Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 276, 277, 278  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma?
Kindlasti mitte
65%
 65%  [ 381 ]
Pigem ei
27%
 27%  [ 158 ]
Pigem jah
5%
 5%  [ 33 ]
Kindlasti jah
1%
 1%  [ 8 ]
hääli kokku : 580

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 23:35:33 vasta tsitaadiga

mul kõigil masinatel SSD ja 8-16GB mälu, kõigil pf keelatud. pole hädasid esinenud.
10-ga alles katsetan, aga kui pidevalt pf-keelates lärmab mälupuuduse üle, siis tõesti ehk rami juurde pista icon_rolleyes.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 23:42:22 vasta tsitaadiga

napoleon, Pagefile keelamine pole soovitatav. Paljud proged ja mängud on nii tehtud, et nad pagefile mingil hetkel kasutaks. Ja kui seda pole on tulemuseks crash või märgatav ebastabiilsus. Ja windows kasutab pagefile sõltumata palju mälu arvutis on. IMO on see vana aja jäänuk ja pagefile kui selline tuleks üldse prügikasti visata. Mängudest saan näidetena tuua Mass Effect Andromeda ja Doom 2016 millele ei meeldi pagefile keelamine või liiga väike pagefile.

Üks kaval trikk kuidas Windowsi üle kavaldada on teha RAMDisk ja panna pagefile sinna peale fikseeritud suurusega icon_smile.gif . See eeldab muidugi minimaalselt 16GB ja soovituslikult 32GB või rohkem RAM arvutis. See on muidugi kõige kiirem aga ka kõige kallim alternatiiv. Odavam alternatiiv on ise kõige kiiremale SSD-le süsteemis määrata mingi fikseeritud suurusega pagefile. 5GB enamasti piisab.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 00:58:00 vasta tsitaadiga

vanasti SSD-le ei meeldinud kui win sinna kirjutas/kustutas pf raames, lühendas ketta elluiga...
RAMDISK tundub seda iganenum lahendus icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 01:24:27 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
napoleon, Pagefile keelamine pole soovitatav. Paljud proged ja mängud on nii tehtud, et nad pagefile mingil hetkel kasutaks. Ja kui seda pole on tulemuseks crash või märgatav ebastabiilsus. Ja windows kasutab pagefile sõltumata palju mälu arvutis on. IMO on see vana aja jäänuk ja pagefile kui selline tuleks üldse prügikasti visata. Mängudest saan näidetena tuua Mass Effect Andromeda ja Doom 2016 millele ei meeldi pagefile keelamine või liiga väike pagefile.

Üks kaval trikk kuidas Windowsi üle kavaldada on teha RAMDisk ja panna pagefile sinna peale fikseeritud suurusega icon_smile.gif . See eeldab muidugi minimaalselt 16GB ja soovituslikult 32GB või rohkem RAM arvutis. See on muidugi kõige kiirem aga ka kõige kallim alternatiiv. Odavam alternatiiv on ise kõige kiiremale SSD-le süsteemis määrata mingi fikseeritud suurusega pagefile. 5GB enamasti piisab.


Alates XP-st olen windowsi nii kasutanud, et pagefile keelatud. Jonnima hakkab ainult siis, kui saabki mälu otsa.... siis on aeg mälu juurde osta mitte pagefile sisse lülitada.
Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 01:47:52 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.

sama siin, s.h Photoshop ja Illustrator; Virtualboxis (baassüsteem 7) Win 10, Ubuntu ja OSX jooksutamine korraga ei valmista ka 16GB masinale muret.

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.01.2019 01:56:08 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
tsitaat:

Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.

sama siin, s.h Photoshop ja Illustrator; Virtualboxis (baassüsteem 7) Win 10, Ubuntu ja OSX jooksutamine korraga ei valmista ka 16GB masinale muret.


