Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Mina arvan, et Battlefield V saab olema ...
Äge!
32%
 32%  [ 45 ]
Keskmine!
29%
 29%  [ 41 ]
Nõme!
21%
 21%  [ 30 ]
Ma ei tea!
17%
 17%  [ 24 ]
hääli kokku : 140

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 19:33:14 vasta tsitaadiga

Enamasti fighteri piloot, proovisin selle nerfitud bomberiga ka üle pika aja ühe operationsi teha.
Enam päris otse AA'le vastu lennata ei saa, hakkab teine päris ruttu haiget tegema. Rear gunner niidab ikka ajudeta fightereid nagu enne.
17/2 oli enne lennukisse istumist sees.

Kiunu ja vingu tuli chatist päris üksjagu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 00:57:28 vasta tsitaadiga

TTK uuenduse revert.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a729tq/battlefield_v_letter_to_the_community_ttk_changes/

Tundub, et inimesed tegid ikka piisavalt lärmi.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 18.12.2018 02:59:59 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
TTK uuenduse revert.

https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a729tq/battlefield_v_letter_to_the_community_ttk_changes/

Tundub, et inimesed tegid ikka piisavalt lärmi.


Parem hilja kui mitte kunagi. Vähemalt jääb mängijatebaasi lammutamine ära ja kõik ikka ühte tüüpi serverites. Aga jah... selle lollusega tekitati endale ikka korralikult kahju...nüüd tuleks DICEl ennast kokku võtta ja kiiresti asju parandama hakata ja uut contenti ka topelt kiirusega lisama hakata.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
WäntWõll
make.believe
WäntWõll

liitunud: 18.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 10:23:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

ja uut contenti ka topelt kiirusega lisama hakata.

seda ära küll taha, topelt kiirusega cräppi toota meelehärmiks on veel halvem kui mitte midagi teha.
Kommentaarid: 374 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 12:20:08 vasta tsitaadiga

WäntWõll kirjutas:
tsitaat:

ja uut contenti ka topelt kiirusega lisama hakata.

seda ära küll taha, topelt kiirusega cräppi toota meelehärmiks on veel halvem kui mitte midagi teha.


Just, selle TTK muutmisega ka kiirustasid, et ''christmas noobidele'' asi lihtsamaks teha. Vaat mis käkk sellega kokku keerati.

Kui nüüd medic klass saaks mõne asjalikuma relva juurde millega kaugemale ka kannatab lasta kui 3m siis oleks timmis.
Recon võiks saada 1-2 smg'd. Praegu sellist võimalust pole nagu 4's, et flankida vaenlasele selga, beacon maha ja siis lammutama hakata squadiga.
Assault ja support on täiesti ok praeguse seisuga. Miks seda kisatakse, et KE7/STG 1-5/M1 nii OP on aru ma ei saa. Pea koheselt ju lahti teised ja harjutakse ära enne kui kõvemad riistad lahti tulevad.

Mis pidevalt pinda käib on see neetud bipod bug, mmg'ga augus lamades hakkab pidevalt mingi arusaamatu jõud välja lükkama...

Minu 2senti. Täna saab 100H piir ka ületatud.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dreamlover
HV Guru
Dreamlover

liitunud: 21.02.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 12:25:34 vasta tsitaadiga

Laetud alla, installitud , proovitud, uninstallitud icon_smile.gif
_________________
ARVUTID
3G1,5/3G2,5/5G1,5/5G2,5 KAABEL
HDD kettad
Kommentaarid: 1904 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 0 :: 1327
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 18.12.2018 14:07:23 vasta tsitaadiga

Dreamlover kirjutas:
Laetud alla, installitud , proovitud, uninstallitud icon_smile.gif


Ehk siis sinusuguste tõttu hakkaski DICE tõmblema ja kiirustades rumalaid muudatusi tegema. Nägid, et mängijad proovivad ja loobuvad, ning ei tule tagasi.
Mis siis ei meeldinud? Äkki jagad teistele ka? Muidu pole sinu eelnevast infost nagu väga kasu ju?

