|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas. |
| 12-10a |
|
42% |
[ 27 ] |
| 10-8a |
|
17% |
[ 11 ] |
| 8-6a |
|
11% |
[ 7 ] |
| 6-4a |
|
7% |
[ 5 ] |
| 4-2a |
|
4% |
[ 3 ] |
| Vähem kui 2a |
|
15% |
[ 10 ] |
|
| hääli kokku : 63 |
|
| autor |
|
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
04.02.2019 11:03:13
|
|
|
| Mingid spetsialistid on ööga enda fame punkte kulutanud ning 10800 piir on ca 70 punkti allapoole kukkunud. EST-D sai tänu sellele ühe tankikoha juurde, O-L-T-i esimene väljajääja hetkel 163 punkti kaugusel.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
04.02.2019 11:59:09
|
|
|
| Head noobid, osta sealt fame points poest nänni enneaegselt, ja jääda tankist ilma? Natukenegi võiks kannatust olla, kolmapäevast saab juba tanki osta ju.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
04.02.2019 13:39:54
|
|
|
| Praegu ei saa sealt midagi osta. Öösel sai veel personaalseid fame points boostereid osta - praegu enam mitte. Pärast kampaania lõppu neid osta on kas ülim rumalus või soov end tankikohalt välja kukutada. Teine variant on, et mingi hulk mängijaid on bänni saanud.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Masochist
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2006
|
04.02.2019 14:36:41
|
|
|
Ei mäletagi, et oleks varem peale lahingut nii toredat tervitusteksti näinud...
StickFingerInMyTank (13:31.30) gj
StickFingerInMyTank (13:31.31) i hope ur family
StickFingerInMyTank (13:31.35) will die in fucking cancer
StickFingerInMyTank (13:31.40) fucking retarded piece of faggot
Twyxter (13:31.46) why u mad?
StickFingerInMyTank (13:31.54) cuz u an asshole
StickFingerInMyTank (13:31.56) fucking retard
StickFingerInMyTank (13:32.00) die please
See siis peale seda kui olime lahingu lõpus 2 vs 1 ja ma vaese mehe maha nottisin.
_________________ Use your fist and not your mouth - MM |
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
04.02.2019 16:36:29
|
|
|
huvitav jah mis selliste peas toimub kui mängus kellegi peale marru minna. Samas warshipis mingi aeg vastas klanni tegelane lõi ühe lihtsalt maha. Et siis klannide vaheline sõda tuli päris ellu edasi, et hakka või kartma keda lased seal mängus.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lagzr
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2013
|
04.02.2019 17:24:21
|
|
|
| fellanor kirjutas: |
| Praegu ei saa sealt midagi osta. Öösel sai veel personaalseid fame points boostereid osta - praegu enam mitte. Pärast kampaania lõppu neid osta on kas ülim rumalus või soov end tankikohalt välja kukutada. Teine variant on, et mingi hulk mängijaid on bänni saanud. |
woti foorumis oli juttu et 1 klann sai bänni peale, ligi 50 nägu läks eest ära.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
04.02.2019 18:49:25
|
|
|
Huvitav kui 1 isik klannist kasutab midagi keelatud kas siis tühistatakse ainult tema enda või klanni kõigi võidukate lahingute tulemus kus ta osales ära?
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lagzr
HV vaatleja
liitunud: 07.04.2013
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
05.02.2019 19:49:06
|
|
|
| bladerunner kirjutas: |
| Huvitav kui 1 isik klannist kasutab midagi keelatud kas siis tühistatakse ainult tema enda või klanni kõigi võidukate lahingute tulemus kus ta osales ära? |
pigem on teema selles, et võeti klanni pärisraha eest liikmeid, kes siis tankikohale sõidutati
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
05.02.2019 19:53:04
|
|
|
| Tegin parandused. WG enda lehel näitas millegipärast selliseid numbreid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ahto
Kreisi kasutaja

liitunud: 10.09.2002
|
06.02.2019 17:44:59
|
|
|
| Huvitav teemaareng vene serveris. Tervelt 22643 mängijat said sanktsioonid keelatud modide kasutamise eest ning auhinnaliset tankikohalt kadus 4563 kontot. Kas on ka EU serveris sama tulemas ning napilt välja jäänud ausatel mängijatel on veel tankilootus?
