|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
20.02.2019 18:14:52
|
|
|
Asjalik jah, ehk sama statistika mis soomlaste endaga. Afgaanid suisa 30X hullemad
Seega üleskutse: oleme nii traumeeritud, et tuleks kohe hunnik pagulasi ka meile võtta
Tõsiselt hea, et vähemalt hetkel meil siin mingit suurt raha pagulaste toomisel pole - jääb mulje, et mõni tookjs neid kohe kuhjaga ja hakkaks farmima.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
630
HV kasutaja
liitunud: 21.01.2004
|
20.02.2019 19:25:54
|
|
|
| Magic kirjutas: |
Asjalik jah, ehk sama statistika mis soomlaste endaga. Afgaanid suisa 30X hullemad
Seega üleskutse: oleme nii traumeeritud, et tuleks kohe hunnik pagulasi ka meile võtta
Tõsiselt hea, et vähemalt hetkel meil siin mingit suurt raha pagulaste toomisel pole - jääb mulje, et mõni tookjs neid kohe kuhjaga ja hakkaks farmima. |
Kust sul selline mulje jäänud on? Keegi, mitte ükski erakond (isegi sotsid mitte) pole tahtnud kunagi kedagi kuhjaga tuua.
Ainukesed, kes seda kisavad, on EKRE.
|
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kassmees
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.01.2007
|
21.02.2019 00:21:27
|
|
|
Ei imesta. Oma osa sellele võib anda meie rahva hulgas leviv veider uskumus, et "vallutatud" naise noorus määrab vallutaja "mehisuse" teiste meeste silmis. Nii jahitakse tüdrukuid vanuses, kus neil juba rinnad kerkivad, aga vanus ei mahu veel seadusega lubatud alampiiri. Jah, päris laste võrgutamist taunivad sellisedki mehed. Aga laps muutub nende silmis naiseks kohe, kui tal ilmnevad nende arvates naiselikud kehalised tunnused.
|
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
46 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
21.02.2019 00:46:19
|
|
|
| Kassmees kirjutas: |
Ei imesta. Oma osa sellele võib anda meie rahva hulgas leviv veider uskumus, et "vallutatud" naise noorus määrab vallutaja "mehisuse" teiste meeste silmis. Nii jahitakse tüdrukuid vanuses, kus neil juba rinnad kerkivad, aga vanus ei mahu veel seadusega lubatud alampiiri. Jah, päris laste võrgutamist taunivad sellisedki mehed. Aga laps muutub nende silmis naiseks kohe, kui tal ilmnevad nende arvates naiselikud kehalised tunnused. |
https://www.propastop.org/2019/02/07/4701/
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.02.2019 01:49:51
|
|
|
Hm, kuskile on kadunud minu otseviide Soome statistikale kus ma need numbrid detsembris-jaanuaris välja tõin.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
21.02.2019 09:22:58
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
anubis, kas isegi Propastopi allikas sulle ei sobi? Vaatasid seda üldse?
Või on ikka nii suur valge mehe vihkamine verre sulle läinud ülikoolis? |
Ta ei saa sellest aru, õieti ei taha tunnistada. Tema väide oli ju toona ilmselge vale. Õieti mida selle statistika valimiga näidata üritas.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.02.2019 09:52:41
|
|
|
Misasja? Kes seda väitis?
Ma lihtsalt ütlesin, et olen sama asja juba jaganud. Kuna samal teemal seda soome kollase ajakirjanduse statistikaviidet ilma allikateviideteta lehvitati justkui millegi tõestuseks.
Edit:Mida krdit..miks võetakse maha ametliku statistika viide?
viimati muutis anubis 21.02.2019 09:53:50, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Rasmus
HV veteran
liitunud: 30.12.2002
|
21.02.2019 09:52:52
|
|
|
| ot: |
| Kustutasin kasutaja ja/või tema võimaliku lähedasega seotud ebasobivad postitused. Palun jääda teemasse. |
|
|
| Kommentaarid: 49 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
21.02.2019 09:55:09
|
|
|
| Huh probleem lahendatud, tänks
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
21.02.2019 12:42:23
|
|
|
Ma arvan, et päris paljud ei loe su tekste enam läbi korralikult. Ja süüdi on selles mõlemad pooled.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
21.02.2019 12:48:38
|
|
|
| Vaba maa, lõppeks. Kui kellelgi faktiviited ärevushäireid tekitavad siis ongi mugavam kuskile pehmesse pooltõtte peitu pugeda.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
25.02.2019 15:58:18
|
|
|
Venelased Eestis koloraadolindikesega kutsuvad ka sinus ainult "Pendel" väljaütlemise esile?
