|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
tutkin
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
02.03.2019 23:02:55
|
|
|
kuradi 279E misioonid päris pähkel:)
palju pole jäänud enam vast saab mõne päevaga tehtud:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tutkin
HV vaatleja
liitunud: 22.01.2007
|
03.03.2019 04:07:00
|
|
|
279e.. enne jõuab inimkond siriuseni enne kui ma sinna
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kasutajake
HV vaatleja
liitunud: 03.06.2008
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
05.03.2019 17:38:06
|
|
|
No nii mägilased; siin midagi teile uut
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
07.03.2019 15:18:04
|
|
|
pyroman11, ma võtaks Delli.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
08.03.2019 00:32:43
|
|
|
| Tervitusi. Kas MSI lt miskit ka sobiks?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
08.03.2019 09:39:42
|
|
|
| Karlakass kirjutas: |
| Tervitusi. Kas MSI lt miskit ka sobiks? |
Räägi kõigepealt oma eelarvest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Karlakass
HV vaatleja

liitunud: 06.11.2017
|
08.03.2019 10:53:12
|
|
|
| fellanor kirjutas: |
| Karlakass kirjutas: |
| Tervitusi. Kas MSI lt miskit ka sobiks? |
Räägi kõigepealt oma eelarvest. |
Tänud, leidsin omale sobiva. https://www.msi.com/Laptop/GL63-8RD.html Sellise putuka. Ja see teema tuleks vist mujale suunata, minu eksitus, vabandused.
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
09.03.2019 02:45:22
|
|
|
Nüüd tahaks jälle viriseda! Veits! Aeg-ajalt.... kannatage ära! Ma ei tee seda tihti Aga täna jah....
Viimasel ajal olen tähele pannud, et järjest raskem on jääda plussi omadega.
Noh, mõned miinused ikka on normaalne! Aga et ilma kulda laskmata, kasutamata ühtegi remondi või mis iganes kmpl ja prem kontoga.....no ei saa aru!
Jah, prem kontoga teenib natuke rohkem, aga see jutt, et premmiga remont odavam või mis iganes, see on totaalne BS!!!
Ja ma ei räägi siin ainult tiir 10`st. Ka üheksandas on raske. Kui tuleb kaotus.
Na hui jaa siis üldse võimelda? Teed korraliku tulemuse ja kui tiimi taga pole, siis istudki miinuses? Normaalne?
Näed räigelt vaeva, et grindida vähe kõrgem tank, mõnes kohas kasutad raskelt saadud free expi....higistad nii et...nagu neeger puuvilla istanduses!
Ja tulemus....maksa!!!! Maksan niigi premmi eest iga kuradima kuu! Pluss aeg ajalt natuke lisaks kui midagi soodukas. Ja mängida ei saagi et plussi jääks?
Milleks siis see kuradi keberniit? Panengi siis ainult kuni tiir kuueni-seitsmeni et plussi jääks?
Müüd maha oma tiir 10 tanki näiteks ja selle raha eest sa tiir 9 osta ei saa! Puudu jääb!!!!
Või noh see teema, et näiteks ....vahet pole mis tankiga on mehed kõik 100 + treenitud, ostad järgmise masina, paned mehed peale ja teed kullaga treenimise. Pärast selgub, et see masin on jama, ostad vana tagasi ja paned mehed peale ja....treenid kullaga! Sest äkitselt need samad mehed enam ei oska selle masinaga sõdida!!! Loogiline ju! Joomas käisid vahepeal ja ajule tehti lobotoomiat!!!!
Muidugi keegi ei käsi kullaga treenida, aga hakata uuest 80% pealt neid uuesti üles ajama on ka jama!
Ebanormaalne....free to play nazõvajetsa....
Muide, kunagi tegime tiimis sellise nalja, et üks vend lasi teise sodiks täis eludelt. Pärast vaatama hakates, oli laskjal suurem summa pandud hüvitiseks liitlase kahjustamise eest kui see kahju saaja kätte sai
Biznis po belorussia? Vahe oli vist mingi kolmandiku võrra suurem. Ei tea...hakkab ammendama see mäng ennast minu jaoks...minu oma raha eest lasta iseennast k*ppida....
