Avaleht
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61, 62, 63  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 12:29:01 vasta tsitaadiga

Latvala hakkas jälle oma juttu ajama mida eelmine aasta.
Nähes, et ott, ja isegi meeke, on toyotaga selgelt kiirem hakkab ving pihta.
Pean leidma oma sõidukindluse, kiiruse jne bla bla bla....
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 12:30:32 vasta tsitaadiga

SirVorkars, nagu rikkis grammar laseb icon_lol.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Raiku
HV Guru
Raiku

liitunud: 13.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 12:31:36 vasta tsitaadiga

SirVorkars, aga tegelikult ongi tal ju õigus icon_lol.gif

Ta ei süüdista teisi... teab, et viga on temas, see on ju positiivne thumbs_up.gif

_________________
Честных психов можно не лечить...
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 12:42:40 vasta tsitaadiga

Õigus tal on muidugi ja hea, et ei süüdista.
Aga kaua ta seda plaati laseb?
Lasi ta seda vinüüli volkswageni ajal ja nüüd toyotaga juba kolmanda hooaja esimesel etapil...
Vahetaks selle vinüüli ära millegi parema vastu ükskord juba...
Tõmmaku Loebile kott pähe, ka tubli poiss, ei süüdista keegi, et aeglaen oled.
Vähemalt aitad tiimipunkte tuua, pole sarikatkestaja nagu mikelson... icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 12:53:17 vasta tsitaadiga

austraalias oli kiire ja ei toonud vabandusi, tõi võidu kenasti ära
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 14:18:46 vasta tsitaadiga

Nii pöidlad pihku thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 15:22:05 vasta tsitaadiga

Ilus ralli oli, väga rahul icon_smile.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 15:27:02 vasta tsitaadiga

Väga ilus ja pingeline ralli.
Respekt tänakule, et ei läinud viimasel suruma. Õppind, et alati ei pea suruma.
Ja seda ka ise tunnistas katse lõpus, et hea et kolmada koha ka saime. 2 lisapunkti maasikas koogi peale...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 15:28:15 vasta tsitaadiga

Veits jäi kripeldama see 0,1s (ja 1 lisapunkt) vahe belglasega, aga muidu väga bueno lõpp icon_smile.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
renx09
HV Guru
renx09

liitunud: 28.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 16:32:44 vasta tsitaadiga

kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu
_________________
!!
Kommentaarid: 315 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 252
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 17:07:30 vasta tsitaadiga

renx09 kirjutas:
kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu

See kripeldab palju

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Magic
HV Guru
Magic

liitunud: 28.12.2001




sõnum 27.01.2019 17:13:48 vasta tsitaadiga

https://sport.postimees.ee/6508994/pm-monte-carlos-latvala-vabandas-toyota-juhtkonna-ees-see-oli-minu-viga
Viimase katse stiil oli selline, et nagu närvihaige autos icon_lol.gif
Kommentaarid: 235 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 201
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 05:48:02 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
renx09 kirjutas:
kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu

See kripeldab palju


See kripeldab isegi rohkem kui see tänaku 0,1 sek neuvillile.
Veelrohkem kripeldab, et tänak tuli peaaegu minuti tagasi, tõmbas Loebile ja Latvalale koti pähe ja puhta sõiduga+ eelneva rehvi purunemisega, mida loebil ja latvalal pole olnud.
Mis tiitlist Latvala siin unistad?
Ta juba esimese ralliga abistaja rollis sellise moega...
Loebist saab veel aru, et vähe uue autuga asfaldit söönud või testikatseid läbinud...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.01.2019 20:42:14 vasta tsitaadiga

Järgmise aasta Porsche Cayman R-GT klassi rallika concept.
Link: https://sport.postimees.ee/6509227/porsche-tuleb-wrc-rallisid-vallutama-ja-andis-masina-kahekordse-maailmameistri-katte?_ga=2.115324743.1776515490.1548601945-1879275996.1531413676

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 11:44:32 vasta tsitaadiga

http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/fia-president-on-kannatuse-kaotanud-wrc-sarja-ootab-juba-kolme-aasta-parast-ees-pohimotteline-muudatus?id=85184073
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 12:22:20 vasta tsitaadiga

Latvala on huvitav kuju jah icon_biggrin.gif Ma ei mäleta, mis katse see oli aga esimesel korral tuli läbi väga korraliku ajaga. Äkki oli 2-3s, kaotus olematu. Latval intervjuu oli midagi sellist: Hakkab tulema, sain seadistuse paika, nüüd hakkab ralli alles pihta. Sama katse teine läbimine, Latvala eikusagil. Intervjuu: Ma ei saa üldse aru, et miks see katse mulle kunagi ei sobi.

