Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1076, 1077, 1078 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
40%
 40%  [ 24 ]
10-8a
18%
 18%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
8%
 8%  [ 5 ]
4-2a
5%
 5%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
16%
 16%  [ 10 ]
hääli kokku : 60

autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 04.02.2019 11:03:13 vasta tsitaadiga

Mingid spetsialistid on ööga enda fame punkte kulutanud ning 10800 piir on ca 70 punkti allapoole kukkunud. EST-D sai tänu sellele ühe tankikoha juurde, O-L-T-i esimene väljajääja hetkel 163 punkti kaugusel.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.02.2019 11:59:09 vasta tsitaadiga

Head noobid, osta sealt fame points poest nänni enneaegselt, ja jääda tankist ilma? Natukenegi võiks kannatust olla, kolmapäevast saab juba tanki osta ju.
_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 04.02.2019 13:39:54 vasta tsitaadiga

Praegu ei saa sealt midagi osta. Öösel sai veel personaalseid fame points boostereid osta - praegu enam mitte. Pärast kampaania lõppu neid osta on kas ülim rumalus või soov end tankikohalt välja kukutada. Teine variant on, et mingi hulk mängijaid on bänni saanud.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 04.02.2019 14:36:41 vasta tsitaadiga

Ei mäletagi, et oleks varem peale lahingut nii toredat tervitusteksti näinud...

StickFingerInMyTank (13:31.30) gj
StickFingerInMyTank (13:31.31) i hope ur family
StickFingerInMyTank (13:31.35) will die in fucking cancer
StickFingerInMyTank (13:31.40) fucking retarded piece of faggot
Twyxter (13:31.46) why u mad?
StickFingerInMyTank (13:31.54) cuz u an asshole
StickFingerInMyTank (13:31.56) fucking retard
StickFingerInMyTank (13:32.00) die please

See siis peale seda kui olime lahingu lõpus 2 vs 1 ja ma vaese mehe maha nottisin. icon_smile.gif

_________________
Haters call me bitch, call me faggot, call me whitey. But I am something that you'll never be. - MM
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 04.02.2019 16:36:29 vasta tsitaadiga

huvitav jah mis selliste peas toimub kui mängus kellegi peale marru minna. Samas warshipis mingi aeg vastas klanni tegelane lõi ühe lihtsalt maha. Et siis klannide vaheline sõda tuli päris ellu edasi, et hakka või kartma keda lased seal mängus.
_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 04.02.2019 17:24:21 vasta tsitaadiga

fellanor kirjutas:
Praegu ei saa sealt midagi osta. Öösel sai veel personaalseid fame points boostereid osta - praegu enam mitte. Pärast kampaania lõppu neid osta on kas ülim rumalus või soov end tankikohalt välja kukutada. Teine variant on, et mingi hulk mängijaid on bänni saanud.


woti foorumis oli juttu et 1 klann sai bänni peale, ligi 50 nägu läks eest ära.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 04.02.2019 18:49:25 vasta tsitaadiga

Huvitav kui 1 isik klannist kasutab midagi keelatud kas siis tühistatakse ainult tema enda või klanni kõigi võidukate lahingute tulemus kus ta osales ära?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 04.02.2019 20:19:32 vasta tsitaadiga

Kampaania "Soldiers of Fortune" (21.01-04.02.2019) tulemused:
Spoiler Spoiler Spoiler


viimati muutis BlueQ 05.02.2019 19:48:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lagzr
HV vaatleja

liitunud: 07.04.2013




sõnum 05.02.2019 11:11:21 vasta tsitaadiga

BlueQ kirjutas:
Kampaania "Soldiers of Fortune" (21.01-04.02.2019) tulemused:
Spoiler Spoiler Spoiler


Kahtlustan et lahingute arv ja wr% on ebakorrektne.

näiteks:

https://clantools.us/servers/eu/fame?clan_id=500040578&e=soldiers_of_fortune&f=soldiers_of_fortune_bg
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014




sõnum 05.02.2019 19:49:06 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
Huvitav kui 1 isik klannist kasutab midagi keelatud kas siis tühistatakse ainult tema enda või klanni kõigi võidukate lahingute tulemus kus ta osales ära?
pigem on teema selles, et võeti klanni pärisraha eest liikmeid, kes siis tankikohale sõidutati
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 05.02.2019 19:53:04 vasta tsitaadiga

