Avaleht
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 957, 958, 959 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kas kavatsed peale järelvaatamise lõppemist tellida salvestusteenust 5€ kuus?
Jah
9%
 9%  [ 51 ]
Ei
43%
 43%  [ 228 ]
Mul juba olemas
38%
 38%  [ 202 ]
Kolin mujale
9%
 9%  [ 49 ]
hääli kokku : 530

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 23:04:10 vasta tsitaadiga

Mida teemat icon_lol.gif
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 23:06:23 vasta tsitaadiga

ot:
Äkki peaks Miele asemele vähem edevamaid kodumasinad muretsema, siis jääb raha ka boksi rendi jaoks... Kõik ei pea alati kõige-kõige olema. icon_lol.gif

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erik111
HV Guru

liitunud: 21.05.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 23:24:52 vasta tsitaadiga

Huumor kuubis.. icon_lol.gif
Kommentaarid: 183 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 157
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 23:53:32 vasta tsitaadiga

terminator, on ärimees, ärge pange tähele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 03:19:10 vasta tsitaadiga

Vaevalt ma olen ainuke kes selle peale tulnud.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 03:59:58 vasta tsitaadiga

terminator kirjutas:
Vaevalt ma olen ainuke kes selle peale tulnud.

Äriteemasi lugedes, siis sul suisa monopol icon_cool.gif

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
terminator
HV Guru
terminator

liitunud: 06.11.2001



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 05:23:19 vasta tsitaadiga

Mina olen könn vörreldes 1000, 2000 jne kommentaaridega suurkahuritega.
_________________
2023 QULBIX Q140MD 12kW=16hj 280Nm 72V 2160Wh 54kg 80km/h el.ratas 3999€ (poes 8500€) https://www.tori.fi/recommerce/forsale/item/25355832
2006 VOLVO V50 Sveits 2.0 100kW el. nahksisu 2999€ https://www.auto24.ee/kasutatud/auto.php?share=6753f92727c0698dd57b3bd799d69811
Kommentaarid: 494 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 19 :: 6 :: 373
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
vipi666
HV Guru
vipi666

liitunud: 22.07.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 13:12:46 vasta tsitaadiga

Vip1903 näitab pilti 3-5 minutit ja siis pilt kivineb. Tuleb kanal ylesse w alla vajutada ja siis tagasi ja näeb jälle edasi, kuni 5 minutit ja jälle kivinemine. Aitab jälle kanalit ülesse w alla vahetamine.
Toteadapter ? Firmware?
Ruuter, kust digibox tuleb on korras, sest teises toas asi toimib.
Äkki mingi tyypviga ja keegi Omab sama kogemust?

_________________
* kui ma väike olin panin raudtee peale kive ja vaatasin kuidas rong nendest üle sõidab.
üxkord jäi rong seisma ja rongijuht viskas mind suure mutriga vastu jalga.
*mulle meeldib teistele inimestele anda asju hoida ja siis kõrvalt vaadata ja naerda kuidas keegi seisab asi käes
Kommentaarid: 625 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 8 :: 6 :: 456
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.12.2018 16:17:08 vasta tsitaadiga

Huvitav miks Arris VIP5305 Seadete menüüs ei ole Ekraani seadeid?

Kas selleks on mingi jube hea põhjus või viitsitud lihtsalt teha?
See digiboks skaleerib ju ise selgelt sitemini kui normaalne telekas.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 16:20:21 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
Huvitav miks Arris VIP5305 Seadete menüüs ei ole Ekraani seadeid?

Kas selleks on mingi jube hea põhjus või viitsitud lihtsalt teha?
See digiboks skaleerib ju ise selgelt sitemini kui normaalne telekas.


Üldiselt on telerid tänapäeval 16:9 formaadis ja pole digiboksis vaja 4:3 või pillarboxi seadistada, ekraaniseaded kuvatakse ehk scardiga ühendamisel?
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 09.12.2018 16:41:36 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.

Ja kuidas see õigesti on siis? Mul pole ka valikus muud kui 4K.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 16:52:40 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.

