Avaleht
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks märgi kõik teemad loetuks
märgi mitteloetuks
vaata eelmist teemat :: vaata järgmist teemat
mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 532, 533, 534 ... 581, 582, 583  järgmine
Hinnavaatlus :: Foorum :: Uudised :: Ärifoorumid :: HV F1 ennustusvõistlus :: Pangalink :: Telekavad :: HV toote otsing

Kaua oled WoT-i mänginud? Täpsusta teemas.
12-10a
42%
 42%  [ 27 ]
10-8a
17%
 17%  [ 11 ]
8-6a
11%
 11%  [ 7 ]
6-4a
7%
 7%  [ 5 ]
4-2a
4%
 4%  [ 3 ]
Vähem kui 2a
15%
 15%  [ 10 ]
hääli kokku : 63

autor
sõnum Saada viide sõbrale.  :: Teata moderaatorile teata moderaatorile
otsing:  
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 27.11.2018 16:41:40 vasta tsitaadiga

Eino mis kuradi erick, ma teen adekvaatse soovituse ja sa kukud niimoodi lahmima ma olen kõik oma imp. eq pannud kõrge reloadiga heavyde peale va. rammer. Mida suurem reload apraadil on seda parem on ta rammerita, järgiproovitud värk!
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 27.11.2018 21:11:06 vasta tsitaadiga

Spoiler Spoiler Spoiler


Täna siis selline mäng (FCM36 PAK 40). 9 killi, 1862 dmg. Ei mingit skilli, 95% ajast campimine. Lisaks sellele OP view range. Ükshaaval tuldi peale ja tulemus selline.[/url]

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 09:16:18 vasta tsitaadiga

sain ka selle uue t-50-2 tanki. Esimese 100 meetriga oli kummuli. Jube kergelt juhtub see thumbs_down.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 28.11.2018 14:56:35 vasta tsitaadiga

Tundub mingi bug olevat, et beetatestijad said vaid 7. aasta auhinna.
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 28.11.2018 16:13:04 vasta tsitaadiga

Ohoo, kr6ll, mängid jälle? icon_smile.gif

Tegin ka ise hommikul 16 mängu T-50-2ga. Kaks neist olid Ace Tankerid. Kui kedagi huvitab, siis selleks oli hommikul vaja 1080+ base XP. Esmane mulje antud tankist on pigem meeldiv.

Plussid: 1. gun handling 2. kiirendus ja power to weight ratio on oma tieri lightide seas pika puuga parim 3. väga normaalne shell velocity, 990m/s AP ja 1238m/s APCR
Miinused: 1. puine traverse võrreldes teiste lightidega 2. pole vert stabika tuge
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kr6ll
HV Guru
kr6ll

liitunud: 13.09.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 16:20:35 vasta tsitaadiga

vahest olen klõpsind ikka. Kuigi mitte jah enam nii palju kui varem. Sai pikalt välismaal konnatud ja polnd nagu aega sellist. Aga sai tutvustatud mängu töökaaslastele, mõned ikka testisid aga vist keegi oma kontot siiski ei teinud. Eriti suur oli kihk oli neil just t10 -d taguda null mängukogemuse juures sest noobid teevad t4 tanke ju ja nii mõnegi tanki stasid said ikka räigelt ära rikutud seeläbi icon_confused.gif aga noh savi sellest icon_cool.gif
Kommentaarid: 89 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 2 :: 69
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 18:27:22 vasta tsitaadiga

Wohoo. icon_smile.gif 5000 bondsi saabuski. Ja 5mln krediiti. Kohe artyle kobedam rammer peale ja tuld icon_smile.gif
_________________
www.lapik.ee - parima hinnaga patareid!
ja lisaks ERYONE filamendid ( küsige HVs ): www.eryone.ee
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Ahto
Kreisi kasutaja
Ahto

liitunud: 10.09.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 18:34:00 vasta tsitaadiga

Pane siis ikka ääreni kulda ka täis icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 93 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 88
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 18:36:33 vasta tsitaadiga

Ahto kirjutas:
Pane siis ikka ääreni kulda ka täis icon_biggrin.gif


Ei pannud. Aga M44 laeb nüüd 15.6 sekundit. Selle ajaga kui mürsk kaardi teise otsa kohale jõuab, on 8 sek veel laadida jäänud. icon_cool.gif
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 28.11.2018 19:40:22 vasta tsitaadiga

yerba kirjutas:
Ahto kirjutas:
Pane siis ikka ääreni kulda ka täis icon_biggrin.gif