|
|
| Kommentaarid: 93 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
06.02.2019 19:12:08
|
|
|
| Ahto kirjutas: |
| Huvitav teemaareng vene serveris. Tervelt 22643 mängijat said sanktsioonid keelatud modide kasutamise eest ning auhinnaliset tankikohalt kadus 4563 kontot. Kas on ka EU serveris sama tulemas ning napilt välja jäänud ausatel mängijatel on veel tankilootus? |
sanktsioonid? vahepeal oli jutt ,et perma bänn.
aga nagu näha numbreid kes kasutavad keelatud mode siis on ilmselge et neid ei saa ära bännida sest mäng sureks välja.
ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
06.02.2019 20:14:39
|
|
|
On permabännitud ka eestlasi, üks sai isegi nüüd uue kontoga omale tanki.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pyroman11
HV kasutaja

liitunud: 17.11.2013
|
08.02.2019 13:37:37
|
|
|
| siven kirjutas: |
ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest. |
Ja siin ma vaidleksin küll vastu!
Siis kui algas suur jaht keelatud modide kasutajatele, siis mina sain autoaim+ eest (mis oli aslaini modpackiga kaasas) nädalase bänni ja hoiatus, et järgmine kord on permabän.
Kusjuures prem acc on olnud vist alates 2012 sügisest kogu aeg.
Ka nüüd saan kuus keskmiselt korra chatbänni, sest pidevalt tuleb mõni mölisema. Kui olin süüdi...ok, neelan alla. Aga kui mõni tuleb minu peal oma rasket lapsepõlve või seksuaalset rahuldamatust välja elama, siis ma oskan väga hästi kolmes erinevas keeles sõimata väga räigete sõnadega Ja siis nõrgema närvikavaga kodanikud jooksevad kaebama...kurat sa siis tuled torkima?
Elu aeg olnud see põhimõte, et ära löö esimesena aga iga korra eest anna kaks korda rohkem vastu! Ja kuna olen lahke inimene, siis vahel annan ka rohkem!
_________________ WOT kasutaja: Abe_Normal |
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
08.02.2019 15:55:19
|
|
|
Keelatud modidest veel nii palju, et see õhtu kui patch välja tuli sõitsin ühe 90+ mängijaga eesti klannis tier 8 stronki ja mingi hetk sadas nende tsi jõuk tüüpe kes aktiivselt hakkasid arutama kuidas oma tundrad käima saaks. Alguses mõtlesin, et mehed niisama ironiseerivad aga kui seal juba algajate progejate kiirkursuseks läks( a la proovi seal kaustast see fail sinna lohistada, renamede jms bs) siis küsisin et tglt ka mehed, aastal 2019 keelatud moode kasutame? Olge normaalsed ja mängige ikka reeglite järgi. Vastu tuli mingit lalinat ,et mis see sinu asi on ja kuidas see sind segab mis meil modi kaustas on ja a la et ise kasutad ju ka xvmi. Ma pärast rääkisin selle klanni komandöriga ka ja ega sealt ka mingit loogilist vastust ei tulnud.
https://i.imgur.com/58zFBmL.png
Ja see sama klann lasi viimast eventi ka(mitte tulemuslikult küll). Ega seda asja muudab paremaks ainult kommjuuniti poolne 0 tolerants. Muidu see mängukeskkond normaalsemaks ei muutu
[quote="pyroman11"]
| siven kirjutas: |
ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest. |
Ja siin ma vaidleksin küll vastu!
Siis kui algas suur jaht keelatud modide kasutajatele, siis mina sain autoaim+ eest (mis oli aslaini modpackiga kaasas) nädalase bänni ja hoiatus, et järgmine kord on permabän.
Kusjuures prem acc on olnud vist alates 2012 sügisest kogu aeg.
