|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.12.2018 22:36:58
|
|
|
teatud ringkonnas juba liikleb sõnkakõlks, et kui 1a-st ei saa kaupa kätte siis said "nymphi"
Selgituseks olgu öeldud, et "Nymph" taga peitub üks eesti vähetuntud striimer kes mingi aeg vaatajaid mingi cs:go skinnide giveawaydega scammis vms Ja antud isik töötab 1a-s
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
20.12.2018 22:55:44
|
|
|
| Tellisin ka 13.12 omale Galaxy Watch kella (mujal hind 290, sealt sain alega 250ga). Alguses oli et kaup kätte 18ndal, mõtlesin oh vägev! Siis muutus 19ks.. ja 19.12 tuli e-mail et tellimus välja saadetud (hommikul kl 10), mõtlesin oh yess saan 20ndal ehk täna kätte. Kl 17 polnud smartpostilt sms-i tulnud, helistasin küsisin millal lootust saada on või ehk on neil palju tööd vms, sain vastuse et pakk jõudis alles täna neile sorteerimiskeskusesse ja homseks siis peaks automaadis olema. Pärast lugesin ka FB-s tagasisidet siis olen õnnelik et üldse alla nädala oma kella kätte saan (vähemalt loodan et ikka saan kuna pakk peaks juma Itella käes olema). Edaspidi võtan ka õppust et juhul kui olulist hinnasäästu ei tule siis tasub mujalt osta.
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
20.12.2018 23:16:06
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
teatud ringkonnas juba liikleb sõnkakõlks, et kui 1a-st ei saa kaupa kätte siis said "nymphi"
Selgituseks olgu öeldud, et "Nymph" taga peitub üks eesti vähetuntud striimer kes mingi aeg vaatajaid mingi cs:go skinnide giveawaydega scammis vms Ja antud isik töötab 1a-s |
tean jah sellepärast ise tegemist ei tee.
ja ta mitte lihtsalt ei tööta seal vaid on ka kõrgemal positsioonil järeldused tehke ise:D
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
29.12.2018 15:17:19
|
|
|
Suvel sai nõudepesumasin ja pesumasin ostetud, tarniti normaalselt, nüdao vist kulus. Poiss tellis sealt kaks telekat, sügisel tarniti lubatud ajal, praegu lubati uuel aastal, näis.
Kui tarvis, siis tellin jälle.
EDIT: täna juba toodi ära.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
29.12.2018 21:35:38
|
|
|
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.
25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema?
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
29.12.2018 21:39:14
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.
25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema? |
kõigil eestis müüdavatel asjadel PEAB OLEMA eesti keelne manuaal!!!
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
29.12.2018 21:52:41
|
|
|
| siven kirjutas: |
| Mirc kirjutas: |
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.
25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema? |
kõigil eestis müüdavatel asjadel PEAB OLEMA eesti keelne manuaal!!! |
Võimalik, et tellisin mingisuguse noname toote, millele pole eesti keelt kaasa pandud. Kontaktivaba termomeeter sai võetud.
Ja ennegi tellinud igasugu asju, kes pole olnud juhendit eesti keelsena. Varasemalt lihtsalt olnud asjad, mille kasutamine on loogiline ja saab aru.
Lihtsalt ostetu aparaadil funktsioonid ja oleks tahtnud täpsemalt teada, et mis ja kuidas. Ise näppimisega miskit vist aru saanud. Eks saab hakkama.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
29.12.2018 22:37:48
|
|
|
Need termokad on suht ägedad asjad. Vana oldschool elavhõbedaga mõõdad 36.4 ja see näitab 37.1 samal ajal
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
31.12.2018 17:01:56
|
|
|
| Mirc kirjutas: |
Praegu viimane tellimus oli küll kiire.
25 maksin rahad ära. 27 teavitus, et said raha ja täna hommikul oli dpd pickupis pakk.
Kuidas on muidu nende asjadega, et kui tehniline seade, aga puudub eesti keelne manuaal. See tuleb kuskil välisriigist, siis ei peagi seda olema? |
Mina olen harilikult tootja saidilt selle manuaali saanud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
03.01.2019 15:57:10
|
|
|
Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Creat_1
HV veteran

