Mind häirib ennast see Samsungi välimus ja rõve notch (tavaline notch on palju normaalsem). Olgu siis see punch hole vähemalt või kuidas nad nimetavad, selline lehmanisa on ikka täitsa tobe.
Coming soon. Exp. release 2019, April
158 x 73.4 x 8.4 mm (6.22 x 2.89 x 0.33 in)
192 g (6.77 oz)
IP68 dust/water resistant (up to 2m for 30 mins)
OLED capacitive touchscreen, 16M colors
6.47 inches, 102.8 cm2 (~88.6% screen-to-body ratio)
1080 x 2340 pixels, 19.5:9 ratio (~398 ppi density)DCI-P3
Android 9.0 (Pie); EMUI 9.1
HiSilicon Kirin 980 (7 nm)
Octa-core (2x2.6 GHz Cortex-A76 & 2x1.92 GHz Cortex-A76 & 4x1.8 GHz Cortex-A55)
Mali-G76 MP10
NM (Nano Memory), up to 256GB (uses SIM 2)
128/256/512 GB, 8 GB RAM or 128 GB, 6 GB RAM
40 MP, f/1.6, 27mm (wide), 1/1.7", PDAF, OIS
20 MP, f/2.2, 16mm (ultrawide), 1/2.7", PDAF
Periscope 8 MP, f/3.4, 125mm (telephoto), 1/4", 5x optical zoom, OIS, PDAF
TOF 3D camera
Leica optics, dual-LED dual-tone flash, panorama, HDR
2160p@30fps, 1080p@60fps, 1080p@30fps (gyro-EIS), 720p@960fps
SELFIE CAMERA Single 32 MP, f/2.0, (wide)
HDR
1080p@30fps
Loudspeaker Yes
3.5mm jack No
NFC Yes
Infrared port Yes
Radio No
USB 3.1, Type-C 1.0 reversible connector
FEATURES Sensors Fingerprint (under display), accelerometer, gyro, proximity, compass, color spectrum
Non-removable Li-Po 4200 mAh battery
Fast battery charging 40W (70% in 30 min)
Fast wireless charging 15W
Endurance rating 100h
Krõbe ? See on ju odav võrreldes praeguste lipulaevadega mis müügile tulevad. Tonn on ju regulaarne taks olnud. Hetkel lõhnab see pigem -20% järgi mis on ju soodne.
Ja milleks seda telefoni üldse Mate20 pro'ga võrrelda kui see on mate20 pro'st parem ?
Krõbe ? See on ju odav võrreldes praeguste lipulaevadega mis müügile tulevad. Tonn on ju regulaarne taks olnud. Hetkel lõhnab see pigem -20% järgi mis on ju soodne.
Ja milleks seda telefoni üldse Mate20 pro'ga võrrelda kui see on mate20 pro'st parem ?
Vana protsessor jne, võtad mälu rohkem läheb kallimaks. Ega ei saagi rohkem ka küsida ju. Kaamera ainus hea asi huaweil.
Ausaltöeldes praegu ju saabki lipulaeval kaamera ja disaini peale mängida. Kõik muu on ju niigi topnotch....
Palju reaalses elus kasutades on vahet mingil top10 benchmark telefonidel jõudluse poolest ? Keegi päriselt pimetestis saaks aru ka või ?
Mida see juurde annaks kui prose oleks mingi uuem-võimsam ? Filmiks kiiremini ? Angrybirds laeks 0,02 sekundit kiiremini ära ?
Etem on ju splitscreeni kasutada jne. Ajaga annab tunda, kellel alles poole aasta pärast kellel 2.a pärast.
Aga suht sarnane hind ikkagi mis praegustel lipulaevadel, no okei tõrts odavam. 5x zoom on muidugi väga vinge
Krõbe ? See on ju odav võrreldes praeguste lipulaevadega mis müügile tulevad. Tonn on ju regulaarne taks olnud. Hetkel lõhnab see pigem -20% järgi mis on ju soodne.
Ja milleks seda telefoni üldse Mate20 pro'ga võrrelda kui see on mate20 pro'st parem ?
Vana protsessor jne, võtad mälu rohkem läheb kallimaks. Ega ei saagi rohkem ka küsida ju. Kaamera ainus hea asi huaweil.
Ma loodan, et nad selle nisanotchiga midagi teevad. Kui kaamera reaalselt õigustab ennast nii hästi nagu praegustest testidest on selgunud, siis ilmselt suudavad nad ennast mulle maha müüa.
Muidugi ma passiks vast pool aastakest veel, et see enamvähem mõistliku hindega soetada.
Käisin hommikul vaatamas ja Kristiine Telias oli mõlemad mudelid väljas näppimiseks
Praegu mõtlen küll, äkki peaks ostma ühe neist, hetkel saab lisaks ka Huawei Watch GT.
Võtsin omale ühe P30 pro näppimiseks. Oleks mitteprol samad kaamerad olnud, oleks selle ostnud.
