Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 913, 914, 915  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:18:19 vasta tsitaadiga

Ikka suur reaktiivlennuk oli mitte mingi moosiriiul
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:19:17 vasta tsitaadiga

pujeng max? icon_eek.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:38:40 vasta tsitaadiga

Hoia piip ja prillid - kohe kukub alla! icon_eek.gif
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:42:49 vasta tsitaadiga

Mis te kiunute - võtke flightradar24.com või adsbexchange.com lahti, kui keegi "ülemäära tiirutab".
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Winterwind
One
Winterwind

liitunud: 19.05.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 20:55:06 vasta tsitaadiga


Kahalast Rakvere poole vaadates
Kommentaarid: 1009 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 1 :: 728
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.03.2019 21:16:58 vasta tsitaadiga

piraat262, militaarlennukeid see ei näita
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 18.03.2019 21:36:32 vasta tsitaadiga

Noored piloodid harjutavad.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
p2ep
HV veteran

liitunud: 13.12.2003




sõnum 18.03.2019 22:14:30 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/921289/vaatlejad-venemaa-piiride-lahistel-lendasid-usa-kaugpommitajad
tsitaat:
Üht strateegilist pommituslennukit B-52 märgati ka Eesti kohal lendamas.
Kommentaarid: 32 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 28
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 19:57:23 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
piraat262, militaarlennukeid see ei näita


adsbexchange näitab nii mõnegi lennu, mis fr24st välja filtreeritud. B52 oli see päev selgelt nähtav, hävitajaid tõesti enamasti ei näe.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 20:19:57 vasta tsitaadiga

piraat262, täna Tapa kandis hävitajad tiirutasid.....vähemalt heli järgi oli kuulda. Välja ei viitsinud ronida
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 19.03.2019 23:00:31 vasta tsitaadiga

Ega lennurünnaku ajal pole tark tõesti varjendist välja ronida.
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 23:21:52 vasta tsitaadiga

Küsimus.

Mul viskas video koormuse all pildi tasku ja mingi kerge plaks kais ka.

Leidain et ühe voltregulaatori killu välja on visanud aga see ei tohiks ju kuidagi kahjustada volt regulaatorit ise?





R19 ja on vist volt regulaator ?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Markos
HV veteran

liitunud: 10.04.2002




sõnum 19.03.2019 23:30:11 vasta tsitaadiga

piraat262 kirjutas:
Tanel kirjutas:
piraat262, militaarlennukeid see ei näita


adsbexchange näitab nii mõnegi lennu, mis fr24st välja filtreeritud. B52 oli see päev selgelt nähtav, hävitajaid tõesti enamasti ei näe.


See on suhteline, mingit kindlat reeglit ei ole, sõltub piirkonnast ja lennumasina transponderi tüübist.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 19.03.2019 23:44:56 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Küsimus.

Mul viskas video koormuse all pildi tasku ja mingi kerge plaks kais ka.

Leidain et ühe voltregulaatori killu välja on visanud aga see ei tohiks ju kuidagi kahjustada volt regulaatorit ise?





R19 ja on vist volt regulaator ?


Minemalennanud kild tõepoolest ei kahjusta. Aga mis seal regulaatori sees toimus?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 23:53:43 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Wusses kirjutas:
Küsimus.

Mul viskas video koormuse all pildi tasku ja mingi kerge plaks kais ka.

Leidain et ühe voltregulaatori killu välja on visanud aga see ei tohiks ju kuidagi kahjustada volt regulaatorit ise?





R19 ja on vist volt regulaator ?


Minemalennanud kild tõepoolest ei kahjusta. Aga mis seal regulaatori sees toimus?


Jah, imelik. Need ise pmst ei tohiks välja ka surra kui jsut lühis ei ole (mis tekitab kuumenemist ja mille tagajärel viskas killu välja)

See toimus Furmarki testi aja lkui oli 3-5s testi saanud


Oskab keegi leida mulle ebayst vms uue magic R19 regulaatori?

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.


viimati muutis Wusses 19.03.2019 23:57:21, muudetud 3 korda
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.03.2019 23:54:09 vasta tsitaadiga

Mul ühel kaalul käivad 2 cr2032 patakad sisse, iga paari kuu tagant on vaja neid vahetada, sest näitab patakad tühjad....
Samas voltmeetriga mõõtes näitab akude pingeks 3V ja teisel 2,99.
Need akud tunduvad ju täis olevat icon_rolleyes.gif

Kas sitt kaal ja liiga tundlik pinge langusele või mis case on?

