|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
15.12.2018 10:20:40
|
|
|
| miq1988 kirjutas: |
| Lase soon sisse. |
Ega see "soone sisse laskmine" pole niisama lihtne, keegi ju ei tea, mis kaablid seal seina sees juba ees on. Kui on. Võib ka mitte olla. Enne tuleks ikka mingi metalliotsijaga sein üle kontrollida, tuleb ehk odavam.
Aga näiteks laepaneeli õõnsust mööda ei saa kaablit vedada? Või mis seal laes on, mitte ei saa aru.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
miq1988
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.01.2006
|
15.12.2018 10:43:09
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| miq1988 kirjutas: |
| Lase soon sisse. |
Ega see "soone sisse laskmine" pole niisama lihtne, keegi ju ei tea, mis kaablid seal seina sees juba ees on. Kui on. Võib ka mitte olla. Enne tuleks ikka mingi metalliotsijaga sein üle kontrollida, tuleb ehk odavam.
Aga näiteks laepaneeli õõnsust mööda ei saa kaablit vedada? Või mis seal laes on, mitte ei saa aru.
|
No kaabliprojekt peaks kuskilt kâttesaadav vast olema. Või siis su nimetatud kaablidetektor. Midagi rasket seal pole.
_________________ I don't need anger management. I need people to stop pissing me off ! |
|
| Kommentaarid: 10 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
10 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
15.12.2018 18:43:57
|
|
|
On keegi proovinud tööle saada lahenduse, kus Inteno WAN port oleks sillatud LAN portidega? Ehk siis kas saab tekitada viie-pordise switchi?
Telia ametlik vastus on loomulikult 'not supported', samas tavalises Openwrt's on selline asi lihtsalt tehtav.
Proovisin veebist lisada LAN Connections alla uue physical interface'i 'WAN' aga ei hakka toimima.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
15.12.2018 19:45:09
|
|
|
pinTero, tihtilugu on mõistlikum kasutada õigeid seadmeid õigete asjade jaoks.
kuna teenusruuteri soft on mõeldud operaatori teenuste pakkumiseks, siis seal ise midagi kokku keerata eriti võimalik ei ole.
st lihtsam on öelda, osta 10€ switch
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2018 19:50:50
|
|
|
10€ vast gigast switchi ei saa, aga 20 eest küll. Võta see ja rahu majas
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
15.12.2018 23:16:37
|
|
|
Teadsin et hakatakse switchi soovitama - eks võtangi selle sahtlist, kui muud üle ei jää
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default)
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
15.12.2018 23:21:20
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default)  |
Miks peaks telia sellise lolluse peale kasvõi 1 sekundi aega kulutama?
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
jeesus188
kodustatud

liitunud: 14.04.2003
|
15.12.2018 23:27:01
|
|
|
| pinTero kirjutas: |
Teadsin et hakatakse switchi soovitama - eks võtangi selle sahtlist, kui muud üle ei jää
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default)  |
ei tee, võta switch, case closed
_________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud" |
|
| Kommentaarid: 71 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pinTero
HV veteran

liitunud: 10.11.2001
|
15.12.2018 23:53:13
|
|
|
| KillFrenzy kirjutas: |
| pinTero kirjutas: |
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default)  |
Miks peaks telia sellise lolluse peale kasvõi 1 sekundi aega kulutama? |
Ma ei eeldagi, et keegi seda tegema hakkaks, aga kui küsimus püstitati, siis küsin vastu - aga miks ei peaks/võiks?
Optikameeste jaoks ehk ongi lollus aga nendele, kes vase peal elavad, üldsegi mitte. Saaks muidu kasutu pordi ju töösse rakendada.
|
|
| Kommentaarid: 150 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
132 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
16.12.2018 00:30:28
|
|
|
Sul on see võimalus, open source on olemas, lase fw kokku ja konfi niiet ninast veri väljas.
301 ja 400 jaoks on isegi foorumis fw olemas.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
22.12.2018 18:59:42
|
|
|
Telekas youtube kinni, 50/50 nett tellitud, valguskaabel ja puha.
Telekas youtube töötab.
Kahtlustan, et ruuteri seaded võivad ära olla kuigi pole neid näppinud, sest eelmises elukohas oli ka kohati aeglane see teema. Kus mida vaadata? Ruuteriks on Inteno DG200A.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
22.12.2018 19:41:32
|
|
|
Ja, aga wifiga peaks ju ping ikkagi okei olema?
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
22.12.2018 19:52:26
|
|
|
| Kevvare, mitte tingimata. Üle õhu käivad asjad on ebastabiilsemad kui kaabel.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Kevvare
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.06.2010
|
22.12.2018 20:03:45
|
|
|
Tegin uuesti kõigile restardi ja nüüd ok.
Mis see deafult parool on 192.168.1.1 lehel? Ehk seekord jääb püsima, sest ca paar päeva tagasi sai alles restart kõigele tehtud kuna digiboks läks avarii reziimi.
|
|
| Kommentaarid: 33 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
3 :: |
29 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dijital
HV Guru

