|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus? |
| Jah |
|
9% |
[ 51 ] |
| Ei |
|
43% |
[ 228 ] |
| Mul juba olemas |
|
38% |
[ 202 ] |
| Kolin mujale |
|
9% |
[ 49 ] |
|
| hääli kokku : 530 |
|
| autor |
|
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
31.03.2019 14:57:09
|
|
|
| ahto42 kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
Kanalit vahetada saab, aga muu on häiritud. 112 ära helista  |
Lahendus? Ainult ootamine? |
Digiboks on safe modes
Lahendus on:
1. Ruuteri voolukatkestus, oota kuni internetiühendus taastub
2. Digiboksile voolukatkestus peale mida käivitub digiboks tavalises reziimis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.04.2019 02:04:55
|
|
|
| Terve prse täis vene kanaleid on nimekirja juurde ilmunud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
01.04.2019 07:26:09
|
|
|
mis kanalid, kus kandis?
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.04.2019 09:47:31
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mis kanalid, kus kandis? |
Spoiler 
"id": 1323,
"title": "Kinomiks"
"sources": ["udp://@239.3.1.33:1234"],
"id": 1324,
"title": "Nashe Novoje Kino"
"sources": ["udp://@239.3.1.34:1234"],
"id": 1329,
"title": "Rodnoje Kino"
"sources": ["udp://@239.3.1.40:1234"],
"id": 1330,
"title": "Indijskoje Kino"
"sources": ["udp://@239.3.1.41:1234"],
"id": 1325,
"title": "Kinokomedija"
"sources": ["udp://@239.3.1.35:1234"],
"id": 1326,
"title": "Kinoserija"
"sources": ["udp://@239.3.1.36:1234"],
"id": 1331,
"title": "KVN TV"
"sources": ["udp://@239.3.1.42:1234"],
"id": 1327,
"title": "M-1 Global"
"sources": ["udp://@239.3.1.37:1234"],
"id": 1332,
"title": "Boks TV"
"sources": ["udp://@239.3.1.43:1234"],
"id": 1328,
"title": "Kuhnja TV"
"sources": ["udp://@239.3.1.39:1234"],
Aga kus kandis asuvad, ei viitsi mitte oletama hakata. Loodetavasti on see lihtsalt aprillinali.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
01.04.2019 10:08:27
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| mis kanalid, kus kandis? |
Esimene Balti Pakett
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
01.04.2019 18:54:47
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse  |
Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida.
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2019 19:04:52
|
|
|
| Tompa kirjutas: |
| -froggy kirjutas: |
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse  |
Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida.
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida.  |
Kahjuks kohe esimese matsuga sealt 4K ei saa, Teliast mittesõltumatutel asjaoludel on seal veel kuni 720p kuid loodetavasti saabub ka sellele millalgi rohtu.
Uuest digiboksist veel rääkides, puldi menüüst õpetamisel peaks nüüd pakutama ka erinevaid puldikoode juhul kui kellelgi pult kohe ära ei õppinud.
Samuti on kõikides boksides tehniliste seadete all näha boksi seerianumber, lihtsam vaadata kui midagi online abis vaja otsida vms.
Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Six
HV veteran
liitunud: 28.09.2002
|
01.04.2019 19:29:29
|
|
|
Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?
| indrpo kirjutas: |
Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata. |
|
|
| Kommentaarid: 40 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
39 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.04.2019 19:37:50
|
|
|
| Six kirjutas: |
Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?
| indrpo kirjutas: |
Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata. |
|
Nii see ilmselt on, samas ma ei pane veel pead panti, et kõik boksid on vastava sätte saanud, need millel tehniliste all sn näha, vist on.
See reegel loodi mitmetel põhjustel ja tegelikult ka siin varem küsitud, igal kasutajal oma boks ja omad soovid, mõtte osana.
samas mul eile veel poiss karjus teisest toast, et miks tal RTL ja F1 ette lõi, ilmselt olid meelespead minu elutoa telerist ka veel teises boksis, pean sealt eemaldama korraga.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Illuminati
HV vaatleja

liitunud: 06.09.2005
|
01.04.2019 19:54:12
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| decrakas kirjutas: |
Heyhoo!
Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.
Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...
|
Juba vana probleem, aga telia ei taha tunnistada, ütleb, et teie seadmete probleem. Mul õnneks telekas igakord selle "automaatse käivitamise" käima ei lähe. Boksil läheb punane tuli roheliseks iseenesest. |
Sama kogemus, ressiiver lendab sisse, keset ööd kõlaritest tuleb heli. Nüüd olen hakanud ka digiboxi offi lülitama, pole rohkem kohanud seda muret.
| Six kirjutas: |
Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?
| indrpo kirjutas: |
Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata. |
|
Ma mõtlesin, et salvestused on seotud lepinguga vms.. aga kui digiboxile tegin factory reseti, olid kõik salvestused kadunud ja ka info milliseid saated salvestada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
01.04.2019 19:55:59
|
|
|
| Indrek: Youtube äpis laseb valida 2160p*4K, kas seda valides siis tegelikult tuleb ainult 720p?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
01.04.2019 20:45:59
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Tompa kirjutas: |
| -froggy kirjutas: |
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse  |
Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida.
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida.  |
Kahjuks kohe esimese matsuga sealt 4K ei saa, Teliast mittesõltumatutel asjaoludel on seal veel kuni 720p kuid loodetavasti saabub ka sellele millalgi rohtu. |
Miks ei saa, ikka saab. Kui Teleri ja digiboksi kokkulepitud reso on 2160p50 siis ka Youtube rakenduses 4K video on 4K-s. See Viewport 720p näitab aiateibaid lihtsalt.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
01.04.2019 21:20:47
|
|
|
Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter...
_________________ There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't. |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
madmel
HV veteran

liitunud: 21.03.2004
|
01.04.2019 21:34:16
|
|
|
| -parun- kirjutas: |
| Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter... |
jah
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
01.04.2019 21:40:37
|
|
|
| Kanali eelvaade on tagasi tekkinud seadete alla aga see ei toimi 5305 karbiga vist
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
01.04.2019 22:38:19
|
|
|
| -froggy kirjutas: |
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse
|
Mille all see juutuub on ? Või peab kõikidele seadmetele restarti tegema, et ilmuks ?
Jep, restart ilmutas maagilise juutuubi.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aise
HV Guru

liitunud: 02.10.2003
|
01.04.2019 22:38:50
|
|
|
| Jänes, Äpid
|
|
| Kommentaarid: 189 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
172 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jaakjaak22
HV kasutaja
liitunud: 28.02.2012
|
01.04.2019 22:50:02
|
|
|
| madmel kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter... |
jah |
Kas tehnilisema selgituse ka saaks, mida juutuubi jaoks vlan4-le lisaks on vaja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.04.2019 22:57:49
|
|
|
| jaakjaak22 kirjutas: |
| madmel kirjutas: |
| -parun- kirjutas: |
| Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter... |
jah |
Kas tehnilisema selgituse ka saaks, mida juutuubi jaoks vlan4-le lisaks on vaja? |
Sama confi nagu samsungi äpi jaoks vaja oli.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
santiim
HV kasutaja
liitunud: 23.07.2011
|
02.04.2019 07:03:47
|
|
|
| aise kirjutas: |
| Kanali eelvaade on tagasi tekkinud seadete alla aga see ei toimi 5305 karbiga vist |
Sama küsimus ka minul. Kas 5305 boksi kanali eelvaade tuleb?
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
02.04.2019 10:04:03
|
|
|
Netflixi on raske saada, kuna netflixi uutes nõudmistes on, et puldil peab olema NETFLIX nupu kiirvalik ja palju muud.
Muidugi läbirääkimiste asi.
