|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
27.12.2018 22:00:41
|
|
|
| hard kirjutas: |
Kaamera probleemi siis kellegilgi pole?
Mõtlesin ostu peale, aga see lens flare teema pani natuke kahtlema. |
Selliseid täppe ja jooni võid pildile saada ka tehnikaga, kus nii toru kui kere omaette maksavad uuena kumbki 2-3 S9 hinna. Ega varjukeid pelgalt torudele ägedama kuju andmiseks kasutata.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
qrime
HV vaatleja

liitunud: 10.07.2007
|
28.12.2018 22:41:48
|
|
|
See uuendus ei ole Baltic.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
29.12.2018 00:42:49
|
|
|
| Marto. kirjutas: |
| raxz kirjutas: |
| Marto. kirjutas: |
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks? |
Taksojuht? |
taxifyd aegajalt juhtub ikka aga 90% läbisõidust on oma sõitmine - waze lihtsalt alati sees kui liikvel. samas nii on see alati olnud ja eelnevate samsadega sellist asja küll ei juhtunud. |
see on OLED ekraanide tüüpviga, analoogne omaaegsele plasmale
ma suutsin 1 päevaga omal s6 ekraani varju sisse põletada
see ei ole ka mingi salajane info, lihtsalt nüüd lähevad ekraanid järjest erksamaks ja tulemus on ka kiirem tulema
kahju, et waze rakendusel ei ole selleks otstarbeks tarkvaralist lahendust saadaval
| rex kirjutas: |
| hard kirjutas: |
Kaamera probleemi siis kellegilgi pole?
Mõtlesin ostu peale, aga see lens flare teema pani natuke kahtlema. |
Selliseid täppe ja jooni võid pildile saada ka tehnikaga, kus nii toru kui kere omaette maksavad uuena kumbki 2-3 S9 hinna. Ega varjukeid pelgalt torudele ägedama kuju andmiseks kasutata. |
sellised täpid tulevad siis, kui sensor on sitane või sensor ja objektiiv on hakanud delamineeruma vms
see tekib ajas, koheselt seda ei ole
ja see on defektne seade ning garantii case, tarbijakaitse võib aidata lahenduseni, kui muidu ei saa
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
02.01.2019 11:24:26
|
|
|
| libe kirjutas: |
(...)
kahju, et waze rakendusel ei ole selleks otstarbeks tarkvaralist lahendust saadaval
(...)
|
Waze'l eelmine aasta tekkis seadete alla "Akusäästja" mis "teeb ekraani tumedamaks pikematel pööramisvabadel lõikudel".
Kahtlustan, et see on tegelikult Waze poolt mõeldud just burn-in probleemiga võitlema.
Ise pole seda proovinud, kuna mu S7 EDGE õnneks burn-in ei harrastanud (kuigi alati Waze sees kui sõidan) ja hetkel on LCD'ga telefon.
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
02.01.2019 11:35:24
|
|
|
Akusäästja ei ole selle jaoks. Akusäästja toimimise tingimused on väga spetsiifilised vaikimisi olukorras. Linnas pole sellest peaaegu üldse kasu, küll aga maanteel.
Käsitsi iga kord sisse lülitades saab seda muidugi ka niisama kasutada.
Waze pmst eitab burn-in probleemi ja väldib seda teemat nagu tuld.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
02.01.2019 16:26:43
|
|
|
| Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
02.01.2019 18:15:35
|
|
|
| rex kirjutas: |
| Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem. |
Teise mobiilitootja OLED ekraanile ei ole mul midagi sisse põlenud. Waze igapäevaselt lahti.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
blackhawk
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.06.2005
|
02.01.2019 19:34:41
|
|
|
| Poodi minnes kõik demo OLEDi telefonid põlenud ekraanidega. Just eile nägin Huawei Mate 20 pro nt.
|
|
| Kommentaarid: 98 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
88 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
02.01.2019 19:43:16
|
|
|
| raxz kirjutas: |
| rex kirjutas: |
| Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem. |
Teise mobiilitootja OLED ekraanile ei ole mul midagi sisse põlenud. Waze igapäevaselt lahti. |
see on tehnoloogia-, mitte tootjapõhine probleem
OLEDi eluiga üldiselt on aastaid probleemiks olnud ning väljendub see ledi suremisega
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
2III7
HV veteran

