Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 31.03.2019 10:59:01 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))


Firestormi saab ju SOLO modes ka mängida? Siis pole muret, et squadi kaaslased kõik nelja ilmakaare poole laiali jooksevad.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2019 11:57:29 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))

Võib küll, lisasin.
EDIT: Juba olid origin listis icon_lol.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
antti22
HV kasutaja

liitunud: 10.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 00:46:02 vasta tsitaadiga

MAtchmaking squadide jaoks on üsna kohutav, tihti ootad ala 3 min ja ikka ei leia ja lähed siis kahese squadiga neljaste vastu.

Kes on huvitatud võib lisada Originis, et saaks full squadi kokku. Kasutaja: Antti22_EST
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 14:54:36 vasta tsitaadiga

Kuskilt saab mängijate arvu ka vaadata? Puhtalt Firestormi osas.
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 15:12:55 vasta tsitaadiga

rmc, huvitaks ennastki, et palju BR fänne see ligi tõmbanud on. Kui huvi suur ja püsib siis ehk on loota tulevikus edasisi arenguid asja suhtes. Isiklikult loodaks "hardcore" game mode thumbs_up.gif
Hetkel ainuke asi, mis kohati pinda käib on see, et level 3 armoriga vendasid peab ikka vihaselt laskma enne kui surma saab. (Ja noh laibalt lootimine on ka suht keeruline kohati)
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 15:33:45 vasta tsitaadiga

Arx07 kirjutas:
rmc, kas originis mitte 10h trialit ei saa teha? Teine variant origin access ligi võtta, see oli kas 4 või 5 euri kuu, saab piiramatult mängida/proovida kõiki origini mänge.

Mul eile oli kuidagi parem kogemus Firestormis kui üleeile, ei tundunud nii fast-paced enam. Ma küll meelega hüppasin ka mapi äärde, vaikselt tuleringi kahanemisega liikusin kaasa.


Arx07, su vana kommentaar jäi postitamisel kahe silma vahele & trialit ei saa, vähemalt ei leidnud seda. Võid teada anda kui kuidagi saab icon_smile.gif. Accessiga ei viitsi jaurata vast, kuigi variant.
Eks asukohtadega saab valida mängu stiili ka, ent suuresti jääb asi siiski samaks.

Playerbase'i osas arvan, et võtab pigem BF'i mängijaid ära kui muudest BR'idest. Hea näide siitsamast:
jules kirjutas:
rmc, BR kogemus sisuliselt puudub, 5h ehk igaüht. Ei ole kuidagi käima saanud ning isu ainult nänni otsida pole olnud. Siis võtaks juba mõne RPG ligi. Firestormis aga esimene vastane keda nägin, sai maha võetud ning tunne kohe olemas esimesest raundist. Eks oma osa on et ma olen BF'i mängudesse ebanormaalselt palju oma aega elust kulutanud... icon_neutral.gif


See mängustiil on ikka määrav. See on ikka neile, kellele BF'i stiil meeldib & tahaks ka BR'i.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 15:51:07 vasta tsitaadiga

rmc, ma tean, et BF1'ga ma tegin trialit ja lõpuks ei ostnudki peale 8h testimist(2h jäi reservigi). Aga võimalik, et trialit sai tänu accessile(vahelduva eduga mõned kuud võtsin seda accessi).
Ja noh BF vs Firestorm on minu jaoks ikka täiesti erinevad asjad, ükski BF game mode mulle huvi ei paku eriti - lihtsalt hakkab ruttu igav. BF5 kokku olin ca 2h vist mänginud siiamaani, nüüd ilmselt juba üle 10h Firestormi teinud. Eks iga BR oma nägu, aga isiklikult näiteks PUGBi ei plaani küll enam tööle panna kui seal just meeletut arengut füüsikas/gameplays ei peaks tulema. Ehk siis mina kuulun sellesse gruppi, kes läks pigem mingi teise BR pealt üle Firestormile.