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.04.2019 10:04:27
|
|
|
santiim, Arrise uuem API seda enam ei toetanud. Telial pole siin suurt midagi teha peale tootjale sellekohase soovi edastamise.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tompa
HV kasutaja
liitunud: 11.02.2014
|
02.04.2019 11:58:02
|
|
|
| slax kirjutas: |
Netflixi on raske saada, kuna netflixi uutes nõudmistes on, et puldil peab olema NETFLIX nupu kiirvalik ja palju muud.
Muidugi läbirääkimiste asi. |
Oled kindel, et need nõudmised on kõikidele seadmetele?
Need nõuded on vast neile teleri tootjatele kes tahavad saada Netflix Recommended nimekirja?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
02.04.2019 12:02:50
|
|
|
5 kuud nädalavahetusel tv vaatamist viimase puldiga ja patareid tühjad
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
02.04.2019 12:50:19
|
|
|
Nüüd sain kirja, et suurem muudatus TV pakettidega.
Täpsemalt: https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus
| tsitaat: |
Olulisemad muudatused, mis TV teenuste ühendamine kaasa toob:
* Kui Teil on eraldi tellitud Telia TV lisateenused Salvestamine ja Lastenurk, siis pärast teenuste uuendamist jäävad need endiselt kehtima. Lisaks saate hakata saateid soovi korral vaatama ka nutitelefonis, arvutis ja süleris. Telia TV kuutasu ning lisateenuste Salvestamine hinnaga 5 € ja Lastenurk hinnaga 3 € kuutasud jäävad samaks.
* Kui Teil on tellitud Telia TV lisateenus Salvestamine koos tasuta MINU.TV-ga, siis peale uue teenuse kehtima hakkamist ei sisaldu enam selles teenuses Lastenurka. Kui Lastenurk oli eelnevalt Telia TV-s tellitud, siis jääb see endiselt kehtima. Lisateenuse Lastenurk hinnaga 3 € kuus saate soovi korral eraldi tellida ja tellimisel kehtib Teile sooduspakkumine – üks kuu tasuta. Lisateenuse Salvestamine kuutasu 5 € ja Telia TV kuutasu jäävad samaks.
* Kui Teil on tellitud tasuline MINU.TV, siis TV teenuste uuendamisel muutub selle teenuse nimi Telia TV-ks ning paketis ei ole enam Salvestamist ja Lastenurka. Teenuse kuutasu jääb samaks, 6 €. Lisateenused Salvestamine hinnaga 5 € ja Lastenurk hinnaga 3 € saate soovi korral juurde tellida, tellimisel kehtib Teile sooduspakkumine – üks kuu tasuta.
Kui tellite Salvestamise uuesti 1 nädala jooksul pärast teenuse muudatust, säilivad ka Teie senised salvestused.
* Kui olete tellinud MINU.TV-le lisaekraanid, siis see tellimus uue Telia TV kehtima hakkamisel lõpeb. Lisaekraani uueks nimetuseks saab vaatajakoht ning soovi korral saate vaatajakohti tellida hinnaga 3 € vaatajakoha kohta.
* Selleks, et ühtlustada praeguse Telia TV ja MINU.TV sisu, muutuvad uuele lahendusele üleviimisel pakutavate pakettide nimetused ning kanalite nimekirjad.
* Uue Telia TV ja sellega seotud muudatuste osas (s.h. pakettide ja kanalite kohta) leiate lisainfot Telia veebilehel.
|
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2019 13:04:23
|
|
|
Mul jooksis juhe kokku seda tsitaati lugedes.
Mul on lastenurk tellitud, muud ei ole
E:
Kas siis minu tv-s saab ka nüüd HD-s pilti?
Ei loobu nad sellest lisa €...edu neile
| tsitaat: |
Kas TV3 ja TV6 HD kanalid sisalduvad MINI paketis?
