Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 32, 33, 34  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing
autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 20:19:25 vasta tsitaadiga

beljo91 kirjutas:
Kas plaanis on HV server pigem DM'iks muuta või jääb survival esiplaanile?
DM ongi survival.

Survival of the fittest.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.09.2018 20:57:25 vasta tsitaadiga

Plaanid on ikka hoida survivali peal ja muuta mingeid asju nii, et jääks motivatsioon otsida teha mingeid asju/tegevusi.
Vastasel juhul oleks ammu DM peal aga sellega mingit kaua püsivat mängijatebaasi ei hoiaks.
Stamina/toit/jook muudeti kuna autosid ei ole ja jalgsi liikumist on palju ning parandada elujäämist
vastasel juhul oleks see lihtsalt frustratsioon kus iga 5 minuti tagant söö või sind ähvardab labane surm enne linnapiiri.
Paar päeva sai muudetud looti spawnrate, et oleks midagi leida muidu on ainult tühjuks ja pole mängijaid, nii et kuskil
tuleb teha paratamatult kompromisse. Ideed ja tagasiside on tere tulnud kui selles on mingit konstruktiivset kriitikat ja põhjendust
sest ega me ka kõike ei näe ei tea ja ei suuda ette mõelda.
Tänan!
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
HaXoR
HV kasutaja

liitunud: 07.07.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 02.10.2018 22:18:20 vasta tsitaadiga

And3rs kirjutas:
Plaanid on ikka hoida survivali peal ja muuta mingeid asju nii, et jääks motivatsioon otsida teha mingeid asju/tegevusi.
Vastasel juhul oleks ammu DM peal aga sellega mingit kaua püsivat mängijatebaasi ei hoiaks.
Stamina/toit/jook muudeti kuna autosid ei ole ja jalgsi liikumist on palju ning parandada elujäämist
vastasel juhul oleks see lihtsalt frustratsioon kus iga 5 minuti tagant söö või sind ähvardab labane surm enne linnapiiri.
Paar päeva sai muudetud looti spawnrate, et oleks midagi leida muidu on ainult tühjuks ja pole mängijaid, nii et kuskil
tuleb teha paratamatult kompromisse. Ideed ja tagasiside on tere tulnud kui selles on mingit konstruktiivset kriitikat ja põhjendust
sest ega me ka kõike ei näe ei tea ja ei suuda ette mõelda.
Tänan!


Mis teema sellega on, et HV serveris leidub ainult ühte sorti looti? Mängisin mõned tunnid ja jõudsin selle ajaga rannikult airfieldile. Kogu tee peale võib-olla nägin maksimum 20 erinevat eset.
Mingi aeg tagasi sai mängitud nö official serveris (polnud experimental) kus leidus ikka ohtralt erinevat kraami.
Kommentaarid: 52 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 44
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 18:44:40 vasta tsitaadiga

serveri ver. ka nüüd vanem kahjuks -.-
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.10.2018 22:19:07 vasta tsitaadiga

Krt ei uuenda jah ta ennast automaatselt kuidagi, peab selle asja üle vaatama. Hetkel uusim uuesti peal.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.11.2018 21:44:27 vasta tsitaadiga

dayz 1.0 sellel aastal:
https://www.dayz.com/blog/status-report-6-november-2018

also, beeta on siin:
https://www.dayz.com/blog/dayz-is-entering-beta-on-pc


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 09:33:14 vasta tsitaadiga

Ehk siis potato muutus potatoks?

Steam ja teised platvormid peaksid ära keelama need beta mängud... Jube!

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 10:14:17 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Ehk siis potato muutus potatoks?

Steam ja teised platvormid peaksid ära keelama need beta mängud... Jube!

Mida sa ajad? Mis siis üldse alles jääks? Valve enda mängud ja mõned veel...
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.11.2018 10:21:46 vasta tsitaadiga

alles ei jääks isegi cs icon_biggrin.gif

aga dayz sa-s ehitamine ..... meenub kohe rust vanilla.