Ei pannud. Aga M44 laeb nüüd 15.6 sekundit. Selle ajaga kui mürsk kaardi teise otsa kohale jõuab, on 8 sek veel laadida jäänud. icon_cool.gif


Korralik dreamdestoyer icon_biggrin.gif
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 28.11.2018 20:33:06 vasta tsitaadiga

No "leFH18B2" puhul saaks seega 2. mürsu juba teele lasta kui 1. alles lennus. icon_lol.gif
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 29.11.2018 21:21:41 vasta tsitaadiga

Täna oli harukordne võimalus sattuda kokku sellise platooniga mängides Luchsi - Luchs, M8A1 ja Luchs. Ütleme nii, et ma polegi varem vist nii professionaalseid seal clubbereid näinud:

Spoiler Spoiler Spoiler


Win chance mängu alguses oli 28%. Aga võit tuli.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 30.11.2018 15:08:48 vasta tsitaadiga

erick kirjutas:
Täna oli harukordne võimalus sattuda kokku sellise platooniga mängides Luchsi - Luchs, M8A1 ja Luchs. Ütleme nii, et ma polegi varem vist nii professionaalseid seal clubbereid näinud:

Spoiler Spoiler Spoiler


Win chance mängu alguses oli 28%. Aga võit tuli.


Mis mehed siis vastastiimis pidid olema kui teil oli vähemalt 4 ülikõrgete statsidega mängijat ja win chance oli selle peale vaid 28%? Või olid nad su vastastiimis ja teie võitsite?
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 15:19:55 vasta tsitaadiga

"kokku sattuma" puhul eeldaks et need olid ikka vastastiimis, vastasel juhul oleks võinud kirjutada et "koos mängima/võitlema". icon_rolleyes.gif

P.S. Kaugel juba siis ka SU-130PM maratoniga ollakse või mida sellest üldse arvatakse?

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 30.11.2018 17:01:44 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe, olid vastas jah icon_smile.gif Ühe sain ise maha, teiste eest kandis hoolt tiim. Ütleme nii, et lahingu alguses mu ootused just väga kõrged polnud, aga tundub et madalates tierides nuubide farmimine ikkagi ei anna seda hallollust juurde, mis võimaldaks paremini mängida kogenud vastaste vastu. Lõppkokkuvõttes tegin üksi 1100 dam ja nemad kolme peale kokku 1250.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 30.11.2018 19:15:17 vasta tsitaadiga

Madalas tieris ühe mängu põhjal ei saa midagi otsustada.
_________________
Tsensuur HinnaVaatluse foorumis
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 01.12.2018 23:58:06 vasta tsitaadiga

Paistab, et mul seal suurel kaardil veab 50B-ga, 7k dmg paraku ei saanud suurekaliibrilist, oleks selle dayli asja tehtud saanud.
http://wotreplays.eu/site/4649598#klondike-ahvikeest-amx_50_b

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 02.12.2018 21:55:10 vasta tsitaadiga

Oskab keegi öelda, kas WoTil on plaanis millalgi Tier 10 tanke ka soodukaga müüa? Plaan oleks soetada Venelaste T62, aga jõuluraames võib järsku üllatussoodukaid ehk tulla?
_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 02.12.2018 22:14:24 vasta tsitaadiga

On on icon_wink.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 03.12.2018 00:01:53 vasta tsitaadiga

Valvejoodik kirjutas:
On on icon_wink.gif


Hetkel jääb arusaamatuks kas tegu on kavala irooniaga või on selles tõetera sees.. icon_biggrin.gif

Igatahes jään siiski ootele ja loodan parimat!

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 03.12.2018 00:09:23 vasta tsitaadiga

Mu mäletamist mööda peaks tõepoolest mingi aeg X tankidele 30% soodukas tulema.
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 03.12.2018 00:14:49 vasta tsitaadiga

Varem jagati pühade puhul -15%, viimasel aastal jah -30% juba korduvalt olnud seoses erinevate "tähtpäevadega".
_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
BlueQ
HV vaatleja
BlueQ

liitunud: 13.01.2014




sõnum 03.12.2018 19:51:14 vasta tsitaadiga

Klannide kokkuvõte:
Spoiler Spoiler Spoiler
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
pyroman11
HV kasutaja
pyroman11

liitunud: 17.11.2013




sõnum 04.12.2018 02:31:18 vasta tsitaadiga

Lihtsalt huvi pärast küsin, et mille järgi neid klannide pingeriead paika pannakse?
Olen PEXEC`is ja meil selline rahulik toimetamine ainult. Ei trügi kuskile ega miski.
Liikmete keskmiste statside järgi?