liitunud: 29.11.2005
|
08.01.2019 02:45:09
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole. |
| Tarbijakaitseamet kirjutas: |
| Kaupleja peab tarbijale kauba ostuhinna, sh saatmiskulud, tagastama 14 päeva jooksul alates lepingust taganemisest. |
|
|
| Kommentaarid: 103 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
94 |
|
| tagasi üles |
|
 |
avrn
Kreisi kasutaja
liitunud: 16.02.2007
|
08.01.2019 08:00:38
|
|
|
| ivokas kirjutas: |
| Samas raha nad väga varmad tagasi kandma pole. Tühistatud sai tellimus kas 19, või 20 detsember, hetkel kontole laekumist veel toimunud pole. |
Pikad pühad olid vahepeal, ilmselt seetõttu.
|
|
| Kommentaarid: 5 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
5 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ivokas
HV veteran

liitunud: 14.10.2006
|
08.01.2019 10:08:02
|
|
|
Tegelikult oli minu mulka. Täitsa unustasin, millise kaardiga makstud sai Raha on korrektselt tagasi kantud, vabandasin ka nende ees.
_________________ Reisijate ja fekaali vedu kahekorruselise bussiga.
Praepelmeenid ja Vana Tallinn suudavad nii mõndagi muuta! |
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
time123
HV Guru

liitunud: 11.09.2005
|
|
| Kommentaarid: 204 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
179 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anna tooli
liitunud: 16.03.2006
|
|
| Kommentaarid: 365 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
17.01.2019 21:35:59
|
|
|
Kas kellelgi on ka sellist juhust olnud, et ostad 1a-st suht kalli mänguarvuti, mis on juba kasutatud ja parooli all? Täna nii läks. Öeldi, et pakend korraks avatud ja seejärel tagastatud. Tegelikult Win eestikeelne ja parooli all. Kõige lollim see, et läks kingiks.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
17.01.2019 22:28:18
|
|
|
tundub, et said päris korralikult nymfi
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
18.01.2019 12:03:42
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
tundub, et said päris korralikult nymfi
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid  |
Mind teavitati enne ostu, et pakend avatud ja arvuti korraks käivitatud. Kuna tegemist Asus ROG komplektiga, kus lisaks arvutile veel kõrvaklapid, hiir ja seljakott, siis kontrollisin üle, et kõik asjad olemas. Hiirt polnud kuid toodi kohe tagaruumist. Toteplokk ja juhtmed olid kõik kiledes ja kinni. Ei osanud nagu midagi kahtlast näha. Kodus selgus, et Win eestikeelne ja parooli all. Jah, ma tean, kuidas resettida windoosat, aga asi on põhimõttes. Lubati järgmise nädala keskpaigaks uus ja kinnine komplekt organiseerida. Eks näis, mis saab.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrek11
HV vaatleja
liitunud: 22.05.2006
|
18.01.2019 12:56:20
|
|
|
| Wiltz kirjutas: |
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid  |
Kahjuks endalgi viimase elektroonika ostuga 1a'st kaasnes kodus avastatud katkised kinnituskleepsud pakendil. Otseselt masinal viga ei paistnud ja jäi sel korral kaebus tegemata.
|
|
| Kommentaarid: 4 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
4 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Amdfan
HV Guru
liitunud: 23.06.2002
|
20.01.2019 18:11:05
|
|
|
| indrek11 kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid  |
Kahjuks endalgi viimase elektroonika ostuga 1a'st kaasnes kodus avastatud katkised kinnituskleepsud pakendil. Otseselt masinal viga ei paistnud ja jäi sel korral kaebus tegemata. |
Sama siin, aga kuna tegemist oli pardliga ja tootel oli kasutusjäljed näha, siis nõudsin uut. 1a vabandas ja nädala pärast sain päris uue toote kätte.
|
|
| Kommentaarid: 362 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
330 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
21.01.2019 11:19:17
|
|
|
Tellisin paar lauamängu. Tarneajaks lubati 12 päeva. Otseselt kiiret ei olnud ka nende asjade kätte saamisega. Nüüd on juba 12 päeva möödas ja paistab, et tellimuse töötlemisega pole kaugemale jõutud. Kauba saabumise aega lükati edasi ja mingit teavitust selle kohta ei tulnud.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SiMka
HV kasutaja

