Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 970, 971, 972 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.03.2019 14:57:09 vasta tsitaadiga

ahto42 kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kanalit vahetada saab, aga muu on häiritud. 112 ära helista icon_biggrin.gif

Lahendus? Ainult ootamine?


Digiboks on safe modes

Lahendus on:
1. Ruuteri voolukatkestus, oota kuni internetiühendus taastub
2. Digiboksile voolukatkestus peale mida käivitub digiboks tavalises reziimis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.04.2019 02:04:55 vasta tsitaadiga

Terve prse täis vene kanaleid on nimekirja juurde ilmunud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 07:26:09 vasta tsitaadiga

mis kanalid, kus kandis?
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 09:47:31 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis kanalid, kus kandis?

Spoiler Spoiler Spoiler

Aga kus kandis asuvad, ei viitsi mitte oletama hakata. Loodetavasti on see lihtsalt aprillinali.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 01.04.2019 10:08:27 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
mis kanalid, kus kandis?

Esimene Balti Pakett
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 01.04.2019 18:54:47 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse thumbs_up.gif

Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 19:04:52 vasta tsitaadiga

Tompa kirjutas:
-froggy kirjutas:
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse thumbs_up.gif

Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif

Kahjuks kohe esimese matsuga sealt 4K ei saa, Teliast mittesõltumatutel asjaoludel on seal veel kuni 720p kuid loodetavasti saabub ka sellele millalgi rohtu.

Uuest digiboksist veel rääkides, puldi menüüst õpetamisel peaks nüüd pakutama ka erinevaid puldikoode juhul kui kellelgi pult kohe ära ei õppinud.
Samuti on kõikides boksides tehniliste seadete all näha boksi seerianumber, lihtsam vaadata kui midagi online abis vaja otsida vms.
Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 19:29:29 vasta tsitaadiga

Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?

indrpo kirjutas:

Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 19:37:50 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?

indrpo kirjutas:

Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata.


Nii see ilmselt on, samas ma ei pane veel pead panti, et kõik boksid on vastava sätte saanud, need millel tehniliste all sn näha, vist on.
See reegel loodi mitmetel põhjustel ja tegelikult ka siin varem küsitud, igal kasutajal oma boks ja omad soovid, mõtte osana.

samas mul eile veel poiss karjus teisest toast, et miks tal RTL ja F1 ette lõi, ilmselt olid meelespead minu elutoa telerist ka veel teises boksis, pean sealt eemaldama korraga.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Illuminati
HV vaatleja
Illuminati

liitunud: 06.09.2005




sõnum 01.04.2019 19:54:12 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
decrakas kirjutas:
Heyhoo!

Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.

Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...



Juba vana probleem, aga telia ei taha tunnistada, ütleb, et teie seadmete probleem. Mul õnneks telekas igakord selle "automaatse käivitamise" käima ei lähe. Boksil läheb punane tuli roheliseks iseenesest.

Sama kogemus, ressiiver lendab sisse, keset ööd kõlaritest tuleb heli. Nüüd olen hakanud ka digiboxi offi lülitama, pole rohkem kohanud seda muret.
Six kirjutas:
Seega see variant enam ei tööta, et alustad nt korduse vaatamist ühest boksist ja jätkad teises toas?
indrpo kirjutas:

Ühtteist on vist veel muutunud, kõikides kliendi digiboksides on nüüd eraldi salvestused ja meeldetuletused mis dubleeriti küll teostuse hetkel kõikidesse seadmetesse. Edasi saab kasutaja neid eraldi hallata.

