Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Vega seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 22:21:43 vasta tsitaadiga

Kristoferr kirjutas:
Huvitav, miks Dirt4 Radeoni peal nii vingelt jookseb? Midagi peab koodis seal oluliselt teisiti tehtud olema.

BO4 on samamooodi, ei tea hämmastav icon_rolleyes.gif
FPS on @1080 @ 144 rohkem kui 1080Ti
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 22:59:36 vasta tsitaadiga

ja siis nutetakse et PUBG ei jookse ja optimiseerimata... icon_lol.gif

https://www.ign.com/articles/2019/02/07/amd-radeon-vii-review-and-benchmarks

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 23:12:59 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 10:56:31 vasta tsitaadiga

https://techgage.com/article/testing-amd-radeon-vii-double-precision-scientific-and-financial-performance/
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:05:07 vasta tsitaadiga

Jep.

Neid hakatakse neljakaupa laduma tööjaamadesse.

FP64 jõudlus on hea.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:17:38 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Jep.

Neid hakatakse neljakaupa laduma tööjaamadesse.

FP64 jõudlus on hea.


Ja kui FP64 jõudlus on kärbitud kõigest BIOSi lockiga 1:4 peale ja õnnestub see lahti muukida...
Siis alles hakkab selle kaardi järgi nõudlus pihta.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 11:23:05 vasta tsitaadiga

Noh, juba praeguse jõudluse pealt ostavad mõned endale neid neli tükki ära (TitanV hind) ja laseb ühele neist MI50 BIOSi selga.

Isegi kui videoväljundid pimedaks laseb pole vahet.
Isegi kui neljast üks teliiskivi on, ikka pole väga vahet.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.02.2019 13:07:24 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Kristoferr kirjutas:
Huvitav, miks Dirt4 Radeoni peal nii vingelt jookseb? Midagi peab koodis seal oluliselt teisiti tehtud olema.

BO4 on samamooodi, ei tea hämmastav icon_rolleyes.gif
FPS on @1080 @ 144 rohkem kui 1080Ti
salatoimik kirjutas:
ja siis nutetakse et PUBG ei jookse ja optimiseerimata... icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler

https://www.ign.com/articles/2019/02/07/amd-radeon-vii-review-and-benchmarks
järjest enam paistab, et amd draiverite overhead on olulistes kohtades väiksem. või siis vastupidi, nvidia draiverite overhead on suurem. reas reviewdes on see 1080p testidest selgelt välja paista.

igni tabelitest on tulemuste cpu-limited olemine ilmselge:


edit:
krt, need igni tulemused on ikka väga veidrad. ei perf, vahekorrad ega cpu piirang pole seal, kus peaks.

edit2:
anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

Launchi driverid (lehelt allalaaditav viimane) hoopis teisest puust kui need millega reviewd (press driverid) tehti. Stabiilsus probleemid kadunud.
kommentaar oli videolingist eraldi?
video laiendab testitud mängude hulka, tulemused samad.
taas kord paistab, et mida "suvalisemaid" mänge testida, seda halvemaks vega positsioon muutub.

draiverite koha pealt, amd tegi nähtavasti siiski vega20s ühe suurema muutuse võrreldes vega10ga - uus haldusüksus. voolu-temperatuuri-takti kontrolliv üksus peaks olema üsna täiega uus. sealt ka vajadus api muudatuse (või reimplementeerimise) järgi, tööriistade ümbertegemiseks ja ilmselt peituvad seal ka algse ebastabiilsuse põhjused.

jõudluse osas draiveritest väga abi ei maksa loota. kogu gpu funktsionaalne osa on jätkuvalt vana hea vega.

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 11.02.2019 17:03:37 vasta tsitaadiga

Dirt 4 kasutab AA-na CMAA,bseetõttu väga hea tulemus.
@1440p 33 mängu kekmine oli vist 7% 2080-st kehvem. ainult - mänge oli rohkem kui + , muidu oli ikka pooleks. Kõik plussiis mängud on need mida mina pelaks;)
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 14:13:35 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler
teksti ja piltide kujul ka:
https://www.techspot.com/review/1791-amd-radeon-vii-mega-benchmark/

edit:
computerbase jooksutas mitmes mängus erinevate apidega teste:
https://www.computerbase.de/2019-02/amd-radeon-vii-sonder-test/#abschnitt_directx_12_vulkan_und_async_compute

kas nad updatevad seda või oli algusest peale kogu content sama?
240w peale piiratuna (-20% power limit) on perf hit minimaalne - radeon vii-l alla 3% keskmisena ja halvim testitud juht 6% (vega64 keskmine 7%):
https://www.computerbase.de/2019-02/amd-radeon-vii-test/5/#abschnitt_radeon_vii_vs_rx_vega_64_bei_gleicher_leistungsaufnahme

