Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 478, 479, 480  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 10:20:40 vasta tsitaadiga

miq1988 kirjutas:
Lase soon sisse.

Ega see "soone sisse laskmine" pole niisama lihtne, keegi ju ei tea, mis kaablid seal seina sees juba ees on. Kui on. Võib ka mitte olla. Enne tuleks ikka mingi metalliotsijaga sein üle kontrollida, tuleb ehk odavam.

Aga näiteks laepaneeli õõnsust mööda ei saa kaablit vedada? Või mis seal laes on, mitte ei saa aru.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
miq1988
Kreisi kasutaja
miq1988

liitunud: 21.01.2006




sõnum 15.12.2018 10:43:09 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
miq1988 kirjutas:
Lase soon sisse.

Ega see "soone sisse laskmine" pole niisama lihtne, keegi ju ei tea, mis kaablid seal seina sees juba ees on. Kui on. Võib ka mitte olla. Enne tuleks ikka mingi metalliotsijaga sein üle kontrollida, tuleb ehk odavam.

Aga näiteks laepaneeli õõnsust mööda ei saa kaablit vedada? Või mis seal laes on, mitte ei saa aru.
 


No kaabliprojekt peaks kuskilt kâttesaadav vast olema. Või siis su nimetatud kaablidetektor. Midagi rasket seal pole.

_________________
I don't need anger management. I need people to stop pissing me off !
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 18:43:57 vasta tsitaadiga

On keegi proovinud tööle saada lahenduse, kus Inteno WAN port oleks sillatud LAN portidega? Ehk siis kas saab tekitada viie-pordise switchi?
Telia ametlik vastus on loomulikult 'not supported', samas tavalises Openwrt's on selline asi lihtsalt tehtav.
Proovisin veebist lisada LAN Connections alla uue physical interface'i 'WAN' aga ei hakka toimima.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 19:45:09 vasta tsitaadiga

pinTero, tihtilugu on mõistlikum kasutada õigeid seadmeid õigete asjade jaoks.
kuna teenusruuteri soft on mõeldud operaatori teenuste pakkumiseks, siis seal ise midagi kokku keerata eriti võimalik ei ole.
st lihtsam on öelda, osta 10€ switch
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 19:50:50 vasta tsitaadiga

10€ vast gigast switchi ei saa, aga 20 eest küll. Võta see ja rahu majas icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:16:37 vasta tsitaadiga

Teadsin et hakatakse switchi soovitama - eks võtangi selle sahtlist, kui muud üle ei jää icon_lol.gif
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default) beer_yum.gif
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:21:20 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:

Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default) beer_yum.gif


Miks peaks telia sellise lolluse peale kasvõi 1 sekundi aega kulutama?
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:27:01 vasta tsitaadiga

pinTero kirjutas:
Teadsin et hakatakse switchi soovitama - eks võtangi selle sahtlist, kui muud üle ei jää icon_lol.gif
Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default) beer_yum.gif
ei tee, võta switch, case closed icon_wink.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pinTero
HV veteran
pinTero

liitunud: 10.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:53:13 vasta tsitaadiga

KillFrenzy kirjutas:
pinTero kirjutas:

Kusagil paralleeluniversumis äkki Telia teeb menüüsse ühe sellise nupu, millega wan port laniks keerata. (DD-WRT'l on selline valik muide menüüs olemas by default) beer_yum.gif


Miks peaks telia sellise lolluse peale kasvõi 1 sekundi aega kulutama?

Ma ei eeldagi, et keegi seda tegema hakkaks, aga kui küsimus püstitati, siis küsin vastu - aga miks ei peaks/võiks?
Optikameeste jaoks ehk ongi lollus aga nendele, kes vase peal elavad, üldsegi mitte. Saaks muidu kasutu pordi ju töösse rakendada.
Kommentaarid: 150 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 132
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 00:30:28 vasta tsitaadiga

Sul on see võimalus, open source on olemas, lase fw kokku ja konfi niiet ninast veri väljas.

301 ja 400 jaoks on isegi foorumis fw olemas.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.12.2018 18:59:42 vasta tsitaadiga

Telekas youtube kinni, 50/50 nett tellitud, valguskaabel ja puha.



Telekas youtube töötab.


