Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 06.12.2018 17:19:08 vasta tsitaadiga

Delta kirjutas:
Kas see samsa enda meilirakendus on OK või on parem vältida? Vaja kuskile töömeilid maandada... icon_rolleyes.gif


Kasutan koguaeg, pole probleeme, kõik toimib. Milleks veel lisarakendusi vaja..........
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 16:55:47 vasta tsitaadiga

https://www.bestbuy.com/site/samsung-galaxy-s9-64gb-midnight-black-sprint/6196530.p
$216
icon_eek.gif icon_neutral.gif
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 08.12.2018 17:01:11 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
https://www.bestbuy.com/site/samsung-galaxy-s9-64gb-midnight-black-sprint/6196530.p
$216
icon_eek.gif icon_neutral.gif
pointless
see on operaatoripoolne pakkumine uutele klientidele ning paketti ei ole seal täpsustatud.
kui seal riigis telefonile lisada piiramatud kõned, piiramatud sõnumid, piiramatu data, piiramatu kiirus ja roamingus tasuta data, kõned, sõnumid - siis ilmselt maksaks $200+ igakuiselt icon_rolleyes.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mikk55
HV veteran
mikk55

liitunud: 27.08.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 17:08:13 vasta tsitaadiga

Early Access, arvatavasti mingisugune rendiklausel, et pead heas korras telefoni neile tagastama, muidu maksad trahve.
_________________
Tegelen autovõtmete lisamisega (peamiselt BMW ja Mercedes) ja osade autode puhul ka plokkide kodeerimisega jne.
Kommentaarid: 53 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 51
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 10.12.2018 15:09:54 vasta tsitaadiga

Meh, kas FHD@60 fps video kestvus ongi 10 minutiga piiratud või saab sellest kuidagi mööda? 30 fps puhul piirangut polnud eusa_think.gif
_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 15:26:45 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
I read online it could have something to do with the 845 Snapdragon SOC version not being powerful enough or having some other issues with continuous recording at that resolution and Samsung not wanting the Exynos SOC version to seem/be superior so they put this restriction on all models globally...but that's all rumors and people guessing.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Delta
HV Guru
Delta

liitunud: 31.03.2004




sõnum 10.12.2018 15:40:56 vasta tsitaadiga

Tekst ekraanil väitis, et see on ülekuumenemise vältimiseks. icon_cool.gif

Sonyl oli see asi vähe paremini lahendatud: filmida sai seni, kuni temeperatuur lubas ja FHD@60 puhul tagas see isegi suvel 20+ minutit...

_________________
airgun.planet.ee - õhkrelvad ja taskulambid
Salva kindlustus = probleemid
M: 4G ruuter
Kommentaarid: 141 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 10:52:29 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
I read online it could have something to do with the 845 Snapdragon SOC version not being powerful enough or having some other issues with continuous recording at that resolution and Samsung not wanting the Exynos SOC version to seem/be superior so they put this restriction on all models globally...but that's all rumors and people guessing.


Kui mu Sony XZ1 (835) suudab 50 minutit (siis ise lõpetasin) filmida FHD@60fps siis ei usu, et 845 saab pudelikaelaks olla.

Probleem tekkis ka mul, kuid hoopis Google Photos lahendusega, nimelt ei suutnud seda 10GB 50min klippi Google Photos'sse üles laadida ei telefon Google Photos äpi kaudu ega läpakas Win 10 Chrome brauseriga.
Samas Amazon Photos ei pirtsutanud ja läks üles (ainult ilgelt aeglane oli upload).
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.12.2018 17:02:27 vasta tsitaadiga

Youtube ei proovinud?
_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 10:19:57 vasta tsitaadiga

Märt. kirjutas:
Youtube ei proovinud?


Ei ole isiklikku kraami sinna tahtnud toppida, ei oska isegi objektiivset põhjust anda, et miks mitte.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Märt.
HV Guru
Märt.

liitunud: 17.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 12:45:37 vasta tsitaadiga

Sest on vähem jebimist? Drive'i maht ja YT maht on ju erinevad. 10GB ei pruugi sinna mahtuda jah, kui 5GB juba ees on.
Video sätid privaatseks ja keegi ei näe, peale selle, kellele näiteks lingiga jagad.

