Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 197, 198, 199  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 12.12.2018 00:29:30 vasta tsitaadiga

Tellisin a2, tavalise. Vaatab kaua see lapse käes kestab icon_confused.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yoyoo
Kreisi kasutaja
yoyoo

liitunud: 12.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 12:37:16 vasta tsitaadiga

täna tuli mi a2'le android 9 välja.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 21.12.2018 19:48:42 vasta tsitaadiga

Mu sellel Redmi note 5-e puhul käib juba närvidele üks asi. mitu korda päevas täiesti lampi teeb 2 vibra nagu oleks mingi teadetis või midagi aga ei ole midagi.
Ei ole leidnud ka midagi mis selle ära seletaks, et miks nii teeb.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2018 19:54:14 vasta tsitaadiga

Mulle käib see närvidele, et kui mi a1 levi kaob ära siis häälitseb, levi tagasi tekib, taas häälitseb. Ja no krt pole leidnud kohta kus saaks selle vaigistada. Tööjuures suht tüütu sest metallputkas igalpool ei taha hästi levi olla ja siis koguaeg häälitseb taskus...
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
maty
Kreisi kasutaja

liitunud: 11.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 21.12.2018 20:03:48 vasta tsitaadiga

lopes39, mul sama asi Note 4-l, pole veel täpsemalt uurinud miks nii on.
Kommentaarid: 81 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rmc
Aeg Maha 2n
rmc

liitunud: 28.06.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.12.2018 17:08:12 vasta tsitaadiga

Redmi 4X taolist telefoni (hea perf ja specid, hea aku, jms.), ent USB Type-C pordiga on? Tahaks midagi odavat & läheb pigem tabletina tubasesse kasutusse. Suurusel väga vahet ei ole, laadida väga tihti ei viitsiks pigem.
Vb. olekski mõistlikum pigem tabletit juba vaadata, ent see mujaoks täiesti tume maa.

_________________
Kommentaarid: 196 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 182
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Oskar.r
HV kasutaja
Oskar.r

liitunud: 30.06.2007




sõnum 24.12.2018 01:50:53 vasta tsitaadiga

https://www.honorbuy.com/
Sain siit Redmi 5 Note'le uue ekraani ja kasutuselt/view angle nagu originaal, ei tee originaaliga vahet. Kõik toimib ilusti, põhja alt saab näha väikesi erinevusi seerianumbrite ja märgistuste paigutuse kohalt. Müüs ainult raamiga.

Väidetavalt Xiaomi ise ei tooda või müü uusi ekraane varuosadena. Ehk kellelgi vaja kui vahetamist vaja. beer_yum.gif
Kommentaarid: 14 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 14
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 13:37:59 vasta tsitaadiga

Mõnel pool juba tuleb
Spoiler Spoiler Spoiler

Nüüd on küss kas 4G band20 puudmine on ära fixitud või mitte...

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.12.2018 15:05:51 vasta tsitaadiga

Endal kadus Tele2 4G ära, näitab küll olemasolu otsides, aga ühendab lahti kohe.
_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 17:33:03 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
Endal kadus Tele2 4G ära, näitab küll olemasolu otsides, aga ühendab lahti kohe.
sul see beta? Sest mulle veel ei paku android 9 update
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ricom2ger
HV veteran
ricom2ger

liitunud: 15.04.2009




sõnum 24.12.2018 21:21:48 vasta tsitaadiga

salatoimik kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Endal kadus Tele2 4G ära, näitab küll olemasolu otsides, aga ühendab lahti kohe.
sul see beta? Sest mulle veel ei paku android 9 update

Ei, ise pakkus.