Muus osas ka, et iga kord kui All Lives Latvalat face-cam'ist näitab pärast finišit kuni intervjuuni, tundub nagu peaks kohe kohe psühholoogi juurde sõitma. Nii hapu nägu peas, et kahju vaadata. Aju genereerib, kuidas vastata küsimusele Ott was 10 seconds faster than you, what is the problem?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:17:08 vasta tsitaadiga

Jari pole just kõige kirkam kriit, aga ta on rallihooaja keskmiste tulemuste põhjal alati piisavalt kiire, et tiimid teda teiseks või kolmandaks numbriks palgata tahavad.
Selles võib päris kindel olla, et tiitlit ta kunagi ei võida. Tal ei ole selleks piisavalt stabiilsust (võimet stabiilselt poodiumeid võtta) ja seda peale kõiki neid aastaid enam ei teki kah.

_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:34:09 vasta tsitaadiga

Ta võidab vaid siis rallisi kui teistel midagi juhtub
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:38:35 vasta tsitaadiga

Ausalt mina ei kujuta ette, et on ralli ja siis seal võistlevad omavahel elektriautod icon_lol.gif Ok, sõitjad saavad omavahel võistelda aga pealtvaatajad? Ma ei kujuta küll raja ääres passimist vaikuses, kuuled ainult kiviklõbinat kui auto sinust möödub icon_lol.gif Tegelt tekib huvitav küsimus, et on ju "vilemehed" kes vilistavad ennem kui auto tuleb. Meenuvad ajad kus Kimmo Jalava (https://www.ewrc-results.com/profile/12839-kimmo-jalava/) Starlet-i oli kuulda metsavahelt 10km stardist juba, sest see möirgas nagu lõvi icon_smile.gif Aga kuidas sa elektriautot kuuled, et see tuleb?
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:42:48 vasta tsitaadiga

Loomaviled pannakse külge icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
CTR
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012




sõnum 31.01.2019 13:45:31 vasta tsitaadiga

Eks raja äärde publikualade juurde tulevad suured sildid ,,Siin toimub ralli, palun vaikust!''
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 13:47:02 vasta tsitaadiga

Elektri vormelid vilisevad ise, küll wrc-d hakkavad ka vilisema icon_lol.gif
Aga no täis elektriline wrc on veel kaugel, ennem tulevad hübriidid

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:06:13 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Ausalt mina ei kujuta ette, et on ralli ja siis seal võistlevad omavahel elektriautod icon_lol.gif Ok, sõitjad saavad omavahel võistelda aga pealtvaatajad? Ma ei kujuta küll raja ääres passimist vaikuses, kuuled ainult kiviklõbinat kui auto sinust möödub icon_lol.gif Tegelt tekib huvitav küsimus, et on ju "vilemehed" kes vilistavad ennem kui auto tuleb. Meenuvad ajad kus Kimmo Jalava (https://www.ewrc-results.com/profile/12839-kimmo-jalava/) Starlet-i oli kuulda metsavahelt 10km stardist juba, sest see möirgas nagu lõvi icon_smile.gif Aga kuidas sa elektriautot kuuled, et see tuleb?


Jalava starlet oli ikka hull loom.

