|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
03.12.2018 16:54:39
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| LKits, ja annaks see täpsemalt mida? 7" tahvliga on HV foorum täiesti normaalselt kasutatav. Või mõtled seda porri, mida paljud lehed harrastavad, et kui saavad aru et mobiil/tahvel, siis tehakse kõik rõvedalt suureks ja pooled asjad peidetakse kuhugi nurga taga ära kuna ei mahu selle rõvedalt suure kujunduse peale ära? Seda mina küll ei pooldaks, et peab normaalseks kasutamiseks kogu aeg show desktop version linnukest peale panema(ja mälu on chromel ju nagu haugil ehk seda peab tegema tihti). |
Jah täpselt seda porri ma mõtlengi
phpBB oskab täitsa hästi responsive olla - peaks vaatama, kuidas uuemal see tehtud on.
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.12.2018 19:15:04
|
|
|
Vabandan, pidasin silmas, et isekootud lahendusi on kõvasti juurde poogitud.
Kuidas Tanel seda tulevikus teha plaanib finantsi poolelt? Vaevalt, et see töö odavamaks läheb, liiati kui käsitsi vaja ümber teha.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Mnator
HV Guru
liitunud: 18.10.2007
|
03.12.2018 19:22:30
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| softis, progeja(te) ajas on küsimus, nad on hõivatud muude projektidega. |
...kuni pensioniaeni vähemalt (ära unusta seda)
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
03.12.2018 19:53:23
|
|
|
Ühesõnaga, küsimus on ajas, mitte rahas. Sain aru.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
04.12.2018 11:07:54
|
|
|
... aja ja raha vahel on ilmselge korrelatsioon foorum on küll väga oluline HV lisa ja ma tervitaks kahel käel selle kaasaega toomist, kuid sissetuleku genereerijana on tegemist siiski ilmselgelt kõrvalise toetava rolliga. Enamik foorumi kasutajates peab foorumit nö. HV hingeks ja hindab HV-d üldiselt selle järgi, kuid kahjuks ei toeta seda kuvandit foorumi majanduslik roll. HV eksisteerib aga samas reaalsuses, kus iga tema kasutaja, kõigel on oma hind ja kuigi foorumi kommuunile on võimatu väärilist hinnalipikut külge panna, siis paraku foorumi haldamine ja arendamine omab väga konkreetset hinda. Foorumi peamiseks väärtuseks on võimaldada kommuunil siin koos käia ja oma asju teha, mida praegune foorum, olenemata oma vanusest, endiselt väga hästi võimaldab. Seega, kuigi foorumi uuendamine oleks väga õige tegu ja paljud kasutajad oskaks seda ka hinnata, siis puhtalt majanduslikust aspektist ei oma see proportsionaalselt kasulikku efekti HV jaoks, et investeeringut täiel määral õigustada. Nuta või naera, kuid nagu mina asjast aru saan, siis see on reaalsus ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Märt.
HV Guru

liitunud: 17.01.2004
|
06.12.2018 13:40:09
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Loomulikult sellest saan aru, ma mõtlen lõppkasutaja poole pealt, et muidu on foorum täitsa okei, aga responsive puudub.
Uue arendamine on ilmselgelt väga kulukas - tegemist ikkagist Eesti suurima foorumiga. |
Mobile Opera ja saab praegusel kujul foorumit mõnusasti sirvida. Kohanduvast kestast puudust ei tunne. Muidu aga kasutan Firefoxi või Chrome'i.
_________________ Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel." |
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
23 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kristocfc
HV veteran

liitunud: 07.01.2009
|
|
| Kommentaarid: 64 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
55 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vahelduvool
HV kasutaja

