|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
01.02.2019 20:20:22
|
|
|
| jaank kirjutas: |
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt. |
Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.02.2019 20:22:17
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt. |
Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le. |
ostsin ka naisele, 5+
Juhtmevaba laadimiseta telefone koju ei osta enam v.a lapsele
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
01.02.2019 20:37:44
|
|
|
| Lapsel ei tohi liiga mugav olla ?
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.02.2019 20:51:16
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
| Lapsel ei tohi liiga mugav olla ? |
Võiks, aga vaat pole sellise hinnaga telo. Kui sa nüüd otsima hakkad juhtmeta laadimisega telefone, siis olukord on suht nutune
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tont23
HV veteran

liitunud: 13.06.2006
|
01.02.2019 21:29:31
|
|
|
| Pro7 kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt. |
Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le. |
see 5,99" ekraan liiga suur pole? kuidas käes tundub? muidu tundub huvitav aga pole vist enam kõige uuem asi?
|
|
| Kommentaarid: 128 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
112 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
01.02.2019 21:31:48
|
|
|
No ikka suht uus 845 on südameks, mi mix3 just tuli välja.
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
01.02.2019 23:38:13
|
|
|
| tont23 kirjutas: |
| Pro7 kirjutas: |
| jaank kirjutas: |
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt. |
Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le. |
see 5,99" ekraan liiga suur pole? kuidas käes tundub? muidu tundub huvitav aga pole vist enam kõige uuem asi?  |
Mina saan ühe käega hakkama, eelmine telefon oli Redmi 4x, korraks oli harjumatult suur.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
02.02.2019 22:39:09
|
|
|
Ma siiani Mi Mix 2 peal. Ca poolteist aastat. Enne vahetasin iga aasta telefone. Väga rahul. Aeglaseks pole jäänud ja powerit piisavalt
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
03.02.2019 00:50:14
|
|
|
Ma olen ikka veel Redmi 4x peal. Piisvalt väike, samas suure akuga ja Resurrection Remix firmware koos kõigi muude võludega magisk'ilt ja xposed'ilt on lubanud täiesti enda käe järgi kõik ära sättida.
Tõsi, mida aeg edasi, seda rohkem annab tunda, et google maps ja facebook õgivad iga versiooniga aina rohkem vurtsu...
Aa, ja isa ja vend on ka selle telefoni peale läinud ja nii palju kui ma tean, väga rahul.
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
stents
HV kasutaja
liitunud: 27.03.2008
|
03.02.2019 23:40:27
|
|
|
| Ma olen enda Redmi 4x-i kõveraks istunud! Samas kõik toimib, probleeme ei ole. Ikka uskumatu telefon on küll. Ma olen seda sada korda maha pillanud aga telefon ei mõtlegi katki minna. Aprillis saab kahe aastaseks. Igaks juhuks ostsin järgmiseks telefoniks Mi Mix 2SE aga ma pole seda veel kätte saanud.
|
|
| Kommentaarid: 14 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
04.02.2019 11:55:11
|
|
|
| stents kirjutas: |
| Ma olen enda Redmi 4x-i kõveraks istunud! Samas kõik toimib, probleeme ei ole. Ikka uskumatu telefon on küll. Ma olen seda sada korda maha pillanud aga telefon ei mõtlegi katki minna. Aprillis saab kahe aastaseks. Igaks juhuks ostsin järgmiseks telefoniks Mi Mix 2SE aga ma pole seda veel kätte saanud. |
Mul Redmi 4x samuti 2 aasta peal ja juba aasta ei ole ühtki ümbrist ega kaitsekile, küll on kukkunud kivipõranda peale jne., probleeme pole. Peab sunnik hästi vastu.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
06.02.2019 11:12:46
|
|
|
kurja, täna juhtus selline asi xiaomi mi a2'ga, et jooksis kokku ja enam sisse ei lülita, laadima ei hakka jne. volume up/down + power nuppu all hoides ka midagi ei tee.. kas mu telefon on nö "bricked" ? või aku andis saba?
pole midagi rootinud ega costum romi peale lasknud. official android 9 jaanuari update on peal.
peaks garantiisse saatma?
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
c4v6
HV veteran