Oleks siis et WG oleks omadega miinustes ja vaja pappi kühveldada, muidu sureb nälga....aga mida meie saame selle raha eest? Mõne üksiku mõnusa mapi, haige mm süsteemi mängides näiteks tiir 8 ja kuhjaga igasuguseid crap tanke!!!! Isegi kui on hea tank, siis ärge muretsege! Nagunii saab nerfi! Isegi prem masinad! Kuigi ma olen selle ostnud reaalse raha eest ja arvestades selle häid omadusi!
Ofc ongi ju normaalne, et ostan Lexuse aga kahe kuu pärast Toyota ütleb et sorry, me siin mõtlesime et see liiga hea! Näh võta see näkane Corolla!
Panen näiteks tänase viimase lahingu kokkuvõtte. Ok, jah, oli tiir 10 lahing. Selle FV td peletisega. Aga kurat võtaks ma olin esimene by damage! Ilma kullata, ilma remonti vmv kasutamata!!! 39,5 K miinust! Lucky me....
Võtan pitsi poeviina närvide jaoks ja kerin magama! Head ööd!
Spoiler 
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kr6ll
HV Guru

liitunud: 13.09.2003
|
09.03.2019 07:45:33
|
|
|
mulle ka ei meeldi selle mängu puhul see, et seal tundub kuidagi väga raske mingit rõõmu tunda mängimisest - enamus aega lihtsalt vannud, kasvõi jah sellepärast, et pidev miinus on.
WG on ikka räigelt yle võlli keeranud seal omadega, selline tunne on, et sa oled neile lihtsalt rahakott, midagi nad nagu vastu ei paku. Mingit tasuta tankikampaaniad on siis pead seal nyhkima paar nädalat nagu täisajaga tööline, et midagi "tasuta" saada.
|
|
| Kommentaarid: 89 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
09.03.2019 10:36:02
|
|
|
Teie rõõmuks lasi WG just uue tier 8 premium tanki välja, HWK 30.
Ruttu-ruttu ostma nüüd, see on midagi mida mäng õnnestumiseks hädasti vajab.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
09.03.2019 10:46:26
|
|
|
see lexuse näide on jah suht täppi. Ise hetkel väga ei mängigi sest miski pärast kipub peale lahingut desktopi viskama ja siis näitab, et näe tegime kuhugi kausta report või log faili. Keda huvitab see fail, tehke korda oma mäng ja pole mingit log faili vaja. Ühegi teise mänguga probleemi pole.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.03.2019 13:18:56
|
|
|
jap tiimide balance on täiesti paigast ära... pidevalt on ühelpool tomatid ja teisel pool 3-sed platoonid super unicorne... nagu miks peab olema 2 platooni super unicorne ühes tiimis?
oleks mõlemas tiimis 1 platoon oleks neil endal ka huvitavam mängida... täiesti mõttetu on 15-1 võita ja samamoodi kaotada???
ise ka aru ei saa miks peab tier 10 koguaeg raha kaotama??? isegi kui teed pidevalt 3k damage jääd ikkagi miinusesse... ma ei eeldagi mingi räiget pappi teenida aga 10k plussi võiks ju ikka jääda:S
selleasemel saad 30k miinust ja see siis kui kulda veel laskma ei pea.
sain eile ka 279e lahti vinge pill keskmine damage 3600 mul ja kaotasin raha circa 400k eile sest sõitsin ainult seda tanki:S
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
09.03.2019 13:30:49
|
|
|
| kr6ll kirjutas: |
mulle ka ei meeldi selle mängu puhul see, et seal tundub kuidagi väga raske mingit rõõmu tunda mängimisest - enamus aega lihtsalt vannud, kasvõi jah sellepärast, et pidev miinus on.