liitunud: 20.09.2003
|
03.01.2019 13:40:36
|
|
|
Waze-i saab väga edukalt hääle põhiselt ka kasutada Soovitan proovida. Esiteks ei kurna ekraani ja teiseks saab auto juhtimisele rohkem keskenduda.
|
|
| Kommentaarid: 170 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
3 :: |
152 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.01.2019 13:56:34
|
|
|
Väidetavalt tekib burn-in tugevamalt ja kiiremini siis kui lisaks põhjas brightnessile on suurem koormus peal ja laadija järgi ning ilmselgelt ka pikalt sama pilt ees. Waze + max brightness + 2.1A autolaadija kõlavad selleks ideaalselt. Võiks ehk huupi pakkudes mingi seose luua kõrgema temperatuuri suhtes lisaks kõigele muule? Mul S7'l on ühe suht staatilise pildiga mängu burn in päris kõvasti sees kuna see enamasti laadija otsas olles käinud. Samuti on valgel taustal vaadates kontrastina näha väga hästi ülemist notificationite riba, mis ei põle sisse kuna on musta värvi ja OLED'i must on välja lülitatud LED. Kuna aga selle all kohe edukalt värvid põletavad, siis paistab välja.
Eks ta natuke nõme probleem ole jah kuid tootjat ei saa tõesti süüdistada tehnoloogia probleemides. Iseenesest on OLED'i pilt ikka väga hea ning väga muud küll ei tahaks. Kuulub see probleem ju garantii alla ka, juhul kui muud defektid puuduvad.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M8T0
HV Guru
liitunud: 24.11.2001
|
03.01.2019 14:03:07
|
|
|
| Seda täheldasin ka kohe, et s9 läheb palju tulisemaks kui autos laadijas ja töötab. Eriti suvel. Vahepeal suvel isegi tuli tihti kiri, et laadimine peatatud kõrge temp tõttu. S8 ja s7nii ei juhtund kunagi. Eks seal siis see burnin ka. Taandareng.
|
|
| Kommentaarid: 87 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.01.2019 14:11:23
|
|
|
Kui pikem sõit siis kaabel taha ja waze läbi Android Auto - auto ekraan on suurem kui telefonil ja telefoni laetakse kiiremini, kuna ekraan väljas.
Lühikeste otste jaoks ei viitsi kaabliga jebida ja läheb telefon hoidikusse.
EDIT: S7 EDGE ei andnud kunagi teavitust, et laadimine lõpetatud autos, kuid laadimise lõpetas siiski - seda oli aru saada, kuna laetuse protsent ei muutunud mingil hetkel enam (suvel päikesepaistelisel päeval sõites).
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.01.2019 14:17:57
|
|
|
Aku eluea säästmiseks ja potentsiaalse paugu vältimiseks vähendatakse li-ion akudel laadimisel voolutugevust päris tugevalt jah vastavalt temperatuurile. Aga ma kahtlustan, et seal ongi rõhk pigem aku kui ekraani säästmisel arvestades Note7 probleeme.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.01.2019 14:21:43
|
|
|
Klaasi küljes hoidikus vastu päikest sõites viskas S7 mul ka päris tihti "not charging" ette, eriti juhtmevaba laadimisega hoidikuga, kus induktsioon ilmselt lisasoojust tekitab. Aga nägin seda korduvalt ka kaabliga. Suved pole ka muidugi vennad...
Heledus mul on "auto" peal, ei näe enamjaolt vajadust seda käsitsi näppida. Kindlasti ma ei hakka päikesepaistelise ilmaga mahakeeratud heledusega sõitma ja Waze'i pilti hoian ka siiski ees, kuigi olen ka ainult häälega sõitnud, kui mingis autos laadijat olema ei juhtu ja pikem sõit aku muidu üsna kindlalt lõpuni ära sööks. Telefon on siiski kulumaterjal - ma ei plaani oma S7-t hauda kaasa võtta.
viimati muutis rex 03.01.2019 14:23:44, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
03.01.2019 14:22:48
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
Aku eluea säästmiseks ja potentsiaalse paugu vältimiseks vähendatakse li-ion akudel laadimisel voolutugevust päris tugevalt jah vastavalt temperatuurile. Aga ma kahtlustan, et seal ongi rõhk pigem aku kui ekraani säästmisel arvestades Note7 probleeme.  |
Jah, nüri võib olla kui päikselisel päeval ei lae, kuid veel nürim on näkku plahvatav telefon...
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mirage
HV veteran
liitunud: 10.09.2003
|
03.01.2019 14:40:04
|
|
|
Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata
_________________ Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°> |
|
| Kommentaarid: 81 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
74 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
03.01.2019 14:52:23
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata  |
Ei ole vaja kinni keerata midagi. Mul nii S7 kui hiljem peale tel vahetust ka S9+ mõlemad puhuri ees ~4 aastat ja ei mäleta, et laadimisega probleem oleks olnud... Sooja ilmaga tuleb puhurist jahedat ja külma ilmaga sooja - aitavad telefonil normaaltemperatuuril toimetada
EDIT: juhtmeta laadijad mõlemal tel olnud.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
03.01.2019 14:53:35
|
|
|
| See on üsna okei lahendus jah, aga nt konditsioneeriga autos ei tasuks seal ees päris lahtise klapiga ka hoida. Sealt tuleb ikka päris külma õhku ja suured temperatuurikõikumised tekitavad kondentsi. Mul on ka seal ees ja isegi kinnise klapiga õhkub sealt kuigi palju jahedat ning telefon tuliseks küll ei lähe.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
03.01.2019 17:37:59
|
|
|
| Mirage kirjutas: |
Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata  |
Ma olen varem kuskil S7/S8/S9 teemas ka kirjutanud, et kasutasin suvel sel põhjusel ventresti ees teist hoidikut. Klaasi küljes aga on paremini silma all. Mul on klaasihoidik tavaliselt piilari kõrval, mitte keset akent. ~Oktoober - aprill perioodil pole ka klaasi küljes kunagi ülekuumenemise probleemi olnud.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
purexl
HV kasutaja
liitunud: 30.08.2005
|
08.01.2019 17:51:23
|
|
|
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f
|
|
| Kommentaarid: 2 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
2 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2019 08:13:44
|
|
|
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
S.I.L.L.U
HV veteran

