Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 383, 384, 385  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Millises serveris ja miks hakkad mängima?
PVP, sest ... (täpsustan teemas)
42%
 42%  [ 29 ]
PVE, sest ...
25%
 25%  [ 17 ]
RP, sest ...
2%
 2%  [ 2 ]
RP-PVP, sest ...
10%
 10%  [ 7 ]
Vahet pole, sest ...
19%
 19%  [ 13 ]
hääli kokku : 68

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
s4nder
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2018 13:14:23 vasta tsitaadiga

Battle for Azeroth on tulemas 14. augustil.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2018 20:18:59 vasta tsitaadiga

Ei tea kas Eesti edasimüüjatelt CE'd ka ette tellida saab?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Shade
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.04.2018 07:57:49 vasta tsitaadiga

lexo kirjutas:
Ei tea kas Eesti edasimüüjatelt CE'd ka ette tellida saab?

meiile tuleb natukene, varstii eeltellimise võimalus

_________________
GT: janrist
PSN: janrist
Just for fun: Mängupunker
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ALVA
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2018




sõnum 03.08.2018 11:53:27 vasta tsitaadiga

Hakkab looma!https://www.youtube.com/watch?v=aW_h0qf9vpA
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 16:32:14 vasta tsitaadiga

Raigelt isutab osta wowi, kunagi ostsin battlechesti plus mop ja mangisin kuni lvl 39 ja jai kuidagi lambiselt poole peale. Eitea kui expansion valja tuleb kas mingiseid uusi pvp servereid ka tuleb kuhu minna v kuskile Outlandi v mis need serverid on ja kus keegi toksib wowi, tahaks kampa luua kellegagi kuna 1i igav .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.08.2018 19:48:36 vasta tsitaadiga

Vihmausss, eraldi PVP, PVE servereid pole enam. Saad ise safe zones (linn näiteks) war mode peale panna (PVP) ja siis saadki teisi kottida, kellel samuti war mode aktiivne on.
Ise võtsin ka üle 3a subi ning leveldan vaikselt Outlandis Horde poole peal druidi.
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 04.08.2018 10:43:27 vasta tsitaadiga


Link

"just when i thought that i was out, they pull me back in"
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.08.2018 14:54:24 vasta tsitaadiga

Keegi Defias Brotherhood serveris mõnda head Horde guildi oskab soovitada? Hetkel tiksun mingis lambises quildis icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.08.2018 15:49:45 vasta tsitaadiga

Küss, kui ma viimati mängisin wow-i mingine paar aastakest tagasi (konto ja parool olemas blizzardi lehel) ja tol ajal olin juba miskisel 80-90 level ja kui nüüd uuesti tahan edasi mängida siis kas pean algusest peale seda alustama või on neil kuskil savegamed säilinud servus ...sama kasutajanimi ja parool... icon_rolleyes.gif
_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KaarelK
HV kasutaja
KaarelK

liitunud: 22.11.2004




sõnum 30.08.2018 17:45:09 vasta tsitaadiga

kui official serveris asi siis k6ik alles. v2ljaarvatud teatud teenitud emleemid jms tokenid, need vist arvestatakse jooksvalt suuramte expansionitega ymber ... millegiks. teised las parandavad.. kui v2ga m88da panin
_________________
life is a bitch with 12inch strapon
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 30.08.2018 17:55:26 vasta tsitaadiga

Paar aastat tagasi peale pikemat pausi sisse logides teisendati emblemid-tokenid honoriks ümber. Ei ole viimase paari expansioniga kursis kuid oletan, et toimub sama.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maddog
HV kasutaja

liitunud: 23.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 09:21:47 vasta tsitaadiga

BFA parim 1. päeva müügiga lisa WoW ajaloos. Ei ole palju suurem number kui enne, aga pole paha 14? aastase mängu 7. lisa kohta.
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 13:33:59 vasta tsitaadiga

maddog kirjutas:
BFA parim 1. päeva müügiga lisa WoW ajaloos. Ei ole palju suurem number kui enne, aga pole paha 14? aastase mängu 7. lisa kohta.