_________________
WOT kasutaja: Abe_Normal
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
erick
HV Guru
erick

liitunud: 24.01.2003




sõnum 04.12.2018 09:15:53 vasta tsitaadiga

How do I boost the Clan Rating of my clan?

tsitaat:
Clan Rating can be boosted in the following ways:

- Recruit more clan members.

- Fight more battles. The more battles your clan fights per day, the higher its Clan Rating.

- Research Tier X vehicles. The more Tier X vehicles your clan members have, the higher the Clan Rating.

- Strive for victory in Skirmishes and Advances. A higher Clan Rating can be obtained in the following cases:

- Your clan participates in more Skirmishes and Advances.
- Your clan wins more Skirmishes and Advances.
- Your clan participates in higher Division Skirmishes.

- Upgrade your Stronghold. The higher the level of the Stronghold structures, the higher the Clan Rating.

- Capture provinces on the Global Map. The higher the Elo Rating on the Global Map, the higher the Clan Rating.

- Improve your clan members’ skills. The higher your clan members’ Personal Rating, the higher the Clan Rating.


Klanni FAQst valemit vaadates on ebaproportsionaalselt (ülejäänud faktoritega võrreldes 4x) kõrgem rõhk kahel faktoril - ELO rating globaalsel klannikaardil ja liikmete keskmine PR rating. Seega üks taktika kuidas päris kiiresti clan ratingut boostida oleks liikmete PRi boostida Team Battleites, eeldusel et olete võimelised seal võitma.
Kommentaarid: 106 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 96
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 04.12.2018 12:04:15 vasta tsitaadiga

Korrektuur Sakassi kohta: Sakass ei läinud laiali vaid elimineeriti onu Serbi poolt kuna katsetused klanni logoga ei olnud Sebile meeltmööda. Mingi kits käis pealekaebamas ka, et üldse logovahetus teemaks tuli.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 04.12.2018 16:09:08 vasta tsitaadiga

Mis, tahtsite sinna fallost panna või? icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
tnis33
HV kasutaja

liitunud: 23.07.2006




sõnum 04.12.2018 20:56:47 vasta tsitaadiga

Igast eventid on ikka toredad asjad. Mängud lõppevad kõik 15-5 esimese 5minutiga...
Kommentaarid: 6 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 6
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.12.2018 13:19:09 vasta tsitaadiga

kalm, sinu postitused kustutan sellepärast et sa rikud nendega järjepidevalt HV foorumi kasutustingimusi icon_idea.gif
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 13:24:44 vasta tsitaadiga

Huvitav... Ehk oskad ka teinekord viidata mõnele kasutustingimuse punktile mida ma väidetavalt rämedalt rikun ?
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
gemini
HV Guru

liitunud: 03.12.2001




sõnum 05.12.2018 13:48:58 vasta tsitaadiga

kalm, Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.
Kommentaarid: 75 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 3 :: 2 :: 61
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
kalm
HV vaatleja

liitunud: 04.03.2004



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 15:55:10 vasta tsitaadiga

Circle-jerk continues.
_________________
Mina panin kunagi kaa hästi
Kommentaarid: 4 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 3
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 18:10:46 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
kalm, Nõustud mitte sisestama solvavaid, roppe, labaseid, halvustavaid, vihkavaid, ähvardavaid, seksuaalse-suunitlusega või muid seadustega või reeglitega vastuolevaid postitusi või hinnanguid. Vastasel juhul võidakse sind karistada Aeg Maha (AM) staatusega, korduva rikkumise korral sinu kasutajanimi sulgeda ja/või sinu ligipääs HV keskkonnale jäädavalt ära keelata.


Hm, ei pannud küll isegi tähele mida kalm sellist kirjutas aga fallosest pajatab siin keegi teine ju.