Tegin parandused. WG enda lehel näitas millegipärast selliseid numbreid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2019 17:44:59 vasta tsitaadiga

Huvitav teemaareng vene serveris. Tervelt 22643 mängijat said sanktsioonid keelatud modide kasutamise eest ning auhinnaliset tankikohalt kadus 4563 kontot. Kas on ka EU serveris sama tulemas ning napilt välja jäänud ausatel mängijatel on veel tankilootus?
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 06.02.2019 19:12:08 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
Huvitav teemaareng vene serveris. Tervelt 22643 mängijat said sanktsioonid keelatud modide kasutamise eest ning auhinnaliset tankikohalt kadus 4563 kontot. Kas on ka EU serveris sama tulemas ning napilt välja jäänud ausatel mängijatel on veel tankilootus?


sanktsioonid? vahepeal oli jutt ,et perma bänn.
aga nagu näha numbreid kes kasutavad keelatud mode siis on ilmselge et neid ei saa ära bännida sest mäng sureks välja.
ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 06.02.2019 20:14:39 vasta tsitaadiga

On permabännitud ka eestlasi, üks sai isegi nüüd uue kontoga omale tanki. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 08.02.2019 13:37:37 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:

ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest.


Ja siin ma vaidleksin küll vastu!
Siis kui algas suur jaht keelatud modide kasutajatele, siis mina sain autoaim+ eest (mis oli aslaini modpackiga kaasas) nädalase bänni ja hoiatus, et järgmine kord on permabän.
Kusjuures prem acc on olnud vist alates 2012 sügisest kogu aeg.

Ka nüüd saan kuus keskmiselt korra chatbänni, sest pidevalt tuleb mõni mölisema. Kui olin süüdi...ok, neelan alla. Aga kui mõni tuleb minu peal oma rasket lapsepõlve või seksuaalset rahuldamatust välja elama, siis ma oskan väga hästi kolmes erinevas keeles sõimata väga räigete sõnadega icon_biggrin.gif Ja siis nõrgema närvikavaga kodanikud jooksevad kaebama...kurat sa siis tuled torkima?

Elu aeg olnud see põhimõte, et ära löö esimesena aga iga korra eest anna kaks korda rohkem vastu! Ja kuna olen lahke inimene, siis vahel annan ka rohkem!

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 08.02.2019 15:55:19 vasta tsitaadiga

Keelatud modidest veel nii palju, et see õhtu kui patch välja tuli sõitsin ühe 90+ mängijaga eesti klannis tier 8 stronki ja mingi hetk sadas nende tsi jõuk tüüpe kes aktiivselt hakkasid arutama kuidas oma tundrad käima saaks. Alguses mõtlesin, et mehed niisama ironiseerivad aga kui seal juba algajate progejate kiirkursuseks läks( a la proovi seal kaustast see fail sinna lohistada, renamede jms bs) siis küsisin et tglt ka mehed, aastal 2019 keelatud moode kasutame? Olge normaalsed ja mängige ikka reeglite järgi. Vastu tuli mingit lalinat ,et mis see sinu asi on ja kuidas see sind segab mis meil modi kaustas on ja a la et ise kasutad ju ka xvmi. Ma pärast rääkisin selle klanni komandöriga ka ja ega sealt ka mingit loogilist vastust ei tulnud.
https://i.imgur.com/58zFBmL.png
Ja see sama klann lasi viimast eventi ka(mitte tulemuslikult küll). Ega seda asja muudab paremaks ainult kommjuuniti poolne 0 tolerants. Muidu see mängukeskkond normaalsemaks ei muutu


[quote="pyroman11"]
siven kirjutas:

ja ma 100% kindel need kes igakuu raha sisse laovad ei saa kunagi bänni keelatud modide eest.


Ja siin ma vaidleksin küll vastu!
Siis kui algas suur jaht keelatud modide kasutajatele, siis mina sain autoaim+ eest (mis oli aslaini modpackiga kaasas) nädalase bänni ja hoiatus, et järgmine kord on permabän.
Kusjuures prem acc on olnud vist alates 2012 sügisest kogu aeg.

Ka nüüd saan kuus keskmiselt korra chatbänni, sest pidevalt tuleb mõni mölisema. Kui olin süüdi...ok, neelan alla. Aga kui mõni tuleb minu peal oma rasket lapsepõlve või seksuaalset rahuldamatust välja elama, siis ma oskan väga hästi kolmes erinevas keeles sõimata väga räigete sõnadega icon_biggrin.gif Ja siis nõrgema närvikavaga kodanikud jooksevad kaebama...kurat sa siis tuled torkima?

