Avaleht
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 58, 59, 60  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 16:54:39 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
LKits, ja annaks see täpsemalt mida? 7" tahvliga on HV foorum täiesti normaalselt kasutatav. Või mõtled seda porri, mida paljud lehed harrastavad, et kui saavad aru et mobiil/tahvel, siis tehakse kõik rõvedalt suureks ja pooled asjad peidetakse kuhugi nurga taga ära kuna ei mahu selle rõvedalt suure kujunduse peale ära? Seda mina küll ei pooldaks, et peab normaalseks kasutamiseks kogu aeg show desktop version linnukest peale panema(ja mälu on chromel ju nagu haugil ehk seda peab tegema tihti).
Jah täpselt seda porri ma mõtlengi icon_biggrin.gif
phpBB oskab täitsa hästi responsive olla - peaks vaatama, kuidas uuemal see tehtud on.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 17:11:39 vasta tsitaadiga

Lugege 4 aasta vanust teemat, see on endiselt aktuaalne
https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?t=635429

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2018 19:15:04 vasta tsitaadiga

Vabandan, pidasin silmas, et isekootud lahendusi on kõvasti juurde poogitud.
Kuidas Tanel seda tulevikus teha plaanib finantsi poolelt? Vaevalt, et see töö odavamaks läheb, liiati kui käsitsi vaja ümber teha.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 19:16:24 vasta tsitaadiga

softis, progeja(te) ajas on küsimus, nad on hõivatud muude projektidega.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Mnator
HV Guru

liitunud: 18.10.2007




sõnum 03.12.2018 19:22:30 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
softis, progeja(te) ajas on küsimus, nad on hõivatud muude projektidega.
...kuni pensioniaeni vähemalt icon_wink.gif icon_cool.gif (ära unusta seda) icon_wink.gif
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 03.12.2018 19:53:23 vasta tsitaadiga

Ühesõnaga, küsimus on ajas, mitte rahas. Sain aru. thumbs_up.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 11:07:54 vasta tsitaadiga

... aja ja raha vahel on ilmselge korrelatsioon icon_rolleyes.gif foorum on küll väga oluline HV lisa ja ma tervitaks kahel käel selle kaasaega toomist, kuid sissetuleku genereerijana on tegemist siiski ilmselgelt kõrvalise toetava rolliga. Enamik foorumi kasutajates peab foorumit nö. HV hingeks ja hindab HV-d üldiselt selle järgi, kuid kahjuks ei toeta seda kuvandit foorumi majanduslik roll. HV eksisteerib aga samas reaalsuses, kus iga tema kasutaja, kõigel on oma hind ja kuigi foorumi kommuunile on võimatu väärilist hinnalipikut külge panna, siis paraku foorumi haldamine ja arendamine omab väga konkreetset hinda. Foorumi peamiseks väärtuseks on võimaldada kommuunil siin koos käia ja oma asju teha, mida praegune foorum, olenemata oma vanusest, endiselt väga hästi võimaldab. Seega, kuigi foorumi uuendamine oleks väga õige tegu ja paljud kasutajad oskaks seda ka hinnata, siis puhtalt majanduslikust aspektist ei oma see proportsionaalselt kasulikku efekti HV jaoks, et investeeringut täiel määral õigustada. Nuta või naera, kuid nagu mina asjast aru saan, siis see on reaalsus ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 13:40:09 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Loomulikult sellest saan aru, ma mõtlen lõppkasutaja poole pealt, et muidu on foorum täitsa okei, aga responsive puudub.

Uue arendamine on ilmselgelt väga kulukas - tegemist ikkagist Eesti suurima foorumiga.


Mobile Opera ja saab praegusel kujul foorumit mõnusasti sirvida. Kohanduvast kestast puudust ei tunne. Muidu aga kasutan Firefoxi või Chrome'i.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2018 20:13:54 vasta tsitaadiga

sennheiseri alla paneb fortroni psu'd
https://www.hinnavaatlus.ee/13274/sennheiser-hd600/

https://www.hinnavaatlus.ee/13272/sennheiser-hd500/
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vahelduvool
HV kasutaja
vahelduvool

liitunud: 26.07.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 21:59:45 vasta tsitaadiga

Kui pole sisselogitud, valides alt vasta, logides sisse HV-sse siis suunatakse edasi ning öeldakse, et sa ei saa sellesse teemasse vastata. Kui lähed järgmiseks teema lehele uuesti siis on kõik korras peale vasta nuppu.
Hetkel täheldanud seda selle teemaga. Suvalise teemaga kordub sama.
Kasutan Google Chrome-t.