Ka nüüd saan kuus keskmiselt korra chatbänni, sest pidevalt tuleb mõni mölisema. Kui olin süüdi...ok, neelan alla. Aga kui mõni tuleb minu peal oma rasket lapsepõlve või seksuaalset rahuldamatust välja elama, siis ma oskan väga hästi kolmes erinevas keeles sõimata väga räigete sõnadega Ja siis nõrgema närvikavaga kodanikud jooksevad kaebama...kurat sa siis tuled torkima?
Elu aeg olnud see põhimõte, et ära löö esimesena aga iga korra eest anna kaks korda rohkem vastu! Ja kuna olen lahke inimene, siis vahel annan ka rohkem![/url]
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.02.2019 15:58:05
|
|
|
| Mis nende mängijate WN8 ka oli? Nii huvi pärast.
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
08.02.2019 16:08:53
|
|
|
| Valvejoodik kirjutas: |
| Mis nende mängijate WN8 ka oli? Nii huvi pärast. |
recentid 1000 ja 1500 vahel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
08.02.2019 16:50:43
|
|
|
Ehk et siis tavalised tomatist tsipa paremad mängijad. Häkkidega uunikumiks ei saa kui kahe kõrva vahel midagi pole
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
08.02.2019 17:30:23
|
|
|
90+ mängijaga on meil EST-D, EESTI ja WSN.
TS-i kasutavad neist ainukesena kaks esimest. Kuna EST-D oli kampaanias edukas siis järelikult ...
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
08.02.2019 19:39:19
|
|
|
njah ma võin öelda et häkitakse rohkem kui te arvate...
ja kõik normaalsed häkid EI asu üldse teie arvutis...
vaid kui mängu käima panete striimitakse need läbi neti ja wot ei detecti seda.
tean mitmeid kõrge wn8 mängijaid kes kasutavad aastaid juba pole isegi hoiatust saand.
sest neid faile pole su arvutis:)
sealhulgas ka aimboti aga tõesti seda kasutatakse ainult suurel kiirusel scoutide laskmiseks ja vahe snäpshotiks sest saad läbi seina lockida juba ette ära ja laseb ise weakspoti kiirelt.
kui xvm endal peal siis on ikka suht tihti näha täiesti tomateid kelle toru on põõratud teie peale läbi seina juba ja kui liigute toru liigub kaasa ja nii kui nina välja pistate saad insta laksu sisse reaalselt unhuman reaksooniga.
lihtsalt naljakas lugeda kuidas mõned siin arvavad ,et häkkereid vähe:D???
jälgige natuke eriti kollase punase wn8 mängijaid ja vaadake mida nad teevad ja mis ime laske nad teevad.samamoodi punased arty kes lasevad sind full speedil artyga ilma spotita tõesit on kõik tomatod meil arty profesionaalid?
ei aimbot ise sihib ette arvestades kiirust nurka jne. teeb seda ka edasi ka peale seda kui enam spoted pole.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
08.02.2019 21:56:06
|
|
|
| siven kirjutas: |
njah ma võin öelda et häkitakse rohkem kui te arvate...
ja kõik normaalsed häkid EI asu üldse teie arvutis...
vaid kui mängu käima panete striimitakse need läbi neti ja wot ei detecti seda.
tean mitmeid kõrge wn8 mängijaid kes kasutavad aastaid juba pole isegi hoiatust saand.
sest neid faile pole su arvutis:)
sealhulgas ka aimboti aga tõesti seda kasutatakse ainult suurel kiirusel scoutide laskmiseks ja vahe snäpshotiks sest saad läbi seina lockida juba ette ära ja laseb ise weakspoti kiirelt.
kui xvm endal peal siis on ikka suht tihti näha täiesti tomateid kelle toru on põõratud teie peale läbi seina juba ja kui liigute toru liigub kaasa ja nii kui nina välja pistate saad insta laksu sisse reaalselt unhuman reaksooniga.
lihtsalt naljakas lugeda kuidas mõned siin arvavad ,et häkkereid vähe:D???
jälgige natuke eriti kollase punase wn8 mängijaid ja vaadake mida nad teevad ja mis ime laske nad teevad.samamoodi punased arty kes lasevad sind full speedil artyga ilma spotita tõesit on kõik tomatod meil arty profesionaalid?
ei aimbot ise sihib ette arvestades kiirust nurka jne. teeb seda ka edasi ka peale seda kui enam spoted pole. |
Mis nad siis ikka punased on kui sellised imehäkid abiks?