Kindlasti paljudel jääb eelarvamuste tõttu asi proovimata ja mõni põhimõtte pärast juba ei proovi/osta. Kui mul Origin Premier Accessi ei oleks siis oleks 80% tõenäosusega ise ka selle Firestorm proovimata jätnud.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 01.04.2019 15:59:53 vasta tsitaadiga

Sai ka ära proovitud FS kuna PremiumAccess käib veel(ja Anthemist sai isu täis).
1 kord hakkasin kohe noaga SMG vastu, rejoin, 2x olin 2 klliga 1 4st ellujääjast, loomulikult pidi mäng kokku jooksma:p
1x hakkas veel hästi minema ja jälle BSOD(pc OC vist kalab).

Aga üldiselt lõi ikka pulsi kõrgeks kui tulemüür seljataga sahiseb ja viimaste Robinsonide seas oled.
BFV cheaterid ja mõttetu autobalance tüütadid ära, aga siin võiks solot isegi teha, või kui kampa lüüa, siis sobils ka.
BR pole enne proovinud, aga mis BFFS juures meeldib on metsatulekahju mõte, tundub loogiline.

Mul üeaks 8 kutset vist veel olema Originis(kui see kehtib enam- rmc kasutajale suunatud)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 17:55:51 vasta tsitaadiga

Arx07, huvitaks PUBG füüsika/gameplay osa muutmisevajadus, sest ma näen, et see on just väga hea seal. Aga eks see PUBG teema pigem ja siin OT.
AGA, ma tegin järelduse selle põhjal, mis mul BETA kogemusest + varasemate BF'dega kogemustest on ning vaatasin sinna otsa veel videoid-hinnanguid, jne. ja tundub, et adekvaatne icon_smile.gif. Muarust võiks nad mingi tunni proovida anda nt. või kaks. Kõigile.. ja siis Accessiga rohkem.

Vael, seal rejoin on? PUBGs jõuan tagasi joinida kui crashib.
Mis see kutse endas kätkeb? Ma võtaks 4tk nt. ja prooviks ära tüüpidega.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 02.04.2019 16:02:55 vasta tsitaadiga

Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 02.04.2019 17:48:28 vasta tsitaadiga

kel huvi mängida ja mängukaaslaseid soovib leida siis EBV-s (TS - ebv.ee) suht igapäevaselt inimesed ees ootamas.
_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 17:56:33 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.


Mõtlesin just, et kui arvuti või mäng crashib, vms., siis lükkad käima taas ja pakub, et liitud eelmise mänguga uuesti.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.04.2019 11:02:30 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
Vael kirjutas:
Rejoin puudub, samas kui surma saad saab suht kähku quit ja järgmine sessioon. Oma võlu on mängul, aga igavaks muutub. Squadis ei leia enne firestormi kedagi, solos on madistamist isegi rohkem. Squad jälle taktikalisem.


Mõtlesin just, et kui arvuti või mäng crashib, vms., siis lükkad käima taas ja pakub, et liitud eelmise mänguga uuesti.


Kas oled nüüd selle Firestormi ära proovinud? Kuidas tundub võrreldes teiste Battle Royalidega?
Ma sellepärast küsin, et mäletan, et sa PUBG vist palju mänginud?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 14:13:37 vasta tsitaadiga

No ca 50h nüüd lastud.
Minu jaoks uue mänguga joinimine küll kiire protsess pole. Saan aru, et loading timed inimestel erinevad ning mõnel võibki kuluda 1m+ joinimiseks, kuid suht neetud on passida ca 3-4min mängude vahel. Eriti, kui squadiga mängid ja kohe alguses kukute. Mõnikord kulunud isegi 4-5 korda, et saaks normaalselt enam-vähem terve squadiga geared up ilma, et 2-3 tükki ära sureksid. Eks see sõltub paljuski taktikast, kuhu maanduda, kuid vahel ei näegi isegi vastaseid landimas samasse kohta.
Pigem eelistaksin ajalist revive-i nö Enemy Territory stiilis gibbile, et squadil oleks parem võimalus elustamiseks. Eks sellel ole ka miinuseid ja plusse. Vigasena roomamise funktsioon muidugi äge kuigi kasulik ainult siis, kui kukud kuskile peitu ning pole päris vastase kõrval.
Laipadelt looting muidugi veidi pekkis, kuid olen siiani hakkama saanud. Eks nad pidid ka seda muutma.