liitunud: 01.10.2005
|
21.01.2019 11:21:36
|
|
|
| Tavaline lugu 1A'ga ju.. Ma tellisin kunagi teleri seinakinnituse. Poolteist kuud ei kuulnud neist midagi, oli "töötlemises" ja seejärel lasin canceldada - kaua sa ikka jõuad üht väikest vidinat oodata.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
22.01.2019 10:58:58
|
|
|
Nüüd 13 päeva hiljem tuleb meil:
| tsitaat: |
Teavitame Teid, et antud tooted said kahjuks laost otsa:
• Classic World Etna Games Domino 28pcs |
Jälgimise lingi peal näitab, et tellimus on lihtsalt tühistatud. Väga tore, et mingit lahendust ei pakutud. Ülejäänud tellimuse oleks võinud nagu täita. Mis seal ikka, tuleb mõistlikust kohast siis asjad tellida. Järgmine kord sealt enam ei telli.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
22.01.2019 11:34:45
|
|
|
| s1c2i3m4m5 kirjutas: |
Tellisin paar lauamängu. Tarneajaks lubati 12 päeva. Otseselt kiiret ei olnud ka nende asjade kätte saamisega. Nüüd on juba 12 päeva möödas ja paistab, et tellimuse töötlemisega pole kaugemale jõutud. Kauba saabumise aega lükati edasi ja mingit teavitust selle kohta ei tulnud.
Spoiler 
|
Saabumis aeg peaks olema ikka millal kaup saabub 1a.ee-sse ?
Tellisin ka nänni (klapid,helikaart jne ) ja raha maksin 12.01 ja saabumis ajaks on 24.1 ja hetkel on tellimus "töötlemisel".
Samas mul oli ka kunagi juhus ku sai tellitud vesijahutuse. ootasin 1 kuu ja siis öeldi et "ups, seda neil enam ei olegi".
Raha sain muidugi tagasi aga ikakgi. Võtab ikka aega
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
beastbeats
HV Guru

