Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 20:20:22 vasta tsitaadiga

jaank kirjutas:
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt.


Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 20:22:17 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
jaank kirjutas:
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt.


Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le.

ostsin ka naisele, 5+ thumbs_up.gif

Juhtmevaba laadimiseta telefone koju ei osta enam v.a lapsele

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 20:37:44 vasta tsitaadiga

Lapsel ei tohi liiga mugav olla ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 20:51:16 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Lapsel ei tohi liiga mugav olla ?

Võiks, aga vaat pole sellise hinnaga telo. Kui sa nüüd otsima hakkad juhtmeta laadimisega telefone, siis olukord on suht nutune icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tont23
HV veteran
tont23

liitunud: 13.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:29:31 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
jaank kirjutas:
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt.


Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le.


see 5,99" ekraan liiga suur pole? kuidas käes tundub? muidu tundub huvitav aga pole vist enam kõige uuem asi? icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 128 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 112
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 21:31:48 vasta tsitaadiga

No ikka suht uus 845 on südameks, mi mix3 just tuli välja.
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 23:38:13 vasta tsitaadiga

tont23 kirjutas:
Pro7 kirjutas:
jaank kirjutas:
300 euri hinnaklassis on võitja? või tasub mingi oneplussini välja venitada?
võtaks HTC, aga pole juba mitu aastat midagi mõistliku tulnud sealt.


Mina oma Mi Mix 2S -iga väga rahul. Hinnad liiguvad aina lähemale 300-le.


see 5,99" ekraan liiga suur pole? kuidas käes tundub? muidu tundub huvitav aga pole vist enam kõige uuem asi? icon_rolleyes.gif


Mina saan ühe käega hakkama, eelmine telefon oli Redmi 4x, korraks oli harjumatult suur.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 02.02.2019 22:39:09 vasta tsitaadiga

Ma siiani Mi Mix 2 peal. Ca poolteist aastat. Enne vahetasin iga aasta telefone. Väga rahul. Aeglaseks pole jäänud ja powerit piisavalt thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.02.2019 00:50:14 vasta tsitaadiga

Ma olen ikka veel Redmi 4x peal. Piisvalt väike, samas suure akuga ja Resurrection Remix firmware koos kõigi muude võludega magisk'ilt ja xposed'ilt on lubanud täiesti enda käe järgi kõik ära sättida. thumbs_up.gif

Tõsi, mida aeg edasi, seda rohkem annab tunda, et google maps ja facebook õgivad iga versiooniga aina rohkem vurtsu...

Aa, ja isa ja vend on ka selle telefoni peale läinud ja nii palju kui ma tean, väga rahul.

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
stents
HV kasutaja

liitunud: 27.03.2008




sõnum 03.02.2019 23:40:27 vasta tsitaadiga

Ma olen enda Redmi 4x-i kõveraks istunud! Samas kõik toimib, probleeme ei ole. Ikka uskumatu telefon on küll. Ma olen seda sada korda maha pillanud aga telefon ei mõtlegi katki minna. Aprillis saab kahe aastaseks. Igaks juhuks ostsin järgmiseks telefoniks Mi Mix 2SE aga ma pole seda veel kätte saanud.
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 04.02.2019 11:55:11 vasta tsitaadiga

stents kirjutas:
Ma olen enda Redmi 4x-i kõveraks istunud! Samas kõik toimib, probleeme ei ole. Ikka uskumatu telefon on küll. Ma olen seda sada korda maha pillanud aga telefon ei mõtlegi katki minna. Aprillis saab kahe aastaseks. Igaks juhuks ostsin järgmiseks telefoniks Mi Mix 2SE aga ma pole seda veel kätte saanud.


