Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Mobileman
Kreisi kasutaja

liitunud: 20.04.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 08:31:54 vasta tsitaadiga

kfl kirjutas:
Mobileman kirjutas:
... GPS-ga head kaamerad maksavad xxx eur. Häid kaameraid näed näiteks siit: https://www.garmineesti.ee/auto-videokaamerad
ma ei hakka xxx linke avama ...
mis sensorid, prosed, resud, kaadrisagedused, koodekid jne seal siis tegijad?
me siin ikka hinnavaatlemise voorumis ja õhu eest ei maksa ...


Eks sa pead neid resusid ja prosesid ikka ise vaatama, mu jaoks sel teemal kaevamine väga huvitav ei tundu. icon_smile.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 41
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 11:22:04 vasta tsitaadiga

... ma ei tea, kas see siit läbi käinud, kuid Tehnika TV viskas kunagi autokaameratele pilgu peale ja seal olid ka paar Garminit:
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lauri23
HV veteran
lauri23

liitunud: 17.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 15:19:23 vasta tsitaadiga

Vana hea SJ4000 wifi, maksis aastal 2014 umbes 80 euri mäletamist mööda. Töötab siia maani aastaringselt probleemivabalt viiendat aastat. Vahest saab ka kiivri või tsikkli küljes vatti.
_________________
Tasuta 50$pokkeri kontole. Registreeri, õpi strateegiat ja vasta küsimustele. Saad valitud pokkerituppa 50$+veel boonust, kui mängida oskad. Isiklikult saanud 285$ sealt.
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.11.2018 15:27:54 vasta tsitaadiga

... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 02.12.2018 02:03:25 vasta tsitaadiga

andreisavo kirjutas:
Kas Garmin 55 soovitate?

Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 03:05:41 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
andreisavo kirjutas:
Kas Garmin 55 soovitate?

Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib.

Kasutan seda nüüd nii 2 kuud ..

"menüü tahab harjumist", räägime minutitest v päevadest ?

Kui inimesele on antud õppimisvõime, tähti tundma ja lugeda, siis selles menüüs ei ole üle kahe minuti mitte midagi sobrada.

Kaamera töötab oma raha eest 100%
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 02.12.2018 17:57:41 vasta tsitaadiga

Minutitest räägime ikka - sai hakkama icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.12.2018 21:22:15 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...


Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid... icon_neutral.gif
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 10:04:44 vasta tsitaadiga

Etz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...


Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid... icon_neutral.gif
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.

Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka icon_smile.gif
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 10:07:08 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Etz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...


Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid... icon_neutral.gif
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.

Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka icon_smile.gif


Mõlemad on reboot loopis...
Pidevalt uut osta hakkab nagu natuke tasku pihta.

_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 12:12:55 vasta tsitaadiga

... mul mingeid tehnilisi veidrusi esinenud pole, pilt on täiesti aktsepteeritav, kuid olen täheldanud, et pildi teravust mõjutab päris palju, mis nurga all kaamera esiklaasi suhtes on ja see paistab eriti välja just nurkades. Eks paremat võib alati tahta, kuid kuna praegune töötab ja parema jaoks peaks päris palju rohkem raha välja käima, siis pole olnud erilist motivatsiooni teemaga tegeleda ...
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 12:31:57 vasta tsitaadiga

Elektroonika pidi ajas odavamaks minema icon_rolleyes.gif Pea viis aastat tagasi sai täiskomplekt osetud umbes sama raha eest: kaamera, GPS moodul ja "lukuauk.

https://www.ebay.de/itm/New-FineVu-CR-500HD-with-SONY-Exmor-CMOS-Korea-Car-Black-Box-16G-Full-HD-Dvr/222734638771?hash=item33dc04deb3:g:jRkAAOSwAHtaG9a4:rk:2:pf:0
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk36
HV Guru
mikk36

liitunud: 21.02.2004




sõnum 03.12.2018 12:36:27 vasta tsitaadiga

Dogbert kirjutas:
Etz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...


Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid... icon_neutral.gif
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.

Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka icon_smile.gif
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga.
Sellise fookusprobleemiga tuleks garantiiga asja lahendada. Eriti hull on siis, kui fookusest on väljas vaid üks külg näiteks (lääts viltu), siis ei saagi midagi parandada/timmida, aitab vaid vahetus.
Kommentaarid: 85 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 12:44:51 vasta tsitaadiga

Saab ikka, mul oli ka selline õnnetus, läätse kinnitusel oli teip vahel ja oligi üks pool lühinägelik.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 18:10:53 vasta tsitaadiga

mikk36 kirjutas:
Dogbert kirjutas:
Etz kirjutas:
DigeBeni kirjutas:
... ma kõigest paar aastat DDPai M6+ kasutanud, kuid ega midagi varasemale lisada polegi, töötab endiselt nagu ostes. Mitte, et ma kurdaks, kuid selle aja jooksul on kaamerast rohkem kasu olnud teistele, kui mulle icon_biggrin.gif kahel korral politseile oma videomaterjali jaganud ...


Mul on neid 1,5 aasta jooksul kaks tükki läinud, mõlemal täpsed samad sümptomid... icon_neutral.gif
Hetkel otsingi uut, nüüd aga võtaks juba midagi asisemat.

Ehk täpsustad, millised sümptomid? Ja kui midagi asjalikku asemele leiad, siis palun ütle siin meile ka icon_smile.gif
Peamine, mis mulle praeguse M6+ juures ei meeldi, on udune pilt. Kaamera oleks nagu teravustatud esiklaasile, mitte sellest väljaspool ja kaugemal olevale. Kusjuures pildi parempoolne serv on on teravam kaugemale kui kesk- ja vasakpoolne osa.
Ma pole kaamerat laiali lammutanud, võib-olla annaks ise ka korda sättida...
Alguses oli pilt justkui teravam, võis üsna rahule jääda, aga üsna varsti oli vahel fookus kaugemal ja vahel esiklaasil ja nüüd on kogu aeg esiklaasil. "Lühinägelik" ühesõnaga.
Sellise fookusprobleemiga tuleks garantiiga asja lahendada. Eriti hull on siis, kui fookusest on väljas vaid üks külg näiteks (lääts viltu), siis ei saagi midagi parandada/timmida, aitab vaid vahetus.

Kaamera on pea kaks aastat töötanud ja alist ostetud, mõttetu sealt garantiid otsima hakata nüüd enam.
Arvan ka, et seal on läätse vaja kohendada veidi, aga pole viitsinud seda laiali kangutama hakata. Tundub et ta käibki lahti sealt läätse katteklaasi ümbert "raami" eemaldamisega ja see näib olevat sinna kahepoolse teibiga paigaldatud. Mujalt nagu mingeid lahtihargnemise kohti näha pole, peab seal all peidus olema midagi.

Leidsin just mingi pildi ka

Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 08.12.2018 23:36:29 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
andreisavo kirjutas:
Kas Garmin 55 soovitate?

Esimesed kogemused on imelikud - menüü tahab harjumist, pilt on igaljuhul paremkui suva hiinakal (pimedas just)ja reahoiatus ja avariihoiatus kah nagu toimib.


Täna oli pikem sõit Pärnu-Tallinn-Pärnu ja meeldib see kiiruskaamerate funktsioon. hoiatab ja kui kiirus üle on, siis ekraan punane jääb kohe silma. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 09:38:45 vasta tsitaadiga

Tükid lendasid. Ikka töötab icon_eek.gif
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dogbert
HV Guru
Dogbert

liitunud: 03.05.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 23:04:18 vasta tsitaadiga

Mu DDPai M6 plusi aku sai päikesepiste vist juba mullu suvel. Töötab ka ilma akuta edukalt, vaid starteri sisselülitamisel kaob toide korraks tagant ja teeb seetõttu uue käivituse, GPS-i signaali üleskorjamine võtab ka seega mõned sekundid aega pärast mootori käivitamist. Toite katkemine ilma korraliku shutdownita ei paista failisüsteemi katki tegevat.

