|
Hinnavaatlus
:: Foorum
:: Uudised
:: Ärifoorumid
:: HV F1 ennustusvõistlus
:: Pangalink
:: Telekavad
:: HV toote otsing
|
|
| autor |
|
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
16.12.2018 03:28:11
|
|
|
| No tundub et nad prose ja mälukasutuse saanud väheke paremaks kui varem igastahes, Nüüd oskab ikka mitut tuuma ka kasutad jne. Hetkel meie server jookseb vmware esxi peal virtuaal masinana, windows 10 on op süsteem. Riistvara põhimõtteliselt sama mis kunagi sai dayz jaoks siin kokku pandud HV inimestega. i5 3570 on proseks ja 16gb mälu hetkel tall eraldatud. 25 mängijaga oli serveri fps kuskil 30 ja 40 vahel ja kõik toimis kenasti. Prose kasutus on huvitaval kombel sama nii tühjalt kui pleieritega, ehk siis kuskil 30-35% kandis, mälu kasutus kuskil 4.3gb kanti.
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2018 04:49:07
|
|
|
Täna oli serveris mingi teema, et sain surma, ärkasin ellu ja siis karakter ise lihtsalt libises mööda maad x suunas... Mäng kinni, uuesti servu ja sai edasi mängida... Muidugi võis vabalt ka mängu bug olla, ei tea...
Aga kaua need mahapandud telgid püsivad enne kui ära kaovad? Suutsin ikka päris mitmeid leida...
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Leinö
HV veteran

liitunud: 07.05.2008
|
16.12.2018 21:06:07
|
|
|
| Maas jälle?
|
|
| Kommentaarid: 34 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
33 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
16.12.2018 21:12:47
|
|
|
Täitsa püsti, tegin teise resa otsa. Katki on see asi lihtsalt üsna Vahepeal nii et teeb resa kenasti ära tuleb püsti kõik kena, aga mängijatel sisse ei lase logida, ala tuleb timeout ette vms ja mul näitab et inimesed lobbys aga ingame ei jõua. Loodame et fixitakse varsti...
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
16.12.2018 21:50:34
|
|
|
Hästi, kui leiad auto ja vead 4 tundi juppe sellele kokku
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
16.12.2018 23:50:14
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Hästi, kui leiad auto ja vead 4 tundi juppe sellele kokku  |
ainult 4 tundi
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
17.12.2018 00:29:34
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Hästi, kui leiad auto ja vead 4 tundi juppe sellele kokku  |
ainult 4 tundi  |
No radikas on senimaani leidmata, muu olemas
Kusjuures eile nägin päris mitut a mõtlesin, et pole autot näinud, ei haka kaasa võtma Nüüd siis otsi taga
Naelu ka ei leia kuskilt. Paki sain aga jääb väheks
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
17.12.2018 01:29:16
|
|
|
dee on nagu ma recordisin 15h dayz-d ja ~1 minut kannatas välja lõigata
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vildur
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2009
|
17.12.2018 21:00:25
|
|
|
Hei
teeks komuuni lõustaraamatusse. hea oleks vestelda ja radikaid ja naelu vahetada. Hetkel raske ühendust saada.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2018 01:02:40
|
|
|
Mis teema nende nimedega on. Mäng käima pannes näitab kenasti, et Sala nimeks. Login servu ja kirjutan miskit, olen ikka mingi survivor
E: täna õhtune kokkuvõte
Auto sain tööle (keegi oli öö jooksul terve auto mingit nodi täis vedanud Jäi ilma Laggab mõnusalt kui autoga sõita (teagi kas mängu või servu viga) - väga hooga ei julgenud lasta, loopis kohati õhku.
Baasi seinte ehitus on täis cancer, see paigutamine no anna olla... 2 telki ja ei saa seinu ette teha noh.
How the fuck peaks väravat teha saama? Vaatasin youtubest, et tuleb traadirull lisada, lisasin selle ja no ei teki valikut et gate valmistada
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
18.12.2018 15:04:58
|
|
|
Nimede asi katki hetkel, autodega läägimine ja kosmoses lõpetamine on normaalne nähtus dayz kontekstis. Autodega seoses on teine häiriv bug mis võib juhtuda
katkise, suitseva mootoriga auto võib lihtsalt despawnida, ära kaduda kui sellest kaugemale minna. Developerid olid nii toredad, et unustasid osadele ehitus asjadele
panna aja kaua need püsima peaks ehk siis vigased taimerid. Sellele peaks olema ajutine parandus mis tahab testimist saada enne lisamist.