liitunud: 26.12.2006
|
22.01.2019 14:03:42
|
|
|
Tegin tellimuse (tarneajaks oli 2-4 tööpäeva) reedel (18.01) lõuna paiku ja eile (21.01) tuli ca kell 17 SMS, et kaup esinduses järeletulemiseks valmis
_________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna... |
|
| Kommentaarid: 368 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
284 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sergi
HV kasutaja
liitunud: 26.03.2004
|
23.01.2019 20:00:12
|
|
|
Kas 1a realiseerib mingeid jääke?
Olen ka mõned kasutatud ja kahtlased asjad saanud, mõtlesin, et tegijal ikka juhtub ja pood vahetas nad ümber.
Aga paistab, et kisub süstemaatiliseks...
|
|
| Kommentaarid: 65 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
58 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ajnurm
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.06.2002
|
23.01.2019 21:28:20
|
|
|
| ajnurm kirjutas: |
| Wiltz kirjutas: |
tundub, et said päris korralikult nymfi
seda, et pakend on "korraks avatud ja seejärel tagastatud" öeldi muidugi kindlasti siis kui peale masina koju viimist oli selgunud, et see on juba kasutatud ja parooli all? mitte enne kui ostsid ja raha maksid  |
Mind teavitati enne ostu, et pakend avatud ja arvuti korraks käivitatud. Kuna tegemist Asus ROG komplektiga, kus lisaks arvutile veel kõrvaklapid, hiir ja seljakott, siis kontrollisin üle, et kõik asjad olemas. Hiirt polnud kuid toodi kohe tagaruumist. Toteplokk ja juhtmed olid kõik kiledes ja kinni. Ei osanud nagu midagi kahtlast näha. Kodus selgus, et Win eestikeelne ja parooli all. Jah, ma tean, kuidas resettida windoosat, aga asi on põhimõttes. Lubati järgmise nädala keskpaigaks uus ja kinnine komplekt organiseerida. Eks näis, mis saab. |
No nii, sain täna kinnises pakendis uue komplekti kätte. Kas ma veel kunagi sealt midagi ostan, ei tea. Kuni paarikümneeuroseid jubinaid võib-olla ostan, midagi suuremat ja kallimat - ilmselt mitte. On teisigi poode.
_________________ Jälestan ja vihkan õpitud abitust! RTFM & UTFG! |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
maxfox04
HV veteran
liitunud: 08.02.2010
|
05.02.2019 22:04:59
|
|
|
Sai ka tellitud kaup 1a-st.
23.01 maksin raha, lubati kaupa 30.01-ks. Siis sai see edasi lükatud 31.01, ja kui kuupaev saabus, siis lükati veel edasi 06.02-ks.
Täna sain aga kaupa kätte.
Arvestades 1a mainet ütleks, et isegi kiiresti kätte sain (ja et üldse kaupa sain). Seega võib kokkuvõttes nimetada tehingu positiivseks.
_________________ Huvid: mikrokontrollerid, DIY, IoT, CNC, 3D print. |
|
| Kommentaarid: 301 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
222 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
05.02.2019 22:59:13
|
|
|
Minu xiomi klapid on juba 2 kuud garantiis läbi 1a.ee. pole isegi vastanud kas üldse kätte said ... ugh.
Üldiselt ma enam ei telli ühtegi asja 1a.ee-st.
Pigem maksan veidi rohkem ja tellin arvutikeskusest vms
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
06.02.2019 00:33:16
|
|
|
| Wusses kirjutas: |
| Pigem maksan veidi rohkem ja tellin arvutikeskusest vms |
Ennustan hullemat ebaõnnestumist kui 1a.ee poega
|
|
| Kommentaarid: 750 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
563 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
06.02.2019 11:34:59
|
|
|
Arvitikeskusega võib tõesti nihu minna. Seda enam, et sellist poodi enam aastaid ei eksisteeri
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
06.02.2019 12:04:18
|
|
|
Ah kurat jah... Arvutitark *
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
13.02.2019 18:29:30
|
|
|
1a teeb ikka korralikku kliendi pettust. Pühapäeval vaadatud monitor, maksis 505eur. Täna - ''MUST KOLMAPÄEV'' kampaania ajal, maksab sama molu 575eur. Lahuta sealt 13% maha ja saad pm sama hinna mis mõned päevad varem.
Palju õnne 1a!!
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
13.02.2019 18:37:06
|
|
|
sellisel asjal muidugi põhineb terve eesti kaubandusmaastik ja turg noh, võibolla mõne erandiga aga üleüldiselt siiski...mitte, et see nüüd asja kuidagi õigustaks but just sayin. need igasugused "kampaaniad" on enamasti lollus nagunii, eriti aga siis kui mõne eesti kaupmehe juures sellist plakatit näed. kampaania on lihtsalt tänase päeva reklaamitripp enda nähtavaks tegemiseks. see on koheselt märk sellest, et KINDLASTI tuleb kontrollida ja võrrelda, et mis pakutavate toodete tegelik hind on. eriti kui kampaania nimi on must kolmapäev + eks teatavat loogikat tuleb alati kasutada nii ehk naa hindu vaadates, mitte kunagi ei maksa eeldada, et kui kuskil on kirjas "soodne hind" siis see ka tegelikult soodne hind on - enamasti vastupidi
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janis
HV Guru
liitunud: 30.11.2005
|
13.02.2019 18:40:50
|
|
|
Kui see on vaid ühe või mõne tootega nii, siis on ka variant, et kui alguses vaatasid hinda, siis oli see ühest laost saadaval aga pärast hiljem vaadates oli sealt otsas ja on saadaval kallim versioon. Ehk siis pood ei olegi midagi valesti teinud.
Ei ole 1A'ga seotud aga enda tööga seoses on sellised olukorrad pm igapäevased.
|
|
| Kommentaarid: 209 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
5 :: |
175 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
13.02.2019 19:29:12
|
|
|
Eks selline skeem on loomulikult üldlevinud. Seda enam, siis öelge otse välja, et see on pa*k. Mõttetu tilulilutamine.
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wiltz
HV Guru
liitunud: 28.01.2002
|
13.02.2019 19:41:47
|
|
|
välja öelda ju ei saa, siis ei õnnestu enam inimesi sellega kohale meelitada asja mõte on ikka selles, et naiivseid oma kauplusesse ostlema tõmmata nende kõikvõimalike pidevate kampaaniatega. mujal euroopas poodides päris pidev kampaania ikka ei ole, teatud tooted on küll koguaeg allahinnatud aga mingit "musta kolmapäeva" ei ole iga kolmapäev ja musta reedet iga reede.
hea kohalik näide on viking line, neil on koguaeg kampaania. sõna otsese mõttes üks lõputu kampaania ongi. aga noh küll selle vahega, et nemad reaalselt ka pakuvad reegline kõige soodsamat hinda laevaga soome sõiduks. on see siis parasjagu 8 või 10 või 12 eurot. kui nad teeksid lihtsalt odava pileti siis ilmselt tekitaksid omale mingi "odavfirma" maine. toidupoodides on täiesti tavaline taks, et toodete hinnad kõigepealt enne "allhindlusi" kleebitakse 50% kallimaks ja siis tehakse 30% alla
_________________ "There will be an entire generation of deaf audio enthusiasts who were brought up on CD players and Best Buy receivers, electronic music and so on. These people won't know good sound if it bites them in the ass, so in the end the industry wins." |
|
| Kommentaarid: 275 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
9 :: |
3 :: |
226 |
|
| tagasi üles |
|
 |
metskotkas
HV kasutaja