Esmamuljed kümne minuti järel. Meeldisid kohe karbist võttes lömmi vajutatud otsad. Vähemalt minu kätte istub suts paremini, kui s10 plus. Samas lisagrammid on tunda. Kõlar selge ja vali, kahjuks mitte stereo. S10 plussi kõlarid suts valjemad. Aga väga suts. Ekraan kena, nagu arvata võis. S10 plussi omaga eriti suurt vahet ei tee. Jõllitasin küll igatepidi peenikest teksti, aga ei saanud vahele pihta. S10 plussil reso põhja pandud.
Ronisin pea pimedasse tuppa ja tegin pildi ööreziimis ja mitteööreziimis. Mõlemad tulid paremad S10 plussi ööreziimi omast. Võiks öelda, et oluliselt paremad. Nauditavad vaadata. S10 plussi oma oli hägune mäsu.
Juhtmeta kõrvaklappide kasutamine hakkas meeldima ja seega isiklikult erilist kadu selle pesa puudumises ei näe. Alati saab ju adapterit kasutada.
Esmamuljed kümne minuti järel. Meeldisid kohe karbist võttes lömmi vajutatud otsad. Vähemalt minu kätte istub suts paremini, kui s10 plus. Samas lisagrammid on tunda. Kõlar selge ja vali, kahjuks mitte stereo. S10 plussi kõlarid suts valjemad. Aga väga suts. Ekraan kena, nagu arvata võis. S10 plussi omaga eriti suurt vahet ei tee. Jõllitasin küll igatepidi peenikest teksti, aga ei saanud vahele pihta. S10 plussil reso põhja pandud.
Ekraan ju Smasa toodang ja kui parim siis maksimaalselt sama mis S10 seerial.
Ennast masin ei köida, pole edasiminekut 20 seeriaga, kaamera ei ole prioriteet mulle.
Nagu Tanel mainis siis ootan sügisest Mate lipulaeva, äkki seal rohkem uuendust.
Võtsin omale ühe P30 pro näppimiseks. Oleks mitteprol samad kaamerad olnud, oleks selle ostnud.
Esmamuljed kümne minuti järel. Meeldisid kohe karbist võttes lömmi vajutatud otsad. Vähemalt minu kätte istub suts paremini, kui s10 plus. Samas lisagrammid on tunda. Kõlar selge ja vali, kahjuks mitte stereo. S10 plussi kõlarid suts valjemad. Aga väga suts. Ekraan kena, nagu arvata võis. S10 plussi omaga eriti suurt vahet ei tee. Jõllitasin küll igatepidi peenikest teksti, aga ei saanud vahele pihta. S10 plussil reso põhja pandud.
Ronisin pea pimedasse tuppa ja tegin pildi ööreziimis ja mitteööreziimis. Mõlemad tulid paremad S10 plussi ööreziimi omast. Võiks öelda, et oluliselt paremad. Nauditavad vaadata. S10 plussi oma oli hägune mäsu.
Juhtmeta kõrvaklappide kasutamine hakkas meeldima ja seega isiklikult erilist kadu selle pesa puudumises ei näe. Alati saab ju adapterit kasutada.
Oki-toki, näpin edasi.
galaxyl on eluaeg pildikvaliteet kesine olnud, ainult htc veidike kehvem.
Tellisin ka eile Tele2st mitte-Pro ära. Järgmine nädal lubati ära tuua. Alguses kaldusin S10e poole, aga kui hommikul AliExpressist nutikellasid vaatasin ja Tele2 sõnum tuli, siis teadsin kohe, et õhtul on esindusse minek _________________ mees kes püüab kala teise mehe tiigist, võib sealt ka krabi püüda
Endal oli telefoni ostes kaks peamist kriteeriumit - kaamera ja heli (eks neid kriteeriumeid oli veel, aga nt see tilk-kaamera meeldib mulle endale rohkem kui punch-hole, minu arust ei killusta tervikpilti niivõrd).
Kaamerast pole vast vaja rääkidagi, see on P seeria Nokia alati olnud. Mis mulle väga meeldivaks üllatuseks on see, et võrreldes töökaaslase P20 Proga on minu arvates sellega oluliselt parem kõrvaklappidesse jõudev heli. Aga siinkohal pean mainima, et ma pole ka igapäevaselt P20 Prod kunagi kasutanud ega ka väga palju pikemalt, seega take it with a pinch of salt. Kõrvaklapi auk on oluline miinus, aga ühtegi täiesti perfektset telefoni niikuinii turul ei näe.
Nii öörežiim kui ka zoomimine näitavad oma täit potentsiaali kindla käe puhul, mida ilusasti paigal hoida. Aga see eest on võimalik see, mis teiste telefonidega pole. Öörežiim on väga hea, aga samas on aru saada, et demo kaadrid, mida esitlusel näidati olid presentation case 'id (samas peaks ka rumal olema, et midagi sellist mitte oodata). Sellest hoolimata teeb pimedas väga häid pilte telefonide mastaabis.
