|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
Mobileman
Kreisi kasutaja
liitunud: 20.04.2005
|
21.11.2018 08:31:54
|
|
|
| kfl kirjutas: |
ma ei hakka xxx linke avama ...
mis sensorid, prosed, resud, kaadrisagedused, koodekid jne seal siis tegijad?
me siin ikka hinnavaatlemise voorumis ja õhu eest ei maksa ... |
Eks sa pead neid resusid ja prosesid ikka ise vaatama, mu jaoks sel teemal kaevamine väga huvitav ei tundu.
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
41 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2018 11:22:04
|
|
|
... ma ei tea, kas see siit läbi käinud, kuid Tehnika TV viskas kunagi autokaameratele pilgu peale ja seal olid ka paar Garminit:
Spoiler 
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lauri23
HV veteran

liitunud: 17.01.2005
|
|
| Kommentaarid: 29 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
21.11.2018 15:27:54
|
|
|
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
02.12.2018 02:03:25
|
|
|
| andreisavo kirjutas: |
| Kas Garmin 55 soovitate? |
Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
02.12.2018 03:05:41
|
|
|
| omg kirjutas: |
| andreisavo kirjutas: |
| Kas Garmin 55 soovitate? |
Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib. |
Kasutan seda nüüd nii 2 kuud ..
"menüü tahab harjumist", räägime minutitest v päevadest ?
Kui inimesele on antud õppimisvõime, tähti tundma ja lugeda, siis selles menüüs ei ole üle kahe minuti mitte midagi sobrada.
Kaamera töötab oma raha eest 100%
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
02.12.2018 17:57:41
|
|
|
Minutitest räägime ikka - sai hakkama
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
02.12.2018 21:22:15
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ... |
Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid...
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
03.12.2018 10:04:44
|
|
|
| Etz kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ... |
Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid...
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat. |
Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Etz
HV Guru

liitunud: 27.01.2005
|
03.12.2018 10:07:08
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ... |
Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid...
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat. |
Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka  |
Mõlemad on reboot loopis...
Pidevalt uut osta hakkab nagu natuke tasku pihta.
_________________ ...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen! |
|
| Kommentaarid: 236 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
196 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
03.12.2018 12:12:55
|
|
|
... mul mingeid tehnilisi veidrusi esinenud pole, pilt on täiesti aktsepteeritav, kuid olen täheldanud, et pildi teravust mõjutab päris palju, mis nurga all kaamera esiklaasi suhtes on ja see paistab eriti välja just nurkades. Eks paremat võib alati tahta, kuid kuna praegune töötab ja parema jaoks peaks päris palju rohkem raha välja käima, siis pole olnud erilist motivatsiooni teemaga tegeleda ...
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
mikk36
HV Guru

liitunud: 21.02.2004
|
03.12.2018 12:36:27
|
|
|
| Dogbert kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ... |
Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid...
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat. |
Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga. |
Sellise fookusprobleemiga tuleks garantiiga asja lahendada. Eriti hull on siis, kui fookusest on väljas vaid üks külg näiteks (lääts viltu), siis ei saagi midagi parandada/timmida, aitab vaid vahetus.
|
|
| Kommentaarid: 85 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
2 :: |
78 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
03.12.2018 12:44:51
|
|
|
Saab ikka, mul oli ka selline õnnetus, läätse kinnitusel oli teip vahel ja oligi üks pool lühinägelik.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
03.12.2018 18:10:53
|
|
|
| mikk36 kirjutas: |
| Dogbert kirjutas: |
| Etz kirjutas: |
| DigeBeni kirjutas: |
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ... |
Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid...
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat. |
Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga. |
Sellise fookusprobleemiga tuleks garantiiga asja lahendada. Eriti hull on siis, kui fookusest on väljas vaid üks külg näiteks (lääts viltu), siis ei saagi midagi parandada/timmida, aitab vaid vahetus. |
Kaamera on pea kaks aastat töötanud ja alist ostetud, mõttetu sealt garantiid otsima hakata nüüd enam.
Arvan ka, et seal on läätse vaja kohendada veidi, aga pole viitsinud seda laiali kangutama hakata. Tundub et ta käibki lahti sealt läätse katteklaasi ümbert "raami" eemaldamisega ja see näib olevat sinna kahepoolse teibiga paigaldatud. Mujalt nagu mingeid lahtihargnemise kohti näha pole, peab seal all peidus olema midagi.
Leidsin just mingi pildi ka
Spoiler 
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
08.12.2018 23:36:29
|
|
|
| omg kirjutas: |
| andreisavo kirjutas: |
| Kas Garmin 55 soovitate? |
Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib. |
Täna oli pikem sõit Pärnu-Tallinn-Pärnu ja meeldib see kiiruskaamerate funktsioon. hoiatab ja kui kiirus üle on, siis ekraan punane jääb kohe silma.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
10.12.2018 09:38:45
|
|
|
Tükid lendasid. Ikka töötab
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dogbert
HV Guru

