|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| Kas oleksid nõus windows 10-t teenusena ostma ehk iga kuu kasutamise eest maksma? |
| Kindlasti mitte |
|
65% |
[ 381 ] |
| Pigem ei |
|
27% |
[ 158 ] |
| Pigem jah |
|
5% |
[ 33 ] |
| Kindlasti jah |
|
1% |
[ 8 ] |
|
| hääli kokku : 580 |
|
| autor |
|
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
04.01.2019 23:35:33
|
|
|
mul kõigil masinatel SSD ja 8-16GB mälu, kõigil pf keelatud. pole hädasid esinenud.
10-ga alles katsetan, aga kui pidevalt pf-keelates lärmab mälupuuduse üle, siis tõesti ehk rami juurde pista
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
04.01.2019 23:42:22
|
|
|
napoleon, Pagefile keelamine pole soovitatav. Paljud proged ja mängud on nii tehtud, et nad pagefile mingil hetkel kasutaks. Ja kui seda pole on tulemuseks crash või märgatav ebastabiilsus. Ja windows kasutab pagefile sõltumata palju mälu arvutis on. IMO on see vana aja jäänuk ja pagefile kui selline tuleks üldse prügikasti visata. Mängudest saan näidetena tuua Mass Effect Andromeda ja Doom 2016 millele ei meeldi pagefile keelamine või liiga väike pagefile.
Üks kaval trikk kuidas Windowsi üle kavaldada on teha RAMDisk ja panna pagefile sinna peale fikseeritud suurusega . See eeldab muidugi minimaalselt 16GB ja soovituslikult 32GB või rohkem RAM arvutis. See on muidugi kõige kiirem aga ka kõige kallim alternatiiv. Odavam alternatiiv on ise kõige kiiremale SSD-le süsteemis määrata mingi fikseeritud suurusega pagefile. 5GB enamasti piisab.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 00:58:00
|
|
|
vanasti SSD-le ei meeldinud kui win sinna kirjutas/kustutas pf raames, lühendas ketta elluiga...
RAMDISK tundub seda iganenum lahendus
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.01.2019 01:24:27
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
napoleon, Pagefile keelamine pole soovitatav. Paljud proged ja mängud on nii tehtud, et nad pagefile mingil hetkel kasutaks. Ja kui seda pole on tulemuseks crash või märgatav ebastabiilsus. Ja windows kasutab pagefile sõltumata palju mälu arvutis on. IMO on see vana aja jäänuk ja pagefile kui selline tuleks üldse prügikasti visata. Mängudest saan näidetena tuua Mass Effect Andromeda ja Doom 2016 millele ei meeldi pagefile keelamine või liiga väike pagefile.
Üks kaval trikk kuidas Windowsi üle kavaldada on teha RAMDisk ja panna pagefile sinna peale fikseeritud suurusega . See eeldab muidugi minimaalselt 16GB ja soovituslikult 32GB või rohkem RAM arvutis. See on muidugi kõige kiirem aga ka kõige kallim alternatiiv. Odavam alternatiiv on ise kõige kiiremale SSD-le süsteemis määrata mingi fikseeritud suurusega pagefile. 5GB enamasti piisab. |
Alates XP-st olen windowsi nii kasutanud, et pagefile keelatud. Jonnima hakkab ainult siis, kui saabki mälu otsa.... siis on aeg mälu juurde osta mitte pagefile sisse lülitada.
Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 01:47:52
|
|
|
| tsitaat: |
Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.
|
sama siin, s.h Photoshop ja Illustrator; Virtualboxis (baassüsteem 7) Win 10, Ubuntu ja OSX jooksutamine korraga ei valmista ka 16GB masinale muret.