Uus M41D on päris lahe masin kui kellelgi hiina meeskonnad selle jaoks olemas. Kohe esimese mänguga M käes ja rapib ikka korralikult.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
siven
HV veteran

liitunud: 04.12.2005
|
08.02.2019 21:59:22
|
|
|
sest neile meeldib perse ees keset mapi sõita pidevalt ja muid rumalusi teha...
see ei tähenda ,et ta sulle ammoracki ei laseks 1 lask:)
ja ega need häksid sinust unicorni tee ka neid on vaja osata kasutada...
aga keskmisele mängijale annab küll kõvasti juurde!
ise mõtlesin ka osta aga ootan vist selle LT-432 peaks vingem aparaat olema.
|
|
| Kommentaarid: 163 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
149 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arny
Kreisi kasutaja
liitunud: 08.01.2012
|
09.02.2019 11:05:59
|
|
|
ei tasu siis lightiga otse joones sõita kui arty oskab sulle otse ette ära lasta. Egas kui sa saad mõne ime lasu vahest pihta kas siis on kohe häkk ve. Vene tankiga sõidu pealt lastes kellelegi pihta saada ei ei ole mingi ulme ju. Vahest tuleb ka mingeid muid lucky shoote, kas siis kõik on häkk ve. Siis oleme kõik häkkerid, kui suudame kellelegi ammosse lasta.
Mul siin hakkas mäng mingi hetk jubedalt mängust välja loopima ja tagasi kah enam minna ei tahtnud. Lasin lõpuks kõik wotiga seonduva maha ja uuesti install. Hm mul oli ennem see desktopi aken mängu minemiseks vanakooli väike aken, nüüd on selline suurem aken nimega game center. Seal siis kõik installitud wg mängud koos jne. Aga enam ei loobi välja mängust, et äkki oligi selle vana asja viga.
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
9 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.02.2019 11:45:07
|
|
|
| wwarri0r kirjutas: |
Keelatud modidest veel nii palju, et see õhtu kui patch välja tuli sõitsin ühe 90+ mängijaga eesti klannis tier 8 stronki ja mingi hetk sadas nende tsi jõuk tüüpe kes aktiivselt hakkasid arutama kuidas oma tundrad käima saaks. Alguses mõtlesin, et mehed niisama ironiseerivad aga kui seal juba algajate progejate kiirkursuseks läks( a la proovi seal kaustast see fail sinna lohistada, renamede jms bs) siis küsisin et tglt ka mehed, aastal 2019 keelatud moode kasutame? Olge normaalsed ja mängige ikka reeglite järgi. Vastu tuli mingit lalinat ,et mis see sinu asi on ja kuidas see sind segab mis meil modi kaustas on ja a la et ise kasutad ju ka xvmi. Ma pärast rääkisin selle klanni komandöriga ka ja ega sealt ka mingit loogilist vastust ei tulnud.
https://i.imgur.com/58zFBmL.png
Ja see sama klann lasi viimast eventi ka(mitte tulemuslikult küll). Ega seda asja muudab paremaks ainult kommjuuniti poolne 0 tolerants. Muidu see mängukeskkond normaalsemaks ei muutu. |
Täitsa kreisi ikka. Ma olen kogu aeg rääkinud, et cheaterid pole mitte uunikumid/superuunikumid, vaid just sellised vennad kellel vaja nibin-nabin ennast üle WN8 1200 punnitada. Eestis minu teada ainult üks kõrgepoolse WN8ga chiiter olnud, Nipitiri , WN8 2250+ midagi. Ta oli vanem mees IT-alal ja talle meeldisid modid, mis näitasid tankide pea kohal nende reloadi ja last spotted positsiooni jätsid 3D mudelist "varju" maha mida oli hea "blindida" siis. Minu teada ta oli oma konto alla ladunud ca 4000 EUR ja jäi sellest ilma ka, niiet WG ei eelista kuidagi neid, kes rohkem maksavad. Aga kunagi, kui esimene bännilaine tuli, siis mingitest 3. järgulistest klannidest kadus WN8 1000-1500 tüüpe viiekaupa ikka.