liitunud: 26.06.2003
|
09.01.2019 10:07:03
|
|
|
| Enda g965f pole veel ühtegi uuendust saanud.
|
|
| Kommentaarid: 96 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
90 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2019 11:56:24
|
|
|
| Mul selline anomaalia nüüd, et näitab ilusti 4g levi ja peaks nagu kõik korras olema, aga internetti nagu pole, chrome ei toimi ja enamus appe samuti. Samas facebook, messenger, instagram ja gmail tunduvad toimivat. Pean tele2 pöörduma või on see seotud uue androidiga?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.01.2019 12:28:35
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Mul selline anomaalia nüüd, et näitab ilusti 4g levi ja peaks nagu kõik korras olema, aga internetti nagu pole, chrome ei toimi ja enamus appe samuti. Samas facebook, messenger, instagram ja gmail tunduvad toimivat. Pean tele2 pöörduma või on see seotud uue androidiga? |
Kui levi näitab, aga tegelikult nett ei liigu siis tavaliselt on tegemist ülekoormatud mastiga - levi on super, kuid mast umbes, eriti tõenäoline hästi leviva 800MHz mastiga õhtusel ajal, kui inimesed tulevad koju.
Kas sama probleem esineb erinevates piirkondades ja aegadel?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pois11
HV Guru
liitunud: 11.10.2003
|
09.01.2019 13:52:00
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Mul selline anomaalia nüüd, et näitab ilusti 4g levi ja peaks nagu kõik korras olema, aga internetti nagu pole, chrome ei toimi ja enamus appe samuti. Samas facebook, messenger, instagram ja gmail tunduvad toimivat. Pean tele2 pöörduma või on see seotud uue androidiga? |
Kui levi näitab, aga tegelikult nett ei liigu siis tavaliselt on tegemist ülekoormatud mastiga - levi on super, kuid mast umbes, eriti tõenäoline hästi leviva 800MHz mastiga õhtusel ajal, kui inimesed tulevad koju.
Kas sama probleem esineb erinevates piirkondades ja aegadel? |
Ma pole sellist levi kohta mitu aastat kogenud. Alati ikka midagi liigub kui levi on olemas.
|
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
109 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003

