Avaleht
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 11:29:57 vasta tsitaadiga

Tee põdramaale konto. Saad soovi korral eesti pangakaardiga ka mänge osta
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:40:21 vasta tsitaadiga

http://www.pushsquare.com/news/2018/12/ps_store_now_allows_you_to_change_region_in_europe
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Hirff
HV kasutaja
Hirff

liitunud: 26.05.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 02:18:22 vasta tsitaadiga

Jama on ainult see, et näiteks "põdramaa" kontoga on mängud natukene kallimad kui näiteks UK kontoga. Spiderman oli Soome regiooniga 5€ kallim, UFC3 näiteks 3€ kallim.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2018 17:58:29 vasta tsitaadiga

Redeemisin mängu koodid kolmele mängule.

Panin koodi sisse kõik ok näitas mis mängud tasuta on kuid siis kui pidin continue vajutama vajutasin tagasi nuppu kogemata.

Kust ma need mängudele ligi saan. Koodi sisestamisel ütleb, et kood on kasutatud
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beastbeats
HV Guru
beastbeats

liitunud: 26.12.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 18:13:15 vasta tsitaadiga

excalibur, kummaline; peale koodi sisestust näitab millega tegu ja siis peaksid valima "Confirm", et kinnitada soovi kood aktiveerida icon_rolleyes.gif
Kas sa Library all neid mänge ei näe?

_________________
Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Kommentaarid: 368 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 284
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
excalibur
HV Guru

liitunud: 24.01.2003




sõnum 16.12.2018 20:34:41 vasta tsitaadiga

panin koodi uuesti siis viskas uuesti mängud ette. esimene kord ütles kood kasutuses. nüüd ok
Kommentaarid: 316 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 5 :: 4 :: 262
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 18.12.2018 16:28:23 vasta tsitaadiga

Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 16:30:21 vasta tsitaadiga

teatud mängudes teeb kõvemat häält tõesti.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 18.12.2018 17:15:03 vasta tsitaadiga

Aga kas ja kui häirivalr?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Revilo
HV kasutaja

liitunud: 12.03.2011




sõnum 18.12.2018 17:23:54 vasta tsitaadiga

Minuteada tavalised PS4 mille seerianumber oli vanem kui CUH-1200 olid tihtipeale lärmakad, aga see ka oli õnnemäng nö.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
euforia
Kreisi kasutaja
euforia

liitunud: 26.02.2004




sõnum 18.12.2018 17:50:52 vasta tsitaadiga

Sõltuvalt mängust on valju küll. Vahetasin mingi aeg tagasi ka pasta ära ja see ei muutnud midagi.
Siin mingi aeg mängisin Destiny 2'e ja siis naine kuulis ikka teise tuppa läbi kahe suletud ukse ära, et midagi undab.
Nõudlikumat mängu ilma kõrvaklappideta eriti mängi.
Mõtlen ise enne PS5 tulekut veel uuema PS4 Pro vastu välja vahetada.

Edit:
Konsool asub avatud riiulis teleka all ja tegemist on CUH-1116A mudeliga
Kommentaarid: 29 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 27
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 19:23:55 vasta tsitaadiga

euforia kirjutas:
Sõltuvalt mängust on valju küll. Vahetasin mingi aeg tagasi ka pasta ära ja see ei muutnud midagi.
Siin mingi aeg mängisin Destiny 2'e ja siis naine kuulis ikka teise tuppa läbi kahe suletud ukse ära, et midagi undab.
Nõudlikumat mängu ilma kõrvaklappideta eriti mängi.
Mõtlen ise enne PS5 tulekut veel uuema PS4 Pro vastu välja vahetada.

