Avaleht
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  3D printerid märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 09:47:41 vasta tsitaadiga

warwas, Mul on kõik printeri komponendid hiinakad icon_biggrin.gif Need konkreetsed draiverid mul: link

SpreadCycle on jah häälekam ja mul on hybrid mode seatud nii et alates 100mm/s lükkab ümber. Ausaltöeldes kuna printer toimetab mul kohe seljataga, siis hoian pigem kiirused alla 100 ja pidevalt stealthchopil. Muidu see aeg-ajalt kiire liigutusega "pzzzzzt" häirib ikkagi.

24V peale otsustasin üle minna peale selle video vaatamist. Ei ole mingit küsimust - 24V is the way to go:
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MultiUser
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2007




sõnum 08.03.2019 16:27:21 vasta tsitaadiga

maxfox04 kirjutas:
MultiUser kirjutas:
maxfox04 kirjutas:
...
Driverid mul DRV8825 2tk saadaval, neid kiidetakse ka rohkem, kui A4988. ...


Ei maksa kõike juttu kah puhta kullana võtta.
...

Aga vaata, mis on Arduino Mega ja DUE vahe: Mega-l on 5v toide pinge ja vastavalt ka 5v juhtsignaalid väljundites, DUE-l aga 3.3v toide ja väljundid.
See, et A4988 tööle hakkasid väiksema steppinguga ei tähenda, et DRV8825 halvad olid. Samas ei tasu ka DRV8825 kasutades piirini ajada mikrosteppingut! See ei anna täpsust, aga kaotad võimsuses oluliselt. Ma ei mäleta, mis mikrostepping mul pandud oli, aga kindlasti mitte maksimum.
Oled proovinud sama DRV8825 keskmise mikrosteppinguga?
Miks ma DRV8825 pakkusin? Sest need mul kohapeal olemas ja saan kohe anda. Teisi pole ja tellida daam kasutaja ise ju.

Ma ei plaaninud mingit väitlusringi alustada icon_biggrin.gif
Lihtsalt hoiatasin oma kogemuste kohalt.
Ma olin nende 8825 draiveritega muidu suhtkoht rahul vana RAMPS-1.4 otsas. Võimalik, et kunagi proovin need ikkagi veel kasutusele võtta.
Delta peal mängib pisike samm suurt rolli. icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 17:07:08 vasta tsitaadiga

MultiUser, peace! thumbs_up.gif icon_smile.gif
Delta jaoks suure rolli mängib 32-bit plaat ka icon_wink.gif

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mighty
HV veteran
mighty

liitunud: 14.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 21:43:34 vasta tsitaadiga

Äkki keegi soovib masinat mis töötab?
HV kasutajale parem hind kui kuulutuses.

https://www.okidoki.ee/item/prusa-i3-mk2s-3d-printer-lisadega/8536541/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 13.03.2019 21:48:38 vasta tsitaadiga

Mu thingiverse profiil, lisasin täna veel mõned pildid sinna. https://www.thingiverse.com/pwn13/makes . Jagage enda omi.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.03.2019 22:05:18 vasta tsitaadiga

No mul on selline: https://www.thingiverse.com/Laurman/designs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JOKKER666
HV veteran
JOKKER666

liitunud: 21.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 00:10:33 vasta tsitaadiga

Kas peale thingiverse on ka miskeid sama häid kohti?
Pole viitsinud kõike üles panna, aga miskit siiski: https://www.thingiverse.com/jokker6/designs
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 00:51:01 vasta tsitaadiga

Kas sellistele aukudele on mingit loogilist seletust?

Ma saan aru, et mingil hetkel ei ole plasti peale tulnud. Ühe kihi puhul saaks aru aga antud trükkide puhul on see nagu süstemaatiliselt läbi mitme kihi.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 14.03.2019 01:03:10 vasta tsitaadiga

Temp pole paigas/jõhv libiseb/extruder skipib.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 01:18:09 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:52:29, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 10:39:04 vasta tsitaadiga

hmm.. kõlab iseenesest loogiliselt.
Kunagi alguses ma vist isegi mäletan mingit sellist juhust. Siis oli üks ots RAMPS'i küljes olevast pistikust irdunud (just nii palju, et silmaga esimese hooga ei märganud). Tookord aga tegi ektruuder koledat häält ja keeldus üldse toimimast. Võibolla tõesti on nüüd mingi selline vahepealt olukord tekkinud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 10:46:15 vasta tsitaadiga

warwas, mul on nii juhtunud ka kui materjal halva kvaliteediga. Panin täpselt sama asja printima teise kvaliteetsema materjaliga, ning neid vigu polnud. St kui eelnevad variandid probleemile lahendust ei leia, soovitan proovida mõne muu rulliga.
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.03.2019 11:22:41 vasta tsitaadiga