Ma mõtlesin, et salvestused on seotud lepinguga vms.. aga kui digiboxile tegin factory reseti, olid kõik salvestused kadunud ja ka info milliseid saated salvestada.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 01.04.2019 19:55:59 vasta tsitaadiga

Indrek: Youtube äpis laseb valida 2160p*4K, kas seda valides siis tegelikult tuleb ainult 720p?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 20:45:59 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Tompa kirjutas:
-froggy kirjutas:
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse thumbs_up.gif

Nüüd saab lõpuks 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif icon_smile.gif
Telia poisid palun Netflixi äpp ka! Siis saaks 4K boksiga veel rohkem 4K sisu tarbida. thumbs_up.gif

Kahjuks kohe esimese matsuga sealt 4K ei saa, Teliast mittesõltumatutel asjaoludel on seal veel kuni 720p kuid loodetavasti saabub ka sellele millalgi rohtu.


Miks ei saa, ikka saab. Kui Teleri ja digiboksi kokkulepitud reso on 2160p50 siis ka Youtube rakenduses 4K video on 4K-s. See Viewport 720p näitab aiateibaid lihtsalt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:20:47 vasta tsitaadiga

Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter...
_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
madmel
HV veteran
madmel

liitunud: 21.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:34:16 vasta tsitaadiga

-parun- kirjutas:
Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter...

jah
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 21:40:37 vasta tsitaadiga

Kanali eelvaade on tagasi tekkinud seadete alla aga see ei toimi 5305 karbiga vist
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 01.04.2019 22:38:19 vasta tsitaadiga

-froggy kirjutas:
Tundub, et tänasest Arris 5305 YouTube rakendus olemas. Samuti toimib telefoni äpist pildi saatmine telerisse thumbs_up.gif


Mille all see juutuub on ? Või peab kõikidele seadmetele restarti tegema, et ilmuks ? icon_rolleyes.gif
Jep, restart ilmutas maagilise juutuubi.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aise
HV Guru
aise

liitunud: 02.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 22:38:50 vasta tsitaadiga

Jänes, Äpid
Kommentaarid: 189 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 172
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jaakjaak22
HV kasutaja

liitunud: 28.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 22:50:02 vasta tsitaadiga

madmel kirjutas:
-parun- kirjutas:
Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter...

jah

Kas tehnilisema selgituse ka saaks, mida juutuubi jaoks vlan4-le lisaks on vaja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.04.2019 22:57:49 vasta tsitaadiga

jaakjaak22 kirjutas:
madmel kirjutas:
-parun- kirjutas:
Minul see Youtube ei tööta! Pärast äpi valimist tuleb must ekraan ja olukorrast väljumiseks on vajalik power off. Kas see äpp eeldab et kaablis oleks ka internet? Mul alternatiivruuter...

jah

Kas tehnilisema selgituse ka saaks, mida juutuubi jaoks vlan4-le lisaks on vaja?


Sama confi nagu samsungi äpi jaoks vaja oli.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
santiim
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2011




sõnum 02.04.2019 07:03:47 vasta tsitaadiga

aise kirjutas:
Kanali eelvaade on tagasi tekkinud seadete alla aga see ei toimi 5305 karbiga vist

Sama küsimus ka minul. Kas 5305 boksi kanali eelvaade tuleb?
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 10:04:03 vasta tsitaadiga

Netflixi on raske saada, kuna netflixi uutes nõudmistes on, et puldil peab olema NETFLIX nupu kiirvalik ja palju muud.
Muidugi läbirääkimiste asi.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 10:04:27 vasta tsitaadiga

santiim, Arrise uuem API seda enam ei toetanud. Telial pole siin suurt midagi teha peale tootjale sellekohase soovi edastamise.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tompa
HV kasutaja

liitunud: 11.02.2014




sõnum 02.04.2019 11:58:02 vasta tsitaadiga

slax kirjutas:
Netflixi on raske saada, kuna netflixi uutes nõudmistes on, et puldil peab olema NETFLIX nupu kiirvalik ja palju muud.
Muidugi läbirääkimiste asi.

