Raigelt isutab osta wowi, kunagi ostsin battlechesti plus mop ja mangisin kuni lvl 39 ja jai kuidagi lambiselt poole peale. Eitea kui expansion valja tuleb kas mingiseid uusi pvp servereid ka tuleb kuhu minna v kuskile Outlandi v mis need serverid on ja kus keegi toksib wowi, tahaks kampa luua kellegagi kuna 1i igav . _________________
Vihmausss, eraldi PVP, PVE servereid pole enam. Saad ise safe zones (linn näiteks) war mode peale panna (PVP) ja siis saadki teisi kottida, kellel samuti war mode aktiivne on.
Ise võtsin ka üle 3a subi ning leveldan vaikselt Outlandis Horde poole peal druidi.
Küss, kui ma viimati mängisin wow-i mingine paar aastakest tagasi (konto ja parool olemas blizzardi lehel) ja tol ajal olin juba miskisel 80-90 level ja kui nüüd uuesti tahan edasi mängida siis kas pean algusest peale seda alustama või on neil kuskil savegamed säilinud servus ...sama kasutajanimi ja parool... _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
kui official serveris asi siis k6ik alles. v2ljaarvatud teatud teenitud emleemid jms tokenid, need vist arvestatakse jooksvalt suuramte expansionitega ymber ... millegiks. teised las parandavad.. kui v2ga m88da panin _________________ life is a bitch with 12inch strapon
Paar aastat tagasi peale pikemat pausi sisse logides teisendati emblemid-tokenid honoriks ümber. Ei ole viimase paari expansioniga kursis kuid oletan, et toimub sama. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
BFA parim 1. päeva müügiga lisa WoW ajaloos. Ei ole palju suurem number kui enne, aga pole paha 14? aastase mängu 7. lisa kohta.
See on turundusmeeskonna poolt väljamõeldud taktika/tiitel, et tõsta müüginumbreid.
Uue mängu(lisa) kvaliteeti näitab pigem see, kui kaua suudab toode kinni hoida tarbijaid (mängijaid). St. kui esimese päeva müüginumbrid on head, aga kolme kuuga enamus mängijad ära kaovad, siis on asi nutune.
Muidugi 5 miljonit (kui on) mängijat on praegusel MMO turul väga hea tulemus. Samas see tulemus kahvatub WoWi hiilgeajaga võrdluses, sest mingil hetkel oli see arv 12 miljonit.
Kirjutasin ka blizzardi supporti ja sealt tuli sellise sisuga vastus... Welcome back! So, about your character I can see him on the realm, "Galakrond". You might not be able to see him as it has been a while since you have logged in. However, if you create a level 1 on the realm, "Galakrond" you will be able to see him.
mida ma siiski tegema pean, ehk keegi selgitab puust ja punaselt..hetkel sain niimoodi aru et pean looma miskise esimese leveli tegelaskuju "Galakrond" -is ja siis näen seda enda endist tegelaskuju mis oli tol ajal kui viimati mängisin...sain ma õieti aru? Ja mis sest nägemisest mul kasu on... _________________ Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Teed sinna realmi level 1 tegelase, siis peaksid ka teisi jukusid nägema, saad ka neid vanu mängida siis ju nagu character restore vms, selle uue tegemine refreshib selle serveri character listi.
On siin Classic fänne ka? 2. Novembril läheb demo lahti kõigile, kes on piletid ostnud. Endal küll piletit ei ole aga jälgin ja ootan huviga Classic versiooni. _________________ Disain
Ootan samuti classicut, kuid see 40€ westfalli demo on küll mõttetu. Huvitav on see ainult mingitele classicu analüütikutele, kes suudavad sealt igasuguseid huvitavaid muudatusi välja lugeda (originaal vs see uus classic).
Võibolla siis natuke mängiks kui modelid ja muu sarnane assetite pool oleks modernne. Vana gameplay kannatab ära, aga modelid on liiga rämps. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Võibolla siis natuke mängiks kui modelid ja muu sarnane assetite pool oleks modernne. Vana gameplay kannatab ära, aga modelid on liiga rämps.
Aga miks mitte mängida modernset wowi sellisel juhul? Su postitust lugedes tundub, et sa pole lihtsalt classic wowi sihtgrupp.
Prooviks nii, et gameplay nostalgia. Samas ega väga pikalt ei kannataks, paar a tagasi sai proovitud vanilla "privaat" serverit, ja see grind, et ühte levelit saada oli ikka liiast. Vanilla ajal oli kõik nii uus ja äge, nüüd enam seda emotsiooni pole. _________________ www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Mmm, nostalgia: ~15 levelit STV's sumbata (ja ühtlasi "male undead rogue" meemi päritoluga väga isiklikult tutvuda), EPL-is orjakombel kulda ja Blood of Heroest grindida ning Felwoodis ja Winterpsringis furblogide genotsiidi korraldada. Tipphetkeks jäi vanilla ajal vast PvP rank 14 saavutamine (ja noh, raidimine ka ofc, aga see on siiamaani omamoodi elamuseks).
Need kuradi cinematicud on ikka jeepikud neil. Lõpetasin WoWi mängimise ligi 3a tagasi, aga selliseid asju vahin siiani põnevusega.