liitunud: 09.06.2003
|
|
| Kommentaarid: 41 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
32 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
23.12.2018 01:35:05
|
|
|
| Kevvare kirjutas: |
Telekas youtube kinni, 50/50 nett tellitud, valguskaabel ja puha.
Telekas youtube töötab.
Kahtlustan, et ruuteri seaded võivad ära olla kuigi pole neid näppinud, sest eelmises elukohas oli ka kohati aeglane see teema. Kus mida vaadata? Ruuteriks on Inteno DG200A. |
Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit. Lisaks ruuter viskab vahest 2 korda päevas restarti. Thomsonitega selliseid jamasid ei olnud never. See digi läheb järjest keerulisemaks ja käib alla.
Ma näen siin paralleele windows Xp vs W7 vs W10, milllest uuemad mudelid ennast väga kiiresti "täis tõmbavad" ja aeglaseks muutuvad.
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Ramones
HV Guru

liitunud: 09.07.2004
|
23.12.2018 04:26:05
|
|
|
| itmynk kirjutas: |
Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit. |
Sellest on siin varasemalt juttu ka olnud aga seadista ruuterist WiFi Bandwidth 40Mhz peale ja saad oluliselt parema kiiruse.
Tegin praegu kiire testi ja sain telefoniga DG200A taga 70/25 kätte (100/25 pakett).
|
|
| Kommentaarid: 76 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
75 |
|
| tagasi üles |
|
 |
itmynk
Kreisi kasutaja
liitunud: 24.08.2008
|
23.12.2018 15:39:33
|
|
|
| Ramones kirjutas: |
| itmynk kirjutas: |
Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit. |
Sellest on siin varasemalt juttu ka olnud aga seadista ruuterist WiFi Bandwidth 40Mhz peale ja saad oluliselt parema kiiruse.
Tegin praegu kiire testi ja sain telefoniga DG200A taga 70/25 kätte (100/25 pakett). |
Eks ma proovin. Muidu on kiirused üle wifi praegu 20/20
|
|
| Kommentaarid: 75 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
70 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ahto42
HV kasutaja
liitunud: 26.08.2003
|
23.12.2018 23:21:17
|
|
|
| Luunjas net kuidagi väga aeglane. 100/100 ühendus aga speedtest üle 2Mbps ei lähe. ping Riiaga on ka 192
|
|
| Kommentaarid: 6 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
6 |
|
| tagasi üles |
|
 |
EstGane70
HV kasutaja
liitunud: 26.11.2017
|
24.12.2018 00:51:51
|
|
|
Kas kellelgi kellel DG200 ruuter ja tellitud kiirem kui 150/150 nett? Nimelt tehti mulle sooduspakkumine -50% aasta aega, ja võtsin selle 300/300 neti. Algul öeldi et mul see "tavaline" ruuter ehk DG200 kust üle 100/100 ei tohiks läbi tulla. Kunagi Telia1 raames oli 100/100 tõstetud sama hinnaga 200/200 peale ja siis tuli ka see 200/200 ilusti läbi. Teenindaja rääkis et vaja seda "premium" ruuterit ehk rohkem kätte saada. Ütlesine et pange 300ne ja vaatan palju tuleb. Hetkel siis 300/300 paketiga tuleb ca 285/285 stabiilselt läbi ja jätkan sellega
|
|
| Kommentaarid: 12 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
12 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
24.12.2018 01:05:44
|
|
|
| Gigased pordid on kõikidel intenodel.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
24.12.2018 13:15:29
|
|
|
| mistorius, Teenindus pigem hoiatab wifi osas, et kiirust kätte ei saa kuna paljudel ongi just sülerid ja tahvlid wifi otsas. Primel AC wifi mis umbes 500/500 läbi laseb kui head levitingimused. Kaabliga saab iga Intenoga hakkama.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
26.12.2018 22:15:43
|
|
|
| 40/10 dsl ühenduse peal, on vahet ka sellel, mispidi need kaks kaablit on ühendatud ruuteriga?Kas töötab mõlemat pidi või ei?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Dirty Harry
HV Guru