Oled kindel, et need nõudmised on kõikidele seadmetele?
Need nõuded on vast neile teleri tootjatele kes tahavad saada Netflix Recommended nimekirja?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 12:02:50 vasta tsitaadiga

5 kuud nädalavahetusel tv vaatamist viimase puldiga ja patareid tühjad thumbs_up.gif
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 02.04.2019 12:50:19 vasta tsitaadiga

Nüüd sain kirja, et suurem muudatus TV pakettidega.
Täpsemalt: https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus
tsitaat:

Olulisemad muudatused, mis TV teenuste ühendamine kaasa toob:

* Kui Teil on eraldi tellitud Telia TV lisateenused Salvestamine ja Lastenurk, siis pärast teenuste uuendamist jäävad need endiselt kehtima. Lisaks saate hakata saateid soovi korral vaatama ka nutitelefonis, arvutis ja süleris. Telia TV kuutasu ning lisateenuste Salvestamine hinnaga 5 € ja Lastenurk hinnaga 3 € kuutasud jäävad samaks.

* Kui Teil on tellitud Telia TV lisateenus Salvestamine koos tasuta MINU.TV-ga, siis peale uue teenuse kehtima hakkamist ei sisaldu enam selles teenuses Lastenurka. Kui Lastenurk oli eelnevalt Telia TV-s tellitud, siis jääb see endiselt kehtima. Lisateenuse Lastenurk hinnaga 3 € kuus saate soovi korral eraldi tellida ja tellimisel kehtib Teile sooduspakkumine – üks kuu tasuta. Lisateenuse Salvestamine kuutasu 5 € ja Telia TV kuutasu jäävad samaks.

* Kui Teil on tellitud tasuline MINU.TV, siis TV teenuste uuendamisel muutub selle teenuse nimi Telia TV-ks ning paketis ei ole enam Salvestamist ja Lastenurka. Teenuse kuutasu jääb samaks, 6 €. Lisateenused Salvestamine hinnaga 5 € ja Lastenurk hinnaga 3 € saate soovi korral juurde tellida, tellimisel kehtib Teile sooduspakkumine – üks kuu tasuta.
Kui tellite Salvestamise uuesti 1 nädala jooksul pärast teenuse muudatust, säilivad ka Teie senised salvestused.

* Kui olete tellinud MINU.TV-le lisaekraanid, siis see tellimus uue Telia TV kehtima hakkamisel lõpeb. Lisaekraani uueks nimetuseks saab vaatajakoht ning soovi korral saate vaatajakohti tellida hinnaga 3 € vaatajakoha kohta.

* Selleks, et ühtlustada praeguse Telia TV ja MINU.TV sisu, muutuvad uuele lahendusele üleviimisel pakutavate pakettide nimetused ning kanalite nimekirjad.

* Uue Telia TV ja sellega seotud muudatuste osas (s.h. pakettide ja kanalite kohta) leiate lisainfot Telia veebilehel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:04:23 vasta tsitaadiga

Mul jooksis juhe kokku seda tsitaati lugedes.

Mul on lastenurk tellitud, muud ei ole icon_lol.gif

E:

Kas siis minu tv-s saab ka nüüd HD-s pilti?

Ei loobu nad sellest lisa €...edu neile
tsitaat:
Kas TV3 ja TV6 HD kanalid sisalduvad MINI paketis?
Vastavalt kokkuleppele kanalite omanikuga jäävad TV3 ja TV6 HD kanalid eraldi tellitavateks.


Nii palju kui ma aru sain, siis mulle isiklikult ei muutu midagi thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LongHorn
HV kasutaja
LongHorn

liitunud: 29.11.2004




sõnum 02.04.2019 13:18:56 vasta tsitaadiga

jeesus188, oleneb - kas hetkel vaid kaks telekat või rohkem?
Ehk kes kiirema ühenduse otsas kasutavad rohkem telereid, neil jutu järgi vaja lisaks osta või kasutada järgmist paketti.
tsitaat:
Vaatajakohti saab juurde osta läbi paketivaliku või ühekaupa siis, kui kõik kasutuses olevad vaatajakohtad töös on. Ühe vaatajakoha eraldi hind on 3 €, maksimaalne vaatajakohtade arv kliendi kohta on 5.