ESUN'iga pole senini nagu probleeme olnud, aga krt seda teab.
Tõsi ta on, et neid auke märkasin ma viimase kahe halli töö peal. Musta olen sealt kordades rohkem läbi lasknud aga nendega pole nagu sellist nö. ussitamist täheldanud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
idegraaf
HV kasutaja

liitunud: 24.07.2008




sõnum 17.03.2019 07:57:54 vasta tsitaadiga

Tere,
Lisan ka enda thingiverse profiili: https://www.thingiverse.com/Idegraaf/designs

_________________
http://facebook.com/lihtcnc
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.03.2019 08:24:05 vasta tsitaadiga

https://www.youtube.com/watch?v=rvL9M9UCd3s
https://www.youtube.com/watch?v=k5BdRuAvsXY&feature=youtu.be

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Diginugis
HV kasutaja
Diginugis

liitunud: 14.05.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.03.2019 14:08:07 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on kogemusi Tronxy X5S printeriga?
_________________
PORTFOLIO
¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯¯
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.03.2019 19:04:48 vasta tsitaadiga

Diginugis kirjutas:
Kas kellelgi on kogemusi Tronxy X5S printeriga?

Vanematel mudelitel oli probleeme plate kuumenemisega. Äkki on see parandatud, mingi täiendatud versioon peaks väljas olema.

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scuall
Kreisi kasutaja
Scuall

liitunud: 16.02.2007




sõnum 29.03.2019 00:59:28 vasta tsitaadiga

Keegi Gembirdi must Nylonit on proovinud printida?
Ahjus ilusti kuivaks, konteineris 23% niiskust, ei praksu ei mullita.
Hotend kuni 273c (vahet pole, sama jamps ka madalamatel tempidel) bed 90c.
Esimene kiht enamvähem, kuid järgmised, ei hoia koos. Delamineerub.
Fan on väljas. Ambiet temp 24c.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
andres5380
HV vaatleja

liitunud: 06.01.2011




sõnum 03.04.2019 21:19:34 vasta tsitaadiga

Kas keegi oskab aidata z-telje probleemiga? Olen avastanud, et erinevate kõrgustega detailidel kõigub täpsus märkimisväärselt. Selle kinnitamiseks printisin 3 torni ristlõikega 5x5mm, pikustega 20mm, 30mm ja 40mm, kõik tornid printisin ühe prindiga. Tulemuseks sain: 19,56mm, 29,82mm ja 40,23mm. Millest võib selline erinevus olla? Minu jaoks on eriti kummaline see, et kaks mõõtu on miinuses ja üks plussis. Suure tõenäosusega kui printida veel pikem torn siis läheb veel rohkem plussi. Masinaks Ender 3 Pro, printisin PLA-d, slicerina kasutasin Curat.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.04.2019 21:50:36 vasta tsitaadiga

andres5380 kirjutas:
Kas keegi oskab aidata z-telje probleemiga? Olen avastanud, et erinevate kõrgustega detailidel kõigub täpsus märkimisväärselt. Selle kinnitamiseks printisin 3 torni ristlõikega 5x5mm, pikustega 20mm, 30mm ja 40mm, kõik tornid printisin ühe prindiga. Tulemuseks sain: 19,56mm, 29,82mm ja 40,23mm. Millest võib selline erinevus olla? Minu jaoks on eriti kummaline see, et kaks mõõtu on miinuses ja üks plussis. Suure tõenäosusega kui printida veel pikem torn siis läheb veel rohkem plussi. Masinaks Ender 3 Pro, printisin PLA-d, slicerina kasutasin Curat.

Mõõda mõlemalt poolt telje kõrgust. Tüüpiline värk seda laadi printeritel, et ilma mootorita äär poob vms.

_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 22:39:52 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et katsetan natuke Trinamicutega (TMC2130).

Nüüd on mingi selline anomaalia, kus mingist kõrgusest alates hakkavad Y teljel kihid nihkuma.

Ja nii mitu printi järjest. Ei olnud ainult üks juhus.
Ja ei ole nii, et üks kiht nihkub ja kõik järgmised tulevad ilusti sinna otsa. Iga kiht nihkub 1..1,5mm edasi. Tekib selline väga madala astmega trepp.