Ja kuidas see õigesti on siis? Mul pole ka valikus muud kui 4K.

kellel hd deep color säte on ja kellel off, vähemalt siit teemast on mulje jäänud.
sõltuvalt telerist ka hdmi pesa valik oluline.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005




sõnum 09.12.2018 16:55:03 vasta tsitaadiga

Vanemaid "sunniti"(mida iganes see peaks tähendama, nende sõnastus) ostma uue puldi motorolla digiboxi jaoks ja tarkava uuenes. Selles pole iseenesest mingit suurt probleemi, pult vajab lihtsalt harjumist. Küll aga huvitav probleem uue tarkvara puhul on see et olgugi keele seadistused täpselt samad nagu enne uuendust aga mõned kanalid kus heli oli eelnevalt kõik originaal/inglisekeeles on nüüd millegi pärast vene keeles..? Seadistustes on keele prioriteediks siis vastavalt järjekorras Eesti, Inglise ja Soome keeled. Ehk on kellelgi teisel siin olnud sama kogemus? Ma ei leia kus võib olla kanali spetsiifilisi seadeid, kui selliseid ongi.
_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kamma
HV kasutaja
Kamma

liitunud: 19.12.2016



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:04:38 vasta tsitaadiga

felix kütt kirjutas:
pult vajab lihtsalt harjumist.


KillFrenzy kirjutas:
huviline2, ei olegi vajalik, saad vana pulti edasi kasutada.

Pause on back nupp.
Kommentaarid: 66 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 63
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:04:52 vasta tsitaadiga

felix kütt kirjutas:
Ma ei leia kus võib olla kanali spetsiifilisi seadeid, kui selliseid ongi.

Paned konkreetse kanali käima, siis nool vasakule ja sealt "Kanali seaded".
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.12.2018 17:36:54 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
Üldiselt on telerid tänapäeval 16:9 formaadis ja pole digiboksis vaja 4:3 või pillarboxi seadistada...

Seda ma küsingi ju. Et miks on nüüd digiboksis letterboks või mis iganes pillarbox eelseadistatud?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 17:45:44 vasta tsitaadiga

seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
Üldiselt on telerid tänapäeval 16:9 formaadis ja pole digiboksis vaja 4:3 või pillarboxi seadistada...

Seda ma küsingi ju. Et miks on nüüd digiboksis letterboks või mis iganes pillarbox eelseadistatud?

Millisel kujul see probleem avaldub... või küsid niisama?
Säte on vaikimisi ehk 16:9 ja kanalid enamasti kannavadki üle 16:9 videovoogu, sinna sisse pannakse tihti 4:3 pilti ja 14:9 vms sisu.
Eelseadistust ei ole, lastakse seda striimi mida reaalselt antakse.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
felix kütt
HV vaatleja
felix kütt

liitunud: 01.03.2005




sõnum 09.12.2018 17:59:35 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
felix kütt kirjutas:
Ma ei leia kus võib olla kanali spetsiifilisi seadeid, kui selliseid ongi.

Paned konkreetse kanali käima, siis nool vasakule ja sealt "Kanali seaded".
 


Tänud, kuna ise teleka vaataja ei ole siis isiklik kogemus puudub. icon_smile.gif

_________________
apt-get moo
Kommentaarid: 19 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 18
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 09.12.2018 18:24:48 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru kirjutas:
indrpo kirjutas:
Üldiselt on telerid tänapäeval 16:9 formaadis ja pole digiboksis vaja 4:3 või pillarboxi seadistada...

Seda ma küsingi ju. Et miks on nüüd digiboksis letterboks või mis iganes pillarbox eelseadistatud?

Millisel kujul see probleem avaldub... või küsid niisama?
Säte on vaikimisi ehk 16:9 ja kanalid enamasti kannavadki üle 16:9 videovoogu, sinna sisse pannakse tihti 4:3 pilti ja 14:9 vms sisu.
Eelseadistust ei ole, lastakse seda striimi mida reaalselt antakse.

Ei lasta.
Arris 1113 tuileb reaalne striim kui boksi Ekraani Seaded on - Vaikimisi.
Arris VIP5305 tuleb juba eelseadistatud letterbox.