Kõige rarem Bren gun siiani vist kõige vahvam asi, mis kätte sattunud ning koheselt ka 10 killi tootis. Tommy gun jällegi kõige vastikum relv mu jaoks. Kasutu avarates kohtades. Tavalised go-to relvad mul STG ning mingi bolt-action. Tavalist MP-d mängides pole enamus relvi vaevunud puutuma, seega huvitav vahel ka midagi muud kasutada.

Solos lihtsam lõpuni jõuda, sest paljudes mängudes ei näe enne isegi vastaseid... Squad mode jällegi tegusam ning põnevam. Juhul muidugi kui tiim alguses ellu suudab jääda.

BR-dest olen ainult Fortnite-i mänginud. Seega võrdlust suurt pole. Mina olen üldiselt väga rahul gamemodega. Korraliku squadiga ikka lust mängida ja südamerütmi häirida. Tavalsit MP-d pole puutunudki peale release-i. Ega vast ei puudu ka enne uue mapi tulekut.

Minu 5 senti.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 14:54:54 vasta tsitaadiga

kaido163, PUBG'd olen üpris korralikult mänginud, jah - eilegi sai kaks kana võetud.
Firestormi proovimine jääb hetkel selle taha:
"Hey all, we’re pulling the Refer-a-Friend promotion while we close the Apex Coin exploit. Don’t worry, It’ll be back and Origin Access subscribers still get the coins and the discount."
https://help.ea.com/en-sg/help/origin/origin-access/origin-access-refer-a-friend/

Kui see invite toimima hakkab, siis on plaanis teha neljakesi (squadijagu PUBG mängijaid, kes on BF'i seeriat ka mänginud, BF3 palju) testperiood ja kirjutan kindlasti ka siia.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 03.04.2019 16:41:27 vasta tsitaadiga

rmc kirjutas:
kaido163, PUBG'd olen üpris korralikult mänginud, jah - eilegi sai kaks kana võetud.
Firestormi proovimine jääb hetkel selle taha:
"Hey all, we’re pulling the Refer-a-Friend promotion while we close the Apex Coin exploit. Don’t worry, It’ll be back and Origin Access subscribers still get the coins and the discount."
https://help.ea.com/en-sg/help/origin/origin-access/origin-access-refer-a-friend/

Kui see invite toimima hakkab, siis on plaanis teha neljakesi (squadijagu PUBG mängijaid, kes on BF'i seeriat ka mänginud, BF3 palju) testperiood ja kirjutan kindlasti ka siia.


Ok. Jääme siis ootama..
Endale iseenesest meeldib, aga eks vahel ajab närvi.. sest BR on ikka aeg-ajalt loterii...ja kui satud kuskile kus midagi head ei ole.. ning siis tuleb keegi ja laseb selga...
Aga vahelduse mõttes päris kaasahaarav.

Muidugi meeldib mulle BF V tavamäng ka.. ja ootan huviga juba uusi mäppe, mis varsti tulema peaks hakkama. Suve esimeses pooles peaks kokku vist 3 mäppi vähemalt tulema.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 03.04.2019 17:20:47 vasta tsitaadiga

See Premium Access tegemine ka ju tükki küljest ei võta;) kui mäng ei meeldi saab samal päeval cancel panna ja 1kuu midagi muud valikust proovida;)
Dragon Age, Masse Effect midagi ikka leiab;)

Ise Squadiga ei leia madistamist, kui leiabki vastaseid siis Squad ei oska natuke kõrvale maanduda vastastest ja nopitakse kohe maha, siis saad pärast 1 rabelda ja 2killi squad peale, mis ise teinud. Ja ma olen veel suht koba. Solos leiab kohe madistamist ning 4 killi saab ilka täis, enne kui rohelise varustusega roosa vastu lähed;)

No ma ootasin BR rohkem limbos passimist, 1m prelaunchi+natuke mängu otsimist ka võtab aega. Aga noh samas onET-s ka Intermission ja warmup, nii et väga hullu pole. Solo leiab kohe, squadi tuleb mõnikord jah 5 min oodata ja siis tuleb ka mingi error.
Seepärast ongi mõttekam kohe solosse minna;)