liitunud: 26.07.2006
|
24.12.2018 21:59:45
|
|
|
Kui pole sisselogitud, valides alt vasta, logides sisse HV-sse siis suunatakse edasi ning öeldakse, et sa ei saa sellesse teemasse vastata. Kui lähed järgmiseks teema lehele uuesti siis on kõik korras peale vasta nuppu.
Hetkel täheldanud seda selle teemaga. Suvalise teemaga kordub sama.
Kasutan Google Chrome-t.
Leht millele suunatakse sisse logides:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php
Tekst mida kuvatakse:
Informatsioon
siia ei saa postitada
|
|
| Kommentaarid: 43 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
37 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
04.01.2019 15:14:49
|
|
|
Kui kaua sellel premium-kasutatud e-klassi ja rondi elustamise teemal jahuda lastakse? Juba mitu kasutajat kurdab aga moded imevad käppa ainult. Kellegi sõber?
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
04.01.2019 15:22:10
|
|
|
lahe ju
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
07.01.2019 18:54:58
|
|
|
asi läheb ju kergelt teemasse ka...seega raske piirata
Peaks seda jälgima DO NOT FEED TROLL juhtmõtet
Edit:
Peaks müügi reeglitesse panema pildi kohast kus saab teemad sulgeda, kui tehing tehtud.
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Scott
Kreisi kasutaja

liitunud: 09.08.2016
|
20.01.2019 23:54:48
|
|
|
| Tanel kirjutas: |
| tsitaat: |
Aga mis selle autocorrecti mõte on?
|
ma olen eesti keele suur fänn  |
Autocorrecti nimekirjas pole sõna 'üleültse'. Nägin täna seda ühes teemas. 'Ültse' parandatakse alati paksult ja värviliselt üldse ära.
Ma ei tea ja ma ei tea on ka sageli 'ma ei tea' asemel kasutatud.
|
|
| Kommentaarid: 1 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
1 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2019 00:23:31
|
|
|
| ültsegi ma ei tea see hautokorrekt ple vbl kõikse hääm idee las parem tüskraaf sis iilgab oma kenjaalsusega aupaitses ja tesied kasuatjad teavad ka kui genitajaalne ta on.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
21.01.2019 16:42:15
|
|
|
Tanel peaks vist natuke hinnapoliitika üle vaatama. Pole normaalne, et panen filtrisse kõvakettad ja saan enne ekraanitäie muud kola.
Pikemas perspektiivis võiks muidugi olla võimalus need kategooria top-s hoidmised profillist välja lülitada. Kui panen filtrisse mingi konkreetse asja, siis ei näe erilist pointi sellel, et kuvatakse asju mida ma ei otsi ja vägagi tõenäoliselt ainult sellepärast ostma ei hakka, et need vägisi nina alla topitakse.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Anti
liitunud: 11.05.2004
|
21.01.2019 16:49:53
|
|
|
| keri allapoole
|
|
| Kommentaarid: 314 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
4 :: |
240 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.01.2019 15:30:04
|
|
|
Kas avatari mahu limiiti ka plaanis tõsta on? Puhtalt niisama huvist uurin.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
31.01.2019 15:38:12
|
|
|
mingeid hüppavaid ja kargavaid gif-e pole avatariks vaja
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Max Powers
liitunud: 21.03.2003
|
31.01.2019 15:39:30
|
|
|
| Avatarid tuleks üldse ära keelata.
|
|
| Kommentaarid: 215 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
2 :: |
182 |
|
| tagasi üles |
|
 |
softis
HV Guru