|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2019 14:29:22
|
|
|
Kindlasti pole asi ülekoormuses, eile toimis, täna uue androidiga enam mitte.
Imelik see, et osad asjad nagu toimivad.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
09.01.2019 17:48:54
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
Kindlasti pole asi ülekoormuses, eile toimis, täna uue androidiga enam mitte.
Imelik see, et osad asjad nagu toimivad. |
Wifi otsas probleemsed rakendused liigutavad normaalselt?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2019 18:46:19
|
|
|
| Draqula kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
Kindlasti pole asi ülekoormuses, eile toimis, täna uue androidiga enam mitte.
Imelik see, et osad asjad nagu toimivad. |
Wifi otsas probleemsed rakendused liigutavad normaalselt? |
Jah, kõik toimivad.
Teen täna tehase seadete taastamise, ehk aitab.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
09.01.2019 19:30:44
|
|
|
Jöudu köigile. Olen laisk ja ei viitsi ausalt köiki neid lehti siin läbi lapata,aga 1 kindlasti siinsete jaoks lihtne küsimus....kuidas saab lisada S9-s kontaktile pildi?? proovisin igasugu variante,aga noh,äkki vanus kuramus või...
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Lord Ami
HV veteran

liitunud: 13.01.2006
|
09.01.2019 19:55:35
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
Jöudu köigile. Olen laisk ja ei viitsi ausalt köiki neid lehti siin läbi lapata,aga 1 kindlasti siinsete jaoks lihtne küsimus....kuidas saab lisada S9-s kontaktile pildi?? proovisin igasugu variante,aga noh,äkki vanus kuramus või...  |
Kliki aga kontakti vasakul oleva tähe peal ja seeärel fotoka ikoonil.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
52 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Incikas
HV veteran

liitunud: 12.09.2004
|
09.01.2019 20:15:45
|
|
|
| Lord Ami kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
Jöudu köigile. Olen laisk ja ei viitsi ausalt köiki neid lehti siin läbi lapata,aga 1 kindlasti siinsete jaoks lihtne küsimus....kuidas saab lisada S9-s kontaktile pildi?? proovisin igasugu variante,aga noh,äkki vanus kuramus või...  |
Kliki aga kontakti vasakul oleva tähe peal ja seeärel fotoka ikoonil. |
Okei,nii saab jah,aga väljendasin valesti,et kuidagi galeriist kah saab valida või,kui pilt juba ennem tehtud....?
|
|
| Kommentaarid: 68 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
09.01.2019 20:18:52
|
|
|
| Incikas kirjutas: |
| Lord Ami kirjutas: |
| Incikas kirjutas: |
Jöudu köigile. Olen laisk ja ei viitsi ausalt köiki neid lehti siin läbi lapata,aga 1 kindlasti siinsete jaoks lihtne küsimus....kuidas saab lisada S9-s kontaktile pildi?? proovisin igasugu variante,aga noh,äkki vanus kuramus või...  |
Kliki aga kontakti vasakul oleva tähe peal ja seeärel fotoka ikoonil. |
Okei,nii saab jah,aga väljendasin valesti,et kuidagi galeriist kah saab valida või,kui pilt juba ennem tehtud....? |
vajutad seal esimest galerii nuppu, siis avab galerii
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Spezz
HV veteran
liitunud: 21.08.2005
|
09.01.2019 20:52:26
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat. |
Mis regiooni oma sul?
|
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
09.01.2019 21:49:03
|
|
|
Kui erilist vahet ei tundu olevat siis hmmmm...ma ei tea mis said
Aga - kõigil kel on pange ööreziimile. Konstantselt sellel ja väga äge on see tume theme. + Samsungi brauseriga muudab veebilehti ka.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
09.01.2019 23:09:09
|
|
|
| Spezz kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat. |
Mis regiooni oma sul? |
Vist itaalia, selle viskas ette kui tehase seadete taastamist tegin. Paraku polnud sellest ka abi ja sama anomaalia jätkub.
Oskab keegi aidata? Inglise k pole ka nii heal tasemel, et sellist asja otsida
Edit
Proovisin ka naise simi enda telefonis, täpselt sama jama.
Edit2
Eriti veider on asja juures, et kui hotspoti teha, siis arvutis internet töötab laitmatult.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hugo
HV veteran
liitunud: 01.12.2005
|
10.01.2019 00:03:02
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat. |
Mis regiooni oma sul? |
Vist itaalia, selle viskas ette kui tehase seadete taastamist tegin. Paraku polnud sellest ka abi ja sama anomaalia jätkub.
Oskab keegi aidata? Inglise k pole ka nii heal tasemel, et sellist asja otsida
Edit
Proovisin ka naise simi enda telefonis, täpselt sama jama.
Edit2
Eriti veider on asja juures, et kui hotspoti teha, siis arvutis internet töötab laitmatult. |
Kus kohast ostsid,et said itaalia versiooni ?
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
40 |
|
| tagasi üles |
|
 |
rex
HV Guru