______________________________

Ahhaa, sain oma kaamera fookusesse!

Lammutasin kesta laiali (abiks oli iSesamo telefonikorpuste lahtikangutamise abivahend).
Kaamera on emaplaadi küljest kergelt eemaldatav (Pärast kinnituskruvide ja -klambri eemaldamist nihutada kogu kaamerat ettepoole, siis tuleb pistik lahti. Tagasi läheb sama kergelt)
Kaameral on käsitsi reguleeritav (keermega) objektiiv, mis on tootja poolt mingi elastse epoksiidliimiga fikseeritud. Liimiriba tuleb üsna kergelt keermestatud metalli küljest ära ja siis on võimalik ise fookust sättida. Et keere liigub tänu mingile hermeetikvaigule üsna tihkelt, siis siledast alumiiniumrõngast keeramise hõlbustamiseks tõmbasin sellele kihi kummiteipi peale.

Esimese hooga sain 10" 1080p tahvli ekraani pealt live'is vaadates kaamerat käes hoides fookuse kähku paika, aga siis panin ta auto klaasi külge tagasi ja hakkasin uuesti sättima just 15m kauguselt haagise numbrimärgile fokuseerides. Ja siis nägin hulk aega vaeva sellega, sest klaasi küljes oleval kaameral polnud objektiivi kruttimine enam nii lihtne.
Ja lisaks ei ole üle wifi tulev kaamerapilt täisresolutsiooniga, 15m kaugusel on number vaid peotäis piksleid. Kontrollimiseks pidin mälukaardi kaamerast välja võtma ja tahvlisse pistma ja siis seal 1080p ekraanil zoomides üle kontrollima. Igatahes hulk aega sain nikerdada. Fookuses on pilt üsna lühikeses vahemikus, ainult natukene saab objektiivi edasi-tagasi nõksutada hullusti fookusest välja minemata, mingit pikemat kruvimist ei ole. See tähendab, et mõni nurgakraad siia-sinna võib muuta üsna palju. Ja nähtavasti oli tootja poolt fookus keeratud pigem 3-4m peale kui 15-le.

Ühtlasi sain selgeks, et midagi kaugemat kui 15m kaugusel olevat numbrimärki pole mõtet üritada teravaks ajada, sest lihtsalt piksleid jääb väheks või "sulatab" kompressioon mõned neist kokku. Võib-olla oleksin pidanud lülitama 2k resolt 1080 peale, oleks ehk väiksema kompressiooniga parem pilt olnud, ei tulnud siis pähe vaadata.

Aga noh, igatahes on uuena selgelt "lühinägelik" kaamera nüüd nagu uued prillid saanud: pilt on selge, 15m pealt loeb otse ees asuva või paigalseisva auto numbri välja. Esiklaasi küljes olev moblakinnitus ja klaasil olevad veepiisad on nüüd (erinevalt varasemast) fookusest väljas, teravaks muutub pilt alles kojameeste kinnitustest eespool.

Ühtlasi nägin ära ka aku suuruse ja parameetrid ja tellisin Alist paar uut. Vana aku on täiesti elutu.

250mAh 30x20x5 mm LiPo aku läheb vana asemele vabalt. Vana on ka 250mAh, kuid on tunduvalt tüsedam paksust pidi ja paar mm kitsam laiust pidi. Võimalik, et on kuumuses paisunud, aga võib-olla on algusest peale selline olnud.

_________________
Tee inimesele lõke ja tal on soe üheks päevaks, pista ta põlema ja tal on soe elu lõpuni. (Terry Pratchett)
e.k spikker: muhk on kumer, lohk on nõgus.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simo5555
HV kasutaja
simo5555

liitunud: 30.12.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2018 22:25:06 vasta tsitaadiga

Tere!

