|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.01.2019 12:29:01
|
|
|
Latvala hakkas jälle oma juttu ajama mida eelmine aasta.
Nähes, et ott, ja isegi meeke, on toyotaga selgelt kiirem hakkab ving pihta.
Pean leidma oma sõidukindluse, kiiruse jne bla bla bla....
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2019 12:30:32
|
|
|
SirVorkars, nagu rikkis grammar laseb
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Raiku
HV Guru

liitunud: 13.11.2001
|
27.01.2019 12:31:36
|
|
|
SirVorkars, aga tegelikult ongi tal ju õigus
Ta ei süüdista teisi... teab, et viga on temas, see on ju positiivne
_________________ Честных психов можно не лечить... |
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.01.2019 12:42:40
|
|
|
Õigus tal on muidugi ja hea, et ei süüdista.
Aga kaua ta seda plaati laseb?
Lasi ta seda vinüüli volkswageni ajal ja nüüd toyotaga juba kolmanda hooaja esimesel etapil...
Vahetaks selle vinüüli ära millegi parema vastu ükskord juba...
Tõmmaku Loebile kott pähe, ka tubli poiss, ei süüdista keegi, et aeglaen oled.
Vähemalt aitad tiimipunkte tuua, pole sarikatkestaja nagu mikelson...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
27.01.2019 12:53:17
|
|
|
austraalias oli kiire ja ei toonud vabandusi, tõi võidu kenasti ära
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.01.2019 14:18:46
|
|
|
Nii pöidlad pihku
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
27.01.2019 15:27:02
|
|
|
Väga ilus ja pingeline ralli.
Respekt tänakule, et ei läinud viimasel suruma. Õppind, et alati ei pea suruma.
Ja seda ka ise tunnistas katse lõpus, et hea et kolmada koha ka saime. 2 lisapunkti maasikas koogi peale...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
renx09
HV Guru

liitunud: 28.09.2004
|
27.01.2019 16:32:44
|
|
|
kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu
_________________ !! |
|
| Kommentaarid: 315 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
252 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
27.01.2019 17:07:30
|
|
|
| renx09 kirjutas: |
| kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu |
See kripeldab palju
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Magic
HV Guru

