ka eelmine kord, mille jooksul raha kantakse
mäletan, et mul oli see suht tähtaja piiri peale ja oligi mingi kuu vms

võimalik, et isegi võtsin nendega kontakti - enam ei mäleta

samas ma andsin neile ka telefoni, millest ei olnud mul ega neil tolku


Kiri neid esindavatele advokaatidele, kirjas tuleb mainida tarbijakaitset ja raha on kohe üle kantud icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 08:28:17 vasta tsitaadiga

Telia võrgus peaks S9 nüüd oskama VoWiFi kõnesid teha
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 08:49:37 vasta tsitaadiga

Shparkz kirjutas:
libe kirjutas:
Shparkz kirjutas:
Pole ehk kõige õigem teema ja vabandan kohe ka ette, aga vaatan et siin on varemgi Mobiiliringlusest räägitud ja esimese hooga ei leidnud muud teemat kuhu postitada. Võib vabalt õigesse kohta tõsta.


On kellelgi nendega viimasel ajal kokkupuuteid? Igaljuhul saatsin oma S9 neile nüüdseks pea 4 nädalat tagasi. 2 nädalat tagasi tuli maksekinnituse email. Raha ikka ei ole kontol. Emailidele vastamise kiirus on umbes 1 kiri nädalas ja telefonitsi neid kätte ei saa.
neil oli seal mingi piirtähtaeg ka eelmine kord, mille jooksul raha kantakse
mäletan, et mul oli see suht tähtaja piiri peale ja oligi mingi kuu vms

võimalik, et isegi võtsin nendega kontakti - enam ei mäleta

samas ma andsin neile ka telefoni, millest ei olnud mul ega neil tolku


Kiri neid esindavatele advokaatidele, kirjas tuleb mainida tarbijakaitset ja raha on kohe üle kantud icon_rolleyes.gif

Kui kiiresti nad teile selle ümbriku saatsid, millega telefon neile saata? Täitsin avalduse teisipäeval, peale seda vaikus. Ise nõuavad, et telefon peab nendeni jõudma 10 päeva jooksul peale avalduse esitamist.

_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 09:45:22 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
Telia võrgus peaks S9 nüüd oskama VoWiFi kõnesid teha


Nii on:

Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 09:53:40 vasta tsitaadiga

JAANU5, oli sul hiljuti mingi uuendus mille changelog viitas ka vowifi tekkele?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 10:36:04 vasta tsitaadiga

Mul pole hetkel wifit, et seda proovida. Õhtul vaatab üle
Mingi uuendus tuli nädala alguses või eelmise lõpus 9+´ile

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 10:45:55 vasta tsitaadiga

jeesus188, menüüs on valik olemas, et kasuta VoWifi?
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.04.2019 10:54:21 vasta tsitaadiga

olafsand kirjutas:
jeesus188, menüüs on valik olemas, et kasuta VoWifi?

Ei ole, aga äkki selleks vaja wifit, et see valik tekiks?

E:

Valest kohast vaatasin icon_lol.gif

Wi-fi helistamine olemas ilust, aktiveerisin ära thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 26.04.2019 10:55:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 19, 20, 21 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.