Niisama ei küsi. Paistab, et see teeb uue boksiga vaadates pildi sitemaks. Eriti on näha SD kanalitega mingi plastiliini udu.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:49:00 vasta tsitaadiga

seeru, UHD color seadet muutsid telekas ikka?

Milline TV kanal sul üldse väljastab sellist pilti mida letterboxida saaks? Minuteada tuleb igalt poolt 16:9 pilt.

Või kui mõtled pillarboxi e. 4:3 sisu kuvamist 16:9 ekraanil siis seda tehakse defauldis ju õigesti. Ja seda minu teada juba kanali poolelt mitte digiboxi poolt (ETV peal siis vahest mingi vanem/klassikaline sisu näiteks).

_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:50:29 vasta tsitaadiga

Renka, mis UHD color? Inimene võib selle VIP5303 ka FHD või misiganes vanema teleka taha pista.
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:51:23 vasta tsitaadiga

bladerunner, sest tema probleemikirjeldus viitab täpselt sellele, et see seadistus on tegemata jäetud. Oli ka omal täpselt sama mure alguses.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:58:00 vasta tsitaadiga

Kui juba jutt kanali formaadile läks, siis mis krdi imeformaati ALO tv edastab?
4:3 formaat, millele on lisatud mustad ribad on uuesti 4:3 formaati surutud?
Vähemalt LG C8 näitab mingit eriti kokkusurutud pilti.
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 09.12.2018 22:11:34 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.

Ja kuidas see õigesti on siis? Mul pole ka valikus muud kui 4K.

kellel hd deep color säte on ja kellel off, vähemalt siit teemast on mulje jäänud.
sõltuvalt telerist ka hdmi pesa valik oluline.

Mis sellel Arrise resoga pistmist peaks olema? Mul on UHD Color off. Mis Sa tahad väita et ma peaksin selle sisse lülitama et saaks 1080p valida? See ei kõla kuidagi loogiliselt.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Renka
HV Guru
Renka

liitunud: 01.04.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 22:19:43 vasta tsitaadiga

JazZ, oluliselt parema pildikvaliteedi saab ka - vähemalt Samsungi telekal oli nii.
_________________
There is no place like 127.0.0.1
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 1 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 22:24:59 vasta tsitaadiga

JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.

Ja kuidas see õigesti on siis? Mul pole ka valikus muud kui 4K.

kellel hd deep color säte on ja kellel off, vähemalt siit teemast on mulje jäänud.
sõltuvalt telerist ka hdmi pesa valik oluline.

Mis sellel Arrise resoga pistmist peaks olema? Mul on UHD Color off. Mis Sa tahad väita et ma peaksin selle sisse lülitama et saaks 1080p valida? See ei kõla kuidagi loogiliselt.


Samal ajal oleks võinud küsida, kas ma tõesti pean teleri sisse lülitama, et telerit vaadata. Ja muuseas oleks võnud lisada, kes selle vooluarve kinni maksab, kas Telia?

Jah, kui sa tahad seadistada erinevaid resolutsioone, siis peab boksi ja teleri ühilduvus sätted vastavusse viima. Kui teler ei toeta vastavaid funktsioone, siis oledki selle pildiga mida ekraanil näed.

Minu "koonrist" sõbra puhul kes ostis maailma odavaima 4K samsungi mida "suure" ekraaniga sai, oli sähviv lumine pilt ja polnudki midagi teha, vana fhd boksiga korras, uuega mitte, vaheta bokse kaableid, ei aita, vii või teler garantiisse. samas üle fhd kanalite niikuinii ei tule.. seega valiti lihtsaim viis ja tuli leppida sellega, et odavaid asju ei maksa hankida.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Jänes
HV kasutaja

liitunud: 16.11.2003




sõnum 09.12.2018 22:42:56 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:

Minu "koonrist" sõbra puhul kes ostis maailma odavaima 4K samsungi mida "suure" ekraaniga sai, oli sähviv lumine pilt ja polnudki midagi teha, vana fhd boksiga korras, uuega mitte, vaheta bokse kaableid, ei aita, vii või teler garantiisse. samas üle fhd kanalite niikuinii ei tule.. seega valiti lihtsaim viis ja tuli leppida sellega, et odavaid asju ei maksa hankida.


