Tellisin a2, tavalise. Vaatab kaua see lapse käes kestab _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Mu sellel Redmi note 5-e puhul käib juba närvidele üks asi. mitu korda päevas täiesti lampi teeb 2 vibra nagu oleks mingi teadetis või midagi aga ei ole midagi.
Ei ole leidnud ka midagi mis selle ära seletaks, et miks nii teeb.
Mulle käib see närvidele, et kui mi a1 levi kaob ära siis häälitseb, levi tagasi tekib, taas häälitseb. Ja no krt pole leidnud kohta kus saaks selle vaigistada. Tööjuures suht tüütu sest metallputkas igalpool ei taha hästi levi olla ja siis koguaeg häälitseb taskus... _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Redmi 4X taolist telefoni (hea perf ja specid, hea aku, jms.), ent USB Type-C pordiga on? Tahaks midagi odavat & läheb pigem tabletina tubasesse kasutusse. Suurusel väga vahet ei ole, laadida väga tihti ei viitsiks pigem.
Vb. olekski mõistlikum pigem tabletit juba vaadata, ent see mujaoks täiesti tume maa. _________________
https://www.honorbuy.com/
Sain siit Redmi 5 Note'le uue ekraani ja kasutuselt/view angle nagu originaal, ei tee originaaliga vahet. Kõik toimib ilusti, põhja alt saab näha väikesi erinevusi seerianumbrite ja märgistuste paigutuse kohalt. Müüs ainult raamiga.
Väidetavalt Xiaomi ise ei tooda või müü uusi ekraane varuosadena. Ehk kellelgi vaja kui vahetamist vaja.
Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?
Endal kadus Tele2 4G ära, näitab küll olemasolu otsides, aga ühendab lahti kohe.
sul see beta? Sest mulle veel ei paku android 9 update
Ei, ise pakkus.
hmm okei, mulle ei ole miskit pakkunud ja manuaalselt checki tehes ka ei paku. Võimalik, et võeti maha selle 4G teema pärast
E: redditis juba liiguvad jah, et kes eile update ei teinud ja täna uuesti checkivad, neile ütleb samuti, et uuendusi pole ja on Android 8 peal edasi... Ilmselt siis võeti tagasi. _________________ LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?
Mul naise 4x sai selle MIUI mingi 2-3 nädalat tagasi aga mingeid anomaaliaid küll ei tähelda.
Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?
Mul naise 4x sai selle MIUI mingi 2-3 nädalat tagasi aga mingeid anomaaliaid küll ei tähelda.
A2-l oli ka pie olemas, tegin ära peale esmakäivitamist _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Hoia peal ja viska minema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tuli jah täna, kuidas seda rõvedat google riba avaekraani alt ära saab? Ja üleval ka mingi teavituste riba, mis häirib.
Avaekraani seadetes saab "At a glance" alt kõik valikud tühistades ülemise riba ära kaotada.
EDIT: ei kao ikka riba ära sellest
Alumist otsinguriba vist ei saa.
Lisaks lõpetas Fitbit seadmega sünkimise - selle vastu aitas kui Fitbit äpist seade konto külnest eemaldada, telefoni BT seadete alt see kustutada (varasemate seadmete alt) ja siis uuesti äpi kaudu lisada.
EDIT:
jeesus188, ei ole nii lihtne - neid kahte ei saa nii ära loopida.
Mu a2 jalutas küla peale hetkel, õhtul vaatan _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Tere. Oman Redmi Note 6 Prod alates oktoobrist. Vahetasin S III samsa välja. Otsisin sellele turvaklaasi ja kaitsekaasi. Kuna ma sel hetkel ei leidnud täpselt sobivat turvaklaasi siis otsisin lähedaste mõõtudega sobiva. Sain Xiaomi Mi 8 turvaklaasi. Nati pikkuselt väiksem ja ka laiuselt kuid mulle sobib.
Ja kaaned leidsin Apple Iphone XS Max i omad. Insmat exclusive. Pidi nati seda taga kaamera ava allapoole lahti lõikama. Suurus sobis hästi.
Lõikasin sees oleva plastist kesta välja ja kleepisin kange liimiga redmi silikoon kaitse, mis kaasas oli, selle asemele. Toimib.
Kui sa küsid Mi A2 Lite kohta siis jah.
See liigutas google otsinguriba alla ja tekitas uue "At a glance" riba ekraani ülaossa.
Kumbagi ei õnnestunud mul eemaldada.
Kui sa küsid Mi A2 Lite kohta siis jah.
See liigutas google otsinguriba alla ja tekitas uue "At a glance" riba ekraani ülaossa.