WG on ikka räigelt yle võlli keeranud seal omadega, selline tunne on, et sa oled neile lihtsalt rahakott, midagi nad nagu vastu ei paku. Mingit tasuta tankikampaaniad on siis pead seal nyhkima paar nädalat nagu täisajaga tööline, et midagi "tasuta" saada. |
Jep, viimasel ajal ma ei tegelegi nende erinevate kampaaniatega. Muu elu tahab ka elamist ja wot ei ole kogu minu maailm! Ma pole näiteks seda Frontline isegi mitte piilunud. Ja muud missioonid, no tore üllatus lihtsalt kui tuleb kiri, et said selle või tolle misiooni tehtud. Aga eraldi higistada mingi T55a eest....no tnx!
| bladerunner kirjutas: |
Teie rõõmuks lasi WG just uue tier 8 premium tanki välja, HWK 30.
Ruttu-ruttu ostma nüüd, see on midagi mida mäng õnnestumiseks hädasti vajab.  |
Ja jah..kindlasti on see must be masin! Täielikust õnnest jääbki puudu vaid see! Enamus lahingutes oled MM kuskil all otsas tiir 10 vastu!
Oleks veel loogiline, kui näiteks oled tiir 8 lightiga ainuke spotter, aga ei ole ju! Sama klassi masinad on sul ka tiir 10`tena vastas. Ja see põhjendus, et kõrgema tiiru vastu saad rohkem expi, see jutt on sama rumal, nagu valimisreklaamid telekast! Et saad nagu rohkem dmg teha, kui vastus on top tier? Saad, saad....
| siven kirjutas: |
jap tiimide balance on täiesti paigast ära... pidevalt on ühelpool tomatid ja teisel pool 3-sed platoonid super unicorne... nagu miks peab olema 2 platooni super unicorne ühes tiimis?
oleks mõlemas tiimis 1 platoon oleks neil endal ka huvitavam mängida... täiesti mõttetu on 15-1 võita ja samamoodi kaotada???
ise ka aru ei saa miks peab tier 10 koguaeg raha kaotama??? isegi kui teed pidevalt 3k damage jääd ikkagi miinusesse... ma ei eeldagi mingi räiget pappi teenida aga 10k plussi võiks ju ikka jääda:S
selleasemel saad 30k miinust ja see siis kui kulda veel laskma ei pea.
sain eile ka 279e lahti vinge pill keskmine damage 3600 mul ja kaotasin raha circa 400k eile sest sõitsin ainult seda tanki:S |
Jep, see MM ongi väga katki! WG siin on vist väitnud, et XVM järgi nemad küll balanseerima ei hakka. No kurat! Teil ju oma arvestus ka olemas! tehke siis selle järgi! Aga noh....milleks muuta midagi mis raha sisse toob? Jah täna veel toob, aga tuleks natuke ette mõelda, et playerbase püsiks! Seda aga on venkudelt muidugi palju oodata!
Ma olengi mõelnud, et mis mõte on Tier 10 mängida, kui lasta ei tohi, sest jääd miinusesse? Just for fun?
Hetkel võimlen siin Jaapani heavy liini minna. No terve see liin on korralik peavalu! Hetkel käes tiir 8 O-HO ja sellega väga harva kui oma tiiru vastu mängida saab. Iga suvaline masin top tiirust laseb sind läbi nagu soojast sitast. Ja see aeglane kirst ei anna isegi võimalust varjuda kusagile. Vahel spawnib mäng sind sellisesse kohta juba stardis, et avastatakse sind enne kui kusagile paremasse kohta jõuad. Näiteks Karelia mapis kui oled kaitse poole peal. Sama seal kui artyga mängid, käbedam spotter tõmbab su enne lahti, kui sinna mägedevahele varju jõuad.
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
09.03.2019 13:58:48
|
|
|
Uued Rootsi MD
PS- video on venekeelne
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
09.03.2019 15:27:00
|
|
|
pyroman11 Tead mis ma soovitan kui WoT hakkab närve sööma tee mingi poole aastane paus sisse või rohkemgi, olen ise korduvalt nii teinud.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.03.2019 15:39:37
|
|
|
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
09.03.2019 15:49:48
|
|
|
| yerba kirjutas: |
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.  |
no üldiselt enamus mu lemmik tankid on tier 10-ed...
seega ma teen koguaeg endale miinust ...
et sõita oma lemmik tankidega pean ma pidevalt mängima ebameeldivaid tier 8 premiume:S
ükski tank ei tohiks miinust teenida kui sa just peale 1 lasku ära ei sure.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
09.03.2019 16:02:38
|
|
|
Tier 10tega tuleb tõesti miinust üsna kenasti. Sestap ongi kõikse lahedam vahest togida tier 6 artyga.