_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 11.11.2018 23:28:53 vasta tsitaadiga

Puht uudishimust küsin, aga kas täna rohkem seda serverit püsti ei aeta?
Päeval nagu toimisi väga hästi.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 11.11.2018 23:55:56 vasta tsitaadiga

Oli pannud end kinni jah millegipärast, ajasin püsti. Ma ei jõua koguaeg tal silma peal hoida, kui tundub et maas siis saatke kohe kas siin ps või hõigake steamis vms...

Huvitav on see et ennem uuendust jäi üsna vaikseks asi aga paele uuendust hakkas üsna palju miski soomlasi ja venelasi ja igasugu muudest maadest tegelasi serverisse juurde tulema, niiet positiivne thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 12.11.2018 01:01:11 vasta tsitaadiga

Tänud kiire reageeringu eest icon_smile.gif

Praegu nagu hakkab see asi alles natuke looma. Perf on minu meelest suht mõistlik. Leiaks nüüd normaalsest kohast mõne masina, siis saaks selle ehitamise uuenduse ka ära proovida.

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 00:32:31 vasta tsitaadiga

chesm6mmi, watchdog?

@echo off
cls

set watch=DayZ Server

title %watch% Watchdog

cd "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\DayZServer"

:watchdog
echo (%time%) %watch% started.
start "DayZ Server" /wait "DayZServer_x64.exe" -config=serverDZ.cfg -port=2302 -dologs -adminlog -netlog -freezecheck
echo (%time%) %watch% closed or crashed, restarting.
goto watchdog
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 00:39:38 vasta tsitaadiga

https://stackoverflow.com/questions/162291/how-to-check-if-a-process-is-running-via-a-batch-script
_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 14.11.2018 18:14:34 vasta tsitaadiga

Krt autosid ei ole nad ikka veel korda saanud. Kiiresti sõita ei kannata, sest desync viskab auto saltoga õhku ja maandud siis seal kus parasjagu juhtub.
No ja kui midagi peaks masinal katki minema, siis tuleb see kohe ära parandada, muidu mäng eemaldab selle mõne hetke pärast.

Aga muidu on täitsa pull, radiaatorisse tuleb vett valada ja täna avastasin, et ilma õlita ka väga kaua sõita ei saa icon_rolleyes.gif

_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 21:41:40 vasta tsitaadiga

Tänud, lisame selle ka vast jah. Kuigi päris kokku jookseb tegelt harva. Pigem on probleem see et kui tuleb miski uuendus siis ta ei pane seda automaatselt peale. Ei teagi mis lahendus oleks...

DeTHiCa. kirjutas:
chesm6mmi, watchdog?

@echo off
cls

set watch=DayZ Server

title %watch% Watchdog

cd "C:\Program Files (x86)\Steam\steamapps\common\DayZServer"

:watchdog
echo (%time%) %watch% started.
start "DayZ Server" /wait "DayZServer_x64.exe" -config=serverDZ.cfg -port=2302 -dologs -adminlog -netlog -freezecheck
echo (%time%) %watch% closed or crashed, restarting.
goto watchdog
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 14.11.2018 22:32:29 vasta tsitaadiga

SteamCMD ei sobiks? https://developer.valvesoftware.com/wiki/SteamCMD
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.11.2018 22:36:56 vasta tsitaadiga

Järgmine nädal rohkem aega siis proovime miski lahendused paika panna Andersiga. Niikaua võib pakkuda lahendusi jah thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ufo56
HV Guru
ufo56

liitunud: 18.11.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.11.2018 19:05:52 vasta tsitaadiga

Panin testiks tööle Dayz Battle Royal mod serveri

tsitaat:
To join, subscribe to https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=1559187677 on the workshop. Next, subscribe to https://steamcommunity.com/workshop/filedetails/?id=1559212036 on the workshop.