ei tea, minu oma jookseb kinni ja ima igasuguste veateateta. pilt jäätub ja masin ei käi. reset nupuga läheb uuesti käima.
tagasi üles
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 01:59:12 vasta tsitaadiga

olavsu1, siis on mure sinu masinas mitte pagefiles. Alates XP ajast olen erinevaid masinaid kasutanud rohkem kui kahe käe sõrmedel üles lugeda jõuab ja pole ühegagi hangumise probleemi olnud kui vigased draiverid või ise liigne häkkimine välja jätta.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
olavsu1
külaline






sõnum 05.01.2019 02:14:06 vasta tsitaadiga

võimalik, et see on videokaardi kala. üks kodanik rmc videokaartidest oli plekiga, mis sarnanes vedeliku kahjustusele. eemaldasin selle, eks näis kaua kestab.
tagasi üles
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 09:30:44 vasta tsitaadiga

mul eranditult int. Intel HDxxxx masinad, aastaid.
viimane stand-alone video oli vist 9800GT ja see kooles ammu icon_biggrin.gif

_________________
nooope!
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 10:58:52 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
vanasti SSD-le ei meeldinud kui win sinna kirjutas/kustutas pf raames, lühendas ketta elluiga...
RAMDISK tundub seda iganenum lahendus icon_biggrin.gif

Sõltub mis tehnoloogial põhinev SSD sul on. Kui on laialt levinud MLC, siis kirjuta palju tahad. Kui sa serverit ei jooksuta selle peal, siis on see vanaraud enne kui kirjutuskorrad täis saavad.
Kui on TLC siis on juba keerulisem aga tavakasutuse jaoks siiski piisav ~5 aastaks.

Kui on QLC siis tõesti pole soovitatav. Samas kui raha on ja tahad absurdset vastupidavust, siis Intel Optane võib üle kirjutada täies mahus 10x päevas 10 aastat ja asi kestab.

RAMDisk ainus miinus ongi RAM moodulite kõrgem hind vs nt MLC põhine SSD või isegi Optane.
napoleon kirjutas:
Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.

No vot seetõttu polegi probleemi otsa sattunud.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 12:01:26 vasta tsitaadiga

täiesti haige asi see 10! tahaks nn language bar-ist lahti saada. no ei saa! setingud jooksutavad ühes urruaugust teise, ikka ei saa lahti icon_mad.gif
täiesti müstika mismoodi inimesed selle OS-iga päevast-päeva suudavad elada! icon_eek.gif mul küll siuke tunne, et viskaks selle masina vastu seina puruks, kui ainult midagi purunevat peale LCD oleks icon_razz1.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 12:13:27 vasta tsitaadiga

Kahju, et "lammas" all paremas nurgas sind nii häirib icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ernits
HV veteran
Ernits

liitunud: 12.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 12:14:56 vasta tsitaadiga

Häirib just see, et selle EST-i asemel juhuslikult ja suvaliselt mõnikord EN tuleb. icon_neutral.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.01.2019 12:15:00 vasta tsitaadiga

ennevanasti valik kadus kui muud keeled olid välja roogitud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 12:20:58 vasta tsitaadiga

Mnator kirjutas:
ennevanasti valik kadus kui muud keeled olid välja roogitud

ohh, kaduski! tänud!
nüüd jääb oodata, et kõige tõlkimist hakatakse pakkuma icon_razz1.gif
tuleb ikka see masin käest visata, see ajuvabadus hakkab ajudele...
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 12:26:08 vasta tsitaadiga

Ernits kirjutas:
Häirib just see, et selle EST-i asemel juhuslikult ja suvaliselt mõnikord EN tuleb. icon_neutral.gif

Kusagil karu"südames" ma muutsin midagi ära ja peale seda enam automaagiliselt ei viska teise keele peale
Hetkel 2 keelt, kuigi ega english vaja tegelikult polegi

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 14:25:56 vasta tsitaadiga

Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 14:50:03 vasta tsitaadiga

Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).

Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.

thumbs_down.gif

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 15:06:20 vasta tsitaadiga

Pean tunnistama, et Windows 10 on end väga hästi tõestanud. Vähemalt Pro versioon. Kartsin, et kontoris serveri ja domeeni kaotamine tekitab korraliku kaose arvutite halduses, aga õnneks mitte. Printerite ja muude kontopõhiste lisaseadmete seadistamine on küll kergelt tüütu võrreldes serverist seadistuste-driverite automaatse tirimisega, aga õnneks ei pea seda käsitööd tihti tegema.
Lisaks on integreerimine O365-ga väga hästi õnnestunud ja kõik siiani valatult toiminud. Eks näis, mis saab, kui nüüd Office 2019 peale uuendamine algab. Loodetavasti läheb sama valutult.