_________________ www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee |
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
09.03.2019 16:51:58
|
|
|
Kuni tier VIII saab vabalt plussi jääda.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
10.03.2019 20:13:51
|
|
|
| yerba kirjutas: |
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.  |
Elukutselised arty mängijad saavad minu kulul liitri bensiini ja toosi tikke. Vajadusel kasutusjuhendi.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
10.03.2019 20:19:50
|
|
|
Jajah. Aga pane sind CW-s mängima siis on kohe et "võtame 2 artyt ja laseme neil vastast töödelda". Sama asi randomis, kisatakse pidevalt et arty miks ei lase, miks magad jne.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
10.03.2019 20:38:03
|
|
|
| 2 artit CWs on paras piix, töötaks vähestel kaartidel. Samas kui poisid teevad 1400 mängu tier 10 artiga (ühe samaga), siis on kahe kõrva vahel midagi puudu. Aseaineks pakun ikka bensiini ja tikke.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.03.2019 21:08:13
|
|
|
| alyster kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.  |
Elukutselised arty mängijad saavad minu kulul liitri bensiini ja toosi tikke. Vajadusel kasutusjuhendi. |
Ole hea, too need asjad siis ära ka. Muidu tuututad siin niisama lonti märjaks. Bensiin läheb autosse, tikud ahju peale. Kasutusjuhendi võid rulli keerata ja kinga sisse panna, näed pikem välja.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
10.03.2019 21:09:29
|
|
|
Saada aadress. Panen posti. Üks arty vähem
|
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
10.03.2019 21:12:03
|
|
|
| alyster kirjutas: |
Saada aadress. Panen posti. Üks arty vähem  |
Kui postiga, siis Muuga maxima smartpost, tel nr on profiilis. Arty jääb siis vähemaks mingiks ajaks, kui videokaardid müüdud.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
10.03.2019 21:15:04
|
|
|
| yerba kirjutas: |
| alyster kirjutas: |
Saada aadress. Panen posti. Üks arty vähem  |
Kui postiga, siis Muuga maxima smartpost, tel nr on profiilis. Arty jääb siis vähemaks mingiks ajaks, kui videokaardid müüdud.  |
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
10.03.2019 21:37:46
|
|
|
Kõigi kirumiste taustaks panen ühe klanni abipalve ka siia üles.
Tomatipüree (POMB) otsib uusi liikmeid.
Lähemalt tingimused ja muu siit: https://eu.wargaming.net/clans/wot/500137095/
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
10.03.2019 21:49:28
|
|
|
Tuletan härrastele meelde, et bensiini ei tohi postiga saata Saatke näiteks grillsütt hoopis
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
priitr
HV kasutaja
liitunud: 17.06.2004
|
11.03.2019 14:37:39
|
|
|
Tõenäoliselt hüpoteetiline küsimus, aga kuna praegu on mõlemad korraga müügil, siis - kas Progetto M35 mod. 46 või Lorraine 40t?
_________________ Tšudes ne bõvajet. |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maty
Kreisi kasutaja
liitunud: 11.07.2009
|
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
11.03.2019 15:26:38
|
|
|
Mul endal neist kahest ainult Lorr (600 lahingut), aga kui praegu valida oleks, siis võtaks ilmselt Progetto.
Lorraine suurimaks miinuseks (vähemalt minu mängustiili juures) on kõvasti halvem dispersioon (0,36 vs 0,32). Suurema osa ajast üritad oma paberihunnikuga vastastega pigem distantsi hoida ja kuigi mulle masin pigem väga meeldib (mobiilsus + instant impact), siis mürskude lendusaatmise järel on vandesõnu üsna tihti üle huulte tulnud. Pluss muidugi Progetto laadimissüsteem võimaldab temaga mitmekülgsemalt mängida.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chatro
HV kasutaja

liitunud: 09.05.2011
|
11.03.2019 15:39:59
|
|
|
Mõlemaga olen mänginud 200+ lahingut.