_________________
Kamehameha in your face!
Kommentaarid: 123 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 111
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 22:46:52 vasta tsitaadiga

Tere,

Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 23:02:08 vasta tsitaadiga

ricom2ger kirjutas:
salatoimik kirjutas:
ricom2ger kirjutas:
Endal kadus Tele2 4G ära, näitab küll olemasolu otsides, aga ühendab lahti kohe.
sul see beta? Sest mulle veel ei paku android 9 update

Ei, ise pakkus.
hmm okei, mulle ei ole miskit pakkunud ja manuaalselt checki tehes ka ei paku. Võimalik, et võeti maha selle 4G teema pärast icon_rolleyes.gif
E: redditis juba liiguvad jah, et kes eile update ei teinud ja täna uuesti checkivad, neile ütleb samuti, et uuendusi pole ja on Android 8 peal edasi... Ilmselt siis võeti tagasi.

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
peps71
HV kasutaja

liitunud: 16.04.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 24.12.2018 23:02:56 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Tere,

Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?

Mul naise 4x sai selle MIUI mingi 2-3 nädalat tagasi aga mingeid anomaaliaid küll ei tähelda.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 18:10:52 vasta tsitaadiga

peps71 kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Tere,

Mu 4x sai nüüd MIUI 10.1.1.0 update ja mõni päev pärast seda ei tunnista enam SIM-kaarti. Olen teinud lugematu arv reboote, tõstnud SIMi ühest pesast teise, aga ei midagi. IMEI-d alles, IMEI SV-d 00. Rootitud pole. Ideid kellelgi?

Mul naise 4x sai selle MIUI mingi 2-3 nädalat tagasi aga mingeid anomaaliaid küll ei tähelda.


Tundub, et SIM kaart ise andis lambist otsad...
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 18:18:11 vasta tsitaadiga

A2-l oli ka pie olemas, tegin ära peale esmakäivitamist
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 09:54:54 vasta tsitaadiga

Xiaomi A2 Lite - kah nüüd Pie OTA saadaval.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 14:44:22 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
Xiaomi A2 Lite - kah nüüd Pie OTA saadaval.


Tuli jah täna, kuidas seda rõvedat google riba avaekraani alt ära saab? icon_rolleyes.gif Ja üleval ka mingi teavituste riba, mis häirib.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 15:10:13 vasta tsitaadiga

Hoia peal ja viska minema icon_rolleyes.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 15:17:38 vasta tsitaadiga

mälukaart kirjutas:
Draqula kirjutas:
Xiaomi A2 Lite - kah nüüd Pie OTA saadaval.


Tuli jah täna, kuidas seda rõvedat google riba avaekraani alt ära saab? icon_rolleyes.gif Ja üleval ka mingi teavituste riba, mis häirib.


Avaekraani seadetes saab "At a glance" alt kõik valikud tühistades ülemise riba ära kaotada.
EDIT: ei kao ikka riba ära sellest

Alumist otsinguriba vist ei saa.

Lisaks lõpetas Fitbit seadmega sünkimise - selle vastu aitas kui Fitbit äpist seade konto külnest eemaldada, telefoni BT seadete alt see kustutada (varasemate seadmete alt) ja siis uuesti äpi kaudu lisada.

EDIT:
jeesus188, ei ole nii lihtne - neid kahte ei saa nii ära loopida.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mälukaart
HV vaatleja

liitunud: 17.10.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 15:25:55 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:


EDIT:
jeesus188, ei ole nii lihtne - neid kahte ei saa nii ära loopida.


Nii on icon_lol.gif , otsisin ja proovisin igatmoodi thumbs_down.gif
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 26.12.2018 15:37:38 vasta tsitaadiga

Kas see oli android 9 uuendus ?

viimati muutis pois11 26.12.2018 15:37:52, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 26.12.2018 15:37:45 vasta tsitaadiga

Mu a2 jalutas küla peale hetkel, õhtul vaatan
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karlakass
HV vaatleja
Karlakass

liitunud: 06.11.2017




sõnum 26.12.2018 15:41:22 vasta tsitaadiga

Tere. Oman Redmi Note 6 Prod alates oktoobrist. Vahetasin S III samsa välja. Otsisin sellele turvaklaasi ja kaitsekaasi. Kuna ma sel hetkel ei leidnud täpselt sobivat turvaklaasi siis otsisin lähedaste mõõtudega sobiva. Sain Xiaomi Mi 8 turvaklaasi. Nati pikkuselt väiksem ja ka laiuselt kuid mulle sobib.
Ja kaaned leidsin Apple Iphone XS Max i omad. Insmat exclusive. Pidi nati seda taga kaamera ava allapoole lahti lõikama. Suurus sobis hästi.
Lõikasin sees oleva plastist kesta välja ja kleepisin kange liimiga redmi silikoon kaitse, mis kaasas oli, selle asemele. Toimib.
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Draqula
HV Guru

liitunud: 29.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 14:16:37 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Kas see oli android 9 uuendus ?