liitunud: 03.05.2004

|
18.12.2018 23:04:18
|
|
|
Mu DDPai M6 plusi aku sai päikesepiste vist juba mullu suvel. Töötab ka ilma akuta edukalt, vaid starteri sisselülitamisel kaob toide korraks tagant ja teeb seetõttu uue käivituse, GPS-i signaali üleskorjamine võtab ka seega mõned sekundid aega pärast mootori käivitamist. Toite katkemine ilma korraliku shutdownita ei paista failisüsteemi katki tegevat.
______________________________
Ahhaa, sain oma kaamera fookusesse!
Lammutasin kesta laiali (abiks oli iSesamo telefonikorpuste lahtikangutamise abivahend).
Kaamera on emaplaadi küljest kergelt eemaldatav (Pärast kinnituskruvide ja -klambri eemaldamist nihutada kogu kaamerat ettepoole, siis tuleb pistik lahti. Tagasi läheb sama kergelt)
Kaameral on käsitsi reguleeritav (keermega) objektiiv, mis on tootja poolt mingi elastse epoksiidliimiga fikseeritud. Liimiriba tuleb üsna kergelt keermestatud metalli küljest ära ja siis on võimalik ise fookust sättida. Et keere liigub tänu mingile hermeetikvaigule üsna tihkelt, siis siledast alumiiniumrõngast keeramise hõlbustamiseks tõmbasin sellele kihi kummiteipi peale.
Esimese hooga sain 10" 1080p tahvli ekraani pealt live'is vaadates kaamerat käes hoides fookuse kähku paika, aga siis panin ta auto klaasi külge tagasi ja hakkasin uuesti sättima just 15m kauguselt haagise numbrimärgile fokuseerides. Ja siis nägin hulk aega vaeva sellega, sest klaasi küljes oleval kaameral polnud objektiivi kruttimine enam nii lihtne.
Ja lisaks ei ole üle wifi tulev kaamerapilt täisresolutsiooniga, 15m kaugusel on number vaid peotäis piksleid. Kontrollimiseks pidin mälukaardi kaamerast välja võtma ja tahvlisse pistma ja siis seal 1080p ekraanil zoomides üle kontrollima. Igatahes hulk aega sain nikerdada. Fookuses on pilt üsna lühikeses vahemikus, ainult natukene saab objektiivi edasi-tagasi nõksutada hullusti fookusest välja minemata, mingit pikemat kruvimist ei ole. See tähendab, et mõni nurgakraad siia-sinna võib muuta üsna palju. Ja nähtavasti oli tootja poolt fookus keeratud pigem 3-4m peale kui 15-le.
Ühtlasi sain selgeks, et midagi kaugemat kui 15m kaugusel olevat numbrimärki pole mõtet üritada teravaks ajada, sest lihtsalt piksleid jääb väheks või "sulatab" kompressioon mõned neist kokku. Võib-olla oleksin pidanud lülitama 2k resolt 1080 peale, oleks ehk väiksema kompressiooniga parem pilt olnud, ei tulnud siis pähe vaadata.
Aga noh, igatahes on uuena selgelt "lühinägelik" kaamera nüüd nagu uued prillid saanud: pilt on selge, 15m pealt loeb otse ees asuva või paigalseisva auto numbri välja. Esiklaasi küljes olev moblakinnitus ja klaasil olevad veepiisad on nüüd (erinevalt varasemast) fookusest väljas, teravaks muutub pilt alles kojameeste kinnitustest eespool.
Ühtlasi nägin ära ka aku suuruse ja parameetrid ja tellisin Alist paar uut. Vana aku on täiesti elutu.
250mAh 30x20x5 mm LiPo aku läheb vana asemele vabalt. Vana on ka 250mAh, kuid on tunduvalt tüsedam paksust pidi ja paar mm kitsam laiust pidi. Võimalik, et on kuumuses paisunud, aga võib-olla on algusest peale selline olnud.
_________________ Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus. |
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
simo5555
HV kasutaja