Leht millele suunatakse sisse logides:
https://foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php

Tekst mida kuvatakse:
Informatsioon

siia ei saa postitada
Kommentaarid: 43 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 37
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 04.01.2019 15:14:49 vasta tsitaadiga

Kui kaua sellel premium-kasutatud e-klassi ja rondi elustamise teemal jahuda lastakse? Juba mitu kasutajat kurdab aga moded imevad käppa ainult. Kellegi sõber? icon_rolleyes.gif
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.01.2019 15:22:10 vasta tsitaadiga

lahe ju icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.01.2019 18:54:58 vasta tsitaadiga

asi läheb ju kergelt teemasse ka...seega raske piirata
Peaks seda jälgima DO NOT FEED TROLL juhtmõtet

Edit:
Peaks müügi reeglitesse panema pildi kohast kus saab teemad sulgeda, kui tehing tehtud. icon_question.gif
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Scott
Kreisi kasutaja
Scott

liitunud: 09.08.2016




sõnum 20.01.2019 23:54:48 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
tsitaat:

Aga mis selle autocorrecti mõte on?

ma olen eesti keele suur fänn icon_wink.gif


Autocorrecti nimekirjas pole sõna 'üleültse'. Nägin täna seda ühes teemas. 'Ültse' parandatakse alati paksult ja värviliselt üldse ära.

Ma ei tea ja ma ei tea on ka sageli 'ma ei tea' asemel kasutatud.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 00:23:31 vasta tsitaadiga

ültsegi ma ei tea see hautokorrekt ple vbl kõikse hääm idee las parem tüskraaf sis iilgab oma kenjaalsusega aupaitses ja tesied kasuatjad teavad ka kui genitajaalne ta on.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 04:16:53 vasta tsitaadiga

Scott kirjutas:
Tanel kirjutas:
tsitaat:

Aga mis selle autocorrecti mõte on?

ma olen eesti keele suur fänn icon_wink.gif


Autocorrecti nimekirjas pole sõna 'üleültse'. Nägin täna seda ühes teemas. 'Ültse' parandatakse alati paksult ja värviliselt <b>ül<font color=red>d</font>se</b> ära.

Ma ei tea ja ma ei tea on ka sageli 'ma ei tea' asemel kasutatud.

üleüldse on nüüd korras sellega icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:42:15 vasta tsitaadiga

Tanel peaks vist natuke hinnapoliitika üle vaatama. Pole normaalne, et panen filtrisse kõvakettad ja saan enne ekraanitäie muud kola.
Pikemas perspektiivis võiks muidugi olla võimalus need kategooria top-s hoidmised profillist välja lülitada. Kui panen filtrisse mingi konkreetse asja, siis ei näe erilist pointi sellel, et kuvatakse asju mida ma ei otsi ja vägagi tõenäoliselt ainult sellepärast ostma ei hakka, et need vägisi nina alla topitakse.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:49:30 vasta tsitaadiga

napoleon, alles mõned päevad tagasi sai selle teenuse hinda korrigeeritud. Vaatab mis paari päeva jooksul toimub.
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Anti
 

liitunud: 11.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.01.2019 16:49:53 vasta tsitaadiga

keri allapoole
Kommentaarid: 314 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 4 :: 240
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.01.2019 15:30:04 vasta tsitaadiga

Kas avatari mahu limiiti ka plaanis tõsta on? Puhtalt niisama huvist uurin.
_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 15:34:21 vasta tsitaadiga

Ei ole plaanis. icon_biggrin.gif
_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 15:38:12 vasta tsitaadiga

thumbs_up.gif mingeid hüppavaid ja kargavaid gif-e pole avatariks vaja icon_smile.gif
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Max Powers
 

liitunud: 21.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 15:39:30 vasta tsitaadiga

Avatarid tuleks üldse ära keelata.
Kommentaarid: 215 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
softis
HV Guru
softis

liitunud: 07.09.2004




sõnum 31.01.2019 15:43:51 vasta tsitaadiga

Ega ma mingit liikuvat ei kavatsegi endale panna icon_biggrin.gif
Tean lihtsalt arvestada kui välgu asemele uue panen kunagi.

