Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 234, 235, 236  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 20.02.2019 16:51:40 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ametlik info: Oulus juba vähemalt 29 seksuaalkuritarvitamise juhtumit (ohvritest 20 alaealised). Kahtlusaluseid 30 ja enamus neist välismaalase taustaga.
link

Eestlased ?
https://www.ohtuleht.ee/918765/eestlased-soomes-on-lastevagistamistes-afgaanide-ja-iraaklaste-jarel-kolmandad


https://www.propastop.org/2019/02/07/4701/

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.02.2019 16:56:31 vasta tsitaadiga

softis, tänud thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 20.02.2019 18:14:52 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis, tänud thumbs_up.gif

Asjalik jah, ehk sama statistika mis soomlaste endaga. Afgaanid suisa 30X hullemad icon_eek.gif

Seega üleskutse: oleme nii traumeeritud, et tuleks kohe hunnik pagulasi ka meile võtta icon_lol.gif
Tõsiselt hea, et vähemalt hetkel meil siin mingit suurt raha pagulaste toomisel pole - jääb mulje, et mõni tookjs neid kohe kuhjaga ja hakkaks farmima.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 20.02.2019 19:25:54 vasta tsitaadiga

Magic kirjutas:
Tanel kirjutas:
softis, tänud thumbs_up.gif

Asjalik jah, ehk sama statistika mis soomlaste endaga. Afgaanid suisa 30X hullemad icon_eek.gif

Seega üleskutse: oleme nii traumeeritud, et tuleks kohe hunnik pagulasi ka meile võtta icon_lol.gif
Tõsiselt hea, et vähemalt hetkel meil siin mingit suurt raha pagulaste toomisel pole - jääb mulje, et mõni tookjs neid kohe kuhjaga ja hakkaks farmima.


Kust sul selline mulje jäänud on? Keegi, mitte ükski erakond (isegi sotsid mitte) pole tahtnud kunagi kedagi kuhjaga tuua.
Ainukesed, kes seda kisavad, on EKRE.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kassmees
Kreisi kasutaja
Kassmees

liitunud: 02.01.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 00:21:27 vasta tsitaadiga

Alari A. kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ametlik info: Oulus juba vähemalt 29 seksuaalkuritarvitamise juhtumit (ohvritest 20 alaealised). Kahtlusaluseid 30 ja enamus neist välismaalase taustaga.
link

Eestlased ?
https://www.ohtuleht.ee/918765/eestlased-soomes-on-lastevagistamistes-afgaanide-ja-iraaklaste-jarel-kolmandad


Ei imesta. Oma osa sellele võib anda meie rahva hulgas leviv veider uskumus, et "vallutatud" naise noorus määrab vallutaja "mehisuse" teiste meeste silmis. Nii jahitakse tüdrukuid vanuses, kus neil juba rinnad kerkivad, aga vanus ei mahu veel seadusega lubatud alampiiri. Jah, päris laste võrgutamist taunivad sellisedki mehed. Aga laps muutub nende silmis naiseks kohe, kui tal ilmnevad nende arvates naiselikud kehalised tunnused.
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 46
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 00:46:19 vasta tsitaadiga

Kassmees kirjutas:
Alari A. kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ametlik info: Oulus juba vähemalt 29 seksuaalkuritarvitamise juhtumit (ohvritest 20 alaealised). Kahtlusaluseid 30 ja enamus neist välismaalase taustaga.
link

Eestlased ?
https://www.ohtuleht.ee/918765/eestlased-soomes-on-lastevagistamistes-afgaanide-ja-iraaklaste-jarel-kolmandad


Ei imesta. Oma osa sellele võib anda meie rahva hulgas leviv veider uskumus, et "vallutatud" naise noorus määrab vallutaja "mehisuse" teiste meeste silmis. Nii jahitakse tüdrukuid vanuses, kus neil juba rinnad kerkivad, aga vanus ei mahu veel seadusega lubatud alampiiri. Jah, päris laste võrgutamist taunivad sellisedki mehed. Aga laps muutub nende silmis naiseks kohe, kui tal ilmnevad nende arvates naiselikud kehalised tunnused.



https://www.propastop.org/2019/02/07/4701/
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 01:49:51 vasta tsitaadiga

softis kirjutas:
Alari A. kirjutas:
Tanel kirjutas:
Ametlik info: Oulus juba vähemalt 29 seksuaalkuritarvitamise juhtumit (ohvritest 20 alaealised). Kahtlusaluseid 30 ja enamus neist välismaalase taustaga.
link

Eestlased ?
https://www.ohtuleht.ee/918765/eestlased-soomes-on-lastevagistamistes-afgaanide-ja-iraaklaste-jarel-kolmandad


https://www.propastop.org/2019/02/07/4701/


Hm, kuskile on kadunud minu otseviide Soome statistikale kus ma need numbrid detsembris-jaanuaris välja tõin.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 09:17:21 vasta tsitaadiga

anubis, kas isegi Propastopi allikas sulle ei sobi? Vaatasid seda üldse?
Või on ikka nii suur valge mehe vihkamine verre sulle läinud ülikoolis?