Ajastuse mõttes sai otsustavaks see, et praegu saab tasuta Huawei Watch GT kaasa. Alguses plaanisin ka kella maha müüa, aga kuna varasemaid kogemusi korraliku nutikellaga pole, siis mõtlesin, et uurin ka seda maailma. Kui töökaaslastel Samsungi nutikellade akud peavad 2 päeva (ei oska mudeleid öelda, võib olla on Samsungil ka mõni endurance kell olemas), siis antud isendiga mul on tänase päevaga ehk 5% akut kulunud? Seega võib arvata, et tavakasutusel peab 10 päeva ilusti (pulsi mõõtmine, notificationid jne on sees, GPS on väljas). Ühtlasi pole telefoni aku väga teist nägugi teinud. Suht aktiivne kasutaja olen ja praegu on 81% akut (hommikul oli 100%). Kiirlaadija laeb päris kiiresti. Juhtmevaba laadijat ei ole.
Sõrmejäljelugeja toimib kiiresti. Näotuvastus toimib kiiresti, aga ca 5% juhtudest ei suuda ära tuvastada. P30 Pro ei kasuta näotuvastuseks 3D tuvastust, seega ta pole nii reliable.
3:40 peale tekkis küss, WTF samsung
Aga muidu juba selline telo mis minu silmis oma zoomiga suudab seebikat asendada. Senimaani probleem olnud, et no tahaks midagi kaugemalt pildistada aga no teloga jääb asi miski väikse pixlina vaid.
Muidugi hind on selline, et never ei hakka sellise raha eest telo ostma, kuid eks arengud toimuvad ja varsti on ka odavama otsa telodel olemas. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Väga hea ülevaade kaamerast. Etem ainult pimedas ja zoomiga.
Mulle tundub, et S10 ja Iphone pildid kuidagi reaalsemat, P30 oma taas kuidagi liiga ebaloomulik värvide mäng. Ei teaa ,aga selline mulje jäänud
Praktikas ütleks, et nii ja naa. Päevavalgus 1x zoomiga ei ole kindlasti P30 Pro vau efekt, olles suures pildis samal liistul teiste lipulaevadega. Samas väga paljudel juhtudel on P30 Pro oluliselt loomulikumate värvidega kui S10+ (viimasel kipuvad värvis olema üle võimendatud, mis tekitab keskmises kasutajas vist küll ilusa esmamulje ent kallutab reaalsusest siiski kõrvale). Aga 1x zoomiga päevavalguses on tugevaid külgi kõikidel lipulaevadel.
Samusungi s9+'ga võrreldes tundub, et asi on oma hinda väärt. Kõhklesin pikalt S10+ ja P30 Pro vahel ja valisin lõpuks viimase. Korpuse tagakülg on äärmiselt libe ja mingi ümbris on ilmselt kohustuslik. EMUI on praegu ainus asi, mis eriti ei istu aga ülejäänud osas on telefon asjalik - aku pidamine on parim, mida mina nutitorul näinud olen, kaamera on eriti pimedates oludes mega ja levi ääremaal on parem, kui eelnevalt kasutatud S8-l ja S9+'l. Bixby't ka ei ole, pluss seegi. Kaasa tulnud kell pakub rohkem kahetist kogemust - ühest küljest pole tegemist nii nutika ja võimalusterohke kellaga kui Apple Watch või Gear S3, kuid teisest küljest on aku laetus vähenenud ca 6% ööpäevas.
maxj, mis emui juures segab täpsemalt? 8.0.0 tundub küll suht vanilla android olema välimuse ja toimimise poolest mõningate lisavõimalustega.
Ma suht pikalt kasutanud Samsungi One UI'd ja mulle see täitsa istus. EMUI tundub esmapilgul olevat vähemate funtsioonide ja kohandamisvõimalustega. Ilmselt tahab harjumist.
Kas p30 pro eeltellimise kellasid veel kuskil on? tele2, euronics ja elisa ütlesid et neil enam pole. Täna viimane päev, oleks ära võtnud Kui enam pole siis läheb s10
Sain oma Pro kätte, kaasa tulnud kella pole veel avanud, sest otseselt pole kindel, kas sellele rakendustki leian. Aga telefon ise on seni väga hea mulje jätnud, toas tehtud pildid väga korralikud ning bokeh efekt tõetruu. Eelmisel telefonil (LG G6) oli eraldi lainurk, enam ilma ei oska, aga pildikvaliteedilt on Huawei võrreldamatult kaugel ees. Mitmes unboxingus nähtud silikoonkesta karbist kahjuks ei leidnud, aga kuna telefon käes suht libe ja õhukeste äärtega, siis mingi eraldi kest üsna kohustuslik lisa. Võtsin juurde veel Samsung Gear Buds kõrvaklapid, varsti pikem lend ees, saab nende koostöö ära katsetada.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.