Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2018 22:36:58 vasta tsitaadiga

teatud ringkonnas juba liikleb sõnkakõlks, et kui 1a-st ei saa kaupa kätte siis said "nymphi" icon_lol.gif

Selgituseks olgu öeldud, et "Nymph" taga peitub üks eesti vähetuntud striimer kes mingi aeg vaatajaid mingi cs:go skinnide giveawaydega scammis vms icon_biggrin.gif Ja antud isik töötab 1a-s beer_yum.gif

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 20.12.2018 22:55:44 vasta tsitaadiga

Tellisin ka 13.12 omale Galaxy Watch kella (mujal hind 290, sealt sain alega 250ga). Alguses oli et kaup kätte 18ndal, mõtlesin oh vägev! Siis muutus 19ks.. ja 19.12 tuli e-mail et tellimus välja saadetud (hommikul kl 10), mõtlesin oh yess saan 20ndal ehk täna kätte. Kl 17 polnud smartpostilt sms-i tulnud, helistasin küsisin millal lootust saada on või ehk on neil palju tööd vms, sain vastuse et pakk jõudis alles täna neile sorteerimiskeskusesse ja homseks siis peaks automaadis olema. Pärast lugesin ka FB-s tagasisidet siis olen õnnelik et üldse alla nädala oma kella kätte saan (vähemalt loodan et ikka saan kuna pakk peaks juma Itella käes olema). Edaspidi võtan ka õppust et juhul kui olulist hinnasäästu ei tule siis tasub mujalt osta.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2018 23:16:06 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
teatud ringkonnas juba liikleb sõnkakõlks, et kui 1a-st ei saa kaupa kätte siis said "nymphi" icon_lol.gif

Selgituseks olgu öeldud, et "Nymph" taga peitub üks eesti vähetuntud striimer kes mingi aeg vaatajaid mingi cs:go skinnide giveawaydega scammis vms icon_biggrin.gif Ja antud isik töötab 1a-s beer_yum.gif


tean jah sellepärast ise tegemist ei tee.
ja ta mitte lihtsalt ei tööta seal vaid on ka kõrgemal positsioonil järeldused tehke ise:D
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 15:17:19 vasta tsitaadiga

Suvel sai nõudepesumasin ja pesumasin ostetud, tarniti normaalselt, nüdao vist kulus. Poiss tellis sealt kaks telekat, sügisel tarniti lubatud ajal, praegu lubati uuel aastal, näis.
Kui tarvis, siis tellin jälle. thumbs_up.gif

EDIT: täna juba toodi ära. thumbs_up.gif

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 29.12.2018 21:35:38 vasta tsitaadiga

Praegu viimane tellimus oli küll kiire.

25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema?

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 21:39:14 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.

25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema?



kõigil eestis müüdavatel asjadel PEAB OLEMA eesti keelne manuaal!!!
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 149
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 29.12.2018 21:52:41 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
Mirc kirjutas:
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.

25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema?



kõigil eestis müüdavatel asjadel PEAB OLEMA eesti keelne manuaal!!!

Võimalik, et tellisin mingisuguse noname toote, millele pole eesti keelt kaasa pandud. Kontaktivaba termomeeter sai võetud.
Ja ennegi tellinud igasugu asju, kes pole olnud juhendit eesti keelsena. Varasemalt lihtsalt olnud asjad, mille kasutamine on loogiline ja saab aru.
Lihtsalt ostetu aparaadil funktsioonid ja oleks tahtnud täpsemalt teada, et mis ja kuidas. Ise näppimisega miskit vist aru saanud. Eks saab hakkama.

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 22:37:48 vasta tsitaadiga

Need termokad on suht ägedad asjad. Vana oldschool elavhõbedaga mõõdad 36.4 ja see näitab 37.1 samal ajal icon_razz.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 17:01:56 vasta tsitaadiga

Mirc kirjutas:
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.

25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema?


Mina olen harilikult tootja saidilt selle manuaali saanud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 15:57:10 vasta tsitaadiga

Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Creat_1
HV veteran
Creat_1

liitunud: 29.11.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 02:45:09 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole.


Tarbijakaitseamet kirjutas:
Kaupleja peab tarbijale kauba ostuhinna, sh saatmiskulud, tagastama 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest.
Kommentaarid: 103 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
avrn
Kreisi kasutaja

liitunud: 16.02.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 08:00:38 vasta tsitaadiga

ivokas kirjutas:
Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole.

