Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale. Teata moderaatorile
otsing:  
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 27.12.2018 22:00:41 vasta tsitaadiga

hard kirjutas:
hard kirjutas:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/bad-lens-flare-t3763331
Tundub, et galaxy s9 s9 plus kaameral miskid probleemid?
Päikse käes jäävad jooned, värvilised täpid pildile. Kas kellegilgi sama jama esinenud?


Kaamera probleemi siis kellegilgi pole?
Mõtlesin ostu peale, aga see lens flare teema pani natuke kahtlema.

Selliseid täppe ja jooni võid pildile saada ka tehnikaga, kus nii toru kui kere omaette maksavad uuena kumbki 2-3 S9 hinna. Ega varjukeid pelgalt torudele ägedama kuju andmiseks kasutata.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
qrime
HV vaatleja
qrime

liitunud: 10.07.2007




sõnum 28.12.2018 22:41:48 vasta tsitaadiga

Freezedude kirjutas:
Eile sai ära installitud, ei kurda hetkel.

G960FXXU2CRLI http://doc.samsungmobile.com/SM-G960F/000286180310/eng.html

See uuendus ei ole Baltic.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 29.12.2018 00:42:49 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
raxz kirjutas:
Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?
Taksojuht?


taxifyd aegajalt juhtub ikka aga 90% läbisõidust on oma sõitmine - waze lihtsalt alati sees kui liikvel. samas nii on see alati olnud ja eelnevate samsadega sellist asja küll ei juhtunud.

see on OLED ekraanide tüüpviga, analoogne omaaegsele plasmale
ma suutsin 1 päevaga omal s6 ekraani varju sisse põletada

see ei ole ka mingi salajane info, lihtsalt nüüd lähevad ekraanid järjest erksamaks ja tulemus on ka kiirem tulema

kahju, et waze rakendusel ei ole selleks otstarbeks tarkvaralist lahendust saadaval

rex kirjutas:
hard kirjutas:
hard kirjutas:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/bad-lens-flare-t3763331
Tundub, et galaxy s9 s9 plus kaameral miskid probleemid?
Päikse käes jäävad jooned, värvilised täpid pildile. Kas kellegilgi sama jama esinenud?


Kaamera probleemi siis kellegilgi pole?
Mõtlesin ostu peale, aga see lens flare teema pani natuke kahtlema.

Selliseid täppe ja jooni võid pildile saada ka tehnikaga, kus nii toru kui kere omaette maksavad uuena kumbki 2-3 S9 hinna. Ega varjukeid pelgalt torudele ägedama kuju andmiseks kasutata.
sellised täpid tulevad siis, kui sensor on sitane või sensor ja objektiiv on hakanud delamineeruma vms
see tekib ajas, koheselt seda ei ole

ja see on defektne seade ning garantii case, tarbijakaitse võib aidata lahenduseni, kui muidu ei saa

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 11:24:26 vasta tsitaadiga

libe kirjutas:

(...)
kahju, et waze rakendusel ei ole selleks otstarbeks tarkvaralist lahendust saadaval
(...)


Waze'l eelmine aasta tekkis seadete alla "Akusäästja" mis "teeb ekraani tumedamaks pikematel pööramisvabadel lõikudel".
Kahtlustan, et see on tegelikult Waze poolt mõeldud just burn-in probleemiga võitlema.

Ise pole seda proovinud, kuna mu S7 EDGE õnneks burn-in ei harrastanud (kuigi alati Waze sees kui sõidan) ja hetkel on LCD'ga telefon.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 02.01.2019 11:35:24 vasta tsitaadiga

Akusäästja ei ole selle jaoks. Akusäästja toimimise tingimused on väga spetsiifilised vaikimisi olukorras. Linnas pole sellest peaaegu üldse kasu, küll aga maanteel.
Käsitsi iga kord sisse lülitades saab seda muidugi ka niisama kasutada.
Waze pmst eitab burn-in probleemi ja väldib seda teemat nagu tuld.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 02.01.2019 16:26:43 vasta tsitaadiga

Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003




sõnum 02.01.2019 18:15:35 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem.
Teise mobiilitootja OLED ekraanile ei ole mul midagi sisse põlenud. Waze igapäevaselt lahti.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
blackhawk
Kreisi kasutaja
blackhawk

liitunud: 06.06.2005




sõnum 02.01.2019 19:34:41 vasta tsitaadiga

Poodi minnes kõik demo OLEDi telefonid põlenud ekraanidega. Just eile nägin Huawei Mate 20 pro nt.
Kommentaarid: 95 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 02.01.2019 19:43:16 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
rex kirjutas:
Pigem kannatan selle burn-in-i ära kui et vahiks selle vältimise eesmärgil pidevalt siia-sinna nihutatavat UI-d. Mul on ka paraku kõikidele OLED-idele Waze sisse põlenud. See on siiski ekraani, mitte Waze'i probleem.
Teise mobiilitootja OLED ekraanile ei ole mul midagi sisse põlenud. Waze igapäevaselt lahti.
see on tehnoloogia-, mitte tootjapõhine probleem

OLEDi eluiga üldiselt on aastaid probleemiks olnud ning väljendub see ledi suremisega

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
2III7
HV veteran
2III7

liitunud: 20.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 13:40:36 vasta tsitaadiga

Waze-i saab väga edukalt hääle põhiselt ka kasutada icon_rolleyes.gif Soovitan proovida. Esiteks ei kurna ekraani ja teiseks saab auto juhtimisele rohkem keskenduda.
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 3 :: 139
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 13:56:34 vasta tsitaadiga

Väidetavalt tekib burn-in tugevamalt ja kiiremini siis kui lisaks põhjas brightnessile on suurem koormus peal ja laadija järgi ning ilmselgelt ka pikalt sama pilt ees. Waze + max brightness + 2.1A autolaadija kõlavad selleks ideaalselt. Võiks ehk huupi pakkudes mingi seose luua kõrgema temperatuuri suhtes lisaks kõigele muule? Mul S7'l on ühe suht staatilise pildiga mängu burn in päris kõvasti sees kuna see enamasti laadija otsas olles käinud. Samuti on valgel taustal vaadates kontrastina näha väga hästi ülemist notificationite riba, mis ei põle sisse kuna on musta värvi ja OLED'i must on välja lülitatud LED. Kuna aga selle all kohe edukalt värvid põletavad, siis paistab välja. icon_biggrin.gif

Eks ta natuke nõme probleem ole jah kuid tootjat ei saa tõesti süüdistada tehnoloogia probleemides. Iseenesest on OLED'i pilt ikka väga hea ning väga muud küll ei tahaks. Kuulub see probleem ju garantii alla ka, juhul kui muud defektid puuduvad.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
MRTO
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 03.01.2019 14:03:07 vasta tsitaadiga

Seda täheldasin ka kohe, et s9 läheb palju tulisemaks kui autos laadijas ja töötab. Eriti suvel. Vahepeal suvel isegi tuli tihti kiri, et laadimine peatatud kõrge temp tõttu. S8 ja s7nii ei juhtund kunagi. Eks seal siis see burnin ka. Taandareng.
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:11:23 vasta tsitaadiga

Kui pikem sõit siis kaabel taha ja waze läbi Android Auto - auto ekraan on suurem kui telefonil ja telefoni laetakse kiiremini, kuna ekraan väljas.
Lühikeste otste jaoks ei viitsi kaabliga jebida ja läheb telefon hoidikusse.

EDIT: S7 EDGE ei andnud kunagi teavitust, et laadimine lõpetatud autos, kuid laadimise lõpetas siiski - seda oli aru saada, kuna laetuse protsent ei muutunud mingil hetkel enam (suvel päikesepaistelisel päeval sõites).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:17:57 vasta tsitaadiga

Aku eluea säästmiseks ja potentsiaalse paugu vältimiseks vähendatakse li-ion akudel laadimisel voolutugevust päris tugevalt jah vastavalt temperatuurile. Aga ma kahtlustan, et seal ongi rõhk pigem aku kui ekraani säästmisel arvestades Note7 probleeme. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:21:43 vasta tsitaadiga

Klaasi küljes hoidikus vastu päikest sõites viskas S7 mul ka päris tihti "not charging" ette, eriti juhtmevaba laadimisega hoidikuga, kus induktsioon ilmselt lisasoojust tekitab. Aga nägin seda korduvalt ka kaabliga. Suved pole ka muidugi vennad...