Sa iseendale vastu ei räägi ühes ja samas lauses ? icon_rolleyes.gif

indrpo kirjutas:

vana fhd boksiga korras,


ja siis kohe

indrpo kirjutas:

uuega mitte, vaheta bokse kaableid, ei aita, vii või teler garantiisse.


Kui vanaga korras on, kuidas siis see teleka viga on ? icon_eek.gif
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 5
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:11:29 vasta tsitaadiga

Jänes, "vana boks" = vip1113, uus boks = vip5305.
ehk jah, tuleb jutul näpuga järge ajada.
teler on korras kuni 1080 resoga hdmi seadmeni. siis kui tuleb mängu hdcp 2.2 4K ja teler on võimetu seda sisu stabiilselt lahti krüptima, proovitud ka erinevad pesad ja deep color.
samad 4K boksid proovitud minu lg 2015 ja 2017 taga seda probleemi ei kuva.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:18:08 vasta tsitaadiga

indrpo, aga sai siis vähemalt tolle teleri puhul uuest boksist 1080p väljastuse tööle?
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:32:41 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
indrpo, aga sai siis vähemalt tolle teleri puhul uuest boksist 1080p väljastuse tööle?

antud juhul oli valik, uus või vana boks.
tänud mõtte eest, proovida teinekord lihtsalt resolutsiooni valida. pakun, et krüptot see siiski ei muuda.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:41:42 vasta tsitaadiga

1080p puhul ei tohi boks TV-lt HDCP 2.2 nõuda. Kui nõuab on see boksi soft vigane.

Kui võimalik võiks sellistel juhtudel odavat HDMI splitterit katsetada, too peaks boksi igatahes 1080p peale piirama ja HDCP 2.2 "teadlikuse" eemaldama ühendusest.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 23:46:20 vasta tsitaadiga

bladerunner, ma jään enamik klientidega arvamusele, et klient ei pea võimlema, et pista lihtsalt boks teleri taha ja see toimib.
on erinevad probleemid millele rõhuda aga hetkeseisuga antud tehniliste uuenduste käigus ongi lihtne valida, vana või uus boks.
mõne vanema teleri korral on vaja ir õppivat pulti, mõne uuema juustu 4k korral vanemat digiboksi jne.
lihtne on jõuda järeldusele, kui plugnplay ei toimi, uuele katsele.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.12.2018 00:06:45 vasta tsitaadiga

Renka kirjutas:
seeru, UHD color seadet muutsid telekas ikka?

Milline TV kanal sul üldse väljastab sellist pilti mida letterboxida saaks? Minuteada tuleb igalt poolt 16:9 pilt.

Või kui mõtled pillarboxi e. 4:3 sisu kuvamist 16:9 ekraanil siis seda tehakse defauldis ju õigesti. Ja seda minu teada juba kanali poolelt mitte digiboxi poolt (ETV peal siis vahest mingi vanem/klassikaline sisu näiteks).

FHD peal proovin uut boksi.
Mul veel mitu 4:3 kanalit nähtaval ja need on nüüd juba boxitud. Kas letterbox või pillarbox, ega Telia ise ka seda enam ei teadnud viimasel ajal ka vanema Arrisega.
Fakt on see, et vanema Arrisega saab boximata pilti kui ekraaniseaded on Vaikimisi ja uue Arrisega ei saa ja ekraaniseadeid pole boksi menüüs enam.
Aga asi pole niivõrd selles pildi venitamises võ venitamata jätmises, kui selles, et tõenäoliselt see eelnev boximine halvendab ka 16:9 kanalite pilti ja paistab eriti silma SD kanalite saadetega.
Kas te siis ise ei näe kel on võrdlusvõimalus?
Võibolla ma siin terminitega väga õieti ei väljendunud aga ma arvan need Telia soss-sepad, kes seal selle konvertimise peale on pannud, saavad aru mida ma mõtlen.
Või kuidas on võimalik ühe ja sama telekaga proovides vanema Arrisega saada puhtam pilt kui uue Arrisega juhul kui Teliast ainult puhas striim tuleb?