liitunud: 28.12.2001
|
|
| Kommentaarid: 235 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
201 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
28.01.2019 05:48:02
|
|
|
| jeesus188 kirjutas: |
| renx09 kirjutas: |
| kripeldab ka see, et Latvala ei suutnud Loebi ära võtta, vahe olematu |
See kripeldab palju |
See kripeldab isegi rohkem kui see tänaku 0,1 sek neuvillile.
Veelrohkem kripeldab, et tänak tuli peaaegu minuti tagasi, tõmbas Loebile ja Latvalale koti pähe ja puhta sõiduga+ eelneva rehvi purunemisega, mida loebil ja latvalal pole olnud.
Mis tiitlist Latvala siin unistad?
Ta juba esimese ralliga abistaja rollis sellise moega...
Loebist saab veel aru, et vähe uue autuga asfaldit söönud või testikatseid läbinud...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
31.01.2019 12:22:20
|
|
|
Latvala on huvitav kuju jah Ma ei mäleta, mis katse see oli aga esimesel korral tuli läbi väga korraliku ajaga. Äkki oli 2-3s, kaotus olematu. Latval intervjuu oli midagi sellist: Hakkab tulema, sain seadistuse paika, nüüd hakkab ralli alles pihta. Sama katse teine läbimine, Latvala eikusagil. Intervjuu: Ma ei saa üldse aru, et miks see katse mulle kunagi ei sobi.
Muus osas ka, et iga kord kui All Lives Latvalat face-cam'ist näitab pärast finišit kuni intervjuuni, tundub nagu peaks kohe kohe psühholoogi juurde sõitma. Nii hapu nägu peas, et kahju vaadata. Aju genereerib, kuidas vastata küsimusele Ott was 10 seconds faster than you, what is the problem?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
31.01.2019 13:17:08
|
|
|
Jari pole just kõige kirkam kriit, aga ta on rallihooaja keskmiste tulemuste põhjal alati piisavalt kiire, et tiimid teda teiseks või kolmandaks numbriks palgata tahavad.
Selles võib päris kindel olla, et tiitlit ta kunagi ei võida. Tal ei ole selleks piisavalt stabiilsust (võimet stabiilselt poodiumeid võtta) ja seda peale kõiki neid aastaid enam ei teki kah.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga! |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2019 13:34:09
|
|
|
Ta võidab vaid siis rallisi kui teistel midagi juhtub
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
31.01.2019 13:38:35
|
|
|
Ausalt mina ei kujuta ette, et on ralli ja siis seal võistlevad omavahel elektriautod Ok, sõitjad saavad omavahel võistelda aga pealtvaatajad? Ma ei kujuta küll raja ääres passimist vaikuses, kuuled ainult kiviklõbinat kui auto sinust möödub Tegelt tekib huvitav küsimus, et on ju "vilemehed" kes vilistavad ennem kui auto tuleb. Meenuvad ajad kus Kimmo Jalava (https://www.ewrc-results.com/profile/12839-kimmo-jalava/) Starlet-i oli kuulda metsavahelt 10km stardist juba, sest see möirgas nagu lõvi Aga kuidas sa elektriautot kuuled, et see tuleb?
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
CTR
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
31.01.2019 13:45:31
|
|
|
| Eks raja äärde publikualade juurde tulevad suured sildid ,,Siin toimub ralli, palun vaikust!''
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2019 13:47:02
|
|
|
Elektri vormelid vilisevad ise, küll wrc-d hakkavad ka vilisema
Aga no täis elektriline wrc on veel kaugel, ennem tulevad hübriidid
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
31.01.2019 14:06:13
|
|
|
| Equinox kirjutas: |
Ausalt mina ei kujuta ette, et on ralli ja siis seal võistlevad omavahel elektriautod Ok, sõitjad saavad omavahel võistelda aga pealtvaatajad? Ma ei kujuta küll raja ääres passimist vaikuses, kuuled ainult kiviklõbinat kui auto sinust möödub Tegelt tekib huvitav küsimus, et on ju "vilemehed" kes vilistavad ennem kui auto tuleb. Meenuvad ajad kus Kimmo Jalava (https://www.ewrc-results.com/profile/12839-kimmo-jalava/) Starlet-i oli kuulda metsavahelt 10km stardist juba, sest see möirgas nagu lõvi Aga kuidas sa elektriautot kuuled, et see tuleb? |
Jalava starlet oli ikka hull loom.
Kas selle mootor mitte üle 10k pöörde ei aretanud?
Jutud sellised liikusid...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.01.2019 14:09:45
|
|
|
Kust need elektri jutud, kui kirjas oli selgelt Hybriid ajastu nagu ka F1-s.
Hääl tuleb summutist mida saab vastavalt tuunida nagu on korduvalt tehtud F1's.
"Minu jaoks on see väga frustreeriv, et rallisõit ei kasuta siiani väheselgi määral hübriidtehnoloogiat," sõnas Todt
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
fgth
Kreisi kasutaja
liitunud: 30.08.2004
|
31.01.2019 14:12:19
|
|
|
Loodan ka, et kõigepealt hübriid ikka, ülesõitudel siis veereksid selle pealt, miks mitte ka katse peal.
Samas saaks sellega igast jaburusi teha nagu näiteks turbo boost nupp, siis tuleks selle pealt vunki juurde vahepeal
|
|
| Kommentaarid: 69 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
High-Q
HV Guru