Pikad pühad olid vahepeal, ilmselt seetõttu.
Kommentaarid: 5 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ivokas
HV veteran
ivokas

liitunud: 14.10.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.01.2019 10:08:02 vasta tsitaadiga

Tegelikult oli minu mulka. Täitsa unustasin, millise kaardiga makstud sai icon_redface.gif Raha on korrektselt tagasi kantud, vabandasin ka nende ees.
_________________
Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta!
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
time123
HV Guru
time123

liitunud: 11.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 10:42:41 vasta tsitaadiga

52 sendised toitekaablid: https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/buroo_ja_kirjatarbed/cables_juhtmed_kaablid/logilink_power_cord_iec_c13_black_18m
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 179
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 11:23:04 vasta tsitaadiga

time123 kirjutas:
52 sendised toitekaablid: https://www.1a.ee/arvutitehnika_burootarbed/buroo_ja_kirjatarbed/cables_juhtmed_kaablid/logilink_power_cord_iec_c13_black_18m
Nii..?
https://www.hinnavaatlus.ee/990088/logilink-cp090-power-cord-180m/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 21:35:59 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi on ka sellist juhust olnud, et ostad 1a-st suht kalli mänguarvuti, mis on juba kasutatud ja parooli all? Täna nii läks. Öeldi, et pakend korraks avatud ja seejärel tagastatud. Tegelikult Win eestikeelne ja parooli all. Kõige lollim see, et läks kingiks.
_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 22:28:18 vasta tsitaadiga

tundub, et said päris korralikult nymfi icon_eek.gif

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid icon_biggrin.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.01.2019 12:03:42 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:
tundub, et said päris korralikult nymfi icon_eek.gif

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid icon_biggrin.gif

Mind teavitati enne ostu, et pakend avatud ja arvuti korraks käivitatud. Kuna tegemist Asus ROG komplektiga, kus lisaks arvutile veel kõrvaklapid, hiir ja seljakott, siis kontrollisin üle, et kõik asjad olemas. Hiirt polnud kuid toodi kohe tagaruumist. Toteplokk ja juhtmed olid kõik kiledes ja kinni. Ei osanud nagu midagi kahtlast näha. Kodus selgus, et Win eestikeelne ja parooli all. Jah, ma tean, kuidas resettida windoosat, aga asi on põhimõttes. Lubati järgmise nädala keskpaigaks uus ja kinnine komplekt organiseerida. Eks näis, mis saab.

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrek11
HV vaatleja

liitunud: 22.05.2006




sõnum 18.01.2019 12:56:20 vasta tsitaadiga

Wiltz kirjutas:

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid icon_biggrin.gif


Kahjuks endalgi viimase elektroonika ostuga 1a'st kaasnes kodus avastatud katkised kinnituskleepsud pakendil. Otseselt masinal viga ei paistnud ja jäi sel korral kaebus tegemata.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Amdfan
HV Guru

liitunud: 23.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 18:11:05 vasta tsitaadiga

indrek11 kirjutas:
Wiltz kirjutas:

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid icon_biggrin.gif


Kahjuks endalgi viimase elektroonika ostuga 1a'st kaasnes kodus avastatud katkised kinnituskleepsud pakendil. Otseselt masinal viga ei paistnud ja jäi sel korral kaebus tegemata.


Sama siin, aga kuna tegemist oli pardliga ja tootel oli kasutusjäljed näha, siis nõudsin uut. 1a vabandas ja nädala pärast sain päris uue toote kätte.
Kommentaarid: 362 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 330
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 11:19:17 vasta tsitaadiga

Tellisin paar lauamängu. Tarneajaks lubati 12 päeva. Otseselt kiiret ei olnud ka nende asjade kätte saamisega. Nüüd on juba 12 päeva möödas ja paistab, et tellimuse töötlemisega pole kaugemale jõutud. Kauba saabumise aega lükati edasi ja mingit teavitust selle kohta ei tulnud.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SiMka
HV kasutaja
SiMka

liitunud: 01.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 11:21:36 vasta tsitaadiga

Tavaline lugu 1A'ga ju.. Ma tellisin kunagi teleri seinakinnituse. Poolteist kuud ei kuulnud neist midagi, oli "töötlemises" ja seejärel lasin canceldada - kaua sa ikka jõuad üht väikest vidinat oodata.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 10:58:58 vasta tsitaadiga

Nüüd 13 päeva hiljem tuleb meil:
tsitaat:
Teavitame Teid, et antud tooted said kahjuks laost otsa:
• Classic World Etna Games Domino 28pcs


Jälgimise lingi peal näitab, et tellimus on lihtsalt tühistatud. Väga tore, et mingit lahendust ei pakutud. Ülejäänud tellimuse oleks võinud nagu täita. Mis seal ikka, tuleb mõistlikust kohast siis asjad tellida. Järgmine kord sealt enam ei telli.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 11:34:45 vasta tsitaadiga

s1c2i3m4m5 kirjutas:
Tellisin paar lauamängu. Tarneajaks lubati 12 päeva. Otseselt kiiret ei olnud ka nende asjade kätte saamisega. Nüüd on juba 12 päeva möödas ja paistab, et tellimuse töötlemisega pole kaugemale jõutud. Kauba saabumise aega lükati edasi ja mingit teavitust selle kohta ei tulnud.