See on turundusmeeskonna poolt väljamõeldud taktika/tiitel, et tõsta müüginumbreid.

Uue mängu(lisa) kvaliteeti näitab pigem see, kui kaua suudab toode kinni hoida tarbijaid (mängijaid). St. kui esimese päeva müüginumbrid on head, aga kolme kuuga enamus mängijad ära kaovad, siis on asi nutune.

Activision Blizzard pole (sest tõenäoliselt pole see number eriti ilus) mõnda aega enam avalikustanud World of Warcrafti tarbijate arvu. Mingit aimu annab näiteks see: https://www.statista.com/statistics/276601/number-of-world-of-warcraft-subscribers-by-quarter/

Muidugi 5 miljonit (kui on) mängijat on praegusel MMO turul väga hea tulemus. Samas see tulemus kahvatub WoWi hiilgeajaga võrdluses, sest mingil hetkel oli see arv 12 miljonit.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
green
HV veteran

liitunud: 20.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 19:36:12 vasta tsitaadiga

Kirjutasin ka blizzardi supporti ja sealt tuli sellise sisuga vastus... Welcome back! So, about your character I can see him on the realm, "Galakrond". You might not be able to see him as it has been a while since you have logged in. However, if you create a level 1 on the realm, "Galakrond" you will be able to see him.
mida ma siiski tegema pean, ehk keegi selgitab puust ja punaselt..hetkel sain niimoodi aru et pean looma miskise esimese leveli tegelaskuju "Galakrond" -is ja siis näen seda enda endist tegelaskuju mis oli tol ajal kui viimati mängisin...sain ma õieti aru? Ja mis sest nägemisest mul kasu on... icon_rolleyes.gif

_________________
Ema ja Isa tassivad jõmpsikat 1. septembril kooli, kes punnib vastu ja karjub täiest kõrist: Kaksteist aastat! Mille eest!?
Kommentaarid: 173 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 144
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.08.2018 19:45:24 vasta tsitaadiga

Teed sinna realmi level 1 tegelase, siis peaksid ka teisi jukusid nägema, saad ka neid vanu mängida siis ju nagu character restore vms, selle uue tegemine refreshib selle serveri character listi.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Submob
HV kasutaja
Submob

liitunud: 15.09.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 14:36:12 vasta tsitaadiga

On siin Classic fänne ka? 2. Novembril läheb demo lahti kõigile, kes on piletid ostnud. Endal küll piletit ei ole aga jälgin ja ootan huviga Classic versiooni.
_________________
Disain
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 14:38:31 vasta tsitaadiga

Ootan classic servereid. Samas piletit ei ole ostnud. Natuke kirves on pileti hind. Minu silmis ei ole väärt seda raha.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Psych0
HV veteran
Psych0

liitunud: 21.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.10.2018 15:42:51 vasta tsitaadiga

Ootan samuti classicut, kuid see 40€ westfalli demo on küll mõttetu. Huvitav on see ainult mingitele classicu analüütikutele, kes suudavad sealt igasuguseid huvitavaid muudatusi välja lugeda (originaal vs see uus classic).
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 57
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 12:18:45 vasta tsitaadiga

Võibolla siis natuke mängiks kui modelid ja muu sarnane assetite pool oleks modernne. Vana gameplay kannatab ära, aga modelid on liiga rämps.
_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 14:05:38 vasta tsitaadiga

painkillah kirjutas:
Võibolla siis natuke mängiks kui modelid ja muu sarnane assetite pool oleks modernne. Vana gameplay kannatab ära, aga modelid on liiga rämps.

Aga miks mitte mängida modernset wowi sellisel juhul? Su postitust lugedes tundub, et sa pole lihtsalt classic wowi sihtgrupp.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 15:10:08 vasta tsitaadiga

Classic ei saa pooltki nii hea tulla kui vanasti, pool asja võlu oli selles, et kõil olid idioodid, youtube polnud veel teemaks.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
painkillah
HV Guru
painkillah

liitunud: 06.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.10.2018 15:17:23 vasta tsitaadiga

Timberg kirjutas:
painkillah kirjutas:
Võibolla siis natuke mängiks kui modelid ja muu sarnane assetite pool oleks modernne. Vana gameplay kannatab ära, aga modelid on liiga rämps.