liitunud: 05.09.2002
|
26.12.2018 22:17:06
|
|
|
| Ei saa aru, millest jutt, tee pilt.
|
|
| Kommentaarid: 186 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
1 :: |
147 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Janar!
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.12.2005
|
26.12.2018 22:23:11
|
|
|
| Ehk siis kas on vahet mismpidi on kaablid RJ11 otsikus?
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
69 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
26.12.2018 22:53:23
|
|
|
| Janar! kirjutas: |
| Ehk siis kas on vahet mismpidi on kaablid RJ11 otsikus? |
ei ole vahet, peaasi, et keskmised sooned.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Killhoven
OC`er

liitunud: 05.11.2001
|
31.12.2018 21:33:00
|
|
|
| mistorius kirjutas: |
| Kas kellelgi kellel DG200 ruuter ja tellitud kiirem kui 150/150 nett? Nimelt tehti mulle sooduspakkumine -50% aasta aega, ja võtsin selle 300/300 neti. Algul öeldi et mul see "tavaline" ruuter ehk DG200 kust üle 100/100 ei tohiks läbi tulla. |
Üle vase? Tehniliselt ei tiohiks üle 100Mbit/s see DG200 stabiilset võimaldada ja kallima 400P-ga saab vist kuni 500+Mbit/s (omab seda vector B tehnoloogiat).
Ma ise aktiveerisin hiljuti DG200 taga 200/50 ja paar päeva oli "aktiveerimisel" mille järel helistasin ja öeldi et sorry selle 200/50 jaoks tehniliselt vaja ikka 400P.
_________________ Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™ |
|
| Kommentaarid: 409 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
351 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
31.12.2018 21:34:47
|
|
|
| Killhoven, kui jutt on sümmeetrilisest ühendusest, eriti juba kiirusel 300/300 siis ilmselgelt ei ole tegemist üle vase ühendusega.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 17:42:36
|
|
|
| Kui mul on VDSL2 ühendus, siis kas on ikka vaja seda väikest karpi, mis filtreerib/eraldab internetti ja phone line-i vms?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 17:43:59
|
|
|
| Ei ole vaja, juba palju aastaid ei ole enam vaja olnud.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 17:46:52
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Ei ole vaja, juba palju aastaid ei ole enam vaja olnud. |
okei, aga kas need karbid on disainitud töötama ka VDSL2 ühendusega (kuna probleeme pole olnud)?
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 17:48:36
|
|
|
| Ja miks sul seda mõttetut karpi sinna vahele vaja on? Telefon istub ju ruuteri taga?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 17:49:57
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Ja miks sul seda mõttetut karpi sinna vahele vaja on? Telefon istub ju ruuteri taga. |
aa ei, vastupidi, mul praegu on ja kuna ma teen networkingut veits ümber, siis mõtlesin, et kas on vaja see kindlasti kuskile vahele jätta, või saab dsl kaabli otse ruuterisse pista.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 17:52:25
|
|
|
Mis sul seal "praegu on"?
| zlluvhaj kirjutas: |
| ...või saab dsl kaabli otse ruuterisse pista. |
Jah. Juba palju-palju aastaid see nii käibki.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 18:01:43
|
|
|
praegu on selline pisike karp
iseasi kas see üldse filter on.. proovisin internetist uurida aga vasteid väga polnud, mingid järjekordade aparaadid tulid ette
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 18:10:30
|
|
|
| Ja rohkem kaableid sinna külge ühendada ei saa, pole pistikupesi?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 18:12:30
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Ja rohkem kaableid sinna külge ühendada ei saa, pole pistikupesi? |
Ei, telefonipesa pole
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 18:22:26