viimati muutis seeru 10.12.2018 00:07:05, muudetud 1 kord
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 00:07:05 vasta tsitaadiga

indrpo, tead, need vead on teil paranduslistis või olen ma mingi üksikjuhtum? icon_rolleyes.gif
bladerunner kirjutas:
Midagi on selle uue boksi tarkvaraga siiski lahti:
- lapsed on kurtnud et viskab aegajalt salvestusest lihtsalt välja nutiTV menüüsse. Mitte pidevalt aga piisavalt tihti et tuldi küsima et "miks nii?";
- eile oli olukord kus HBO-d vaadates viskas ühel hetkel pildi mustaks, heli katkes korraks ja siis hakkas mängima selle kanali heli mis enne HBO-d ees oli. Restart aitas;
- veidi hiljem sarnane olukord eelmisele, ainult et välja viskas salvestusest, muus osas sama, pilti pole, heli on selle kanali oma mis eelnevalt ees oli. Restart aitas;
- täna klõpsisin niisama kanaleid, vaatasin mingit salvestust, kerisin edasi jne. - tundus kõik OK olema. Panin TV ja boksi korraks kinni ja siis uuesti tööle - pilt must, heli olemas. Ca 1 minuti pärast tuli ka pilt ette.

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 00:25:57 vasta tsitaadiga

seeru, ma peaksin vist pisut nägema seda probleemi, et mõista, miks peaks telia taas midagi üle "konverteerima", et pilt ikka kehvem ekraanil välja näeks.
vana boksiga oli "vaikimisi" reaalselt ka nii, sama peaks olema uue boksiga.

bladerunner, muus osas olen ikka reaalselt kaablikutt ja ma ei tea telgitagustest midagi, juhindun sellest, mida ekraanil ja kasutuskogemuses näen.

ps, vaade on selline:
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.12.2018 01:01:03 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
seeru, ma peaksin vist pisut nägema seda probleemi, et mõista, miks peaks telia taas midagi üle "konverteerima", et pilt ikka kehvem ekraanil välja näeks.
vana boksiga oli "vaikimisi" reaalselt ka nii, sama peaks olema uue boksiga.

Sa lihtsalt tead palju vähem mõningatest Telia tegemistest kui siin proovid näidata.
Miks sinu arust oli seda uut Arrist aasta aega vaja testida, kui ainult puhas striim oli vaja peale lasta?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
JazZ
HV kasutaja

liitunud: 25.12.2012




sõnum 10.12.2018 01:28:10 vasta tsitaadiga

indrpo kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
JazZ kirjutas:
indrpo kirjutas:
Kui sa mõtled nüüd video seadeid, siis see on olemas kui teler õigesti seadistatud ja ühendatud.

Ja kuidas see õigesti on siis? Mul pole ka valikus muud kui 4K.

kellel hd deep color säte on ja kellel off, vähemalt siit teemast on mulje jäänud.
sõltuvalt telerist ka hdmi pesa valik oluline.

Mis sellel Arrise resoga pistmist peaks olema? Mul on UHD Color off. Mis Sa tahad väita et ma peaksin selle sisse lülitama et saaks 1080p valida? See ei kõla kuidagi loogiliselt.


Samal ajal oleks võinud küsida, kas ma tõesti pean teleri sisse lülitama, et telerit vaadata. Ja muuseas oleks võnud lisada, kes selle vooluarve kinni maksab, kas Telia?

Jah, kui sa tahad seadistada erinevaid resolutsioone, siis peab boksi ja teleri ühilduvus sätted vastavusse viima. Kui teler ei toeta vastavaid funktsioone, siis oledki selle pildiga mida ekraanil näed.

Minu "koonrist" sõbra puhul kes ostis maailma odavaima 4K samsungi mida "suure" ekraaniga sai, oli sähviv lumine pilt ja polnudki midagi teha, vana fhd boksiga korras, uuega mitte, vaheta bokse kaableid, ei aita, vii või teler garantiisse. samas üle fhd kanalite niikuinii ei tule.. seega valiti lihtsaim viis ja tuli leppida sellega, et odavaid asju ei maksa hankida.