liitunud: 30.12.2007
|
20.12.2018 22:25:06
|
|
|
Tere!
Mul on mure rayberry d3 kaameraga: videoklippe ei saa normaalselt lukku panna. Kaamera salvestab 3 minutilisi loope ja kui lukustamise nuppu vajutada siis ta nagu ei pane tervet hetkel salvestavat 3 minutit lukku vaid lukustab sellest ainult 30 sekundilt. Klipi aeg on ka kummaline - lukus olev video hakkab umbes 5 sekundit enne nupu vajutamist ja jookseb järgmised 25 sekundit. Seejärel hakkab jälle tavaline 3 minutiline loop. On kellelgi kogemusi, et kas saab seda seadistada või muuta kuidagi, et ta kõik 3 minutit lukustaks?
|
|
| Kommentaarid: 58 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
56 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
24.12.2018 21:55:21
|
|
|
Kaamerat mida saab õhtul autost lihtsalt kaasa võtta?
Kunagi oli mini amba misiganes. Praegu vaatasin mi70 vms on päris hea väike jne. Aga iga õhtu ära võtmise jaoks tuleb mingi kruvi lahti keerata...
kas on miskit paremat liimitava alusega ja lihtsalt eemaldatav, nagu amba 801?
Kvaliteeti tahaks niipalju, et valgusfoori värve suudaks eristada
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.12.2018 00:09:56
|
|
|
võid ju mingi magnetkinnituse osta lisaks juurde... Neid igasuguseid saada suht
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
omg
HV kasutaja
liitunud: 14.04.2006
|
25.12.2018 01:46:31
|
|
|
| Garmin 55 käib kenasti aknaküljest tasku kui vaja - hea magnetkinnitus.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DigeBeni
HV Guru

liitunud: 06.11.2001
|
25.12.2018 01:57:48
|
|
|
... tänapäeval on juba igal teisel mingi selline vidin klaasi küljes, keegi neid väga ära ei kruvi
_________________
 |
|
| Kommentaarid: 198 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
5 :: |
163 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
25.12.2018 02:02:03
|
|
|
| omg kirjutas: |
| Garmin 55 käib kenasti aknaküljest tasku kui vaja - hea magnetkinnitus. |
Ei käi, juhe segab. Ja asend võib taskus sassi minna Aga Datakam käib hästi.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
25.12.2018 02:35:48
|
|
|
| DigeBeni kirjutas: |
... tänapäeval on juba igal teisel mingi selline vidin klaasi küljes, keegi neid väga ära ei kruvi  |
Siin kandis tõesti mitte, meil maja ees ka kõigil vedelevad autos, enamustel ülihästi näha.
Tallinnas vast narkarite pärast vms, ei tea.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
31.12.2018 20:17:21
|
|
|
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
31.12.2018 20:18:51
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet  |
2 in 1 ei vilmi ju auto taha vaid toodab yuutuubi porri ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
lightbluefox
HV Guru
liitunud: 30.12.2004
|
|
| Kommentaarid: 45 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
44 |
|
| tagasi üles |
|
 |
iir
HV Guru