_________________
www.FunBox.ee - kvaliteetsed õhupallid, värvikad kostüümid ja kõik muu vajalik meeldejääva peo korraldamiseks!
Kommentaarid: 21 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:05:34 vasta tsitaadiga

Üritan siin foorumis muuta kasutaja parooli, kuid ebaõnnestunult. Kui sisestan profiili all vana ja uue parooli, siis teatab leht, et pean nüüd ootama jääma aktiveerimismaeili. Seda aga ei tule. Vana parool enam ei tööta, samuti ei tööta ka uus. Kui valida, et unustasin parooli, siis see meil tuleb kohe, pakkudes välja omapoolse parooli. Sedasi saan siia tagasi. Mismoodi ma enda valitud parooli saan panna, kui peale muutmist aktiveerimismeili ei tule? Proovitud korduvalt.
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:08:53 vasta tsitaadiga

Dijital, aktiveerimismail tuleb kui emaili vahetad. Paroolivahetusega minuteada seda ei olnud.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:19:46 vasta tsitaadiga

Vahepeal browseri autofillid täidavad liialt välju ära, vaata et emaili muutmise väljad tühjad oleks.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.01.2019 19:22:23 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
Dijital, aktiveerimismail tuleb kui emaili vahetad. Paroolivahetusega minuteada seda ei olnud.

Jälgisin liiga täpselt kirjeldust, et "kui siin vahes muudatusi teha peab ootama aktiveerimismeili". Aga jah, sain asja nüüd muudetud thumbs_up.gif

_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Hiid
HV Guru
Hiid

liitunud: 23.03.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 13:05:14 vasta tsitaadiga

teil ka viimasel ajal kinnikiilumist esineb?
mINUTIKE KETRAB, SIIS LÄHEB JÄLLE RAHULDAVALT EDASI icon_rolleyes.gif

_________________
Hapud viinamarjad
Kommentaarid: 663 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 512
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
prtv
HV Guru

liitunud: 20.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 13:05:51 vasta tsitaadiga

jah
_________________
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 13:30:19 vasta tsitaadiga

Jep
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 13:30:45 vasta tsitaadiga

+1.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arm2004
HV Guru
arm2004

liitunud: 20.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:14:37 vasta tsitaadiga

vbl, ei pane enam tähelegi. HV foorum vaieldamatult pikima avanemisajaga sait mu listis ja ei jõua enam hangumistele tähelepanu pöörata icon_rolleyes.gif
_________________
nooope!
Kommentaarid: 110 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 97
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:29:53 vasta tsitaadiga

icon_eek.gif Mul nagu kiire.

Aga võib-olla siis vajab andmebaas taas reindekseerimist icon_cool.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:37:11 vasta tsitaadiga

ot:
mida see reindekseerimine tähendab? DROP INDEX&CREATE INDEX või siis OPTIMIZE TABLE võib ju teha, aga ise pole seda küll ise kunagi teinud kui andmebaasimootor just ei karju, et midagi katki on
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:43:18 vasta tsitaadiga

napoleon, ma täpselt ei tea, meil kõik üks suur baas, HinnaVaatlusega koos ju. icon_smile.gif

EDIT: OK, see puudutas vana HV, uues HV-s eraldi.

Foorum 13,5GB
HV 190GB, 1,35 miljardit rida icon_biggrin.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine


viimati muutis Tanel 02.02.2019 18:50:55, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 18:46:11 vasta tsitaadiga

ei ole kõik üks suur baas. Foorum ja HV on ikka täiesti eraldiseisvad asjad ja lausa eri DB instantsides
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 20:16:18 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
[ot]mida see reindekseerimine tähendab?
Seda oleks huvitav tehniliselt teada jah kuna tavaolukorras on reindekseerimine kaasaegse andmebaasi puhul üks viimaseid asju, mida on vaja perioodiliselt ja tihti teha.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 20:24:45 vasta tsitaadiga

Baeskades, foorumil ei ole kaasaegne andmebaas icon_wink.gif või noh MyISAM tabelid on see kurja juur - baasi mootor ise küll pole aastast 2000 õnneks.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 20:34:01 vasta tsitaadiga