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 21.02.2019 09:22:58 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
anubis, kas isegi Propastopi allikas sulle ei sobi? Vaatasid seda üldse?
Või on ikka nii suur valge mehe vihkamine verre sulle läinud ülikoolis?

Ta ei saa sellest aru, õieti ei taha tunnistada. Tema väide oli ju toona ilmselge vale. Õieti mida selle statistika valimiga näidata üritas.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 09:52:41 vasta tsitaadiga

Misasja? Kes seda väitis? icon_eek.gif

Ma lihtsalt ütlesin, et olen sama asja juba jaganud. Kuna samal teemal seda soome kollase ajakirjanduse statistikaviidet ilma allikateviideteta lehvitati justkui millegi tõestuseks.

Edit:Mida krdit..miks võetakse maha ametliku statistika viide?


viimati muutis anubis 21.02.2019 09:53:50, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Rasmus
HV veteran

liitunud: 30.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 09:52:52 vasta tsitaadiga

ot:
Kustutasin kasutaja ja/või tema võimaliku lähedasega seotud ebasobivad postitused. Palun jääda teemasse.
Kommentaarid: 49 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 21.02.2019 09:55:09 vasta tsitaadiga

Huh probleem lahendatud, tänks
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 09:56:29 vasta tsitaadiga

https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040908#10040908

See on täpselt seesama asi millest Propastop räägib, lihtsalt otseviitega Soome statistikale.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 10:47:20 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/912501/soome-valitsus-tutvustas-sisserannet-ja-seksuaalkuritegusid-kasitlevat-kava
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 21.02.2019 12:42:23 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=10040908#10040908

See on täpselt seesama asi millest Propastop räägib, lihtsalt otseviitega Soome statistikale.


Ma arvan, et päris paljud ei loe su tekste enam läbi korralikult. Ja süüdi on selles mõlemad pooled.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 12:48:38 vasta tsitaadiga

Vaba maa, lõppeks. Kui kellelgi faktiviited ärevushäireid tekitavad siis ongi mugavam kuskile pehmesse pooltõtte peitu pugeda.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 23:32:30 vasta tsitaadiga

Welcome to Swedistan thumbs_up.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 22.02.2019 08:59:50 vasta tsitaadiga

Kuna Soomes on ka valimised on poliitikud sunnitud ebamugamatel teemadel sõna võtma ja mingeid lahendusi välja pakkuma.

tsitaat:
Soome hakkab pärast lasteahistamisi sisserändajaid karmimalt kohtlema


http://epl.delfi.ee/news/valismaa/soome-hakkab-parast-lasteahistamisi-sisserandajaid-karmimalt-kohtlema?id=85396163

Viide ka orginaalartiklile. Ainult sellel talvel on Oulus politsei uurimise all juba 29 juhtumit, milles seksuaalkuriteo ohver on olnud alaealine. Oulus on vägistamiste arv võrreldes 2017 aastaga 2018 aastal neljakordistunud.

https://www.hs.fi/kotimaa/art-2000006009221.html

Kohe tuleb anubis ja väidab, et Helsingin Sanomat on kollane ajaleht ja uskuda tohib ainult tema ametlikke andmeid. (milles küll 2018 andmed puuduvad aga sobivad agendasse hästi)
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:50:59 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/914209/uro-juht-kaivitas-globaalse-strateegia-vihakone-vastu
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:54:14 vasta tsitaadiga

Siia ka, majanduspagulased on ikka ohtlikud.

https://www.postimees.ee/6525491/valija-eesti-saatkonnas-helsingis-kui-adolf-hitler-oleks-nimekirjas-siis-valiksin-tema

tsitaat:
Täna Eesti suursaatkonda Helsingis tulnud rekamees Enn Piir rääkis, et Eestis on tema hinnangul ainult üks erakond, kes suudaks asja paremuse poole lükata, sest nende vaated ühtivad kunagise Saksamaa diktaatori omadega. «Kui Adolf Hitler oleks nimekirjas, siis valiksin tema,» ütles Piir.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:54:40 vasta tsitaadiga

Pendel.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 15:58:18 vasta tsitaadiga

Venelased Eestis koloraadolindikesega kutsuvad ka sinus ainult "Pendel" väljaütlemise esile?