Ma pigem kasutan sama algustähega kuid ühte teist kohta kuhu nad saata võiks iseloomustavat sõna.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.03.2019 17:46:00
|
|
|
Huvitav artikkel, mõtteainet jagub tõesti.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
02.03.2019 20:40:36
|
|
|
Mõtleme. Kui isad tunnistavad omaks, on muidugi õigus isamaale minna.
Pagulased ? 2017 Filipiinide kodanike taotlused .
Jaapan - 4897
USA - 374
Lõuna-Korea - 246
Austraalia - 190
Brasiilia - 158
UK - 97
Küpros - 87
Itaalia - 82
Saksamaa - 25
Rootsi - 24
Austria - 14
Norra - 7
Kreeka - 6
Belgia - 5
Taani - 5
Iiri - 5
Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
02.03.2019 20:44:26
|
|
|
| Statistika puhul on oht eksida, kui taustinfosse ei süübi. Pole teada, kui suur osa neist lastest on taotluse teinud. Elatakse küllalt vaestes tingimustes, isa kohta info puudub või pole kontakti saadud jne. Ehk siis ma selle statistika järgi sügavaid järeldusi ei teeks.
|
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DODONPACHI
HV veteran

liitunud: 12.10.2005
|
03.03.2019 20:41:59
|
|
|
| Jänes kirjutas: |
| Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda. |
Kuule, siin foorumis küttis mõni hüsteeriat üles märksa väiksema numbri peale.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
03.03.2019 20:56:11
|
|
|
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.
Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...
EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
03.03.2019 21:28:52
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.
Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...
EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb. |
No Rootsi, Saksamaa ja Prantsuse sotsid ka kordavad seda mantrat edasi, probleemi pole, probleemi pole. Kes neis riikides on käinud, on näinud, et seal on see juba kaotatud lahing. Meie sotsid jäävad ka seda mantrat kordama, kuni on juba hilja. Kuna Eestis on juba eestlaste vs muulaste suhe u 60/40, siis stardiplatvorm võrreldes eelmainitud riikidega halvem.
| DODONPACHI kirjutas: |
| Jänes kirjutas: |
| Ehk siis kogu euroopa peale 357. Päris suur pagulasprobleem, kas pole. Kriisikomisjonid tuleks otsekohe kokku kutsuda. |
Kuule, siin foorumis küttis mõni hüsteeriat üles märksa väiksema numbri peale.  |
See 357 on terve euroopa peale. 500 M inimest.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
delef
HV veteran
liitunud: 12.12.2009
|
04.03.2019 00:36:46
|
|
|
| anubis kirjutas: |
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.
Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...
EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb. |
Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära
|
|
| Kommentaarid: 143 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
125 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.03.2019 00:38:40
|
|
|
| Minu tööd ei võta odavam tööjõud kunagi ära - või noh, kui AI meie kõigi töö ära võtab siis võib-olla.
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
04.03.2019 01:00:54
|
|
|
Tundub, et ÜRO migratsioonileppe toetajad on siiski ülekaalus, valijad on oma otsuse teinud.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
excalibur
HV Guru
liitunud: 24.01.2003
|
04.03.2019 01:13:20
|
|
|
| delef kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.
Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...
EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb. |
Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära |
looda saa, et tööle hakkavad töllerdavad linnavahel.
Ilmselt mõned pole helsingis käinud viimastel aastatel
Selle kvoodi ma loen suvalisel õhtul krisitiine selveril lettide vahel kokku
|
|
| Kommentaarid: 316 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
4 :: |
262 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.03.2019 01:14:42
|
|
|
| delef kirjutas: |
| anubis kirjutas: |
Eestis on alates 1997 aastast kokku asunud 217 pagulase staatuses isikut ja 228 täiendavat kaitse saanud isikut.
Maailm kestab ikka veel edasi, ei tea küll kui kaua...
