Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 20.01.2019 19:44:51 vasta tsitaadiga

Kas kümmnel disk defragment välisel kõvakettal ka töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 20:28:23 vasta tsitaadiga

miks ei peaks?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 21:01:07 vasta tsitaadiga

Ei leia Windows 10 viimasel buildil enam services.msc alt Superfetchi. Eemaldatud?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 12:50:16 vasta tsitaadiga

S.I.L.L.U kirjutas:
Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida.

Seda küll, aga siis tuleb "default app language"-ks ka eesti keel ning eestikeelne windows on ikka hirmus küll thumbs_down.gif
Ainult eesti asetusega klaviatuuri tahaks püsivalt ilma muud jura eestikeelseks muutmata. icon_rolleyes.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 21.01.2019 12:59:18 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
S.I.L.L.U kirjutas:
Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida.

Seda küll, aga siis tuleb "default app language"-ks ka eesti keel ning eestikeelne windows on ikka hirmus küll thumbs_down.gif
Ainult eesti asetusega klaviatuuri tahaks püsivalt ilma muud jura eestikeelseks muutmata. icon_rolleyes.gif
sel juhul eemaldad ainult muud klaverid peale eesti asetusega
seni igas win versioonis asjad sedasi töötanud, kui sul mitte, siis löö masin puhtaks ja installi uus värske win
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 14:24:12 vasta tsitaadiga

W10s kaotati selline võimalus viimati ära. Nüüd on tagasi?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 14:34:50 vasta tsitaadiga

Kuvakeel ja klaviatuuri asetus ei ole samad asjad:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 14:38:39 vasta tsitaadiga

Ma isegi ei lähe nii sügavale seadistustesse. Piisab sellest, kui tõstad EST esimeseks ja seejärel eemaldad US. Antud juhul on kuvapaugul mõlemad alles, sest vaja US paigutust.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 14:46:37 vasta tsitaadiga

Ei.

Sest siis läheb kuvakeel eesti keelseks pärast taaskäivitust.
Kui ei usu, proovi järgi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 15:01:21 vasta tsitaadiga

Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.01.2019 15:07:16 vasta tsitaadiga

Veel hiljuti ei lasknud Window 10 "English" alt inglise layouti kustutada, isegi kui eesti oma oli default, aga mingi viimase uuendusega kustus inglise layout iseenesest ära ja eesti oma jäi alles.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 15:11:05 vasta tsitaadiga

OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.01.2019 15:23:01 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.

EDIT
Mul on "time and language" seadtes nüüd hoopis teine pilt kui sinu kuvapaugus, mul on region ja language eraldi menüüd, sinul on nad koos...


viimati muutis Vondur 21.01.2019 15:28:28, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 15:27:05 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.

Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.01.2019 15:33:07 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.

Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub.
Nüüd on uutmoodi menüü, sellist nagu sinu kuvapaugus mul enam pole... Ja näitena võin tuua äpid kus inglise teksti asemele ilmub masina poolt tõlgitud eesti keel.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 15:47:37 vasta tsitaadiga

Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 15:52:37 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.

Just. Mida ma ka enne kirjeldasin. Osad äpid ja Windows Store muutuvad eestikeelseteks osaliselt, aga Windows ise jääb 100% inglisekeelseks. Või siis too mulle näiteid, kus Windows eestikeelseks muutub.
Nüüd on uutmoodi menüü, sellist nagu sinu kuvapaugus mul enam pole... Ja näitena võin tuua äpid kus inglise teksti asemele ilmub masina poolt tõlgitud eesti keel.