Aga miks mitte mängida modernset wowi sellisel juhul? Su postitust lugedes tundub, et sa pole lihtsalt classic wowi sihtgrupp.

Prooviks nii, et gameplay nostalgia. Samas ega väga pikalt ei kannataks, paar a tagasi sai proovitud vanilla "privaat" serverit, ja see grind, et ühte levelit saada oli ikka liiast. Vanilla ajal oli kõik nii uus ja äge, nüüd enam seda emotsiooni pole.

_________________
www.oggym.ee // OG Gym // Pärnu, Roheline 74
See pole politsei ei poltergeist, mis turvased on teinud meist,
vaid vabaduse illusioon, mis mõnel mehel lõpu toond.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 6 :: 86
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lexo
HV kasutaja
lexo

liitunud: 16.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.11.2018 02:55:05 vasta tsitaadiga

Mmm, nostalgia: ~15 levelit STV's sumbata (ja ühtlasi "male undead rogue" meemi päritoluga väga isiklikult tutvuda), EPL-is orjakombel kulda ja Blood of Heroest grindida ning Felwoodis ja Winterpsringis furblogide genotsiidi korraldada. Tipphetkeks jäi vanilla ajal vast PvP rank 14 saavutamine (ja noh, raidimine ka ofc, aga see on siiamaani omamoodi elamuseks).
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.11.2018 05:44:41 vasta tsitaadiga


Link



tsitaat:
World of Warcraft Classic is coming summer 2019, and will be included in your Warcraft subscription.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.11.2018 19:27:06 vasta tsitaadiga

Need kuradi cinematicud on ikka jeepikud neil. Lõpetasin WoWi mängimise ligi 3a tagasi, aga selliseid asju vahin siiani põnevusega. thumbs_up.gif
Sigavinge kui täispikk film nii tehtaks.
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 00:23:47 vasta tsitaadiga

Kui paljud siin mõtlevad Classicut mängima hakata?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:24:04 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
Kui paljud siin mõtlevad Classicut mängima hakata?


Mina hakkan kindlasti mängima.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.11.2018 10:36:03 vasta tsitaadiga

kikaskilla, kunagi ikka korralikult vanilla ajal mängitud. Mingi aja tahaks kindlasti proovida, aga pole kindel, kui kiirelt see grindimine üle viskab.
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.11.2018 16:40:54 vasta tsitaadiga

Ma pakun, et mul viskaks vanas stiilis leveldamine kindlasti üle. Juba seepärast, et seda on läbi aegade suht oksendamiseni tehtud. Iga nurgatagune on peas. Mida vähem teinud ja huvitaks, on end-game raidid kui need tuleks väikeste lisadega ja hästi balanseeritult.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ho Ho
HV Guru
Ho Ho

liitunud: 16.02.2002




sõnum 05.11.2018 18:32:26 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
hästi balanseeritult.
"Hästi balanseeritult" ning "vanilla" ei kuulu eriti kokku. Päris hea portsu inimeste arvates see mitte-balanseeritus oligi just kogu asja tuum miks neile vanilla nii väga meeldis.
_________________
Teach a man to reason and he'll think for a lifetime
Common sense - so rare that it's a damn superpower
Vaadates paljude inimeste sõnavõtte siin ja mujal jääb üle ainult klassikuid tsiteerida - "I weep for humanity"
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 87
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 27.01.2019 17:46:40 vasta tsitaadiga

https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/new-blizzard-interview-14-01-2019/20229

Huvitav lugemine ja päris hästi seletab lahti WoW Classic eripära.
Ootan juba huviga.
Kahju ainult, et graafikat ei uuendata.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.01.2019 12:39:49 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
https://eu.forums.blizzard.com/en/wow/t/new-blizzard-interview-14-01-2019/20229

Huvitav lugemine ja päris hästi seletab lahti WoW Classic eripära.
Ootan juba huviga.
Kahju ainult, et graafikat ei uuendata.