liitunud: 05.02.2013
|
13.02.2019 23:47:05
|
|
|
Välja ütlemise all pidasin ma silmas klienti. Kui märkate, et hindadega on niimoodi tehtud, öelge julgelt välja.
Sellepärast ka siia kirjutasin( helistasin ka 1a'sse)
_________________ “We hardly ever realize that we can cut anything out of our lives, anytime, in the blink of an eye.” |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
31 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
14.02.2019 15:11:36
|
|
|
Tellisin ühe panni, tarneaeg
| tsitaat: |
Eeldatav kauba saabumise aeg:
25. veebruar, 2019
|
Asjaga kiiret pole. Hind oli harju keskmine, aga mujalt seda lihtsalt saada pole.
Vist hakatakse Soomes alles panni valmistama
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mart57
HV kasutaja

liitunud: 13.11.2001
|
14.02.2019 20:03:26
|
|
|
Tellisin läpakale koti 30.01 siis oli tarneaeg 07.02 mis peale paari päeva muutus 25.02 ja täna
tuli lakooniline teade et on üldse laost otsas. Kodulehel oli saada küll aga mitmekordselt tõusnud hinnaga.☠
_________________ mart57 |
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
freddys
Kreisi kasutaja

liitunud: 14.10.2004
|
17.02.2019 00:07:28
|
|
|
Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates
_________________ Kui mees sööb, on ta tugev!
Kui mees joob, on ta julge! |
|
| Kommentaarid: 88 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
19.02.2019 15:57:22
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
Tellisin ühe panni, tarneaeg
| tsitaat: |
Eeldatav kauba saabumise aeg:
25. veebruar, 2019
|
Asjaga kiiret pole. Hind oli harju keskmine, aga mujalt seda lihtsalt saada pole.
Vist hakatakse Soomes alles panni valmistama  |
Saab ka kiiremini asju kui kirjas
| tsitaat: |
| Teavitame hea meelega, et Teie tellimus on välja saadetud! |
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
19.02.2019 17:00:22
|
|
|
| freddys kirjutas: |
Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates  |
Mul juhtus sama asi. Tellisin paar päeva tagasi toote ja oli kirjas paaripäevane tarneaeg. Ootamatult muudeti see 6 märtsi peale.
viimati muutis firemark 28.02.2019 12:15:43, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Chaza!
HV veteran