Aga tank on küll täis mõttwtu, selle kõige võimsama kaguriga sai pmst HS tehtud ja ainult armor damaged keset ekraani, mitte ühtki killi:p

HUD on tobe ja inventuri tuleks ka kõpitseda, muidu ok.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Arx07
HV veteran
Arx07

liitunud: 08.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 17:28:49 vasta tsitaadiga

Ma soolot ainult proovinud. Arvan, et tänu mapi suurusele ka soolo ilmselt mõttekam valik. Ei ole palju neid suuremaid külakesi ja terve squadiga mingi paari maja kõrvale maanduda pole jumet. Samas tundub ka see mapi suurus petlik olema kohati, lennukist hüpates tundub väike rõngas olema, aga teinekord jookse ikka tükk aega icon_biggrin.gif
Matchmaking soolos siiamaani on alati kokku alla 30 sekundi olnud(ca 50 mängu vähemalt olen teinud vist).
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 06.04.2019 10:59:24 vasta tsitaadiga

KoldK kirjutas:
aim17 kirjutas:
Keegi Firestormi viitsib teha? Üksi väga nutune, 4 meest rühmas ja kõik panevad erisuunas jooksu. Ravimi võime võiks vähe parem olla, üks süst ja elud täis, muidu tuleb selline narkomani tunne peale:))

Võib küll, lisasin.
EDIT: Juba olid origin listis icon_lol.gif


Kellelgi 1 koba vaja juurde, siis ma Wboson;)

Edit:

BFV jooksis siis kokku AMD GPU-ga kui Enhanced Sync oli sisse lülitatud.

Aga mängu enda bugi koha pealt- ajab ikka harja punaseks kui viimseni täiustatud MG maas, kuule 150+, 2 vaenlast jookseb otse peale, täristad magasini tühjaks ja siis avastad, et mingi "nähtamatu" kivi oli ees thumbs_down.gif icon_evil.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 08:36:43 vasta tsitaadiga

https://kotaku.com/every-battlefield-map-ranked-according-to-size-1833956173
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 15:06:57 vasta tsitaadiga

Nüüd oleks vaja teised BR mängud ka rivisse panna icon_biggrin.gif
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.04.2019 17:25:59 vasta tsitaadiga

Keegi oskab öelda, miks mõned tegelased hoiavbad Squad mängu sisse minnes rusikaid püsti, mõned viskavad kulpi jne?
Ja mille põhjal Squad Leader valitakse?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chatro
HV kasutaja
chatro

liitunud: 09.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2019 18:14:13 vasta tsitaadiga

Squad leaderiks saad siis kui spammid "request order" käsklust ja kui squad leader ei anna mingit objekti ründe/kaitse korraldust, siis võidki saada icon_smile.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 12.04.2019 21:39:14 vasta tsitaadiga

Mu küsimused käisid rohkem Firestorm kohta;)

Edit:

Eilsest Duo Mode väljas, ehk peaks siis 2-si saama äsada.

Aga noh kui üldse mängida saab, nagu tavaks siis nädalavahetuseks on EA serverid jälle maas: https://help.ea.com/en-us/help/faq/server-status-xbox-live-playstation-network-pc/
annab 504 Gateway Timeout. Huvitav, mis selle serveri staatus siis on? monkey.gif
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 15.04.2019 19:06:18 vasta tsitaadiga

Kas keegi sellist kombinatsiooni on BFV mängimiseks kasutanud: i3 8100 ja RTX 2070? Sai kaart tellitud, aga prose peale hetkel raha ei jätku, tahaks 1440p resol mängida, veab see i3 üldse välja?
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kirjumega
HV veteran
kirjumega

liitunud: 25.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 19:13:53 vasta tsitaadiga

https://www.gpucheck.com/game_gpu/battlefield-v/nvidia-geforce-rtx-2060/intel-core-i3-8100-3-60ghz/high

Võiks nagu vedada.