liitunud: 07.09.2004
|
31.01.2019 15:43:51
|
|
|
Ega ma mingit liikuvat ei kavatsegi endale panna
Tean lihtsalt arvestada kui välgu asemele uue panen kunagi.
_________________ www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks! |
|
| Kommentaarid: 21 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
21 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
31.01.2019 19:05:34
|
|
|
Üritan siin foorumis muuta kasutaja parooli, kuid ebaõnnestunult. Kui sisestan profiili all vana ja uue parooli, siis teatab leht, et pean nüüd ootama jääma aktiveerimismaeili. Seda aga ei tule. Vana parool enam ei tööta, samuti ei tööta ka uus. Kui valida, et unustasin parooli, siis see meil tuleb kohe, pakkudes välja omapoolse parooli. Sedasi saan siia tagasi. Mismoodi ma enda valitud parooli saan panna, kui peale muutmist aktiveerimismeili ei tule? Proovitud korduvalt.
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
31.01.2019 19:08:53
|
|
|
Dijital, aktiveerimismail tuleb kui emaili vahetad. Paroolivahetusega minuteada seda ei olnud.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
sakinaga
HV Guru
liitunud: 30.08.2006
|
31.01.2019 19:19:46
|
|
|
Vahepeal browseri autofillid täidavad liialt välju ära, vaata et emaili muutmise väljad tühjad oleks.
_________________ Tsensuur HinnaVaatluse foorumis |
|
| Kommentaarid: 164 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
155 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
31.01.2019 19:22:23
|
|
|
| Renka kirjutas: |
| Dijital, aktiveerimismail tuleb kui emaili vahetad. Paroolivahetusega minuteada seda ei olnud. |
Jälgisin liiga täpselt kirjeldust, et "kui siin vahes muudatusi teha peab ootama aktiveerimismeili". Aga jah, sain asja nüüd muudetud
_________________ OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6 |
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Hiid
HV Guru

liitunud: 23.03.2002
|
02.02.2019 13:05:14
|
|
|
teil ka viimasel ajal kinnikiilumist esineb?
mINUTIKE KETRAB, SIIS LÄHEB JÄLLE RAHULDAVALT EDASI
_________________ Hapud viinamarjad |
|
| Kommentaarid: 663 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
512 |
|
| tagasi üles |
|
 |
prtv
HV Guru
liitunud: 20.03.2006
|
02.02.2019 13:05:51
|
|
|
jah
_________________ |
|
| Kommentaarid: 82 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
73 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
02.02.2019 13:30:19
|
|
|
| Jep
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.02.2019 13:30:45
|
|
|
| +1.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
arm2004
HV Guru

liitunud: 20.05.2003
|
02.02.2019 18:14:37
|
|
|
vbl, ei pane enam tähelegi. HV foorum vaieldamatult pikima avanemisajaga sait mu listis ja ei jõua enam hangumistele tähelepanu pöörata
_________________ nooope! |
|
| Kommentaarid: 110 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
97 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.02.2019 18:37:11
|
|
|
| ot: |
| mida see reindekseerimine tähendab? DROP INDEX&CREATE INDEX või siis OPTIMIZE TABLE võib ju teha, aga ise pole seda küll ise kunagi teinud kui andmebaasimootor just ei karju, et midagi katki on |
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.02.2019 18:46:11
|
|
|
ei ole kõik üks suur baas. Foorum ja HV on ikka täiesti eraldiseisvad asjad ja lausa eri DB instantsides
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.02.2019 20:16:18
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| [ot]mida see reindekseerimine tähendab? |
Seda oleks huvitav tehniliselt teada jah kuna tavaolukorras on reindekseerimine kaasaegse andmebaasi puhul üks viimaseid asju, mida on vaja perioodiliselt ja tihti teha.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.02.2019 20:24:45
|
|
|
Baeskades, foorumil ei ole kaasaegne andmebaas või noh MyISAM tabelid on see kurja juur - baasi mootor ise küll pole aastast 2000 õnneks.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.02.2019 20:34:01
|
|
|
| Renka, miks sa neid tabeleid InnoDB ei upgrade'i? Kui mysql-st rääkida, siis MyISAM puhul täheldasin kohaldist uimerdamist küll, aga peale InnoDB upgrademist need mured kadusid.
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
02.02.2019 21:00:18
|
|
|
| napoleon kirjutas: |
| Renka, miks sa neid tabeleid InnoDB ei upgrade'i? Kui mysql-st rääkida, siis MyISAM puhul täheldasin kohaldist uimerdamist küll, aga peale InnoDB upgrademist need mured kadusid. |
Kui in-place upgrade välja jätta siis 14GB on ikka olematu kogus, selle puhul võiks dump/restore ikka väga kiire olla (arvestades et HV foorum vahel on pool tundi hooldustööd teinud). Vaevalt, et nii pisikese/standardse lahenduse puhul ka baasikonf midagi erilist on, pigem default.
Aga noh, kõrvalt on ikka hea targutada.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Renka
HV Guru