Kui sa küsid Mi A2 Lite kohta siis jah.
See liigutas google otsinguriba alla ja tekitas uue "At a glance" riba ekraani ülaossa.
Kumbagi ei õnnestunud mul eemaldada.
Kommentaarid: 42 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2018 14:21:25 vasta tsitaadiga

Draqula kirjutas:
pois11 kirjutas:
Kas see oli android 9 uuendus ?


Kui sa küsid Mi A2 Lite kohta siis jah.
See liigutas google otsinguriba alla ja tekitas uue "At a glance" riba ekraani ülaossa.
Kumbagi ei õnnestunud mul eemaldada.

Ma tean jah.. mul ka android 9 ja samad asjad nii üleval kui all. Väga häiriv aga midagi teha pole.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
netmaster
HV kasutaja
netmaster

liitunud: 21.08.2004




sõnum 27.12.2018 15:27:13 vasta tsitaadiga

pois11 kirjutas:
Ma tean jah.. mul ka android 9 ja samad asjad nii üleval kui all. Väga häiriv aga midagi teha pole.


Uus launcher aitab.
Ostsin just lapsele A2 lite ja kohe lendas automaatselt Pie selga. Peale mõningast pusimist nende totakate ribadega, lõin käega ja lasin Nova launcheri peale ning mure murtud.

PS: ei saa aru, mida seal Googles suitsetatakse, mis selliseid tobedusi (Google riba all servas ja liigutada ei saa!?) tegema paneb. See ei sunni ju kedagi seda riba rohkem kasutama. Pigem suunab alternatiivsete skinnide ja launcherite juurde, peale mida võib Google oma riba ja paljud muud asjad sisse soolata.
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pois11
HV Guru

liitunud: 11.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 27.12.2018 20:48:12 vasta tsitaadiga

Nova launcheri on hea soovitus! Ise korduvalt teistele aidanud peale panna aga ise isiklikult ei viitsi kasutada.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 109
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
villu70
HV Guru
villu70

liitunud: 19.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.12.2018 20:51:07 vasta tsitaadiga


Link
Kommentaarid: 142 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 0 :: 122
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 09:30:30 vasta tsitaadiga

Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lauri76
HV kasutaja

liitunud: 12.12.2012




sõnum 29.12.2018 12:05:33 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.


https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/482686/xiaomi-mi-mix-2s-4g-64gb-dual-sim-black

Või kui eelistad Xiaomi Mi Note 2,võin sulle oma seismajäänud telefoni müüa
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 13:48:57 vasta tsitaadiga

mi mix 2s...parim odav telo kus kõik vajalik olemas thumbs_up.gif
_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 29.12.2018 20:17:17 vasta tsitaadiga

Lauri76 kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.


https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/482686/xiaomi-mi-mix-2s-4g-64gb-dual-sim-black

Või kui eelistad Xiaomi Mi Note 2,võin sulle oma seismajäänud telefoni müüa


Pildil pole ju mi mix 2s? Hind kuidagi väga hea neil.
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 29.12.2018 20:27:57 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.


Pixel 2 refurb või siis Mi8/MIX 2S. Kui kiiret pole, siis soovitan kuu-kaks oodata. Uue generatsiooni xiaomid varsti saabumas ning huawei just lasi esimesed telefonid Sony uue sensoriga välja.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 00:41:24 vasta tsitaadiga

Pro7 kirjutas:
Lauri76 kirjutas:
Pro7 kirjutas:
Soovitusi ca 300-350€ eest võimalikult hea kaameraga telefoni? Brändist eelistaks tuntumaid tootjaid eesotsas xiaomiga.


https://www.frog.ee/et/mobiiltelefonid/nutitelefonid/482686/xiaomi-mi-mix-2s-4g-64gb-dual-sim-black

Või kui eelistad Xiaomi Mi Note 2,võin sulle oma seismajäänud telefoni müüa


Pildil pole ju mi mix 2s? Hind kuidagi väga hea neil.
mis seal pildil siis on?