Kõik mis tundub veider, imelik, katkine on Dayzs normaalne nähtus.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
pots4t4j4
HV Guru
liitunud: 14.09.2002
|
18.12.2018 15:13:32
|
|
|
Ja seda juba viimased 5 aastat, devid pidevalt vahetuvad aga iga uus grupp on hullemad idioodid kui eelmised
|
|
| Kommentaarid: 493 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
4 :: |
3 :: |
401 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Sold OUT
no credit

liitunud: 30.07.2002
|
18.12.2018 15:20:53
|
|
|
Muidu oleks elu liiga lihtne
_________________ Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist. |
|
| Kommentaarid: 94 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
5 :: |
1 :: |
81 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
18.12.2018 18:55:34
|
|
|
| pots4t4j4 kirjutas: |
Ja seda juba viimased 5 aastat, devid pidevalt vahetuvad aga iga uus grupp on hullemad idioodid kui eelmised  |
Ma ei tea, hetkel minujaoks igaljuhul huvitavam ja mängitavam kui 2 aastat tagasi kui 2 tundi proovisin ja rohkem ei viitsinud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Blayze
HV vaatleja
liitunud: 20.01.2009
|
19.12.2018 08:00:54
|
|
|
| Sirvisin mõned viimased leheküljed kuid silma ei jäänud. Kas on serveril ka oma discord või on serveri modidega tulemas mingit sorti chat? Muidu võib püsivamalt küll HV serveris mängida ja vanemaid aegu meenutada.
|
|
| Kommentaarid: 23 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
22 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
19.12.2018 12:39:40
|
|
|
Oma sellist väga kindlat kohta ei ole, kõigil kuskil oma nurk kus olla, mumble, teamspeak jne. Global chatist vara unistada veel kuna koguaeg uuendused tulevad
mis lõhuvad scripte igakord kui uus update väljas. Antud hetkel oleks mõistlik uuesti lisada käsiraadiojaamad tagasi ideaalne lahendus ei ole aga see on parem kui mitte midagi.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
19.12.2018 12:46:48
|
|
|
| Vana dayz modi ajal sai kasutatud mumblet vist jah põhiliselt, nüüd on discort popiks saanud. Samas teamspeak on ka olemas täitsa siiani, sama ip aadressiga mis dayz server ise ehk siis 90.191.68.165
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
19.12.2018 14:01:40
|
|
|
DayZ Standalone Launcher: http://www.dayzsalauncher.com/#/home
Sellega hea lihtne erinevaid mode proovida, tõmbab kõik vajaliku ära ja saab ilma pikema jändamiseta mängu.
PvP ja uute relvade proovimiseks vist kõige parem hetkel "Trump's Wall Server", make DayZ mod great again
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
ufo56
HV Guru

liitunud: 18.11.2004
|
|
| Kommentaarid: 79 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
67 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
19.12.2018 17:51:18
|
|
|
| And3rs kirjutas: |
Oma sellist väga kindlat kohta ei ole, kõigil kuskil oma nurk kus olla, mumble, teamspeak jne. Global chatist vara unistada veel kuna koguaeg uuendused tulevad
mis lõhuvad scripte igakord kui uus update väljas. Antud hetkel oleks mõistlik uuesti lisada käsiraadiojaamad tagasi ideaalne lahendus ei ole aga see on parem kui mitte midagi. |
mingid raafiosaatjad ju olemas... Pärus mitmeid leidnud.
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
20.12.2018 14:20:04
|
|
|
salatoimik, Mida öelda tahtsin oli see, et kui freshspawnina tekib siis on see kohe varustuses olemas.
Tehtud muudatused mis tulevad HV serveris 16:00.
Nüüd spawnib tegelasele varustuse käsiraadiojaam+patarei (tuleb ise panna sisse raadiole).
Stoneknife vahetatud jahinoa vastu see on vähe universaalsem nuga saab sellega sombse maha taguda, konserve avada jne.
Kuna tulevad pühade ajad siis boonusena spawnib jõuluvana/päkapikumütsiga mütsiga sellega koos ka nahast seljakott kuhu kingitusi enda jaoks koguda.
Kõik autod peaks spawnima kõikide juppidega nüüd ning gearis kanister, mootori õli ja vesi.