liitunud: 01.04.2002
|
02.02.2019 21:03:34
|
|
|
Kunagi jäi see protsess mingite probleemide taha seisma. Ei mäleta ainult enam, et mis seal täpsemalt oli.
_________________ There is no place like 127.0.0.1 |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
1 :: |
61 |
|
| tagasi üles |
|
 |
napoleon
Unknown virus

liitunud: 08.12.2008
|
02.02.2019 21:12:30
|
|
|
Ülemine kiht töötab edasi ehk päringute osas pole vaja midagi muuta kui MyISAM->InnoDB upgrade teha.
Ainuke erisus on vist see, et kui asi jookseb linuxi/unixi peal, siis myISAM puhul olid tabeli nimed case sensitive ja InnoDB puhul pole... aga noh arvatavasti pole seal baasis ikka sellist lollust tehtud, et case insensitive peale kolimine midagi katki teeks
|
|
| Kommentaarid: 78 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
60 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Laifstaile
Kreisi kasutaja
liitunud: 17.05.2005
|
04.02.2019 19:31:17
|
|
|
Spoiler 
| Hiid kirjutas: |
teil ka viimasel ajal kinnikiilumist esineb?
mINUTIKE KETRAB, SIIS LÄHEB JÄLLE RAHULDAVALT EDASI  |
+1
ja jutt käib ikka foorumist....mitte HV-st
|
|
| Kommentaarid: 25 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
24 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dev Grex
HV Guru
liitunud: 29.07.2012
|
04.02.2019 19:36:20
|
|
|
| Kui keegi on HV kasutajanime muutnud, siis viimaste postituste all on "Kommenteerimine: vana kasutajanimi" ja sellest tulenevalt on link katki.
|
|
| Kommentaarid: 361 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
303 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ricki
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2003
|
24.02.2019 12:50:11
|
|
|
| LKits kirjutas: |
Responsive võiks olla - muu on kõik tip-top
Ma juba vahepeal mõtlesin, et teeks ise custom-css responsive, aga sinna see mõte jäigi. Iseenesest midagi ulme keerulist ei tohiks olla. |
Seletama on kõik kõvad, aga pealehakkamist on nagu vähevõitu.
Teen siis ise otsa lahti.
Tehtud HinnaVaatlus'e teema baasil, teistega võib pisut erinevusi olla.
Ise kasutan FF-ga ReStyle ,aga eks neid ole teisigi.
| css:
|
/*ReStyle HinnaVaatlus.css*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/ ***/ /*Basepixel 10*/ #hvr .genmed, #hvr .genmed, #hvr .gensmall {font-size: 0.9em;} .copyright, .editedby, .gensmall, .hlsmall,a.hlsmall,a.hlsmall:visited, .hv_counter, .hv_fcounter, .hv_linkk, .ot, .postdetails, .spaceRow, .spoiler_body, .spoiler_head, a.hv_linkk:hover, a.hv_linkk:link, a.hv_linkk:visited, a.toplink:hover, a.toplink:link, a.toplink:visited {font-size:1em;} .button, .code, .codeinline, .genmed, .hlmed,a.hlmed,a.hlmed:visited, .liteoption, .mainmenu, .mainoption, .name, .nav, .pm, .post, .post, input.post, .quote, .topic_done, .topic_low, .topictitle, a.thtext, body, input,textarea, select, TD, th, TH, TD.th {font-size:1.1em;} .cattitle, .error, .forumlink, .gen, .postbody, .subtitle, th.thHead,td.catHead {font-size:1.2em;} .maintitle, a.sitename, a.sitename:active, a.sitename:hover, a.sitename:visited, h1,h2 {font-size:2em;} .maintitle,h1,h2 {font-size:2.2em;} /*Classic line-height*/ .editedby {line-height: 100%} .mainmenu {line-height: 1.6em} .maintitle {line-height: 120%} .ot {line-height: 125%} .postbody {line-height: 1.8em} .quote {line-height: 125%} .spoiler_body {line-height: 125%} .spoiler_head {line-height: 125%} .subtitle {line-height: 120%} a.sitename {line-height: 120%} a.sitename:active {line-height: 120%} a.sitename:hover {line-height: 120%} a.sitename:visited {line-height: 120%} h1,h2 {line-height: 120%} /*.mainmenu {line-height: 1.6em; } */ /*.postbody {font-size : 1.2em; line-height: 1.8em; } */ /* */ /*Banner */ table > tbody > tr > .bodyline > table:nth-of-type(1) > tbody > tr > td > div:nth-of-type(1) {display: inline-block; margin-left: auto; margin-right: auto;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php ***/ /*postituse kast */ tr:nth-of-type(8) > .row2{max-width:50%;} /**näita foorumit**/ table:nth-of-type(4) > tbody > tr > td:nth-of-type(3) {display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile ***/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(n+6) > .row2 {max-width:50%;} /*ajavöönd+foorumid mida ei soovi*/ tr:nth-of-type(37) > .row2 > .gensmall > .post, tr:nth-of-type(44) > .row2 > .gensmall > .post {max-width:100%;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/search.php ***/ /*näita foorumit*/ td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td > .gensmall > .post {max-width:55%;} /*vaadatud*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(5), /*vaadatud veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(6) {display:none;} /*autor */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4), /*autor veerg*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(5) {display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php ***/ /**/ /*viimane postitus */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thCornerR, /*viimane postitus veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(6) {}/*display:none;*/ /*vaadatud*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4), /*vaadatud veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(5) {display:none;}/**/ /*autor */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(3), /*autor veerg*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(4) {display:none;}/**/ /*vastuseid */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(2), /*vastuseid veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(3) {}/*display:none;*/ /**näita foorumit**/ .gensmall > .post /*td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td >*/ {max-width:55%;} tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(1) > .forumline{width:auto;} table:nth-of-type(5) > tbody > tr:nth-of-type(2){display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php ***/ /* */ /**näita foorumit**/ tr:nth-of-type(1) > td:nth-of-type(2) > table > tbody > tr > td {display:none;} /*postituse info */ tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(2) {display:none;}
|
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tomorrow
HV Guru