_________________
Albert Einstein: "Vaid kaks asja on lõpmatud, universum ja inimlik rumalus, ja selles esimeses pole ma nii kindel."
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 23
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 21:13:30 vasta tsitaadiga

499 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1140848/samsung-galaxy-s9-64gb-midnight-black/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
keimps1
HV Guru

liitunud: 27.10.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 11:18:09 vasta tsitaadiga

Tanel kirjutas:
499 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1140848/samsung-galaxy-s9-64gb-midnight-black/

thumbs_up.gif Plus variant võiks ka veel kukkuda, hetkel vist 630€ parim diil icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 143 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 129
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tanel
HV Guru
Tanel

liitunud: 01.10.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 14:02:12 vasta tsitaadiga

Jep, praegune soodsaim 629 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1140851/samsung-galaxy-s9-64gb-midnight-black/

256GB mudelist pakub soodsaimat S9+ mudelit Telia 779 €
icon_arrow.gif https://www.hinnavaatlus.ee/1173162/samsung-galaxy-s9-256gb-midnight-black/

_________________
Erakopeerimistasu tõstmise ettepaneku tagasilükkamine
Hinnavaatlus.ee - leia parim hind!
HV-s ID-kaardiga autentimine
Kommentaarid: 465 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 7 :: 362
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:21:12 vasta tsitaadiga

Tere. Ostsin naisele S9. Mis tegevusi soovitate? Mida kohe maha lasta ja mis sättida, et oleks best?
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:41:24 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tere. Ostsin naisele S9. Mis tegevusi soovitate? Mida kohe maha lasta ja mis sättida, et oleks best?
ei midagi, naudi elu. Aktiveeri volte kui telia võrgus.

Reso võiks ka õigeks keerata

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:45:13 vasta tsitaadiga

Originaal klaviatuuri võid ka mõne täpsema (näiteks Gboard) vastu vahetada. Muus osas suuresti kalla ja talla.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
VeixES
HV veteran

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 22:59:08 vasta tsitaadiga

Baltic regiooni Android 9 saadaval?
_________________
Tule ja arutle mobiilsidest, võrkude kaardistamisest, tehnoloogiast, telefonidest ja operaatoritest http://t.me/cellmappereesti
Kommentaarid: 36 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 23:05:01 vasta tsitaadiga

kas vähe vara ei ole veel?
_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Freezedude
HV vaatleja

liitunud: 26.12.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 23:09:01 vasta tsitaadiga

Eile sai ära installitud, ei kurda hetkel.

G960FXXU2CRLI http://doc.samsungmobile.com/SM-G960F/000286180310/eng.html
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2018 23:29:08 vasta tsitaadiga

Jaanu5 kirjutas:
Originaal klaviatuuri võid ka mõne täpsema (näiteks Gboard) vastu vahetada. Muus osas suuresti kalla ja talla.
vähe täpsema icon_rolleyes.gif icon_eek.gif
MÖH

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 23:31:55 vasta tsitaadiga

Ilmselt kuigipalju subjektiivne, aga Samsungi enda klaviatuuriga viskab kordades rohkem vigu sisse. Lisaks on Gboardil mitmed funktsioonid, mida stockis pole.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 26.12.2018 23:43:26 vasta tsitaadiga

Jaanu5 kirjutas:
Ilmselt kuigipalju subjektiivne, aga Samsungi enda klaviatuuriga viskab kordades rohkem vigu sisse. Lisaks on Gboardil mitmed funktsioonid, mida stockis pole.
too need välja, ära hoia enda teada
samsungi klahvil on eraldi numbririda ja saab klahvi väikseks teha - olen varasemalt multilingi kasutanud, kuid noo ei ole enam vajadust lisarakendustele.

Too eelised välja thumbs_up.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 23:51:57 vasta tsitaadiga

gboardil on ka eraldi numbrireaga väga ok EST klaver. Hea lisa on tühiku peal libistades kursori mööda teksti liigutamine. Pisiasju veel, mida ei mäleta, aga millest puudust tundsin, kui pärast mingit reset'i paar päeva samsa klaveri peal oldud sai. Swipe-imisega kirjutamist ei kasuta. Multiling'i kasutasin kunagi varem S4 peal.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JAANU5
Kreisi kasutaja

liitunud: 21.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 00:00:12 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
gboardil on ka eraldi numbrireaga väga ok EST klaver. Hea lisa on tühiku peal libistades kursori mööda teksti liigutamine. Pisiasju veel


Nii on. thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 93
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 00:02:27 vasta tsitaadiga

Miks teksti peal peaks kursorit liigutama tühikuga?
Ma multiling peal vanast harjumusest icon_smile.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Zoig
HV veteran
Zoig

liitunud: 22.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 00:49:36 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Hea lisa on tühiku peal libistades kursori mööda teksti liigutamine.
Mu Note8 peal on sama funktsionaalsus terve klaviatuuri ulatuses olemas, ilmselt on ka S9 samasugune. Prooviks panin peale, eks näis kuidas võrreldes samsa omaga on.