Kas selle mootor mitte üle 10k pöörde ei aretanud?
Jutud sellised liikusid...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:09:45 vasta tsitaadiga

Kust need elektri jutud, kui kirjas oli selgelt Hybriid ajastu nagu ka F1-s.
Hääl tuleb summutist mida saab vastavalt tuunida nagu on korduvalt tehtud F1's.
icon_rolleyes.gif

"Minu jaoks on see väga frustreeriv, et rallisõit ei kasuta siiani väheselgi määral hübriidtehnoloogiat," sõnas Todt
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fgth
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:12:19 vasta tsitaadiga

Loodan ka, et kõigepealt hübriid ikka, ülesõitudel siis veereksid selle pealt, miks mitte ka katse peal.
Samas saaks sellega igast jaburusi teha nagu näiteks turbo boost nupp, siis tuleks selle pealt vunki juurde vahepeal icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 69 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
High-Q
HV Guru
High-Q

liitunud: 11.11.2001




sõnum 31.01.2019 14:14:43 vasta tsitaadiga

F1 teeb tänapäeval OK häält, vahepeal korra nuditi ära, aga nüüd on kreissaag tagasi. keegi ei hakka akude pealt metsas või põllul kimama, vähemalt lähemad 10 aastat kindlasti mitte. Aga natuke "KERS-i" võib anda küll. Pidurdusjõu arvelt pisut akusid laadida ja siis seda boostina kasutada.
Kommentaarid: 107 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:18:24 vasta tsitaadiga

Ega keegi ei olegi öelnud, et elekter kohe tuleb. Esitatud küsimus on hüpoteetiline, et mis saab rallist siis kui see täiselektriliseks peaks minema icon_rolleyes.gif
_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 14:38:08 vasta tsitaadiga

Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida thumbs_up.gif
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 17:53:43 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida thumbs_up.gif
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub.


Nii nagu rally on muutunud läbi aja nii muutub ka edaspidi ja surmast on asi kaugel. Nii mõnigi vana hardcore fänn arvas, et tagaveoliste autode kadumisega kadus ka õige rally jne. ehk siis selliseid arvamusi on läbi aja olnud. Muutused tulevad, on alati tulnud ja käivad rallyga kaasas.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:10:55 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida thumbs_up.gif
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub.


Nii nagu rally on muutunud läbi aja nii muutub ka edaspidi ja surmast on asi kaugel. Nii mõnigi vana hardcore fänn arvas, et tagaveoliste autode kadumisega kadus ka õige rally jne. ehk siis selliseid arvamusi on läbi aja olnud. Muutused tulevad, on alati tulnud ja käivad rallyga kaasas.

Kui tehakse muutused, millega saadakse näiteks meeskondade kulutusi alla ning see toob omakorda sarja uusi meeskondasid, siis selles kindlasti ei ole midagi halba. Lihtsalt vastu olemise pärast pole mõtet vastu olla. Samas on ikka paar asja, mille kallale ei tasuks minna - autode võimsus, kiirused, heli.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:13:34 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
.... autode võimsus, kiirused, heli.


Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Equinox
HV veteran
Equinox

liitunud: 05.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:29:55 vasta tsitaadiga

Valitsus toetas Shell Helix Rally Estoniat ametliku WRC testralli korraldamiseks thumbs_up.gif
Link: http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/valitsus-toetab-wrc-testralli-korraldamist-eestis-ligi-miljoni-euroga?id=85191679

_________________
Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015
Kommentaarid: 27 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 26
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:30:55 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
.... autode võimsus, kiirused, heli.


Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud.

Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:43:46 vasta tsitaadiga

Equinox kirjutas:
Valitsus toetas Shell Helix Rally Estoniat ametliku WRC testralli korraldamiseks thumbs_up.gif
Link: http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/valitsus-toetab-wrc-testralli-korraldamist-eestis-ligi-miljoni-euroga?id=85191679


Väga positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:51:43 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
bugbrake kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
.... autode võimsus, kiirused, heli.


Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud.

Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel.


Sulle teadmiseks, et elektriautod on juba igapäevaselt kastuses. Aga kus oli kirjas, et kiirused ja võimsuseid vähendadakse seoses elektrimootorite tulekuga (olenemate sellest kas on hübriid ajamiga või mitte). Soovitan sulle vaadata formula-e'd, selle sarja algusest on asjad ikka märgatavalt arenenud.