Mul Redmi 4x samuti 2 aasta peal ja juba aasta ei ole ühtki ümbrist ega kaitsekile, küll on kukkunud kivipõranda peale jne., probleeme pole. Peab sunnik hästi vastu.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 11:12:46 vasta tsitaadiga

kurja, täna juhtus selline asi xiaomi mi a2'ga, et jooksis kokku ja enam sisse ei lülita, laadima ei hakka jne. volume up/down + power nuppu all hoides ka midagi ei tee.. kas mu telefon on nö "bricked" ? või aku andis saba?
pole midagi rootinud ega costum romi peale lasknud. official android 9 jaanuari update on peal.

peaks garantiisse saatma?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 06.02.2019 21:02:01 vasta tsitaadiga

Proovi mingi seosetu aeg on/off nuppu all hoida. 30 sekundit vms.
St. ei lugenud välja kaua hoidsite. Ehk peab kauem hoidma
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.02.2019 21:25:24 vasta tsitaadiga

kahjuks pikemalt hoidmine ka ei tee midagi.. täitsa huvitavalt suri ära ikka.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 11:56:24 vasta tsitaadiga

On ka midagi sarnast juhtunud kui aku tühjaks sai. Hoia tal lihtsalt laadija sabas mingi aeg ja proovi erinevaid kombinatsioone, nagu power+home+ volup vms
Isegi vigase emaplaadiga telefon on boot menüü ette saanud (vetsupotti kukkunud a8).
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 07.02.2019 13:56:14 vasta tsitaadiga

Pocophone F1, kas neid on ka ilma selle B20 bandita või on toetatud kõik sagedused? Poeg soetas mulle ühe Singapuri lennujaamast kaasa. Eks muidugi lähitunnid toovad selgitust...kui B20 ei ole, siis võin mõnele linnapoisile ära müüaicon_smile.gif

viimati muutis holma 07.02.2019 13:57:53, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 13:57:24 vasta tsitaadiga

B20 peaks nagu olema kui interneedust uskuda
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
martl
HV veteran

liitunud: 20.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.02.2019 13:58:41 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Pocophone F1, kas neid on ka ilma selle B20 bandita või on toetatud kõik sagedused? Poeg soetas mulle ühe Singapuri lennujaamast kaasa. Eks muidugi lähitunnid toovad selgitust...kui B20 ei ole, siis võin mõnele linnapoisile ära müüaicon_smile.gif


Kõik peaks olema B20-ga
Kommentaarid: 245 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 4 :: 215
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 07.02.2019 14:04:09 vasta tsitaadiga

Seda on hea teada...kuigi poiss mainis, et kohalikes poodides oil neil Local kirjed juures muidu. Mida iganes need siis tähendasid.
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 07.02.2019 15:11:36 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Seda on hea teada...kuigi poiss mainis, et kohalikes poodides oil neil Local kirjed juures muidu. Mida iganes need siis tähendasid.


oli sääl Singapuris hind ka odavam ?
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 08.02.2019 11:33:23 vasta tsitaadiga

Jah, 4G sagedused kõik olemas. Ei olnud olulist hinnavahet meiega vist. Mul oli poisiga kokkulepe, et 300.- eest vaatab mulle sealt 128gb versiooni. Ja selle hinnaga ka sai. Võib-olla oleks ka odavamalt leidnud, aga sattus liikuma ajal, kui poed enamus kinni. Vist uus aasta hakkab neile saabuma vms. Global kleepekad olid karbil peal. Küll aga laadijale pean adapteri sebima või mingit muud laadijat kasutama. Karbis siis kaasas laadija ja kaitseümbris.
Esmamuljed telefonist head. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
l2bukast
HV veteran
l2bukast

liitunud: 19.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.02.2019 00:02:42 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Jah, 4G sagedused kõik olemas. Ei olnud olulist hinnavahet meiega vist. Mul oli poisiga kokkulepe, et 300.- eest vaatab mulle sealt 128gb versiooni. Ja selle hinnaga ka sai. Võib-olla oleks ka odavamalt leidnud, aga sattus liikuma ajal, kui poed enamus kinni. Vist uus aasta hakkab neile saabuma vms. Global kleepekad olid karbil peal. Küll aga laadijale pean adapteri sebima või mingit muud laadijat kasutama. Karbis siis kaasas laadija ja kaitseümbris.
Esmamuljed telefonist head. thumbs_up.gif

Aga milleks, kui 20 euri kallimalt saad siit poest ja saad ka garantii?