Aga annan midagi veel kreisimat siia, tänahommikuse seisuga Chieftaini 3rd marki nõudmised
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
09.02.2019 12:05:14
|
|
|
| erick kirjutas: |
Aga annan midagi veel kreisimat siia, tänahommikuse seisuga Chieftaini 3rd marki nõudmised
Spoiler 
|
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
09.02.2019 12:16:13
|
|
|
| Bunny, kas sa viitsid linki visata sellele saidile? Muidu kui vaadata, kuidas mul gunmarkid liikusid täna hommikul, siis pigem ütleks, et modi info on tõele lähemal.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
09.02.2019 13:10:59
|
|
|
OLTi vennad lubasid EST-Dle showmatchi et aru saada mis klann see, eesti stronkest klanu on. Millal see siis toimub?
Käisid meie viimase lahingu ajal tugevat juttu ajamas ju.
https://i.imgur.com/GnoNffU.jpg
Panen siia jooksja striimi ka viimasest landist:
https://www.twitch.tv/videos/374784823
kuskil tunni peal hakkavad OLTimehed huumorit tegema.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Bunny
HV kasutaja

liitunud: 02.09.2018
|
09.02.2019 14:43:06
|
|
|
| erick kirjutas: |
| Bunny, kas sa viitsid linki visata sellele saidile? Muidu kui vaadata, kuidas mul gunmarkid liikusid täna hommikul, siis pigem ütleks, et modi info on tõele lähemal. |
https://protanki.tv/stats/marks
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
10.02.2019 00:34:51
|
|
|
| wwarri0r kirjutas: |
OLTi vennad lubasid EST-Dle showmatchi et aru saada mis klann see, eesti stronkest klanu on. Millal see siis toimub?
Käisid meie viimase lahingu ajal tugevat juttu ajamas ju.
|
Banaan käis ise küsimas seda poole kampaania peal OLTi käest.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
10.02.2019 01:24:48
|
|
|
| fellanor kirjutas: |
| wwarri0r kirjutas: |
OLTi vennad lubasid EST-Dle showmatchi et aru saada mis klann see, eesti stronkest klanu on. Millal see siis toimub?
Käisid meie viimase lahingu ajal tugevat juttu ajamas ju.
|
Banaan käis ise küsimas seda poole kampaania peal OLTi käest. |
Sellest vastustest ei saanud vastust millal siis toimub?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
fellanor
HV kasutaja
liitunud: 28.10.2014
|
10.02.2019 02:49:00
|
|
|
| wwarri0r kirjutas: |
| fellanor kirjutas: |
| wwarri0r kirjutas: |
OLTi vennad lubasid EST-Dle showmatchi et aru saada mis klann see, eesti stronkest klanu on. Millal see siis toimub?
Käisid meie viimase lahingu ajal tugevat juttu ajamas ju.
|
Banaan käis ise küsimas seda poole kampaania peal OLTi käest. |
Sellest vastustest ei saanud vastust millal siis toimub? |
Ei toimugi, niisama jaurati seal chatis ju.
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
wwarri0r
HV vaatleja
liitunud: 17.09.2017
|
10.02.2019 12:52:36
|
|
|
| fellanor kirjutas: |
| wwarri0r kirjutas: |
| fellanor kirjutas: |
| wwarri0r kirjutas: |
OLTi vennad lubasid EST-Dle showmatchi et aru saada mis klann see, eesti stronkest klanu on. Millal see siis toimub?