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.02.2019 18:37:22 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/amd-radeon-vii-graphics-card-radeon-pro-software-enterprise-support/amp/

Edit:

Metro Exodus performance review.
Ütleks, et AMD kaardid saavad päris hästi hakkama, Nvidia mängus icon_biggrin.gif
https://www.guru3d.com/articles-pages/metro-exodus-pc-graphics-performance-benchmarks,1.html

Eriti hea bang for buck tundub Vega56 vs RTX2070.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sant
HV veteran


liitunud: 04.08.2003




sõnum 14.02.2019 01:40:31 vasta tsitaadiga

Viilutaja kirjutas:
https://wccftech.com/amd-radeon-vii-graphics-card-radeon-pro-software-enterprise-support/amp/

Edit:

Metro Exodus performance review.
Ütleks, et AMD kaardid saavad päris hästi hakkama, Nvidia mängus icon_biggrin.gif
https://www.guru3d.com/articles-pages/metro-exodus-pc-graphics-performance-benchmarks,1.html

Eriti hea bang for buck tundub Vega56 vs RTX2070.


Päris jõhkralt raske mäng on juba FHD reso peal icon_biggrin.gif samas arvata oli, metro ikkagi.
1070 ja 1070ti vahe on päris suur. Arvestades seda et see nvidia kaartidele optimeeritud, siis amd kaardid rokivad ikka ülihästi thumbs_up.gif
Eriti gtx1060 6gb vs rx590 icon_biggrin.gif Indeed gtx1060 killer beer_yum.gif Isegi physixs ei killi perfi amd kaartidel thumbs_up.gif
Ingame benchi järgi on rtx FHD resoga kasutatav alates rtx2080 kaardist, midagi sinna kanti arvasingi rtx-i tulemust. Egas midagi, kui mäng mu rx580 peal rahuldavalt ei krudi, siis tuleb võtta vega või gtx1070ti.

_________________
So, at the end of the day, after I have butchered all the nvidiots all around me, standing alone in a pool of blood surrounded by the corpses of my victims, a horrible truth reveals itself to me: I am an amd\ati fänboy...and I must do my dark masters bidding, for I am damned for all eternity...
Kommentaarid: 67 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 02:04:02 vasta tsitaadiga

Kahesajaeurine Vega56 paistab olema üks hea investeering.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 12:02:00 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Kahesajaeurine Vega56 paistab olema üks hea investeering.

No 250 euri eest Vega64 on väga hea diil thumbs_up.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 12:44:37 vasta tsitaadiga

Indeed.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zonerman
HV veteran
Zonerman

liitunud: 03.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 14:52:23 vasta tsitaadiga

https://youtu.be/7j2PFKkYrVg?t=518

4K max seadetel ja see on koht, kus osades mängudes läheb VRAM kasutus üle 8GB ilusti. 2080 sureb ära 1080Ti paneb edasi nagu vana kunn ja hämmastavalt hästi. R7 on selline must hobune, et kui nad saavad driverid paremini optimeeritud, siis on lootust veel paremaks perfiks.

_________________
Sõim ja räuskamine läheb SIIA
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 16:10:14 vasta tsitaadiga

Zonerman kirjutas:
https://youtu.be/7j2PFKkYrVg?t=518

4K max seadetel ja see on koht, kus osades mängudes läheb VRAM kasutus üle 8GB ilusti. 2080 sureb ära 1080Ti paneb edasi nagu vana kunn ja hämmastavalt hästi. R7 on selline must hobune, et kui nad saavad driverid paremini optimeeritud, siis on lootust veel paremaks perfiks.