Edit:
Konsool asub avatud riiulis teleka all ja tegemist on CUH-1116A mudeliga


PS4 pro on küll vaiksem kui esimese seeria PS4
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
iir
HV Guru
iir

liitunud: 20.06.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 21:08:10 vasta tsitaadiga

Ostsin ps4 kohe välja tuli. Lahti võtnud pole, lihtsalt tolmuimejaga t3inud puhtaks vahest. Istun kahe meetri kaugusel, mängu pausile pannes hakkab vent tööle ja minu juures näitab telefon 30db, kõrvale pannes 40db ühel pool teisel 35. 40 sellepärast, et seal vist puhub tuul mikrisse...
_________________
sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kommentaarid: 90 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 21:09:29 vasta tsitaadiga

Seal polegi vaja midagi lahti võtta aja pealmisele luugile küüned taha ja asi on hetkega palju vaiksem.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
saihtam
HV kasutaja
saihtam

liitunud: 11.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 22:11:43 vasta tsitaadiga

Sai ka siis lõpuks PS4 ära muretsetud, ootab saatmise taga.

Saan aru, et soovituslik oleks konto luua UK alla, kas siis selleks peab VPNi PS4 jaoks kasutama või laseb lihtsalt valida regiooni mida soovin?
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Puma
Kreisi kasutaja

liitunud: 06.09.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 22:13:37 vasta tsitaadiga

saihtam kirjutas:
Sai ka siis lõpuks PS4 ära muretsetud, ootab saatmise taga.

Saan aru, et soovituslik oleks konto luua UK alla, kas siis selleks peab VPNi PS4 jaoks kasutama või laseb lihtsalt valida regiooni mida soovin?

USA konto, amazoni.com'st ostad kinkekaarte ja elu on lill

mingit VPN-i ega muud pole vaja
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 22:17:19 vasta tsitaadiga

Kindlasti oleneb ka kus kohas konsool asub. Ise tõstsin just hiljuti enda arust heasse kohta kus ei sega aga noh miinuseks see, et õhk ei liigu eriti ning selises kohas olemine võimendab undamist (mis siis, et on umbes meeter rõdu uksest ja see mul 24/7 osaliselt avatud niiet toas on alla 20 kraadi). Praegu on nii, et isegi kui heli tuleb suurtest põrandakõlaritest, siis ma ei suuda mängida storyle keskenduvaid mänge, vent lihtsalt rikub kogu heli ära; õnneks ma mängin väga harva ja pigem nüüd teen nii, et ise vaatan konsooli pilti teises toas teleka pealt (mis on ühendatud arvutiga kus jookseb PS Play). Eelistaks muidugi vaadata "4K" graafikat aga vähemalt nii kuuleb mis mängus toimub.

Jagan siis enda videot kah mille sõbrale alles eelmine nädal saatsin soovitusega osta ikka see kõige uuem ja kõige "vaiksem" versioon. Siit kuuleb kui kiiresti peale mängu alustamist võtab tuurid üles. Ning ei, asi ei ole ainult selles, et ma telefoni lausa konsooli külje alla toppisin; ta üsna sellise tugevusega kostabki terve toa peale, lihtsalt telefoni mikker ei võta eriti hästi heli eemalt peale.


Link
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 22:25:06 vasta tsitaadiga

Kordan, näpud sellele katusetükile taha ja konsool on hulka vaiksem, pole tarvis oma närve kulutada selle undava peldikuga.


Link
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 22:44:55 vasta tsitaadiga

Videos käib asi kiirelt ja lihtsalt. Ise proovisin praegu samamoodi ja isegi päris korraliku jõuga, ei anna natukenegi järgi, ma tugevamalt ei julge.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.12.2018 23:02:36 vasta tsitaadiga

No ma ei tea mu oma tuli küll kenasti lahti.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 07:33:26 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Kindlasti oleneb ka kus kohas konsool asub. Ise tõstsin just hiljuti enda arust heasse kohta kus ei sega aga noh miinuseks see, et õhk ei liigu eriti ning selises kohas olemine võimendab undamist (mis siis, et on umbes meeter rõdu uksest ja see mul 24/7 osaliselt avatud niiet toas on alla 20 kraadi). Praegu on nii, et isegi kui heli tuleb suurtest põrandakõlaritest, siis ma ei suuda mängida storyle keskenduvaid mänge, vent lihtsalt rikub kogu heli ära; õnneks ma mängin väga harva ja pigem nüüd teen nii, et ise vaatan konsooli pilti teises toas teleka pealt (mis on ühendatud arvutiga kus jookseb PS Play). Eelistaks muidugi vaadata "4K" graafikat aga vähemalt nii kuuleb mis mängus toimub.