Renka, miks sa neid tabeleid InnoDB ei upgrade'i? Kui mysql-st rääkida, siis MyISAM puhul täheldasin kohaldist uimerdamist küll, aga peale InnoDB upgrademist need mured kadusid.
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 21:00:18 vasta tsitaadiga

napoleon kirjutas:
Renka, miks sa neid tabeleid InnoDB ei upgrade'i? Kui mysql-st rääkida, siis MyISAM puhul täheldasin kohaldist uimerdamist küll, aga peale InnoDB upgrademist need mured kadusid.
Kui in-place upgrade välja jätta siis 14GB on ikka olematu kogus, selle puhul võiks dump/restore ikka väga kiire olla (arvestades et HV foorum vahel on pool tundi hooldustööd teinud). Vaevalt, et nii pisikese/standardse lahenduse puhul ka baasikonf midagi erilist on, pigem default.

Aga noh, kõrvalt on ikka hea targutada.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 21:03:34 vasta tsitaadiga

Kunagi jäi see protsess mingite probleemide taha seisma. Ei mäleta ainult enam, et mis seal täpsemalt oli.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
napoleon
Unknown virus
napoleon

liitunud: 08.12.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.02.2019 21:12:30 vasta tsitaadiga

Ülemine kiht töötab edasi ehk päringute osas pole vaja midagi muuta kui MyISAM->InnoDB upgrade teha.
Ainuke erisus on vist see, et kui asi jookseb linuxi/unixi peal, siis myISAM puhul olid tabeli nimed case sensitive ja InnoDB puhul pole... aga noh arvatavasti pole seal baasis ikka sellist lollust tehtud, et case insensitive peale kolimine midagi katki teeks
Kommentaarid: 78 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 60
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Laifstaile
Kreisi kasutaja

liitunud: 17.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 19:31:17 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

+1
ja jutt käib ikka foorumist....mitte HV-st
Kommentaarid: 25 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dev Grex
HV Guru

liitunud: 29.07.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.02.2019 19:36:20 vasta tsitaadiga

Kui keegi on HV kasutajanime muutnud, siis viimaste postituste all on "Kommenteerimine: vana kasutajanimi" ja sellest tulenevalt on link katki.
Kommentaarid: 361 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 303
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ricki
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 12:50:11 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Responsive võiks olla - muu on kõik tip-top

Ma juba vahepeal mõtlesin, et teeks ise custom-css responsive, aga sinna see mõte jäigi. Iseenesest midagi ulme keerulist ei tohiks olla.


Seletama on kõik kõvad, aga pealehakkamist on nagu vähevõitu.
Teen siis ise otsa lahti.
Tehtud HinnaVaatlus'e teema baasil, teistega võib pisut erinevusi olla.
Ise kasutan FF-ga ReStyle ,aga eks neid ole teisigi.