_________________
58017968
Kommentaarid: 130 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 123
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
holma
HV kasutaja

liitunud: 28.03.2004




sõnum 12.02.2019 12:31:43 vasta tsitaadiga

Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada. icon_smile.gif
Kommentaarid: 15 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.02.2019 17:46:36 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada. icon_smile.gif


Ei ole see asi nii hull enam. MTTC vahepeal tõesti sellist kultuuri juurutas, kuid ta ei ole enam monopoolses seisus ning isegi seal on tarbijakaitse toel asjad paremaks saadud.

Lisaks pean taaskord mainima, et Eesti seadus räägib füüsilisest isikust ostja ja juriidilisest isikust müüja puhul pretensiooni esitamise õigusest. See on 2a ning siin ei määra mängureegleid remonti teostav firma.
Garantii on midagi, mis võib võrreldes pretensiooniesitamise õigusega tekitada tarbijale täiendavaid hüvesid, kuid ei tohi kitsendada olemasolevaid õiguseid.

Ehk siis garantii tingimused kehtestab tootja või müüja, kes selle garantii annab.
Pretensiooniesitamise õigus tuleneb seadusest ja selle alusel ei saa mullikesi puhuda nii kergesti.

Oluline on teada, et nimetatud seaduse alusel vastutab kauba müüja - temal on seadusjärgne kohustus probleem lahendada. Hooldus/remonditöid teostav ettevõtte ei vastuta tarbija ees, kuigi müüja kipub oma elu lihtsamaks tegemiseks kenasti suunama otse hooldusse pöörduma probleemiga ja siis võibki hakata pihta mingi ulmeline garantii-erinõuete jama.

Sellist jama ei tohi lihtsalt taluda.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 14.02.2019 11:48:08 vasta tsitaadiga

Pole enne Meizudega kokku puutunud. Mida sellest arvata? Meizu 16th 6 Gb mälu.
link
või siis see 8Gb mäluga icon_rolleyes.gif
link


viimati muutis Murdock 14.02.2019 15:45:15, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 11:50:04 vasta tsitaadiga

holma kirjutas:
Garantii? Telefonile? Sellel esimesel nädalal peale kasutamist leiad mõne täkke ja garantiist võid siis vaid unistada. icon_smile.gif


Pole olnud sellist asja iial. Täkked ja kriimud on savi, ükskõik mis firmaga, isegi mttc-ga. Peaasi, et vesi sees või mõra ekraanis pole.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.02.2019 18:15:50 vasta tsitaadiga

mul läks mi a2 garantiisse, mõni kriim ekraanil on ja muid kulumisjälgi. Eks näis mis ütlevad icon_biggrin.gif
Kui peesse saadavad siis tuleb vast see osta:

https://www.klick.ee/nutitelefon-huawei-honor-view-20-128gb-dual-sim

tundub kõva pill olevat, keegi oskab sellest midagi rääkida?
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rainer9968
HV kasutaja
rainer9968

liitunud: 07.09.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 10:14:53 vasta tsitaadiga

Murdock kirjutas:
Pole enne Meizudega kokku puutunud. Mida sellest arvata? Meizu 16th 6 Gb mälu.
link
või siis see 8Gb mäluga icon_rolleyes.gif
link


Ei oma antud mudelit, kuid kokkupuude on kahe Meizu telefoniga. Minu arvates on Meizu nii kvaliteedilt kui kasutusmugavuselt üksühele Xiaomiga. Flyme OS 7.0 on suhteliselt sarnane MIUI-le. Antud mudeli puhul on väike aku miinuseks, kui võrrelda Poco F1-ga, muus osas tundub parem.
Kommentaarid: 44 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.02.2019 22:47:55 vasta tsitaadiga