Seadistuste ja menüüde osas. Ei saa ausalt öeldes aru, millest see vingumine. Ühekordne tegevus arvutis. Siiani kõik uusimad buildid peale läinud koos uuendustega ja pole kordagi suurt miskit eraldi uuesti seadistama, kui buildiga kaasa tulnud välja arvata. Klassikalisse Control Panelisse viimasel ajal enam ei satugi - Start menüüst või Settings alt praktiliselt kõik kättesaadav.

Ainus, mis mulle ei meeldi, on see, et Windows Store'i saab ainult Enterprise versioonil kinni keerata.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.01.2019 15:18:58 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).

Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.

thumbs_down.gif
oled salaja "kaevandajaks" tehtud
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oliverk
HV veteran

liitunud: 31.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 15:24:17 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).

Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.

thumbs_down.gif

https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/31aosl/microsoft_software_protection_platform_service/
Pakun et see. Endal oli sama asi just. Vaata protsesse ja peaks selle nimelist nägema iga mõne minuti tagant, mul võttis 30 prossa CPU. Süüdlaseks KMS Pico.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 16:26:36 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:

Ainus, mis mulle ei meeldi, on see, et Windows Store'i saab ainult Enterprise versioonil kinni keerata.


Kui windows update service'l status disabled panna, siis ei tööta store ka. Tõsi, lisab selle tüütuse, et kui on vaja uuendusi peale lasta, siis pead selle jälle manuaalselt lubama, uuendused selga laskma ning uuesti kinni keerama, aga tööarvutis pole nii ehk naa hea mõte lasta windowsil nende uuendustega omavolitseda.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 16:34:26 vasta tsitaadiga

Mis see store teile halba on teinud? icon_eek.gif
Ma vist korra poolkogemata sinna sattunud aastate jooksul. Niisama oma nägu ei näita

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 16:52:14 vasta tsitaadiga

jeesus188, ta rääkis tööarvutitest. Tõenäoliselt ei taha, et kasutajad sealt igasuguseid äppe alla laadima hakkaks. Sysadminid juba on sellised inimesed, et pigem rakendavad policy-t kõik mis pole lubatud on keelatud icon_wink.gif Mind isiklikult ka see store ei sega, taskbarilt ja start menüüst saab selle ju välja rookida et ette ei jääks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 17:48:07 vasta tsitaadiga

Mnator, negative. Malwarebytes, hijackthis ei suuda sellist asja leida.
Oliverk, protection platform service on sekundiks paariks varem ette peksnud küll, kuid hetkel ei suuda seda task manageri alt tuvastada...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 05.01.2019 17:54:32 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mnator, negative. Malwarebytes, hijackthis ei suuda sellist asja leida.
Oliverk, protection platform service on sekundiks paariks varem ette peksnud küll, kuid hetkel ei suuda seda task manageri alt tuvastada...
Kui see "platform protection" on ennast ilmutanud, siis pigem vaata otse service-de nimekiri üle ja kui on aktiivne/lubatud, siis peata
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 19:14:42 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Süüdlaseks KMS Pico.

piraadistaatusest lahti saamiseks võtad oma pikutatud w7 installika, installid selle masinasse nii, et sp1 peale saab. draiverid pole olulised. siis võtad w10 installika, kopeerid sealt sources kaustast gatherosstate.exe nt destkopile ja lased adminnina käima. saad genuineticket.xml i. kopeerid selle pulgale. installid nüüd w10 e ja valid " pole tootevõtit" ning lased ketta puhtaks. netikaabli võtad tagant ära. kui nüüd w10 esimest korda üles tuleb, kopeerid selle genuineticket i vastavasse kausta, teed resa ja lased siis masina netti. kuna su eelmine install oli valiidne, saad aktiveeritud digitaalõiguse alusel ja oled õige kuni sinnamaale kui on vaja seda w7 litsentsi kellelegi näidata, mille pealt sa upgrade tegid. see kmspico jms jura on tõeline kirss tordil mille kohta võib öelda, et " tasuta lõunaid ei ole".

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 20:07:57 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
jeesus188, ta rääkis tööarvutitest. Tõenäoliselt ei taha, et kasutajad sealt igasuguseid äppe alla laadima hakkaks. Sysadminid juba on sellised inimesed, et pigem rakendavad policy-t kõik mis pole lubatud on keelatud icon_wink.gif Mind isiklikult ka see store ei sega, taskbarilt ja start menüüst saab selle ju välja rookida et ette ei jääks.