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 14:09:01 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:
Dreamlover kirjutas:
Laetud alla, installitud , proovitud, uninstallitud icon_smile.gif


Ehk siis sinusuguste tõttu hakkaski DICE tõmblema ja kiirustades rumalaid muudatusi tegema. Nägid, et mängijad proovivad ja loobuvad, ning ei tule tagasi.
Mis siis ei meeldinud? Äkki jagad teistele ka? Muidu pole sinu eelnevast infost nagu väga kasu ju?
Väga hea - siis õpivadki natukene PR-i kvaliteeti parandama.

Mina ei ole näiteks ligi võtnud, sest puudub hardcore.
BF4 on hetkel viimane, mida mänginud, ning seal ainult HC serverites mängingi.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 15:30:17 vasta tsitaadiga

Võtsin ka nädalavahetusel ligi, siiani täitsa meeldib. Beta ajal sai ka muidugi proovitud icon_razz.gif
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 18.12.2018 16:58:05 vasta tsitaadiga

I7 ülekellasin 4.4GHz peale ning shortcut -gametime.maxvariablefps 90 nimg nii ta enamjagu ka on. Narvikus kisub ainult allapoole. Furyx terrain/texture high ülejäänud low-medium.

ainult i7 tolku polnud, OC aitas kõvasti kaasa.

Samas CPU saab nüüd 75% kasutust ja GPU piirajas koguaeg.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Karl P.
HV kasutaja
Karl P.

liitunud: 18.12.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 14:09:39 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi vastaste nägemisega probleeme siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Edit the values in nVidia inspector as shown here:
https://twitter.com/MarbleDuck/status/1075145251545698304

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

Edit: parandasin lingi


viimati muutis Karl P. 19.12.2018 15:01:18, muudetud 4 korda
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 30
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 14:18:38 vasta tsitaadiga

Karl P., link on vigane... icon_lol.gif thumbs_up.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 19.12.2018 16:59:37 vasta tsitaadiga

Hakkab jälle pihta, high contrast lowest quality confid. Üldse siis PC- l mõtet. PS3 saaks kasellise graafikaga hakkama...
Pro modides ka sellised asjad lubatud, aga endale tundub selline piiripealne juhus juba...
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 19.12.2018 17:50:54 vasta tsitaadiga

Karl P. kirjutas:
Kui kellelgi vastaste nägemisega probleeme siis:
Spoiler Spoiler Spoiler

tsitaat:
Edit the values in nVidia inspector as shown here:
https://twitter.com/MarbleDuck/status/1075145251545698304

icon_lol.gificon_lol.gificon_lol.gif

Edit: parandasin lingi


Sa ise mängid nii? Ma küll väga ei usu.. siis võiks ju parem juba minecrafti mängida.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 20.12.2018 10:28:30 vasta tsitaadiga

Kaua oodatud kaunikene. Väga lihtsalt on lahti kirjeldatud BF5 esinevad võrgu probleemid ja põhjused miks jätkuvalt saadakse nn ühe kuuli lasust surma jne. Pole ka ime kui valge mees AWS infra pärast peab neegrite maal mängimas käima .. Vaadake video ära ja siis saate aru millest jutt.

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
alar26t
HV kasutaja

liitunud: 21.04.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2018 21:55:38 vasta tsitaadiga

Mõlemad standard ja deluxe versioon -50% originis, 30€ ja 40€ vastavalt. Ei suuda otsustada, kas ostab lõpuks ära.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 21.12.2018 21:39:16 vasta tsitaadiga

alar26t kirjutas:
Mõlemad standard ja deluxe versioon -50% originis, 30€ ja 40€ vastavalt. Ei suuda otsustada, kas ostab lõpuks ära.
Spoiler Spoiler Spoiler


Igal juhul on see parem mäng kui BF1 oli. Ja kui DICE tõesti ennast kokku võtab ja edaspidi asju paremini lahendab, siis on lootust, et asjad liiguvad paremuse poole...
Potentsiaali mängul on... iseasi, kas see osatakse ära kasutada...