Endiselt räägid äppidest. See, et neis mingi masintõlge on, ei puhu hetkel pilli - mingi uus feature või muu äge lisa, mis seda toimingut teeb. Ma räägin Windowsist endast. Äpid ≠ Windows (veel õnneks mitte).
Kuvapauk on tõesti praegu tööarvutist, kus vanem build. Nädalavahetusel sai aga installitud teise arvutisse viimane versioon, mida Microsofti leht allalaadimiseks pakkus. Seal on tõesti teistsugune menüü, aga pmst samamoodi. Windows Display language rippmenüüs English, liigutad preferred languages all Eesti esimeseks ja eemaldad Englishi. Kõik. Mõjutab Windowsiga kaasa tulnud äppide nimetusi ja Windows Store'i, mis muutuvad eestikeelseks. Ülejäänu on kõik inglisekeelne. Kaasa arvatud äppide sisu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vondur
Kreisi kasutaja
Vondur

liitunud: 31.01.2006




sõnum 21.01.2019 16:11:53 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne.
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena. icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:21:26 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne.
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena. icon_biggrin.gif


+1. Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 21.01.2019 17:07:57 vasta tsitaadiga

Panin välise kõvaketta Optimize Drives ei näita.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 17:09:00 vasta tsitaadiga

Mis formaadis ketas on?
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 19:42:55 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Märt. kirjutas:
Mis eestikeelsei winnil viga on?
Tõlge on täitsa adekvaatne.
Harjumuse jõud... kui oled paarkümmend aastat kasutanud inglise keelseid vinne, siis windowsi eesti tõlge tundub mingi võõrkeelena. icon_biggrin.gif


Mina hakkasi arvutit kqsutama 1996, ometi ei lase end sellest segada. XP tõlge oli saast, 7 oli juba enam-vähem, alates 8-st pidevalt eesti keeles kasutanud.

napoleon kirjutas:
Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades


Otsid kka inglise keeles, tead ju ometi, mida vaja otsida. Vahet ju pole.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 19:56:01 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:

napoleon kirjutas:
Lisaks see, et kui millegagi hätta jääd, siis eesti keeles googeldades on kordades väiksem tõenäosus lahendus leida kui inglise keeles googeldades


Otsid kka inglise keeles, tead ju ometi, mida vaja otsida. Vahet ju pole.


Kas tean või ei tea oleneb asjaoludest. Kui tuleb mingi imelik veateade, mida enne näinud pole, siis ongi parem selle teksti järgi googeldada.
Üldiselt ei näe erilist pointi ka OSi eestikeelsena kasutada, see ei anna minu jaoks mitte mingisugust lisaväärtust ja õnneks mul selle koha pealt mingeid imelikke põhimõtteid pole ja ausalt meeldib mulle näiteks sõna browser rohkem kui ilmavõrgusirvik vms. tõlge, mille vastet peab sõnaraamatust otsima hakkama hoolimata sellest, et emakeel on eesti keel icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 21:25:57 vasta tsitaadiga

tsitaat:

browser

Mina ütlen või kirjutan kas "brauser" või "lehitseja".
Kui minu käest küsitakse abi, siis saan mõlemat pidi vabalt aidata. Keel ei sega ja ka algaja suudab mulle end arusaadavalt väljendada.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 22:48:22 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks icon_biggrin.gif
Mul küll läks, just hetk tagasi virtuaalis proovisin.

Panin eesti keele esimeseks, lasin inglise keele maha, restart ning Windows eesti keelne.
Võibolla tegi vahepeal mingi update, et tõmbas keelepaketi?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 22:55:25 vasta tsitaadiga

Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 23:34:25 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Betamax kirjutas:
Ei lähe. Eile just tegin ühele arvutile puhta 10 Pro installi. Eemaldasin Englishi sealt Preferred languages alt ja mitte midagi ei juhtunud. Windows Store ja äpid on eestikeelsed, aga Windows ise inglise keeles. Üks arvuti on puhta installi ootel. Kui viitsin siis teen mingi video sellest.
Siiani imestan iga kord, et mida te teete või näpite selle eestikeelse Windowsi saamiseks icon_biggrin.gif
Mul küll läks, just hetk tagasi virtuaalis proovisin.

Panin eesti keele esimeseks, lasin inglise keele maha, restart ning Windows eesti keelne.
Võibolla tegi vahepeal mingi update, et tõmbas keelepaketi?