"Peagi on valmiv hetkel juba käimasoleva saate pausile paneku funktsioon." <<--- see positiivne. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:25:41 vasta tsitaadiga

LongHorn, see käib ju ainult MINU.TV kohta. Vähemalt mina loen nii välja?
>> "Kui olete tellinud MINU.TV-le lisaekraanid, siis see tellimus uue Telia TV kehtima hakkamisel lõpeb. Lisaekraani uueks nimetuseks saab vaatajakoht ning soovi korral saate vaatajakohti tellida hinnaga 3 € vaatajakoha kohta. "

Või tuleb 3 teleka puhul tõesti lisa 3€ maksta kui pakett on "uuele" migreeritud? icon_rolleyes.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 02.04.2019 13:30:27 vasta tsitaadiga

Suht segaselt esitatud tabelid.
https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus?utm_medium=email&utm_source=grupp13&utm_content=text-link&utm_campaign=b2c-1tv-2019-04#paketid-tabel

vt natuke altpoolt sakk "Uued paketid"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:36:12 vasta tsitaadiga

Ohoo - HBO eest ei pea lisaraha maksma enam thumbs_up.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.04.2019 13:47:25 vasta tsitaadiga

lisakanalite paketiga oli see ju praegugi komplektis? Uus "Standard" võrdub vana põhipakett+lisapakett.

Sai keegi aru, kas tulevikus Salvestamist eraldi tellida ka saab, Mini paketile?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:50:04 vasta tsitaadiga

Lihtsas keeles.
MinuTV nimi muutub TeliaTVks ja seal saab edaspidi ka lisateenuseid eraldi tellida, lastenurk, salvestamine, lisakanalid jms. (Lisaekraanid maksavad juba täna)
Küll aga mitte 100% samu kanaleid mida täna kaablis saab. 4G ja sellel lahendusel pole lihtsalt kõik tehniliselt võimalik.

Kaablis ja TeliaTVs muutub ainult see, et vaatajakohti on vaikimisi põhipaketis 2.
See ei tähenda seda, et sul telereid ja digibokse rohkem olla ei tohiks, pane kasvõi 10, vaatajakoht tähendab seda, et korraga saab vaadata kahte. Olgu siis digiboksis, telefonis, tahvlis või arvutis. Kui vk täis antakse teada, et sulge mõni digiboks ja saad edasi vaadata telefonis.
Lisa vaatajakohti saab juurde tellida juhul kui on püsiv vajadus 5 telekat korraga vaadata.
Samuti on tellitavad kõik lisateenused mini paketis.
Samuti saad panna bokse maale, linna, suvilasse või sõbra juurde.

Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:52:26 vasta tsitaadiga

ah kuramus - läheb hoopis kallimaks jah kui vaadata oma praegust arvet vist. thumbs_down.gif Või siis ka mitte. No ei saa aru

Tegelikult jääb üldse segaseks mis nende kanalipakettidega saab. HD, Muusika ja Spordi paketid on mul lisaks - kõik mingitpidi soodukaga tasuta (Telia 1). Jäävad need edaspidi ka? Kas ma siis jään ikka põhipaketi alla või liigun standardpaketti?

_________________
There is no place like 127.0.0.1


viimati muutis Renka 02.04.2019 13:53:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:56:32 vasta tsitaadiga

Oot, mu põhipaketist võetakse nüüd Discovery ära ja pean 1 kanali pärast tellima 10€ kallima paketi? icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

Lisaks mõningad kanalid veel icon_mad.gif

Renka, no nüüd põhipakett muutub minu arusaamist mööda miniks......ok, HD kanalid vast jäävad alles mis netiga saadud.
Aga osad(suht palju) kanalid tõmbavad jehhat mini paketist thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 13:58:42 vasta tsitaadiga

Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:03:16 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles.

Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.04.2019 14:03:41 vasta tsitaadiga

mini tundus jah suht samaks jäävat, ka hinna poolest, aga praeguse põhi+lisa kasutaja saab 2 euri lisaks ja saab vaatajakohtade piirangu kaela.

indrpo, kas keegi ei tahaks seda kanalite/paketiide võrdluse tabelit (linkida ei saa, geniaalne skriptitud leht) üle käia, seal on praegu osad kanalid topelt ja tekitavad segadust.


viimati muutis pppd 02.04.2019 14:07:13, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:06:47 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles.

Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler Spoiler Spoiler


keri tabel ülesse poole, seal on olemas. pooled kanalid on topelt.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:10:45 vasta tsitaadiga

decrakas kirjutas:
Heyhoo!

Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.

Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...

1) digibox on 24/7 voolus
2) telekas on 24/7 voolus
3) telekas on välja lülitatud
4) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed olid diivanil
5) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed pole kodus, kaamerast näha, telekas läheb tööle

kas digibox saadab mingit signaali, et telekas hey käivitu?

telekaks on 2009 aasta Samsung, kahjuks mudelit moment ei tea, kui see kriitiline info, lisan

Telia pult ja teleka TURN off/on seotud


Mul tekkis see jura kui telia arvas et see telefonist castimise jura vaja lisada juurde. Alati pea meeles et võrgust välja tõmmata box. icon_neutral.gif

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:21:01 vasta tsitaadiga

somnambuul kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
somnambuul kirjutas:
Kiirelt vaadates ei kadund sealt minist midagi, foxid, sonyd, natgeo, disco on alles.

Kus ta siis alles on, miinus märk ju vasakus tulbas
Spoiler Spoiler Spoiler


keri tabel ülesse poole, seal on olemas. pooled kanalid on topelt.

No müra küll.....ma kerisin otse sinna kus on miinusmärgid ja hakkasin vaatama

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:43:28 vasta tsitaadiga

ufo56 kirjutas:
decrakas kirjutas:
Heyhoo!

Võimalik et see on siit läbi käinud... aga ausalt, ei leidnud.

Nimelt sain selle kõige uuema Arris VIP5305 boksi... ja mis toimub... kord või kaks nädalas... telekas hakkas käivituma...

1) digibox on 24/7 voolus
2) telekas on 24/7 voolus
3) telekas on välja lülitatud
4) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed olid diivanil
5) puldid laua peal, keegi ei puutunud, inimesed pole kodus, kaamerast näha, telekas läheb tööle

kas digibox saadab mingit signaali, et telekas hey käivitu?

telekaks on 2009 aasta Samsung, kahjuks mudelit moment ei tea, kui see kriitiline info, lisan

Telia pult ja teleka TURN off/on seotud


Mul tekkis see jura kui telia arvas et see telefonist castimise jura vaja lisada juurde. Alati pea meeles et võrgust välja tõmmata box. icon_neutral.gif


Seda on mõned aastad siin arutatud, 99% aitab lihtsalt boks standbysse vajutada puldilt.
Kui boks on "roheline" siis ärkab teler misiganes ühenduse katkestuse ja taastumise korral, boks teeb "reloadi ja jätkab sealt kus ta oli, sisselülitatuna ja koos teleriga.
Nagu tänane uudis mainis, kasulik ongi boks standbys hoida kui ei vaata.
Ehitasin kodudes kõik puldid ja sätted ringi ning viimase poole aasta jooksul on kõigil käe sees välja lülitada digiboks.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 14:46:31 vasta tsitaadiga

Pole boks kunagi ise äratanud LG C8-t
Boks üldiselt koguaeg sees. Aegajalt tohelist tuld pole näha....ei tea kuhu kaob. Aga teler läheb tööle siis kui ma tahan

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:09:25 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada.
Alles siin uue Arrise tulekul (ja ka enne) käis vastupidine jutt, et hoidke aga digiboks sees, et HDMI-CEC ei toimeta alati päris õigesti iga kord. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pppd
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.06.2004




sõnum 02.04.2019 15:12:00 vasta tsitaadiga

pppd kirjutas:
indrpo, kas keegi ei tahaks seda kanalite/paketiide võrdluse tabelit (linkida ei saa, geniaalne skriptitud leht) üle käia, seal on praegu osad kanalid topelt ja tekitavad segadust.