EDIT: Peaasi, et Battlefieldis päris nii hull asi ei oleks icon_biggrin.gif
https://www.youtube.com/watch?v=ak-yN-8K2cU

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
aim17
HV kasutaja

liitunud: 09.07.2005




sõnum 23.12.2018 09:38:04 vasta tsitaadiga

Võib öelda, et beta meeldis palju rohkem. Kui nüüd mil nad seda parandavad kogu aeg, küll midagi paremuse poole ja midagi jälle p....e keeratud Selline küsimus kas relvade tuuning annamb ka midagi juurde või see rohkem silma ilu? Jube tüütu on sellega tegeleda.
_________________
Battlelog: eesti38
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 23.12.2018 12:34:21 vasta tsitaadiga

aim17 kirjutas:
Võib öelda, et beta meeldis palju rohkem. Kui nüüd mil nad seda parandavad kogu aeg, küll midagi paremuse poole ja midagi jälle p....e keeratud Selline küsimus kas relvade tuuning annamb ka midagi juurde või see rohkem silma ilu? Jube tüütu on sellega tegeleda.


Muidugi annab relvade tuuning juurde. Lasevad täpsemalt, kiiremini või värisevad vähem käes. Sama on tankide ja muude masinatega. Camode vahetamine ei muuda aga relva juures midagi.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 23.12.2018 15:28:44 vasta tsitaadiga

Väidetavalt 18 jaanuar tuleb ''Battlefield currency'' millega saab ainult hilpusid ja muud kosmeetikat osta. Ehk tehakse midagi, et company coin'i ka kuidagi juurde saab, camosid ostnud pole aga relvade specializationi peale on kõik ära kulutatud ja peaaegu 0 seis hetkel.
https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a88s7y/battlefield_currency_paid_for_with_real_money/
Pildist võib nagu oletada, et tuleb relvade avamisega tuleb sama teema nagu 1's oli, peab CC eest lahti ostma.
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Xenomorph
Kreisi kasutaja

liitunud: 02.07.2005




sõnum 25.12.2018 12:26:05 vasta tsitaadiga

Kas i5 on tõesti bfv jaoks lahja? Panin pildi, et loadi näidata cpu & gpu.
Kommentaarid: 30 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Etz
HV Guru
Etz

liitunud: 27.01.2005



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 12:30:36 vasta tsitaadiga

Kellelgi veel mingi naljakas ikaldus on tekkinud, kus umbes 7-10 minuti pärast mäng lihtsalt hangub korraks ning sellele järgneb CTD? icon_rolleyes.gif
_________________
...life is random...so am I...
So, there is a fan. Time to grab your sh*t, gentlemen!
Kommentaarid: 236 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 196
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rewer
HV Guru
rewer

liitunud: 31.08.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 13:03:37 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kas i5 on tõesti bfv jaoks lahja? Panin pildi, et loadi näidata cpu & gpu.

Jah, fpsis üldiselt väga suurt vahet pole aga i7 kõvasti sujuvam.
Kasuta pigem Afterburnerit mängu ajal ja vaata mis näitab(näed täpsemalt).

Hetkel mäng -50%, keegi äkki vaadanud mis hinnad teistes regioonides?
Kommentaarid: 1310 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 922
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vael
HV Guru

liitunud: 17.03.2013




sõnum 25.12.2018 13:07:24 vasta tsitaadiga

Paar posti eespoole just kirjutasin i5 vs i7;)

I7 ja FPS piirajaga saab sujuvaks jah, muidu väga ebastabiilne.
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KoldK
HV veteran
KoldK

liitunud: 05.07.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 13:20:51 vasta tsitaadiga

StaticX kirjutas:
Kas i5 on tõesti bfv jaoks lahja? Panin pildi, et loadi näidata cpu & gpu.