Kahtlustan, et ruuteri seaded võivad ära olla kuigi pole neid näppinud, sest eelmises elukohas oli ka kohati aeglane see teema. Kus mida vaadata? Ruuteriks on Inteno DG200A.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 19:39:52 vasta tsitaadiga

Kevvare, wifi?
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.12.2018 19:41:32 vasta tsitaadiga

Baeskades kirjutas:
Kevvare, wifi?

Ja, aga wifiga peaks ju ping ikkagi okei olema?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 19:52:26 vasta tsitaadiga

Kevvare, mitte tingimata. Üle õhu käivad asjad on ebastabiilsemad kui kaabel.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 22.12.2018 20:03:45 vasta tsitaadiga

Tegin uuesti kõigile restardi ja nüüd ok.

Mis see deafult parool on 192.168.1.1 lehel? Ehk seekord jääb püsima, sest ca paar päeva tagasi sai alles restart kõigele tehtud kuna digiboks läks avarii reziimi.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dijital
HV Guru
Dijital

liitunud: 09.06.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 22.12.2018 20:15:41 vasta tsitaadiga

Vaikimisi parool on ruuteri all kirjas
_________________
OBSBOT veebipoe affiliate link / 5% sooduskood: TUIKOTREW
Müüa uus Agon by AOC 610Hz monitor AG246FK6
Kommentaarid: 41 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 23.12.2018 01:35:05 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Telekas youtube kinni, 50/50 nett tellitud, valguskaabel ja puha.



Telekas youtube töötab.


Kahtlustan, et ruuteri seaded võivad ära olla kuigi pole neid näppinud, sest eelmises elukohas oli ka kohati aeglane see teema. Kus mida vaadata? Ruuteriks on Inteno DG200A.


Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit. Lisaks ruuter viskab vahest 2 korda päevas restarti. Thomsonitega selliseid jamasid ei olnud never. See digi läheb järjest keerulisemaks ja käib alla.

Ma näen siin paralleele windows Xp vs W7 vs W10, milllest uuemad mudelid ennast väga kiiresti "täis tõmbavad" ja aeglaseks muutuvad.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ramones
HV Guru
Ramones

liitunud: 09.07.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2018 04:26:05 vasta tsitaadiga

itmynk kirjutas:

Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit.

Sellest on siin varasemalt juttu ka olnud aga seadista ruuterist WiFi Bandwidth 40Mhz peale ja saad oluliselt parema kiiruse.
Tegin praegu kiire testi ja sain telefoniga DG200A taga 70/25 kätte (100/25 pakett).
Kommentaarid: 76 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 75
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
itmynk
Kreisi kasutaja

liitunud: 24.08.2008




sõnum 23.12.2018 15:39:33 vasta tsitaadiga

Ramones kirjutas:
itmynk kirjutas:

Sama lugu. Ruuter DG200A. Nett 100/25. Kaabliga 95Mbit. Wifiga 20Mbit.

Sellest on siin varasemalt juttu ka olnud aga seadista ruuterist WiFi Bandwidth 40Mhz peale ja saad oluliselt parema kiiruse.
Tegin praegu kiire testi ja sain telefoniga DG200A taga 70/25 kätte (100/25 pakett).


Eks ma proovin. Muidu on kiirused üle wifi praegu 20/20
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ahto42
HV kasutaja

liitunud: 26.08.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2018 23:21:17 vasta tsitaadiga

Luunjas net kuidagi väga aeglane. 100/100 ühendus aga speedtest üle 2Mbps ei lähe. ping Riiaga on ka 192
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
EstGane70
HV kasutaja

liitunud: 26.11.2017




sõnum 24.12.2018 00:51:51 vasta tsitaadiga

Kas kellelgi kellel DG200 ruuter ja tellitud kiirem kui 150/150 nett? Nimelt tehti mulle sooduspakkumine -50% aasta aega, ja võtsin selle 300/300 neti. Algul öeldi et mul see "tavaline" ruuter ehk DG200 kust üle 100/100 ei tohiks läbi tulla. Kunagi Telia1 raames oli 100/100 tõstetud sama hinnaga 200/200 peale ja siis tuli ka see 200/200 ilusti läbi. Teenindaja rääkis et vaja seda "premium" ruuterit ehk rohkem kätte saada. Ütlesine et pange 300ne ja vaatan palju tuleb. Hetkel siis 300/300 paketiga tuleb ca 285/285 stabiilselt läbi ja jätkan sellega icon_biggrin.gif

