Jama on ainult see, et näiteks "põdramaa" kontoga on mängud natukene kallimad kui näiteks UK kontoga. Spiderman oli Soome regiooniga 5€ kallim, UFC3 näiteks 3€ kallim.
excalibur, kummaline; peale koodi sisestust näitab millega tegu ja siis peaksid valima "Confirm", et kinnitada soovi kood aktiveerida
Kas sa Library all neid mänge ei näe? _________________ Päevad lõpevad siis, kui lased neil minna...
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
Sõltuvalt mängust on valju küll. Vahetasin mingi aeg tagasi ka pasta ära ja see ei muutnud midagi.
Siin mingi aeg mängisin Destiny 2'e ja siis naine kuulis ikka teise tuppa läbi kahe suletud ukse ära, et midagi undab.
Nõudlikumat mängu ilma kõrvaklappideta eriti mängi.
Mõtlen ise enne PS5 tulekut veel uuema PS4 Pro vastu välja vahetada.
Edit:
Konsool asub avatud riiulis teleka all ja tegemist on CUH-1116A mudeliga
Sõltuvalt mängust on valju küll. Vahetasin mingi aeg tagasi ka pasta ära ja see ei muutnud midagi.
Siin mingi aeg mängisin Destiny 2'e ja siis naine kuulis ikka teise tuppa läbi kahe suletud ukse ära, et midagi undab.
Nõudlikumat mängu ilma kõrvaklappideta eriti mängi.
Mõtlen ise enne PS5 tulekut veel uuema PS4 Pro vastu välja vahetada.
Edit:
Konsool asub avatud riiulis teleka all ja tegemist on CUH-1116A mudeliga
Ostsin ps4 kohe välja tuli. Lahti võtnud pole, lihtsalt tolmuimejaga t3inud puhtaks vahest. Istun kahe meetri kaugusel, mängu pausile pannes hakkab vent tööle ja minu juures näitab telefon 30db, kõrvale pannes 40db ühel pool teisel 35. 40 sellepärast, et seal vist puhub tuul mikrisse... _________________ sometimes i hug myself for no reason.
you dont need a reason to call me. me not answer anyway
Kindlasti oleneb ka kus kohas konsool asub. Ise tõstsin just hiljuti enda arust heasse kohta kus ei sega aga noh miinuseks see, et õhk ei liigu eriti ning selises kohas olemine võimendab undamist (mis siis, et on umbes meeter rõdu uksest ja see mul 24/7 osaliselt avatud niiet toas on alla 20 kraadi). Praegu on nii, et isegi kui heli tuleb suurtest põrandakõlaritest, siis ma ei suuda mängida storyle keskenduvaid mänge, vent lihtsalt rikub kogu heli ära; õnneks ma mängin väga harva ja pigem nüüd teen nii, et ise vaatan konsooli pilti teises toas teleka pealt (mis on ühendatud arvutiga kus jookseb PS Play). Eelistaks muidugi vaadata "4K" graafikat aga vähemalt nii kuuleb mis mängus toimub.
Jagan siis enda videot kah mille sõbrale alles eelmine nädal saatsin soovitusega osta ikka see kõige uuem ja kõige "vaiksem" versioon. Siit kuuleb kui kiiresti peale mängu alustamist võtab tuurid üles. Ning ei, asi ei ole ainult selles, et ma telefoni lausa konsooli külje alla toppisin; ta üsna sellise tugevusega kostabki terve toa peale, lihtsalt telefoni mikker ei võta eriti hästi heli eemalt peale.
Kindlasti oleneb ka kus kohas konsool asub. Ise tõstsin just hiljuti enda arust heasse kohta kus ei sega aga noh miinuseks see, et õhk ei liigu eriti ning selises kohas olemine võimendab undamist (mis siis, et on umbes meeter rõdu uksest ja see mul 24/7 osaliselt avatud niiet toas on alla 20 kraadi). Praegu on nii, et isegi kui heli tuleb suurtest põrandakõlaritest, siis ma ei suuda mängida storyle keskenduvaid mänge, vent lihtsalt rikub kogu heli ära; õnneks ma mängin väga harva ja pigem nüüd teen nii, et ise vaatan konsooli pilti teises toas teleka pealt (mis on ühendatud arvutiga kus jookseb PS Play). Eelistaks muidugi vaadata "4K" graafikat aga vähemalt nii kuuleb mis mängus toimub.
Jagan siis enda videot kah mille sõbrale alles eelmine nädal saatsin soovitusega osta ikka see kõige uuem ja kõige "vaiksem" versioon. Siit kuuleb kui kiiresti peale mängu alustamist võtab tuurid üles. Ning ei, asi ei ole ainult selles, et ma telefoni lausa konsooli külje alla toppisin; ta üsna sellise tugevusega kostabki terve toa peale, lihtsalt telefoni mikker ei võta eriti hästi heli eemalt peale.
Ise panin ps4 pro kapi kõrvale maha püstisesse asendisse. Mängides alati teinud häält aga mitte nii hullu, et segama hakkaks midagi.
Juhuslikult youtubes nägin sellist jahutust
Oleks mõttekas selline asi muretseda?
Puma kirjutas:
saihtam kirjutas:
Sai ka siis lõpuks PS4 ära muretsetud, ootab saatmise taga.