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.01.2019 01:56:08
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
| tsitaat: |
Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud.
|
sama siin, s.h Photoshop ja Illustrator; Virtualboxis (baassüsteem 7) Win 10, Ubuntu ja OSX jooksutamine korraga ei valmista ka 16GB masinale muret. |
ei tea, minu oma jookseb kinni ja ima igasuguste veateateta. pilt jäätub ja masin ei käi. reset nupuga läheb uuesti käima.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.01.2019 01:59:12
|
|
|
| olavsu1, siis on mure sinu masinas mitte pagefiles. Alates XP ajast olen erinevaid masinaid kasutanud rohkem kui kahe käe sõrmedel üles lugeda jõuab ja pole ühegagi hangumise probleemi olnud kui vigased draiverid või ise liigne häkkimine välja jätta.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
olavsu1
külaline
|
05.01.2019 02:14:06
|
|
|
| võimalik, et see on videokaardi kala. üks kodanik rmc videokaartidest oli plekiga, mis sarnanes vedeliku kahjustusele. eemaldasin selle, eks näis kaua kestab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 09:30:44
|
|
|
mul eranditult int. Intel HDxxxx masinad, aastaid.
viimane stand-alone video oli vist 9800GT ja see kooles ammu
_________________ nooope! |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
05.01.2019 10:58:52
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
vanasti SSD-le ei meeldinud kui win sinna kirjutas/kustutas pf raames, lühendas ketta elluiga...
RAMDISK tundub seda iganenum lahendus  |
Sõltub mis tehnoloogial põhinev SSD sul on. Kui on laialt levinud MLC, siis kirjuta palju tahad. Kui sa serverit ei jooksuta selle peal, siis on see vanaraud enne kui kirjutuskorrad täis saavad.
Kui on TLC siis on juba keerulisem aga tavakasutuse jaoks siiski piisav ~5 aastaks.
Kui on QLC siis tõesti pole soovitatav. Samas kui raha on ja tahad absurdset vastupidavust, siis Intel Optane võib üle kirjutada täies mahus 10x päevas 10 aastat ja asi kestab.
RAMDisk ainus miinus ongi RAM moodulite kõrgem hind vs nt MLC põhine SSD või isegi Optane.
| napoleon kirjutas: |
| Mänge ei mängi ja muude rakendustega pole nagu probleeme olnud. |
No vot seetõttu polegi probleemi otsa sattunud.
_________________ Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 12:01:26
|
|
|
täiesti haige asi see 10! tahaks nn language bar-ist lahti saada. no ei saa! setingud jooksutavad ühes urruaugust teise, ikka ei saa lahti
täiesti müstika mismoodi inimesed selle OS-iga päevast-päeva suudavad elada! mul küll siuke tunne, et viskaks selle masina vastu seina puruks, kui ainult midagi purunevat peale LCD oleks
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2019 12:13:27
|
|
|
Kahju, et "lammas" all paremas nurgas sind nii häirib
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ernits
HV veteran

liitunud: 12.02.2006
|
05.01.2019 12:14:56
|
|
|
Häirib just see, et selle EST-i asemel juhuslikult ja suvaliselt mõnikord EN tuleb.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.01.2019 12:15:00
|
|
|
| ennevanasti valik kadus kui muud keeled olid välja roogitud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
05.01.2019 12:20:58
|
|
|
| Mnator kirjutas: |
| ennevanasti valik kadus kui muud keeled olid välja roogitud |
ohh, kaduski! tänud!
nüüd jääb oodata, et kõige tõlkimist hakatakse pakkuma
tuleb ikka see masin käest visata, see ajuvabadus hakkab ajudele...
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2019 12:26:08
|
|
|
| Ernits kirjutas: |
Häirib just see, et selle EST-i asemel juhuslikult ja suvaliselt mõnikord EN tuleb.  |
Kusagil karu"südames" ma muutsin midagi ära ja peale seda enam automaagiliselt ei viska teise keele peale
Hetkel 2 keelt, kuigi ega english vaja tegelikult polegi
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
05.01.2019 14:25:56
|
|
|
| Ernits, jeesus188, sealt samas "Language preferences" saad selle ENG üldse remove´ida.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.01.2019 14:50:03
|
|
|
Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).
Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.01.2019 15:06:20
|
|
|
Pean tunnistama, et Windows 10 on end väga hästi tõestanud. Vähemalt Pro versioon. Kartsin, et kontoris serveri ja domeeni kaotamine tekitab korraliku kaose arvutite halduses, aga õnneks mitte. Printerite ja muude kontopõhiste lisaseadmete seadistamine on küll kergelt tüütu võrreldes serverist seadistuste-driverite automaatse tirimisega, aga õnneks ei pea seda käsitööd tihti tegema.
Lisaks on integreerimine O365-ga väga hästi õnnestunud ja kõik siiani valatult toiminud. Eks näis, mis saab, kui nüüd Office 2019 peale uuendamine algab. Loodetavasti läheb sama valutult.
Seadistuste ja menüüde osas. Ei saa ausalt öeldes aru, millest see vingumine. Ühekordne tegevus arvutis. Siiani kõik uusimad buildid peale läinud koos uuendustega ja pole kordagi suurt miskit eraldi uuesti seadistama, kui buildiga kaasa tulnud välja arvata. Klassikalisse Control Panelisse viimasel ajal enam ei satugi - Start menüüst või Settings alt praktiliselt kõik kättesaadav.
Ainus, mis mulle ei meeldi, on see, et Windows Store'i saab ainult Enterprise versioonil kinni keerata.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.01.2019 15:18:58
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).
Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.
 |
oled salaja "kaevandajaks" tehtud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Oliverk
HV veteran
liitunud: 31.12.2003
|
05.01.2019 15:24:17
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Viimase uuendusega hoiab mingi asi ennast taustal töös ja koormab arvutit.
Taskmanager midagi ei näita, kuid vendib käivad maha ja max pööretele pidevalt. Lisaks radikas mõnusalt soe/kuum ka.
Mängudes lendab iga mingi 5-10 minuti tagant FPS 10-20 peale (tavaline ca 100 ringis).
Mingit pahna sees pole (viirused, mainerid jne), kontrollitud.
 |
https://www.reddit.com/r/Windows10/comments/31aosl/microsoft_software_protection_platform_service/
Pakun et see. Endal oli sama asi just. Vaata protsesse ja peaks selle nimelist nägema iga mõne minuti tagant, mul võttis 30 prossa CPU. Süüdlaseks KMS Pico.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.01.2019 16:26:36
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
Ainus, mis mulle ei meeldi, on see, et Windows Store'i saab ainult Enterprise versioonil kinni keerata. |
Kui windows update service'l status disabled panna, siis ei tööta store ka. Tõsi, lisab selle tüütuse, et kui on vaja uuendusi peale lasta, siis pead selle jälle manuaalselt lubama, uuendused selga laskma ning uuesti kinni keerama, aga tööarvutis pole nii ehk naa hea mõte lasta windowsil nende uuendustega omavolitseda.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2019 16:34:26
|
|
|
Mis see store teile halba on teinud?
Ma vist korra poolkogemata sinna sattunud aastate jooksul. Niisama oma nägu ei näita
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
05.01.2019 16:52:14
|
|
|
jeesus188, ta rääkis tööarvutitest. Tõenäoliselt ei taha, et kasutajad sealt igasuguseid äppe alla laadima hakkaks. Sysadminid juba on sellised inimesed, et pigem rakendavad policy-t kõik mis pole lubatud on keelatud Mind isiklikult ka see store ei sega, taskbarilt ja start menüüst saab selle ju välja rookida et ette ei jääks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.01.2019 17:48:07
|
|
|
Mnator, negative. Malwarebytes, hijackthis ei suuda sellist asja leida.
Oliverk, protection platform service on sekundiks paariks varem ette peksnud küll, kuid hetkel ei suuda seda task manageri alt tuvastada...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
05.01.2019 17:54:32
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mnator, negative. Malwarebytes, hijackthis ei suuda sellist asja leida.
