|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
20.01.2019 19:44:51
|
|
|
| Kas kümmnel disk defragment välisel kõvakettal ka töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
20.01.2019 20:28:23
|
|
|
| miks ei peaks?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
21.01.2019 12:50:16
|
|
|
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida. |
Seda küll, aga siis tuleb "default app language"-ks ka eesti keel ning eestikeelne windows on ikka hirmus küll
Ainult eesti asetusega klaviatuuri tahaks püsivalt ilma muud jura eestikeelseks muutmata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
21.01.2019 12:59:18
|
|
|
| Ernits kirjutas: |
| S.I.L.L.U kirjutas: |
| Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida. |
Seda küll, aga siis tuleb "default app language"-ks ka eesti keel ning eestikeelne windows on ikka hirmus küll
Ainult eesti asetusega klaviatuuri tahaks püsivalt ilma muud jura eestikeelseks muutmata.  |
sel juhul eemaldad ainult muud klaverid peale eesti asetusega
seni igas win versioonis asjad sedasi töötanud, kui sul mitte, siis löö masin puhtaks ja installi uus värske win
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
21.01.2019 14:24:12
|
|
|
| W10s kaotati selline võimalus viimati ära. Nüüd on tagasi?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 14:38:39
|
|
|
Ma isegi ei lähe nii sügavale seadistustesse. Piisab sellest, kui tõstad EST esimeseks ja seejärel eemaldad US. Antud juhul on kuvapaugul mõlemad alles, sest vaja US paigutust.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 15:01:21
|
|
|
Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
21.01.2019 15:07:16
|
|
|
Veel hiljuti ei lasknud Window 10 "English" alt inglise layouti kustutada, isegi kui eesti oma oli default, aga mingi viimase uuendusega kustus inglise layout iseenesest ära ja eesti oma jäi alles.
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 15:11:05
|
|
|
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
21.01.2019 15:23:01
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta. |
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.
EDIT
Mul on "time and language" seadtes nüüd hoopis teine pilt kui sinu kuvapaugus, mul on region ja language eraldi menüüd, sinul on nad koos...
viimati muutis Vondur 21.01.2019 15:28:28, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 15:27:05
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta. |
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on. |
Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
21.01.2019 15:33:07
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta. |
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on. |
Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub. |
Nüüd on uutmoodi menüü, sellist nagu sinu kuvapaugus mul enam pole... Ja näitena võin tuua äpid kus inglise teksti asemele ilmub masina poolt tõlgitud eesti keel.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.01.2019 15:47:37
|
|
|
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 15:52:37
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
| Vondur kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta. |
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on. |
Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub. |
Nüüd on uutmoodi menüü, sellist nagu sinu kuvapaugus mul enam pole... Ja näitena võin tuua äpid kus inglise teksti asemele ilmub masina poolt tõlgitud eesti keel. |
Endiselt räägid äppidest. See, et neis mingi masintõlge on, ei puhu hetkel pilli - mingi uus feature või muu äge lisa, mis seda toimingut teeb. Ma räägin Windowsist endast. Äpid ≠ Windows (veel õnneks mitte).
Kuvapauk on tõesti praegu tööarvutist, kus vanem build. Nädalavahetusel sai aga installitud teise arvutisse viimane versioon, mida Microsofti leht allalaadimiseks pakkus. Seal on tõesti teistsugune menüü, aga pmst samamoodi. Windows Display language rippmenüüs English, liigutad preferred languages all Eesti esimeseks ja eemaldad Englishi. Kõik. Mõjutab Windowsiga kaasa tulnud äppide nimetusi ja Windows Store'i, mis muutuvad eestikeelseks. Ülejäänu on kõik inglisekeelne. Kaasa arvatud äppide sisu.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Vondur
Kreisi kasutaja

liitunud: 31.01.2006
|
21.01.2019 16:11:53
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne. |
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2019 16:21:26
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne. |
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena.  |
+1. Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
21.01.2019 17:07:57
|
|
|
| Panin välise kõvaketta Optimize Drives ei näita.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.01.2019 19:42:55
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Märt. kirjutas: |
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne. |
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena.  |
Mina hakkasi arvutit kqsutama 1996, ometi ei lase end sellest segada. XP tõlge oli saast, 7 oli juba enam-vähem, alates 8-st pidevalt eesti keeles kasutanud.