Mujal sama hinnaga tellitav icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/1298919/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-black/
https://www.hinnavaatlus.ee/1196326/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-white/
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 30.12.2018 21:27:24 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
mis seal pildil siis on?

Mujal sama hinnaga tellitav icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/1298919/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-black/
https://www.hinnavaatlus.ee/1196326/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-white/


Pildil muidu MIX 2 icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Pro7
Kreisi kasutaja
Pro7

liitunud: 18.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 22:10:50 vasta tsitaadiga

JRISETH kirjutas:
Early Access kirjutas:
mis seal pildil siis on?

Mujal sama hinnaga tellitav icon_rolleyes.gif
https://www.hinnavaatlus.ee/1298919/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-black/
https://www.hinnavaatlus.ee/1196326/xiaomi-mi-mix-2s-64gb-white/


Pildil muidu MIX 2 icon_biggrin.gif


Seda minagi, aga tundub, et see MIX 2s läheb käiku. Tänud!
Kommentaarid: 23 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
walkman
Kreisi kasutaja

liitunud: 15.02.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 16:42:11 vasta tsitaadiga

Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?
Kommentaarid: 84 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 74
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 16:59:33 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?

Ma võtsin naisele mi mix 2s selle asemel. Nats kallim, aga peaks parem olema

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 02.01.2019 18:21:48 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?


Pocophonil on isegi siin eraldi teema.
300 euro eest üldiselt ei saa midagi paremat kui seda on pocophone f1.
Või ma pole veel lihtsalt märganud midagi paremat selle summa eest.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JRISETH
Kreisi kasutaja

liitunud: 18.04.2011




sõnum 02.01.2019 18:45:46 vasta tsitaadiga

walkman kirjutas:
Huvitav kas 300€ androidi on mõistlik see Mobiiltelefon Xiaomi Pocophone F1 64GB võtta või vaadata midagi muud ?


Kui 300€ +-10€ saad, siis on mõistlik. Muidu pigem Mi8/MIX 2S (maksavad 50-70€ rohkem). Üleüldiselt Xiaomi enda telefonid paremate näitajatega. Pocophonei suur eelis on 72 tunniga bootloaderi unlock aga Xiaomi on alustanud enda "põhi" telefonidel bootloaderi unlocki ajaks panema 30 päeva.
Kommentaarid: 232 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 203
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 02.01.2019 19:39:40 vasta tsitaadiga

99% kasutajatest ei huvitu mingist bootloaderi unlockist vaid tahavad bang for buck telefoni mida pokoloko enda hea aku ja liplulaevadel mitte enam väga suure kaarega järgi kõndiva kaameraga ka pakub.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rycyve
HV veteran
rycyve

liitunud: 25.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.01.2019 21:18:06 vasta tsitaadiga

No camera bung of buck te kindlasti ei saa selle xiaomi tontidega icon_idea.gif Neil puudub kõik zoomimisega kaasnev hardwre + tarkvara mis seda parandax icon_cool.gif
Kommentaarid: 100 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 83
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.01.2019 00:01:31 vasta tsitaadiga

rycyve, Ja siis, et puudub sofware ? Nagu caamera appe play poes vähe poleks. Google cam pidi ka seal peal töötama väga hästi.
Sellepärast on halb, et pole paksit välja võttes eel installitud paremat cam appi on telefon kohe ka saast ?
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
630
HV kasutaja

liitunud: 21.01.2004




sõnum 03.01.2019 13:40:09 vasta tsitaadiga

rycyve kirjutas:
No camera bung of buck te kindlasti ei saa selle xiaomi tontidega icon_idea.gif Neil puudub kõik zoomimisega kaasnev hardwre + tarkvara mis seda parandax icon_cool.gif


https://www.dxomark.com/category/mobile-reviews/ vaidleb sulle vastu.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 16:07:00 vasta tsitaadiga

Nii .. pole selle nutifonindusega väga kursis, eriti hiinaka(laadse)tega, seega küsimus järgmine:
kas oneplus one pealt xiaomi redmi note 5 peale minna oleks väga räme downgrade?
plussid-miinused/põhihädad .. keegi miskit nende kohta kosta oskab, võiks kirja panna.