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:09:06 vasta tsitaadiga

jeesus188, mõõda siis kui koormus taga. Sama asi telioni värdpultidega, mõõtes 3 volti, nuppu vajutades kukub maha.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:19:15 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, mõõda siis kui koormus taga. Sama asi telioni värdpultidega, mõõtes 3 volti, nuppu vajutades kukub maha.

Ei pääse mõõtma, üks klemm on pataka all

E
Panen telia pult ja mõõdan siis sealt kui saab
E2
Telia puldis olid tyhjad patakat (telekas juba ammu karjus, 2,3v mõõtsin just)

panin kaalu omad sinna.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"


viimati muutis jeesus188 20.03.2019 00:25:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:25:14 vasta tsitaadiga

jeesus188, ei saa. Või sai nii, et võtad teise patarei välja ja mõõdad sealt, peaks olema paralleelis. Või kasuta tükki fooliumit ja teipi vms, et patarei alt välja tuua ots.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:29:57 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
jeesus188, ei saa. Või sai nii, et võtad teise patarei välja ja mõõdad sealt, peaks olema paralleelis. Või kasuta tükki fooliumit ja teipi vms, et patarei alt välja tuua ots.

Panin patakad üksteise peale, 5,98v pealt langes nupu vajutuse all 5.9v peale....see kaal on järelikult shit thumbs_down.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 20.03.2019 00:31:31 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Mul viskas video koormuse all pildi tasku ja mingi kerge plaks kais ka.

Leidain et ühe voltregulaatori killu välja on visanud aga see ei tohiks ju kuidagi kahjustada volt regulaatorit ise?

R19 ja on vist volt regulaator ?

See 'R19' on pingeregulaatori induktiivpool ja pildilt on näha, et jalg on kuumast tumesiniseks tõmbunud. See on tagajärg, mitte põhjus. Vaata, mis on toimunud Q710 ja 711 transistorite all ja ümbruses, seal tundub tahmajälgi olema.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:34:13 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Valvejoodik kirjutas:
Wusses kirjutas:
Küsimus.

Mul viskas video koormuse all pildi tasku ja mingi kerge plaks kais ka.

Leidain et ühe voltregulaatori killu välja on visanud aga see ei tohiks ju kuidagi kahjustada volt regulaatorit ise?





R19 ja on vist volt regulaator ?


Minemalennanud kild tõepoolest ei kahjusta. Aga mis seal regulaatori sees toimus?


Jah, imelik. Need ise pmst ei tohiks välja ka surra kui jsut lühis ei ole (mis tekitab kuumenemist ja mille tagajärel viskas killu välja)

See toimus Furmarki testi aja lkui oli 3-5s testi saanud


Oskab keegi leida mulle ebayst vms uue magic R19 regulaatori?


Tegemist on induktiivpooliga minu arust

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
piraat262
HV veteran
piraat262

liitunud: 11.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:50:24 vasta tsitaadiga

Markos kirjutas:
piraat262 kirjutas:
Tanel kirjutas:
piraat262, militaarlennukeid see ei näita


adsbexchange näitab nii mõnegi lennu, mis fr24st välja filtreeritud. B52 oli see päev selgelt nähtav, hävitajaid tõesti enamasti ei näe.


See on suhteline, mingit kindlat reeglit ei ole, sõltub piirkonnast ja lennumasina transponderi tüübist.


Täiesti kursis. Mina hõikan sulle aeg-ajalt raadiosides vastu icon_wink.gif Lihtsale kõrvaltvaatajale on keeruline selgitada niiehknaa kuidas taevaruumis asjad toimuvad, sealt need "delfi murelik lugeja" lennuteemad tulevad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 00:50:30 vasta tsitaadiga

Q550 ja Q560 tundub et on maha põlenud. Kui edasi töötab siis seal ahelas katkestus ja polegi vaja midagi näppida. Kui edasi suitseb siis kanguta see L607 lihtsalt maha või lõika läbi kuidas lihtsam on. Seal neid hunnikus paralleelis, kui üks vähem siis überclockingu piirid madalamal, tavakasutust ei tohiks segada.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 01:30:57 vasta tsitaadiga

Q550/q560 tunduvad korras visuaalselt. Seal peal lihtsalt termopadja tükid.

Ja see "tahm" on vana tolm. Sellist seinud tolmu oli suhtkoht igalpool.