Kommentaarid: 12 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 12
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 01:05:44 vasta tsitaadiga

Gigased pordid on kõikidel intenodel.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 13:15:29 vasta tsitaadiga

mistorius, Teenindus pigem hoiatab wifi osas, et kiirust kätte ei saa kuna paljudel ongi just sülerid ja tahvlid wifi otsas. Primel AC wifi mis umbes 500/500 läbi laseb kui head levitingimused. Kaabliga saab iga Intenoga hakkama.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:15:43 vasta tsitaadiga

40/10 dsl ühenduse peal, on vahet ka sellel, mispidi need kaks kaablit on ühendatud ruuteriga?Kas töötab mõlemat pidi või ei?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dirty Harry
HV Guru
Dirty Harry

liitunud: 05.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:17:06 vasta tsitaadiga

Ei saa aru, millest jutt, tee pilt.
Kommentaarid: 186 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 147
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Janar!
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.12.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:23:11 vasta tsitaadiga

Ehk siis kas on vahet mismpidi on kaablid RJ11 otsikus?
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:53:23 vasta tsitaadiga

Janar! kirjutas:
Ehk siis kas on vahet mismpidi on kaablid RJ11 otsikus?

ei ole vahet, peaasi, et keskmised sooned.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:33:00 vasta tsitaadiga

mistorius kirjutas:
Kas kellelgi kellel DG200 ruuter ja tellitud kiirem kui 150/150 nett? Nimelt tehti mulle sooduspakkumine -50% aasta aega, ja võtsin selle 300/300 neti. Algul öeldi et mul see "tavaline" ruuter ehk DG200 kust üle 100/100 ei tohiks läbi tulla.


Üle vase? Tehniliselt ei tiohiks üle 100Mbit/s see DG200 stabiilset võimaldada ja kallima 400P-ga saab vist kuni 500+Mbit/s (omab seda vector B tehnoloogiat).
Ma ise aktiveerisin hiljuti DG200 taga 200/50 ja paar päeva oli "aktiveerimisel" mille järel helistasin ja öeldi et sorry selle 200/50 jaoks tehniliselt vaja ikka 400P.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 21:34:47 vasta tsitaadiga

Killhoven, kui jutt on sümmeetrilisest ühendusest, eriti juba kiirusel 300/300 siis ilmselgelt ei ole tegemist üle vase ühendusega.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:42:36 vasta tsitaadiga

Kui mul on VDSL2 ühendus, siis kas on ikka vaja seda väikest karpi, mis filtreerib/eraldab internetti ja phone line-i vms?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:43:59 vasta tsitaadiga

Ei ole vaja, juba palju aastaid ei ole enam vaja olnud.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:46:52 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ei ole vaja, juba palju aastaid ei ole enam vaja olnud.

okei, aga kas need karbid on disainitud töötama ka VDSL2 ühendusega (kuna probleeme pole olnud)?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:48:36 vasta tsitaadiga

Ja miks sul seda mõttetut karpi sinna vahele vaja on? Telefon istub ju ruuteri taga?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:49:57 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja miks sul seda mõttetut karpi sinna vahele vaja on? Telefon istub ju ruuteri taga.

aa ei, vastupidi, mul praegu on ja kuna ma teen networkingut veits ümber, siis mõtlesin, et kas on vaja see kindlasti kuskile vahele jätta, või saab dsl kaabli otse ruuterisse pista.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 17:52:25 vasta tsitaadiga

Mis sul seal "praegu on"?

zlluvhaj kirjutas:
...või saab dsl kaabli otse ruuterisse pista.

Jah. Juba palju-palju aastaid see nii käibki.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:01:43 vasta tsitaadiga

praegu on selline pisike karp
iseasi kas see üldse filter on.. proovisin internetist uurida aga vasteid väga polnud, mingid järjekordade aparaadid tulid ette icon_biggrin.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:10:30 vasta tsitaadiga

Ja rohkem kaableid sinna külge ühendada ei saa, pole pistikupesi?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:12:30 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Ja rohkem kaableid sinna külge ühendada ei saa, pole pistikupesi?