Oliverk, protection platform service on sekundiks paariks varem ette peksnud küll, kuid hetkel ei suuda seda task manageri alt tuvastada... |
Kui see "platform protection" on ennast ilmutanud, siis pigem vaata otse service-de nimekiri üle ja kui on aktiivne/lubatud, siis peata
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
05.01.2019 19:14:42
|
|
|
| tsitaat: |
Süüdlaseks KMS Pico.
|
piraadistaatusest lahti saamiseks võtad oma pikutatud w7 installika, installid selle masinasse nii, et sp1 peale saab. draiverid pole olulised. siis võtad w10 installika, kopeerid sealt sources kaustast gatherosstate.exe nt destkopile ja lased adminnina käima. saad genuineticket.xml i. kopeerid selle pulgale. installid nüüd w10 e ja valid " pole tootevõtit" ning lased ketta puhtaks. netikaabli võtad tagant ära. kui nüüd w10 esimest korda üles tuleb, kopeerid selle genuineticket i vastavasse kausta, teed resa ja lased siis masina netti. kuna su eelmine install oli valiidne, saad aktiveeritud digitaalõiguse alusel ja oled õige kuni sinnamaale kui on vaja seda w7 litsentsi kellelegi näidata, mille pealt sa upgrade tegid. see kmspico jms jura on tõeline kirss tordil mille kohta võib öelda, et " tasuta lõunaid ei ole".
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
05.01.2019 20:07:57
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
jeesus188, ta rääkis tööarvutitest. Tõenäoliselt ei taha, et kasutajad sealt igasuguseid äppe alla laadima hakkaks. Sysadminid juba on sellised inimesed, et pigem rakendavad policy-t kõik mis pole lubatud on keelatud Mind isiklikult ka see store ei sega, taskbarilt ja start menüüst saab selle ju välja rookida et ette ei jääks. |
Sealt hakati kõiksugu kolmanda osapoole äppe tirima arvutisse, mis pole eriti turvaline. Näiteks mingid Office'i derivaadid või liidesed, mis tahavad O365 keskkonnaga end siduda ja soovivad selleks kasutajatunnust ning parooli. Kõiksugustest Facebooki, Twitteri jms jurast rääkimata. Windows Store on veel õnneks leebe, aga näiteks Play Store on paras kaos. Mitte kunagi ei tea, kuhu su paroolid jalutama võivad minna kolmanda osapoole äpi kaudu. Kui on Facebooki enda treitud äpp, siis on normis. Aga kui on mingi suvaline lohv sellele alternatiivi teinud, siis on kindel "ei" sellele äpile. Pärast konto kaaperdatud ja tuleb keberniitimine, et paroolid vahetatud ning phishinguäpist endast lahti saaks.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
05.01.2019 20:23:40
|
|
|
Aa, et nii. Ma mõtlesin, et muud moodi tüütab
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| tagasi üles |
|
 |
kjaups
MeesKesTuliMetsast

liitunud: 02.02.2005
|
05.01.2019 21:17:06
|
|
|
Mnator, läks kinni. Regedit selga.
Lisaks avastasin, et page file on taas tekitatud - kinni!
Sinised noolekesed - Compression - Ajeeeee windows, ei lasegi korraga kinni panna, kausta haaval (subfolders), seda jama ka kinni panemas.
kõvaketas, mida naise läpaka vahel lappan, naine on jäänud peale uuendust kasutajaõigustest ilma
Kogu ketale ei anna õiguseid, viskab keta tagant ja ühendab uuesti taha, kõik sätted nullis (Do you want to formant etc...)
Kui käsitsi folder by folder ja file by file anda kasvõi read only õigus, siis jääb selga. Kui võtan terve kausta ja subfolder õigused, siis viskab tagant ära või annab ignore/retry
Enda arvutisse viskan, siis kõik ok...
_________________ YAGA müügiputka - SNAP pildipank
M: 3D Touch V3.2 15€ |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
09.01.2019 19:45:23
|
|
|
| Nüüd siis ongi selline aeg käes, kus veel õhtul teavitusi uuendustest pole, järgmine päev on aga Microsofti tarkusest jõuga updatema saadetud?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
09.01.2019 23:42:13
|
|
|
| kjaups kirjutas: |
Mnator, läks kinni. Regedit selga.