Sealt hakati kõiksugu kolmanda osapoole äppe tirima arvutisse, mis pole eriti turvaline. Näiteks mingid Office'i derivaadid või liidesed, mis tahavad O365 keskkonnaga end siduda ja soovivad selleks kasutajatunnust ning parooli. Kõiksugustest Facebooki, Twitteri jms jurast rääkimata. Windows Store on veel õnneks leebe, aga näiteks Play Store on paras kaos. Mitte kunagi ei tea, kuhu su paroolid jalutama võivad minna kolmanda osapoole äpi kaudu. Kui on Facebooki enda treitud äpp, siis on normis. Aga kui on mingi suvaline lohv sellele alternatiivi teinud, siis on kindel "ei" sellele äpile. Pärast konto kaaperdatud ja tuleb keberniitimine, et paroolid vahetatud ning phishinguäpist endast lahti saaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 20:23:40 vasta tsitaadiga

Aa, et nii. Ma mõtlesin, et muud moodi tüütab thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kjaups
MeesKesTuliMetsast
kjaups

liitunud: 02.02.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.01.2019 21:17:06 vasta tsitaadiga

Mnator, läks kinni. Regedit selga.
Lisaks avastasin, et page file on taas tekitatud - kinni!
Sinised noolekesed - Compression - Ajeeeee windows, ei lasegi korraga kinni panna, kausta haaval (subfolders), seda jama ka kinni panemas.

kõvaketas, mida naise läpaka vahel lappan, naine on jäänud peale uuendust kasutajaõigustest ilma thumbs_up.gif
Kogu ketale ei anna õiguseid, viskab keta tagant ja ühendab uuesti taha, kõik sätted nullis (Do you want to formant etc...)
Kui käsitsi folder by folder ja file by file anda kasvõi read only õigus, siis jääb selga. Kui võtan terve kausta ja subfolder õigused, siis viskab tagant ära või annab ignore/retry thumbs_down.gif
Enda arvutisse viskan, siis kõik ok...

_________________
YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 03:32:12 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/microsoft-windows-10-home-pause-updates/

tsitaat:
You will have to head over to Settings > Update & Security > Windows Update and you will see a new “Pause Updates for 7 days” option. The setting only appears to those testing the latest Windows 10 19H1 Insider Preview Build.


EDIT:

Soomes kah kahjutasu:
https://wccftech.com/microsoft-pay-user-forced-windows-10-upgrade/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 19:45:23 vasta tsitaadiga

Nüüd siis ongi selline aeg käes, kus veel õhtul teavitusi uuendustest pole, järgmine päev on aga Microsofti tarkusest jõuga updatema saadetud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.01.2019 23:42:13 vasta tsitaadiga

kjaups kirjutas:
Mnator, läks kinni. Regedit selga.
Lisaks avastasin, et page file on taas tekitatud - kinni!
Sinised noolekesed - Compression - Ajeeeee windows, ei lasegi korraga kinni panna, kausta haaval (subfolders), seda jama ka kinni panemas.

kõvaketas, mida naise läpaka vahel lappan, naine on jäänud peale uuendust kasutajaõigustest ilma thumbs_up.gif
Kogu ketale ei anna õiguseid, viskab keta tagant ja ühendab uuesti taha, kõik sätted nullis (Do you want to formant etc...)
Kui käsitsi folder by folder ja file by file anda kasvõi read only õigus, siis jääb selga. Kui võtan terve kausta ja subfolder õigused, siis viskab tagant ära või annab ignore/retry thumbs_down.gif
Enda arvutisse viskan, siis kõik ok...


tee kettale scan. see võib sisaldada bad i.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aixi
HV kasutaja

liitunud: 13.07.2007




sõnum 10.01.2019 18:55:42 vasta tsitaadiga

Küsimus siis file Exploreri kohta. Kaustas 4000 faili ja kui hakkan neid ükshaaval märgistama siis näitab all riba peal mitu olen selectinud ja ka kogu mahtumis on märgistatud. Aga seda kuni saja failini sajast üle enam mahtu ei näita.