Vaatasin ka seda. Kuid see kindlasti draiveri viga, sest hiljem ta ju näitab selle AMD review quide peal tulemusi ning seal oli RTX2080 ikka kiirem 4K'l. Ning ei olnud seda muret.
Seega suht pointless oli tal seevälja tuua.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 17:08:05 vasta tsitaadiga

see slaid 3:27 kandis 2017 detsembrist 250mm² die hinna kohta - 14/16nm veidi üle 2x ja 7nm veidi alla 4x kallim kui 45nm. arvestades, et vega20 on veidi (30%) suurem, siis ilmselt ei ole see hinnatase väga muutunud ja 2x kallim per suurus peab umbkaudu paika.
_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 19:12:56 vasta tsitaadiga

Aga täna välja tulnud draiveriga on Wattman korda tehtud, ning Vega7 omanikud saavad korralikke undervolt/oc tulemusi. 1900mhz on keskmine OC.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 14:17:06 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif

edit:
ehh, lol.
amd radeon vii reviewer's guide pole kuskilt välja lekkinud?
selles adoredi videos tundub see tore.

vrami numbrid on seal eraldi tavaline 4k bench, dynamic resolution/adaptive quality ja max resolution scaling, viimase 2 detailid on kuskil märkuses?
ac odyssey - 7.7/8.1/14.4gb
far cry 5 - 4.7/8.4/11.3gb
nii huvi pärast, mis fpsi radeon vii 4k resol näitab?
techreport arvab, et far cry 5 average 59 fps ja ac:odyssey average 43 fps.
jah, kindlasti on need mängud, millele radeon vii peal mängides 4k resol mingi 200% resolution scalingut peale keerad icon_biggrin.gif
edasi on video nähtavasti samast guidest pärit frametime lugu, mida techreporti frametimed millegipärast ei kinnita (ja techreport peaks fcatiga testima).

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
imnotmm
HV vaatleja
imnotmm

liitunud: 28.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 15:51:22 vasta tsitaadiga

Sain t2na k2tele asrock radeon vii, hakkan nuud ise proovima selle asja 2ra icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 22:38:07 vasta tsitaadiga

Mindfactorys uus MSI Radeon RX Vega 56 AIR BOOST 8G OC @ €269
https://www.mindfactory.de/product_info.php/8GB-MSI-Radeon-RX-Vega-56-AIR-BOOST-8G-OC-Aktiv-PCIe-3-0-x16--Retail-_1223140.html
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 11:48:57 vasta tsitaadiga

https://www.reddit.com/r/Amd/comments/argy6f/radeon_vii_overclocking_and_modding/
2270mhz veega (1343mv)
24/7 kasutuseks 2122mhz ja 1265 mv
fs 33 315: https://www.3dmark.com/fs/18358630

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 13:01:14 vasta tsitaadiga

londiste kirjutas:
https://www.reddit.com/r/Amd/comments/argy6f/radeon_vii_overclocking_and_modding/
2270mhz veega (1343mv)
24/7 kasutuseks 2122mhz ja 1265 mv
fs 33 315: https://www.3dmark.com/fs/18358630


Päris jõhker, kui veega saab sellise tulemuse juba thumbs_up.gif

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 14:41:14 vasta tsitaadiga

tüüp ütleb, et piirid on 1000w juurde seatud ja kuigi mõõtnud ei ole, arvab, et 500w kanti peaks tarve jääma.
see on päris kõrgel efektiivsuse graafiku järsu tõusu peal.
lisaks mainib ta, et seal paistab olema juba mingi järgmine piir ees. kahtlustab power limitit aga tõenäolisem on mingi gpu enda piir. eks näis, mis saab kui ln2-ga kallale minnakse icon_smile.gif

edit:
muide, kõvera illustreerimiseks - gamersnexus radeon vii reviews on kõrval modded vega56@1710mhz. graafik on küll kogu süsteemi voolutarve aga radeon vii 370-380w asemel tarbib see korralikult oc-tud vega56 580w.
Spoiler Spoiler Spoiler


edit:
amd radeon vii retested with latest drivers (techpowerup)

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 12:56:26 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/amd-radeon-rx-vega-56-price-drop-279-usd-tackle-geforce-gtx-1660-ti/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 13:49:38 vasta tsitaadiga

Ostsin omale ühe hõbedase Vega64.

Nii ilus.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 13:57:26 vasta tsitaadiga

anubis, LC ? kust said, tahan ka icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 13:58:24 vasta tsitaadiga

Eip. Õhuga.

Olin kiire https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752407 icon_smile.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:01:58 vasta tsitaadiga

Igikole Air Boost liigub juba 270€ eest https://geizhals.eu/msi-radeon-rx-vega-56-air-boost-8g-oc-v368-001r-v368-005r-a1753949.html
_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:48:06 vasta tsitaadiga

anubis kirjutas:
Eip. Õhuga.

Olin kiire https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752407 icon_smile.gif


OK, ma õhuga ei taha icon_razz1.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 14:54:37 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
anubis kirjutas:
Eip. Õhuga.