liitunud: 11.11.2001
|
31.01.2019 14:14:43
|
|
|
| F1 teeb tänapäeval OK häält, vahepeal korra nuditi ära, aga nüüd on kreissaag tagasi. keegi ei hakka akude pealt metsas või põllul kimama, vähemalt lähemad 10 aastat kindlasti mitte. Aga natuke "KERS-i" võib anda küll. Pidurdusjõu arvelt pisut akusid laadida ja siis seda boostina kasutada.
|
|
| Kommentaarid: 107 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
31.01.2019 14:18:24
|
|
|
Ega keegi ei olegi öelnud, et elekter kohe tuleb. Esitatud küsimus on hüpoteetiline, et mis saab rallist siis kui see täiselektriliseks peaks minema
_________________ Live long and prosper!
RIP, Spock. Leonard Nimoy 1931-2015 |
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.01.2019 14:38:08
|
|
|
Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
31.01.2019 17:53:43
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub. |
Nii nagu rally on muutunud läbi aja nii muutub ka edaspidi ja surmast on asi kaugel. Nii mõnigi vana hardcore fänn arvas, et tagaveoliste autode kadumisega kadus ka õige rally jne. ehk siis selliseid arvamusi on läbi aja olnud. Muutused tulevad, on alati tulnud ja käivad rallyga kaasas.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
31.01.2019 18:10:55
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Equinox, Rally spordi surm tänasel kujul, mis siin spekuleerida
Nagu öeldud siis kes seda e-vilinat ikka kuulata tahab kui ööbik üle karjub. |
Nii nagu rally on muutunud läbi aja nii muutub ka edaspidi ja surmast on asi kaugel. Nii mõnigi vana hardcore fänn arvas, et tagaveoliste autode kadumisega kadus ka õige rally jne. ehk siis selliseid arvamusi on läbi aja olnud. Muutused tulevad, on alati tulnud ja käivad rallyga kaasas. |
Kui tehakse muutused, millega saadakse näiteks meeskondade kulutusi alla ning see toob omakorda sarja uusi meeskondasid, siis selles kindlasti ei ole midagi halba. Lihtsalt vastu olemise pärast pole mõtet vastu olla. Samas on ikka paar asja, mille kallale ei tasuks minna - autode võimsus, kiirused, heli.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
31.01.2019 18:13:34
|
|
|
| MarttiX0 kirjutas: |
| .... autode võimsus, kiirused, heli. |
Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Equinox
HV veteran

liitunud: 05.04.2002

|
|
| Kommentaarid: 27 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
26 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
31.01.2019 18:30:55
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| MarttiX0 kirjutas: |
| .... autode võimsus, kiirused, heli. |
Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud. |
Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.01.2019 18:43:46
|
|
|
Väga positiivne
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
31.01.2019 18:51:43
|
|
|
| MarttiX0 kirjutas: |
| bugbrake kirjutas: |
| MarttiX0 kirjutas: |
| .... autode võimsus, kiirused, heli. |
Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud. |
Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel. |
Sulle teadmiseks, et elektriautod on juba igapäevaselt kastuses. Aga kus oli kirjas, et kiirused ja võimsuseid vähendadakse seoses elektrimootorite tulekuga (olenemate sellest kas on hübriid ajamiga või mitte). Soovitan sulle vaadata formula-e'd, selle sarja algusest on asjad ikka märgatavalt arenenud.
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid.
viimati muutis bugbrake 31.01.2019 18:57:09, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.01.2019 18:54:39
|
|
|
| WäntWõll kirjutas: |
Väga positiivne  |
Iga kell eelistan/soovitan soome vaatama minna, eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus.
WRC mehed võtavad seda kui ühistestimist ja reaalseid kiirusi ei näe siin.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hirff
HV kasutaja

liitunud: 26.05.2011
|
31.01.2019 18:55:59
|
|
|
| bugbrake kirjutas: |
| MarttiX0 kirjutas: |
| bugbrake kirjutas: |
| MarttiX0 kirjutas: |
| .... autode võimsus, kiirused, heli. |
Neid on jätkuvalt muudetud ja muudetakse ka tulevikus. Ei ole siin rallys midagi kivisse raiutud. |
Kui autod muutuvad märgatavalt aeglasemaks ja heli kruvitakse maha, siis suure tõenäosusega kaotatakse märkimisväärne osa vaatajatest. Ega tavaline ralliinimene ei ole ju huvitatud aeglastest ja hääletutest autodest. Või keegi äkki kaifib, kuidas elektriauto nurrub olematul häälel ning läbib kurve mõõdukal kiirusel? Vaevalt. Aga samamoodi nagu vähemalt 10 aasta jooksul ei tule aktiivsesse igapäevasesse kasutusse elektriautosid, ei tule ka WRC sarja hääletuid ja mootorivõimsuselt nõrgemaid autosid. Olen selles päris kindel. |
Sulle teadmiseks, et elektriautod on juba igapäevaselt kastuses. Aga kus oli kirjas, et kiirused ja võimsuseid vähendadakse seoses elektrimootorite tulekuga (olenemate sellest kas on hübriid ajamiga või mitte). Soovitan sulle vaadata formula-e'd. |
Pidasin massilist kasutust silmas. Mismõttes kirjas? Kirjutasin, et KUI kruvitakse maha heli ja võimsust, siis kaob suure tõenäosusega huvi. Kogu lugu. Ei viitsi jaurata rohkem, kena õhtu jätku
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
WäntWõll
make.believe