liitunud: 15.05.2008

|
06.02.2019 21:02:01
|
|
|
Proovi mingi seosetu aeg on/off nuppu all hoida. 30 sekundit vms.
St. ei lugenud välja kaua hoidsite. Ehk peab kauem hoidma
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
68 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
06.02.2019 21:25:24
|
|
|
| kahjuks pikemalt hoidmine ka ei tee midagi.. täitsa huvitavalt suri ära ikka.
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
07.02.2019 11:56:24
|
|
|
On ka midagi sarnast juhtunud kui aku tühjaks sai. Hoia tal lihtsalt laadija sabas mingi aeg ja proovi erinevaid kombinatsioone, nagu power+home+ volup vms
Isegi vigase emaplaadiga telefon on boot menüü ette saanud (vetsupotti kukkunud a8).
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
07.02.2019 13:56:14
|
|
|
Pocophone F1, kas neid on ka ilma selle B20 bandita või on toetatud kõik sagedused? Poeg soetas mulle ühe Singapuri lennujaamast kaasa. Eks muidugi lähitunnid toovad selgitust...kui B20 ei ole, siis võin mõnele linnapoisile ära müüa
viimati muutis holma 07.02.2019 13:57:53, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
07.02.2019 13:57:24
|
|
|
B20 peaks nagu olema kui interneedust uskuda
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
martl
HV veteran
liitunud: 20.02.2005
|
07.02.2019 13:58:41
|
|
|
| holma kirjutas: |
Pocophone F1, kas neid on ka ilma selle B20 bandita või on toetatud kõik sagedused? Poeg soetas mulle ühe Singapuri lennujaamast kaasa. Eks muidugi lähitunnid toovad selgitust...kui B20 ei ole, siis võin mõnele linnapoisile ära müüa |
Kõik peaks olema B20-ga
|
|
| Kommentaarid: 245 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
4 :: |
215 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
07.02.2019 14:04:09
|
|
|
| Seda on hea teada...kuigi poiss mainis, et kohalikes poodides oil neil Local kirjed juures muidu. Mida iganes need siis tähendasid.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
07.02.2019 15:11:36
|
|
|
| holma kirjutas: |
| Seda on hea teada...kuigi poiss mainis, et kohalikes poodides oil neil Local kirjed juures muidu. Mida iganes need siis tähendasid. |
oli sääl Singapuris hind ka odavam ?
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
08.02.2019 11:33:23
|
|
|
Jah, 4G sagedused kõik olemas. Ei olnud olulist hinnavahet meiega vist. Mul oli poisiga kokkulepe, et 300.- eest vaatab mulle sealt 128gb versiooni. Ja selle hinnaga ka sai. Võib-olla oleks ka odavamalt leidnud, aga sattus liikuma ajal, kui poed enamus kinni. Vist uus aasta hakkab neile saabuma vms. Global kleepekad olid karbil peal. Küll aga laadijale pean adapteri sebima või mingit muud laadijat kasutama. Karbis siis kaasas laadija ja kaitseümbris.
Esmamuljed telefonist head.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
l2bukast
HV veteran