Olin kiire https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752407 icon_smile.gif


OK, ma õhuga ei taha icon_razz1.gif


https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=752428 thumbs_up.gif

AIOga isendeid on ka.

Praegu on hea aeg.
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 15:18:12 vasta tsitaadiga

anubis, thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Harrison
HV veteran
Harrison

liitunud: 13.08.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 18:11:57 vasta tsitaadiga

anubis, see hõbedane on alumiinium korpusega või lihtsalt kroomitud plastik?
Kommentaarid: 286 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 255
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 18:19:16 vasta tsitaadiga

Vaatan, et Guru3D foorumi Vega temas, üks vend just sai ülihea Vega LC isendi. Ulme klokke teeb. Ex mining card.

https://forums.guru3d.com/threads/rx-vega-owners-thread-tests-mods-bios-tweaks.416287/page-75

Recently got a second hand miner Vega64 Lc, and i seem to got a really good one.
Daily setup is ~1800/1100mhz, 1150mv, 0%powerlimit.
With power limit at 50% and 1230mv it howers around 1860/1140mhz with spikes all the way to 1895mhz!.

Some quick 1080p benchmark's i made.
Firestrike 23547
Timespy 8730, graphics score 8729
Shadow of the tomb raider,dx12 TAA, highest setting 112FPS
Rise of the tomb raider dx12, TAA, Highest setting 150FPS
Superposition, extreme 5447.

Seems like i got a cheap Radeon VII icon_smile.gif


http://i65.tinypic.com/1zcpq9h.jpg
Spoiler Spoiler Spoiler


Ning FireStrike skoor on ikka üle prahi. Mina oma custom EK ploki ja veega saan sinna 27500 kanti graafika skoori ainult. See sain oma AIO cooleriga Vegaga pea 28500.



Seega tasub lotot mängida küll nende AIO versioonidega, sest AMD valis nende AIO'de jaoks välja parimad kiibid.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241


viimati muutis Viilutaja 22.02.2019 18:21:22, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 18:26:40 vasta tsitaadiga

Nagu alumiinium oleks.

Mudelinimi on RX Vega 64 Iron, Limited edt. icon_razz.gif
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2019 19:24:13 vasta tsitaadiga

Vega 64 on asjalik, 4K ruulib (Assasin's Creed). Ryzen 7 ka nüüd arvutis. Mälu tuleb veel oodata.. hetkel suvakad 8+8GB junnid.
Aga nohh voolutarve...
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.02.2019 19:46:31 vasta tsitaadiga

Magic, sul full loadis 24/7, et voolu pärast muretsed? icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 22.02.2019 21:21:15 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Magic, sul full loadis 24/7, et voolu pärast muretsed? icon_rolleyes.gif

Ei, lihtsalt ammu pole nii suurt arvu näinud.
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 23.02.2019 11:49:10 vasta tsitaadiga

Vega 64 custom vee omanikud rääkige kui kõrgeks teil gpu hot spot läheb.
Sain veeploki peale oma vega 64-le ja nagu ikka, temperatuurid on ülimadalad. icon_wink.gif
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.02.2019 13:00:39 vasta tsitaadiga

HotSpot on mul kuskil 61c.
_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.02.2019 22:06:32 vasta tsitaadiga

https://m.hardocp.com/article/2019/02/24/amd_radeon_vii_chilling_undervolting
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
londiste
HV Guru
londiste

liitunud: 23.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.02.2019 15:43:26 vasta tsitaadiga

non-mobile:
https://www.hardocp.com/article/2019/02/24/amd_radeon_vii_chilling_undervolting/

1084mv oli stock pinge.
tsitaat:
We tried setting the voltage as far down as 950mv, which instantly crashed for us. We then moved up until we had stability in every single game in our test suite. We actually found 980mv worked in most games, but when we tried to play Wolfenstein II for more than five minutes it would crash. Therefore, we ended up moving it up to 990mv and then it worked just fine. Therefore, 990mv is our lowest stable voltage we could attain with every single game being stable. This is a reduction of 94mv, almost .1 volt. When you see the data showing (Undervolting) on the graphs this is at 990mv.


edit:
uus gpu-z:
https://www.techpowerup.com/253107/techpowerup-releases-gpu-z-v2-17-0

_________________
- londiste
...aga mina ei saa kunagi suureks!
Kommentaarid: 243 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 217
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draco
HV veteran
Draco

liitunud: 15.09.2005




sõnum 28.02.2019 14:29:38 vasta tsitaadiga

Kas siin mõni Vega omanik on üritanud powerplay registry "häkkimisega" powerlimiiti ka tõsta?
Siin lehel on üks näidetest https://www.youtube.com/watch?v=EmMMs-5Kfq8.
Video ise on muidugi kräpp kuna antud tüüp ei saa ise ka aru kui mitut asja ta tahaks korraga rääkida ja näidata.