_________________
3D printeri filamendid - www.spooly.ee
Pakun ka FDM printimist.
Kommentaarid: 132 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 15.04.2019 20:25:04 vasta tsitaadiga

cummel kirjutas:
Kas keegi sellist kombinatsiooni on BFV mängimiseks kasutanud: i3 8100 ja RTX 2070? Sai kaart tellitud, aga prose peale hetkel raha ei jätku, tahaks 1440p resol mängida, veab see i3 üldse välja?


Ma võtsin lõpuks ette uuenduse i7 3770k peale i5 pealt sest battlefieldis jäi cpu Furyx- le jalgu. I3.... Eks ta jõnksutab veits;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
cummel
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.06.2009




sõnum 16.04.2019 21:37:55 vasta tsitaadiga

Kuidagi ei õnnestu 2070 kaardiga HDR BF1-s kasutada. Ühendatud DP kaabliga, vana kaart oli GTX1070TI ja sellega küll HDR BF1-s toimis.
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 17.04.2019 13:11:11 vasta tsitaadiga

Panin lennukiga pommitamistest ühe video kokku:


Link
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 14:15:32 vasta tsitaadiga

Ulme, pole mina veel bf5 lennukeid käppa saanud, kogu see flight mechanics tundub lihtsalt nii puine ja piirav icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 14:20:08 vasta tsitaadiga

Puldimeeste pärusmaa
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 14:31:34 vasta tsitaadiga

Mina saan täitsa hästi hakkama lihtsalt klaviatuuriga lendamisega
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 14:52:18 vasta tsitaadiga

aastate pikkune trenn teeb ka imesid muidugi, vastupidist ei väida.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
T&O
HV kasutaja
T&O

liitunud: 28.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.04.2019 17:38:03 vasta tsitaadiga

Kui klaver ja hiir enda käe järgi ära seadistada, ei ole lendamises midagi väga ulmelist, pigem püüa seal õhus ellu jääda.
BF4-s sai pikalt sätitud ja meelepärane seadistus leitud, BF5 korra kopterisse ronides jäi lendamine eelneva seadistuseta lendamata icon_razz.gif
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 76
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 18.04.2019 06:52:48 vasta tsitaadiga

Proovi selliseid sätteid:

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.04.2019 08:02:32 vasta tsitaadiga

Mnjah! Minu jaoks on lendamine ulme. Olen ise ka üritanud ja proovinud ja vahel harva saan korraga kahele vastasele pihta. Aga see mis Romet oma videos teeb on ikka täits p....s värk, kadedaks teeb. Ise arvan, et lenduritel peab mingi aimboti värk sees olema kui surma olen saanud, täitsa uskumatu on vahel kus ta näeb või teab, et ma seal olin!?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rometl6
HV vaatleja
Rometl6

liitunud: 11.11.2010




sõnum 18.04.2019 08:57:21 vasta tsitaadiga

Mind süüdistati vahepeal autopiloti kasutamisel. Ma ei tea, mis see veel olema peaks? Et arvuti teeb kõik minu eest? Peab ikka päris korralik programm olema...

Mitu inimest lubasid karjaga minu kohta "häkkimise" süüdistuse teha. Ma üritasin neile selgitada, et see pole mingi imetrikk niiöelda kalu ämbris ("fish in a barrel") tulistada. Kui suure pommikuhja kõige populaarsemate kohtade peale ära lased, siis saab üldiselt alati mitu killi korraga. Miski ei veennud neid, kuni lõpuks ütlesin, et ma teen mängust video ja panen kunagi Youtube-i üles. Siis rahunesid natuke.

Selleks, et kõige rohkem kille saada, tuleb valida parim mängutüüp, parim kaart ja parim sihtmärk. Conquest-i puhul on inimesed kõikjal laiali. Grand Operations mängus on nad rohkem ühes punktis koos. Twisted Steel-i sild on hea koht, mida pommitada. Vahel märgistavad meeskonnakaaslased raketipüstoliga hulganisti vastaseid. Korra oli lihtsalt olukord, kus ma märkasin maapealt, et sillal oli suur hulk inimesi kokku kogunenud, tegin enesetapu ja hüppasin lennukisse ja tegin silla tühjaks icon_smile.gif

Conquest mängu puhul tuleb aga loota, et vastased kas vallutavad kogu territooriumi ära või kaotavad kogu territooriumi. Mõlemal juhul koguneb kogu meeskond ühte või kahte punkti kokku.