Lorr - wn8 2990, xp 1018
Progetto - wn8 3046, xp 1062
Progettoga meeldivam mängida, kuna paindlikum laadimissüsteem.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
11.03.2019 18:11:22
|
|
|
wg on tore ikka. Viskas see mängu crashimine desktopi üle ja tegin kaebuse kuhu panin juurde viimased 6 report faili mida see wg mulle peale igat crashi uhkelt näitab. Sain vastuse mis ei viinud kuhugi, ikka see sama vana jura, et ära kasuta mode ja kustuta cache kaustad jne. No tegin uesti nagu tahetakse aga täna päeval ikka järiekindlalt crashib. Mõtlesin, et kirjutan vasta, et näe ei aidanud aga tõprad olid selle kaebuse juba sulgenud ja saatsid meilile tagasiside vormi. Täitsin selle siis vastavalt meeleolule ja olukorrale, et kõik peetis ju totakad. Tegin siis uue kaebuse sama häda kohta ja lisasin neile 6 repordile veel tänased 3 raportit aga paistab, et need failid on sinu enda rõõmuks sest nemad neid ei vaatagi. Sain uue vastuse, et võtke mängu kaustalt see read only linnuke ja uuendage driverid ja vaadake, et ikka arvuti jõuaks mängida(ei oleks liiga lahja). Mis nende report failide point siis on kui te sealt seda infot kätte ei saa. Võtsin selle linnukese sealt jah ära aga eks õhtul vaatan mis toimub.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
12.03.2019 03:41:27
|
|
|
Nende raportite ja muu jura saatmine on vist jah oma lõbuks. WG pühib arvatavasti nendega per*et. Kunagi sai neid koos replaydega saata ja tulemus null tol ajal.
Mul nimelt pidevalt pannakse nädalane chatban. Viimati eile, kuna üks tomat tuli hommikul mulle Standard B seljataha elama ja blokkis taganemise. Ma kaks korda palusin et keep distance ja dont block my back....aga noh mida sa piidrile seletad...
Ja nagu arvata oligi, ta lihtsalt lükkas mu müüri nurga tagant välja vastaste ette oma Type 4´ga! Võtsin selle raipe põhjalikult ette ja ristisin päris räigete sõnadega korralikult läbi. Kogu tema suguvõsa ja seksuaalsed eelistused koos ajumahu ja põlvnemise aafrika mandrilt Tulemuseks siis jälle nädalane chatbänn nädalaks! Vot selliseid kaebusi arutab WG suurima rõõmuga!
Saatsin siis kaebuse ja seletuse miks nii sõimasin WG`le ja noh näeb siis...aga ma ei usu et seegi kord midagi muutub.
Kirja lõppu panin veel oma arvamuse nende suhtumisest mängijatesse kui rahakottidesse midagi vastu andmata jne ja lubasin, et 31 päeva pärast lõpeb mul prem konto ja enam ma seda uuendada ei kavatse lähima poole aasta jooksul.
Aga siis juhtus see, et mingite missioonide täitmise eest sain veel kolm päeva tasuta premmi lisaks
Müüsin maha ka oma Tier X tankid, jätsin ainult alles FV 4005 ja Obj 430U. Igaks juhuks. Parem mängingi madalamaid tiire, et mitte miinuseid kasvatada.
Mis ma siin veel mõtlesin, et kas see prem masinate nerfimine mitte tarbijakaitsega vastuollu ei lähe?
Ostad ju masina vastavalt tema omadustele? Ja kolme kuu pärast saad petta...
Sama keiss näiteks ostad viirusetõrje aastase litsentsi, aga siis lööb piss pähe kellelgi ja saad kolme kuu pärast täieliku kaitse asemel hoopis pool aastat meilide spämmifiltri! Puhas petmine!
See, et neil tingimustes kirjas jah, et võivad muuta masinaid, aga kas seegi pole mitte õigusvastane?
Aga noh...eks neil juristide armee on vast suurem kui meie riigikogu...
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
12.03.2019 09:51:12
|
|
|
See chatbänn käib ju arvuti kaudu ilmselt. Mingit inimfaktorit seal olla ei tohiks.