Alguses mõtlesin, et äkki on mingi SteathChop'i kala. Lükkasin hübriidi peale aga ikka sama.
Siis mõtlesin, et voolu vähe. Kruttisin juurde (olen katsetanud siin nüüd 800.1100 vahemikus) aga kasu null.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.04.2019 23:10:59 vasta tsitaadiga

warwas, alati täpselt sama kõrgus? Äkki lähevad liialt soojaks ja tahaksid jahutust saada need stepperid?
_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 04:37:29 vasta tsitaadiga

warwas, aktiivne jahutus on draiveritel olemas? Trinamicud on suhteliselt kuumad tükid, passiivse jahutusega jäävad enamik inimesi hätta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.04.2019 09:24:38 vasta tsitaadiga

miq12, sama kõrgus. Võib-olla +/- mõni kiht.
Tegin hommikul veel paar katsetust selle 5mm kuubikute trepiga - see läheb juba suht kohe alguses lappesse. 1 või 2 kaks kihti tegi ära ja siis hakkas täpselt sama moodi nihkuma. Nihkub sama sammuga ja alati samas suunas. Täiesti arusaamatu!
Stepperid lähevad vaevalt leigeks.

raitl, jahutus on olemas. Vent puhub draiveritele otse peale. Kahtlustasin korra ise ka temp probleemi aga M122 ei näita, et miskit valesti oleks.

Proovin korra õhtul veel seda, et jätan täielikult SpreadCycle'i peale.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 05.04.2019 15:50:39 vasta tsitaadiga

Lase rihmad lõdvemaks, vaata kas annab miskit abi.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.04.2019 07:06:35 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi kiirabi korras ühte 24V hotendi kütteelementi (heater cartridge) ei juhtu olema? 12V'lt 24V peale uuenduse planeerimise käigus jäi see pisiasi kahe silma vahele. Jooksutasin esialgu vana 12V elementi 25% max duty cycle peal aga eluiga jäi lühikeseks.

Nüüd on 24V versioonid tellitud aga saabumisega läheb aega.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2019 13:43:52 vasta tsitaadiga

pwn13, reedel sai rihm vähe lõdvemaks lastud küll... aga mitte printeril icon_biggrin.gif
Printeri rihmad olid suht optimaalsed. Veel lõdvemaks ja siis oleks juba sealt hakanud kihtide nihkumist tulema.

Küll aga sai selgeks, et see on mingi StealthChop'i kala. Konfisin stablliselt SpreadCycle'i peale ja probleemid kadusid. Huvitav on veel see, et stepperid ise on endiselt sama vaiksed, kui StealthChop'i all.. aga nüüd hakkasid draiverid laulma. Selline hääl, nagu kuskil tahaksid mingi laagrid/puksid korralikku õlitamist saada icon_biggrin.gif Hetkel veel väga närvidele ei käi aga kuna Trinamic'ute katsetamise üks tagamõtteid oli masina vaiksemaks saamine, siis väike okas jäi ikkagi hinge.
Veel täheldasin seda, et StealthChop'i all oli printeri kuidagi kole närviline. Mingid liikumised oli hirmus järsud. Aga isegi selle rapsimise juures ei tundu kuidagi loogiline see, kuidas korduvalt trükk täpselt ühe ja sama koha peal metsa kiskus.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2019 14:13:40 vasta tsitaadiga

warwas, vaata kiirenduse (acceleration/jerk) settingud üle ja lase lõdvemaks, siis pane puhtalt stealthchopi peale tagasi ja hakka tasakesi uuesti kiirendust juurde keerama. Eks see oma masina "sweet spoti" üles leidmine selline paras nokitsemine ole aga kui üks kord paika saad siis edasi on muretu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.04.2019 16:58:04 vasta tsitaadiga

raitl, thumbs_up.gif. Uurin järgi.
Nende parameetritega oli vist ka see, et EEPROM'is olevad väärtused sõidavad koodist üle? St mõistlikum on hakata neid kohe ekraanilt sättima. "Tune" menüüs olid "Acceleration" ja "Jerk" täiesti olemas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.04.2019 06:36:55 vasta tsitaadiga

Kas meil peale isetegija.ee veel asjalikke kohti on, kust 3D printerile tüüpilisi varuosi võiks leida?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 10:30:39 vasta tsitaadiga

Kas seda isetegijat enam kauaks ongi? Mulle tundub, et juba mitu kuud pole laoseis uuenenud... Kõik tellimused samas ilusti kohale tulnud.

EDIT: vastan ka eelmisele küsimusele, avastasin just sellise koha: https://www.ittgroup.ee/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.04.2019 12:12:12 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 01:22:33, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m.han
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2016




sõnum 18.04.2019 10:14:47 vasta tsitaadiga

Järjekordselt on seoses ühe tellimusega jäänud üle liigset materjali. Pakkuda on 1,5 kg, kinnised karbid (750 g per rull) Formfutura kvaliteetset ABS-i TitanX 1.75 mm. Tavahind 34€ rull. Annaks 30€ ära 2 rulli. https://formfutura.com/shop/product/titanx-black-292?category=192
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 15:54:06 vasta tsitaadiga