Grand Operationsi puhul tuleb peale Twisted Steel kaarti Arras-e kaart ja kui sa jõuad sakslaste poolel esimesena lennukisse hüpata, siis kiirelt otse edasi kihutades näed põllul suurt vastastehulka. See pole küll kõige puhtam viis killide kogumiseks aga kui tahad enda isiklikku rekordit purustada, siis see põld annab parima võimaluse. Kusjuures, piisab vaid neljast 500kg pommist - nendega sain korra 15 killi korraga. Alguses oli neil pommitajatel vist 2x rohkem pomme, kuid minule piisab ka praegusest kogusest, mis sakslaste poolel saadaval on.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 10:20:59 vasta tsitaadiga

Meenuvad need toredad ajad kui lennukid said spawnida ja lennata mil sõdurid pidid veel ootama round starti. Arrase puhul oli see eriti jõhker, nii kui vastaste tiim liikuma hakkas siis said nad pea kõik korraga ka surma kuna just sel momendil jõudsin kohale ja jalaväevastane carpet bomb rahe lendas neile krae vahele.
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.04.2019 10:56:16 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda mis peab tegema, et mul tuleks valikusse ka JB-2 ja kahurituli. Healjuhul saan vaid med/kirstu tellida, tossupomme saata ja mingi tanki tellida?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kala1
Kreisi kasutaja
kala1

liitunud: 02.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 18.04.2019 10:59:39 vasta tsitaadiga

Õiget gamemode'i mängida ?!
_________________
M: LG 29wk500-p
The German soldier has impressed the world, however the Italian Bersagliere soldier has impressed the German soldier.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 48
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.04.2019 11:16:58 vasta tsitaadiga

Mängin ju. Vastased saavad ja oma tiimi mehed saavad ka aga mul ei tule neid valikusse?
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Slinky
HV kasutaja

liitunud: 20.09.2015



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 11:28:49 vasta tsitaadiga

rohkem punkte vaja siis koguda ilmselt. Vastavad ikoonid on sul ikka ju sellel commo rose´il olemas lihtsalt mitte aktiivsed?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 18.04.2019 11:36:01 vasta tsitaadiga

Slinky kirjutas:
rohkem punkte vaja siis koguda ilmselt. Vastavad ikoonid on sul ikka ju sellel commo rose´il olemas lihtsalt mitte aktiivsed?


jah

_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 15:26:04 vasta tsitaadiga

Iga asja juures on punktide arv, mis peab olema täis, et kutsuda.
Kui punktid täis aga ikka hall, siis tähendab see, et sinu tiim on just seda kasutanud ning pead suts ootama ja uuesti siis proovima. Korraga saab tiim ühe V1 tellida.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.04.2019 15:57:07 vasta tsitaadiga

Ma nüüd ootan kas FS ka suure kisa peale lennukid lisatakse või saab seal rahulikult meeskonnatööd harjutada. Praegu oli vist BFV soodykas ka, ei teagi kas võtra ära või on DICE- l kavas FS ka BF1 teha?
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 17:25:40 vasta tsitaadiga

Vael kirjutas:
Ma nüüd ootan kas FS ka suure kisa peale lennukid lisatakse või saab seal rahulikult meeskonnatööd harjutada. Praegu oli vist BFV soodykas ka, ei teagi kas võtra ära või on DICE- l kavas FS ka BF1 teha?

BF1 küll ei tohiks Firestormi saada? Kust selline mõttelend pärineb?
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 20.04.2019 10:17:07 vasta tsitaadiga

ampsu kirjutas:
Vael kirjutas:
Ma nüüd ootan kas FS ka suure kisa peale lennukid lisatakse või saab seal rahulikult meeskonnatööd harjutada. Praegu oli vist BFV soodykas ka, ei teagi kas võtra ära või on DICE- l kavas FS ka BF1 teha?