|
|
|
Paremalt poolt see jäme kaabel on samuti pistikuga? Või läheb otse sisse, sellisel juhul on see vast tavaline pistikupesa.
Võimalik on ju karp lahti teha ja sisse piiluda.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 18:37:45
|
|
|
| Täiesti tavaline seinapealne pistikupesa, telefonikaabli ühendamiseks. Kaks kaablit tuleb ju kuidagi kokku ühendada, õigus?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
indrpo
HV Guru
liitunud: 14.11.2004
|
01.01.2019 18:38:44
|
|
|
see ei filtreeri midagi, see on nö tavaline seinapesa millest liin ruuterisse kulgeb.
sarnane võiks ikka vahel olla.
|
|
| Kommentaarid: 262 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
2 :: |
0 :: |
228 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 18:43:41
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Täiesti tavaline seinapealne pistikupesa, telefonikaabli ühendamiseks. Kaks kaablit tuleb ju kuidagi kokku ühendada, õigus? |
ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada.
| indrpo kirjutas: |
see ei filtreeri midagi, see on nö tavaline seinapesa millest liin ruuterisse kulgeb.
sarnane võiks ikka vahel olla. |
selge, tänud
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 18:45:39
|
|
|
| zlluvhaj kirjutas: |
| ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada. |
Kui tehniliselt võimalik, võid ju tõesti selle karbi vahelt minema visata ja (parempoolse?) kaabli otse ruuteriga ühendada, vahet pole.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 18:50:01
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| zlluvhaj kirjutas: |
| ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada. |
Kui tehniliselt võimalik, võid ju tõesti selle karbi vahelt minema visata ja (parempoolse?) kaabli otse ruuteriga ühendada, vahet pole.
|
aga oskad öelda, miks punasega märgitud sooned niimoodi ühendatud on? maandamiseks vms? https://i.imgur.com/XrpfKG8.jpg
|
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 18:55:00
|
|
|
| Pole seal mingit "maandamist". Karbi parempoolsete klemmide külge on ühendatud sissetuleva jämeda kaabli 2 soont, vaid need sooned ongi vajalikud, ühendad ruuteri pesa (momendil on need seinapesa) keskmiste klemmide külge.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
zlluvhaj
HV vaatleja
liitunud: 11.01.2018
|
01.01.2019 19:01:59
|
|
|
| A.S. kirjutas: |
| Pole seal mingit "maandamist". Karbi parempoolsete klemmide külge on ühendatud sissetuleva jämeda kaabli 2 soont, vaid need sooned ongi vajalikud, ühendad ruuteri pesa (momendil on need seinapesa) keskmiste klemmide külge. |
okei, suur aitäh
|
|
| tagasi üles |
|
 |
Flab
HV Guru
liitunud: 09.10.2005
|
01.01.2019 19:26:21
|
|
|
| Sai 500/500 vôetud. 400P ja wifiga saab 400/400 kätte. Kaabel on üle selle vôrguadapteri, mis peaks ilusti vôimaldama sellist kiirust üle kanda, aga saan kaablist lauaarvutis 200/200 kätte. Mida proovida?!
|
|
| Kommentaarid: 992 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
782 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KillFrenzy
HV Guru

liitunud: 05.04.2003
|
01.01.2019 19:33:36
|
|
|
| Adapterid prügikasti ja kaabel vedada.
|
|
| Kommentaarid: 151 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
1 :: |
133 |
|
| tagasi üles |
|
 |
A.S.
HV Guru
liitunud: 27.10.2003
|
01.01.2019 19:55:13
|
|
|
| Flab kirjutas: |
| aga saan kaablist lauaarvutis 200/200 kätte. |
Kokku teeb see 400 + veaparandus sinna juurde, tulebki 500 kokku. Palju lubati, 1000?
| Flab kirjutas: |
| Mida proovida?! |
Võid proovida kõik elektriseadmed välja lülitada, ka naabrite omad, 500m raadiuses.
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
34 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|