liitunud: 19.12.2004
|
10.02.2019 00:02:42
|
|
|
| holma kirjutas: |
Jah, 4G sagedused kõik olemas. Ei olnud olulist hinnavahet meiega vist. Mul oli poisiga kokkulepe, et 300.- eest vaatab mulle sealt 128gb versiooni. Ja selle hinnaga ka sai. Võib-olla oleks ka odavamalt leidnud, aga sattus liikuma ajal, kui poed enamus kinni. Vist uus aasta hakkab neile saabuma vms. Global kleepekad olid karbil peal. Küll aga laadijale pean adapteri sebima või mingit muud laadijat kasutama. Karbis siis kaasas laadija ja kaitseümbris.
Esmamuljed telefonist head.  |
Aga milleks, kui 20 euri kallimalt saad siit poest ja saad ka garantii?
_________________ 58017968 |
|
| Kommentaarid: 130 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
123 |
|
| tagasi üles |
|
 |
holma
HV kasutaja
liitunud: 28.03.2004
|
12.02.2019 12:31:43
|
|
|
Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada.
|
|
| Kommentaarid: 15 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
14 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
12.02.2019 17:46:36
|
|
|
| holma kirjutas: |
Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada.  |
Ei ole see asi nii hull enam. MTTC vahepeal tõesti sellist kultuuri juurutas, kuid ta ei ole enam monopoolses seisus ning isegi seal on tarbijakaitse toel asjad paremaks saadud.
Lisaks pean taaskord mainima, et Eesti seadus räägib füüsilisest isikust ostja ja juriidilisest isikust müüja puhul pretensiooni esitamise õigusest. See on 2a ning siin ei määra mängureegleid remonti teostav firma.
Garantii on midagi, mis võib võrreldes pretensiooniesitamise õigusega tekitada tarbijale täiendavaid hüvesid, kuid ei tohi kitsendada olemasolevaid õiguseid.
Ehk siis garantii tingimused kehtestab tootja või müüja, kes selle garantii annab.
Pretensiooniesitamise õigus tuleneb seadusest ja selle alusel ei saa mullikesi puhuda nii kergesti.
Oluline on teada, et nimetatud seaduse alusel vastutab kauba müüja - temal on seadusjärgne kohustus probleem lahendada. Hooldus/remonditöid teostav ettevõtte ei vastuta tarbija ees, kuigi müüja kipub oma elu lihtsamaks tegemiseks kenasti suunama otse hooldusse pöörduma probleemiga ja siis võibki hakata pihta mingi ulmeline garantii-erinõuete jama.
Sellist jama ei tohi lihtsalt taluda.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
14.02.2019 11:48:08
|
|
|
Pole enne Meizudega kokku puutunud. Mida sellest arvata? Meizu 16th 6 Gb mälu.
link
või siis see 8Gb mäluga
link
viimati muutis Murdock 14.02.2019 15:45:15, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hkurujo88r
HV Guru
liitunud: 25.02.2011
|
14.02.2019 11:50:04
|
|
|
| holma kirjutas: |
Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada.  |
Pole olnud sellist asja iial. Täkked ja kriimud on savi, ükskõik mis firmaga, isegi mttc-ga. Peaasi, et vesi sees või mõra ekraanis pole.
|
|
| Kommentaarid: 126 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
120 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yoyoo
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.06.2005
|
|
| Kommentaarid: 30 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
27 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rainer9968
HV kasutaja