Kas 5" või alla ka veel normaalseid telefone tehakse? Naise Mi4C hakkab otsi andma ja tahaks uut. Aga enamik uued kõik 5.45" või rohkem. Oskab keegi soovitada midagi? Xiaomi on eelistatud, aga neil vist pole hetkel midagi sellist valikus.
Kaamera võiks enamvähem hea olla, muu pole nii oluline.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 16.02.2019 02:05:50 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Kas 5" või alla ka veel normaalseid telefone tehakse?


otsisin ka tükk aega. Ainuke, mis enamvähem kõlbas, oli sony XZ1C. Hind on ka nüüdseks kukkunud sinna Xiaomi kanti. Hiinlased ei tee väikseid telefone. Kohe üldse mitte.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 08:28:27 vasta tsitaadiga

Uus 6" on vana 5"
Usu mind, naistel pole suurema telo vastu midagi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 10:29:06 vasta tsitaadiga

Korpuse osa on niipalju väiksemaks läinud ekraani suhtes, et ei ole aru saada et see toll nii suur oleks.
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 16.02.2019 12:54:44 vasta tsitaadiga

Oliverk kirjutas:
Korpuse osa on niipalju väiksemaks läinud ekraani suhtes, et ei ole aru saada et see toll nii suur oleks.


näiteks mi a2 ja pocophone on ikkagi vastavalt 2 ja 2,5cm pikemad, kui XZ1C. Panin nad poes kõrvuti ja vahe on ikka üüratu. Mul on pikad näpud ja suuruse vastu pole tegelikult midagi, kuid pikad ja kitsad telefonid vajuvad mu taskutes külili, ning kiiluvad ennast sinna nii kinni, et kui on vaja kõne vastu võtta, siis ei saa neid krt kätte sealt. Selles suhtes on sul muidugi õigus, et näiteks 5,5” ekraaniga mi a1 on tegelikult 6mm pikem, kui 5,84” ekraaniga a2 . Sellegipoolest, suured on nad mõlemad.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.02.2019 12:57:32 vasta tsitaadiga

netmaster, pole vaja alati poodi joosta võrdlema
Kasuta https://www.phonearena.com/phones/size ja kalibreeri ekraanina ära. Ja kuku suurusi võrdlema thumbs_up.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 16.02.2019 15:52:54 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
netmaster, pole vaja alati poodi joosta võrdlema
Kasuta https://www.phonearena.com/phones/size ja kalibreeri ekraanina ära. Ja kuku suurusi võrdlema thumbs_up.gif


jah, sealt ma oma numbrid võtsingi, kuid poes on võimalik telefone ka käes hoida, ja mõni koht lubab isegi tasku pista. icon_razz.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 10:37:55 vasta tsitaadiga

netmaster kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
netmaster, pole vaja alati poodi joosta võrdlema
Kasuta https://www.phonearena.com/phones/size ja kalibreeri ekraanina ära. Ja kuku suurusi võrdlema thumbs_up.gif


jah, sealt ma oma numbrid võtsingi, kuid poes on võimalik telefone ka käes hoida, ja mõni koht lubab isegi tasku pista. icon_razz.gif


Otsisin algkoolilapsele väiksemat telefoni ning endiselt rahul Mi A2 Lite - jõudlus on enam-vähem ja aku peab super. Android 9 olemas ning puhas Android regulaarsete turvauuendustega - puhas ja kindel tunne.
Suuruse ja käes hoidmise osas on tegelikult oluline telefoni laius ja numbriliselt varasemast suurema diagonaaliga telefon on selles mõttes ok - servad ekraani ümber on kitsamad ja "piklikum" ekraani formaat teeb ka telefoni tegelikult kitsamaks sama tollimõõdu juures.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Esteix
HV kasutaja
Esteix

liitunud: 13.01.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 17:53:46 vasta tsitaadiga

Olles Xiaomi Redmi 4X omanik juba pikemat aega siis see on ikka hämmastav kuidas ligi 150eur maksnud mobiil on vastu pidanud kauem kui nii mõnigi teine mark mida siiani olen kasutanud. Kui mitte arvestada esimest õhulendu ja sellest saadud füüsilist kahjustust korpusel pole siiani märganud ei kehvemat jõudlust ega ka akut ei pea iga päev laadima. Ka kõik uutematele telefonidele mõeldud update-id jõuavad ka minuni. Praegu on küll selline tunne, et kui mingil põhjusel peaks hakkama uut telefoni otsima võtaks kasutusele kindlalt sama tootja mõne isendi.
Kommentaarid: 31 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 17:59:41 vasta tsitaadiga