EKRE (ja I* väitel) on tegemist suurima ohuga Eesti julgeolekule. Seda on suudetud uskuma panna ka oluline osa rahvastikust. Mis on päris kurb. |
Oota 5 aastat siis odavam tööjõud võtab su töö ära |
Millest tuleb odav tööjõud? Ukrainast tood töölisi, pead eesti keskmist maksma neile. Eesti töötajad paljud ei saa sedagi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
04.03.2019 01:16:33
|
|
|
| Ukrainlastele/slaavlastele tuleks näidata samasugust ust mida neegritele jms.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.03.2019 01:20:03
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Ukrainlastele/slaavlastele tuleks näidata samasugust ust mida neegritele jms. |
Kust sa töötajaid võtad siis? Saavad ukrainlased oma 1.5-2 kilo kätte, tööd teevad paremini ja rohkem kui eestlased. Nt enamus metsa firmasi ukrainlaste toel elabki. Eestis pole võtta metsamehi.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
04.03.2019 01:24:13
|
|
|
| Pole veel sellist ukrainlast näinud. Lihtsalt isiklikud kogemused.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kontakt
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2007
|
04.03.2019 01:28:25
|
|
|
Kõige naljakam on see, kuidas Soomes töötavad mugavuspagulased võtavad migratsiooni kohta sõna ja kõige häälekamalt nõuavad ukrainlaste jt Eestist lahkumist.
_________________
 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.03.2019 01:32:00
|
|
|
| MatchMaker kirjutas: |
| Pole veel sellist ukrainlast näinud. Lihtsalt isiklikud kogemused. |
Terve lõuna eesti täis selliseid. Jah, mingi maasika ärikad jne scammivad räigelt neid ei arvesta. Praegu oleks vaja 60 töötajat, no pole võtta eestis, keegi ei viitsi ega jaksa füüsilist tööd teha. Ega ukrainlastega ka raske, räme mongoleid võib sealt sattuda, valetatakse et osatakse kõike, aga tegelt ei. Teevad oma töö ära, enamus palka saadetakse koju naisele, vanematele. Sealne 200euri kuus on ikka absurd.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
anubis
HV Guru

liitunud: 08.06.2002
|
04.03.2019 01:39:53
|
|
|
Kõlab nagu eestlased Soomes ja soomlaste jutt. Või siis Rootsis ja rootslased.
Ikka igaüks peab oma kodus olema ja ei tohi mujale minna. Nii on õige.
/s
|
|
| Kommentaarid: 337 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
283 |
|
| tagasi üles |
|
 |
NightStriker
HV veteran
liitunud: 24.07.2007
|
04.03.2019 02:15:09
|
|
|
..
_________________ Allverelaev sukeldub määramata ajaks...
viimati muutis NightStriker 08.04.2024 00:33:05, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
63 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
04.03.2019 02:26:20
|
|
|
| Noh need meie soss-sepad käivad samamoodi soomes. Kui lubatakse võileiva raha eest töötajat, siis ju tausta kontrollida ei viitsita.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Jänes
HV kasutaja
liitunud: 16.11.2003
|
04.03.2019 08:55:02
|
|
|
| hkurujo88r kirjutas: |
Millest tuleb odav tööjõud? Ukrainast tood töölisi, pead eesti keskmist maksma neile. Eesti töötajad paljud ei saa sedagi. |
Näib, et sa jagad seda asja. Väga hea !
Tõsi on, et neile 1315 kvoodi võõrtöölisele pead maksma vähemalt eesti keskmist. Palju seal ukrainlasi on, ei tea.
Samas muidugi ei vääri märkimist need 20 000 võõrtöölist, kellest 15 000+ ukrainlased on. Sest need on renditööjõud ja ajutiste lubadega Eestis töötajad. Neile ei pea maksma keskmist palka. Saab maksta näo järgi või üldse üle lasta. Sellest ametlikust kvoodi võõrtööliste hulgast 1315 aastas moodustab see 20 000 ju sellise vähese pisku, et ei vääri märkimist.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
04.03.2019 09:55:39
|
|
|
Sain aru, et need Pärnu metallifirmade ja Saaremaa põllumajanduse näited on pigem keskmine jagatud 2-2,5X .
Ehk see kvoot on BS.
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
04.03.2019 12:58:22
|
|
|
Lõuna-Eesti maakohtades jah ukrainlasi kasutatakse. Rendituna pigem kui otse.
Lõppkokkuvõttes tuleb sama hind suhteliselt, mis mõnele abitöölisele, aga kui mees ei sobi, saab ära saata ilma liigselt pabereid määrimata ja uued asemele, ei ole vaja mingeid koondamisi ja koondamistasusid.
Riided, elamiskohad jms on ka rendifirmade pakkujate mure.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
04.03.2019 13:04:14
|
|
|
| Vahendajad teenivad päris hästi sellega. 1 tööline 1000euri, ise siis tegelevad paberitega ja toovad.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
04.03.2019 17:35:23
|
|
|
mulle ka üks paluks
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
MatchMaker
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.06.2007
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|