Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
reikar
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 24.01.2019 15:14:46 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Peale repairi tundub muidu elu ilus, aga:
- mTasku ei kuva enam rakendust avades NFC märget all servas - varem oli vasakul "Ava QR-skänner" ja paremal "NFC ootel vms", nüüd ainult üks suur servast servani "Ava QR-skänner" nupp.
Telefonis NFC aktiveeritud ja töötab - näiteks ühiskaarti hakkab vägisi lugema kui rahakoti vastu satub.

Kuidas teil mTasku välja näeb?
Poes pole veel jõudnud käia, et proovida kas reaalselt toimib või mitte NFC mTasku märgise peal.

See on mTasku äpi muudatus, just uuendasin endal ja näitab sama x compacti peal. PRoovinud veel pole. Vb lihtsalt eemaldati sealt see nupp. mTasku seadete all on NFC kohta eraldi märge olemas.
Kommentaarid: 47 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 43
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 27.01.2019 16:02:24 vasta tsitaadiga

Kirjutasin Compacti kohta kui uuendasin Pie peale ja metsik aku drain oli. See pole siiani paranenud ja mul samamoodi telefon on päris soe kui lihtsalt seisab laual. WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 27.01.2019 16:04:04 vasta tsitaadiga

G8341 liigset energiatarvet pole (veel) täheldanud, pigem vastupidi, peab paremini.
G8342 veel ootan uuendamisega.

_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 28.01.2019 15:13:23 vasta tsitaadiga

XZ1, kuigi eelmine nädal sai repair tehtud ja tundus, et nutika taustavalgustuse crach on kadunud - ilmus eile jälle välja, kui telefon oli autohoidikus ja laadija järgi.
Seega mina võin kinnitada, et mul ei aidanud repair, restart ega vastava rakenduse mälu tühjendamine.

Vaatasin, et osadele regioonidele pakutakse juba uuendust, kuid see on tõenäoliselt vaid jaanuari turvalapid - 47.2.A.6.30

EDIT:
Leidsin netist kasutajate kommentaare sellele uuendusele:
Väidavad, et nutika taustavalgustuse kala on lahendatud, kuid Google Lens kaameras enam ei tööta.

Eks näeb, kas tõesti parandati, ootame NOBA'le.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 03.02.2019 18:10:31 vasta tsitaadiga

Krt, kas Pie enam seadete nuppude alaosas klikkides kiirvalikut ei saagi teha?
Näiteks tahaks ülevalt ekraaniservast allatõmmates Wifi nuppu mitte sisse-välja lülitada, vaid nupu allosast valida wifi seaded.
8.0 toetab seda, 9 mitte thumbs_down.gif

On see XZ1 spetsiifiline või üldine 9 "omadus" ?

Igatahes Pie jääb seega põhitelefonil pealelaskmata.

_________________
HV valuutakalkulaator


viimati muutis Tanel 03.02.2019 18:12:07, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2019 18:12:03 vasta tsitaadiga

Hoia näppu ikoonil
Kommentaarid: 68 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 66
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janis
HV Guru

liitunud: 30.11.2005




sõnum 03.02.2019 18:16:30 vasta tsitaadiga

mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?
Kommentaarid: 204 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 5 :: 170
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.02.2019 18:39:47 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ma sain aru, et mul teeb ka sama trikki, aga kuna mobile data mahtu on piisavalt, siis ei pannud tähelegi enne. Äkki peaks Sony esindusse minema karjuma kellegi peale? Täiesti korras telfon muutus üleöö vigaseks saastaks.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 03.02.2019 21:44:00 vasta tsitaadiga

Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ise pikemat aega selle probleemiga maadelnud. Tegin siis factory reseti, mis juthus oli see et paari tunni pärast oli jälle wifi läinud, ühesõnaga sama pull ikka. Aga avastasin sellise asja et kui hoida mobiil andmeside väljas siis wifi ära ei katke.
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
grt
HV vaatleja

liitunud: 06.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.02.2019 22:21:17 vasta tsitaadiga

BlackSmoke kirjutas:
Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ise pikemat aega selle probleemiga maadelnud. Tegin siis factory reseti, mis juthus oli see et paari tunni pärast oli jälle wifi läinud, ühesõnaga sama pull ikka. Aga avastasin sellise asja et kui hoida mobiil andmeside väljas siis wifi ära ei katke.