Launch the DayZ Launcher through steam. Under MODS, check both of these mods. Click "Play". Join our server


Nimi: Eesti BR
IP: 90.191.242.201:2302

https://www.dayzspy.com/server/90.191.242.201:2302

_________________
 Lae pildid -> pilt.io
Kommentaarid: 79 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 67
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
ElChapo
HV vaatleja

liitunud: 14.03.2018




sõnum 18.11.2018 11:51:28 vasta tsitaadiga

Kas tänase seisuga HVserveris masinad on ka juba või hetkel mitte ?
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 4
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
-huviline-
HV kasutaja

liitunud: 17.04.2012




sõnum 18.11.2018 21:09:59 vasta tsitaadiga

On olemas masinad.
_________________
SC: -huviline-
Steam: Huviline
Kommentaarid: 17 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 16
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 18.11.2018 21:41:17 vasta tsitaadiga

Lisaks serveri avastanud vägapaljud välismaalased, hetkel üsna pidevalt nii et 80% välismaalasi ja ainult mõni eestlane sees. Niiet kes alati seda taga ajanud et oleks palju võõraid sees siis nüüd on teie võimalus thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 22.11.2018 20:16:08 vasta tsitaadiga

Täna sai HV Server Watchdogi peale kes/mis siis peaks tagama selle, et server peale kokku jooksmist tuleb automaatselt uuesti tagasi üles.
Nüüd jookseb server stable buildi peal mitte experimentalil ehk siis tuleb steamis-dayz-properties-betas sealt valida NONE opt -out of all beta programs.

Lisatud Connect/Disconnect sõnumid ehk siis mängijate sisenemisel lahkumisel näitab serveris teksti.
Sellel nädalavahetusel plaanis üle minna SteamCMD peale mis peaks serveri haldamise ja automaatiseerimise lihtsamaks tegema.
Scriptide tagasi lisamine customload gear/spawns, söömine/stamina vähendamine 50% võrra, et saaks selle arvelt ehitada mängijad rohkem endale
baase jne. Autod peaks olemas olema nende kohta uurib kas on vaja rohem spawnima panna, uusi spawne lisada.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 22:40:02 vasta tsitaadiga

lükkavad 1.0 välja:


Link
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 06.12.2018 23:03:02 vasta tsitaadiga

Kahju, et kiirustavad sellega nii. Olen viimased nädal-kaks hv.ee serveris ringi jooksnud ja asi on kõvasti etem kui 2014.a alguses, niiet mu meelest lootust on, et nad kunagi peale 1.0 välja tulekut ka kõik korralikult ära siluvad.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
beljo91
HV kasutaja

liitunud: 05.08.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 23:12:44 vasta tsitaadiga

Poisid savi see 0.63. Lükkame 1.0 live ja elu ilusam.
Kommentaarid: 9 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Kristocfc
HV veteran
Kristocfc

liitunud: 07.01.2009



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 07.12.2018 09:33:57 vasta tsitaadiga

5 aastat overdue
Kommentaarid: 64 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 2 :: 55
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 08.12.2018 20:07:34 vasta tsitaadiga

Miks õhtusel ajal HV community serveris alati öö on viimasel ajal? icon_sad.gif
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 09.12.2018 17:48:27 vasta tsitaadiga

öö on jah tiba pikk. äkki teeks kiiremaks.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 09.12.2018 19:13:10 vasta tsitaadiga

Peaks olema fixitud nüüd, miski uuendus ajas ajaarvamise sassi thumbs_up.gif Kui miskit katki siis tasub PS saata ja saab kiiremini asja korda =)
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
vildur
HV vaatleja

liitunud: 03.02.2009




sõnum 10.12.2018 12:05:36 vasta tsitaadiga

Kas serveis autod on olemas ja kas keegi raadjosaatjat kasutab.
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 10.12.2018 12:09:16 vasta tsitaadiga

Autod on olemas, raadiosaatjaid ikka kasutatakse muarust kes rohkem seal ringi jookseb.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 13.12.2018 21:27:58 vasta tsitaadiga

Free weekend on tänasest, kui kellelgil on huvi veel proovida
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Plugy
HV kasutaja
Plugy

liitunud: 30.05.2017



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 23:00:12 vasta tsitaadiga

Tuli täna ka kiri meilile, et enam pole tegemist "Early Access" mänguga Steamis.
Kommentaarid: 18 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 13.12.2018 23:54:42 vasta tsitaadiga

Kui kellelgi tundub et asi jookseb aeglaselt vai crashib siis tuleks exe ära kustutada ja verify integrity of games files teha, siis tõmbab uue exe mis peaks olema okk.