Vaatan, homme võtan voltmeetri kätte ja hakkan tarka mängima:)

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 08:41:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:

tunduvad korras visuaalselt.

see on muidugi väga täpne viis hindamaks elektroonikakomponendi töökorda.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
Kommentaarid: 1156 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 724
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 10:28:09 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
raxz kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
Kuidas on kõige targem korterit "ümber kirjutada"? Tegemist nö peresisese diiliga. Netist lugedes jääb mulje, et kõige parem ja odavaim moodus on kinkeleping.
Jah. Notaritasuga pead arvestama. Ja riigilõiv.

Tänud, vara väärtus ca 35 000€, seega pean arvestama kuskil 150 euroga?

Tagasi juba korra tõstatud teema juurde. Kinkelepinguga (ütlesin korteri väärtuseks 20 000€) tahab notaribüroo lõivu+notaritasusid ca 200€. Ei ole mingit huvi nii suurt summat maksta, sest tegemist on lihtlabase "ühelt pereliikmelt teisele pereliikmele" diiliga. Keegi ei maksa reaalselt mingit raha jne. Kas müügilepinguga oleks äkki parem asja ajada? Mäletan, et sama korterit on "liigutatud" ühelt omanikult teisele ca 3 aastat tagasi ning siis läksid kulud kokku ca 60-70€.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 14:21:40 vasta tsitaadiga

kellelgi kokkupuudet odavate hiina wireless telefonilaadijatega?
Vaatan, et päris olematu raha eest müüakse, tea, kas ikka töötavad ka?
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 14:38:37 vasta tsitaadiga

Kolleeg ostis mingisuguse hiinaka Galaxy S9 jaoks. Siiani töötab. Laeb samuti samaväärselt kui originaal.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 20.03.2019 15:44:21 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
tsitaat:

tunduvad korras visuaalselt.

see on muidugi väga täpne viis hindamaks elektroonikakomponendi töökorda.

No muidugi, siin ikka räägitakse, et kruvi kaas maha ja vaata, kas on punnis. Miks siis kild ära ei kvalifitseeru icon_razz1.gif

_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 16:03:52 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
raxz kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
Kuidas on kõige targem korterit "ümber kirjutada"? Tegemist nö peresisese diiliga. Netist lugedes jääb mulje, et kõige parem ja odavaim moodus on kinkeleping.
Jah. Notaritasuga pead arvestama. Ja riigilõiv.

Tänud, vara väärtus ca 35 000€, seega pean arvestama kuskil 150 euroga?

Tagasi juba korra tõstatud teema juurde. Kinkelepinguga (ütlesin korteri väärtuseks 20 000€) tahab notaribüroo lõivu+notaritasusid ca 200€. Ei ole mingit huvi nii suurt summat maksta, sest tegemist on lihtlabase "ühelt pereliikmelt teisele pereliikmele" diiliga. Keegi ei maksa reaalselt mingit raha jne. Kas müügilepinguga oleks äkki parem asja ajada? Mäletan, et sama korterit on "liigutatud" ühelt omanikult teisele ca 3 aastat tagasi ning siis läksid kulud kokku ca 60-70€.


Võid ju põhimõtteliselt selle korteri 1€ eest müüa ka. Notar võib muidugi jonnima hakata, samas seadus seda ei ütle, mis hinnaga inimene oma vara müüa tohib kui tegemist just ilmselge kantimisega pole st. korteri praegune omanik teab, et varsti on kohtutäitur kaelas ja tahab vara kellegi teise nimele kantida vms.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 16:07:16 vasta tsitaadiga

Killer85 kirjutas:
kellelgi kokkupuudet odavate hiina wireless telefonilaadijatega?
Vaatan, et päris olematu raha eest müüakse, tea, kas ikka töötavad ka?

praegu midagi sellist: link
laadinud igasuguste ümbristega. enne oli väiksem ümmargune aga sellele paigutamine tahtis täpsust, et laadima hakkaks ja praegust telefoni ei lae üldse.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 21:19:39 vasta tsitaadiga

Mingeid vanu veidraid münte leidsin. Hetkel tuvastan selle järgi, tundub asjalik. Millisest foorumist võiks uurida inimestelt müntide kohta? Selle leidsin, aga kas oskate veel midagi soovitada?
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯


viimati muutis Diginugis 20.03.2019 21:23:19, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.03.2019 21:22:17 vasta tsitaadiga

Diginugis kirjutas:
Mingeid vanu veidraid münte leidsin. Millisest foorumist võiks uurida müntide kohta? Selle leidsin, aga kas oskate veel midagi soovitada?

pane pilt

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 08:10:27 vasta tsitaadiga

kas teile ka korra päevas selline spämm postkasti potsatab ja kuidas sellest lahti saaks? icon_neutral.gif
tsitaat:
Hea Eesti inimene!