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.


viimati muutis bugbrake 31.01.2019 18:57:09, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:54:39 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
Equinox kirjutas:
Valitsus toetas Shell Helix Rally Estoniat ametliku WRC testralli korraldamiseks thumbs_up.gif
Link: http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/valitsus-toetab-wrc-testralli-korraldamist-eestis-ligi-miljoni-euroga?id=85191679


Väga positiivne thumbs_up.gif

Iga kell eelistan/soovitan soome vaatama minna, eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus. thumbs_down.gif
WRC mehed võtavad seda kui ühistestimist ja reaalseid kiirusi ei näe siin.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:55:59 vasta tsitaadiga

bugbrake kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
bugbrake kirjutas:
MarttiX0 kirjutas:
.... autode võimsus, kiirused, heli.


Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud.

Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel.


Sulle teadmiseks, et elektriautod on juba igapäevaselt kastuses. Aga kus oli kirjas, et kiirused ja võimsuseid vähendadakse seoses elektrimootorite tulekuga (olenemate sellest kas on hübriid ajamiga või mitte). Soovitan sulle vaadata formula-e'd.

Pidasin massilist kasutust silmas. Mismõttes kirjas? Kirjutasin, et KUI kruvitakse maha heli ja võimsust, siis kaob suure tõenäosusega huvi. Kogu lugu. Ei viitsi jaurata rohkem, kena õhtu jätku icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 18:58:41 vasta tsitaadiga

tsitaat:

eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus.

no kui WRC õigused saab küll siis mastaapi juurde tuleb, sellepärast ma üldse ei põe.

Ise Soome minna ei plaani, kuid kodus veaks kohale ennast küll.
Tahaks korra veel kuskil (Monza/Spa) F1 kohapealt ära näha.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:01:26 vasta tsitaadiga

villu70 kirjutas:
WäntWõll kirjutas:
Equinox kirjutas:
Valitsus toetas Shell Helix Rally Estoniat ametliku WRC testralli korraldamiseks thumbs_up.gif
Link: http://sport.delfi.ee/news/auto/wrc/valitsus-toetab-wrc-testralli-korraldamist-eestis-ligi-miljoni-euroga?id=85191679


Väga positiivne thumbs_up.gif

Iga kell eelistan/soovitan soome vaatama minna, eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus. thumbs_down.gif
WRC mehed võtavad seda kui ühistestimist ja reaalseid kiirusi ei näe siin.
Sinupuhul on see huvitav, et ikka ja jälle aastast aastasse räägid kuidas iga eesti ralli pettumus on, aga ometi ikka ja jälle sa vead end mõnele neist kohale icon_biggrin.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:07:02 vasta tsitaadiga

No kui õigused saavad, siis näeb ka kiirusi. Selleks et õigusi saada on vaja testrallit...loogiz villu icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bugbrake
HV kasutaja

liitunud: 10.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:11:39 vasta tsitaadiga

MarttiX0 kirjutas:
...


Selleks ei pea massiliselt mingid tehnoloogiad kasutusel olema, et näiteks rallydel kasutada. Näiteks algusaegadel sõitsid autod ja jalgrattad koos võidu ja juhtus sedagi et hoopis jalgratastega jõuti finišisse ja atutod lagunesid teepeal ära. Seega mind ajab alati muigele kõigele uuele ja muutustele koheselt vastu olla icon_smile.gif

_________________
Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:17:13 vasta tsitaadiga

Saaremaal käisin kui oli 50 juubeli rally, sõpruskonnaga oli see pigem lõbus nädalalõpp. Enne seda polnud käinud seda rallit vaatamas julgelt 3-4 aastat.
Rally Estonial käisin eelmine aasta esimest (ja ilmselt ka viimast) korda. Orgunn okey aga kiirused olematud.
Nüüd viimati käisin Aluksenes , oli meeldiv üllatus. Osad autod andsid ikka korralikult minna, piruette nägime ikka mitu. Sai munadeni lumes sumatud, eestlasi kraavist välja aidatud.... sõpradega lõbusalt veedetud laupäev. thumbs_up.gif

Sel aastal on Portugal, Soome ja Hispaania wrc rallid. Võibolla ka saksamaa aga see selgub hiljem.
See on ka kõik, kuhu lähen.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristoferr
HV Guru
Kristoferr

liitunud: 26.11.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:21:26 vasta tsitaadiga