Nojah katsetasin hiljem XP polnud mingit probleemi kuradi Microsoft jälle pekki keerand


viimati muutis aixi 14.01.2019 13:50:00, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killer85
HV veteran

liitunud: 13.06.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.01.2019 19:12:52 vasta tsitaadiga

Pead mingisugust kolmanda partei lahendust kasutama suuremate mahtude puhul.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 09:52:16 vasta tsitaadiga

https://wccftech.com/windows-10-bugs-bsod-1803/

Paistab, et MS on sügisel viimasedki QA tiimi riismed lahti lasknud vaadates olematut kvaliteeti mis sellest firmast viimasel ajal välja voolab. Skype juba suudeti pekki keerata. Praegu töötatakse usinalt selle nimel, et Windowsiga sama teha, aga kuna Windows on hulga suurem siis võtab aega icon_lol.gif

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 16:16:55 vasta tsitaadiga

Tomorrow kirjutas:
https://wccftech.com/windows-10-bugs-bsod-1803/

Paistab, et MS on sügisel viimasedki QA tiimi riismed lahti lasknud vaadates olematut kvaliteeti mis sellest firmast viimasel ajal välja voolab. Skype juba suudeti pekki keerata. Praegu töötatakse usinalt selle nimel, et Windowsiga sama teha, aga kuna Windows on hulga suurem siis võtab aega icon_lol.gif

See imelik moment kui fast ring insider buildid on stabiilsemad kui public.

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.01.2019 22:14:45 vasta tsitaadiga

täpselt nagu kui kunagi ilmus välja Win 10 Developer Preview - mulle täitsa meeldis, kuigi olen OS-vahetuse osas väga skeptiline (põhimasinal oli siis vist isegi alles Vista; tööl 7). ja siis tuli ofišal reliis, ning sellest ajast saati vihkan 10-t icon_lol.gif
praegu ühel testmasinal on peal, lasen siis käima kui eriti masohhistlik tuju peal icon_razz1.gif täpselt samasugusel masinal on testiks ka Ubuntu peal, ausalt, selles tunneb end kodusemalt icon_rolleyes.gif
n.ö päris masinatel kõigil 7. vana, aga tubli, ja kõik töötab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 09:35:57 vasta tsitaadiga

arm2004, mis sul täpsemalt seal W10 peal ei tööta või mida seal vihata? icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.01.2019 10:31:10 vasta tsitaadiga

arm2004 kirjutas:
täpselt nagu kui kunagi ilmus välja Win 10 Developer Preview - mulle täitsa meeldis, kuigi olen OS-vahetuse osas väga skeptiline (põhimasinal oli siis vist isegi alles Vista; tööl 7). ja siis tuli ofišal reliis, ning sellest ajast saati vihkan 10-t icon_lol.gif
praegu ühel testmasinal on peal, lasen siis käima kui eriti masohhistlik tuju peal icon_razz1.gif täpselt samasugusel masinal on testiks ka Ubuntu peal, ausalt, selles tunneb end kodusemalt icon_rolleyes.gif
n.ö päris masinatel kõigil 7. vana, aga tubli, ja kõik töötab.


Tea, kõigil masinqtel W10 Pro ja töötavad, üsna murevabad on. Failikast eriti tubli-paar aastat juba automaatselt toimetab, hommikul käivitub, õhtul sulgub, kõik uuendused peal, midagi katki pole. Vaid korra oli Teamvieweri autostart katki, aga maha ja uuesti peale ja toimetab veatult.
Kui liigselt ei eksperimenteeri, siis väga töökindel OS. Ketaste-kaustade shared pole seni ka katki läinud.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
d3t
HV Guru
d3t

liitunud: 14.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 00:11:29 vasta tsitaadiga

Märt., kirusin ära, prg. fast ring keerab smb ajutiselt peepu osaliselt.

https://blogs.windows.com/windowsexperience/tag/windows-insider-program/

_________________
next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Q.
HV kasutaja
Q.

liitunud: 08.09.2009




sõnum 15.01.2019 10:45:25 vasta tsitaadiga

Kui masinas, kus hetkel on legaalne W10 Home (OEM), vahetada ketast ja installida puhas W10 Home, siis kuidas aktiveerimisega lood on? Kas MS abiliin päästab päeva?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.01.2019 10:55:48 vasta tsitaadiga