Mul on mure rayberry d3 kaameraga: videoklippe ei saa normaalselt lukku panna. Kaamera salvestab 3 minutilisi loope ja kui lukustamise nuppu vajutada siis ta nagu ei pane tervet hetkel salvestavat 3 minutit lukku vaid lukustab sellest ainult 30 sekundilt. Klipi aeg on ka kummaline - lukus olev video hakkab umbes 5 sekundit enne nupu vajutamist ja jookseb järgmised 25 sekundit. Seejärel hakkab jälle tavaline 3 minutiline loop. On kellelgi kogemusi, et kas saab seda seadistada või muuta kuidagi, et ta kõik 3 minutit lukustaks?
Kommentaarid: 58 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 21:55:21 vasta tsitaadiga

Kaamerat mida saab õhtul autost lihtsalt kaasa võtta?
Kunagi oli mini amba misiganes. Praegu vaatasin mi70 vms on päris hea väike jne. Aga iga õhtu ära võtmise jaoks tuleb mingi kruvi lahti keerata...
kas on miskit paremat liimitava alusega ja lihtsalt eemaldatav, nagu amba 801?
Kvaliteeti tahaks niipalju, et valgusfoori värve suudaks eristada icon_biggrin.gif

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 00:09:56 vasta tsitaadiga

võid ju mingi magnetkinnituse osta lisaks juurde... icon_rolleyes.gif Neid igasuguseid saada suht
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
omg
HV kasutaja

liitunud: 14.04.2006




sõnum 25.12.2018 01:46:31 vasta tsitaadiga

Garmin 55 käib kenasti aknaküljest tasku kui vaja - hea magnetkinnitus.
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DigeBeni
HV Guru
DigeBeni

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 01:57:48 vasta tsitaadiga

... tänapäeval on juba igal teisel mingi selline vidin klaasi küljes, keegi neid väga ära ei kruvi icon_rolleyes.gif
_________________
Kommentaarid: 198 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 5 :: 163
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 02:02:03 vasta tsitaadiga

omg kirjutas:
Garmin 55 käib kenasti aknaküljest tasku kui vaja - hea magnetkinnitus.


Ei käi, juhe segab. Ja asend võib taskus sassi minna Aga Datakam käib hästi.

_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 02:35:48 vasta tsitaadiga

DigeBeni kirjutas:
... tänapäeval on juba igal teisel mingi selline vidin klaasi küljes, keegi neid väga ära ei kruvi icon_rolleyes.gif
Siin kandis tõesti mitte, meil maja ees ka kõigil vedelevad autos, enamustel ülihästi näha.
Tallinnas vast narkarite pärast vms, ei tea.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 20:17:21 vasta tsitaadiga

Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet beer_yum.gif
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 20:18:51 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet beer_yum.gif

2 in 1 ei vilmi ju auto taha vaid toodab yuutuubi porri ? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lightbluefox
HV Guru

liitunud: 30.12.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 20:24:31 vasta tsitaadiga

Ühel AHV il kah taoline https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=5SpgsuqOICg
Kommentaarid: 45 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:03:40 vasta tsitaadiga

Leidsin lihtsalt eemaldatava kaamera, ei tea kas julgeb osta?
icon_biggrin.gif
€ 15,81 19%OFF | Dash Cam Mini WIFI Car DVR Camera Digital Registrar Video Recorder DashCam Auto Camcorder Wireless DVR APP Monitor
https://s.click.aliexpress.com/e/bNnHUPZO

_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:11:34 vasta tsitaadiga

320x240 resoga pilti soovid siis anna minna thumbs_up.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:15:07 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Ühel AHV il kah taoline https://www.youtube.com/watch?time_continue=8&v=5SpgsuqOICg

Kindel et see 2 in 1 kaamera on ?
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 00:22:57 vasta tsitaadiga

lightbluefox kirjutas:
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet beer_yum.gif