NB! sellest veest seal ei jagu väga kauaks, radiaator hakkab suitsema kiirelt ja sellega seoses mootor läheb lihtsalt katki. Varuda hulga vett kui tahad sellega rohkem sõita kui 100m.
Sellega seoses kuna see uuendus ei puuduta juba spawninud autosid teeb homme serverile sõidukite wipe! See tagab selle, et kõikides spawnides on autod mis on kõikide juppidega.
Autode spawn limiiti on suurendatud seoses sellega.
Kus spawnivad serveris autod üldse? Selleks kasutada https://dayz.ginfo.gg sellel lehel olemas kõik autode spawnimise kohad järgi kontrollitud ja vastab sellele mis seal näidatud on.
Ajutiselt loottablest ära võetud v3s jupid kuna see ei spawni sõidukina siis pole nende juppidega midagi teha ja saavad muud asjad selle asemel tekkida.
V3S ei tasu spawnima panna antud hetkel kuna devid on selle lihtsalt ära lõhkunud.
Nüüd peaks Steamcmd automaatselt HV serverit uuendama.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrahvEST
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2018
|
20.12.2018 18:03:29
|
|
|
| Hei, server pärast 1600 update on teises gameversioonis, kui mäng
|
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
20.12.2018 18:47:12
|
|
|
| KrahvEST kirjutas: |
| Hei, server pärast 1600 update on teises gameversioonis, kui mäng |
Vaata kas sul mäng on: 1.0.149974, mul midagi uuendas steamis siis sain sisse.
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
KrahvEST
HV vaatleja
liitunud: 20.12.2018
|
20.12.2018 18:58:45
|
|
|
| Jah. mäng uuendas end 974. Sõbral oli veel vana versioon, sest ta ei pannud mängu kinni. Tema sai sisse, mina mitte
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.12.2018 20:08:21
|
|
|
Ma ei tea kas see on hea mõte, et auto kõigega spawnib... Jääb nagu see põnevusmoment ära, et kas saab esimesena auto jupid kokku või jõuab keegi ette
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
20.12.2018 20:23:00
|
|
|
Antud hetkel on see kompromissi tegemine arvestades kui buggised need on, annab võimaluse enamikele ära proovida.
Paljud autod on kaugel linnadest ja industriaalidest mille tõttu need lihtsalt vedelevad, sest paljud lihtsalt ei jõua või ei viitsi
vedada juppe kilomeetreid ühest otsast teise. Ning pärast on päris nõme kui oled terve päev näinud vaeva ainult selleks, et lõpetada sellega kosmoses.
Ühte autod nägin Tisy kandis vedeleb 100m kõrgusel õhus
Ajutine lahendus ei ole mõeldud, et koguaeg see nii hakkab olema täiesti mõistan, et teatud asjad jäävad ära emotsioonide näol.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
20.12.2018 21:25:01
|
|
|
despawn timer ka autodel ja telkidel?
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
M2dis
HV vaatleja
liitunud: 19.10.2010
|
22.12.2018 02:09:07
|
|
|
| Autod sõidavad täna juba paremini ja zombid on ka paremaks tuunitud. Heli crashi leidsin ka täna, olid need ka mängust väljas? .63 ega ka 1.0 ei sattunud ühelegi peale.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2018 19:12:01
|
|
|
Näpitsad ikka spawnivad? Ma ei tea palju juba lootinud olen kuid pole ühtegi paari leidnud
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
22.12.2018 22:54:43
|
|
|
| ma ühed leidsin enne 1.0 tulekut. mis nendega teha sai?
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
22.12.2018 23:31:24
|
|
|
| DeTHiCa. kirjutas: |
| ma ühed leidsin enne 1.0 tulekut. mis nendega teha sai? |
Nüüd on neid vaja, et gate teha
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
22.12.2018 23:34:02
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
| DeTHiCa. kirjutas: |
| ma ühed leidsin enne 1.0 tulekut. mis nendega teha sai? |
Nüüd on neid vaja, et gate teha |
https://dayz.gamepedia.com/Fence
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
Snaztastic
HV kasutaja

liitunud: 18.06.2014
|
23.12.2018 10:57:57
|
|
|
| Minu arvates läks mäng just halvemaks. .62 ja .63? toimis kõik veel hästi. Nüüd mingi input/mouse lag sisse tulnud ja no ei kannata enam mängida. Zombied ka alaarenenud
|
|
| Kommentaarid: 36 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
23.12.2018 22:58:32
|
|
|
salatoimik, Despawn timer telkidel ja tünnidel on 48 päeva, enamik baasi asju peaks püsima 48 päeva.