css:
  1.  
  2. /*ReStyle HinnaVaatlus.css*/
  3. /***
  4. foorum.hinnavaatlus.ee/
  5. ***/
  6.  
  7. /*Basepixel 10*/
  8. #hvr .genmed,
  9. #hvr .genmed,
  10. #hvr .gensmall
  11. {font-size: 0.9em;}
  12. .copyright,
  13. .editedby,
  14. .gensmall,
  15. .hlsmall,a.hlsmall,a.hlsmall:visited,
  16. .hv_counter,
  17. .hv_fcounter,
  18. .hv_linkk,
  19. .ot,
  20. .postdetails,
  21. .spaceRow,
  22. .spoiler_body,
  23. .spoiler_head,
  24. a.hv_linkk:hover,
  25. a.hv_linkk:link,
  26. a.hv_linkk:visited,
  27. a.toplink:hover,
  28. a.toplink:link,
  29. a.toplink:visited
  30. {font-size:1em;}
  31. .button,
  32. .code,
  33. .codeinline,
  34. .genmed,
  35. .hlmed,a.hlmed,a.hlmed:visited,
  36. .liteoption,
  37. .mainmenu,
  38. .mainoption,
  39. .name,
  40. .nav,
  41. .pm,
  42. .post,
  43. .post, input.post,
  44. .quote,
  45. .topic_done,
  46. .topic_low,
  47. .topictitle,
  48. a.thtext,
  49. body,
  50. input,textarea, select,
  51. TD,
  52. th,
  53. TH, TD.th
  54. {font-size:1.1em;}
  55. .cattitle,
  56. .error,
  57. .forumlink,
  58. .gen,
  59. .postbody,
  60. .subtitle,
  61. th.thHead,td.catHead
  62. {font-size:1.2em;}
  63. .maintitle,
  64. a.sitename,
  65. a.sitename:active,
  66. a.sitename:hover,
  67. a.sitename:visited,
  68. h1,h2
  69. {font-size:2em;}
  70. .maintitle,h1,h2
  71. {font-size:2.2em;}
  72.  
  73. /*Classic line-height*/
  74. .editedby {line-height: 100%}
  75. .mainmenu {line-height: 1.6em}
  76. .maintitle {line-height: 120%}
  77. .ot {line-height: 125%}
  78. .postbody {line-height: 1.8em}
  79. .quote {line-height: 125%}
  80. .spoiler_body {line-height: 125%}
  81. .spoiler_head {line-height: 125%}
  82. .subtitle {line-height: 120%}
  83. a.sitename {line-height: 120%}
  84. a.sitename:active {line-height: 120%}
  85. a.sitename:hover {line-height: 120%}
  86. a.sitename:visited {line-height: 120%}
  87. h1,h2 {line-height: 120%}
  88.  
  89. /*.mainmenu {line-height: 1.6em; } */
  90. /*.postbody {font-size : 1.2em; line-height: 1.8em; } */
  91. /* */
  92. /*Banner */
  93. table > tbody > tr > .bodyline > table:nth-of-type(1) > tbody > tr > td > div:nth-of-type(1)
  94.     {display: inline-blockmargin-left: automargin-right: auto;}
  95.    
  96. /*---------------------------------------------------------------------*/
  97. /***
  98. foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php
  99. ***/
  100. /*postituse kast */
  101. tr:nth-of-type(8) > .row2{max-width:50%;}
  102. /**näita foorumit**/
  103. table:nth-of-type(4) > tbody > tr > td:nth-of-type(3) {display:none;}
  104.  
  105. /*---------------------------------------------------------------------*/
  106. /***
  107. foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile
  108. ***/
  109. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(n+6) > .row2
  110. {max-width:50%;}
  111. /*ajavöönd+foorumid mida ei soovi*/
  112. tr:nth-of-type(37) > .row2 > .gensmall > .post,
  113. tr:nth-of-type(44) > .row2 > .gensmall > .post
  114. {max-width:100%;}
  115.  
  116. /*---------------------------------------------------------------------*/
  117. /***
  118. foorum.hinnavaatlus.ee/search.php
  119. ***/
  120.  
  121. /*näita foorumit*/
  122. td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td > .gensmall > .post
  123. {max-width:55%;}
  124.  
  125. /*vaadatud*/
  126. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(5),
  127. /*vaadatud veerg */
  128. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(6)
  129. {display:none;}
  130. /*autor */
  131. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4),
  132. /*autor veerg*/
  133. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(5)
  134. {display:none;}
  135.  
  136. /*---------------------------------------------------------------------*/       
  137. /***
  138. foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php
  139. ***/
  140. /**/
  141. /*viimane postitus */
  142. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thCornerR,
  143. /*viimane postitus veerg */
  144. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(6)
  145. {}/*display:none;*/
  146. /*vaadatud*/
  147. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4),
  148. /*vaadatud veerg */
  149. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(5)
  150. {display:none;}/**/
  151. /*autor */
  152. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(3),
  153. /*autor veerg*/
  154. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(4)
  155. {display:none;}/**/
  156. /*vastuseid */
  157. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(2),
  158. /*vastuseid veerg */
  159. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(3)
  160. {}/*display:none;*/
  161.  
  162. /**näita foorumit**/
  163. .gensmall > .post /*td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td >*/
  164. {max-width:55%;}
  165.  
  166. tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(1) > .forumline{width:auto;}
  167. table:nth-of-type(5) > tbody > tr:nth-of-type(2){display:none;}
  168.  
  169. /*---------------------------------------------------------------------*/
  170. /***
  171. foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php
  172. ***/
  173. /* */
  174. /**näita foorumit**/
  175. tr:nth-of-type(1) > td:nth-of-type(2) > table > tbody > tr > td
  176. {display:none;}
  177. /*postituse info */
  178. tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(2)
  179. {display:none;}
  180.  
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 13:50:40 vasta tsitaadiga