Ja seoses 1.0 on ka toimunud wipe siis...
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 14.12.2018 23:58:14 vasta tsitaadiga

Steamis see nädalavahetus dayz tasuta

E: rääkige baasi asjast? On mõtet üldse jännata ehitamisega, et kas saab varuda sinna nodi jne mis serveri resa ka üle elavad?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
dohc-48v12
Aeg maha 1p
dohc-48v12

liitunud: 28.07.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 00:27:11 vasta tsitaadiga

Minuteada peaks olema korralik andmebaas, et kõik statsid peaks nagu alles olema ka peale resa... AGA siiski tegemist on DAYZ-ga icon_wink.gif
_________________
Ime tala, Nagu ime kepike. icon_smile.gif
Siga armastab muda, aga mudane siga armastab puhast aset!
Miks ADMIN Anti112 ambusib mind? andis 1p cooldowni aga ma ei saa peale selle enam mitteühtegi postitust teha! üks päev ei kuid!
Kommentaarid: 112 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 6 :: 0 :: 85
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
And3rs
HV vaatleja

liitunud: 11.03.2010



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 11:42:41 vasta tsitaadiga

Pigem võiks veel olla ettevaatlik suurte baaside ehitamisega ja asjade kogumisega kuna arendajad pole kinnitanud veel, et see on ära parandatud.
Järgmise nädala jooksul proovib HV serveris paika panna backup süsteemi millega vähendada riske ja serveri restartimine ümberteha eelkõige pidid sellega olema probleemid
serveri restartimisel võib andmebaas korrupteeruda ning mingid andmed lihtsalt nullida. Eelkõige puudutab see just mängijate ehitatud baase ja stashe. Ehk siis kui ehitate ja teete midagi
siis omal vastutusel ja riskil. Palun meid mitte süüdistama hakata asjade kadumises.
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Leinö
HV veteran
Leinö

liitunud: 07.05.2008



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 13:33:48 vasta tsitaadiga

DayZ peaks juba õpetanud olema teile, et enda asjadesse väga kiinduda ei tasu icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 34 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 33
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 14:17:36 vasta tsitaadiga

A ja muideks nüüd on võimalus mängus sees oma nimi ka muuta, pange miskit peale Survivor-i icon_lol.gif hea oleks jälgida palju eestlasi ka sees käib thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 15:55:21 vasta tsitaadiga

eile proovisin õhtul HV servu a ütles vale versioon icon_rolleyes.gif
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 19:37:19 vasta tsitaadiga

Jap, kuna neid uuendusi tuleb nii suvalisel ajal välja hetkel kahjuks siis ei jõua koguaeg silma peal hoida. Kahjuks ta ei mõista automaatselt end uuendada ära thumbs_down.gif Öösel uuendasin ära ja täna kenasti olemas kõik.
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
DeTHiCa.
HV Guru
DeTHiCa.

liitunud: 13.01.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:29:09 vasta tsitaadiga

And3rs kirjutas:
Pigem võiks veel olla ettevaatlik suurte baaside ehitamisega ja asjade kogumisega kuna arendajad pole kinnitanud veel, et see on ära parandatud.
Järgmise nädala jooksul proovib HV serveris paika panna backup süsteemi millega vähendada riske ja serveri restartimine ümberteha eelkõige pidid sellega olema probleemid
serveri restartimisel võib andmebaas korrupteeruda ning mingid andmed lihtsalt nullida. Eelkõige puudutab see just mängijate ehitatud baase ja stashe. Ehk siis kui ehitate ja teete midagi
siis omal vastutusel ja riskil. Palun meid mitte süüdistama hakata asjade kadumises.


kui nüüd tähele panna mida serveri console parasjagu kirjutab, siis on näha, et üsna tihti ta salvestab db faile. kui nüüd mingi faili ülekirjutamise hetkel sundida server sulguma (automaatsed restart skriptid) siis on tõenäoline et see fail rikneb ja serveri taaskäivitumisel genereeritakse uus fail. vana faili sisu on kustunud.
need failid sisaldavad kogu persistent infot (baasid, stashid, lahtised uksed, loot, autod). õnneks neid faile on terve mapi peale 12, nii et kui üks fail läheb p*rse, siis kaob ainult 1/12 andmebaasi sisust.