liitunud: 20.06.2006
|
31.12.2018 21:03:40
|
|
|
Leidsin lihtsalt eemaldatava kaamera, ei tea kas julgeb osta?
€ 15,81 19%OFF | Dash Cam Mini WIFI Car DVR Camera Digital Registrar Video Recorder DashCam Auto Camcorder Wireless DVR APP Monitor
https://s.click.aliexpress.com/e/bNnHUPZO
_________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway |
|
| Kommentaarid: 90 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
82 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
31.12.2018 21:11:34
|
|
|
320x240 resoga pilti soovid siis anna minna
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
31.12.2018 21:15:07
|
|
|
Kindel et see 2 in 1 kaamera on ?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
01.01.2019 00:22:57
|
|
|
| lightbluefox kirjutas: |
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet  |
Ma panin eelmisele autole ~5,5 a tagasi 2 kaameraga süsteemi peale - salvestas ühele kaardile ja kui nüüd uue ostsin, siis panin ka sellele 2 kaameraga süsteemi. Kas see nüüd mood on, pole aimugi - lihtsalt üks tuttav rääkis, kuidas talle mingi hetk kusagil foori taga autole tagant sisse sõideti ja teises masinas olnud 2 "troppi" väitsid, et tema hoopis tagurdas, mitte nemad ei sõitnud sisse ja asi lõppes lõvipoegade poolt "võrdse süüga". Sellest ka soov, et kui juba kaamera, siis pigem juba 2.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
hobihall
Kreisi kasutaja
liitunud: 25.10.2004
|
01.01.2019 15:01:40
|
|
|
| smurfer kirjutas: |
| lightbluefox kirjutas: |
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet  |
Ma panin eelmisele autole ~5,5 a tagasi 2 kaameraga süsteemi peale - salvestas ühele kaardile ja kui nüüd uue ostsin, siis panin ka sellele 2 kaameraga süsteemi. Kas see nüüd mood on, pole aimugi - lihtsalt üks tuttav rääkis, kuidas talle mingi hetk kusagil foori taga autole tagant sisse sõideti ja teises masinas olnud 2 "troppi" väitsid, et tema hoopis tagurdas, mitte nemad ei sõitnud sisse ja asi lõppes lõvipoegade poolt "võrdse süüga". Sellest ka soov, et kui juba kaamera, siis pigem juba 2. |
Sellise tagurdamise väite ümberlükkamiseks piisab ainult ettepoole filmivast kaamerast. Tahapoole filmivast võib abi olla juhul kui tagant sissesõitja sündmuskohalt sääred peaks tegema ja tõestusmaterjal piisava kvaliteediga on jäädvustatud, mida on siiski raske tagada, eriti hämarates oludes
|
|
| Kommentaarid: 11 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
11 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
01.01.2019 17:33:35
|
|
|
Tõsi, ainult esimese kaameraga juhul saad kaamerast kinnitust, et sina seda ei teinud ja 2 kaameraga seti'ga on tõestus kes seda reaalselt ikkagi tegi.
Ja mõlema tagumise kaamera kvaliteet olnud piisav taga sõitva auto identifitseerimiseks (valge kuni hämar aeg, pimedas maantee kiirusel ja pikivahedega paraku ei loe numbrimärki välja jah).
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
elukaz
HV Guru