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 05.12.2018 19:32:11 vasta tsitaadiga

Koomikud koos...
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 20:39:26 vasta tsitaadiga

gemini kirjutas:
kalm, sinu postitused kustutan sellepärast et sa rikud nendega järjepidevalt HV foorumi kasutustingimusi icon_idea.gif
Miks edastab mode selliseid sõnumeid avalikult? icon_eek.gif
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 23:03:50 vasta tsitaadiga

fellanor, kus neid siis veel avaldama peab? Nelli Teatajas või?

Küsimus "miks kustutati" esitati ka avalikult (ms siis et seda enam näha pole). Ja saavad ka teised läbustajad teada mis neid ees ootab...

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
fellanor
HV kasutaja

liitunud: 28.10.2014



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 23:16:10 vasta tsitaadiga

bladerunner kirjutas:
fellanor, kus neid siis veel avaldama peab? Nelli Teatajas või?

Küsimus "miks kustutati" esitati ka avalikult (ms siis et seda enam näha pole). Ja saavad ka teised läbustajad teada mis neid ees ootab...


privaatsõnum

aga noh, kui näidispoomist vaja teha on, siis andke tuld
Kommentaarid: 11 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 10
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
bladerunner
HV Guru

liitunud: 17.01.2002



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 05.12.2018 23:27:19 vasta tsitaadiga

fellanor, mis näidispoomist? Keegi ei keela kasutajal kalm postitada midagi sisukat. Viimased tema postitused on lihtsalt nõmetsemine olnud... Mõnes teemas selliseid sallitakse, mõnes mitte. Kogu lugu.


http://forte.delfi.ee/news/kosmos/eesti-tankid-ja-tankid-eestis-19191941?id=84661459

_________________
Experience is what you get when you don't get what you want.
Kommentaarid: 169 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 158
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 05.12.2018 23:31:24 vasta tsitaadiga

ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.

mis puutub bottidesse, siis nüüd on WG ise ka tunnistanud bottide olemaolust. mängijaid tegelikult pole nii palju kui näidatakse, eriti kui mängida päeval.
mina olen sellel aastal kulutanud sellele mängule 10 eurot, mäng teenis eelmises aastal kasumit 500 miljonit dollarit
mõelge, pay2win mängijad. maksate oma võidud kinni

bladerunner: sa oled tüüpiline koolikiusaja, miks sind ei bännita nagu ei bännita ericut? sõbravärk?
normaalses foorumis oleksite mõlemad ammu bännitud
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 06.12.2018 00:29:28 vasta tsitaadiga

karumaru kirjutas:
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.


Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
yerba
HV Guru
yerba

liitunud: 12.11.2003



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 00:35:38 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
karumaru kirjutas:
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.


Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.


Ma panin artyle kiirema laadimise. Sihib nagu sihib, aga laeb 0,6 sek kiiremini nüüd. icon_smile.gif Lihtsalt pika laadimisaja puhul on efektiivsem kui tanki peal.
Kommentaarid: 1224 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 901
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
karumaru
HV kasutaja

liitunud: 20.01.2018




sõnum 06.12.2018 00:41:12 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
karumaru kirjutas:
ainuke asi mida bondside eest tasub panna on sihtimine. vent, optika on mõttetus kuubis. kõikidel masinatel on etteantud mõõtmed mida sa ei suuda muuta. kui masinal peab sihtimine olema kehv, näiteks t57heavy, siis võid panna bondside eest mõlemad sihtimise süsteemid, aga midagi paremaks ei muutu.


Kas siis tasub panna sihtimist või mitte? Algul väidad, et tasub panna ja siis, et võid panna aga kasu ei ole? Ma ise olen kahele skaudile pannud parema optika. Ei oska küll öelda kas ja kui palju see on aidanud võrreldes varasemaga. Samas neid bondse niisama pole ka mõtet hoida.


Sihtimisele ikka tasub panna, aga teatud piir on olemas kus sa võid mida iganes teha, aga kasulikku mõju pole. See oleneb tankist.
Näiteks batchatile ta juurde suurt ei anna, aga leopard1 natuke annab. Kui batchatile annaks, siis see tank muutuks OP tankist, seda ei soovi WG kuidagi.
Näiteks vene medium tankidele annab. Kui bondse on vähe, siis kindlasti enne panna sihtimisele kui vendile (eriti kui mängid ratsiooniga+BIA).
Loogilselt ju saad ise ka aru, lõpmatuseni ei saa tanki paremaks teha.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 0
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
arny
Kreisi kasutaja

liitunud: 08.01.2012



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 06.12.2018 21:10:36 vasta tsitaadiga

see vene huumor on ikka klass omaette.