Jagan siis enda videot kah mille sõbrale alles eelmine nädal saatsin soovitusega osta ikka see kõige uuem ja kõige "vaiksem" versioon. Siit kuuleb kui kiiresti peale mängu alustamist võtab tuurid üles. Ning ei, asi ei ole ainult selles, et ma telefoni lausa konsooli külje alla toppisin; ta üsna sellise tugevusega kostabki terve toa peale, lihtsalt telefoni mikker ei võta eriti hästi heli eemalt peale.


Link

see riiul seal ju nagu kõlakast. tõsta kuhugi lahtisesse kohta.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 11:47:19 vasta tsitaadiga

Sellest pole ju mingit abi kui õhk ikka ligi ei pääse tänu debiilsele disainile ?
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rtfm99
HV kasutaja

liitunud: 08.04.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 19.12.2018 12:11:30 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Sellest pole ju mingit abi kui õhk ikka ligi ei pääse tänu debiilsele disainile ?

seal riiulis võimendub müra.

_________________
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mariokuu
HV vaatleja
mariokuu

liitunud: 03.07.2009




sõnum 20.12.2018 17:11:37 vasta tsitaadiga

Ise panin ps4 pro kapi kõrvale maha püstisesse asendisse. Mängides alati teinud häält aga mitte nii hullu, et segama hakkaks midagi.
Juhuslikult youtubes nägin sellist jahutust
Oleks mõttekas selline asi muretseda?

Puma kirjutas:
saihtam kirjutas:
Sai ka siis lõpuks PS4 ära muretsetud, ootab saatmise taga.

Saan aru, et soovituslik oleks konto luua UK alla, kas siis selleks peab VPNi PS4 jaoks kasutama või laseb lihtsalt valida regiooni mida soovin?

USA konto, amazoni.com'st ostad kinkekaarte ja elu on lill

mingit VPN-i ega muud pole vaja

Soovitan sama teha. Valid lihtsalt regiooni.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 20.12.2018 19:25:48 vasta tsitaadiga

Puma kirjutas:
saihtam kirjutas:
Sai ka siis lõpuks PS4 ära muretsetud, ootab saatmise taga.

Saan aru, et soovituslik oleks konto luua UK alla, kas siis selleks peab VPNi PS4 jaoks kasutama või laseb lihtsalt valida regiooni mida soovin?

USA konto, amazoni.com'st ostad kinkekaarte ja elu on lill

mingit VPN-i ega muud pole vaja

Ainus miinus on see, et kui ostad euroopast mõne special edition mänguversiooni füüsiliselt siis need lisade koodid USA konto all ei tööta.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 21.12.2018 22:43:04 vasta tsitaadiga

iir kirjutas:
http://www.pushsquare.com/news/2018/12/ps_store_now_allows_you_to_change_region_in_europe

Veider, valisin ka esimese hooga soome kuigi nüüd loetu põhjal võiks järeldada, et UK oleks mõistlikum ja soodsam lahendus. Üritan regiooni muuta ja ei lase, ütleb, et "Your account information doesn't match the locale in the URL." ja saan ainult vajutada "Proceed to the Finland - English store."

Et kas siis uue konto ikkagi tegema või mingi VPN teema?
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 02:05:23 vasta tsitaadiga

Euronicsist sai vapsee odavalt ps4 pro. 250euri thumbs_up.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Clover
HV veteran
Clover

liitunud: 26.03.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 09:42:14 vasta tsitaadiga

Hea kui sai; ise vaatasin poole 1 paiku ja ei olnud konsooli kusagil näha (kuigi filter näitas, et PS4 Pro peaks olema valikus. Praeguseks pole sedagi). Jusiis oli väga väike kogus; oligi kuidagi liiga hea pakkumine, pole kusagil mujal, k.a. välismaal sellise hinnaga varem näinud.
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 103
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Dj-E
Aeg Maha 2a

liitunud: 19.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 10:11:43 vasta tsitaadiga