liitunud: 09.01.2002
|
10.01.2019 01:46:55
|
|
|
| RustyZ kirjutas: |
Kui erilist vahet ei tundu olevat siis hmmmm...ma ei tea mis said
Aga - kõigil kel on pange ööreziimile. Konstantselt sellel ja väga äge on see tume theme. + Samsungi brauseriga muudab veebilehti ka. |
Ehk must on jälle uus valge? Jee, jõudsin ära oodata! Android 5 vist tõi iOS-i järele ahvides kõikjale selle vastikult valge tausta. OLED-ile eriti sobimatu.
|
|
| Kommentaarid: 249 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.01.2019 05:36:14
|
|
|
| rex kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
Kui erilist vahet ei tundu olevat siis hmmmm...ma ei tea mis said
Aga - kõigil kel on pange ööreziimile. Konstantselt sellel ja väga äge on see tume theme. + Samsungi brauseriga muudab veebilehti ka. |
Ehk must on jälle uus valge? Jee, jõudsin ära oodata! Android 5 vist tõi iOS-i järele ahvides kõikjale selle vastikult valge tausta. OLED-ile eriti sobimatu. |
Tegelt on selles uues UIs rohkem paremaks tehtud kui ainus see aga endale hakkab see must klaviatuur ja menüüd kõige rohkem silma ja selle amoled ekraaniga on see lihtsalt marukena. Eriti kui pimedas toas telefon kätte võtta.
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.01.2019 08:16:15
|
|
|
| hugo kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat. |
Mis regiooni oma sul? |
Vist itaalia, selle viskas ette kui tehase seadete taastamist tegin. Paraku polnud sellest ka abi ja sama anomaalia jätkub.
Oskab keegi aidata? Inglise k pole ka nii heal tasemel, et sellist asja otsida
Edit
Proovisin ka naise simi enda telefonis, täpselt sama jama.
Edit2
Eriti veider on asja juures, et kui hotspoti teha, siis arvutis internet töötab laitmatult. |
Kus kohast ostsid,et said itaalia versiooni ? |
Ostetud juba pool aastat tagasi profexist, kuni viimase uuenduseni kõik toimis ideaalselt. Hetkel tundub, et tuleb sammud mttc-sse seada või on keegi foorumis nii kõva käpp, et tahaks mingi väikse tasu eest asja kaeda?
Või kas oleks võimalik vana Android kuidagi tagasi lasta?
Proovisin ka teist browserit, ei olnud abi.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.01.2019 12:16:08
|
|
|
| Ma peast ei mäleta, aga kas seal mingeid võrguseadeid pole, et käsitsi kasvõi google dns (8.8.8.8) külge panna prooviks? Kui nimesid ära ei lahuta (browseris veebiaadressid) kuid teenused toimivad, siis kahtlustaks esialgu just dns'i viga. Proovi 195.50.209.246 peale browseris minna, see on neti.ee ja mäletamist mööda ta katkise dns'iga tekstisisu laadis ära.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.01.2019 13:48:45
|
|
|
| Mihkel. kirjutas: |
| Ma peast ei mäleta, aga kas seal mingeid võrguseadeid pole, et käsitsi kasvõi google dns (8.8.8.8) külge panna prooviks? Kui nimesid ära ei lahuta (browseris veebiaadressid) kuid teenused toimivad, siis kahtlustaks esialgu just dns'i viga. Proovi 195.50.209.246 peale browseris minna, see on neti.ee ja mäletamist mööda ta katkise dns'iga tekstisisu laadis ära. |
Käsitsi seda dnsi ei oska panna
195.50.209.246 proovisin brauseris, kui ei miskit.
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
libe
kvaliteetne mees