Esteix kirjutas:
Olles Xiaomi Redmi 4X omanik juba pikemat aega siis see on ikka hämmastav kuidas ligi 150eur maksnud mobiil on vastu pidanud kauem kui nii mõnigi teine mark mida siiani olen kasutanud. Kui mitte arvestada esimest õhulendu ja sellest saadud füüsilist kahjustust korpusel pole siiani märganud ei kehvemat jõudlust ega ka akut ei pea iga päev laadima. Ka kõik uutematele telefonidele mõeldud update-id jõuavad ka minuni. Praegu on küll selline tunne, et kui mingil põhjusel peaks hakkama uut telefoni otsima võtaks kasutusele kindlalt sama tootja mõne isendi.


Oma lapse Xiaomidel olen kasutanud Nillkin Frosted ümbriseid - päris korralike kukkumiste puhul on päästnud ning käes püsib ka hästi tänu korpuse tekstuurile.
Eraldi kaitsekilesid/klaase ei kasuta.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 18:02:22 vasta tsitaadiga

Esteix, mul laps suutis selle katki teha suht kiiresti. 4a pidas samas väga kaua vastu
4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 18:47:00 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:

4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine
~15€
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.02.2019 22:18:50 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine
~15€
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 00:13:43 vasta tsitaadiga

jeesus188, link

Koos keskraamiga - palju parem vahetada. (Olen seda teinud)

_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 00:32:49 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
jeesus188, link

Koos keskraamiga - palju parem vahetada. (Olen seda teinud)

Tänud lingi eest. Lappan selle vahetuse video uuesti läbi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 19.02.2019 00:47:09 vasta tsitaadiga

Kuulujuttude poolest peaks Redmi Note 7 Pro tulema sõrmejäljelugejaga ekraani all. Ehk siis peaks olema amoled ekraan ka.
Kui nii tuleb , siis 200 euro eest vist vastast väga ei leia sellele
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 01:05:17 vasta tsitaadiga

200? Kahtlane, et nii odav
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Murdock
HV kasutaja

liitunud: 09.08.2006




sõnum 19.02.2019 10:07:52 vasta tsitaadiga

Minu Mi Mix 2'le tuleb just update alla. MIUI V10.2.2.0 thumbs_up.gif
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 13:03:44 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine
~15€
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge
vaata aliexpressist koos raamiga. Kruvid lahti, pistikud ka ja pmst ongi kogu lugu, lappa teistpidi lihtsalt uue esiotsaga kokku
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 13:12:12 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:
salatoimik kirjutas:
jeesus188 kirjutas:

4x nüüd istub kapis, ekraanivahetus hetkel tundub suht mõttetu ettevõtmine
~15€
vahetamine suht porr kui videot vaadata. Anna mulle 15€ ekraani link palun. Valge
vaata aliexpressist koos raamiga. Kruvid lahti, pistikud ka ja pmst ongi kogu lugu, lappa teistpidi lihtsalt uue esiotsaga kokku

Aku ära saamine on küll paras porr. Liimida ka vaja või see on seal ilma raamita video?
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.02.2019 14:12:06 vasta tsitaadiga

No aku jah pead liimist lahti saama ilmselt. Eks ta nokitsemine ole
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
_seapea_
HV vaatleja

liitunud: 12.04.2014




sõnum 19.02.2019 16:21:49 vasta tsitaadiga

Aku lahtisaamine oli ülimalt lihtne.Kahe teibiribaga on ta seal kinni;võta otsast kinni ja venitad ta sealt välja. Uuel raamil oli tebiribad juba küljes. Vaata kasutaja jnt poolt viidatud lingil olevat pilti. Kaks sinist riba on uued teibid.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 145, 146, 147 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.