Elu aeg olnud see põhimõte, et ära löö esimesena aga iga korra eest anna kaks korda rohkem vastu! Ja kuna olen lahke inimene, siis vahel annan ka rohkem![/url]
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.02.2019 15:58:05 vasta tsitaadiga

Mis nende mängijate WN8 ka oli? Nii huvi pärast.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
wwarri0r
HV vaatleja

liitunud: 17.09.2017




sõnum 08.02.2019 16:08:53 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
Mis nende mängijate WN8 ka oli? Nii huvi pärast.


recentid 1000 ja 1500 vahel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 08.02.2019 16:50:43 vasta tsitaadiga

Ehk et siis tavalised tomatist tsipa paremad mängijad. Häkkidega uunikumiks ei saa kui kahe kõrva vahel midagi pole thumbs_up.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Online

sõnum 08.02.2019 17:30:23 vasta tsitaadiga

90+ mängijaga on meil EST-D, EESTI ja WSN.
TS-i kasutavad neist ainukesena kaks esimest. Kuna EST-D oli kampaanias edukas siis järelikult ... icon_wink.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 163 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 152
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 19:39:19 vasta tsitaadiga

njah ma võin öelda et häkitakse rohkem kui te arvate...
ja kõik normaalsed häkid EI asu üldse teie arvutis...
vaid kui mängu käima panete striimitakse need läbi neti ja wot ei detecti seda.
tean mitmeid kõrge wn8 mängijaid kes kasutavad aastaid juba pole isegi hoiatust saand.
sest neid faile pole su arvutis:)
sealhulgas ka aimboti aga tõesti seda kasutatakse ainult suurel kiirusel scoutide laskmiseks ja vahe snäpshotiks sest saad läbi seina lockida juba ette ära ja laseb ise weakspoti kiirelt.
kui xvm endal peal siis on ikka suht tihti näha täiesti tomateid kelle toru on põõratud teie peale läbi seina juba ja kui liigute toru liigub kaasa ja nii kui nina välja pistate saad insta laksu sisse reaalselt unhuman reaksooniga.
lihtsalt naljakas lugeda kuidas mõned siin arvavad ,et häkkereid vähe:D???
jälgige natuke eriti kollase punase wn8 mängijaid ja vaadake mida nad teevad ja mis ime laske nad teevad.samamoodi punased arty kes lasevad sind full speedil artyga ilma spotita tõesit on kõik tomatod meil arty profesionaalid?
ei aimbot ise sihib ette arvestades kiirust nurka jne. teeb seda ka edasi ka peale seda kui enam spoted pole.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.02.2019 21:56:06 vasta tsitaadiga

siven kirjutas:
njah ma võin öelda et häkitakse rohkem kui te arvate...
ja kõik normaalsed häkid EI asu üldse teie arvutis...
vaid kui mängu käima panete striimitakse need läbi neti ja wot ei detecti seda.
tean mitmeid kõrge wn8 mängijaid kes kasutavad aastaid juba pole isegi hoiatust saand.
sest neid faile pole su arvutis:)
sealhulgas ka aimboti aga tõesti seda kasutatakse ainult suurel kiirusel scoutide laskmiseks ja vahe snäpshotiks sest saad läbi seina lockida juba ette ära ja laseb ise weakspoti kiirelt.
kui xvm endal peal siis on ikka suht tihti näha täiesti tomateid kelle toru on põõratud teie peale läbi seina juba ja kui liigute toru liigub kaasa ja nii kui nina välja pistate saad insta laksu sisse reaalselt unhuman reaksooniga.
lihtsalt naljakas lugeda kuidas mõned siin arvavad ,et häkkereid vähe:D???
jälgige natuke eriti kollase punase wn8 mängijaid ja vaadake mida nad teevad ja mis ime laske nad teevad.samamoodi punased arty kes lasevad sind full speedil artyga ilma spotita tõesit on kõik tomatod meil arty profesionaalid?
ei aimbot ise sihib ette arvestades kiirust nurka jne. teeb seda ka edasi ka peale seda kui enam spoted pole.


Mis nad siis ikka punased on kui sellised imehäkid abiks?