Clover kirjutas:
Hea kui sai; ise vaatasin poole 1 paiku ja ei olnud konsooli kusagil näha (kuigi filter näitas, et PS4 Pro peaks olema valikus. Praeguseks pole sedagi). Jusiis oli väga väike kogus; oligi kuidagi liiga hea pakkumine, pole kusagil mujal, k.a. välismaal sellise hinnaga varem näinud.
Ju sinna pandi söödaks üks Pro ja vsjo. Ise vaatasin kah seda kodulehte natsa peale 0:00-i. Samas pole kindel, et seal üldse neid oligi.
Kommentaarid: 22 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 21
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 10:22:07 vasta tsitaadiga

Kuskil 00.01-00.10 oli veel müügis. Peale seda võeti maha.
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 25.12.2018 11:32:30 vasta tsitaadiga

Euronicsi rottidel kahju midagi normaalse hinnaga pakkuda icon_lol.gif
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:17:56 vasta tsitaadiga

Kevvare kirjutas:
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?


PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.

Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:25:25 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?


PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.

Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?


Ma ei tea kas sul aitaks aga ma panin põhja jala alla veidi paberist kõrgenduse. Võttis vibratsiooni ja selle müra ära mis tekib.
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:48:49 vasta tsitaadiga

Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud. icon_rolleyes.gif
Juhtus küll selline asi, et lisa pult mis sai ostetud paar kuud tagasi ja kasutatud reaalselt max 20 mängu tundi, hakkas jukerdama. Keegi veel siin kirjeldas, et justkui liikumis joystik jääks peale ja mul sama jama. Pult sai ostetud, kasutatud siis mõnikümmend tundi ja seisnud pärast seda paar kuud ja eile kätte võttes avastasin sellise anomaalia icon_neutral.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kevvare
Kreisi kasutaja
Kevvare

liitunud: 02.06.2010




sõnum 16.01.2019 17:50:03 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?


PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.

Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?

Tegelikult sel momendil kui küsisin oli just üks hea pakkumine ps4 fat'ile aga paljud kurtsid, et pidavat palju müra tegema. Endamisi tekkis kohe küsimus, et kas müra sellesmõttes, et kui ma fat'i ja slimi kõrvuti panen ja siis kuulan või ka reaalselt koduses kasutuses väga valju aga siis sain juba slim'ile hea pakkumise ja otsustasin selle kasuks.
Kommentaarid: 33 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 29
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
mobster
HV kasutaja

liitunud: 15.01.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 17:59:45 vasta tsitaadiga

firemark kirjutas:
jules kirjutas:
Kevvare kirjutas:
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?


PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.

Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?


Ma ei tea kas sul aitaks aga ma panin põhja jala alla veidi paberist kõrgenduse. Võttis vibratsiooni ja selle müra ära mis tekib.


Mul ka sama probleem undamisega. Tundub et mida nõudlikum mäng seda rohkem undab näiteks RDR2. Nagu oleks üle kuumenenud. Panin ka klotsid alla see parandas asja oma 20%. Samas see undamine tekkis mul paar kuud tagasi. Midagi räägitakse veel termopastast - võibolla proovin mingi hetk. Mudelit pole vaadanud kuid Pro on.
Kommentaarid: 37 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 36
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
firemark
HV Guru
firemark

liitunud: 11.03.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 18:06:41 vasta tsitaadiga

PS4 prol on termopadjad ja keskel pasta. Olen vahetanud ja paras jama töö oli icon_biggrin.gif

https://www.youtube.com/watch?v=0LL6ZzoiR98
Kommentaarid: 101 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 92
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:19:33 vasta tsitaadiga

xxlmaster kirjutas:
Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud. icon_rolleyes.gif


Mis telekas (4k)?

RDR2, BFV, Witcher3 - undab nagu hakkaks lennuk õhku tõusma.
Päevamüras ei saa arugi, aga öösel on ikka kole kuulata. Mul hakkas tõsiselt närvidele käima kui öösel pidi voluumi juurde keerama, et kuuleks mida RDR2s räägitakse. icon_lol.gif icon_evil.gif

Pastat/venti vahetada ma ei viitsi, ennem olen nõus uue mudeli ostma kui see tõesti on vaiksem...
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:30:06 vasta tsitaadiga

Mitu korda juba kirjutanud siia, kiskuge see konsooli pealmine plastik maha ja muutub palju vaiksemaks.

pots4t4j4 kirjutas:
Kordan, näpud sellele katusetükile taha ja konsool on hulka vaiksem, pole tarvis oma närve kulutada selle undava peldikuga.