Käisid meie viimase lahingu ajal tugevat juttu ajamas ju.
|
Banaan käis ise küsimas seda poole kampaania peal OLTi käest. |
Sellest vastustest ei saanud vastust millal siis toimub? |
Ei toimugi, niisama jaurati seal chatis ju. |
Arvasingi, et kardavad kaotada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
10.02.2019 22:26:56
|
|
|
Need uued prantsuse kergetankid on mõnus vaheldus. Pole veel väljas pool test serverit kõrgeimaid tiire ise katsunud aga tier 6 ja tier 7 on päris mõnusad. OP tunnet ei ole view range-i puudumise tõttu.
Üks Radley mäng 178B-ga kah: http://wotreplays.eu/site/4774418#murovanka-alyster-panhard_amd_178b
viimati muutis alyster 11.02.2019 17:32:45, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
11.02.2019 11:01:39
|
|
|
Ma olen seni ainult tier 6 mänginud, mulle ka meeldis.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
alyster
HV vaatleja
liitunud: 27.07.2017
|
|
| tagasi üles |
|
 |
rycyve
HV veteran

liitunud: 25.06.2006
|
13.02.2019 23:55:09
|
|
|
wot-is eu serveris on inimlikud enam vähem aga sibulate serveris jooksed nagu koer kes on jalutu(ja vene keelt räägid siis neil ülla ülla)ja saad konti ka kui oled sitax ennast tõestanud kuigi oled Estonia närgi all.
Sellest ka küsimus kui paljud on selle pela tegijate õige kadalipu alt läbikäinud Nagu test server jne. Lihtsalt sportlik huvi
|
|
| Kommentaarid: 100 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
83 |
|
| tagasi üles |
|
 |
yerba
HV Guru

liitunud: 12.11.2003
|
13.02.2019 23:55:39
|
|
|
| rycyve kirjutas: |
wot-is eu serveris on inimlikud enam vähem aga sibulate serveris jooksed nagu koer kes on jalutu(ja vene keelt räägid siis neil ülla ülla)ja saad konti ka kui oled sitax ennast tõestanud kuigi oled Estonia närgi all.
Sellest ka küsimus kui paljud on selle pela tegijate õige kadalipu alt läbikäinud Nagu test server jne.  |
On mingi hea põhjus ka, miks peaks kadalippe läbima ja sibulate serveris mängima? Peale selle, et omasuguste käest "tunnustust" nuruda. No nagu 90ndate bemmimehed omavahel, et kellel on 318i ja 320i bemm
|
|
| Kommentaarid: 1224 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
901 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lauri76
HV kasutaja
liitunud: 12.12.2012
|
14.02.2019 00:16:19
|
|
|
Kui mängima hakkan,siis mängijate nimekirjas,vastased ja omad,mõnedel on nime kõrval nagu mingid medalid või sarnased asjad...
Kuidas neid saadakse? mul ka 8a kogemust,aga ei ole mu nimetaga midagi...
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.02.2019 00:20:23
|
|
|
Lauri76, mängu sees enda profiilist saad neid sisse-välja lülitada.
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
14.02.2019 10:10:44
|
|
|
| Lauri76, ma väga sellele rõhku ei paneks. Mul on Ranked Battles mängurežiimist mitu kulda, panin kunagi selle oma nimele ette, siis hakkasin veel jubedamalt fookust saama kui lihtsalt XVMiga tuleb. Põhimõtteliselt näitab ära, kes kõvem mängija on (ja keda tuleks kiiremini tappa).
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
14.02.2019 19:26:49
|
|
|
| Beta tag pole eriti fookust suurendanud vist. Või lihtsalt mängin liiga vähe ja ei märka...
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
14.02.2019 20:32:47
|
|
|
WOTVALENTANK - 1 päev premmi
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimi
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2015
|
14.02.2019 22:32:49
|
|
|
| siven kirjutas: |
njah ma võin öelda et häkitakse rohkem kui te arvate...