Ma pigem kasutan sama algustähega kuid ühte teist kohta kuhu nad saata võiks iseloomustavat sõna.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 05:47:07 vasta tsitaadiga

https://www.err.ee/914841/reinsalu-uus-valitsus-peab-randeraamistikust-distantseeruma thumbs_up.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 18:19:53 vasta tsitaadiga

link :: Bradford grooming gang jailed for total of 132 years for raping and abusing under-age girls in care

https://twitter.com/KTHopkins/status/1101127484949647360
..


Oslo, Norway: Three out of four violent crimes committed by migrants.
https://www.tv2.no/a/10432505?fbclid=IwAR2mHzvkPRWEKpmxkWZalUTqNJx9tsbkok--YjRwnW5KxSXLZPQp42JUJLQ
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 17:17:10 vasta tsitaadiga

https://www.theguardian.com/society/2019/mar/02/children-sex-tourists-leave-behind-fathers-visited-philippines

Kas need lapsed oleks "pagulased" või oleks neil õigus oma isamaale minna? Mõtteharjutus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 17:46:00 vasta tsitaadiga

Huvitav artikkel, mõtteainet jagub tõesti. thumbs_up.gif
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 02.03.2019 20:40:36 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
https://www.theguardian.com/society/2019/mar/02/children-sex-tourists-leave-behind-fathers-visited-philippines

Kas need lapsed oleks "pagulased" või oleks neil õigus oma isamaale minna? Mõtteharjutus.


Mõtleme. Kui isad tunnistavad omaks, on muidugi õigus isamaale minna.
Pagulased ? 2017 Filipiinide kodanike taotlused .
Jaapan - 4897
USA - 374
Lõuna-Korea - 246
Austraalia - 190
Brasiilia - 158
UK - 97
Küpros - 87
Itaalia - 82
Saksamaa - 25
Rootsi - 24
Austria - 14
Norra - 7
Kreeka - 6
Belgia - 5
Taani - 5
Iiri - 5
Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.03.2019 20:44:26 vasta tsitaadiga

Statistika puhul on oht eksida, kui taustinfosse ei süübi. Pole teada, kui suur osa neist lastest on taotluse teinud. Elatakse küllalt vaestes tingimustes, isa kohta info puudub või pole kontakti saadud jne. Ehk siis ma selle statistika järgi sügavaid järeldusi ei teeks.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DODONPACHI
HV veteran
DODONPACHI

liitunud: 12.10.2005




sõnum 03.03.2019 20:41:59 vasta tsitaadiga

Jänes kirjutas:
Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda.

Kuule, siin foorumis küttis mõni hüsteeriat üles märksa väiksema numbri peale. icon_wink.gif
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.03.2019 20:56:11 vasta tsitaadiga

Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.

Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...

EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 03.03.2019 21:28:52 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.

Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...

EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.


No Rootsi, Saksamaa ja Prantsuse sotsid ka kordavad seda mantrat edasi, probleemi pole, probleemi pole. Kes neis riikides on käinud, on näinud, et seal on see juba kaotatud lahing. Meie sotsid jäävad ka seda mantrat kordama, kuni on juba hilja. Kuna Eestis on juba eestlaste vs muulaste suhe u 60/40, siis stardiplatvorm võrreldes eelmainitud riikidega halvem.

DODONPACHI kirjutas:
Jänes kirjutas:
Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda.

Kuule, siin foorumis küttis mõni hüsteeriat üles märksa väiksema numbri peale. icon_wink.gif


See 357 on terve euroopa peale. 500 M inimest.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
delef
HV veteran

liitunud: 12.12.2009




sõnum 04.03.2019 00:36:46 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.

Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...

EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.


Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 125
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 00:38:40 vasta tsitaadiga

Minu tööd ei võta odavam tööjõud kunagi ära - või noh, kui AI meie kõigi töö ära võtab siis võib-olla.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:00:54 vasta tsitaadiga

Tundub, et ÜRO migratsioonileppe toetajad on siiski ülekaalus, valijad on oma otsuse teinud.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.03.2019 01:13:20 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
anubis kirjutas:
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.

Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...

EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.


Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära


looda saa, et tööle hakkavad töllerdavad linnavahel.

Ilmselt mõned pole helsingis käinud viimastel aastatel

Selle kvoodi ma loen suvalisel õhtul krisitiine selveril lettide vahel kokku
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:14:42 vasta tsitaadiga

delef kirjutas:
anubis kirjutas:
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.

Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...

EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.


Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära


Millest tuleb odav tööjõud? Ukrainast tood töölisi, pead eesti keskmist maksma neile. Eesti töötajad paljud ei saa sedagi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:16:33 vasta tsitaadiga

Ukrainlastele/slaavlastele tuleks näidata samasugust ust mida neegritele jms.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:20:03 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Ukrainlastele/slaavlastele tuleks näidata samasugust ust mida neegritele jms.