Mõni asi püsib vähem näiteks nagu vooluga seotud asjad generaator, lamp ja pikendusjuhe mille despawn on 7 päeva.
Autode kohta ei oska konkreetset väärtust öelda kuna need on defineeritud mitmes kohas ja pole ise aru saanud milline neist
on see mis vastab. Näpitsad spawnivad tuleb nende väärtust loottables tuunida nende spawnrate väike.
M2dis, Vahepeal helicrashe ei spawninud kuna devid unustasid 0 asemel 1 panna. Targemad oskasid community serveris neid
sisse panna ja vahepeal olid need HV serveris ka olemas ja peale update olid jälle maas ning nüüd on jälle tagasi nende spawnrate on suurendatud
ja despawn timer suuremaks pandud varasema 30 minuti asemel peaks vrakk püsima serveris 120 minutid ehk siis 2 tundi. HV omas peaks spawnima kokku 20 vrakki
vanillas väärtus ainult 3. Osad helivrakkid ei suitse MI8 vrakk võibolla ilma suitsusambata seega tasub neid ka uurida.
Serveri loottable on jätkuvas tuunimises ja katsetamises ehk siis kui midagi on liiga palju või liiga vähe või üldse ei leia
võiks sellest teada anda saab tagasiside põhjal asju muuta kuna kõike ei jõua ära katsetada ja uurida. Tänan!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.12.2018 03:34:16
|
|
|
Naelu võiks ka siis ehk nõks rohkem leida Kui paki 2 päeva jooksul
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
dohc-48v12
Aeg maha 1p

liitunud: 28.07.2008
|
24.12.2018 08:52:40
|
|
|
| salatoimik kirjutas: |
Naelu võiks ka siis ehk nõks rohkem leida Kui paki 2 päeva jooksul  |
Mõni mees näeb und kolm ööd naeltest. Sul läheb ikka hästi et kaks pakki päevas.
_________________ Ime tala, Nagu ime kepike.
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid! |
|
| Kommentaarid: 112 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
6 :: |
0 :: |
85 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
24.12.2018 13:02:28
|
|
|
| dohc-48v12 kirjutas: |
| salatoimik kirjutas: |
Naelu võiks ka siis ehk nõks rohkem leida Kui paki 2 päeva jooksul  |
Mõni mees näeb und kolm ööd naeltest. Sul läheb ikka hästi et kaks pakki päevas. |
Ikka 1 pakk 2 päeva jooksul
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
24.12.2018 15:04:21
|
|
|
salatoimik, Osaliselt sinu unistus naeltega seoses täidetud, mida tehtud on laiendatud kohti kus naelad spawnida võivad.
Nüüd peaks olema need leitavad rohkemates kohtades, tõstetud 10% spawnrate. Siin kohal kulub tagasiside ära kas nüüd leiab neid rohkem või
jätkuvalt liiga vähe jne.
Industrali loottabeli korrektuurid: võetud ära sealt enamik riideesemed ja pandud mujale spawnima,
nüüd peaks spawnima seal prioriteetsemad asjad mitte riideturg enamus ajast nagu näiteks roosad kleidid.
Siin kohal on alati ettepanekud ja tagasiside tere tulnud! ja pilt hoonest siis oskab seostada kus kohas asi vajab muutmist.
Tänan ja häid Jõule!
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vildur
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2009
|
27.12.2018 09:34:37
|
|
|
| Hei. Kas meil öö ka on. Võiks olla nii vaheldumisi kiirendatud ajaga.
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.12.2018 13:08:25
|
|
|
| nägin eile, kuidas zombi ajas mööda põldu siga taga.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
27.12.2018 13:52:36
|
|
|
| vildur kirjutas: |
| Hei. Kas meil öö ka on. Võiks olla nii vaheldumisi kiirendatud ajaga. |
kusjuures isegi mõelnud. Muidu nagu pole nendel tulukestel ja lampidel pointi mis spawnivad
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
27.12.2018 18:34:30
|
|
|
Leidsin paki naelu aga hakkasin NWA baasis zombisi laskma. Igalt poolt vajusid peale ja oligi must pilt ees
Jõudsin parandada ka 3 autot, üks vajus kaarti servas läbi, ühe sõitsin teepiirdesse ja hakkas koledasti tossama, viimane jäi NWA baasi laiba kõrvale.