Ma panin eelmisele autole ~5,5 a tagasi 2 kaameraga süsteemi peale - salvestas ühele kaardile ja kui nüüd uue ostsin, siis panin ka sellele 2 kaameraga süsteemi. Kas see nüüd mood on, pole aimugi - lihtsalt üks tuttav rääkis, kuidas talle mingi hetk kusagil foori taga autole tagant sisse sõideti ja teises masinas olnud 2 "troppi" väitsid, et tema hoopis tagurdas, mitte nemad ei sõitnud sisse ja asi lõppes lõvipoegade poolt "võrdse süüga". Sellest ka soov, et kui juba kaamera, siis pigem juba 2.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hobihall
Kreisi kasutaja

liitunud: 25.10.2004




sõnum 01.01.2019 15:01:40 vasta tsitaadiga

smurfer kirjutas:
lightbluefox kirjutas:
Kas pole juba mood panna neid mis ka tahapoole filmivad, tunduks mõistlikum kui vaid ettenäitav panna... juhul kui pole suurt hinnavahet beer_yum.gif

Ma panin eelmisele autole ~5,5 a tagasi 2 kaameraga süsteemi peale - salvestas ühele kaardile ja kui nüüd uue ostsin, siis panin ka sellele 2 kaameraga süsteemi. Kas see nüüd mood on, pole aimugi - lihtsalt üks tuttav rääkis, kuidas talle mingi hetk kusagil foori taga autole tagant sisse sõideti ja teises masinas olnud 2 "troppi" väitsid, et tema hoopis tagurdas, mitte nemad ei sõitnud sisse ja asi lõppes lõvipoegade poolt "võrdse süüga". Sellest ka soov, et kui juba kaamera, siis pigem juba 2.

Sellise tagurdamise väite ümberlükkamiseks piisab ainult ettepoole filmivast kaamerast. Tahapoole filmivast võib abi olla juhul kui tagant sissesõitja sündmuskohalt sääred peaks tegema ja tõestusmaterjal piisava kvaliteediga on jäädvustatud, mida on siiski raske tagada, eriti hämarates oludes
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:33:35 vasta tsitaadiga

Tõsi, ainult esimese kaameraga juhul saad kaamerast kinnitust, et sina seda ei teinud ja 2 kaameraga seti'ga on tõestus kes seda reaalselt ikkagi tegi.
Ja mõlema tagumise kaamera kvaliteet olnud piisav taga sõitva auto identifitseerimiseks (valge kuni hämar aeg, pimedas maantee kiirusel ja pikivahedega paraku ei loe numbrimärki välja jah).
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
elukaz
HV Guru
elukaz

liitunud: 06.09.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:42:31 vasta tsitaadiga

Ise saad jah näha kas mälu ei peta aga tõendina on seda raske kinnitada et see pole eile filmitud või ees sõitnud autos.
_________________
Ma ei saa sellest aru, järelikult on see vale.
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 22:45:10 vasta tsitaadiga

elukaz, päriselt? Aga siis ära sina oma autole kaamerat pane ja mõtle, mida iganes sa mõtled. Mina panin.
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 21:12:44 vasta tsitaadiga

Kaamera:

70mai
Xiaomi

Ei ava faile icon_evil.gif

Seda faili ei saa esitada. Selle põhjuseks võib olla asjaolu, et seda failitüüpi ei toetata, failinimelaiend on vale või fail on rikutud.
0xc00d36c4
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 21:47:26 vasta tsitaadiga

finalize tegemata ilmselt
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 21:50:55 vasta tsitaadiga

Rallisin mägedes. Kaamera ei kannata põrutusi?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 22:35:49 vasta tsitaadiga

Oleneb. Kui aku omadega sooda ja korraks power tagant lamp ära kaob siis jäävad failid poolikuks ja olenevalt laiendist neid maha mängida ei mõisteta
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kfl
HV Guru

liitunud: 13.05.2002




sõnum 26.01.2019 22:36:13 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
... 70mai ... Xiaomi ... icon_evil.gif ... faili ei saa esitada ...
suht kallis kaamera võiks probleemitum olla ...
ei usu , et rappumine midagi halba teeb , puuduvad ju liikuvad osad
mälukaart korras? aegajalt tuleks format teha, isegi kui kaamera seda meelde ei tuleta
mälukaart korralik, testitud?
neid klippe vaja kindlasti kätte saada? mida arvuti arvab neist? kas oled taastamist uurinud?

ootaks vihjeid , kes asja uurinud:
kas eelistada pimedas paremat sensorit või valges suuremat kaadrisagedust
mõlemat omadust korraga sobiva hinnaga ei leia ...