Spoiler Spoiler Spoiler



Saabumis aeg peaks olema ikka millal kaup saabub 1a.ee-sse ?

Tellisin ka nänni (klapid,helikaart jne ) ja raha maksin 12.01 ja saabumis ajaks on 24.1 ja hetkel on tellimus "töötlemisel".


Samas mul oli ka kunagi juhus ku sai tellitud vesijahutuse. ootasin 1 kuu ja siis öeldi et "ups, seda neil enam ei olegi".

Raha sain muidugi tagasi aga ikakgi. Võtab ikka aega icon_lol.gif

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 14:03:42 vasta tsitaadiga

Tegin tellimuse (tarneajaks oli 2-4 tööpäeva) reedel (18.01) lõuna paiku ja eile (21.01) tuli ca kell 17 SMS, et kaup esinduses järeletulemiseks valmis thumbs_up.gif
_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sergi
HV kasutaja

liitunud: 26.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 20:00:12 vasta tsitaadiga

Kas 1a realiseerib mingeid jääke?
Olen ka mõned kasutatud ja kahtlased asjad saanud, mõtlesin, et tegijal ikka juhtub ja pood vahetas nad ümber.
Aga paistab, et kisub süstemaatiliseks...
Kommentaarid: 65 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ajnurm
Kreisi kasutaja
ajnurm

liitunud: 10.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.01.2019 21:28:20 vasta tsitaadiga

ajnurm kirjutas:
Wiltz kirjutas:
tundub, et said päris korralikult nymfi icon_eek.gif

seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid icon_biggrin.gif

Mind teavitati enne ostu, et pakend avatud ja arvuti korraks käivitatud. Kuna tegemist Asus ROG komplektiga, kus lisaks arvutile veel kõrvaklapid, hiir ja seljakott, siis kontrollisin üle, et kõik asjad olemas. Hiirt polnud kuid toodi kohe tagaruumist. Toteplokk ja juhtmed olid kõik kiledes ja kinni. Ei osanud nagu midagi kahtlast näha. Kodus selgus, et Win eestikeelne ja parooli all. Jah, ma tean, kuidas resettida windoosat, aga asi on põhimõttes. Lubati järgmise nädala keskpaigaks uus ja kinnine komplekt organiseerida. Eks näis, mis saab.

No nii, sain täna kinnises pakendis uue komplekti kätte. Kas ma veel kunagi sealt midagi ostan, ei tea. Kuni paarikümneeuroseid jubinaid võib-olla ostan, midagi suuremat ja kallimat - ilmselt mitte. On teisigi poode.

_________________
Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG!
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maxfox04
HV veteran

liitunud: 08.02.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2019 22:04:59 vasta tsitaadiga

Sai ka tellitud kaup 1a-st.
23.01 maksin raha, lubati kaupa 30.01-ks. Siis sai see edasi lükatud 31.01, ja kui kuupaev saabus, siis lükati veel edasi 06.02-ks.
Täna sain aga kaupa kätte.
Arvestades 1a mainet ütleks, et isegi kiiresti kätte sain (ja et üldse kaupa sain). Seega võib kokkuvõttes nimetada tehingu positiivseks.

_________________
Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print.
Kommentaarid: 301 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 222
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.02.2019 22:59:13 vasta tsitaadiga

Minu xiomi klapid on juba 2 kuud garantiis läbi 1a.ee. pole isegi vastanud kas üldse kätte said ... ugh.


Üldiselt ma enam ei telli ühtegi asja 1a.ee-st.
Pigem maksan veidi rohkem ja tellin arvutikeskusest vms

_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 00:33:16 vasta tsitaadiga

Wusses kirjutas:
Pigem maksan veidi rohkem ja tellin arvutikeskusest vms

Ennustan hullemat ebaõnnestumist kui 1a.ee poega icon_lol.gif
Kommentaarid: 751 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 564
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 11:34:59 vasta tsitaadiga

Arvitikeskusega võib tõesti nihu minna. Seda enam, et sellist poodi enam aastaid ei eksisteeri icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 12:04:18 vasta tsitaadiga

Ah kurat jah... Arvutitark *
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:29:30 vasta tsitaadiga

1a teeb ikka korralikku kliendi pettust. Pühapäeval vaadatud monitor, maksis 505eur. Täna - ''MUST KOLMAPÄEV'' kampaania ajal, maksab sama molu 575eur. Lahuta sealt 13% maha ja saad pm sama hinna mis mõned päevad varem.
Palju õnne 1a!!