liitunud: 08.02.2006
|
|
| Kommentaarid: 92 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
LKits
HV Guru

liitunud: 06.09.2007
|
24.02.2019 15:39:04
|
|
|
| ot: |
| Veits ülbed sõnad, aga ilusat vabariigi aastapäeva sinulegi. |
| Ricki kirjutas: |
| LKits kirjutas: |
Responsive võiks olla - muu on kõik tip-top
Ma juba vahepeal mõtlesin, et teeks ise custom-css responsive, aga sinna see mõte jäigi. Iseenesest midagi ulme keerulist ei tohiks olla. |
Seletama on kõik kõvad, aga pealehakkamist on nagu vähevõitu.
Teen siis ise otsa lahti.
Tehtud HinnaVaatlus'e teema baasil, teistega võib pisut erinevusi olla.
Ise kasutan FF-ga ReStyle ,aga eks neid ole teisigi.
| css:
|
/*ReStyle HinnaVaatlus.css*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/ ***/ /*Basepixel 10*/ #hvr .genmed, #hvr .genmed, #hvr .gensmall {font-size: 0.9em;} .copyright, .editedby, .gensmall, .hlsmall,a.hlsmall,a.hlsmall:visited, .hv_counter, .hv_fcounter, .hv_linkk, .ot, .postdetails, .spaceRow, .spoiler_body, .spoiler_head, a.hv_linkk:hover, a.hv_linkk:link, a.hv_linkk:visited, a.toplink:hover, a.toplink:link, a.toplink:visited {font-size:1em;} .button, .code, .codeinline, .genmed, .hlmed,a.hlmed,a.hlmed:visited, .liteoption, .mainmenu, .mainoption, .name, .nav, .pm, .post, .post, input.post, .quote, .topic_done, .topic_low, .topictitle, a.thtext, body, input,textarea, select, TD, th, TH, TD.th {font-size:1.1em;} .cattitle, .error, .forumlink, .gen, .postbody, .subtitle, th.thHead,td.catHead {font-size:1.2em;} .maintitle, a.sitename, a.sitename:active, a.sitename:hover, a.sitename:visited, h1,h2 {font-size:2em;} .maintitle,h1,h2 {font-size:2.2em;} /*Classic line-height*/ .editedby {line-height: 100%} .mainmenu {line-height: 1.6em} .maintitle {line-height: 120%} .ot {line-height: 125%} .postbody {line-height: 1.8em} .quote {line-height: 125%} .spoiler_body {line-height: 125%} .spoiler_head {line-height: 125%} .subtitle {line-height: 120%} a.sitename {line-height: 120%} a.sitename:active {line-height: 120%} a.sitename:hover {line-height: 120%} a.sitename:visited {line-height: 120%} h1,h2 {line-height: 120%} /*.mainmenu {line-height: 1.6em; } */ /*.postbody {font-size : 1.2em; line-height: 1.8em; } */ /* */ /*Banner */ table > tbody > tr > .bodyline > table:nth-of-type(1) > tbody > tr > td > div:nth-of-type(1) {display: inline-block; margin-left: auto; margin-right: auto;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php ***/ /*postituse kast */ tr:nth-of-type(8) > .row2{max-width:50%;} /**näita foorumit**/ table:nth-of-type(4) > tbody > tr > td:nth-of-type(3) {display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile ***/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(n+6) > .row2 {max-width:50%;} /*ajavöönd+foorumid mida ei soovi*/ tr:nth-of-type(37) > .row2 > .gensmall > .post, tr:nth-of-type(44) > .row2 > .gensmall > .post {max-width:100%;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/search.php ***/ /*näita foorumit*/ td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td > .gensmall > .post {max-width:55%;} /*vaadatud*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(5), /*vaadatud veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(6) {display:none;} /*autor */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4), /*autor veerg*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(5) {display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php ***/ /**/ /*viimane postitus */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thCornerR, /*viimane postitus veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(6) {}/*display:none;*/ /*vaadatud*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4), /*vaadatud veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(5) {display:none;}/**/ /*autor */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(3), /*autor veerg*/ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(4) {display:none;}/**/ /*vastuseid */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(2), /*vastuseid veerg */ table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(3) {}/*display:none;*/ /**näita foorumit**/ .gensmall > .post /*td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td >*/ {max-width:55%;} tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(1) > .forumline{width:auto;} table:nth-of-type(5) > tbody > tr:nth-of-type(2){display:none;} /*---------------------------------------------------------------------*/ /*** foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php ***/ /* */ /**näita foorumit**/ tr:nth-of-type(1) > td:nth-of-type(2) > table > tbody > tr > td {display:none;} /*postituse info */ tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(2) {display:none;}
|
|
EDIT: Selleks, et seda CSS-i üldse normaalse inimese kombel lugeda, pidin beautifierist läbi laskma. Ma ei saa aru miks niimoodi koodi kirjutatakse...
https://www.cleancss.com/css-beautify/
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
viimati muutis LKits 24.02.2019 15:57:39, muudetud 1 kord |
|
| Kommentaarid: 13 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
13 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Tanel
HV Guru

liitunud: 01.10.2001
|
|
| Kommentaarid: 465 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
7 :: |
362 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|