Tegin selle installimise tühja arvuti peal otsast lõpuni läbi. Jagasin lahti, mida ma "lisaks" teen. Vanas Control Panelis teen muudatusi harjumusest ja siis alles võtan uued seadistused hammasratta alt lahti. Kui Control Paneli Regionis alltoodud muudatused teha ja lasta restartida, siis tekib Eesti valik hammasratta seadistustesse ja seal liigutad Englishi alla ning voila - ära kustutades ainult Eesti alles. Mingeid Language Packe ma tal tirida ei lase. Isegi ei ava seal Eesti peal klikkides täpsemaid seadistusi.
Ja tõesti, kui ise sealt hammasratta menüüst näppima hakata ja Eesti lisada, siis tuleb mingi jura kokku ning lähebki eestikeelseks icon_lol.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 00:03:56 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
Woah - väga hea nipp.
Teen kohe vastava skripti, et ei peaks käsitsi möllama icon_smile.gif Suurimad tänud!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 22.01.2019 00:52:42 vasta tsitaadiga

Vondur kirjutas:
Betamax kirjutas:
OK, nüüd ma saan aru, mida te teete. Susserdate klaviatuuripaigutusega US all. Nagu milleks? icon_lol.gif
Kui vaja, et keel oleks inglise ja regioon + klaviatuuri paigutus eesti oma, siis rohkem ei peagi tegema kui minu poolt kirjeldatud viisil. Eks pean selle video ära tegema. Muidu siin ei usuta.
Sinu poolt kirjeldatud viis teeb windowsi kakskeelseks, põhiliselt inglise keelne, aga äpid ja muu jama eesti keelne... paljud sellist kompotti ei taha, vaja on ainult default eesti qwerty layouti klaviatuurile ja võimalust inglise layout maha kustutada, peale uuendust on see võimalus nüüd olemas... vähemalt minul on.
sõna thumbs_up.gif

trr ma jebisin ennast segaseks, et nendest eestikeelsetest äppidest lahti saaks, lõpuks see English US ja selle alt Estonian qwerty aitas

_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 08:40:06 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
et win update ennast ise käima ei paneks, k

Miks see halb on? icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 09:18:33 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
napoleon kirjutas:
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
Woah - väga hea nipp.
Teen kohe vastava skripti, et ei peaks käsitsi möllama icon_smile.gif Suurimad tänud!


Minumeelest see trikk juba ammu ei tööta, ei lase jätta sellist kasutajat (sõimab no admin blah blah)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2019 09:40:01 vasta tsitaadiga

Hiid kirjutas:
napoleon kirjutas:
et win update ennast ise käima ei paneks, k

Miks see halb on? icon_rolleyes.gif

Küll varsti teada saad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 09:58:58 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Hiid kirjutas:
napoleon kirjutas:
et win update ennast ise käima ei paneks, k

Miks see halb on? icon_rolleyes.gif

Küll varsti teada saad.


Mida siis? Seni uuendustega on kõik hästi.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 10:35:19 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
LKits kirjutas:
napoleon kirjutas:
Nüüd tuleb nii teha, et win update ennast ise käima ei paneks, kui panna lihtsalt status disabled, siis keerab selle mingi aja pärast manuali peale tagasi.
Enne tuleb siis luua kasutaja disable, panna see service kasutajaks ja siis kasutajate alt kontole disbaled. Täna kuramus juba tahtis hakata jälle uuendusi sikutama, õnneks sain käe vahele.
Woah - väga hea nipp.
Teen kohe vastava skripti, et ei peaks käsitsi möllama icon_smile.gif Suurimad tänud!


Minumeelest see trikk juba ammu ei tööta, ei lase jätta sellist kasutajat (sõimab no admin blah blah)


võid teha admin õigusega kasutaja ka. Nipp on selles, et kui oled selle kasutaja juba määranud, siis paned sellele kontole account disabled linnukese.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.01.2019 14:35:43 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
Hiid kirjutas:
napoleon kirjutas:
et win update ennast ise käima ei paneks, k

Miks see halb on? icon_rolleyes.gif

Küll varsti teada saad.