Vaata kindlasti graafika seaded üle, üleliigne mudru keera maha/kinni. Ma millegipärast ei usu, et 1080p resol jääb i5 6600k (kui profiili vaadata) vajaka.
Kommentaarid: 46 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 40
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Anna tooli
 

liitunud: 16.03.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 14:14:48 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Väidetavalt 18 jaanuar tuleb ''Battlefield currency'' millega saab ainult hilpusid ja muud kosmeetikat osta. Ehk tehakse midagi, et company coin'i ka kuidagi juurde saab, camosid ostnud pole aga relvade specializationi peale on kõik ära kulutatud ja peaaegu 0 seis hetkel.
https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a88s7y/battlefield_currency_paid_for_with_real_money/
Pildist võib nagu oletada, et tuleb relvade avamisega tuleb sama teema nagu 1's oli, peab CC eest lahti ostma.
https://hexus.net/gaming/news/industry/125636-ea-plans-battlefield-v-microtransactions-january/
tsitaat:
A graphic showing the game economy seems to confirm that BCoins are cosmetic only, while the Company Coins (CCoins) that you earn by playing can be used for more important game upgrades.
Kommentaarid: 365 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 300
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 26.12.2018 00:07:21 vasta tsitaadiga

Early Access kirjutas:
raixxx kirjutas:
Väidetavalt 18 jaanuar tuleb ''Battlefield currency'' millega saab ainult hilpusid ja muud kosmeetikat osta. Ehk tehakse midagi, et company coin'i ka kuidagi juurde saab, camosid ostnud pole aga relvade specializationi peale on kõik ära kulutatud ja peaaegu 0 seis hetkel.
https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/a88s7y/battlefield_currency_paid_for_with_real_money/
Pildist võib nagu oletada, et tuleb relvade avamisega tuleb sama teema nagu 1's oli, peab CC eest lahti ostma.
https://hexus.net/gaming/news/industry/125636-ea-plans-battlefield-v-microtransactions-january/
tsitaat:
A graphic showing the game economy seems to confirm that BCoins are cosmetic only, while the Company Coins (CCoins) that you earn by playing can be used for more important game upgrades.


Mis sa nende postitustega öelda tahtsid? Sellest on enne ka juba juttu olnud, et jaanuaris 2019 lisatakse Battlefieldi raha, mida saab osta päris raha eest. Ja seda Battlefieldi raha saab siis kasutada in-game skinnide jne ostmiseks. Relvade upgrademiseks ja relvad ostmiseks seda kasutada ei saa. Selleks on juba praegu mängus olevad Company Coins.

_________________
EBV
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.12.2018 20:04:30 vasta tsitaadiga

kaido163. Vastan sinule siin, kuna käid teist teemat (Insurgency: Sandstorm) solkimas! Battlefield V on proovitud beta ajal ja kuna tundus samasuguse B kategooria mänguna nagu köik eilmised/viimased osad, jäi see minu puhul ostmata. Kysimus ei ole hakkama saamises, nagu teises teemas oletasid, vaid maitse asjas. Minule lihtsalt meeldivad reaalsusele suunatud fps mängud ja Battlefield seeria ei paku seda minule - sory. Nagu juba eilmises teemas mainisin ja tuletan veelkord sinule meelde: igale yhele oma ..., mängi mida iganes tahad ja jäta palun teiste teemade solkimine: icon_rolleyes.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2018 20:23:01 vasta tsitaadiga

Kui ma vaatan Sir-Kaic BF seeria mängude statse ja siis loen midagi tema poolt kirjetatut: "hakkama saamisest", siis tuleb alati muie näole.
Spoiler Spoiler Spoiler


BF5 on aga jätkuvalt sama katki, kui EBV link Kaido allkirjas.

Aga religioon sureb viimasena icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 30.12.2018 20:44:18 vasta tsitaadiga

EI viitsi enam vaielda..
_________________
EBV


viimati muutis kaido163 30.12.2018 22:16:10, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2018 21:02:13 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas:


Sa tundud ikka sama loll olema kui paljud teised alaealised, kellele K/D on ülim näitaja muu meeskonnatöö on olematu. Aga seda teavad juba kõik milline kibestunud tont sa oled.


I like your style actually, like real life BF6 warrior icon_biggrin.gif

Aga päriselt, mitmed konkureerivate pelade topikud on su ülistavat oodi täis, su promotöö ei kanna vilja või miks selline nagu PÄRIS kibestumus siin välja lööb ?