liitunud: 18.07.2006
|
19.02.2019 17:15:44
|
|
|
Tellisin 13.02.2019 Xiaomi kella, lubati: 18.02.2019 saata. Aga 15.02.2018 tuli juba sõnum, et pakk on kohal.
_________________ Linux - Future
"Those Who Sacrifice Liberty For Security Deserve Neither." - Benjamin Franklin
1984 was not supposed to be instruction manual |
|
| Kommentaarid: 59 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
53 |
|
| tagasi üles |
|
 |
AlvinL
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.03.2013
|
19.02.2019 20:11:15
|
|
|
| metskotkas kirjutas: |
| ( helistasin ka 1a'sse) |
Kunagi, kui sinistema silmadega olin, siis samamoodi helistasin tubli kodanikuna 1a-sse, et teavitada neid teatavatest ebaloogilistustest kauba hindade osas. Viisakalt väljendudes mind saadeti pikalt
_________________ Võimatu on teha midagi lollikindlaks, sest lollid on haruldaselt leidlikud. |
|
| Kommentaarid: 18 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
17 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Wusses
mehine eesti muffin

liitunud: 31.03.2008
|
21.02.2019 06:30:05
|
|
|
Noo. Mul istuvad ühed klapid garantiis 2 kuud juba nii et nad pole isegi inforeerinud kas said üldse klapid kätte. XD
_________________ Tegelen tööriistade hoolduse ja remondiga ning pakun 3D skaneerimise ja 3D printimise teenust. Valmistan prototüüpe, varuosi ja erilahendusi vastavalt kliendi vajadustele. |
|
| Kommentaarid: 345 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
282 |
|
| tagasi üles |
|
 |
firemark
HV Guru

liitunud: 11.03.2007
|
28.02.2019 12:15:50
|
|
|
| firemark kirjutas: |
| freddys kirjutas: |
Ei tea mis seal toimub. Toodet tellides lubatakse tarneajaks 3-4 tööpäeva. Nüüd on varsti 3 nädalat möödas ja uue prognoosi järgi peaks toote saama 1 kuu tellimise hetkest alates  |
Mul juhtus sama asi. Tellisin paar päeva tagasi toote ja oli kirjas paaripäevane tarneaeg. Ootamatult muudeti see 6 märtsi peale. |
Endiselt ootan kaupa, nüüd muudeti ära tarneajaks 13 märts. Kirjutasin ka neile nad ütlesid samuti eeldatav tarne selline.
|
|
| Kommentaarid: 101 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
92 |
|
| tagasi üles |
|
 |
enigma
Kreisi kasutaja

liitunud: 13.05.2004
|
28.02.2019 13:49:05
|
|
|
Tellisin kunagi neilt rattakompuutri Sigma.Sain kätte kasutatud ja porise toote mis vahetult enne müüki oli jalgrattalt maha keeratud.
Selliseid asju juhtub ainult Eestis.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirc
HV kasutaja

liitunud: 18.08.2010
|
16.03.2019 02:17:41
|
|
|
Tellisin ~15 eurosed 2.1 arvutikõlarid, et tööl läpaka kõlaritest miskit paremat heli välja imeda.
Poleks seda kirja hetkel kirjutanud, kui eespool poleks mainitud, et sai kasutatud asja.
Karpi avades tundus juba, et pakk elu natukene näinud. Igatahes avasin karbi ja oli kohe näha, et kerge tolm peal ja mõned kriipsud. See kast, mis meenutab subwooferit, siis selle kõlari sees iganes ümmargune osa oli sisse pressitud.
Igatahes kõlarid töötavad ja kuna nad tööl väga nähtaval kohal pole, siis ei viitsinud hakata jamama ja las olla. Polnud õnneks väga suur raha ja sain vähemalt natukene parema heli.
Teinekord ma lausa naudin toote avamist, millel kleeps peal ja mis pole kunagi avatud. Tead ausalt, et seda pole kasutatud ja saad ikka tutika asja.
Viimane aeg tarneajad nii pikad, et pole vahet, kas hiinast tellida või 1a.
_________________ ▂ ▃ ▅ ▆ █ We forget to live █ ▆ ▅ ▃ ▂ |
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|