Ei, telefonipesa pole
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:22:26 vasta tsitaadiga

Paremalt poolt see jäme kaabel on samuti pistikuga? Või läheb otse sisse, sellisel juhul on see vast tavaline pistikupesa.
Võimalik on ju karp lahti teha ja sisse piiluda.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:35:44 vasta tsitaadiga

jah, paremalt läheb otse sisse.
pilt sisemusest: https://i.imgur.com/0ramFx2.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:37:45 vasta tsitaadiga

Täiesti tavaline seinapealne pistikupesa, telefonikaabli ühendamiseks. Kaks kaablit tuleb ju kuidagi kokku ühendada, õigus?
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:38:44 vasta tsitaadiga

zlluvhaj kirjutas:
jah, paremalt läheb otse sisse.
pilt sisemusest: https://i.imgur.com/0ramFx2.jpg

see ei filtreeri midagi, see on nö tavaline seinapesa millest liin ruuterisse kulgeb.
sarnane võiks ikka vahel olla.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:43:41 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Täiesti tavaline seinapealne pistikupesa, telefonikaabli ühendamiseks. Kaks kaablit tuleb ju kuidagi kokku ühendada, õigus?

ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada.

indrpo kirjutas:
zlluvhaj kirjutas:
jah, paremalt läheb otse sisse.
pilt sisemusest: https://i.imgur.com/0ramFx2.jpg

see ei filtreeri midagi, see on nö tavaline seinapesa millest liin ruuterisse kulgeb.
sarnane võiks ikka vahel olla.

selge, tänud icon_smile.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:45:39 vasta tsitaadiga

zlluvhaj kirjutas:
ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada.

Kui tehniliselt võimalik, võid ju tõesti selle karbi vahelt minema visata ja (parempoolse?) kaabli otse ruuteriga ühendada, vahet pole.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:50:01 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
zlluvhaj kirjutas:
ma millegipärast kujutasin ette, et saaks ka lõigata niisama need "mittevajalikud" juhtmed/sooned läbi ja ainult "vajalikud" juhtmed/sooned ühendada RJ11 plastik otsikuga, mis seejärel ruuteriga ühendada.

Kui tehniliselt võimalik, võid ju tõesti selle karbi vahelt minema visata ja (parempoolse?) kaabli otse ruuteriga ühendada, vahet pole.
 

aga oskad öelda, miks punasega märgitud sooned niimoodi ühendatud on? maandamiseks vms? https://i.imgur.com/XrpfKG8.jpg
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 18:55:00 vasta tsitaadiga

Pole seal mingit "maandamist". Karbi parempoolsete klemmide külge on ühendatud sissetuleva jämeda kaabli 2 soont, vaid need sooned ongi vajalikud, ühendad ruuteri pesa (momendil on need seinapesa) keskmiste klemmide külge.
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
zlluvhaj
HV vaatleja

liitunud: 11.01.2018



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 19:01:59 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
Pole seal mingit "maandamist". Karbi parempoolsete klemmide külge on ühendatud sissetuleva jämeda kaabli 2 soont, vaid need sooned ongi vajalikud, ühendad ruuteri pesa (momendil on need seinapesa) keskmiste klemmide külge.

okei, suur aitäh thumbs_up.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Flab
HV Guru

liitunud: 09.10.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 19:26:21 vasta tsitaadiga

Sai 500/500 vôetud. 400P ja wifiga saab 400/400 kätte. Kaabel on üle selle vôrguadapteri, mis peaks ilusti vôimaldama sellist kiirust üle kanda, aga saan kaablist lauaarvutis 200/200 kätte. Mida proovida?!
Kommentaarid: 992 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 782
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 19:33:36 vasta tsitaadiga

Adapterid prügikasti ja kaabel vedada.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.01.2019 19:55:13 vasta tsitaadiga

Flab kirjutas:
aga saan kaablist lauaarvutis 200/200 kätte.

Kokku teeb see 400 + veaparandus sinna juurde, tulebki 500 kokku. Palju lubati, 1000?

Flab kirjutas:
Mida proovida?!

Võid proovida kõik elektriseadmed välja lülitada, ka naabrite omad, 500m raadiuses.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia Koduinternet mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 309, 310, 311 ... 478, 479, 480  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.