| napoleon kirjutas: |
| Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades |
Otsid kka inglise keeles, tead ju ometi, mida vaja otsida. Vahet ju pole.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2019 19:56:01
|
|
|
| Märt. kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades |
Otsid kka inglise keeles, tead ju ometi, mida vaja otsida. Vahet ju pole. |
Kas tean või ei tea oleneb asjaoludest. Kui tuleb mingi imelik veateade, mida enne näinud pole, siis ongi parem selle teksti järgi googeldada.
Üldiselt ei näe erilist pointi ka OSi eestikeelsena kasutada, see ei anna minu jaoks mitte mingisugust lisaväärtust ja õnneks mul selle koha pealt mingeid imelikke põhimõtteid pole ja ausalt meeldib mulle näiteks sõna browser rohkem kui ilmavõrgusirvik vms. tõlge, mille vastet peab sõnaraamatust otsima hakkama hoolimata sellest, et emakeel on eesti keel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
21.01.2019 21:25:57
|
|
|
Mina ütlen või kirjutan kas "brauser" või "lehitseja".
Kui minu käest küsitakse abi, siis saan mõlemat pidi vabalt aidata. Keel ei sega ja ka algaja suudab mulle end arusaadavalt väljendada.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
21.01.2019 22:48:22
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks  |
Mul küll läks, just hetk tagasi virtuaalis proovisin.
Panin eesti keele esimeseks, lasin inglise keele maha, restart ning Windows eesti keelne.
Võibolla tegi vahepeal mingi update, et tõmbas keelepaketi?
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2019 22:55:25
|
|
|
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
21.01.2019 23:34:25
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks  |
Mul küll läks, just hetk tagasi virtuaalis proovisin.
Panin eesti keele esimeseks, lasin inglise keele maha, restart ning Windows eesti keelne.
Võibolla tegi vahepeal mingi update, et tõmbas keelepaketi? |
Tegin selle installimise tühja arvuti peal otsast lõpuni läbi. Jagasin lahti, mida ma "lisaks" teen. Vanas Control Panelis teen muudatusi harjumusest ja siis alles võtan uued seadistused hammasratta alt lahti. Kui Control Paneli Regionis alltoodud muudatused teha ja lasta restartida, siis tekib Eesti valik hammasratta seadistustesse ja seal liigutad Englishi alla ning voila - ära kustutades ainult Eesti alles. Mingeid Language Packe ma tal tirida ei lase. Isegi ei ava seal Eesti peal klikkides täpsemaid seadistusi.
Ja tõesti, kui ise sealt hammasratta menüüst näppima hakata ja Eesti lisada, siis tuleb mingi jura kokku ning lähebki eestikeelseks
Spoiler 
|
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
22.01.2019 00:52:42
|
|
|
| Vondur kirjutas: |
| Betamax kirjutas: |
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks?
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta. |
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on. |
sõna
trr ma jebisin ennast segaseks, et nendest eestikeelsetest äppidest lahti saaks, lõpuks see English US ja selle alt Estonian qwerty aitas
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
22.01.2019 08:40:06
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| et win update ennast ise käima ei paneks, k |
Miks see halb on?
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
22.01.2019 09:18:33
|
|
|
| LKits kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
 |
Woah - väga hea nipp.
Teen kohe vastava skripti, et ei peaks käsitsi möllama Suurimad tänud! |
Minumeelest see trikk juba ammu ei tööta, ei lase jätta sellist kasutajat (sõimab no admin blah blah)
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
22.01.2019 09:40:01
|
|
|
| Hiid kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| et win update ennast ise käima ei paneks, k |
Miks see halb on?  |
Küll varsti teada saad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
22.01.2019 09:58:58
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| et win update ennast ise käima ei paneks, k |
Miks see halb on?  |
Küll varsti teada saad. |
Mida siis? Seni uuendustega on kõik hästi.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
22.01.2019 10:35:19
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
 |
Woah - väga hea nipp.