liitunud: 18.01.2005
|
31.01.2019 18:58:41
|
|
|
| tsitaat: |
eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus.
|
no kui WRC õigused saab küll siis mastaapi juurde tuleb, sellepärast ma üldse ei põe.
Ise Soome minna ei plaani, kuid kodus veaks kohale ennast küll.
Tahaks korra veel kuskil (Monza/Spa) F1 kohapealt ära näha.
|
|
| Kommentaarid: 374 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
2 :: |
300 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.01.2019 19:01:26
|
|
|
| villu70 kirjutas: |
| WäntWõll kirjutas: |
Väga positiivne  |
Iga kell eelistan/soovitan soome vaatama minna, eelmine aasta käisin rally estonial.... täielik pettumus.
WRC mehed võtavad seda kui ühistestimist ja reaalseid kiirusi ei näe siin. |
Sinupuhul on see huvitav, et ikka ja jälle aastast aastasse räägid kuidas iga eesti ralli pettumus on, aga ometi ikka ja jälle sa vead end mõnele neist kohale
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
31.01.2019 19:07:02
|
|
|
No kui õigused saavad, siis näeb ka kiirusi. Selleks et õigusi saada on vaja testrallit...loogiz villu
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
bugbrake
HV kasutaja
liitunud: 10.12.2006
|
31.01.2019 19:11:39
|
|
|
Selleks ei pea massiliselt mingid tehnoloogiad kasutusel olema, et näiteks rallydel kasutada. Näiteks algusaegadel sõitsid autod ja jalgrattad koos võidu ja juhtus sedagi et hoopis jalgratastega jõuti finišisse ja atutod lagunesid teepeal ära. Seega mind ajab alati muigele kõigele uuele ja muutustele koheselt vastu olla
_________________ Alati teadke, et kuulujutte mõtlevad välja vihkajad, levitavad lollid, aga usuvad idioodid. |
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.01.2019 19:17:13
|
|
|
Saaremaal käisin kui oli 50 juubeli rally, sõpruskonnaga oli see pigem lõbus nädalalõpp. Enne seda polnud käinud seda rallit vaatamas julgelt 3-4 aastat.
Rally Estonial käisin eelmine aasta esimest (ja ilmselt ka viimast) korda. Orgunn okey aga kiirused olematud.
Nüüd viimati käisin Aluksenes , oli meeldiv üllatus. Osad autod andsid ikka korralikult minna, piruette nägime ikka mitu. Sai munadeni lumes sumatud, eestlasi kraavist välja aidatud.... sõpradega lõbusalt veedetud laupäev.
Sel aastal on Portugal, Soome ja Hispaania wrc rallid. Võibolla ka saksamaa aga see selgub hiljem.
See on ka kõik, kuhu lähen.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristoferr
HV Guru

liitunud: 26.11.2006
|
31.01.2019 19:21:26
|
|
|
Need esimesed hübriid wrc masinad tulevad sellised, et ilmselt ei tee me neil praegustega vahetki. Hübriidajami osakaalu vaevalt, et suureks aetakse. Puusalt tulistan, et põhirõhk pannakse mitte sugugi tavalisele suure mahutuvusega li-ion akudele, mis iganes lisanditega, vaid pidurdusenergia salvestamisele ja taaskasutusele. Selleks topitakse neisse mingid kiiremini energiat salvestada võimaldavad akumulaatorid.
_________________ Liitu Opencode Go soodsa coding plaaniga ja saa 5€ soodust!
Liitu Wise'ga!
viimati muutis Kristoferr 31.01.2019 19:26:08, muudetud 2 korda |
|
| Kommentaarid: 267 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
0 :: |
218 |
|
| tagasi üles |
|
 |
villu70
HV Guru