Aga enda Vega64 coreclock kõigub 1590Mhz ja 1630MHz vahel ja ilmselt on asi powerlimitis kinni.
ASUS Tweak programmis on kiiruseks pandud 1660MHz
HW järgi kaart üle 300W ei tarbi aga kuniks jahutuse taha asi ei jää siis võiks vähe rohkem välja pigistada.
Kaardiks ASUS Vega64 O8G ja BIOS`i pole näppinud.

_________________
Purgatory Judgement
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 14:41:03 vasta tsitaadiga

Draco kirjutas:
Kas siin mõni Vega omanik on üritanud powerplay registry "häkkimisega" powerlimiiti ka tõsta?
Siin lehel on üks näidetest https://www.youtube.com/watch?v=EmMMs-5Kfq8.
Video ise on muidugi kräpp kuna antud tüüp ei saa ise ka aru kui mitut asja ta tahaks korraga rääkida ja näidata.

Aga enda Vega64 coreclock kõigub 1590Mhz ja 1630MHz vahel ja ilmselt on asi powerlimitis kinni.
ASUS Tweak programmis on kiiruseks pandud 1660MHz
HW järgi kaart üle 300W ei tarbi aga kuniks jahutuse taha asi ei jää siis võiks vähe rohkem välja pigistada.
Kaardiks ASUS Vega64 O8G ja BIOS`i pole näppinud.


See üks põhjalikumaid teemasi Vegade UV/OC ja powerplay tabelite osas.
https://forums.guru3d.com/threads/rx-vega-owners-thread-tests-mods-bios-tweaks.416287/

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anubis
HV Guru
anubis

liitunud: 08.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 15:48:39 vasta tsitaadiga

AMD viimane driveriupdate lisas kõik APUd toetatute hulka. thumbs_up.gif Värsked driverid kõigile!

https://www.amd.com/en/support/kb/release-notes/rn-rad-win-19-2-3
Kommentaarid: 337 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 283
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 22:08:10 vasta tsitaadiga

Testisin MetroExodust oma vesijahutatud Vega64'ga. 1080p ja 1440p resol.
Viimase WHQL draiveriga 19.1.1, mis oli väljas enne Metro saabumist, seega võibolla peaks kõige viimasega ka katsetama (19.2.3).

1080p Ultra preset default clock [59,55 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1080p Ultra preset + undervolt +25%pwr ning +20mhz core oc [61,11 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1080p Ultra preset + undervolt +25%pwr ning +20mhz core oc +hbm2 oc [63,53 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1080p Ultra preset, kuid Nvidia hairworks ja tesselation maha võetud +25%pwr ning +20mhz core oc +hbm2 oc [79,22 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


--------
1440p Ultra preset default clock [48,62 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1440p Ultra preset + undervolt +25%pwr ning +20mhz core oc [50,42 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1440p Ultra preset + undervolt +25%pwr ning +20mhz core oc +hbm2 oc [54,05 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler


1440p Ultra preset, kuid Nvidia hairworks ja tesselation maha võetud +25%pwr ning +20mhz core oc +hbm2 oc [64,25 fps]
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 28.02.2019 22:17:40 vasta tsitaadiga

Sul on LC bios peal kaardil?
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Viilutaja
HV Guru
Viilutaja

liitunud: 28.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.02.2019 23:41:47 vasta tsitaadiga

Evil kirjutas:
Sul on LC bios peal kaardil?

Jah, sama tootja LC kaardi bios. Turvaline, kuna orig backup bios teise lüliti all olemas ning seda ei saa ka üle kirjutada.

_________________
Parim kodukino projektor müügis: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11768241#11768241
Kommentaarid: 226 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Evil
Hull
Evil

liitunud: 23.12.2004




sõnum 03.03.2019 02:07:50 vasta tsitaadiga

Kas jälgisid ka mis klokil kaart püsis 3d-s?
Vega on nii opakas kaart, et vahet pole mis kloki sisestad, siis ta ei pruugi seda hoida. Alati on klokk madalam umbes 25mhz.(vahest rohkem, vahest vähem)
Kommentaarid: 242 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 202
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Videokaardid / Monitorid / TV »  AMD Vega seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 48, 49, 50, 51, 52  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.