Lisaks avastasin, et page file on taas tekitatud - kinni!
Sinised noolekesed - Compression - Ajeeeee windows, ei lasegi korraga kinni panna, kausta haaval (subfolders), seda jama ka kinni panemas.
kõvaketas, mida naise läpaka vahel lappan, naine on jäänud peale uuendust kasutajaõigustest ilma
Kogu ketale ei anna õiguseid, viskab keta tagant ja ühendab uuesti taha, kõik sätted nullis (Do you want to formant etc...)
Kui käsitsi folder by folder ja file by file anda kasvõi read only õigus, siis jääb selga. Kui võtan terve kausta ja subfolder õigused, siis viskab tagant ära või annab ignore/retry
Enda arvutisse viskan, siis kõik ok... |
tee kettale scan. see võib sisaldada bad i.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aixi
HV kasutaja
liitunud: 13.07.2007
|
10.01.2019 18:55:42
|
|
|
Küsimus siis file Exploreri kohta. Kaustas 4000 faili ja kui hakkan neid ükshaaval märgistama siis näitab all riba peal mitu olen selectinud ja ka kogu mahtumis on märgistatud. Aga seda kuni saja failini sajast üle enam mahtu ei näita.
Nojah katsetasin hiljem XP polnud mingit probleemi kuradi Microsoft jälle pekki keerand
viimati muutis aixi 14.01.2019 13:50:00, muudetud 1 kord |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killer85
HV veteran
liitunud: 13.06.2002
|
10.01.2019 19:12:52
|
|
|
| Pead mingisugust kolmanda partei lahendust kasutama suuremate mahtude puhul.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006

|
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
11.01.2019 16:16:55
|
|
|
| Tomorrow kirjutas: |
https://wccftech.com/windows-10-bugs-bsod-1803/
Paistab, et MS on sügisel viimasedki QA tiimi riismed lahti lasknud vaadates olematut kvaliteeti mis sellest firmast viimasel ajal välja voolab. Skype juba suudeti pekki keerata. Praegu töötatakse usinalt selle nimel, et Windowsiga sama teha, aga kuna Windows on hulga suurem siis võtab aega  |
See imelik moment kui fast ring insider buildid on stabiilsemad kui public.
_________________ next.Insiders - koht mängijatele ja tehnikahuvilistele toredaks ajaveetmiseks.
PT: Sony XE90 & LG C1 värvi kalibreerimine |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
11.01.2019 22:14:45
|
|
|
täpselt nagu kui kunagi ilmus välja Win 10 Developer Preview - mulle täitsa meeldis, kuigi olen OS-vahetuse osas väga skeptiline (põhimasinal oli siis vist isegi alles Vista; tööl 7). ja siis tuli ofišal reliis, ning sellest ajast saati vihkan 10-t
praegu ühel testmasinal on peal, lasen siis käima kui eriti masohhistlik tuju peal täpselt samasugusel masinal on testiks ka Ubuntu peal, ausalt, selles tunneb end kodusemalt
n.ö päris masinatel kõigil 7. vana, aga tubli, ja kõik töötab.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
14.01.2019 09:35:57
|
|
|
arm2004, mis sul täpsemalt seal W10 peal ei tööta või mida seal vihata?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
14.01.2019 10:31:10
|
|
|
| arm2004 kirjutas: |
täpselt nagu kui kunagi ilmus välja Win 10 Developer Preview - mulle täitsa meeldis, kuigi olen OS-vahetuse osas väga skeptiline (põhimasinal oli siis vist isegi alles Vista; tööl 7). ja siis tuli ofišal reliis, ning sellest ajast saati vihkan 10-t
praegu ühel testmasinal on peal, lasen siis käima kui eriti masohhistlik tuju peal täpselt samasugusel masinal on testiks ka Ubuntu peal, ausalt, selles tunneb end kodusemalt
n.ö päris masinatel kõigil 7. vana, aga tubli, ja kõik töötab. |
Tea, kõigil masinqtel W10 Pro ja töötavad, üsna murevabad on. Failikast eriti tubli-paar aastat juba automaatselt toimetab, hommikul käivitub, õhtul sulgub, kõik uuendused peal, midagi katki pole. Vaid korra oli Teamvieweri autostart katki, aga maha ja uuesti peale ja toimetab veatult.