_________________
Müügis: YARIS! ja FOCUS Tel: 1214*5100741*100
Kommentaarid: 111 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 107
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.01.2019 23:13:27 vasta tsitaadiga

Ilmselt on vaja faili päised (headers) uuesti kirjutada.
Mul on isegi paarituhande eurose salvestaja fail katki läinud kui keset salvestust või faili sulgemist elekter kaob. Seal on faili suuruseks sadu gigabaite. Aga olen alati ära parandanud. Videorepair Windowsile. Ostsin vist mingi 5 korra litsentsi.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.01.2019 01:28:31 vasta tsitaadiga

Käisin poes. Nüüd filmis.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
smurfer
HV Guru
smurfer

liitunud: 15.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 00:47:17 vasta tsitaadiga

Minul on selline: https://www.aukey.com/products/dual-dash-cameras-dr02d
Lisaks ostsin selle: https://www.aukey.com/products/dash-cam-gps-antenna-gm-32
Kommentaarid: 351 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 299
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Betamax
HV Guru
Betamax

liitunud: 29.05.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 16:11:16 vasta tsitaadiga

Pole endiselt jõudnud autokaamera ostuni. Kui viitsite, pange ikka oma ostetud autokaameratest mingi videklipp või kuvapauk siia üles. Öine ja päevane oleks hea. Siis on võrdlusmoment olemas. Kodulehtede pildid ei anna kunagi tegelikku kvaliteeti edasi.
_________________
M: Intel i5 4590 protsessorid
M: HP Elitedesk 800 G3 SFF
M: HP Elitedesk 800 G2 Mini 35W
Kommentaarid: 750 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 563
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.03.2019 21:38:19 vasta tsitaadiga

Betamax kirjutas:
Pole endiselt jõudnud autokaamera ostuni. Kui viitsite, pange ikka oma ostetud autokaameratest mingi videklipp või kuvapauk siia üles. Öine ja päevane oleks hea. Siis on võrdlusmoment olemas. Kodulehtede pildid ei anna kunagi tegelikku kvaliteeti edasi.

Youtube on neid vidiosi täis, mis mudel sind huvitab, võin aidata googeldada icon_smile.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:51:22 vasta tsitaadiga

Kas see kaamera sobib esiklaasile liiklust filmima?
https://www.ebay.com/itm/Somikon-4K-Action-Cam-Uhd-Dashcam-16MP-Sony-Sensor-IP68-Night-Vision-Camera/253838046359?hash=item3b19ed3497:g:9xYAAOSwaGFZb23a&frcectupt=true
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:53:18 vasta tsitaadiga

Oisu. kirjutas:
Kas see kaamera sobib esiklaasile liiklust filmima?
https://www.ebay.com/itm/Somikon-4K-Action-Cam-Uhd-Dashcam-16MP-Sony-Sensor-IP68-Night-Vision-Camera/253838046359?hash=item3b19ed3497:g:9xYAAOSwaGFZb23a&frcectupt=true

Vastus küsimusele
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oisu.
HV kasutaja

liitunud: 02.03.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 12:59:52 vasta tsitaadiga

Väidetakse, et:
Sony CMOS sensor with 16 MP
Koma puudu?
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.03.2019 13:02:47 vasta tsitaadiga

kus see koma seal olema peaks? icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Autokaamerate arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 15, 16, 17 ... 27, 28, 29  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.