Kas oled mõelnud, kuidas saad hakkama, kui Eestit tabab ootamatu õnnetus või looduskatastroof? On Sul koju varutud piisavalt toitu, tikke, patareisid, ravimeid ja muud esmavajalikku, et üle elada nädalane kriis?

Eesti on turvaline koht, kus elada. Paraku juhtub ka kõige turvalisemates kohtades vahel ootamatuid kriise, mis võivad kesta tunde, päevi või isegi nädalaid. Hädaolukorras vajavad väga paljud inimesed abi kiiresti ja samal ajal. Sellises olukorras võib abi Sinuni jõuda palju aeglasemalt kui tavaliselt. Igaüks meist saab teha ettevalmistusi, et abi oodates mitte hätta jääda.
Eesti inimestel on kõige suurem tõenäosus leida end kriisist, mille on põhjustanud erakordselt halb ilm. Nii juhtus 2005. aastal, kui Pärnut tabas ulatuslik üleujutus või kui Padaorus jäid 2010. aastal sajad inimesed mitmeks päevaks autodesse lumevangi. Kriisiolukorra võib tekitada ka ulatuslik tehniline rike. Näiteks, tänavu jaanuaris jäi kogu Saaremaa tundideks elektrita – katkes telefoniside ja internet, pangaautomaadid ei töötanud, poes ei saanud kaardiga maksta ning paljud inimesed jäid kütte ja veeta.
Meil on hea meel teatada, et tänasest on igale Eesti inimesele kättesaadav käsiraamat „Käitumisjuhised kriisiolukordadeks“. Sealt leiad lihtsad juhised, kuidas end ja oma peret ette valmistada vähemalt ühe nädala kestvaks kriisiolukorraks.
Info on eesti, vene ja inglise keeles.
Paberil käsiraamat on olemas kõigis raamatukogudes üle Eesti ja peagi jõuab ka enamikesse koolidesse.

Internetist leiad juhised aadressil www.kriis.ee ja kasulikke näpunäiteid saad ka Naiskodukaitse tasuta mobiiliäpist „Ole valmis!“.

Palume, et võtaksid vähemalt 10 minutit juhistega tutvumiseks. See info võib päästa Sinu ja su lähedaste elu

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 08:14:05 vasta tsitaadiga

ise pole saanud, aga ema ütles, et talle oli tulnud eile. huvitav kust andmebaasist need aadressid on võetud ka?
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.03.2019 08:18:43 vasta tsitaadiga

Mis te hädaldate? Parem olge hädaolukorraks valmis icon_exclaim.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jägaja
HV Guru
jägaja

liitunud: 06.08.2004




sõnum 22.03.2019 09:40:51 vasta tsitaadiga

Jah, kas kõigil on minimaalselt 260€ maksvad ellejäämispakikesed juba kodus olemas?
_________________
" Maailm on täis kõikvõimalike külatarkade kogukondi, kelle ühine joon on teadus- ja tõenduspõhisele elukäsitusele vastandumine."
Kommentaarid: 145 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 130
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 14:54:47 vasta tsitaadiga

Ega tuleb varuma hakata varsti jah, kui põlevkivi-elektrijaam kinni pannakse, võrk venemaast lahti ühendatakse ja peaks pärast seda pakasene või kuumalaine nädal või paar tulema, kui naabritel endalgi elektrit ei jagu piisavalt. Pole Venemaa militaarjõudu vajagi enam Eestimaa inimestest tühjendamiseks, saame täitsa ise hakkama oma rahva mahatapmisega oma nutikate poliitikute juhtimisel. thumbs_up.gif icon_lol.gif Planeet Maa muidugi saab hulga rohelisemaks sellega.
_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 14:58:53 vasta tsitaadiga

Ma isiklikult ei saa sellest venemaast lahtiühendmaise mõttest üldse aru. See kui valmidus on olemas, ei tähenda ju automaatselt seda, et peab sealt ostma. Samas hea kui see võimalus siiski vajadusel olemas on
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 15:27:00 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Ma isiklikult ei saa sellest venemaast lahtiühendmaise mõttest üldse aru. See kui valmidus on olemas, ei tähenda ju automaatselt seda, et peab sealt ostma. Samas hea kui see võimalus siiski vajadusel olemas on
See pole nii lihtne. Sünkroniseerida saab kas Venemaa võrguga või kesk-euroopa võrguga. Mõlemaga korraga sünkroniseerida ei saa :)