Vastavalt kokkuleppele kanalite omanikuga jäävad TV3 ja TV6 HD kanalid eraldi tellitavateks. |
Nii palju kui ma aru sain, siis mulle isiklikult ei muutu midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LongHorn
HV kasutaja

liitunud: 29.11.2004
|
02.04.2019 13:18:56
|
|
|
jeesus188, oleneb - kas hetkel vaid kaks telekat või rohkem?
Ehk kes kiirema ühenduse otsas kasutavad rohkem telereid, neil jutu järgi vaja lisaks osta või kasutada järgmist paketti.
| tsitaat: |
| Vaatajakohti saab juurde osta läbi paketivaliku või ühekaupa siis, kui kõik kasutuses olevad vaatajakohtad töös on. Ühe vaatajakoha eraldi hind on 3 €, maksimaalne vaatajakohtade arv kliendi kohta on 5. |
"Peagi on valmiv hetkel juba käimasoleva saate pausile paneku funktsioon." <<--- see positiivne.
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.04.2019 13:25:41
|
|
|
LongHorn, see käib ju ainult MINU.TV kohta. Vähemalt mina loen nii välja?
>> "Kui olete tellinud MINU.TV-le lisaekraanid, siis see tellimus uue Telia TV kehtima hakkamisel lõpeb. Lisaekraani uueks nimetuseks saab vaatajakoht ning soovi korral saate vaatajakohti tellida hinnaga 3 € vaatajakoha kohta. "
Või tuleb 3 teleka puhul tõesti lisa 3€ maksta kui pakett on "uuele" migreeritud?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.04.2019 13:36:12
|
|
|
Ohoo - HBO eest ei pea lisaraha maksma enam
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.04.2019 13:47:25
|
|
|
lisakanalite paketiga oli see ju praegugi komplektis? Uus "Standard" võrdub vana põhipakett+lisapakett.
Sai keegi aru, kas tulevikus Salvestamist eraldi tellida ka saab, Mini paketile?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2019 13:50:04
|
|
|
Lihtsas keeles.
MinuTV nimi muutub TeliaTVks ja seal saab edaspidi ka lisateenuseid eraldi tellida, lastenurk, salvestamine, lisakanalid jms. (Lisaekraanid maksavad juba täna)
Küll aga mitte 100% samu kanaleid mida täna kaablis saab. 4G ja sellel lahendusel pole lihtsalt kõik tehniliselt võimalik.
Kaablis ja TeliaTVs muutub ainult see, et vaatajakohti on vaikimisi põhipaketis 2.
See ei tähenda seda, et sul telereid ja digibokse rohkem olla ei tohiks, pane kasvõi 10, vaatajakoht tähendab seda, et korraga saab vaadata kahte. Olgu siis digiboksis, telefonis, tahvlis või arvutis. Kui vk täis antakse teada, et sulge mõni digiboks ja saad edasi vaadata telefonis.
Lisa vaatajakohti saab juurde tellida juhul kui on püsiv vajadus 5 telekat korraga vaadata.
Samuti on tellitavad kõik lisateenused mini paketis.
Samuti saad panna bokse maale, linna, suvilasse või sõbra juurde.
Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.04.2019 13:52:26
|
|
|
ah kuramus - läheb hoopis kallimaks jah kui vaadata oma praegust arvet vist. Või siis ka mitte. No ei saa aru
Tegelikult jääb üldse segaseks mis nende kanalipakettidega saab. HD, Muusika ja Spordi paketid on mul lisaks - kõik mingitpidi soodukaga tasuta (Telia 1). Jäävad need edaspidi ka? Kas ma siis jään ikka põhipaketi alla või liigun standardpaketti?
_________________ There is no place like 127.0.0.1
viimati muutis Renka 02.04.2019 13:53:19, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2019 13:56:32
|
|
|
Oot, mu põhipaketist võetakse nüüd Discovery ära ja pean 1 kanali pärast tellima 10€ kallima paketi?