Sa oled kõva targutaja, aga tead Sa üldse mida HDMI UHD Color seade teeb? Arvestades et see ei oma mingisugust mõju 1080p signaalile, siis ma endiselt ei mõista miks ma peaksin selle sisse lülitama et ma saaksin 1080p valida? See lihtsalt ei oma mingit loogikat minu jaoks, aga eks ma proovin. Sa lausa väidad et HDMI UHD Color sees muudab Arris'est tuleva pildi paremaks või sain ma valesti aru?
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 01:58:48 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Kui juba jutt kanali formaadile läks, siis mis krdi imeformaati ALO tv edastab?
4:3 formaat, millele on lisatud mustad ribad on uuesti 4:3 formaati surutud?
Vähemalt LG C8 näitab mingit eriti kokkusurutud pilti.

Ei tea, mul jonksus
Spoiler Spoiler Spoiler

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
KillFrenzy
HV Guru
KillFrenzy

liitunud: 05.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 02:12:25 vasta tsitaadiga

Mul mingi samsung, sellega alo samuti katki.
Kommentaarid: 151 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 133
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 02:20:45 vasta tsitaadiga

vb siis mingi telia kala sest minu screenshot on non telia icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
SirVorkars
Kreisi kasutaja
SirVorkars

liitunud: 24.12.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 02:55:57 vasta tsitaadiga

Kesse üldse vaatab alo tv-d ja nüüd selle ümber käib selline mähkimine....
Nagu delfi clickbait icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 3 :: 56
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Six
HV veteran

liitunud: 28.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 07:17:46 vasta tsitaadiga

Ega ei vaatagi, aga sellise formaadiga tuleks edastamine üldse ära lõpetada.
Spoiler Spoiler Spoiler


SirVorkars kirjutas:
Kesse üldse vaatab alo tv-d ja nüüd selle ümber käib selline mähkimine....
Nagu delfi clickbait icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 40 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 39
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Tomorrow
HV Guru
Tomorrow

liitunud: 08.02.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 11:07:50 vasta tsitaadiga

Mingi kala on minu telekal igatahes selle Deep Color sättega. Boks on 5305 ja telekas on 2018 aasta LG 4K. (49UK6470PLC).

Kui DC sisse ei lülita, siis toimib igas HDMi pesas. Nii kui DC sisse lülitada on päeva-kahe pärast mure, et pilti pole. Aitab ainult DC väljalülitamine. Ehk siis imo HDCP sureb maha vist miskipärast. Pean prooviks ostma uue HDMi kaabli. Hetkel kasutuses 5305-ga kaasatulnud kaabel.
Samas kuna teised seda muret siin ei kurda, siis kardan, et võib ka minu teleka spetsiifiline viga olla.

_________________
Win11 25H2 upgrade skriptid neile kelle masin ise ei taha 23H2 või 24H2 pealt ennast uuendada: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11720738#11720738
Youtube lisa vene jama eemaldamiseks: https://foorum.hinnavaatlus.ee/viewtopic.php?p=11745846#11745846
Kommentaarid: 92 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 82
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
conx
HV kasutaja

liitunud: 14.10.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 11:21:26 vasta tsitaadiga

100/100 ühendus on aga youtube tõmbab etv pildi kinni. icon_neutral.gif
On võimalik kuskil midagi häälestada, et telepilt oleks olulisem kui muu net? Või tehniku teema. Uus ruuter jne
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 17
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
seeru
HV veteran

liitunud: 10.02.2004




sõnum 10.12.2018 11:41:29 vasta tsitaadiga

Six kirjutas:
Ega ei vaatagi, aga sellise formaadiga tuleks edastamine üldse ära lõpetada.
Spoiler Spoiler Spoiler



SirVorkars kirjutas:
Kesse üldse vaatab alo tv-d ja nüüd selle ümber käib selline mähkimine....
Nagu delfi clickbait icon_biggrin.gif

Sellest ongi ka näha, et telekasse jõudev pilt on juba Telia poolt default boxitud.
Jama on selles, et arvatavasti selline boximine (koos veel mingi kodeerimisega) kehvendabki ka 16:9 kanalite pilti.
Või siis tuleb arvata, et vanem Arris on parema riistvaraga kui uuem Arris.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 11:42:26 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
On võimalik kuskil midagi häälestada, et telepilt oleks olulisem kui muu net?