Saatsin PS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.04.2019 19:50:48 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi 130 mm pikkust 2020 profiilitükki üle pole? Keermepuur läks ühte detaili keermestades puruks ja kätte ma teda sealt august enam ei saa.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
m.han
HV vaatleja

liitunud: 05.08.2016




sõnum 22.04.2019 16:11:12 vasta tsitaadiga

m.han kirjutas:
Järjekordselt on seoses ühe tellimusega jäänud üle liigset materjali. Pakkuda on 1,5 kg, kinnised karbid (750 g per rull) Formfutura kvaliteetset ABS-i TitanX 1.75 mm. Tavahind 34€ rull. Annaks 30€ ära 2 rulli. https://formfutura.com/shop/product/titanx-black-292?category=192


Peale kogu printimise lõpetamist sai selgeks, et arvestuses panin puusse kokku 4 rulliga. Nüüd 2 rulli veel vabanesid musta Formutura ABS-i. Kes ees see mees icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wordmc9
HV Guru

liitunud: 09.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.04.2019 11:09:41 vasta tsitaadiga

keegi seda snapmakerit ka proovinud on ?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raitl
HV veteran


liitunud: 20.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.04.2019 06:34:39 vasta tsitaadiga

Kas keegi Prusa MK52 heated bediga ABS'i ka prindib? Kui jah, siis mis tempi kasutate? Ma olen hädas sellega, et tahaks harjumuspäraselt 110C peal tempi hoida aga 90C+ juures viskab teraslehe peal kummi.

tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pwn13
HV veteran
pwn13

liitunud: 04.10.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 28.04.2019 13:05:27 vasta tsitaadiga

Sain enda vorpali roboti lõpuks korralikult tööle. lahe vidin.
_________________
pWn
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 29.04.2019 10:01:41 vasta tsitaadiga

raitl, pead paksema terasplaadi peale panema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.04.2019 12:18:27 vasta tsitaadiga

Kas sellist asja oskab ka keegi printida?
https://www.ebay.de/itm/Rapesco-Spare-Punching-Boards-For-P1100-and-P2200-Punches-Pack-of-4-0282/322989398530?epid=1604906228&hash=item4b33ab1a02:g:A1cAAOSw63FZ5aYD

Kuskil äkki on sobivam teema selle küsimuse jaoks?

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 09:55:44 vasta tsitaadiga

Ega kellelgi ei juhtu olema üle või infot, kust saada kiirelt M3x5 keermestatud sisendeid (threaded inserts)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 10:50:18 vasta tsitaadiga

rzmz, Baltic boldis peaks olema.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rzmz
HV kasutaja
rzmz

liitunud: 29.11.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.05.2019 12:32:25 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
haidee445
HV vaatleja

liitunud: 27.02.2006




sõnum 09.05.2019 10:03:25 vasta tsitaadiga

rzmz, oomipoes on distantspuksid, mis peaks vastama soovitud mõõdetele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.06.2019 19:43:45 vasta tsitaadiga

mingi mees vajab abi
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=758895
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 00:29:30 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on Das Filament'i (https://www.dasfilament.de) toodanguga (PLA) ka kogemusi?
JõuTuubi kõvemad printeriigurud seda materjali otseselt maha ei teinud, seega täielik jama see olla ei saa.

3DPartneri laoseisud on suht kehvaks kuivanud ja mõtlesin, et prooviks Esun'ile mingit alternatiivi leida. Vähemalt 2..3 rulli juures tuleb hind ka suht sama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laurman
Kreisi kasutaja
Laurman

liitunud: 08.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.06.2019 08:36:31 vasta tsitaadiga

Olen Das Filamendist paar korda tellinud, kuid enamjaolt PETG-d. Kuskil aasta tagasi tahtis nende infinity blue PLA natuke rohkem nokkimist, kui oleks eeldanud aga ei midagi hullu. Ehk nüüdseks on valemit parandatud.
PETG on neil küll mäekõrguselt üle Esuni toodangust.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
warwas
HV Guru
warwas

liitunud: 06.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 11:56:01 vasta tsitaadiga

Laurman, selge. Proovin siis vast ka ära.
Milles see nokkimise vajadus väljendus? Hakkas niiditama?

Teistel teemadel - keegi Cura 4.1 ka kasutab? Kummalisel kombel tõmbaks sealt tulev gcode mul printeril nagu hinge kinni. Iga paari liigutuse järel jääb seisma ja mõtleb mingi 10..15 sekundit. 4.0 töötab samas ilma probleemideta.
Pole veel jõunud aga peaks korra mõlema versiooni väljundit kõrvutama.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq12
HV veteran
miq12

liitunud: 27.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.06.2019 13:31:24 vasta tsitaadiga

warwas, https://community.ultimaker.com/topic/28173-cura-41-pausing-at-each-layer/
Äkki aitab sul sama asi

_________________
RUUMIK - 3D printeri filamendid Eesti laos!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  TSI (TeeSeeIse) »  3D printerid mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 27, 28, 29 ... 43, 44, 45  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.