Parim kaitse on solvang mitte K/D icon_biggrin.gif

Aga teen su tuju natuke paremaks ka siin, silm puhkab kohe icon_smile.gif

Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 21:12:17 vasta tsitaadiga

Ma voin ka Su armastatud pubgi videosi spammida kus cheat'itakse, mille jaoks sa spammid neid videosi koguaeg. Ukski mang pole clean, seda vahem su kallike PUBG kus selline abuse on sama palju kui CSGO's .
_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2018 21:14:02 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:
Ma voin ka Su armastatud pubgi videosi spammida kus cheat'itakse, mille jaoks sa spammid neid videosi koguaeg. Ukski mang pole clean, seda vahem su kallike PUBG kus selline abuse on sama palju kui CSGO's .


Rahu herra, ma kujutasin lihtsalt endale asju ette taas icon_razz.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 21:19:27 vasta tsitaadiga

OPollo kirjutas:
Vihmausss kirjutas:
Ma voin ka Su armastatud pubgi videosi spammida kus cheat'itakse, mille jaoks sa spammid neid videosi koguaeg. Ukski mang pole clean, seda vahem su kallike PUBG kus selline abuse on sama palju kui CSGO's .


Rahu herra, ma kujutasin lihtsalt endale asju ette taas icon_razz.gif


Sa kujutad toesti endale asju ette, vaadates sinu statse kuulud sa samasse skilli tasandile seega ei olegi Sult midagi tarka arvesse votta .

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2018 21:24:10 vasta tsitaadiga

Vihmausss kirjutas:

Sa kujutad toesti endale asju ette, vaadates sinu statse kuulud sa samasse skilli tasandile seega ei olegi Sult midagi tarka arvesse votta .


Ma ei kilju ka aastast aastasse siin, et kes pelada ei viitsi, on leidnud katkise pela, cheatimis põhjus, bugid v muud põhjused, et nad on SAAMATUD ! ?
See on aga just isanda läbiv sõnum siin. BF seeria on piixusse keeratud, end off, ei maksa oma propagandat ja kiunu muudes teemades edasi kandmas käia ?


Chill ja nautige
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 21:58:10 vasta tsitaadiga

Vaatasin ennast ja näib viimase sisuliselt kuu jooksul kus ma pole mänginud olen absoluutses K/D topis kukkunud kohalt 3x lausa 73-ndaks. No ei ole huvi mängida icon_sad.gif

https://battlefieldtracker.com/bfv/leaderboards/stats/all/KdRatio?page=1 (Killhoven)

Mis ma öelda tahtsin on et kellel huvi nautige icon_smile.gif

härra Kaic kah muidu https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/sir-kaic/overview

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kaido163
HV kasutaja
kaido163

liitunud: 31.07.2008




sõnum 30.12.2018 22:00:01 vasta tsitaadiga

EI Viitsi enam vaielda....
_________________
EBV


viimati muutis kaido163 30.12.2018 22:16:44, muudetud 1 kord
Kommentaarid: 24 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 24
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
OPollo
Kreisi kasutaja

liitunud: 23.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga Online
sõnum 30.12.2018 22:03:34 vasta tsitaadiga

@kaido163

Vales teemas kiljud taas ?

Nii SAAMATU ei saa nüüd ka olla icon_biggrin.gif

Saab ikka, võta rohtu ja las need vidiod jäävadki siia, sa EI PEA igas teemas oma oodi laulmas käima ja inisema, KUI SAAMATUD kõik on, Mr Pro ! ? icon_wink.gif

Head aastavahetust ja ... sa EI PEA mulle nüüd vastama ja ma ei pea sind seepärast ka saamatuks icon_wink.gif
Kommentaarid: 7 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
raixxx
HV kasutaja
raixxx

liitunud: 21.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 22:14:02 vasta tsitaadiga

Hakkab jälle pihta.

kaido163, OPollo
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 77 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 71
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 22:18:27 vasta tsitaadiga

raixxx kirjutas:
Hakkab jälle pihta.