Üks kala on veel, https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus/#paketid ütleb et HBO peaks Standardis sees olema, samas selles võrdlustabeli Lisateenuste lehel on kirjas, et Standardi jaoks maksab HBO 7€.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:16:04 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo kirjutas:
Siin tuleb mängu reegel, mida varem vihjasin, digiboksid on mõistlik peale vaatamist OFF vajutada.
Alles siin uue Arrise tulekul (ja ka enne) käis vastupidine jutt, et hoidke aga digiboks sees, et HDMI-CEC ei toimeta alati päris õigesti iga kord. icon_lol.gif


Arrise CEC annaf on/off käskluse alati aga kõik telerid ei mõika seda õigesti, mõnel ühte käsku mõnel kummatki ja enamikel mõlemat.

Sõltub kodusest setupist ja kasutusest.
Kui mul on teler ainult digiboksiga ja muud ei tarbi, teleri cec korras siis on cec sätted alati sees ja TeliaTV nupp sulgeb kõik korraga, käivitab kõik korraga.
Kui mul on digiboks ja tarbin ka teleri enda nutisisu siis on cec välja lülitatud, vaatan digiboksi, käivitan TeliaTV nupust ja TV nupust seadmed, tahan vaadata nutisisu, sulgen digiboksi TeliaTV nupust ja kasutan teleri pulti. Nii ei lülita TTV nupp telerit kinni.

Muud kooslused tuleb ise läbi mõelda ja mängida kui võrgus on ka näiteks ressiiver jms.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
slax
HV kasutaja

liitunud: 04.06.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:19:38 vasta tsitaadiga

Mis teema selle ressiiveriga on, et ta viskab vahepeal info riba ette, et mis resolutsioon kasutusel on, keset kasutust.
Sony ja motorola digiboks
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Osiris
HV Guru
Osiris

liitunud: 12.08.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:22:11 vasta tsitaadiga

See oli ainult aja küsimus millal rohkem kui 2 vaatajakohta telekataga tasuliseks tehakse.

Pole veel kokku löönud mis mul see telia nali mul nüüd maksma hakkab aga vaevalt ma see summa vähemaks läheb....
Kommentaarid: 115 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Inspiro
Kreisi kasutaja

liitunud: 28.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:49:47 vasta tsitaadiga

Osiris kirjutas:
See oli ainult aja küsimus millal rohkem kui 2 vaatajakohta telekataga tasuliseks tehakse.

Pole veel kokku löönud mis mul see telia nali mul nüüd maksma hakkab aga vaevalt ma see summa vähemaks läheb....


Kui sul on tellitud mini ehk 2 vaatajakohta siis sa saad samal ajal korraga kahel ekraanil vaadata tv kanaleid, kui käivitad kolmanda ekraani siis pakutakse sulle pildi kaaperdamist mōnest teisest ekraanist. Sul vōib kodus olla ka 10 ekraani, kui sa korraga üle kahe ei kasuta siis ei ole ju midagi hullu thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olafsand
HV Guru
olafsand

liitunud: 07.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.04.2019 15:52:43 vasta tsitaadiga

Inspiro, samas kolmanda jne koha jaoks peab boksi nagunii ostma/üürima? Siis nagu vaatajakoht võiks ikka ilma tasuta olla icon_smile.gif
Kommentaarid: 63 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-parun-
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.11.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.04.2019 15:56:39 vasta tsitaadiga

Vaatajakohtade arvu hakatakse piirama:
https://www.telia.ee/era/tv/tv-muudatus/#paketid

_________________
There are 10 types of people, those who understand binary and those who don't.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 970, 971, 972 ... 1186, 1187, 1188  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.