liitunud: 07.09.2005
|
15.02.2019 10:14:53
|
|
|
| Murdock kirjutas: |
Pole enne Meizudega kokku puutunud. Mida sellest arvata? Meizu 16th 6 Gb mälu.
link
või siis see 8Gb mäluga
link |
Ei oma antud mudelit, kuid kokkupuude on kahe Meizu telefoniga. Minu arvates on Meizu nii kvaliteedilt kui kasutusmugavuselt üksühele Xiaomiga. Flyme OS 7.0 on suhteliselt sarnane MIUI-le. Antud mudeli puhul on väike aku miinuseks, kui võrrelda Poco F1-ga, muus osas tundub parem.
|
|
| Kommentaarid: 44 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
38 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Pro7
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.01.2004
|
15.02.2019 22:47:55
|
|
|
Kas 5" või alla ka veel normaalseid telefone tehakse? Naise Mi4C hakkab otsi andma ja tahaks uut. Aga enamik uued kõik 5.45" või rohkem. Oskab keegi soovitada midagi? Xiaomi on eelistatud, aga neil vist pole hetkel midagi sellist valikus.
Kaamera võiks enamvähem hea olla, muu pole nii oluline.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
16.02.2019 02:05:50
|
|
|
| tsitaat: |
| Kas 5" või alla ka veel normaalseid telefone tehakse? |
otsisin ka tükk aega. Ainuke, mis enamvähem kõlbas, oli sony XZ1C. Hind on ka nüüdseks kukkunud sinna Xiaomi kanti. Hiinlased ei tee väikseid telefone. Kohe üldse mitte.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.02.2019 08:28:27
|
|
|
Uus 6" on vana 5"
Usu mind, naistel pole suurema telo vastu midagi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
16.02.2019 10:29:06
|
|
|
| Korpuse osa on niipalju väiksemaks läinud ekraani suhtes, et ei ole aru saada et see toll nii suur oleks.
|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
16.02.2019 12:54:44
|
|
|
| Oliverk kirjutas: |
| Korpuse osa on niipalju väiksemaks läinud ekraani suhtes, et ei ole aru saada et see toll nii suur oleks. |
näiteks mi a2 ja pocophone on ikkagi vastavalt 2 ja 2,5cm pikemad, kui XZ1C. Panin nad poes kõrvuti ja vahe on ikka üüratu. Mul on pikad näpud ja suuruse vastu pole tegelikult midagi, kuid pikad ja kitsad telefonid vajuvad mu taskutes külili, ning kiiluvad ennast sinna nii kinni, et kui on vaja kõne vastu võtta, siis ei saa neid krt kätte sealt. Selles suhtes on sul muidugi õigus, et näiteks 5,5” ekraaniga mi a1 on tegelikult 6mm pikem, kui 5,84” ekraaniga a2 . Sellegipoolest, suured on nad mõlemad.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
16.02.2019 12:57:32
|
|
|
netmaster, pole vaja alati poodi joosta võrdlema
Kasuta https://www.phonearena.com/phones/size ja kalibreeri ekraanina ära. Ja kuku suurusi võrdlema
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
netmaster
HV kasutaja

liitunud: 21.08.2004
|
16.02.2019 15:52:54
|
|
|
jah, sealt ma oma numbrid võtsingi, kuid poes on võimalik telefone ka käes hoida, ja mõni koht lubab isegi tasku pista.
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.02.2019 10:37:55
|
|
|
| netmaster kirjutas: |
jah, sealt ma oma numbrid võtsingi, kuid poes on võimalik telefone ka käes hoida, ja mõni koht lubab isegi tasku pista.  |
Otsisin algkoolilapsele väiksemat telefoni ning endiselt rahul Mi A2 Lite - jõudlus on enam-vähem ja aku peab super. Android 9 olemas ning puhas Android regulaarsete turvauuendustega - puhas ja kindel tunne.
Suuruse ja käes hoidmise osas on tegelikult oluline telefoni laius ja numbriliselt varasemast suurema diagonaaliga telefon on selles mõttes ok - servad ekraani ümber on kitsamad ja "piklikum" ekraani formaat teeb ka telefoni tegelikult kitsamaks sama tollimõõdu juures.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Esteix
HV kasutaja