Link
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:34:09 vasta tsitaadiga

pots4t4j4 kirjutas:
Mitu korda juba kirjutanud siia, kiskuge see konsooli pealmine plastik maha ja muutub palju vaiksemaks.

pots4t4j4 kirjutas:
Kordan, näpud sellele katusetükile taha ja konsool on hulka vaiksem, pole tarvis oma närve kulutada selle undava peldikuga.


ma omast arust nagu kirjutasin kohe, et pealmine kaas maha kistud ja puhastatud. vahe on täpselt suur ümmargune 0. icon_lol.gif icon_cool.gif icon_wink.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:35:06 vasta tsitaadiga

Puhastatud? Jätadki kaane maha mitte ei pane tagasi, mul stockis juba teine ps4pro lärmas kui kurat, võtsin kaane maha ja kohe kõvasti vaiksem.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:38:31 vasta tsitaadiga

jules kirjutas:
xxlmaster kirjutas:
Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud. icon_rolleyes.gif


Mis telekas (4k)?

RDR2, BFV, Witcher3 - undab nagu hakkaks lennuk õhku tõusma.
Päevamüras ei saa arugi, aga öösel on ikka kole kuulata. Mul hakkas tõsiselt närvidele käima kui öösel pidi voluumi juurde keerama, et kuuleks mida RDR2s räägitakse. icon_lol.gif icon_evil.gif

Pastat/venti vahetada ma ei viitsi, ennem olen nõus uue mudeli ostma kui see tõesti on vaiksem...


4k ja isegi RDR2 on ok .
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 20:41:43 vasta tsitaadiga

pots4t4j4, ma ei ela üksi, liiga palju väikseid sõrmi mis sinna tahaks igasugu jama siis toppida. icon_biggrin.gif proovi mõttes katsetan. thumbs_up.gif

xxlmaster, veab sul!
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pots4t4j4
HV Guru

liitunud: 14.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.01.2019 23:11:38 vasta tsitaadiga

Pane sinna miski mesh või grill peale, lihtsalt siis on võimalik rahulikult pelada ja see turbiin ei riku kõike ära.
Kommentaarid: 493 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 4 :: 3 :: 401
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:19:44 vasta tsitaadiga

Proovitud, ka ilma kaaneta tegi samasugust häält ja kõrva järgi väga vaiksem küll ei olnud. Samuti polnud konsooli alla klotside panemisest tolku. icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:21:05 vasta tsitaadiga

Garantiid ei ole veel järgi? See ei tegele sellise probleemiga? icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
rocky-b
Kreisi kasutaja
rocky-b

liitunud: 06.06.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:23:16 vasta tsitaadiga

Ma arvan, et inimestel on erinev arusaam sellest, et mis on häiriv müra ja mis mitte.
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 11
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jules
HV veteran
jules

liitunud: 04.10.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:27:45 vasta tsitaadiga

rocky-b kirjutas:
Ma arvan, et inimestel on erinev arusaam sellest, et mis on häiriv müra ja mis mitte.


Selline undamine koguaeg kui mängus on vähegi graafikat, menüüs vaikus.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 86 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 73
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
xxlmaster
HV Guru
xxlmaster

liitunud: 26.08.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 10:49:44 vasta tsitaadiga

See meenutab küll midagi sellist mis hakkaks õhku tõusma icon_lol.gif
Kommentaarid: 83 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 77
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
hkurujo88r
HV Guru

liitunud: 25.02.2011



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 17.01.2019 11:01:49 vasta tsitaadiga

See on küll küpse, väga hull icon_lol.gif
Kommentaarid: 126 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 120
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Raud »  Mängukonsoolid ja konsoolimängud »  [PS4] SONY PlayStation 4 arutelu mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 120, 121, 122 ... 128, 129, 130  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.