Loogika ütleb seda, et Wifi seadete alt tuleb "automaatne võrgulüliti" välja lülitada. Proovida tasub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 03.02.2019 23:18:25 vasta tsitaadiga

BlackSmoke kirjutas:
Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ise pikemat aega selle probleemiga maadelnud. Tegin siis factory reseti, mis juthus oli see et paari tunni pärast oli jälle wifi läinud, ühesõnaga sama pull ikka. Aga avastasin sellise asja et kui hoida mobiil andmeside väljas siis wifi ära ei katke.

Mujal sama jama. Facory reset ei aita.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2019 10:42:08 vasta tsitaadiga

grt kirjutas:
BlackSmoke kirjutas:
Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ise pikemat aega selle probleemiga maadelnud. Tegin siis factory reseti, mis juthus oli see et paari tunni pärast oli jälle wifi läinud, ühesõnaga sama pull ikka. Aga avastasin sellise asja et kui hoida mobiil andmeside väljas siis wifi ära ei katke.


Loogika ütleb seda, et Wifi seadete alt tuleb "automaatne võrgulüliti" välja lülitada. Proovida tasub.


Minul on see algusest peale väljas olnud ja tundub, et see ongi asja tuum, wifiga pole mul probleeme olnud - kui see on sees siis telefon üritab olla "tark" ja võimekama võrgu valida - vastavalt 4G ja wifi vahel. Kui talle tundub, et wifi on hetkel kehvem kui 4G siis istutakse 4G otsas. <- See on ainult minu teooria.

Samsungi kasutajatel oli ka kunagi kisa sarnasel teemal - Samsung lubas üheeagselt 4G ja wifi kasutamist, seadestest sai seda sisse-välja lülitada, et saavutada suuremaid kiiruseid ning kasutajad imestasid, et kuhu andmemaht kaob - omateada istusid ju wifi otsas, kuid seadetest ei teatud midagi.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
anduke88
Kreisi kasutaja
anduke88

liitunud: 03.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.02.2019 11:04:07 vasta tsitaadiga

Nüüd XZ1 c pikemalt kasutanud.
Muidu igati okei, aga ainus põhiasi mis tõesti härib on see kaamera. No tõesti, Sony kohe kuidagi ei oska kaamerat või õigemini kaamera softi teha. Uimane, aeglane, mürarikas, mingi 75%+ piltidest on sellised et kustuta ära. Vahet pole ka siis, kui valgustingimused on väga head. Tihti on see, et pilt on lihtsalt udune. Teine mure on see et värvid on mööda. Andnud ka telefoni teise inimese kätte, et äkki mul kätevärin või midagi...temal tulevad pildid täpselt samasugused.

Ning kolmas asi on see "aegluup". Eelmise androidiga oli normaalne, ise timmisid mida vaja pikemast videost. Nüüd pead ise suutma õiget hetke tabada mida aeglustatakse. Ning aegluubi suurim probleem - miks see pilt on tume kui öö? Keset päeva õues paned kaamera aegluubi peale - pilt pime nagu öösel? Wtf?
Päevase pildi pealt on midagi veel aimatav, aga ala toas tehes aegluupi - siis sealt pildilt ei näe mitte midagi. Lihtsalt must ja kõik.

Ainus mis kriitikat kannatab on fhd formaadis video (4K ei ole proovinud).

Isegi vana iphone SE suudab paremaid pilte teha, ja seda suvalisest asendist ja suvalise valguse korral. Isegi mitu põlvkonda vana Samnjang suudab paremat. Rääkimata hetkel uutest ühe või kahe tagumise kaameraga lutsudest.
Kommentaarid: 51 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 04.02.2019 11:11:32 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
grt kirjutas:
BlackSmoke kirjutas:
Janis kirjutas:
mikulaine kirjutas:
WiFiga on ka jama. Ei ühenda ise ära. Lisaks eile oli isegi nii, et lülitasin Wifi välja ja tagasi enam Android ei lasknud sisse lülitada. Restart aitas.

Sama teema siinpool, kukub lambist ära ja ainult pärast restarti saab uuesti ühendada. Fixi sellele keegi teab?