Spoiler 
ja kõik normaalsed häkid EI asu üldse teie arvutis...
vaid kui mängu käima panete striimitakse need läbi neti ja wot ei detecti seda.
tean mitmeid kõrge wn8 mängijaid kes kasutavad aastaid juba pole isegi hoiatust saand.
sest neid faile pole su arvutis:)
sealhulgas ka aimboti aga tõesti seda kasutatakse ainult suurel kiirusel scoutide laskmiseks ja vahe snäpshotiks sest saad läbi seina lockida juba ette ära ja laseb ise weakspoti kiirelt.
kui xvm endal peal siis on ikka suht tihti näha täiesti tomateid kelle toru on põõratud teie peale läbi seina juba ja kui liigute toru liigub kaasa ja nii kui nina välja pistate saad insta laksu sisse reaalselt unhuman reaksooniga.
lihtsalt naljakas lugeda kuidas mõned siin arvavad ,et häkkereid vähe:D???
jälgige natuke eriti kollase punase wn8 mängijaid ja vaadake mida nad teevad ja mis ime laske nad teevad.samamoodi punased arty kes lasevad sind full speedil artyga ilma spotita tõesit on kõik tomatod meil arty profesionaalid?
ei aimbot ise sihib ette arvestades kiirust nurka jne. teeb seda ka edasi ka peale seda kui enam spoted pole.
|
Loen ja imestan. Et kui mul on teada milline tank mul vastas on ja ma olen mänginud üle kolme aasta, et enamus nende nõrku kohti peast teada, liigutan sõites hiirt kaasa, või vastase liikumise peale liigutan hiirt kaasa, et nii nagu nina välja pistab, et talle pauk ära panna, olen kohe petis?
| erick kirjutas: |
Täitsa kreisi ikka. Ma olen kogu aeg rääkinud, et cheaterid pole mitte uunikumid/superuunikumid, vaid just sellised vennad kellel vaja nibin-nabin ennast üle WN8 1200 punnitada. Eestis minu teada ainult üks kõrgepoolse WN8ga chiiter olnud, Nipitiri , WN8 2250+ midagi. Ta oli vanem mees IT-alal ja talle meeldisid modid, mis näitasid tankide pea kohal nende reloadi ja last spotted positsiooni jätsid 3D mudelist "varju" maha mida oli hea "blindida" siis. Minu teada ta oli oma konto alla ladunud ca 4000 EUR ja jäi sellest ilma ka, niiet WG ei eelista kuidagi neid, kes rohkem maksavad. Aga kunagi, kui esimene bännilaine tuli, siis mingitest 3. järgulistest klannidest kadus WN8 1000-1500 tüüpe viiekaupa ikka.
Aga annan midagi veel kreisimat siia, tänahommikuse seisuga Chieftaini 3rd marki nõudmised
Spoiler 
|
Ma olen saanud suurtükiga kaks M märki ühe päeva jooksul, umbes tunniga, kolm triipu on kah torul, olen vist aasta selle suurtükiga (G.W. Panther) juba mänginud, enam-vähem on juba harjumus pihta saada üle kaardi liikuvale tangile, need ratastega masinad on kah õnnestunud liikumise pealt pihta saada, seega pole mingi probleem neid marke saada. Pane masinale peale lisad (600 000-500 000 hõbedat iga üks) Remont perk, siis peidu perk, siis Brother in Arms ja kui närvi jätkub, siis igale tema spetsiifiline perk ja loomulikult kallis laskemoon, kui ikka kaks-kolm (vaenlase) tanki on külgepidi koos, pauk High Explosive ammoga sinna on puhas maasikas, mõne põlema kah veel saad, mmmm.
Modedest kasutuses on ainult need, mis on WG poolt lubatud ja suurtükiga mängimist need moded eriti ei mõjuta. Lubatud moded on avaldatud https://wgmods.net/ ,
Raha olen mängu pannud heal juhul 100€, koos uue aasta kastidega võib olla ka 200€
Kuni kirjutasin tuli meelde et viimased M saavutused suurtükiga on mul üles laetud, võid alla laadida ja vaadata kui kerge on saada M, triibud saada on keerulisem.
http://wotreplays.eu/site/4745144#airfield-sigala_2015-g_w_panther
http://wotreplays.eu/site/4748039#airfield-sigala_2015-g_w_panther
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
BlueQ
HV vaatleja

liitunud: 13.01.2014
|
15.02.2019 00:20:37
|
|
|
| Dimi kirjutas: |
| Ma olen saanud suurtükiga kaks M märki ühe päeva jooksul, umbes tunniga, kolm triipu on kah torul, olen vist aasta selle suurtükiga (G.W. Panther) juba mänginud |
Ei tahaks su tuju rikkuda, aga saksa tankidel tähendab 3 triipu torul, sama mis 1 tärn vene tankil ehk sa saaks 9triipu torule kui natuke veel vaeva näeksid.