Aga see on ju aegade algusest peale olulisem olnud. Või optika korral enam pole?
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
simon10362
HV vaatleja

liitunud: 02.01.2013




sõnum 10.12.2018 11:49:26 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
conx kirjutas:
On võimalik kuskil midagi häälestada, et telepilt oleks olulisem kui muu net?

Aga see on ju aegade algusest peale olulisem olnud. Või optika korral enam pole?
 


On ikka olnud, ja peaks olema ka edasi.

Hiljuti sain sellega tuvtust teha kui oma pfSense müüri konfisin.

Ehk siis, teste tehes tuli kohe välja kuidas multicast pakid viibisid ja pilt hanguma hakkas. Aga see on üsna spetsiifiline QoS Traffic Shaping millesse ma pikalt ei süvene. Lahendasin lihtsa HFSC SC'ga reserveerides talle temale vajaliku ribalaiuse. Neid queuesid on mul veel ja raud on overkill, seega kasutuses ja muredeta.

Nende endi ruuteris mäletamist mööda kusagilt QoSi minu arust konfida ei saanud. Ja see peaks neil olema juba eelnevalt ette ära tehtud et klient selle pärast üldse muretsema ei peaks.

conx võiks oma olukorra puhul, kui see on korratav, lasta ruuterile otsa vaadata kaugemalt/või ta lihtsalt ära vahetada. Kiireim variant, ma arvan, on võtta ta füüsiliselt kaasa ja minna esindusse kohapeale. Aeglaseim on see "kaugemalt otsa vaatamine". Kindlasti nädal kui mitte nädalaid aega võttev protsess enne kui keegi asjalikum pilku sisse viskama hakkab. Ja keskmine variant on siis see tehnikuga vahetus aga see läheb ilmselt raha maksma, samas kui teenindusse minek maksaks ainult su enda aega aga mitte raha.
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
jeesus188
kodustatud
jeesus188

liitunud: 14.04.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 11:55:53 vasta tsitaadiga

A.S. kirjutas:
conx kirjutas:
On võimalik kuskil midagi häälestada, et telepilt oleks olulisem kui muu net?

Aga see on ju aegade algusest peale olulisem olnud. Või optika korral enam pole?
 

Vaevalt.
Optika peal ei sõltu nett teleka striimist. Saad nii palju netti kui ette nähtud olnud, taustaks võid mitu HD kanalit mängima panna probleemivabalt.

_________________
This message was sent from space using stargate
Inimene on troopiline AHV icon_wink.gif Aga kes on naine? Valge on ka inimene !
"Vaese inimese juttu räägid. Kui tundub kallis, siis on see kellelegi teisele mõeldud"
Kommentaarid: 71 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 64
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
indrpo
HV Guru

liitunud: 14.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 11:56:22 vasta tsitaadiga

conx kirjutas:
100/100 ühendus on aga youtube tõmbab etv pildi kinni. icon_neutral.gif
On võimalik kuskil midagi häälestada, et telepilt oleks olulisem kui muu net? Või tehniku teema. Uus ruuter jne


meenutab midagi aga pole kindel, et sinuga klapib.
inteno ruuter, 3.15 soft, 100M teenus ja 100M korrusmaja switch.
vaata oma uplinki ruuteri wan liidese all. kas on 100 või 1000Mbit/s

muul juhul võib probleem olla ruuteris või kaablis mis korterisse tuleb.
helista 123 ja lase kontrollida minu mainitud kooslust.
Kommentaarid: 262 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 2 :: 0 :: 228
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
A.S.
HV Guru

liitunud: 27.10.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 12:09:39 vasta tsitaadiga

simon10362 kirjutas:
Nende endi ruuteris mäletamist mööda kusagilt QoSi minu arust konfida ei saanud. Ja see peaks neil olema juba eelnevalt ette ära tehtud et klient selle pärast üldse muretsema ei peaks.

ST780 ruuteris mäletamist mööda miskine selleteemalise linnukese koht justkui oleks olnud.
 
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 34
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Hinnavaatlus »  Andmeside ja kõnelevi »  Telia TV mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 957, 958, 959 ... 1185, 1186, 1187  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.