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:37:06 vasta tsitaadiga

sellisel asjal muidugi põhineb terve eesti kaubandusmaastik ja turg icon_lol.gif noh, võibolla mõne erandiga aga üleüldiselt siiski...mitte, et see nüüd asja kuidagi õigustaks but just sayin. need igasugused "kampaaniad" on enamasti lollus nagunii, eriti aga siis kui mõne eesti kaupmehe juures sellist plakatit näed. kampaania on lihtsalt tänase päeva reklaamitripp enda nähtavaks tegemiseks. see on koheselt märk sellest, et KINDLASTI tuleb kontrollida ja võrrelda, et mis pakutavate toodete tegelik hind on. eriti kui kampaania nimi on must kolmapäev icon_lol.gif okse.gif + eks teatavat loogikat tuleb alati kasutada nii ehk naa hindu vaadates, mitte kunagi ei maksa eeldada, et kui kuskil on kirjas "soodne hind" siis see ka tegelikult soodne hind on - enamasti vastupidi
_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 13.02.2019 18:40:50 vasta tsitaadiga

Kui see on vaid ühe või mõne tootega nii, siis on ka variant, et kui alguses vaatasid hinda, siis oli see ühest laost saadaval aga pärast hiljem vaadates oli sealt otsas ja on saadaval kallim versioon. Ehk siis pood ei olegi midagi valesti teinud.
Ei ole 1A'ga seotud aga enda tööga seoses on sellised olukorrad pm igapäevased.
Kommentaarid: 209 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 175
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 19:29:12 vasta tsitaadiga

Eks selline skeem on loomulikult üldlevinud. Seda enam, siis öelge otse välja, et see on pa*k. Mõttetu tilulilutamine.
_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wiltz
HV Guru

liitunud: 28.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 19:41:47 vasta tsitaadiga

välja öelda ju ei saa, siis ei õnnestu enam inimesi sellega kohale meelitada icon_biggrin.gif asja mõte on ikka selles, et naiivseid oma kauplusesse ostlema tõmmata nende kõikvõimalike pidevate kampaaniatega. mujal euroopas poodides päris pidev kampaania ikka ei ole, teatud tooted on küll koguaeg allahinnatud aga mingit "musta kolmapäeva" ei ole iga kolmapäev ja musta reedet iga reede.

hea kohalik näide on viking line, neil on koguaeg kampaania. sõna otsese mõttes üks lõputu kampaania ongi. aga noh küll selle vahega, et nemad reaalselt ka pakuvad reegline kõige soodsamat hinda laevaga soome sõiduks. on see siis parasjagu 8 või 10 või 12 eurot. kui nad teeksid lihtsalt odava pileti siis ilmselt tekitaksid omale mingi "odavfirma" maine. toidupoodides on täiesti tavaline taks, et toodete hinnad kõigepealt enne "allhindlusi" kleebitakse 50% kallimaks ja siis tehakse 30% alla thumbs_up.gif

_________________
"There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins."
Kommentaarid: 275 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 9 :: 3 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
metskotkas
HV kasutaja
metskotkas

liitunud: 05.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 23:47:05 vasta tsitaadiga

Välja ütlemise all pidasin ma silmas klienti. Kui märkate, et hindadega on niimoodi tehtud, öelge julgelt välja.
Sellepärast ka siia kirjutasin( helistasin ka 1a'sse)

_________________
“We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.”
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 31
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 15:11:36 vasta tsitaadiga

Tellisin ühe panni, tarneaeg
tsitaat:

Eeldatav kauba saabumise aeg:
25. veebruar, 2019

Asjaga kiiret pole. Hind oli harju keskmine, aga mujalt seda lihtsalt saada pole.
Vist hakatakse Soomes alles panni valmistama icon_razz.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mart57
HV kasutaja


liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 20:03:26 vasta tsitaadiga

Tellisin läpakale koti 30.01 siis oli tarneaeg 07.02 mis peale paari päeva muutus 25.02 ja täna
tuli lakooniline teade et on üldse laost otsas. Kodulehel oli saada küll aga mitmekordselt tõusnud hinnaga.☠