Veidi on uuendatud. Uuemad shaderid ja vee efektid on valikulised võimalused. Aga imo need ei anna mängule midagi juurde
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 29.01.2019 14:36:06 vasta tsitaadiga

Tekib siuke tunne et võta või Classic uuesti ette. Viimati sai ikka 10a tagasi mängitud kui mitte rohkem.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.01.2019 10:57:10 vasta tsitaadiga

Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sathanas
HV kasutaja

liitunud: 31.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 00:31:55 vasta tsitaadiga

Hea ülevaatlik video mis tava WoW nii jubedal allakäiguteel on.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.02.2019 14:53:44 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam.


Kõige meeldivam on see, et leveldamine ongi mäng nagu öeldi, tänapäeval algab mäng max levelist ja ühtegi sõpra tuttavat sa enam ei leia... isegi Hello ei öelda kui grupiga liitutakse.

Pole kindel kuidas classic välja hakkab nägema, ise ootaks, et kaoks igasugune cross realm bullshit, ehk siis ühes konkreetses maailmas oleks ainult ühe serveri rahvas, sama ka Battlegroundi kohta. Ainult siis on leveldades võimalik kohata samu inimesi ja luua uusi tutvusi.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 04:26:03 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
miq12 kirjutas:
Ise ootan ka huviga classicut. Selles intervjuus osad punktid kohe tekitasid nostalgiat. Just see et insta jaoks ikka pidid gruppi otsima ja leveldamine oli ka kogemus, kus sa nägid vaeva ja koos seda teha oli veel lõbusam.


Kõige meeldivam on see, et leveldamine ongi mäng nagu öeldi, tänapäeval algab mäng max levelist ja ühtegi sõpra tuttavat sa enam ei leia... isegi Hello ei öelda kui grupiga liitutakse.

Pole kindel kuidas classic välja hakkab nägema, ise ootaks, et kaoks igasugune cross realm bullshit, ehk siis ühes konkreetses maailmas oleks ainult ühe serveri rahvas, sama ka Battlegroundi kohta. Ainult siis on leveldades võimalik kohata samu inimesi ja luua uusi tutvusi.


Ei tohiks olla cross-realmi. Millest ka minu küsimus, kui paljud mõtlevad Classicut mängima hakata? Ehk oleks võimalik üks Eesti guild kokku ajada?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 09:55:39 vasta tsitaadiga

kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
Kommentaarid: 171 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 162
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 00:03:03 vasta tsitaadiga

miq12 kirjutas:
kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud.


Aga peaks siis mingi nimekirja vms tegema? Vaataks palju inimesi kokku saaks. Või keegi teab infot mida Hüljatud/Kalevlased mõtlevad teha Classicu suhtes?
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
t2ring
Kreisi kasutaja
t2ring

liitunud: 26.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 13:13:35 vasta tsitaadiga

kikaskilla kirjutas:
miq12 kirjutas:
kikaskilla, mina ja mu vend ootame huviga classicut, nii et kindlasti liituks guildiga. Omal ajal sai Hakkar realmis mängimist alustatud.


Aga peaks siis mingi nimekirja vms tegema? Vaataks palju inimesi kokku saaks. Või keegi teab infot mida Hüljatud/Kalevlased mõtlevad teha Classicu suhtes?


Ma liituks kah, kui mingi Classic guild tehakse.
Kommentaarid: 97 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pihv
HV veteran
Pihv

liitunud: 27.08.2002




sõnum 02.03.2019 12:13:15 vasta tsitaadiga

Veel üks hea uudis mis hakkas silma. Esialgu tuleb välja ainult Molten Core ja Blackwing Lair ja ZG tuleb välja teise lainega nagu originaalis, st. MC saab olema mõnusalt raske kuna puudub ZG gear mis tegi selle võrdlemisi lihtsaks.
Ainuke mis aitab on see, et Dire Maul tuleb koos launchiga ja sealt saab päris head geari raidide jaoks.