Kui liigselt ei eksperimenteeri, siis väga töökindel OS. Ketaste-kaustade shared pole seni ka katki läinud.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| tagasi üles |
|
 |
d3t
HV Guru

liitunud: 14.05.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Q.
HV kasutaja

liitunud: 08.09.2009
|
15.01.2019 10:45:25
|
|
|
| Kui masinas, kus hetkel on legaalne W10 Home (OEM), vahetada ketast ja installida puhas W10 Home, siis kuidas aktiveerimisega lood on? Kas MS abiliin päästab päeva?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
15.01.2019 10:55:48
|
|
|
| Kui võti on BIOSis, siis netiühenduse tekkides võetakse aktiveerimisserveriga ühendust ja aktiveerimine toimub automaatselt. Kui ei õnnestu, siis saad veateate ja sellega võid pöörduda Microsofti toe poole.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
|
| tagasi üles |
|
 |
timok
Kreisi kasutaja

liitunud: 04.08.2005
|
16.01.2019 17:15:18
|
|
|
Puhta installi puhul piisab endiselt ka kasutamata Win7 koodist Win10 esmakordsel aktiveerimisel. Kood peab vastama versioonile (W7 Home > 10 Home ja 7 Pro > 10 Pro).
|
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
16.01.2019 19:53:12
|
|
|
| timok kirjutas: |
Puhta installi puhul piisab endiselt ka kasutamata Win7 koodist Win10 esmakordsel aktiveerimisel. Kood peab vastama versioonile (W7 Home > 10 Home ja 7 Pro > 10 Pro). |
Kaua ühte ja sama uudist, uuesti ja uuesti avaldatakse? See teada värk, et saab endiselt tasuta win10 oma kastile peale. Olgu see siis piraat või mitte.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
seeru
HV veteran
liitunud: 10.02.2004
|
17.01.2019 23:52:59
|
|
|
| pois11 kirjutas: |
| Kaua ühte ja sama uudist, uuesti ja uuesti avaldatakse? See teada värk, et saab endiselt tasuta win10 oma kastile peale. Olgu see siis piraat või mitte. |
Nii kaua kui saab.
Sina tead aga siinsamas foorumis osalejatest paistab, et kõik ei tea.
Rääkimata nendest, kes siin lihtsalt lugemas käivad.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
18.01.2019 08:57:11
|
|
|
seeru, need mitteteadjad ei viitsi foorumit LUGEDA ja toodavad ainult täielikku ballasti foorumisse, võib-olla neile kuluks AM ära, et nad saaks lugemisaega
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| tagasi üles |
|
 |
laurx
HV Guru

liitunud: 25.03.2004
|
20.01.2019 12:31:13
|
|
|
1. Validate your w7 SP1 (W8.1) online, best using IE.
2. Generate a genuine ticket of your installation by:
2.1 Copy gatherosstate.exe from your downloaded Windows 10 10240 ISO (sources folder) to your installation which should be upgraded.
2.2 Run it on your activated and validated Windows. It'll output GenuineTicket.xml. Save this on a USB thumb drive or something.
2.3 Then do a fresh install with your suitable w10 ISO, skip to enter key at setup procedure.
2.4 Once it's installed make sure your internet connection is DISABLED/do not enable the internet connection! Reboot w10.
2.5. Copy GenuineTicket.xml to C:\programdata\microsoft\windows\clipsvc\genuineticket\ of your w10 installation and reboot again.
2.6. Connect online, it should activate.
töötab.
_________________ Kontrollitud ja arvega sülerid: https://www.yaga.ee/mox-fulder ja https://www.facebook.com/marketplace/profile/61591165192783/?ref=permalink küsi ka akut, klaviatuuri.. kiireim viis on helistada 5213582 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|