(kui tahad mitte bänni saada, vannu Eesti keeles, seda nad loodetavasti ei tuvasta)
| pyroman11 kirjutas: |
Mis ma siin veel mõtlesin, et kas see prem masinate nerfimine mitte tarbijakaitsega vastuollu ei lähe?
Ostad ju masina vastavalt tema omadustele? Ja kolme kuu pärast saad petta...
Sama keiss näiteks ostad viirusetõrje aastase litsentsi, aga siis lööb piss pähe kellelgi ja saad kolme kuu pärast täieliku kaitse asemel hoopis pool aastat meilide spämmifiltri! Puhas petmine!
See, et neil tingimustes kirjas jah, et võivad muuta masinaid, aga kas seegi pole mitte õigusvastane?
Aga noh...eks neil juristide armee on vast suurem kui meie riigikogu... |
Sellega oli see teema, et sa ei osta masinat, vaid kasutusõigust ja siis on teised tingimused jne...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
12.03.2019 10:55:31
|
|
|
Chatban käib mingite väljendite sageduse üle ajaühikus + veel kui keegi sind raporteerib.
Ban-i kestvus pikeneb ajaga, ehk iga järgmine kord kestab see kauem. 48h on vist lühim ja 7p pikim.
Vähemalt selline mulje on mulle jäänud.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hannes36
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.10.2003
|
12.03.2019 10:56:20
|
|
|
| alyster kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.  |
Elukutselised arty mängijad saavad minu kulul liitri bensiini ja toosi tikke. Vajadusel kasutusjuhendi. |
tikke pole vaja, tasuta bena võtaks küll
_________________ minu lugupeetus |
|
| Kommentaarid: 121 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
111 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
12.03.2019 11:10:00
|
|
|
| hannes36 kirjutas: |
| alyster kirjutas: |
| yerba kirjutas: |
WOT on selline sodi mäng, et vahel harva on hea artyga seal vastaste seas segadust külvata. Tankid ei kõlba enam ammu sõitmiseks.  |
Elukutselised arty mängijad saavad minu kulul liitri bensiini ja toosi tikke. Vajadusel kasutusjuhendi. |
tikke pole vaja, tasuta bena võtaks küll  |
Hei! Võta järjekorda, mina olin esimene.
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
12.03.2019 19:33:37
|
|
|
varsti siis kuskil tankla järjekorras näha kes tanki mängivad
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kurat666
HV kasutaja

liitunud: 06.09.2011
|
12.03.2019 19:59:58
|
|
|
WG võiks frontline mängule ka paar kaarti juurde treida. Ajasin esimese korraga piisavalt kreda kokku. Kuidagi ei suuda end rohkem seda mängima sundida Üksluiseks kisub. Eriti kui see "teadmata" T9 tank juhtub eriline käkk olema
_________________ WoT tips: 6th sense is over-rated anyway, the other team will always let you know when you've been spotted |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
13.03.2019 11:51:48
|
|
|
| Kurat666, kusjuures eile just platoonisin Frontline'i ja tuli täpselt sama teema jutuks. Et jõuludeni sama kaarti küll ei tahaks mängida. Aasta alles algas, loodetavasti tuleb 1-2 uut kaarti ka.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
19.03.2019 14:19:30
|
|
|
Ma saan nüüd aru küll, miks siin püütakse ultra sätete peal mängida!
Vahetasin vana läpaka välja tutika ja tigeda vastu ja ....krt jah....on ikka ilus küll!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
23.03.2019 17:11:07
|
|
|
pyroman11, WG uus mootor on väga eeskujulik. Tehnilises mõttes tippsaavutus
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lepkai
HV kasutaja

liitunud: 11.10.2009
|
23.03.2019 18:35:09
|
|
|
| annan oma konto ära viimasel ajal läheb kõik allamäge
|
|
| Kommentaarid: 9 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
23.03.2019 18:37:21
|
|
|
Noh, detailid, wn8 ja jutud...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
23.03.2019 19:34:25
|
|
|
| lepkai kirjutas: |
| annan oma konto ära viimasel ajal läheb kõik allamäge |
Tee lihtsalt paus sisse ja ära võta seda nii väga tõsiselt.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|