Spoiler 
Lisaks mõningad kanalid veel
Renka, no nüüd põhipakett muutub minu arusaamist mööda miniks......ok, HD kanalid vast jäävad alles mis netiga saadud.
Aga osad(suht palju) kanalid tõmbavad jehhat mini paketist
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.04.2019 13:58:42
|
|
|
| Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2019 14:03:16
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles. |
Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.04.2019 14:03:41
|
|
|
mini tundus jah suht samaks jäävat, ka hinna poolest, aga praeguse põhi+lisa kasutaja saab 2 euri lisaks ja saab vaatajakohtade piirangu kaela.
indrpo, kas keegi ei tahaks seda kanalite/paketiide võrdluse tabelit (linkida ei saa, geniaalne skriptitud leht) üle käia, seal on praegu osad kanalid topelt ja tekitavad segadust.
viimati muutis pppd 02.04.2019 14:07:13, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
somnambuul
HV veteran
liitunud: 22.03.2004
|
02.04.2019 14:06:47
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles. |
Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler 
|
keri tabel ülesse poole, seal on olemas. pooled kanalid on topelt.
|
|
| Kommentaarid: 60 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
54 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
02.04.2019 14:10:45
|
|
|
| decrakas kirjutas: |
Heyhoo!
Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.
Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...
1) digibox on 24/7 voolus
2) telekas on 24/7 voolus
3) telekas on välja lülitatud
4) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed olid diivanil
5) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed pole kodus, kaamerast näha, telekas läheb tööle
kas digibox saadab mingit signaali, et telekas hey käivitu?
telekaks on 2009 aasta Samsung, kahjuks mudelit moment ei tea, kui see kriitiline info, lisan
Telia pult ja teleka TURN off/on seotud |
Mul tekkis see jura kui telia arvas et see telefonist castimise jura vaja lisada juurde. Alati pea meeles et võrgust välja tõmmata box.
_________________
Lae pildid -> pilt.io |
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2019 14:21:01
|
|
|
| somnambuul kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| somnambuul kirjutas: |
| Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles. |
Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler 
|
keri tabel ülesse poole, seal on olemas. pooled kanalid on topelt. |
No müra küll.....ma kerisin otse sinna kus on miinusmärgid ja hakkasin vaatama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2019 14:43:28
|
|
|
| ufo56 kirjutas: |
| decrakas kirjutas: |
Heyhoo!
Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.
Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...
1) digibox on 24/7 voolus
2) telekas on 24/7 voolus
3) telekas on välja lülitatud
4) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed olid diivanil
5) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed pole kodus, kaamerast näha, telekas läheb tööle
kas digibox saadab mingit signaali, et telekas hey käivitu?
telekaks on 2009 aasta Samsung, kahjuks mudelit moment ei tea, kui see kriitiline info, lisan
Telia pult ja teleka TURN off/on seotud |
Mul tekkis see jura kui telia arvas et see telefonist castimise jura vaja lisada juurde. Alati pea meeles et võrgust välja tõmmata box.  |
Seda on mõned aastad siin arutatud, 99% aitab lihtsalt boks standbysse vajutada puldilt.
Kui boks on "roheline" siis ärkab teler misiganes ühenduse katkestuse ja taastumise korral, boks teeb "reloadi ja jätkab sealt kus ta oli, sisselülitatuna ja koos teleriga.
Nagu tänane uudis mainis, kasulik ongi boks standbys hoida kui ei vaata.