Heledus mul on "auto" peal, ei näe enamjaolt vajadust seda käsitsi näppida. Kindlasti ma ei hakka päikesepaistelise ilmaga mahakeeratud heledusega sõitma ja Waze'i pilti hoian ka siiski ees, kuigi olen ka ainult häälega sõitnud, kui mingis autos laadijat olema ei juhtu ja pikem sõit aku muidu üsna kindlalt lõpuni ära sööks. Telefon on siiski kulumaterjal - ma ei plaani oma S7-t hauda kaasa võtta.


viimati muutis rex 03.01.2019 14:23:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:22:48 vasta tsitaadiga

Mihkel. kirjutas:
Aku eluea säästmiseks ja potentsiaalse paugu vältimiseks vähendatakse li-ion akudel laadimisel voolutugevust päris tugevalt jah vastavalt temperatuurile. Aga ma kahtlustan, et seal ongi rõhk pigem aku kui ekraani säästmisel arvestades Note7 probleeme. icon_biggrin.gif


Jah, nüri võib olla kui päikselisel päeval ei lae, kuid veel nürim on näkku plahvatav telefon...
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mirage
HV veteran

liitunud: 10.09.2003




sõnum 03.01.2019 14:40:04 vasta tsitaadiga

Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata icon_razz1.gif
_________________
Terrorists have two eyes, pandas have two eyes. Coincidence? I think not!
><(((°>
Kommentaarid: 74 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:52:23 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata icon_razz1.gif


Ei ole vaja kinni keerata midagi. Mul nii S7 kui hiljem peale tel vahetust ka S9+ mõlemad puhuri ees ~4 aastat ja ei mäleta, et laadimisega probleem oleks olnud... Sooja ilmaga tuleb puhurist jahedat ja külma ilmaga sooja - aitavad telefonil normaaltemperatuuril toimetada thumbs_up.gif

EDIT: juhtmeta laadijad mõlemal tel olnud.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mihkel.
HV Guru
Mihkel.

liitunud: 16.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 14:53:35 vasta tsitaadiga

See on üsna okei lahendus jah, aga nt konditsioneeriga autos ei tasuks seal ees päris lahtise klapiga ka hoida. Sealt tuleb ikka päris külma õhku ja suured temperatuurikõikumised tekitavad kondentsi. Mul on ka seal ees ja isegi kinnise klapiga õhkub sealt kuigi palju jahedat ning telefon tuliseks küll ei lähe.
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 79
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga

sõnum 03.01.2019 17:37:59 vasta tsitaadiga

Mirage kirjutas:
Suvel on abiks see, kui soetada selline telefoni hoidik, mis puhuri ette käib, toimib päris hästi. Talvel tuleb antud konkreetne puhur muidugi kinni keerata icon_razz1.gif

Ma olen varem kuskil S7/S8/S9 teemas ka kirjutanud, et kasutasin suvel sel põhjusel ventresti ees teist hoidikut. Klaasi küljes aga on paremini silma all. Mul on klaasihoidik tavaliselt piilari kõrval, mitte keset akent. ~Oktoober - aprill perioodil pole ka klaasi küljes kunagi ülekuumenemise probleemi olnud.
Kommentaarid: 247 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 226
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
purexl
HV kasutaja

liitunud: 30.08.2005




sõnum 08.01.2019 17:51:23 vasta tsitaadiga

Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.01.2019 19:16:31 vasta tsitaadiga

purexl kirjutas:
Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f


https://www.sammobile.com/firmwares/galaxy-s9/SM-G960F/

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.01.2019 08:13:44 vasta tsitaadiga

purexl kirjutas:
Keegi android pie uuenduse ka saand? Endal s9+ mudel sm g965f

Mul sama mudel ja eile õhtul sain uue androidi kätte.
Ausalt öeldes erilist vahet ei tundu olevat.
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
S.I.L.L.U
HV veteran


liitunud: 26.06.2003




sõnum 09.01.2019 10:07:03 vasta tsitaadiga

Enda g965f pole veel ühtegi uuendust saanud.
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 84
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Fuz
Kreisi kasutaja
Fuz

liitunud: 26.02.2004




sõnum 09.01.2019 11:56:24 vasta tsitaadiga

Mul selline anomaalia nüüd, et näitab ilusti 4g levi ja peaks nagu kõik korras olema, aga internetti nagu pole, chrome ei toimi ja enamus appe samuti. Samas facebook, messenger, instagram ja gmail tunduvad toimivat. Pean tele2 pöörduma või on see seotud uue androidiga?
Kommentaarid: 54 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 53
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 52, 53, 54  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.