BF1 küll ei tohiks Firestormi saada? Kust selline mõttelend pärineb?

Firestormist BF1 tehakse, nagu nad BFV ära lörtsisid. BFV tuli täitsa mängitav välja, aga siis interneti hala peale nerfiti jalaväe relvad ära ja buffiti kämpimise varuatus- tunnetus oli peale 1k nagu BF1.

FS põhiõiselt surma saad, siis aaab kiruda ainult ennast, et avatud maastikul nagu loll monkey.gif ringi jooksed:p või loot luck'i.

Mõtlesin, et 1 vs squad vastu ei yasu üritadagi, aga hea õnne korral läheb kordagi. Eila nägin üle välja 4st meeskonda jooksmas mu poole, enda meeskond lasti just seljataga ribadeks. Muud üle ei jäänud, ainuke relv kätte ja taganeda pööningule. 3neist nottisin maha, siis sai võhm otsa:p
Teine hea moment oli kui künkal täristasime meeskonda kui äkki märkasin teist 4st seljataga. Ma jõudsin airstrike eest ära hüpata ja ringiga 2 meeskonna seljataha hiilida. Mõtsin, et krt alatult mu meeskonda selga @#¥!? Tegin tagasi, kõigepealt nottisin pooled selleat meeskonnast maha. Pärast kämpasin tulerõnga juures ja võtsin 2st meeskonnast ka pooled maha, revenge is a b@#! :p
Lõpetasime 6meeskonna killiga, kõik minu vs 2 meeskonda, kes omavahel kokku läksid pärast meid;)
Lõpuks kõige väiksemas ringis, nottisin veel 2 maha ja jäime meeskonnaga 2 kohale, 4st enam jõud üle ei käinud kitsas ringis.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ampsu
HV veteran
ampsu

liitunud: 28.01.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.04.2019 15:57:23 vasta tsitaadiga

Arvan et viimasest 15st squad mängust pooled algavad pooliku squadiga. Veidi närvi ajab, aga eks ka mõned korrad nii lõppu jõudnud.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 4 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 04.05.2019 16:34:43 vasta tsitaadiga

Uus patch tuli 30ndal välja. Mängu võidukas lõpp FS peaks uhkem olema, aga esialgu ei pannud tähelegi. Updat notes lugedes märkasin jah, et mingi suur V jookseb üle ekraani.
Kukerpallitamine peaks ka juhitav olema nüüd. Ise pole tähele pannud, vb enam jah ei kukerpallita maja trepiat üles tagasi kui alla hüpata.

Ma nüüd pea kindel, et ET järglaseks saabki FS. Samasugune nagu ET HC mode, ainult et hea meeskonnaga saab koostööd rohkem teha. Tankid ja lennukid ka siiani ei sega. Loodetavasti ei hakata ka jälle üle pingutama tankide tugevdamisel nagu BFV tavamängus tehti.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 08.05.2019 12:47:15 vasta tsitaadiga

Ei ole midagi siin rõõmustavat. Viimased muudatused keerasid hitregi ja damage nr vägagi sinna samusesse. Kas on normaalne, et relvast tulistades teed üle 220 punkti kahju (damage)? ja kulutad meeletult aega killi saamiseks? Korduvalt on juhtunud, et olen surnud nn seina taga.
Mainiti, et nähtavust parandatakse drastiliselt kuid kahjuks olen kohanud midagi muud. Näiteks enam ei näe väga kaugele ilma (kohati saan aru ja loogiline), et kaugemale vaatamiseks peadki zoomima, kuid miks siis vastased ootamatult ilmuvad ilmuvad vaate alasse, nagu astuksid kusagilt udu seina tagant välja.
Jääb vägisi mulje, et järjekordselt suudeti netcode, serveri-kliendi vahel korralikult katki teha. Hea töö Dice. Ainukene positiivne info mis rõõmustas, et lõpuks ometi tullakse välja Custom Serveritega. Täpsema ülevaate serverite konfist leiate siit:

https://www.youtube.com/watch?v=fboaUgRyO_g
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 30, 31, 32 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.