Ise muidugi jään pühapäeva mängijaks, et oleks midagi mängida kui igav on aga mõned jutupaunikud siin võiks proovida raidida rohelise geariga MC'd, saaksite maitse suhu classicust icon_smile.gif
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 02.03.2019 13:58:33 vasta tsitaadiga

Ise tunnen ka huvi classicu vastu
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 15:37:29 vasta tsitaadiga

Pihv kirjutas:
Veel üks hea uudis mis hakkas silma. Esialgu tuleb välja ainult Molten Core ja Blackwing Lair ja ZG tuleb välja teise lainega nagu originaalis, st. MC saab olema mõnusalt raske kuna puudub ZG gear mis tegi selle võrdlemisi lihtsaks.
Ainuke mis aitab on see, et Dire Maul tuleb koos launchiga ja sealt saab päris head geari raidide jaoks.

Ise muidugi jään pühapäeva mängijaks, et oleks midagi mängida kui igav on aga mõned jutupaunikud siin võiks proovida raidida rohelise geariga MC'd, saaksite maitse suhu classicust icon_smile.gif


Rohelise geariga MC ei tule kõne allagi icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 19:55:56 vasta tsitaadiga

Pole kunagi classicut toksind seega kui siin mingi kamp tuleb siis im also in
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 16:15:40 vasta tsitaadiga

Millises serveris plaanite mängima hakata? Ise tahan hakata RP-PVP serveris mängima, sest RP-scene (mis annab minu silmis mängule lisamõõtme) meeldib ja meeldib ka PVP. Hetkel on kahju sellest, et väidetavalt RP-PVP servereid ei tule. Loodan, et blizzard siiski mõne RP-PVP serveri teeb.
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 16:35:06 vasta tsitaadiga

Ma ise mõtlesin PvP serveris mängima hakata. Eks otsustab hiljem kui teab mis ja kus täpselt. Ehk peaks mingi Discord serveri tegema. Saaks sinna Classicu huvilised kokku
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ak_47
HV kasutaja
Ak_47

liitunud: 12.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.04.2019 20:13:59 vasta tsitaadiga

Et alustasin lich kingiga, siis on plaan esialgu proovida classicut kuskil roleplay serveris ja mitte minna min-max teed. St trippida/seigelda ringi ilma õpetusteta. Leida mingi hetk ka suurem kommuun, kus ei lööda risti mängija, kes ei tea lore'i 100% ja siis edasi vaadata. Minu nostalgialaks oli lich kingi lõpus proovida huntardiga soolo taltsutada eksootilisi elukaid - Chromaggus oli neist vist kõige ambitsioonikam. Ei mäleta kas tollal oli see üldse võimalik ja kas õnnestus icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 03.04.2019 20:55:39 vasta tsitaadiga

Ise hakkan kindlasti mängima, kus serveris - selgub kuhu läheb tutvusringkond.

Tegin eraldi text chati siia discosse: https://discord.gg/Tv2Jrb5

mängitakse muid mänge ka (gta RP, DR2, LFSis Drift ja igast muud jura mis rahvale näppu hakkab).

_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kikaskilla
HV kasutaja
kikaskilla

liitunud: 29.02.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.04.2019 22:46:32 vasta tsitaadiga

https://us.forums.blizzard.com/en/wow/t/loot-trading-in-classic-updated/131586
Kommentaarid: 20 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 20
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Timberg
ööKARU
Timberg

liitunud: 27.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.04.2019 17:39:59 vasta tsitaadiga

Avaldus, et Activision Blizzard avaks ka RP-PVP serverid: https://www.change.org/p/blizzard-what-many-are-trying-to-achieve-is-getting-an-rp-pvp-server-when-wow-classic-releases
Kommentaarid: 341 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 272
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Warcraft mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 378, 379, 380 ... 383, 384, 385  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.