kuidas vähendada andmebaasi riknemisi?
kuna ametlikku serveri restart funktsiooni veel ei pakuta...
1)vaadata, mis hetkel server salvestab andmebaasi ja restartida server käsitsi kohe peale andmete salvestumist
2)kirjutada skript, mis vaatab serveri logifailist millal viimati salvestati andmebaasi ja kas on hetkel ohutu restartida server
3) ????

need on minu isiklikud tähelepanekud dayz serveri hostimisel ja ei pretendeeri tõele. thumbs_up.gif beer_yum.gif
Kommentaarid: 148 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 140
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:33:52 vasta tsitaadiga

neid db faile backupida ei anna kasvõi kord päevas? Et kui riknebki siis kadu max 1 päeva... Just idea..

Aga kuis neid telkidega? Igaüks saab sisse astuda kui uks kinni pandud või mingi kasutaja seotud värk?

_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 15.12.2018 23:49:10 vasta tsitaadiga

Kas andmebaasi faili kirjutatakse igal salvestamisel otsast lõpuni või täiendatakse?
Kui otsast lõpuni, kas poleks mõistlik kirjutada igal salvestamisel uut faili ning mingi kolmas programmikene teeb neist tagavarakoopia ja kustutab vana ära?


Kuidagi veider tundub, et andmebaasifail katki läheb nii lihtsasti - kehvasti lahendatud tundub.

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
salatoimik
HV Guru
salatoimik

liitunud: 08.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 00:43:39 vasta tsitaadiga

Siit keegi oli kes üritas Elektros mind maha lasta kui majas seisin kohapeal ja tõstsin asju suuremasse särki? icon_biggrin.gif Ja siis ka ei saanud maha. Lõpuks oli Karma ning tuli heli peale zombide kari kes tüübi ära killisid ja ma sain jooksu icon_biggrin.gif icon_lol.gif Krt ikka selles osas julm mäng, ma mitu korda zombide kätte ära surnud. Krdi telgid panin ka jõle kaugele spawnpointidest maha aga noh, käibki vähem rahvast ehk.
_________________
LehesFoto - Täis suvaklõpse ja muud
Kommentaarid: 39 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 35
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
chesm6mmi
HV Guru
chesm6mmi

liitunud: 08.01.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 02:15:25 vasta tsitaadiga

Täna oli sellessuhtes korralik stresstest juba jah et 25 venda olid korraga sees ja müdistamine käis. Standalone ajal niipalju varem pole sees olnud thumbs_up.gif
Kommentaarid: 109 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 104
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 02:54:50 vasta tsitaadiga

Palju see DayZ server ressurssi üldse nõuab?
Prose, mälu, ketas, võrguühendus?

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
M2dis
HV vaatleja

liitunud: 19.10.2010




sõnum 16.12.2018 03:01:59 vasta tsitaadiga

LKits kirjutas:
Palju see DayZ server ressurssi üldse nõuab?
Prose, mälu, ketas, võrguühendus?


DayZ foorumist:

The minimum requirements (provisional) for running one server instance are:

OS: Windows Server 12-16 or Windows 10 (Linux server hosting is not supported yet)
Processor: Intel Dual-Core 2.4 GHz or AMD Dual-Core Athlon 2.5 GHz
6 GB RAM
2.5 GB space on the drive
SSD for logs/install (highly recommended)
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
LKits
HV Guru
LKits

liitunud: 06.09.2007



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 16.12.2018 03:05:24 vasta tsitaadiga

Päris karm... jube, et Windowsi serverit soovib, see juba eoses hoorab ressursse... Muidugi need nõuded ei täpsusta mängijate arvu, eks siis mälukasutus kasvab, prose ka mõnevõrra.

Aga kõvv ettevõtmine icon_smile.gif

_________________
itLahendused - Arvutite remont ja hooldus, veebilehtede loomine, soodne veebimajutus. Võta ühendust! Tel: +372 555 268 97 ja e-post info@itlahendused.ee
Kommentaarid: 13 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 13
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum mine selle kasutaja kodulehele
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  DayZ mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 28, 29, 30 ... 32, 33, 34  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.