Ricki, Ja mida täpselt see kood teeb lehe kujundusega? Väike enne/pärast pilt ei teeks paha.
_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 15:26:51 vasta tsitaadiga

Nime peale mõeldes, mis seos on HinnaVaatlusega?
See on siin foorum, mitte Hinnavaatlus. Kaks eri asja.
HinnaVaatlus on www.hinnavaatlus.ee , foorum tuli hiljem ja kuulub HinnaVaatluse alla.

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 15:39:04 vasta tsitaadiga

ot:
Veits ülbed sõnad, aga ilusat vabariigi aastapäeva sinulegi.

Ricki kirjutas:
LKits kirjutas:
Responsive võiks olla - muu on kõik tip-top

Ma juba vahepeal mõtlesin, et teeks ise custom-css responsive, aga sinna see mõte jäigi. Iseenesest midagi ulme keerulist ei tohiks olla.


Seletama on kõik kõvad, aga pealehakkamist on nagu vähevõitu.
Teen siis ise otsa lahti.
Tehtud HinnaVaatlus'e teema baasil, teistega võib pisut erinevusi olla.
Ise kasutan FF-ga ReStyle ,aga eks neid ole teisigi.

css:
  1.  
  2. /*ReStyle HinnaVaatlus.css*/
  3. /***
  4. foorum.hinnavaatlus.ee/
  5. ***/
  6.  
  7. /*Basepixel 10*/
  8. #hvr .genmed,
  9. #hvr .genmed,
  10. #hvr .gensmall
  11. {font-size: 0.9em;}
  12. .copyright,
  13. .editedby,
  14. .gensmall,
  15. .hlsmall,a.hlsmall,a.hlsmall:visited,
  16. .hv_counter,
  17. .hv_fcounter,
  18. .hv_linkk,
  19. .ot,
  20. .postdetails,
  21. .spaceRow,
  22. .spoiler_body,
  23. .spoiler_head,
  24. a.hv_linkk:hover,
  25. a.hv_linkk:link,
  26. a.hv_linkk:visited,
  27. a.toplink:hover,
  28. a.toplink:link,
  29. a.toplink:visited
  30. {font-size:1em;}
  31. .button,
  32. .code,
  33. .codeinline,
  34. .genmed,
  35. .hlmed,a.hlmed,a.hlmed:visited,
  36. .liteoption,
  37. .mainmenu,
  38. .mainoption,
  39. .name,
  40. .nav,
  41. .pm,
  42. .post,
  43. .post, input.post,
  44. .quote,
  45. .topic_done,
  46. .topic_low,
  47. .topictitle,
  48. a.thtext,
  49. body,
  50. input,textarea, select,
  51. TD,
  52. th,
  53. TH, TD.th
  54. {font-size:1.1em;}
  55. .cattitle,
  56. .error,
  57. .forumlink,
  58. .gen,
  59. .postbody,
  60. .subtitle,
  61. th.thHead,td.catHead
  62. {font-size:1.2em;}
  63. .maintitle,
  64. a.sitename,
  65. a.sitename:active,
  66. a.sitename:hover,
  67. a.sitename:visited,
  68. h1,h2
  69. {font-size:2em;}
  70. .maintitle,h1,h2
  71. {font-size:2.2em;}
  72.  
  73. /*Classic line-height*/
  74. .editedby {line-height: 100%}
  75. .mainmenu {line-height: 1.6em}
  76. .maintitle {line-height: 120%}
  77. .ot {line-height: 125%}
  78. .postbody {line-height: 1.8em}
  79. .quote {line-height: 125%}
  80. .spoiler_body {line-height: 125%}
  81. .spoiler_head {line-height: 125%}
  82. .subtitle {line-height: 120%}
  83. a.sitename {line-height: 120%}
  84. a.sitename:active {line-height: 120%}
  85. a.sitename:hover {line-height: 120%}
  86. a.sitename:visited {line-height: 120%}
  87. h1,h2 {line-height: 120%}
  88.  
  89. /*.mainmenu {line-height: 1.6em; } */
  90. /*.postbody {font-size : 1.2em; line-height: 1.8em; } */
  91. /* */
  92. /*Banner */
  93. table > tbody > tr > .bodyline > table:nth-of-type(1) > tbody > tr > td > div:nth-of-type(1)
  94.     {display: inline-blockmargin-left: automargin-right: auto;}
  95.    
  96. /*---------------------------------------------------------------------*/
  97. /***
  98. foorum.hinnavaatlus.ee/posting.php
  99. ***/
  100. /*postituse kast */
  101. tr:nth-of-type(8) > .row2{max-width:50%;}
  102. /**näita foorumit**/
  103. table:nth-of-type(4) > tbody > tr > td:nth-of-type(3) {display:none;}
  104.  
  105. /*---------------------------------------------------------------------*/
  106. /***
  107. foorum.hinnavaatlus.ee/profile.php?mode=editprofile