kaido163, OPollo
Spoiler Spoiler Spoiler


vana arm ei roosteta icon_rolleyes.gif icon_wink.gif

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 30.12.2018 23:14:57 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Ei saa sellest virtuaalse peenisemõõtmisest küll aru aga mis ma välja loen antud linkidest on see , et yks mängija teeb meeskonnatööd SPM>400 ja teine istub põõsas ja ajab KD taga SMP<150.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Avot
Lõuapoolik
Lõuapoolik

liitunud: 13.03.2011




sõnum 30.12.2018 23:30:10 vasta tsitaadiga

kaido163 kirjutas INSURGENCY teemas :" Pole vaja ajada sellist ajama, et Battlefield on B kategooria mäng jne. .....

Aga üldiselt ma enam sõna ei võta.. mängi oma mängu edasi ja ole õnnelik.
"

Seega vastan siia, kuna jut käib Battlefieldist. Sinul kaido163 on öigus! Battlefield ei ole B kategooria mäng, vaid öigemini peale viimaseid muutuseid, kuulub see mäng kategooriasse C. icon_idea.gif
Kommentaarid: 3 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.12.2018 23:59:05 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
Spoiler Spoiler Spoiler


Ei saa sellest virtuaalse peenisemõõtmisest küll aru aga mis ma välja loen antud linkidest on see , et yks mängija teeb meeskonnatööd SPM>400 ja teine istub põõsas ja ajab KD taga SMP<150.


Ma kohe ootasin et keegi kes tunneb end puudutatuna leiaks mingi stati vahe mille baasil saaks maha teha. Hea teada et meeskonnatöö mis iganes resultaadiga on parem kui individuaalne meisterlikkus. Ehk võib öelda kui sa jooksed nagu segane sõpradega kahurilihaks oled tegija ja kes kaine mõistusega peale jooksjaid maha notib kaitses on "põõsas istuja". Vähe sellest, kes teeb seda ka maailmaklassi resultaadiga on ikkagi "mõttetu mees".

Muuseas ma olen pere inimene väikeste lastega ja ei saa seetõttu juba meeskonna tööd harrastada. Tuleb juhuslikel aegadel aega mängida ja mäng pooleni jätta.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
StarLight
HV veteran

liitunud: 09.06.2004




sõnum 31.12.2018 02:52:58 vasta tsitaadiga

tsitaat:
Hea teada et meeskonnatöö mis iganes resultaadiga on parem kui individuaalne meisterlikkus.


Vaata , et KD lõhki ei lähe. Krt, paremat vabandust ei olegi kuulnu " mul on lapsed ja mind ei huvita mängu point vaid ainult see , et saaks põõsas istuda 2 tundi ja headshote teha, pohh see mängu eesmärk"

Paluks mitte erutuda antud jutu peale. Kui istub selline mängustiil siis see on sinu valik ja ma ei ütle , et see oleks vale, aga sõna võtta teemal, et minu KD on 14 ja teisel on 1,2 on silmakirjalik suuremat pilti silmas pidades.

_________________
Make no mistake. Despite every good thing i've ever done... I'm still a bad person
Kommentaarid: 154 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 145
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 12:22:22 vasta tsitaadiga

StarLight kirjutas:
tsitaat:
Hea teada et meeskonnatöö mis iganes resultaadiga on parem kui individuaalne meisterlikkus.


Vaata , et KD lõhki ei lähe. Krt, paremat vabandust ei olegi kuulnu " mul on lapsed ja mind ei huvita mängu point vaid ainult see , et saaks põõsas istuda 2 tundi ja headshote teha, pohh see mängu eesmärk"

Paluks mitte erutuda antud jutu peale. Kui istub selline mängustiil siis see on sinu valik ja ma ei ütle , et see oleks vale, aga sõna võtta teemal, et minu KD on 14 ja teisel on 1,2 on silmakirjalik suuremat pilti silmas pidades.


Oot mängu point on vaid milles - spawni-sure rattas keerlemine? Lubage naerda icon_lol.gif
Samas su teine lause nagu ütleb et on ok kui mina otsustan ise kuidas mina seda mängu mängin. Niiet sellega on vist korras.