Ei saa ka aru mida peab teadma saama?... kõigil masinatel algusest saati kõik uuendused automaatselt selga lastud. Peale win10 tulekut on hädaliste hulk oluliselt vähenenud kui win 7 aegadel. Vanasti oli koguaeg mingid driveri probleemid. Käi ühe ja teise juures sättimas. Nüüd win10 oskab ise suht hästi kõik asjad tööle panna ja pole millegi üle kurta.
Siin kurdavad rohkem need kellel on mingid spetsiifilised programmid, seadistused.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 22.01.2019 15:44:52 vasta tsitaadiga

Kõvaketta formaat on NTFS
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.01.2019 15:58:00 vasta tsitaadiga

Teiste arvutite taga näeb?
Kui Disk Managementis oled, mida kuvab?

_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 23.01.2019 17:30:27 vasta tsitaadiga

Disk Management näitab välist ketast
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 23.01.2019 20:21:28 vasta tsitaadiga

ega väline ketas juhuslikult SSD ei ole?
_________________
☠
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 24.01.2019 19:22:04 vasta tsitaadiga

Ei tavaline kõvaketas Toshiba terane
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 23:53:51 vasta tsitaadiga

ma pole ka aru saanud mis need uuendused kõigi jaoks nii vastumeelsed on, win 10 algusest saati olnud auto uptate peal ja masinaid olnud umbes 20 erinevate konfidega aga pole veel midagi ära lõhkunud, mul on küll ainult intel baasil masinad videoga kas intel või nvidia aga midagi katki pole veel läinud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 24.01.2019 23:55:30 vasta tsitaadiga

est11, mida su masin teeb? siin on päris palju erinevaid tarkvara kadumise jutte kirjeldatud. töömasinaga sellist kebekat ei taha ju ometi. on sama kui sul hommikul pole autol rattaid või rooli..
_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.01.2019 23:59:17 vasta tsitaadiga

tööjuures tuli arvutile oktoobrikuu update, kodus pole veel pakkunud icon_lol.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
est11
Mees metsast

liitunud: 20.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 00:23:44 vasta tsitaadiga

laurx kirjutas:
est11, mida su masin teeb? siin on päris palju erinevaid tarkvara kadumise jutte kirjeldatud. töömasinaga sellist kebekat ei taha ju ometi. on sama kui sul hommikul pole autol rattaid või rooli..


kodukasutus. aga meil tööl on ka enamus masinaid juba win 10 peal , ja ka neil pole kuulda olnud et mingit lollust teeks . tööl siis 200masinat umbes. pigem on ikka kasutaja see kes ängri böördsi installida üritab ja siis läheb jamaks.Tööl on muidugi eranditult ainult dellid , ehk tehaks sellistele pro asjadele update vähe ettevaatlikumalt , ma pole kindel
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DVDRW
HV Guru
DVDRW

liitunud: 13.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 10:00:30 vasta tsitaadiga

Kui WIFI on metered peal siis hoopis Bluetooth klapid lambist mingist hetkest lakkavad töötamast, WTF nagu icon_eek.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 25.01.2019 10:10:48 vasta tsitaadiga

DVDRW kirjutas:
Kui WIFI on metered peal siis hoopis Bluetooth klapid lambist mingist hetkest lakkavad töötamast, WTF nagu icon_eek.gif
kuskilt jäi silma, et tihti on sama moodul mõlema sideliigiga toimetamas --- selle mõju siis
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 10:28:50 vasta tsitaadiga

Kusjuures, kas see viga, et samanimelised failid kirjutatakse ilma küsimata-hoiatamata üle, on endiselt parandamata? Eile katsetasin huvi pärast ja täitsa "toimis" see asi. Viimane Windowsi build, mida koduleht ja Update pakuvad. Kõik patchid-uuendused peaksid nagu peal olema. Update igatahes ei paku.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.01.2019 11:39:19 vasta tsitaadiga

Mul (v1809) küll hoiatab ja küsib kas skip, replace või compare. Või kus see viga sul esineb?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.01.2019 11:41:01 vasta tsitaadiga

Desktopil. Lihtsalt copy-pastega.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
freestyler
Kreisi kasutaja


liitunud: 30.03.2002




sõnum 25.01.2019 11:48:37 vasta tsitaadiga

Proovisin igatpidi, ei suuda kuidagi üle kirjutada, alati hoiatab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 193, 194, 195 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.