Edit: esimese 5 minuti tulemused: tähed on vähe laiemini paigutatud, sest täpitähed on teistes kohtades ja nn tüha ruumi alumise reaga on vähem. õ täht m kõrval vajab harjumist. See ilmselt on põhilise eelis miks tekib kirjutamisel vähem vigu. Paigutus vajab kindlasti harjumist, annan paar päeva enne kui otsustan.
Otseselt siia telefoni teemasse ei ole kohane, kuid pliiatsiga kirjutamine on ikka paras saast võrreldes Samsungi omaga, lisaks ei tunne ära/lülita ümber kui pliiatsiga vehkma hakkan.

_________________
Et oleks raskem!
Kommentaarid: 48 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rex
HV Guru
rex

liitunud: 09.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 00:59:40 vasta tsitaadiga

Pliiatsiga ma kirjutasin viimati 10+a tagasi WM6-ga ASUS P535 kasutades. icon_smile.gif Pärast seda ütles Jobs mulle, et näpp on nüüd su pliiats.
Kommentaarid: 249 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2018 01:38:04 vasta tsitaadiga

rex kirjutas:
Pliiatsiga ma kirjutasin viimati 10+a tagasi WM6-ga ASUS P535 kasutades. icon_smile.gif Pärast seda ütles Jobs mulle, et näpp on nüüd su pliiats.
ometi on jobsi järelsõrkija toonud toodetele tagasi pulga icon_rolleyes.gif

isiklikult olen veel WM5 aegadest osava puutetäpsusega - trenni tegi survetundliku sony xperiaga, 3" ekraan ja harjutasin kepita

s9 puhul ei viitsi isegi HV foorumit suureks teha, et viimast loetud posti vms vaadata icon_lol.gif
ja densiti on mul telefonil miinimumi viidud icon_cool.gif

_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 01:58:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

s9 puhul ei viitsi isegi HV foorumit suureks teha, et viimast loetud posti vms vaadata

Operaga ei pea midagi suureks tegema, landscapes saab vabalt vajutada ja lugeda icon_rolleyes.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
libe
kvaliteetne mees
libe

liitunud: 04.11.2001




sõnum 27.12.2018 02:11:05 vasta tsitaadiga

jeesus188 kirjutas:
tsitaat:

s9 puhul ei viitsi isegi HV foorumit suureks teha, et viimast loetud posti vms vaadata

Operaga ei pea midagi suureks tegema, landscapes saab vabalt vajutada ja lugeda icon_rolleyes.gif
ma kasutan portraiti ja naudin samsa brauseri võimalusi sõrmejälje või irisega sisselogimist
_________________
☠
Kommentaarid: 82 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard
HV vaatleja
hard

liitunud: 01.03.2003




sõnum 27.12.2018 10:28:05 vasta tsitaadiga

https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/bad-lens-flare-t3763331
Tundub, et galaxy s9 s9 plus kaameral miskid probleemid?
Päikse käes jäävad jooned, värvilised täpid pildile. Kas kellegilgi sama jama esinenud?


viimati muutis hard 27.12.2018 12:02:24, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 11:00:25 vasta tsitaadiga

See "hey google" teema lõpetas eile kuulamise. Ei lasknud uuesti häält ka õpetada. Kui google äpp avada, siis otsing toimib aga ükskõik kelle häälega rääkida
_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 11:01:45 vasta tsitaadiga

proovi "hi bixby" icon_razz.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Sold OUT
no credit
Sold OUT

liitunud: 30.07.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 11:11:03 vasta tsitaadiga

Bixbyt veel ei näppinud


Savi. See on daami mure edaspidi

_________________
Every version of the garment appears to be sold out online, with prospective shoppers given the opportunity to join a waitlist.
Kommentaarid: 94 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 1 :: 81
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 12:28:46 vasta tsitaadiga

Sold OUT kirjutas:
Tere. Ostsin naisele S9. Mis tegevusi soovitate? Mida kohe maha lasta ja mis sättida, et oleks best?