liitunud: 06.09.2004
|
01.01.2019 17:42:31
|
|
|
Ise saad jah näha kas mälu ei peta aga tõendina on seda raske kinnitada et see pole eile filmitud või ees sõitnud autos.
_________________ Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale. |
|
| Kommentaarid: 196 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
3 :: |
0 :: |
158 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
01.01.2019 22:45:10
|
|
|
| elukaz, päriselt? Aga siis ära sina oma autole kaamerat pane ja mõtle, mida iganes sa mõtled. Mina panin.
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.01.2019 21:12:44
|
|
|
Kaamera:
70mai
Xiaomi
Ei ava faile
Seda faili ei saa esitada. Selle põhjuseks võib olla asjaolu, et seda failitüüpi ei toetata, failinimelaiend on vale või fail on rikutud.
0xc00d36c4
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.01.2019 21:47:26
|
|
|
finalize tegemata ilmselt
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
26.01.2019 21:50:55
|
|
|
| Rallisin mägedes. Kaamera ei kannata põrutusi?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
26.01.2019 22:35:49
|
|
|
Oleneb. Kui aku omadega sooda ja korraks power tagant lamp ära kaob siis jäävad failid poolikuks ja olenevalt laiendist neid maha mängida ei mõisteta
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
kfl
HV Guru
liitunud: 13.05.2002
|
26.01.2019 22:36:13
|
|
|
| Oisu. kirjutas: |
... 70mai ... Xiaomi ... ... faili ei saa esitada ... |
suht kallis kaamera võiks probleemitum olla ...
ei usu , et rappumine midagi halba teeb , puuduvad ju liikuvad osad
mälukaart korras? aegajalt tuleks format teha, isegi kui kaamera seda meelde ei tuleta
mälukaart korralik, testitud?
neid klippe vaja kindlasti kätte saada? mida arvuti arvab neist? kas oled taastamist uurinud?
ootaks vihjeid , kes asja uurinud:
kas eelistada pimedas paremat sensorit või valges suuremat kaadrisagedust
mõlemat omadust korraga sobiva hinnaga ei leia ...
_________________ Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100 |
|
| Kommentaarid: 111 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
107 |
|
| tagasi üles |
|
 |
raxz
HV Guru
liitunud: 27.07.2003
|
26.01.2019 23:13:27
|
|
|
Ilmselt on vaja faili päised (headers) uuesti kirjutada.
Mul on isegi paarituhande eurose salvestaja fail katki läinud kui keset salvestust või faili sulgemist elekter kaob. Seal on faili suuruseks sadu gigabaite. Aga olen alati ära parandanud. Videorepair Windowsile. Ostsin vist mingi 5 korra litsentsi.
|
|
| Kommentaarid: 46 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
45 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
27.01.2019 01:28:31
|
|
|
Käisin poes. Nüüd filmis.
Spoiler 
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
smurfer
HV Guru

liitunud: 15.08.2006
|
|
| Kommentaarid: 351 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
299 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Betamax
HV Guru

liitunud: 29.05.2003
|
|
| Kommentaarid: 751 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
564 |
|
| tagasi üles |
|
 |
OPollo
Kreisi kasutaja
liitunud: 23.12.2016
|
08.03.2019 21:38:19
|
|
|
| Betamax kirjutas: |
| Pole endiselt jõudnud autokaamera ostuni. Kui viitsite, pange ikka oma ostetud autokaameratest mingi videklipp või kuvapauk siia üles. Öine ja päevane oleks hea. Siis on võrdlusmoment olemas. Kodulehtede pildid ei anna kunagi tegelikku kvaliteeti edasi. |
Youtube on neid vidiosi täis, mis mudel sind huvitab, võin aidata googeldada
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.03.2019 12:53:18
|
|
|
Vastus küsimusele
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Oisu.
HV kasutaja
liitunud: 02.03.2012
|
17.03.2019 12:59:52
|
|
|
Väidetakse, et:
Sony CMOS sensor with 16 MP
Koma puudu?
|
|
| Kommentaarid: 3 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
3 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.03.2019 13:02:47
|
|
|
kus see koma seal olema peaks?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|