liitunud: 19.12.2006
|
31.01.2019 19:24:53
|
|
|
Hybriid võibolla isegi mingi hetk mingisugusel kujul tulevad aga et päris elekter, seda ma ei usu.
Pigem tulem mingi omaette sari elektriautodele nagu on formelites midagi vist olemas. Ega neid vist väga keegi ei vaata ka, "keskonnapedede" pärusmaa.
|
|
| Kommentaarid: 142 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
122 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
31.01.2019 19:45:59
|
|
|
| Elektriauto pigem ringradade pärusmaa...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
31.01.2019 22:15:10
|
|
|
Elekter peaks ju ideeliselt kiirem ja võimsam olema. Oleks mida vaadata.
Samas tundub, et põlemismootoriga on huvitavam jälgida, ma ei räägi ainult häälest - erinevaid nüansse rohkem lihtsalt?! (mootori jm ehitus)
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
31.01.2019 22:40:55
|
|
|
| Ertai kirjutas: |
Elekter peaks ju ideeliselt kiirem ja võimsam olema. Oleks mida vaadata.
Samas tundub, et põlemismootoriga on huvitavam jälgida, ma ei räägi ainult häälest - erinevaid nüansse rohkem lihtsalt?! (mootori jm ehitus) |
Kiirem või mida iganes, aga reeglid ei luba võimsamaks teha.
Wrc-s praegu ka turbo sisselaske ava peab teatud suuruses olema, et mootori võimust piirata õhu sisselaset piirates näiteks.
Need mootorid muidu aretaksid palju suuremaid numbreid välja.
Sama ka F1-s. v12-st sai v8 ja v8-st sai v6 .
Masinad läksid liiga võimsaks ja ohtlikuks.
Ilmselt sama teema hakkaks kehtima elektri kohta. F1-s vist ongi ju? Kinetik või kersi või mis iganes mootor võis 120kw olla ja ainult teatud aeg kasutada?
Ainuke, mis teha saad on kergemaks, kuigi isegi seal tulevad juba FIA reeglid ette.
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kimi
HV vaatleja
liitunud: 02.02.2012
|
01.02.2019 10:24:50
|
|
|
| Nii kahju kui see ka pole, siis elektriautost me ei pääse. Kui tekib tootjate hulgas nö kriitiline mass, millest alates näevad, et rahvas tahab ja ostab elektriautosid, siis ma ei näe ühtegi tootjat, kes tahaks olla WRC sarjas. Tegemist on siiski enda brändi promomisega rahvusvahelisel tasandil. Ja see aeg on ehk lähemal kui me oodata oskame. Kui VW plaanib mingite juttude juures toota vaid elektriautosid alates 2026.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
SirVorkars
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.12.2003
|
01.02.2019 13:43:54
|
|
|
Sellessuhtes elektrist pole pääsu niikuinii.
Varsti petrolheadid hoiavad oma muskelautosi salaja kuskil kuuris hunniku kütusevaatide kõrval, kuna seda pole saada enam ja on ebaseaduslik.
Ja käima panevad ka kuuris ainult, gaasi muljuda ei julge...naaber kuuleb, võimud kohal kohe.
Vahi ja imesta, et päris mitmeid filme juba hakkab meenutama, kus sisepõlemismootoriga autod on rariteet...
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ertai
HV veteran

liitunud: 11.05.2007
|
01.02.2019 15:03:54
|
|
|
5-7(-10) aastat vähemalt seda mure ei ole, et peaks elektri peale minema. Ennustan nii vähemalt.
Võibolla mingi hübriidi süsteem visatakse juurde, aga see vist tavalisele rallifännile nii vastu karva ei ole, et ta enam ei jälgiks.
|
|
| Kommentaarid: 52 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
47 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|