Kui võti on BIOSis, siis netiühenduse tekkides võetakse aktiveerimisserveriga ühendust ja aktiveerimine toimub automaatselt. Kui ei õnnestu, siis saad veateate ja sellega võid pöörduda Microsofti toe poole.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 16.01.2019 16:04:58 vasta tsitaadiga

Ja Windows 7 pealt saab endiselt tasuta ja legaalselt Windows 10 peale minna.
https://geenius.ee/uudis/kuidas-praegu-windows-7-tasuta-ja-legaalselt-windows-10-ks-muuta/
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
timok
Kreisi kasutaja
timok

liitunud: 04.08.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:15:18 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ja Windows 7 pealt saab endiselt tasuta ja legaalselt Windows 10 peale minna.
https://geenius.ee/uudis/kuidas-praegu-windows-7-tasuta-ja-legaalselt-windows-10-ks-muuta/

Puhta installi puhul piisab endiselt ka kasutamata Win7 koodist Win10 esmakordsel aktiveerimisel. Kood peab vastama versioonile (W7 Home > 10 Home ja 7 Pro > 10 Pro).
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 19:53:12 vasta tsitaadiga

timok kirjutas:
seeru kirjutas:
Ja Windows 7 pealt saab endiselt tasuta ja legaalselt Windows 10 peale minna.
https://geenius.ee/uudis/kuidas-praegu-windows-7-tasuta-ja-legaalselt-windows-10-ks-muuta/

Puhta installi puhul piisab endiselt ka kasutamata Win7 koodist Win10 esmakordsel aktiveerimisel. Kood peab vastama versioonile (W7 Home > 10 Home ja 7 Pro > 10 Pro).

Kaua ühte ja sama uudist, uuesti ja uuesti avaldatakse? See teada värk, et saab endiselt tasuta win10 oma kastile peale. Olgu see siis piraat või mitte.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 17.01.2019 23:52:59 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kaua ühte ja sama uudist, uuesti ja uuesti avaldatakse? See teada värk, et saab endiselt tasuta win10 oma kastile peale. Olgu see siis piraat või mitte.

Nii kaua kui saab.
Sina tead aga siinsamas foorumis osalejatest paistab, et kõik ei tea.
Rääkimata nendest, kes siin lihtsalt lugemas käivad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 18.01.2019 08:57:11 vasta tsitaadiga

seeru, need mitteteadjad ei viitsi foorumit LUGEDA ja toodavad ainult täielikku ballasti foorumisse, võib-olla neile kuluks AM ära, et nad saaks lugemisaega icon_wink.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.01.2019 16:58:26 vasta tsitaadiga

Väga nunnu. Tõenäoliselt selle sama uuenduse installiga tõmmati mul Office 2016 maha: https://answers.microsoft.com/en-us/windows/forum/all/office-2016-programs-removed-by-office-windows/e5a55d38-0bea-4fca-aab3-b87260700f1d
Huvitaval kombel Programs and Features all on programm olemas, aga arvutis vaid tühjad kaustad.

Edit: tirisin Office'i installeri O365-st ja seekord 64-bitise. Pistis kisama. Kusagil on mingid jäänukid ikkagi alles.
Spoiler Spoiler Spoiler
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
laurx
HV Guru
laurx

liitunud: 25.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.01.2019 12:31:13 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Ja Windows 7 pealt saab endiselt tasuta ja legaalselt Windows 10 peale minna.
https://geenius.ee/uudis/kuidas-praegu-windows-7-tasuta-ja-legaalselt-windows-10-ks-muuta/


1. Validate your w7 SP1 (W8.1) online, best using IE.

2. Generate a genuine ticket of your installation by:

2.1 Copy gatherosstate.exe from your downloaded Windows 10 10240 ISO (sources folder) to your installation which should be upgraded.

2.2 Run it on your activated and validated Windows. It'll output GenuineTicket.xml. Save this on a USB thumb drive or something.

2.3 Then do a fresh install with your suitable w10 ISO, skip to enter key at setup procedure.

2.4 Once it's installed make sure your internet connection is DISABLED/do not enable the internet connection! Reboot w10.

2.5. Copy GenuineTicket.xml to C:\programdata\microsoft\windows\clipsvc\genuineticket\ of your w10 installation and reboot again.

2.6. Connect online, it should activate.

töötab.

_________________
Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Microsoft »  Windows 10 üldteema mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 192, 193, 194 ... 276, 277, 278  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa ei või manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.