Uus M41D on päris lahe masin kui kellelgi hiina meeskonnad selle jaoks olemas. Kohe esimese mänguga M käes ja rapib ikka korralikult.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
siven
HV veteran
siven

liitunud: 04.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 08.02.2019 21:59:22 vasta tsitaadiga

sest neile meeldib perse ees keset mapi sõita pidevalt ja muid rumalusi teha...
see ei tähenda ,et ta sulle ammoracki ei laseks 1 lask:)
ja ega need häksid sinust unicorni tee ka neid on vaja osata kasutada...
aga keskmisele mängijale annab küll kõvasti juurde!
ise mõtlesin ka osta aga ootan vist selle LT-432 peaks vingem aparaat olema.
Kommentaarid: 159 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012




sõnum 09.02.2019 11:05:59 vasta tsitaadiga

ei tasu siis lightiga otse joones sõita kui arty oskab sulle otse ette ära lasta. Egas kui sa saad mõne ime lasu vahest pihta kas siis on kohe häkk ve. Vene tankiga sõidu pealt lastes kellelegi pihta saada ei ei ole mingi ulme ju. Vahest tuleb ka mingeid muid lucky shoote, kas siis kõik on häkk ve. Siis oleme kõik häkkerid, kui suudame kellelegi ammosse lasta.
Mul siin hakkas mäng mingi hetk jubedalt mängust välja loopima ja tagasi kah enam minna ei tahtnud. Lasin lõpuks kõik wotiga seonduva maha ja uuesti install. Hm mul oli ennem see desktopi aken mängu minemiseks vanakooli väike aken, nüüd on selline suurem aken nimega game center. Seal siis kõik installitud wg mängud koos jne. Aga enam ei loobi välja mängust, et äkki oligi selle vana asja viga.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 09.02.2019 11:45:07 vasta tsitaadiga

wwarri0r kirjutas:
Keelatud modidest veel nii palju, et see õhtu kui patch välja tuli sõitsin ühe 90+ mängijaga eesti klannis tier 8 stronki ja mingi hetk sadas nende tsi jõuk tüüpe kes aktiivselt hakkasid arutama kuidas oma tundrad käima saaks. Alguses mõtlesin, et mehed niisama ironiseerivad aga kui seal juba algajate progejate kiirkursuseks läks( a la proovi seal kaustast see fail sinna lohistada, renamede jms bs) siis küsisin et tglt ka mehed, aastal 2019 keelatud moode kasutame? Olge normaalsed ja mängige ikka reeglite järgi. Vastu tuli mingit lalinat ,et mis see sinu asi on ja kuidas see sind segab mis meil modi kaustas on ja a la et ise kasutad ju ka xvmi. Ma pärast rääkisin selle klanni komandöriga ka ja ega sealt ka mingit loogilist vastust ei tulnud.
https://i.imgur.com/58zFBmL.png
Ja see sama klann lasi viimast eventi ka(mitte tulemuslikult küll). Ega seda asja muudab paremaks ainult kommjuuniti poolne 0 tolerants. Muidu see mängukeskkond normaalsemaks ei muutu.


Täitsa kreisi ikka. Ma olen kogu aeg rääkinud, et cheaterid pole mitte uunikumid/superuunikumid, vaid just sellised vennad kellel vaja nibin-nabin ennast üle WN8 1200 punnitada. Eestis minu teada ainult üks kõrgepoolse WN8ga chiiter olnud, Nipitiri , WN8 2250+ midagi. Ta oli vanem mees IT-alal ja talle meeldisid modid, mis näitasid tankide pea kohal nende reloadi ja last spotted positsiooni jätsid 3D mudelist "varju" maha mida oli hea "blindida" siis. Minu teada ta oli oma konto alla ladunud ca 4000 EUR ja jäi sellest ilma ka, niiet WG ei eelista kuidagi neid, kes rohkem maksavad. Aga kunagi, kui esimene bännilaine tuli, siis mingitest 3. järgulistest klannidest kadus WN8 1000-1500 tüüpe viiekaupa ikka.

Aga annan midagi veel kreisimat siia, tänahommikuse seisuga Chieftaini 3rd marki nõudmised icon_eek.gif icon_lol.gif


_________________
WoT Stats Twitch Stream
Kommentaarid: 104 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 94
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 1076, 1077, 1078 ... 1162, 1163, 1164  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.