Saan aru, et soovituslik oleks konto luua UK alla, kas siis selleks peab VPNi PS4 jaoks kasutama või laseb lihtsalt valida regiooni mida soovin?
USA konto, amazoni.com'st ostad kinkekaarte ja elu on lill
Veider, valisin ka esimese hooga soome kuigi nüüd loetu põhjal võiks järeldada, et UK oleks mõistlikum ja soodsam lahendus. Üritan regiooni muuta ja ei lase, ütleb, et "Your account information doesn't match the locale in the URL." ja saan ainult vajutada "Proceed to the Finland - English store."
Et kas siis uue konto ikkagi tegema või mingi VPN teema?
Hea kui sai; ise vaatasin poole 1 paiku ja ei olnud konsooli kusagil näha (kuigi filter näitas, et PS4 Pro peaks olema valikus. Praeguseks pole sedagi). Jusiis oli väga väike kogus; oligi kuidagi liiga hea pakkumine, pole kusagil mujal, k.a. välismaal sellise hinnaga varem näinud.
Hea kui sai; ise vaatasin poole 1 paiku ja ei olnud konsooli kusagil näha (kuigi filter näitas, et PS4 Pro peaks olema valikus. Praeguseks pole sedagi). Jusiis oli väga väike kogus; oligi kuidagi liiga hea pakkumine, pole kusagil mujal, k.a. välismaal sellise hinnaga varem näinud.
Ju sinna pandi söödaks üks Pro ja vsjo. Ise vaatasin kah seda kodulehte natsa peale 0:00-i. Samas pole kindel, et seal üldse neid oligi.
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.
Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.
Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?
Ma ei tea kas sul aitaks aga ma panin põhja jala alla veidi paberist kõrgenduse. Võttis vibratsiooni ja selle müra ära mis tekib.
Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud.
Juhtus küll selline asi, et lisa pult mis sai ostetud paar kuud tagasi ja kasutatud reaalselt max 20 mängu tundi, hakkas jukerdama. Keegi veel siin kirjeldas, et justkui liikumis joystik jääks peale ja mul sama jama. Pult sai ostetud, kasutatud siis mõnikümmend tundi ja seisnud pärast seda paar kuud ja eile kätte võttes avastasin sellise anomaalia
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.
Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?
Tegelikult sel momendil kui küsisin oli just üks hea pakkumine ps4 fat'ile aga paljud kurtsid, et pidavat palju müra tegema. Endamisi tekkis kohe küsimus, et kas müra sellesmõttes, et kui ma fat'i ja slimi kõrvuti panen ja siis kuulan või ka reaalselt koduses kasutuses väga valju aga siis sain juba slim'ile hea pakkumise ja otsustasin selle kasuks.
Oleks kiirelt vastust vaja, et kas ps4 on tõesti nagu lennuk või slimiga võrreldes lihtsalt teeb rohkem häält? Keegi, kes on omanud kuidas öösel häirib ja kui palju kuulda on?
PS4 Pro, ostetud kohe kui välja tuli. Jõhralt undab ja öösel häirib korralikult. Unnanud on alati, aga äkki nüüd on suts rohkemaks läinud kui 4k telekas on ühendatud.
Pealmise katte äravõtmine ja puhastus seda undamist ei mõjuta. Web räägib, et vent tuleb välja vahetada teise firma vastu - ma ei viitsi jännata sellega.
Väidetavalt kõige uuemad Pro'd (CUH-7200) on saanud undamisele lahenduse, siit küsimus. Kas neid Eestis ka juba on?
Ma ei tea kas sul aitaks aga ma panin põhja jala alla veidi paberist kõrgenduse. Võttis vibratsiooni ja selle müra ära mis tekib.
Mul ka sama probleem undamisega. Tundub et mida nõudlikum mäng seda rohkem undab näiteks RDR2. Nagu oleks üle kuumenenud. Panin ka klotsid alla see parandas asja oma 20%. Samas see undamine tekkis mul paar kuud tagasi. Midagi räägitakse veel termopastast - võibolla proovin mingi hetk. Mudelit pole vaadanud kuid Pro on.
Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud.
Mis telekas (4k)?
RDR2, BFV, Witcher3 - undab nagu hakkaks lennuk õhku tõusma.
Päevamüras ei saa arugi, aga öösel on ikka kole kuulata. Mul hakkas tõsiselt närvidele käima kui öösel pidi voluumi juurde keerama, et kuuleks mida RDR2s räägitakse.
Pastat/venti vahetada ma ei viitsi, ennem olen nõus uue mudeli ostma kui see tõesti on vaiksem...
Huvitav, mul on CUH 7116B ja pole küll täheldanud mingit häirivat undamist täheldanud.
Mis telekas (4k)?
RDR2, BFV, Witcher3 - undab nagu hakkaks lennuk õhku tõusma.
Päevamüras ei saa arugi, aga öösel on ikka kole kuulata. Mul hakkas tõsiselt närvidele käima kui öösel pidi voluumi juurde keerama, et kuuleks mida RDR2s räägitakse.
Pastat/venti vahetada ma ei viitsi, ennem olen nõus uue mudeli ostma kui see tõesti on vaiksem...
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse sa ei või vastata selle foorumi teemadele sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis sa ei saa lisada manuseid selles foorumis sa võid manuseid alla laadida selles foorumis
Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.