Kumbagi ei õnnestunud mul eemaldada.
Ma tean jah.. mul ka android 9 ja samad asjad nii üleval kui all. Väga häiriv aga midagi teha pole.
Ma tean jah.. mul ka android 9 ja samad asjad nii üleval kui all. Väga häiriv aga midagi teha pole.
Uus launcher aitab.
Ostsin just lapsele A2 lite ja kohe lendas automaatselt Pie selga. Peale mõningast pusimist nende totakate ribadega, lõin käega ja lasin Nova launcheri peale ning mure murtud.
PS: ei saa aru, mida seal Googles suitsetatakse, mis selliseid tobedusi (Google riba all servas ja liigutada ei saa!?) tegema paneb. See ei sunni ju kedagi seda riba rohkem kasutama. Pigem suunab alternatiivsete skinnide ja launcherite juurde, peale mida võib Google oma riba ja paljud muud asjad sisse soolata.
mi mix 2s...parim odav telo kus kõik vajalik olemas _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.
Pixel 2 refurb või siis Mi8/MIX 2S. Kui kiiret pole, siis soovitan kuu-kaks oodata. Uue generatsiooni xiaomid varsti saabumas ning huawei just lasi esimesed telefonid Sony uue sensoriga välja.
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?
Ma võtsin naisele mi mix 2s selle asemel. Nats kallim, aga peaks parem olema _________________ This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?
Pocophonil on isegi siin eraldi teema.
300 euro eest üldiselt ei saa midagi paremat kui seda on pocophone f1.
Või ma pole veel lihtsalt märganud midagi paremat selle summa eest.
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?
Kui 300€ +-10€ saad, siis on mõistlik. Muidu pigem Mi8/MIX 2S (maksavad 50-70€ rohkem). Üleüldiselt Xiaomi enda telefonid paremate näitajatega. Pocophonei suur eelis on 72 tunniga bootloaderi unlock aga Xiaomi on alustanud enda "põhi" telefonidel bootloaderi unlocki ajaks panema 30 päeva.
99% kasutajatest ei huvitu mingist bootloaderi unlockist vaid tahavad bang for buck telefoni mida pokoloko enda hea aku ja liplulaevadel mitte enam väga suure kaarega järgi kõndiva kaameraga ka pakub.
rycyve, Ja siis, et puudub sofware ? Nagu caamera appe play poes vähe poleks. Google cam pidi ka seal peal töötama väga hästi.
Sellepärast on halb, et pole paksit välja võttes eel installitud paremat cam appi on telefon kohe ka saast ?
Nii .. pole selle nutifonindusega väga kursis, eriti hiinaka(laadse)tega, seega küsimus järgmine:
kas oneplus one pealt xiaomi redmi note 5 peale minna oleks väga räme downgrade?
plussid-miinused/põhihädad .. keegi miskit nende kohta kosta oskab, võiks kirja panna.
Ja eriti bueno oleks, kui kellelgi oleks ca 250€ eest miskit veel paremat välja pakkuda äkki .. (peab kohalikel kaupmeestel kindlasti letis olema, tsainast pole aega tellida .. hilised sünnipäevakingiideed)
tänud ette
muffyN, leiad eelarvesse natuke juurde, saad eestist poest hankida Pocophone F1'e. (Xiaomi "alambränd", nagu honor on huaweil ja oneplus on oppol) _________________ Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda.
Redmi note 5 on täiesti läbi leieradtud siin teemas. Ma ei usu,et sa kuhugi downgraded ennast. Miks sa just note 5 tahad kui sul eelarve 250 on ?
Note 6 Pro on ju olemas juba 200 ja vähem eest ning kohe tuleb välja redmi 7 üldse...
Nende redmidega ma vaatan, et ongi selline muster, et hind on alati ca. 200 euri, muutub üsna vähe uue mudeliga kuid siiski alati midagi ning tulistatakse iga mõne kuu tagant uus asi välja.
Redmi note 5 on täiesti läbi leieradtud siin teemas. Ma ei usu,et sa kuhugi downgraded ennast. Miks sa just note 5 tahad kui sul eelarve 250 on ?
Note 6 Pro on ju olemas juba 200 ja vähem eest ning kohe tuleb välja redmi 7 üldse...
Nende redmidega ma vaatan, et ongi selline muster, et hind on alati ca. 200 euri, muutub üsna vähe uue mudeliga kuid siiski alati midagi ning tulistatakse iga mõne kuu tagant uus asi välja.
Note 6 on pisut samm tagasi. Uuendatud ekraan, kuid puudub kiirlaadimine.
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.