Minu soovitused (S8):
Eile ostsin http://www.packagedisabler.com/ ja by default disables 69 packaget (üleeile resettisin telefoni). Paar rakendust lülitasin sisse tagasi aga keelasin lisaks ~10 veel (Bixby jne). Tundub, et antud tegevus aitas nii aku kui jõudluse osas tublisti kaasa. thumbs_up.gif

Lisaks Adblock. Adguard või Blokada. Üks tasuline, teine tasuta.
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 12:52:16 vasta tsitaadiga

Mind kohe huvitab see list, mida kõike see äpp+sina kinni keerasite icon_smile.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lord Ami
HV veteran
Lord Ami

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 13:22:37 vasta tsitaadiga

Kopeerisin otse XML sisu. Kõik mida ei kasuta läks kinni. Mõned tuleb ehk mingi hetk sisse lülitada... Aga praegu telefon toimetab nii kuis vaja.
https://photos.jottacloud.com/share/52kn31sn

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 57 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 52
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
RustyZ
HV Guru
RustyZ

liitunud: 20.06.2004




sõnum 27.12.2018 14:25:44 vasta tsitaadiga

Sama orika klaveri suurust saab muuta fyi. Et nendele kes vigu teevad siis testige väiksemat või suuremat.
_________________
Wreckfest 2 server: 136.243.70.252:30102 | parool: isamaa (kui on enabled)
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 1 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.12.2018 17:06:59 vasta tsitaadiga

Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 17:24:18 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?

Peaks isegi käima.
Kusjuures mul on ka natukene, sinisel taustal on näha, 1/3 ekraani landscape asendis on teist tooni. Kuigi ma ei saa aru, et millest.
Samas praegu liiga vähe veel seda ei viitsi jamada. Ja mul heledus pole põhjas, vaid selle soovitusliku jooneni

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 17:30:13 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?


Garantii alla läheb. S8 mul 2 korda sellega ekraani vahetatud.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.12.2018 17:42:05 vasta tsitaadiga

Mis see ajaline piirang ekraani garantii mõttes on? Mul Aprillis soetatud näiteks.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 17:43:32 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mis see ajaline piirang ekraani garantii mõttes on? Mul Aprillis soetatud näiteks.

2.a
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raxz
HV Guru

liitunud: 27.07.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 17:51:12 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?
Taksojuht?
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 45
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.12.2018 17:57:51 vasta tsitaadiga

raxz kirjutas:
Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?
Taksojuht?


taxifyd aegajalt juhtub ikka aga 90% läbisõidust on oma sõitmine - waze lihtsalt alati sees kui liikvel. samas nii on see alati olnud ja eelnevate samsadega sellist asja küll ei juhtunud.
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hard
HV vaatleja
hard

liitunud: 01.03.2003




sõnum 27.12.2018 19:38:40 vasta tsitaadiga

hard kirjutas:
https://forum.xda-developers.com/galaxy-s9-plus/help/bad-lens-flare-t3763331
Tundub, et galaxy s9 s9 plus kaameral miskid probleemid?
Päikse käes jäävad jooned, värvilised täpid pildile. Kas kellegilgi sama jama esinenud?


Kaamera probleemi siis kellegilgi pole?
Mõtlesin ostu peale, aga see lens flare teema pani natuke kahtlema.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hugo
HV veteran

liitunud: 01.12.2005




sõnum 27.12.2018 19:38:59 vasta tsitaadiga

Marto. kirjutas:
raxz kirjutas:
Marto. kirjutas:
Mõnel veel burn-in häda täheldanud? Esimene telefon (ja eelnevalt S5 ,S7 , S8 olnud) millel kurat selline asi juhtunud on.
Ekraani alumisel veerandil on heledal taustal waze toredaid ikoone näha. kiirusepiirang jne. Ebatore. Garantii alla see ilmselt ei käi kuidagi eks?
Taksojuht?


taxifyd aegajalt juhtub ikka aga 90% läbisõidust on oma sõitmine - waze lihtsalt alati sees kui liikvel. samas nii on see alati olnud ja eelnevate samsadega sellist asja küll ei juhtunud.



Kas waze jms gps jsoks odavam telefon ei sobi,ekraani põletamiseks?
Ma oma telef. kasutan selleks üliharva kui siis navigeerimiseks
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M8T0
HV Guru

liitunud: 24.11.2001




sõnum 27.12.2018 19:44:39 vasta tsitaadiga

Ei osanud sellist jura arvata. Aastaid waze kõikidel telefonidel ees olnud ja pole nii juhtunud. Sellises hinnaklassis telefoni puhul ei peaks olema normaalne muretseda, et äkki mõni äpp on liiga kaua ees. Milleks ma selle odavama lutsu peaks ostma kõrvale - ostsin ju parima?
Kommentaarid: 87 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 78
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 19:49:54 vasta tsitaadiga

Milleks tõesti odavam kõrvale osta? Telefon(nutitelefon) on ikka kasutamiseks. Mul sõidu ajal üldse youtuubi striimid(üks remix viskab kopa ette, läheb järgmine).
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Samsung Galaxy S9 seeria arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 13, 14, 15 ... 25, 26, 27  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.