  108. ***/
  109. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(n+6) > .row2
  110. {max-width:50%;}
  111. /*ajavöönd+foorumid mida ei soovi*/
  112. tr:nth-of-type(37) > .row2 > .gensmall > .post,
  113. tr:nth-of-type(44) > .row2 > .gensmall > .post
  114. {max-width:100%;}
  115.  
  116. /*---------------------------------------------------------------------*/
  117. /***
  118. foorum.hinnavaatlus.ee/search.php
  119. ***/
  120.  
  121. /*näita foorumit*/
  122. td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td > .gensmall > .post
  123. {max-width:55%;}
  124.  
  125. /*vaadatud*/
  126. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(5),
  127. /*vaadatud veerg */
  128. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(6)
  129. {display:none;}
  130. /*autor */
  131. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4),
  132. /*autor veerg*/
  133. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(5)
  134. {display:none;}
  135.  
  136. /*---------------------------------------------------------------------*/       
  137. /***
  138. foorum.hinnavaatlus.ee/viewforum.php
  139. ***/
  140. /**/
  141. /*viimane postitus */
  142. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thCornerR,
  143. /*viimane postitus veerg */
  144. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(6)
  145. {}/*display:none;*/
  146. /*vaadatud*/
  147. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(4),
  148. /*vaadatud veerg */
  149. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(5)
  150. {display:none;}/**/
  151. /*autor */
  152. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(3),
  153. /*autor veerg*/
  154. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row1:nth-of-type(4)
  155. {display:none;}/**/
  156. /*vastuseid */
  157. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr:nth-of-type(3) > .thTop:nth-of-type(2),
  158. /*vastuseid veerg */
  159. table > tbody > tr > .bodyline > .forumline > tbody > tr > .row2:nth-of-type(3)
  160. {}/*display:none;*/
  161.  
  162. /**näita foorumit**/
  163. .gensmall > .post /*td:nth-of-type(3) > table > tbody > tr > td >*/
  164. {max-width:55%;}
  165.  
  166. tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(1) > .forumline{width:auto;}
  167. table:nth-of-type(5) > tbody > tr:nth-of-type(2){display:none;}
  168.  
  169. /*---------------------------------------------------------------------*/
  170. /***
  171. foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php
  172. ***/
  173. /* */
  174. /**näita foorumit**/
  175. tr:nth-of-type(1) > td:nth-of-type(2) > table > tbody > tr > td
  176. {display:none;}
  177. /*postituse info */
  178. tr:nth-of-type(2) > td:nth-of-type(2)
  179. {display:none;}
  180.  


EDIT: Selleks, et seda CSS-i üldse normaalse inimese kombel lugeda, pidin beautifierist läbi laskma. Ma ei saa aru miks niimoodi koodi kirjutatakse...
https://www.cleancss.com/css-beautify/

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee


viimati muutis LKits 24.02.2019 15:57:39, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.02.2019 15:44:27 vasta tsitaadiga

LKits, sullegi ilusat aastapäeva thumbs_up.gif
Lihtsalt eksitakse nii palju selle vastu, et tekib juba kohati segadus, millest räägitakse. Räägitakse HV-st, kuigi mõeldakse foorumit.
Olgem täpsemad, muud midagi icon_smile.gif

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Vaidlused »  Parem HV »  HV foorumiga seotud mured/ettepanekud/lahendused XII mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 16, 17, 18 ... 58, 59, 60  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.