Ehitasin kodudes kõik puldid ja sätted ringi ning viimase poole aasta jooksul on kõigil käe sees välja lülitada digiboks.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
02.04.2019 14:46:31
|
|
|
Pole boks kunagi ise äratanud LG C8-t
Boks üldiselt koguaeg sees. Aegajalt tohelist tuld pole näha....ei tea kuhu kaob. Aga teler läheb tööle siis kui ma tahan
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
02.04.2019 15:09:25
|
|
|
| indrpo kirjutas: |
| Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada. |
Alles siin uue Arrise tulekul (ja ka enne) käis vastupidine jutt, et hoidke aga digiboks sees, et HDMI-CEC ei toimeta alati päris õigesti iga kord.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pppd
Kreisi kasutaja
liitunud: 21.06.2004
|
02.04.2019 15:12:00
|
|
|
| pppd kirjutas: |
| indrpo, kas keegi ei tahaks seda kanalite/paketiide võrdluse tabelit (linkida ei saa, geniaalne skriptitud leht) üle käia, seal on praegu osad kanalid topelt ja tekitavad segadust. |
Üks kala on veel, https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus/#paketid ütleb et HBO peaks Standardis sees olema, samas selles võrdlustabeli Lisateenuste lehel on kirjas, et Standardi jaoks maksab HBO 7€.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
02.04.2019 15:16:04
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| indrpo kirjutas: |
| Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada. |
Alles siin uue Arrise tulekul (ja ka enne) käis vastupidine jutt, et hoidke aga digiboks sees, et HDMI-CEC ei toimeta alati päris õigesti iga kord.  |
Arrise CEC annaf on/off käskluse alati aga kõik telerid ei mõika seda õigesti, mõnel ühte käsku mõnel kummatki ja enamikel mõlemat.
Sõltub kodusest setupist ja kasutusest.
Kui mul on teler ainult digiboksiga ja muud ei tarbi, teleri cec korras siis on cec sätted alati sees ja TeliaTV nupp sulgeb kõik korraga, käivitab kõik korraga.
Kui mul on digiboks ja tarbin ka teleri enda nutisisu siis on cec välja lülitatud, vaatan digiboksi, käivitan TeliaTV nupust ja TV nupust seadmed, tahan vaadata nutisisu, sulgen digiboksi TeliaTV nupust ja kasutan teleri pulti. Nii ei lülita TTV nupp telerit kinni.
Muud kooslused tuleb ise läbi mõelda ja mängida kui võrgus on ka näiteks ressiiver jms.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
slax
HV kasutaja
liitunud: 04.06.2013
|
02.04.2019 15:19:38
|
|
|
Mis teema selle ressiiveriga on, et ta viskab vahepeal info riba ette, et mis resolutsioon kasutusel on, keset kasutust.
Sony ja motorola digiboks
|
|
| Kommentaarid: 32 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Osiris
HV Guru

liitunud: 12.08.2002
|
02.04.2019 15:22:11
|
|
|
See oli ainult aja küsimus millal rohkem kui 2 vaatajakohta telekataga tasuliseks tehakse.
Pole veel kokku löönud mis mul see telia nali mul nüüd maksma hakkab aga vaevalt ma see summa vähemaks läheb....
|
|
| Kommentaarid: 115 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
103 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Inspiro
Kreisi kasutaja
liitunud: 28.05.2012
|
02.04.2019 15:49:47
|
|
|
| Osiris kirjutas: |
See oli ainult aja küsimus millal rohkem kui 2 vaatajakohta telekataga tasuliseks tehakse.
Pole veel kokku löönud mis mul see telia nali mul nüüd maksma hakkab aga vaevalt ma see summa vähemaks läheb.... |
Kui sul on tellitud mini ehk 2 vaatajakohta siis sa saad samal ajal korraga kahel ekraanil vaadata tv kanaleid, kui käivitad kolmanda ekraani siis pakutakse sulle pildi kaaperdamist mōnest teisest ekraanist. Sul vōib kodus olla ka 10 ekraani, kui sa korraga üle kahe ei kasuta siis ei ole ju midagi hullu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olafsand
HV Guru

liitunud: 07.09.2007
|
02.04.2019 15:52:43
|
|
|
Inspiro, samas kolmanda jne koha jaoks peab boksi nagunii ostma/üürima? Siis nagu vaatajakoht võiks ikka ilma tasuta olla
|
|
| Kommentaarid: 63 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
-parun-
Kreisi kasutaja
liitunud: 14.11.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|