_________________
mart57
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freddys
Kreisi kasutaja
freddys

liitunud: 14.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.02.2019 00:07:28 vasta tsitaadiga

Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates icon_evil.gif
_________________
Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge!
Kommentaarid: 88 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 02:12:54 vasta tsitaadiga

Võibolla peavad siiani Hiina Uut Aastat
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 15:57:22 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Tellisin ühe panni, tarneaeg
tsitaat:

Eeldatav kauba saabumise aeg:
25. veebruar, 2019

Asjaga kiiret pole. Hind oli harju keskmine, aga mujalt seda lihtsalt saada pole.
Vist hakatakse Soomes alles panni valmistama icon_razz.gif

Saab ka kiiremini asju kui kirjas thumbs_up.gif
tsitaat:
Teavitame hea meelega, et Teie tellimus on välja saadetud!

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 17:00:22 vasta tsitaadiga

freddys kirjutas:
Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates icon_evil.gif


Mul juhtus sama asi. Tellisin paar päeva tagasi toote ja oli kirjas paaripäevane tarneaeg. Ootamatult muudeti see 6 märtsi peale.


viimati muutis firemark 28.02.2019 12:15:43, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Chaza!
HV veteran
Chaza!

liitunud: 18.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 17:15:44 vasta tsitaadiga

Tellisin 13.02.2019 Xiaomi kella, lubati: 18.02.2019 saata. Aga 15.02.2018 tuli juba sõnum, et pakk on kohal. icon_smile.gif
_________________
Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual
Kommentaarid: 59 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
AlvinL
Kreisi kasutaja
AlvinL

liitunud: 04.03.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 20:11:15 vasta tsitaadiga

metskotkas kirjutas:
( helistasin ka 1a'sse)

Kunagi, kui sinistema silmadega olin, siis samamoodi helistasin tubli kodanikuna 1a-sse, et teavitada neid teatavatest ebaloogilistustest kauba hindade osas. Viisakalt väljendudes mind saadeti pikalt icon_biggrin.gif

_________________
Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Wusses
mehine eesti muffin
Wusses

liitunud: 31.03.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.02.2019 06:30:05 vasta tsitaadiga

Noo. Mul istuvad ühed klapid garantiis 2 kuud juba nii et nad pole isegi inforeerinud kas said üldse klapid kätte. XD
_________________
Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele.
Kommentaarid: 345 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 282
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 12:15:50 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
freddys kirjutas:
Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates icon_evil.gif


Mul juhtus sama asi. Tellisin paar päeva tagasi toote ja oli kirjas paaripäevane tarneaeg. Ootamatult muudeti see 6 märtsi peale.


Endiselt ootan kaupa, nüüd muudeti ära tarneajaks 13 märts. Kirjutasin ka neile nad ütlesid samuti eeldatav tarne selline.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
enigma
Kreisi kasutaja
enigma

liitunud: 13.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 13:49:05 vasta tsitaadiga

Tellisin kunagi neilt rattakompuutri Sigma.Sain kätte kasutatud ja porise toote mis vahetult enne müüki oli jalgrattalt maha keeratud.
Selliseid asju juhtub ainult Eestis.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirc
HV kasutaja
Mirc

liitunud: 18.08.2010




sõnum 16.03.2019 02:17:41 vasta tsitaadiga

Tellisin ~15 eurosed 2.1 arvutikõlarid, et tööl läpaka kõlaritest miskit paremat heli välja imeda.

Poleks seda kirja hetkel kirjutanud, kui eespool poleks mainitud, et sai kasutatud asja.
Karpi avades tundus juba, et pakk elu natukene näinud. Igatahes avasin karbi ja oli kohe näha, et kerge tolm peal ja mõned kriipsud. See kast, mis meenutab subwooferit, siis selle kõlari sees iganes ümmargune osa oli sisse pressitud.
Igatahes kõlarid töötavad ja kuna nad tööl väga nähtaval kohal pole, siis ei viitsinud hakata jamama ja las olla. Polnud õnneks väga suur raha ja sain vähemalt natukene parema heli.

Teinekord ma lausa naudin toote avamist, millel kleeps peal ja mis pole kunagi avatud. Tead ausalt, et seda pole kasutatud ja saad ikka tutika asja.
Viimane aeg tarneajad nii pikad, et pole vahet, kas hiinast tellida või 1a. icon_biggrin.gif

_________________
▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Arvutifirmade, sidefirmade, logistikafirmade ja tootjate foorum »  1a.ee OÜ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 21, 22, 23, 24, 25, 26  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.