Ja eriti bueno oleks, kui kellelgi oleks ca 250€ eest miskit veel paremat välja pakkuda äkki .. (peab kohalikel kaupmeestel kindlasti letis olema, tsainast pole aega tellida .. hilised sünnipäevakingiideed)
tänud ette thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jnt
HV Guru
jnt

liitunud: 10.05.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 16:09:37 vasta tsitaadiga

muffyN, leiad eelarvesse natuke juurde, saad eestist poest hankida Pocophone F1'e. (Xiaomi "alambränd", nagu honor on huaweil ja oneplus on oppol)
_________________
Progemisest: https://byteaether.github.io/
Seisab keldris vana 386-486-Pentium1? Räägime! Ehk saan vanakesele uue elu anda. icon_wink.gif
Kommentaarid: 117 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 108
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
mufferino
Kreisi kasutaja

liitunud: 12.09.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.01.2019 16:28:30 vasta tsitaadiga

jnt kirjutas:
muffyN, leiad eelarvesse natuke juurde, saad eestist poest hankida Pocophone F1'e. (Xiaomi "alambränd", nagu honor on huaweil ja oneplus on oppol)

idee oleks hea, aga üle 250€ ei küündi budget kohe kuidagi mitte .. kuid sellegipoolest, tänud soovituse eest thumbs_up.gif
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 32
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
c4v6
HV veteran
c4v6

liitunud: 15.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 03.01.2019 21:53:19 vasta tsitaadiga

Redmi note 5 on täiesti läbi leieradtud siin teemas. Ma ei usu,et sa kuhugi downgraded ennast. Miks sa just note 5 tahad kui sul eelarve 250 on ?
Note 6 Pro on ju olemas juba 200 ja vähem eest ning kohe tuleb välja redmi 7 üldse...

Nende redmidega ma vaatan, et ongi selline muster, et hind on alati ca. 200 euri, muutub üsna vähe uue mudeliga kuid siiski alati midagi ning tulistatakse iga mõne kuu tagant uus asi välja.
Kommentaarid: 72 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 68
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
lopes39
HV Guru
lopes39

liitunud: 08.11.2004




sõnum 03.01.2019 22:54:52 vasta tsitaadiga

muffyN, Kui 250 euro on piir siis mõistlik oleks vast võtta Mi 8 Lite.

https://www.hinnavaatlus.ee/1298916/xiaomi-mi-8-lite-64gb-black/

Või Mi A2

https://www.hinnavaatlus.ee/1303364/xiaomi-mi-a2-64gb-black/

c4v6 kirjutas:
Redmi note 5 on täiesti läbi leieradtud siin teemas. Ma ei usu,et sa kuhugi downgraded ennast. Miks sa just note 5 tahad kui sul eelarve 250 on ?
Note 6 Pro on ju olemas juba 200 ja vähem eest ning kohe tuleb välja redmi 7 üldse...

Nende redmidega ma vaatan, et ongi selline muster, et hind on alati ca. 200 euri, muutub üsna vähe uue mudeliga kuid siiski alati midagi ning tulistatakse iga mõne kuu tagant uus asi välja.


Note 6 on pisut samm tagasi. Uuendatud ekraan, kuid puudub kiirlaadimine.
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 7
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Mobiiltelefonid/ GPS seadmed / Muu tehnika »  Xiaomi, Oppo, Zopo, Meizu ja teised Androidiga "hiinakad" mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 142, 143, 144 ... 197, 198, 199  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.