Seega ei saa nüüd hästi aru mis mure sul on. Statsid on võrdlemiseks nagu sa ise ka tegid? icon_rolleyes.gif
Erinevalt sinust ma pole tegelikult kuskil teisi mängijaid halvustanud nende näitajate või mängustiili poolest vaid viidanud sellele et ka mul on mängust kogemusi.

_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Lovvi
HV veteran
Lovvi

liitunud: 20.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 17:17:43 vasta tsitaadiga

Killhoven, kuidas sa endal selle KD selliseks said? Kas sul keegi sõber istub meedikuga kõrval, kui ära lastakse?
Kommentaarid: 61 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 58
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Vihmausss
Kreisi kasutaja
Vihmausss

liitunud: 22.12.2013



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 18:38:09 vasta tsitaadiga

Lovvi kirjutas:
Killhoven, kuidas sa endal selle KD selliseks said? Kas sul keegi sõber istub meedikuga kõrval, kui ära lastakse?


Tundub nii, medkasti juures campind. See KD ei ole mingi PTFO vaid reaalne p66sa camp voi mediku kasti juures 1es alas campimine terve conquesti aeg .

https://battlefieldtracker.com/bfv/profile/origin/dUUUmzz/overview

Kahjuks mangu l6bu kustus esimese 20 tunniga ara kui max lvl sai ja siis saigi nagu content otsa. Mapid eiole meeldejaavad(hingepoole pealt, et ohhh nüüd see map) vaid mingi lambised BF1 assetidest kokku pandud map. Mapid ei ole halvad aga pole hinge sees .
Eelnevaid mainitud no custom servers ja sellega seoses lisanduvad custom rule'd nagu seda oli BF3/BF4
64 mangija clusterfuck conquesti ma eiviitsi ammugi mangida(sooviks 32/48, mida arvatavasti eitule) .
Voiks siis vahemalt mu lemmik Rush game mode sees olla launchi ajaks...
M2ng siiski v2ga easy nagu BF1. Lendad mangu ja teed jalamehena 100/5 skoori
Ainuke hea asi millega nad t2ppi ja hea feelingu loonud on gunplay/recoil mis m2rtsi ajaks Battle Royales voib p2ris hea tulla(oleks veel ideaalsem kui nad selle aeglasema TTK jataks BR'i sisse)

M2ng on tegelikult OK, kindlasti hulgamaad parem kui BF1 kuid siiski eisoosi seda mangima nagu sai kunagi taotud BF2/BadCompany2/BF3/4

_________________
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Killhoven
OC`er
Killhoven

liitunud: 05.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 19:01:51 vasta tsitaadiga

Ei, ma mängin üksi kogu aeg ega ükski meedik ei passi minu juures. Lootusi reviveks on sisuiselt null, paar korda ehk on jalule aidatud pea 200 mängu kohta.Peamiselt spotin vastased kaugelt ära ja kus parasjagu tihedam sõelumine sinna kahuriga tuld ja snipe otsa. Lenuk ja tank on mul 0.
_________________
Foorumis on ühe lolli kohta kümme tarka, nii et jõud on enam-vähem võrdsed.™
Kommentaarid: 409 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 351
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
heretic666
HV Guru
heretic666

liitunud: 13.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 31.12.2018 19:32:35 vasta tsitaadiga

tsitaat:

Lenuk ja tank on mul 0

Kioskis ei käi, salaviina ei joo icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 73 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 70
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
niijana
HV kasutaja
niijana

liitunud: 20.11.2012




sõnum 07.01.2019 20:48:04 vasta tsitaadiga

Kahjuks pean tunnistama, et lõpetan battlefieldi mängimise, sest juba on möödas 3 nädalat kui sai teavitatud BF5 petturist. Kaua võib ..
Spoiler Spoiler Spoiler


ja kes see r22kis, et Battlefieldis ei toimu meeskonna m2ngu .. kui see pole, siis mis veel on?
https://www.reddit.com/r/BattlefieldV/comments/addxq2/i_was_spotting_enemys_then_this_happened
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  Battlefield V mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 26, 27, 28 ... 38, 39, 40  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.