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dimi
HV vaatleja

liitunud: 23.10.2015
|
15.02.2019 08:45:59
|
|
|
| BlueQ kirjutas: |
| Ei tahaks su tuju rikkuda, aga saksa tankidel tähendab 3 triipu torul, sama mis 1 tärn vene tankil ehk sa saaks 9triipu torule kui natuke veel vaeva näeksid. |
On sul mingi viide nendele väidetele, sest mina pole leidnud kuskilt sellist kinnitust. Erinevalt mastery badges, mis on viimase kahe nädala kõikide mängijate statistika, mis omakorda tähendab et ebapopulaarse masinaga on M saada tunduvalt lihtsam, triibud või tärnid on konkreetse mängija statistika, kus arvesse lähevad viimased 100 lahingut ja märgi saab siis, kui konkreetse mängija keskmine skoor järjepidevalt kasvab
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
0 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bladerunner
HV Guru
liitunud: 17.01.2002
|
15.02.2019 09:27:10
|
|
|
_________________ Experience is what you get when you don't get what you want. |
|
| Kommentaarid: 169 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
erick
HV Guru

liitunud: 24.01.2003
|
15.02.2019 09:48:58
|
|
|
Elulised näited:
Spoiler 
Service History's kliki sind huvitava tanki nimel, sealt saad valida Awards. Kohe selle tab'i tipus kirjutatakse selgetes sõnades välja, mitu Marks of Excellence'i sul kahuritorul on. Kui hiirekursori sinna Marks of Excellence pildi kohale viid, siis näed seda, mitme % peal sa hetkel oled.
Loomulikult ei pea nende märkide saamiseks näitama pidevas tõusvas joones tulemusi. Oluline on ületada 65%, 85% või 95% mängijate viimase 14 päeva kombineeritud damage (assist või spot + damage), seda siis enda viimase 100 mängu jooksul. Väidetavalt kõige lihtsam seda teha stabiilselt väga hästi mängides. Marks of Excellence Extended mod näitab ära ka konkreetsed vajalikud numbrid (nagu mul üleval näha on).
BlueQ räägib õigust. GWPanther nõuab 65% ehk esimeste triibuliste saamiseks ainult 1312 combined damaget, aga 95% ehk kolmandate triibuliste saamiseks juba 2244, see peaks siis olema 100 mängu keskmine. Kui oled väga kõva vend ja teed nt 3000 kombineeritud dämmi per game, siis saad ka märgid väiksema arvu mängudega kätte.
Vihjena võin ka öelda, et triipe on väga raske teha masinatele, mida mängitakse vähe, sest need kes seda mingil põhjusel siis mängivad, on reeglina fanaatikud ja lükkavad taseme suht kõrgele. Suhteliselt kerge on neid aga teha masinatele, mida mängitakse palju ja halvasti.
|
|
| Kommentaarid: 106 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
96 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Valvejoodik
HV veteran

liitunud: 27.12.2008
|
15.02.2019 15:38:52
|
|
|
Johhaidii Eerik, sul lausa 9 marks of excelenntsi
|
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
15 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mauno Lurbe
HV kasutaja

liitunud: 20.11.2001
|
15.02.2019 16:20:46
|
|
|
| Frontline on päris vahva vahelduseks mängida. Samas liinid ei ole eriti tasakaalus või vähemalt jääb selline mulje. Enamasti murtakse läbi vasakult A liinist ja keskelt B liinist ning C liin jääb paljudes lahingutes sinna algusesse toppama ja sealt läbi ei saagi. Mängumuster kipub kuidagi korduma. Tankidest tundub Progretto olevat siin üks mängijate lemmiktanke.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|