Sigavinge kui täispikk film nii tehtaks.
kikaskilla, kunagi ikka korralikult vanilla ajal mängitud. Mingi aja tahaks kindlasti proovida, aga pole kindel, kui kiirelt see grindimine üle viskab.
Ma pakun, et mul viskaks vanas stiilis leveldamine kindlasti üle. Juba seepärast, et seda on läbi aegade suht oksendamiseni tehtud. Iga nurgatagune on peas. Mida vähem teinud ja huvitaks, on end-game raidid kui need tuleks väikeste lisadega ja hästi balanseeritult. _________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust! Liitu Wise'ga!
"Hästi balanseeritult" ning "vanilla" ei kuulu eriti kokku. Päris hea portsu inimeste arvates see mitte-balanseeritus oligi just kogu asja tuum miks neile vanilla nii väga meeldis. _________________ Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Tekib siuke tunne et võta või Classic uuesti ette. Viimati sai ikka 10a tagasi mängitud kui mitte rohkem. _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam. _________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam.
Kõige meeldivam on see, et leveldamine ongi mäng nagu öeldi, tänapäeval algab mäng max levelist ja ühtegi sõpra tuttavat sa enam ei leia... isegi Hello ei öelda kui grupiga liitutakse.
Pole kindel kuidas classic välja hakkab nägema, ise ootaks, et kaoks igasugune cross realm bullshit, ehk siis ühes konkreetses maailmas oleks ainult ühe serveri rahvas, sama ka Battlegroundi kohta. Ainult siis on leveldades võimalik kohata samu inimesi ja luua uusi tutvusi.
Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam.
Kõige meeldivam on see, et leveldamine ongi mäng nagu öeldi, tänapäeval algab mäng max levelist ja ühtegi sõpra tuttavat sa enam ei leia... isegi Hello ei öelda kui grupiga liitutakse.
Pole kindel kuidas classic välja hakkab nägema, ise ootaks, et kaoks igasugune cross realm bullshit, ehk siis ühes konkreetses maailmas oleks ainult ühe serveri rahvas, sama ka Battlegroundi kohta. Ainult siis on leveldades võimalik kohata samu inimesi ja luua uusi tutvusi.
Ei tohiks olla cross-realmi. Millest ka minu küsimus, kui paljud mõtlevad Classicut mängima hakata? Ehk oleks võimalik üks Eesti guild kokku ajada?
kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud. _________________ RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud.
Aga peaks siis mingi nimekirja vms tegema? Vaataks palju inimesi kokku saaks. Või keegi teab infot mida Hüljatud/Kalevlased mõtlevad teha Classicu suhtes?
kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud.
Aga peaks siis mingi nimekirja vms tegema? Vaataks palju inimesi kokku saaks. Või keegi teab infot mida Hüljatud/Kalevlased mõtlevad teha Classicu suhtes?
Veel üks hea uudis mis hakkas silma. Esialgu tuleb välja ainult Molten Core ja Blackwing Lair ja ZG tuleb välja teise lainega nagu originaalis, st. MC saab olema mõnusalt raske kuna puudub ZG gear mis tegi selle võrdlemisi lihtsaks.
Ainuke mis aitab on see, et Dire Maul tuleb koos launchiga ja sealt saab päris head geari raidide jaoks.
Ise muidugi jään pühapäeva mängijaks, et oleks midagi mängida kui igav on aga mõned jutupaunikud siin võiks proovida raidida rohelise geariga MC'd, saaksite maitse suhu classicust
Veel üks hea uudis mis hakkas silma. Esialgu tuleb välja ainult Molten Core ja Blackwing Lair ja ZG tuleb välja teise lainega nagu originaalis, st. MC saab olema mõnusalt raske kuna puudub ZG gear mis tegi selle võrdlemisi lihtsaks.
Ainuke mis aitab on see, et Dire Maul tuleb koos launchiga ja sealt saab päris head geari raidide jaoks.
Ise muidugi jään pühapäeva mängijaks, et oleks midagi mängida kui igav on aga mõned jutupaunikud siin võiks proovida raidida rohelise geariga MC'd, saaksite maitse suhu classicust
Millises serveris plaanite mängima hakata? Ise tahan hakata RP-PVP serveris mängima, sest RP-scene (mis annab minu silmis mängule lisamõõtme) meeldib ja meeldib ka PVP. Hetkel on kahju sellest, et väidetavalt RP-PVP servereid ei tule. Loodan, et blizzard siiski mõne RP-PVP serveri teeb.
Ma ise mõtlesin PvP serveris mängima hakata. Eks otsustab hiljem kui teab mis ja kus täpselt. Ehk peaks mingi Discord serveri tegema. Saaks sinna Classicu huvilised kokku
Et alustasin lich kingiga, siis on plaan esialgu proovida classicut kuskil roleplay serveris ja mitte minna min-max teed. St trippida/seigelda ringi ilma õpetusteta. Leida mingi hetk ka suurem kommuun, kus ei lööda risti mängija, kes ei tea lore'i 100% ja siis edasi vaadata. Minu nostalgialaks oli lich kingi lõpus proovida huntardiga soolo taltsutada eksootilisi elukaid - Chromaggus oli neist vist kõige ambitsioonikam. Ei mäleta kas tollal oli see üldse võimalik ja kas õnnestus
mängitakse muid mänge ka (gta RP, DR2, LFSis Drift ja igast muud jura mis rahvale näppu hakkab). _________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.