liitunud: 04.11.2001
|
10.01.2019 14:53:10
|
|
|
Fuz, kas access pointed on ikka seadistatud või on need ehk tühjad?
_________________ ☠ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Fuz
Kreisi kasutaja

liitunud: 26.02.2004
|
10.01.2019 16:12:45
|
|
|
| libe kirjutas: |
| Fuz, kas access pointed on ikka seadistatud või on need ehk tühjad? |
Selgitad ehk?
|
|
| Kommentaarid: 57 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
10.01.2019 16:14:15
|
|
|
| rex kirjutas: |
| RustyZ kirjutas: |
Kui erilist vahet ei tundu olevat siis hmmmm...ma ei tea mis said
Aga - kõigil kel on pange ööreziimile. Konstantselt sellel ja väga äge on see tume theme. + Samsungi brauseriga muudab veebilehti ka. |
Ehk must on jälle uus valge? Jee, jõudsin ära oodata! Android 5 vist tõi iOS-i järele ahvides kõikjale selle vastikult valge tausta. OLED-ile eriti sobimatu. |
Android on tegelikult tänini valge, nüüd on ka buutekraan valge.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
RustyZ
HV Guru

liitunud: 20.06.2004
|
10.01.2019 16:31:00
|
|
|
| Fuz kirjutas: |
| hugo kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| Spezz kirjutas: |
| Fuz kirjutas: |
| purexl kirjutas: |
| Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f |
Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat. |
Mis regiooni oma sul? |
Vist itaalia, selle viskas ette kui tehase seadete taastamist tegin. Paraku polnud sellest ka abi ja sama anomaalia jätkub.
Oskab keegi aidata? Inglise k pole ka nii heal tasemel, et sellist asja otsida
Edit
Proovisin ka naise simi enda telefonis, täpselt sama jama.
Edit2
Eriti veider on asja juures, et kui hotspoti teha, siis arvutis internet töötab laitmatult. |
Kus kohast ostsid,et said itaalia versiooni ? |
Ostetud juba pool aastat tagasi profexist, kuni viimase uuenduseni kõik toimis ideaalselt. Hetkel tundub, et tuleb sammud mttc-sse seada või on keegi foorumis nii kõva käpp, et tahaks mingi väikse tasu eest asja kaeda?
Või kas oleks võimalik vana Android kuidagi tagasi lasta?
Proovisin ka teist browserit, ei olnud abi. |
Pakun et sul tarkvara pole meie regiooni oma ja kuna meie regiooni aparaatidel veel ju uuendust pole siis pole ka siin asi paigas. Teoorias on sul võimalik asja läbi garantii ajada - müüja peab vastutama kui siin muu regiooni seadme on müünud...
_________________ Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled) |
|
| Kommentaarid: 16 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Draqula
HV Guru
liitunud: 29.10.2004
|
10.01.2019 16:38:49
|
|
|
| Kas S9 puhul ei olnud, et kui panna teise regiooni SIM sisse siis aparaat ise tõmbab õige softi endale peale?
|
|
| Kommentaarid: 42 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mihkel.
HV Guru

liitunud: 16.06.2003
|
10.01.2019 16:43:11
|
|
|
Ma ei tahaks uskuda, et kui itaallane tuleb eestisse ja paneb siin nt eesti kõnekaardi sisse, siis tal asjad ei tööta. Regioonid on eelkõige garantii, uuenduste, funktsionaalsuse (kui vastava regiooni seadusandlus ei luba mõnda asja) ning sageduste teemadel olulised. Sellised probleemid võivad tekkida mõne teenusepakkuja telefoniga pigem, mitte lihtsalt teise regiooni telefoniga.
Garantii võib siin keeruline olla, seega mttc ei pruugi seda vastu võtta, AGA müüja peab garantiid vahendama, pole sinu asi kus riigis seda siis tehakse.
https://www.androidauthority.com/mobile-data-connection-issues-869393/
Proovi siit neid asju, ma ei oska öelda kui paljud seal S9'ga klapivad. Äkki ka ainult google asjad ei tööta? (chrome, play store, gmail) Ei pannud enne tähele ka, et hotspoti tehes arvutis võrk töötab - seega apn peaks õigesti seadistatud olema ja seal probleemi ei ole.
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|