Kust sa töötajaid võtad siis? Saavad ukrainlased oma 1.5-2 kilo kätte, tööd teevad paremini ja rohkem kui eestlased. Nt enamus metsa firmasi ukrainlaste toel elabki. Eestis pole võtta metsamehi.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:24:13 vasta tsitaadiga

Pole veel sellist ukrainlast näinud. Lihtsalt isiklikud kogemused.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kontakt
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2007




sõnum 04.03.2019 01:28:25 vasta tsitaadiga

Kõige naljakam on see, kuidas Soomes töötavad mugavuspagulased võtavad migratsiooni kohta sõna ja kõige häälekamalt nõuavad ukrainlaste jt Eestist lahkumist.
_________________
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:32:00 vasta tsitaadiga

MatchMaker kirjutas:
Pole veel sellist ukrainlast näinud. Lihtsalt isiklikud kogemused.

Terve lõuna eesti täis selliseid. Jah, mingi maasika ärikad jne scammivad räigelt neid ei arvesta. Praegu oleks vaja 60 töötajat, no pole võtta eestis, keegi ei viitsi ega jaksa füüsilist tööd teha. Ega ukrainlastega ka raske, räme mongoleid võib sealt sattuda, valetatakse et osatakse kõike, aga tegelt ei. Teevad oma töö ära, enamus palka saadetakse koju naisele, vanematele. Sealne 200euri kuus on ikka absurd.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 01:39:53 vasta tsitaadiga

Kõlab nagu eestlased Soomes ja soomlaste jutt. Või siis Rootsis ja rootslased.

Ikka igaüks peab oma kodus olema ja ei tohi mujale minna. Nii on õige.

/s
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
NightStriker
HV veteran

liitunud: 24.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 02:15:09 vasta tsitaadiga

..
_________________
Allverelaev sukeldub määramata ajaks...


viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:33:05, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 02:26:20 vasta tsitaadiga

Noh need meie soss-sepad käivad samamoodi soomes. Kui lubatakse võileiva raha eest töötajat, siis ju tausta kontrollida ei viitsita.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 04.03.2019 08:55:02 vasta tsitaadiga

hkurujo88r kirjutas:

Millest tuleb odav tööjõud? Ukrainast tood töölisi, pead eesti keskmist maksma neile. Eesti töötajad paljud ei saa sedagi.


Näib, et sa jagad seda asja. Väga hea ! thumbs_up.gif
Tõsi on, et neile 1315 kvoodi võõrtöölisele pead maksma vähemalt eesti keskmist. Palju seal ukrainlasi on, ei tea.
Samas muidugi ei vääri märkimist need 20 000 võõrtöölist, kellest 15 000+ ukrainlased on. Sest need on renditööjõud ja ajutiste lubadega Eestis töötajad. Neile ei pea maksma keskmist palka. Saab maksta näo järgi või üldse üle lasta. Sellest ametlikust kvoodi võõrtööliste hulgast 1315 aastas moodustab see 20 000 ju sellise vähese pisku, et ei vääri märkimist.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 04.03.2019 09:55:39 vasta tsitaadiga

Sain aru, et need Pärnu metallifirmade ja Saaremaa põllumajanduse näited on pigem keskmine jagatud 2-2,5X .
Ehk see kvoot on BS.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.03.2019 12:58:22 vasta tsitaadiga

Lõuna-Eesti maakohtades jah ukrainlasi kasutatakse. Rendituna pigem kui otse.
Lõppkokkuvõttes tuleb sama hind suhteliselt, mis mõnele abitöölisele, aga kui mees ei sobi, saab ära saata ilma liigselt pabereid määrimata ja uued asemele, ei ole vaja mingeid koondamisi ja koondamistasusid.
Riided, elamiskohad jms on ka rendifirmade pakkujate mure.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 13:04:14 vasta tsitaadiga

Vahendajad teenivad päris hästi sellega. 1 tööline 1000euri, ise siis tegelevad paberitega ja toovad.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 17:35:23 vasta tsitaadiga

mulle ka üks paluks icon_razz.gif
_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MatchMaker
Kreisi kasutaja
MatchMaker

liitunud: 23.06.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.03.2019 21:08:22 vasta tsitaadiga

link :: Islamic State Fighter Got Medical Treatment in Sweden, Then Returned to Fight

https://www.expressen.se/gt/is-terroristen-fick-vard-i-sverige-reste-sedan-tillbaka-till-syrien/
...

Dozens arrested for erecting giant cross in Lesbos meant to deter migrants
https://www.euronews.com/2019/03/04/dozens-arrested-for-erecting-giant-cross-in-lesbos-meant-to-deter-migrants
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  Pagulaste/immigrantide teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 159, 160, 161 ... 234, 235, 236  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.