Link

_________________
Kommentaarid: 10 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 9
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 07.12.2018 18:01:20 vasta tsitaadiga

See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.

http://wotreplays.eu/site/4658963?secret=ee29293a6322101e683783daafcf1802
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Masochist
HV vaatleja
Masochist

liitunud: 24.11.2006




sõnum 07.12.2018 21:33:06 vasta tsitaadiga

Mauno Lurbe kirjutas:
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.



Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga samas meeskonnas. Oskaja vastase käes on ta tüütu nagu sääsk pimedas magamistoas. icon_razz.gif
Aga hea töö sellegi poolest!

_________________
Use your fist and not your mouth - MM
Kommentaarid: 8 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 8
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Valvejoodik
HV veteran
Valvejoodik

liitunud: 27.12.2008




sõnum 07.12.2018 22:53:54 vasta tsitaadiga

Mõtlesin, et lähen teen ka Even90ga paar tiiru. Esimeses lahingus sain spotti, kihutasin eemale ja arty kukutas mürsu lagipähe. See oli märk, et täna rohkem lahinguid ei tee thumbs_up.gif icon_lol.gif
Kommentaarid: 16 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 1 :: 0 :: 15
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.12.2018 00:30:22 vasta tsitaadiga

Masochist kirjutas:
Mauno Lurbe kirjutas:
See väike elc tundub olevat üks lahedamaid tanke mängus. Eriti see kamo ja õige kaart. Prokhorovka ja 1900 base exp.


Lahe on ta ainult siis kui sa sõidad sellega ise või kui ta on sinuga samas meeskonnas. Oskaja vastase käes on ta tüütu nagu sääsk pimedas magamistoas. icon_razz.gif
Aga hea töö sellegi poolest!


See on väga hea võrdlus. Selles suhtes on eriti vastik masin, et pihta on sellele ka keeruline saada, täpselt nagu pimedas sääsele....
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
thomak28
HV kasutaja

liitunud: 18.05.2012




sõnum 08.12.2018 11:12:23 vasta tsitaadiga


Link


Ma suht nõus enamus asjadega mida QB räägib siin. Kes siiani mängib WoT'i, siis võiks ära vaadata..
Kommentaarid: 2 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 2
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
Mauno Lurbe
HV kasutaja
Mauno Lurbe

liitunud: 20.11.2001




sõnum 08.12.2018 13:12:59 vasta tsitaadiga

thomak28 kirjutas:
Ma suht nõus enamus asjadega mida QB räägib siin. Kes siiani mängib WoT'i, siis võiks ära vaadata..


Väga asjalik analüüs ja suuresti võib selle jutuga seal nõustuda. Lisaks veel omalt poolt juurde selle, et viimane kaart mis nad lisasid (Empires border) tekitab alati tahtmise mäng kinni panna. Mõned vanad head kaardid võiks hoopis tagasi tulla.
Kommentaarid: 1 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 0 :: 1
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
sakinaga
HV Guru

liitunud: 30.08.2006



Autoriseeritud ID-kaardiga
sõnum 08.12.2018 13:20:13 vasta tsitaadiga

Võtab hästi kokku, miks ise mängimise pooleli jätsin:
1) absurdne MM
2) OP premium tankid

Esimene neist minu arvates palju olulisem miinus, see 3-5-7 süsteem on täielikult läbi kukkunud.
Kommentaarid: 164 loe/lisa Kasutajad arvavad:  :: 0 :: 1 :: 155
tagasi üles
vaata kasutaja infot saada privaatsõnum
näita postitusi alates eelmisest:   
uus teema   vasta Tarkvara »  Arvutimängude foorum »  World of Tanks mine lehele eelmine  1, 2, 3 ... 532, 533, 534 ... 581, 582, 583  järgmine
[vaata eelmist teemat] [vaata järgmist teemat]
 lisa lemmikuks
näita foorumit:  
 ignoreeri teemat 
sa ei või postitada uusi teemasid siia foorumisse
sa ei või vastata selle foorumi teemadele
sa ei või muuta oma postitusi selles foorumis
sa ei või kustutada oma postitusi selles foorumis
sa ei või vastata küsitlustele selles foorumis
sa ei saa lisada manuseid selles foorumis
sa võid manuseid alla laadida selles foorumis



Hinnavaatlus ei vastuta foorumis tehtud postituste eest.