Desünkroniseerimine ei välista iseenesest sealt elektri ostmist, lihtsalt vahepeal peab elektri alalisvooluks ja siis tagasi vahelduvvooluks muundama.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 17:56:23 vasta tsitaadiga

Kus hooldatakse Hansaposti HpG kaubamärgi muruniidukeid? Helistasin Hansaposti klienditeenindusse ja seal ei osatud midagi pakkuda, paluti e-mail saata. Tädi imestas, et muruniiduk pole katki vaid ma tahan pigem katki minemist ennetada, enne polevat keegi sellise küsimusega tema poole pöördunud. Eelmise muruniidukiga käisin Saestuudios, aga sealt öeldi, et nemad seda marki masinaid ei teeninda. Et kui midagi vaja vahetada, siis neil pole osi.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 18:02:15 vasta tsitaadiga

alpha kirjutas:
Kus hooldatakse Hansaposti HpG kaubamärgi muruniidukeid? Helistasin Hansaposti klienditeenindusse ja seal ei osatud midagi pakkuda, paluti e-mail saata. Tädi imestas, et muruniiduk pole katki vaid ma tahan pigem katki minemist ennetada, enne polevat keegi sellise küsimusega tema poole pöördunud. Eelmise muruniidukiga käisin Saestuudios, aga sealt öeldi, et nemad seda marki masinaid ei teeninda. Et kui midagi vaja vahetada, siis neil pole osi.

Siin on kirjas
https://www.hansapost.ee/e-poest-ostmise-info/garantii-ja-hooldustingimused/hooldusettevotted/

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 18:05:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
alpha kirjutas:
Kus hooldatakse Hansaposti HpG kaubamärgi muruniidukeid? Helistasin Hansaposti klienditeenindusse ja seal ei osatud midagi pakkuda, paluti e-mail saata. Tädi imestas, et muruniiduk pole katki vaid ma tahan pigem katki minemist ennetada, enne polevat keegi sellise küsimusega tema poole pöördunud. Eelmise muruniidukiga käisin Saestuudios, aga sealt öeldi, et nemad seda marki masinaid ei teeninda. Et kui midagi vaja vahetada, siis neil pole osi.

Siin on kirjas
https://www.hansapost.ee/e-poest-ostmise-info/garantii-ja-hooldustingimused/hooldusettevotted/
Ok thumbs_up.gif Saatsin ka kirja, vaatan mida vastavad.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 18:14:39 vasta tsitaadiga

alpha, tundub sama hiina prügi mida bauhof clint nime all müüb. Mitte et see väga aitaks icon_lol.gif
Sõber otsis varuosa, bauhof laiutas käsi. Ali express aitas hädast välja.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alpha
HV veteran
alpha

liitunud: 04.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.03.2019 18:22:31 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
alpha, tundub sama hiina prügi mida bauhof clint nime all müüb. Mitte et see väga aitaks icon_lol.gif
Sõber otsis varuosa, bauhof laiutas käsi. Ali express aitas hädast välja.
Kui nad enda Hansaposti kaubamärgi all müüvad, siis võiks ju hooldust ka pakkuda. Garantiid nad pakuvad ise. Odav oli ja hästi töötab, ei kurda.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 22.03.2019 19:14:09 vasta tsitaadiga

Mis hooldust sa seal teha tahad? Õli saab ise ka vahetada, küünal võta näppu ja mine saepoodi, küll leitakse uus sobiv. Filtreid ka vast leiab kuskilt.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miga
HV Guru
miga

liitunud: 07.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 10:53:16 vasta tsitaadiga

Ennnemuiste telliti kambakesi kuskilt poest riidekraami. On see tänapäeval veel moes ? Ei jäänud silma. Pakub hetkel SD hivi.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 23.03.2019 11:10:14 vasta tsitaadiga

Nüüd on SD ju kohapeal olemas, ei pea kambaga tellima icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.03.2019 17:54:59 vasta tsitaadiga

Plaan minna elus esmakordselt Ikeasse sisseoste tegema, kas on midagi, mida sealt ilmtingimata mõistlik osta oleks?
Majapidamisse igasugu kraami vaja, ehk midagi kahe silma vahele jäänud. Omale tundusid need targad pirnid täitsa huvitavad.
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Küsimused, mis kripeldavad vol.2 mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 495, 496, 497 ... 913, 914, 915  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.