Need esimesed hübriid wrc masinad tulevad sellised, et ilmselt ei tee me neil praegustega vahetki. Hübriidajami osakaalu vaevalt, et suureks aetakse. Puusalt tulistan, et põhirõhk pannakse mitte sugugi tavalisele suure mahutuvusega li-ion akudele, mis iganes lisanditega, vaid pidurdusenergia salvestamisele ja taaskasutusele. Selleks topitakse neisse mingid kiiremini energiat salvestada võimaldavad akumulaatorid.
_________________
Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!


viimati muutis Kristoferr 31.01.2019 19:26:08, muudetud 2 korda
Kommentaarid: 267 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 218
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:24:53 vasta tsitaadiga

Hybriid võibolla isegi mingi hetk mingisugusel kujul tulevad aga et päris elekter, seda ma ei usu.
Pigem tulem mingi omaette sari elektriautodele nagu on formelites midagi vist olemas. Ega neid vist väga keegi ei vaata ka, "keskonnapedede" pärusmaa.
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:45:59 vasta tsitaadiga

Elektriauto pigem ringradade pärusmaa...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 31.01.2019 22:15:10 vasta tsitaadiga

Elekter peaks ju ideeliselt kiirem ja võimsam olema. Oleks mida vaadata.
Samas tundub, et põlemismootoriga on huvitavam jälgida, ma ei räägi ainult häälest - erinevaid nüansse rohkem lihtsalt?! (mootori jm ehitus)
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 22:40:55 vasta tsitaadiga

Ertai kirjutas:
Elekter peaks ju ideeliselt kiirem ja võimsam olema. Oleks mida vaadata.
Samas tundub, et põlemismootoriga on huvitavam jälgida, ma ei räägi ainult häälest - erinevaid nüansse rohkem lihtsalt?! (mootori jm ehitus)


Kiirem või mida iganes, aga reeglid ei luba võimsamaks teha.
Wrc-s praegu ka turbo sisselaske ava peab teatud suuruses olema, et mootori võimust piirata õhu sisselaset piirates näiteks.
Need mootorid muidu aretaksid palju suuremaid numbreid välja.
Sama ka F1-s. v12-st sai v8 ja v8-st sai v6 .
Masinad läksid liiga võimsaks ja ohtlikuks.
Ilmselt sama teema hakkaks kehtima elektri kohta. F1-s vist ongi ju? Kinetik või kersi või mis iganes mootor võis 120kw olla ja ainult teatud aeg kasutada?
Ainuke, mis teha saad on kergemaks, kuigi isegi seal tulevad juba FIA reeglid ette.
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kimi
HV vaatleja

liitunud: 02.02.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 10:24:50 vasta tsitaadiga

Nii kahju kui see ka pole, siis elektriautost me ei pääse. Kui tekib tootjate hulgas nö kriitiline mass, millest alates näevad, et rahvas tahab ja ostab elektriautosid, siis ma ei näe ühtegi tootjat, kes tahaks olla WRC sarjas. Tegemist on siiski enda brändi promomisega rahvusvahelisel tasandil. Ja see aeg on ehk lähemal kui me oodata oskame. Kui VW plaanib mingite juttude juures toota vaid elektriautosid alates 2026.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.02.2019 13:43:54 vasta tsitaadiga

Sellessuhtes elektrist pole pääsu niikuinii.
Varsti petrolheadid hoiavad oma muskelautosi salaja kuskil kuuris hunniku kütusevaatide kõrval, kuna seda pole saada enam ja on ebaseaduslik.
Ja käima panevad ka kuuris ainult, gaasi muljuda ei julge...naaber kuuleb, võimud kohal kohe.

Vahi ja imesta, et päris mitmeid filme juba hakkab meenutama, kus sisepõlemismootoriga autod on rariteet...
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ertai
HV veteran
Ertai

liitunud: 11.05.2007




sõnum 01.02.2019 15:03:54 vasta tsitaadiga

5-7(-10) aastat vähemalt seda mure ei ole, et peaks elektri peale minema. Ennustan nii vähemalt.
Võibolla mingi hübriidi süsteem visatakse juurde, aga see vist tavalisele rallifännile nii vastu karva ei ole, et ta enam ei jälgiks.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 47
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   See teema on lukus, sa ei saa siin muuta postitusi või vastata teemale! Hinnavaatlus »  Vaba Mikrofon »  WRC 2019 mine lehele eelmine  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 61, 62, 63  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.