liitunud: 13.01.2013
|
18.02.2019 17:53:46
|
|
|
| Olles Xiaomi Redmi 4X omanik juba pikemat aega siis see on ikka hämmastav kuidas ligi 150eur maksnud mobiil on vastu pidanud kauem kui nii mõnigi teine mark mida siiani olen kasutanud. Kui mitte arvestada esimest õhulendu ja sellest saadud füüsilist kahjustust korpusel pole siiani märganud ei kehvemat jõudlust ega ka akut ei pea iga päev laadima. Ka kõik uutematele telefonidele mõeldud update-id jõuavad ka minuni. Praegu on küll selline tunne, et kui mingil põhjusel peaks hakkama uut telefoni otsima võtaks kasutusele kindlalt sama tootja mõne isendi.
|
|
| Kommentaarid: 31 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
30 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
18.02.2019 17:59:41
|
|
|
| Esteix kirjutas: |
| Olles Xiaomi Redmi 4X omanik juba pikemat aega siis see on ikka hämmastav kuidas ligi 150eur maksnud mobiil on vastu pidanud kauem kui nii mõnigi teine mark mida siiani olen kasutanud. Kui mitte arvestada esimest õhulendu ja sellest saadud füüsilist kahjustust korpusel pole siiani märganud ei kehvemat jõudlust ega ka akut ei pea iga päev laadima. Ka kõik uutematele telefonidele mõeldud update-id jõuavad ka minuni. Praegu on küll selline tunne, et kui mingil põhjusel peaks hakkama uut telefoni otsima võtaks kasutusele kindlalt sama tootja mõne isendi. |
Oma lapse Xiaomidel olen kasutanud Nillkin Frosted ümbriseid - päris korralike kukkumiste puhul on päästnud ning käes püsib ka hästi tänu korpuse tekstuurile.
Eraldi kaitsekilesid/klaase ei kasuta.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.02.2019 18:02:22
|
|
|
Esteix, mul laps suutis selle katki teha suht kiiresti. 4a pidas samas väga kaua vastu
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.02.2019 18:47:00
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine |
~15€
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
18.02.2019 22:18:50
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine |
~15€ |
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jnt
HV Guru

liitunud: 10.05.2005
|
19.02.2019 00:13:43
|
|
|
jeesus188, link
Koos keskraamiga - palju parem vahetada. (Olen seda teinud)
_________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.  |
|
| Kommentaarid: 117 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
108 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.02.2019 00:32:49
|
|
|
| jnt kirjutas: |
jeesus188, link
Koos keskraamiga - palju parem vahetada. (Olen seda teinud) |
Tänud lingi eest. Lappan selle vahetuse video uuesti läbi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lopes39
HV Guru

liitunud: 08.11.2004
|
19.02.2019 00:47:09
|
|
|
Kuulujuttude poolest peaks Redmi Note 7 Pro tulema sõrmejäljelugejaga ekraani all. Ehk siis peaks olema amoled ekraan ka.
Kui nii tuleb , siis 200 euro eest vist vastast väga ei leia sellele
|
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.02.2019 01:05:17
|
|
|
200? Kahtlane, et nii odav
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Murdock
HV kasutaja
liitunud: 09.08.2006
|
19.02.2019 10:07:52
|
|
|
Minu Mi Mix 2'le tuleb just update alla. MIUI V10.2.2.0
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.02.2019 13:03:44
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine |
~15€ |
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge |
vaata aliexpressist koos raamiga. Kruvid lahti, pistikud ka ja pmst ongi kogu lugu, lappa teistpidi lihtsalt uue esiotsaga kokku
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003

|
19.02.2019 13:12:12
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
| jeesus188 kirjutas: |
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine |
~15€ |
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge |
vaata aliexpressist koos raamiga. Kruvid lahti, pistikud ka ja pmst ongi kogu lugu, lappa teistpidi lihtsalt uue esiotsaga kokku |
Aku ära saamine on küll paras porr. Liimida ka vaja või see on seal ilma raamita video?
Spoiler 
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.02.2019 14:12:06
|
|
|
No aku jah pead liimist lahti saama ilmselt. Eks ta nokitsemine ole
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
_seapea_
HV vaatleja
liitunud: 12.04.2014
|
19.02.2019 16:21:49
|
|
|
| Aku lahtisaamine oli ülimalt lihtne.Kahe teibiribaga on ta seal kinni;võta otsast kinni ja venitad ta sealt välja. Uuel raamil oli tebiribad juba küljes. Vaata kasutaja jnt poolt viidatud lingil olevat pilti. Kaks sinist riba on uued teibid.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|