Ise pikemat aega selle probleemiga maadelnud. Tegin siis factory reseti, mis juthus oli see et paari tunni pärast oli jälle wifi läinud, ühesõnaga sama pull ikka. Aga avastasin sellise asja et kui hoida mobiil andmeside väljas siis wifi ära ei katke.


Loogika ütleb seda, et Wifi seadete alt tuleb "automaatne võrgulüliti" välja lülitada. Proovida tasub.


Minul on see algusest peale väljas olnud ja tundub, et see ongi asja tuum, wifiga pole mul probleeme olnud - kui see on sees siis telefon üritab olla "tark" ja võimekama võrgu valida - vastavalt 4G ja wifi vahel. Kui talle tundub, et wifi on hetkel kehvem kui 4G siis istutakse 4G otsas. <- See on ainult minu teooria.

Minul on see kogu aeg väljas olnud. Ei mingit abi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Saalmaa
HV vaatleja

liitunud: 24.11.2017




sõnum 06.02.2019 12:05:20 vasta tsitaadiga

Nonii ikka kalad.Battery drain aina hullemaks läheb..lülitasin kõik nutikad/targad ise tegevused ka välja jätsin alles ainult helistamis funktsiooni ja ei puutunud telefoni, alla 8h aku tühi..see on juba liig (jällegi mitte iga päev aga iga kolmas päev)Testisin nädala krt nagu juhtmega telefon 90 ndatest.
wifi-vahet pole kas auto connect see või väljas ikka jamab..
hotspot- toimib ja ei toimi see ka (restart jälle kui ei toimi)

Keegi mainis midagi Sony eesti toetusest..see on tõenäoliselt minu järgmine külastus koht..oskab keegi soovitada mõnda asjaliku inimest sealt.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 07.02.2019 11:05:49 vasta tsitaadiga

Ma ei tea kas see on seotud XZ1 Pie uuendusega, kuid mul oli probleem, et peale uuendust Waze ei saanud enam GPS kätte - mõnikord sai, tihti läks pikalt aega ja mõnikord ei saanudki.
Restart ei aidanud, Waze jõuga sulgemine ei aidanud.
Tundub, et aitas Waze rakenduse mälu tühjendamine. Peale seda oli GPS laksust olemas. Saab näha, kas jääb nii või hakkab jälle jamama.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikulaine
HV vaatleja

liitunud: 01.10.2014




sõnum 07.02.2019 14:33:09 vasta tsitaadiga

Ma tellisin uue Huawei ära. Kahjuks XZ1c õõnestas mu 15a usaldust Ericssoni / Sony vastu. Üks asi on ennem mainitud battery drain, mis kusjuures mõnikord peale restarti on isegi üsna normaalne, aga enamasti mitte. Teine asi on mul ka, et GPS ei tööta. Waze ja Google Maps ei ühenda ära. Ilmateate app näitab, et olen Laitses, kuigi reaalselt olen kesklinnas.
Peale paari esimest kuud kadus vibra ära, vbolla kukutasin ise telefoni valesti maha. Täna on mingi kamm helinaga, mis on kuidagi summutatud kuhugile kuigi nivoo on põhjas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KrikU
HV veteran
KrikU

liitunud: 14.12.2001




sõnum 08.02.2019 19:32:57 vasta tsitaadiga

Kohe OTA uuenduse algusest sai Pie peale ja mingeid suuri muresi pole siiani - XZ1C
Mulle meeldis 8.0 disain pisut rohkem (ülevalt alla libistava menüü ikoonid on tehtud arusaamatult suureks ja nüüd mahub neid vähem ühele paanile)) ning uuendus tundub lihtsalt selline, et oleks uuendatud. Kella vasakule nihutamine tundub ka täitsa jama eriti kui valida ei saa ka.
Kaamera on lihtsalt teistsugune, slow motion 960 fps on nüüd nii HD kui FHD reso valikuga (aegluubi salvestuse aja erinevusega ning HD puhul justkui zuumitakse veel sisse eriti - 0.1 või 0.2 sekundit mis on niiehknaa üsna jura) ning ühe lisa slow motion valikuga mis on tegelikult vana hea eelnevatel Sony telefonidel olnud timeshift video (120fps) kus peale salvestust kohe valid ajaskaalal osa mis jääb slow motion.
Päeval pole proovind, aga tõesti toas on see pilt täitsa pime super slow motion variantidega - säri on 960fps puhul vast nii lühike, et vajab head valgust. 120fps on asi parem.
tsitaat:

Krt, kas Pie enam seadete nuppude alaosas klikkides kiirvalikut ei saagi teha?
Näiteks tahaks ülevalt ekraaniservast allatõmmates Wifi nuppu mitte sisse-välja lülitada, vaid nupu allosast valida wifi seaded.
8.0 toetab seda, 9 mitte

Mina probleemikirjeldusele hästi pihta ei saanud. Ülevalt riba lahti tõmmates korra WiFi nuppu vajutades lülitab sisse-välja ning pikemalt peal hoides läheb settingutesse... kõik olemas ju icon_rolleyes.gif Sama asi 8-ga olemas mul XZ telefonis.
Kommentaarid: 129 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 119
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 11.02.2019 12:08:30 vasta tsitaadiga

KrikU kirjutas:

...
tsitaat:

Krt, kas Pie enam seadete nuppude alaosas klikkides kiirvalikut ei saagi teha?
Näiteks tahaks ülevalt ekraaniservast allatõmmates Wifi nuppu mitte sisse-välja lülitada, vaid nupu allosast valida wifi seaded.
8.0 toetab seda, 9 mitte

Mina probleemikirjeldusele hästi pihta ei saanud. Ülevalt riba lahti tõmmates korra WiFi nuppu vajutades lülitab sisse-välja ning pikemalt peal hoides läheb settingutesse... kõik olemas ju icon_rolleyes.gif Sama asi 8-ga olemas mul XZ telefonis.


Muiste:
Wifi ikooni allservas oli kiri, mille peale klikkides avanesid wifi seaded.

Kaasajal:
Wifi ikooni allservas enam pole midagi, seaded avanevad wifi ikoonil näppu pikemalt hoides.

Probleem:
Nähtavasti uus variant pole piisavalt intuitiivne - kasutaja ei tule selle peale, et proovida näppu seal peal hoida. Pean tunnistama, et ise ka ei tulnud esimese hooga.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 11.02.2019 12:37:47 vasta tsitaadiga

Draqula, x2 thumbs_up.gif
_________________
HV valuutakalkulaator
Kommentaarid: 461 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 12 :: 7 :: 356
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
BlackSmoke
HV kasutaja

liitunud: 29.06.2009




sõnum 24.02.2019 18:15:18 vasta tsitaadiga

Kas wifi jamadele on kellelgi lahendusi tekkinud. Mul on tunne et probleem läheb järjest hullemaks. Kas garantii poole on pointi pöörduda ?
Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
somnambuul
HV veteran

liitunud: 22.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online

sõnum 04.03.2019 12:19:15 vasta tsitaadiga

XZ1 -le tuli süsteemiuuendus, ilmselt jaanuari turvapaigad.
Kommentaarid: 60 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 54
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg maha 1p
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 04.03.2019 13:21:04 vasta tsitaadiga

Kusjuures, kel need Wifiprobleemid on, siis tuttava juures Telia taga kukkus iga x aja tagant Wifi ära selliselt, et sisse-väljalülimine ei toiminud enam, restart aitas.
_________________
Kommentaarid: 195 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 181
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
loox
HV kasutaja

liitunud: 25.06.2006




sõnum 05.03.2019 22:39:38 vasta tsitaadiga

Minu XZ1-ga on nii, et kortermajas DG400 taga 5GHz Wifi küljes kukub igal öösel laadimise ajal ära. Restart aitab. Kui ei lae, siis enamasti ei kuku ära.
Eramajas DG200 taga ei kuku ära, ka öösel laadimise ajal mitte.
Eilne uuendus kahjuks sellel rindel muutusi ei toonud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sukelduja
HV Guru
sukelduja

liitunud: 14.06.2007




sõnum 11.03.2019 12:13:54 vasta tsitaadiga

Panin välismaal hotellis telefoni selles seisus kui akut sööb ja tuliseks läheb laadija külge ja kerisin magama. Ärkasin selle peale üles et tuba oli suitsu täis. Juhe sulas üles.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 22
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xperia XZ1 ja XZ1 Compact teema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 10, 11, 12, 13, 14, 15  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.