Teen kohe vastava skripti, et ei peaks käsitsi möllama Suurimad tänud! |
Minumeelest see trikk juba ammu ei tööta, ei lase jätta sellist kasutajat (sõimab no admin blah blah) |
võid teha admin õigusega kasutaja ka. Nipp on selles, et kui oled selle kasutaja juba määranud, siis paned sellele kontole account disabled linnukese.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
22.01.2019 14:35:43
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
| Hiid kirjutas: |
| napoleon kirjutas: |
| et win update ennast ise käima ei paneks, k |
Miks see halb on?  |
Küll varsti teada saad. |
Ei saa ka aru mida peab teadma saama?... kõigil masinatel algusest saati kõik uuendused automaatselt selga lastud. Peale win10 tulekut on hädaliste hulk oluliselt vähenenud kui win 7 aegadel. Vanasti oli koguaeg mingid driveri probleemid. Käi ühe ja teise juures sättimas. Nüüd win10 oskab ise suht hästi kõik asjad tööle panna ja pole millegi üle kurta.
Siin kurdavad rohkem need kellel on mingid spetsiifilised programmid, seadistused.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
22.01.2019 15:44:52
|
|
|
| Kõvaketta formaat on NTFS
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
23.01.2019 17:30:27
|
|
|
| Disk Management näitab välist ketast
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
23.01.2019 20:21:28
|
|
|
ega väline ketas juhuslikult SSD ei ole?
_________________ ☠ |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
24.01.2019 19:22:04
|
|
|
| Ei tavaline kõvaketas Toshiba terane
|
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
24.01.2019 23:53:51
|
|
|
| ma pole ka aru saanud mis need uuendused kõigi jaoks nii vastumeelsed on, win 10 algusest saati olnud auto uptate peal ja masinaid olnud umbes 20 erinevate konfidega aga pole veel midagi ära lõhkunud, mul on küll ainult intel baasil masinad videoga kas intel või nvidia aga midagi katki pole veel läinud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.01.2019 23:59:17
|
|
|
tööjuures tuli arvutile oktoobrikuu update, kodus pole veel pakkunud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| tagasi üles |
|
 |
est11
Mees metsast
liitunud: 20.01.2012
|
25.01.2019 00:23:44
|
|
|
| laurx kirjutas: |
| est11, mida su masin teeb? siin on päris palju erinevaid tarkvara kadumise jutte kirjeldatud. töömasinaga sellist kebekat ei taha ju ometi. on sama kui sul hommikul pole autol rattaid või rooli.. |
kodukasutus. aga meil tööl on ka enamus masinaid juba win 10 peal , ja ka neil pole kuulda olnud et mingit lollust teeks . tööl siis 200masinat umbes. pigem on ikka kasutaja see kes ängri böördsi installida üritab ja siis läheb jamaks.Tööl on muidugi eranditult ainult dellid , ehk tehaks sellistele pro asjadele update vähe ettevaatlikumalt , ma pole kindel
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DVDRW
HV Guru

liitunud: 13.10.2003
|
25.01.2019 10:00:30
|
|
|
Kui WIFI on metered peal siis hoopis Bluetooth klapid lambist mingist hetkest lakkavad töötamast, WTF nagu
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
25.01.2019 10:10:48
|
|
|
| DVDRW kirjutas: |
Kui WIFI on metered peal siis hoopis Bluetooth klapid lambist mingist hetkest lakkavad töötamast, WTF nagu  |
kuskilt jäi silma, et tihti on sama moodul mõlema sideliigiga toimetamas --- selle mõju siis
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
25.01.2019 11:39:19
|
|
|
| Mul (v1809) küll hoiatab ja küsib kas skip, replace või compare. Või kus see viga sul esineb?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
freestyler
Kreisi kasutaja

liitunud: 30.03.2002
|
25.01.2019 11:48:37
|
|
|
| Proovisin igatpidi, ei suuda kuidagi üle kirjutada, alati hoiatab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
|