Mis scope SVD sobib, PSO-1 näitab imeliku pilti, ei saa läbi vaadata?
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
vildur
HV vaatleja
liitunud: 03.02.2009
|
27.12.2018 19:13:50
|
|
|
| vahel peab topelt klõpsama kas suumil või sihvitl et ta scoopist läbi vaataks....
|
|
| tagasi üles |
|
 |
DeTHiCa.
HV Guru

liitunud: 13.01.2006
|
27.12.2018 21:53:20
|
|
|
| paremklikk, siis vajuta shift ja siis keri rullikut et vahetada sihikuid.
|
|
| Kommentaarid: 148 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
140 |
|
| tagasi üles |
|
 |
And3rs
HV vaatleja
liitunud: 11.03.2010
|
28.12.2018 15:37:16
|
|
|
Ööst rääkides, see on dayz enim negatiivset tagasisidet saav asi ning kui paneb öö tagasi sisse siis pole mängijaid sest suurem enamus lihtsalt ei viitsi vaeva näha pimedas.
Rääkimata sellest kui kasutud on taskulampid ja flare saab otsa siis seda kuskilt leida uuesti öösel on suhteliselt keeruline. Seega sellisel kujul nagu ÖÖ on ei pane seda tagasi jooksma
kui tulevikus ja tagasiside põhjal tehakse asi talutavamaks saab panna tagasi ööpäeva. Aga kiirendatud kas see ei oleks võimalus? Vastus on, et sellega kaasnevad lisaprobleemid ja
võib juhtuda, et aegade vaheldumisega hakkab server läägima või läheb sünkroonist välja.
Muudatused serveris alates 27.12.18:
Lisatud Killfeed mod autor Cleetus https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1567872567
Näitab mängusiseselt kes millega kedagi maha lõi või ära tappis ja muudel juhtudel ka annab teada mis juhtus.
Logid ka tänu sellele märksa detailsemad ja rohkemat ütlevad kui peaks tulevikus mingid vaidlused tekkima.
Serveri poolne lisa mängijad ei pea midagi alla laadima!
Kui ei taha olla nimetu Survivor serveris siis steamis Dayz- peale parem hiire klõps - properties - set launch options - tühja kasti lisa -name mängijanimi
Muidu on kõik survivorid mängusiseselt.
|
|
| Kommentaarid: 8 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
8 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
28.12.2018 22:35:17
|
|
|
Naelu leiab küll suht ohtralt Mingi 30 minutiga 5 karpi leidnud. Näüitsaid pole veel silma jäänud, jätkan otsinguid
Leidsin auto ka
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
aff
Kreisi kasutaja
liitunud: 15.03.2005
|
29.12.2018 01:19:16
|
|
|
Tere
Kui see HV server veel eksisteerib siis äkki selle omanik\kaasfoorumlane postitab uuendatud info. Mängisin seal 0.63 ja tõesti ei suuda leida vajalikku posti ja kuidas sinna liituda.
aitäh
|
|
| Kommentaarid: 72 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
64 |
|
| tagasi üles |
|
 |
chesm6mmi
HV Guru

liitunud: 08.01.2004
|
29.12.2018 03:17:59
|
|
|
tere tere, liituda saab nagu alati, otsides hv.ee järgi serverite listist, samas kuna see server browser on üsna aeglane siis anna talle aega ennem kui üles leiab
|
|
| Kommentaarid: 109 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
1 :: |
0 :: |
104 |
|
| tagasi üles |
|
 |
tatslinkov
HV vaatleja
liitunud: 07.10.2012
|
|
| Kommentaarid: 7 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
7 |
|
| tagasi üles |
|
 |
salatoimik
HV Guru

liitunud: 08.08.2006
|
01.01.2019 23:51:34
|
|
|
Seda ka kuskil kinni keerata saab, et peale surma mingi hiina eidena ei spawniks?
E: Telgid ikka spawnivad? Pole juba päris kaua aega mitte ühtegi suutnud leida :-/
E2: Kui servus on 2 inimest ja suudad terve mapi peale teise üles leida
Spoiler 
_________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud |
|
| Kommentaarid: 39 loe/lisa |
Kasutajad arvavad: |
   |
:: |
0 :: |
0 :: |
35 |
|
| tagasi üles |
|
 |
|